Сонник втратити Туфлі 😴 наснилися, до чого сняться втратити Туфлі уві сні бачити

Сон про втрату туфель говорить про серйозне упущення в життя. Він може сигналізувати про те, що навколо коїться щось цікаве. Можете сміливо в цьому взяти участь і не прогадаєте.

Втратили туфлі на підборах – наяву втратите поточні відносини. Наберіться терпіння і сили волі, тому як це вас серйозно розчарує.

Хто втратив туфлі уві сні?

Чоловік втратив туфлі уві сні ▼

Сонник Фeломeни розглядає втрату туфель для чоловіка як приховування або брехня з боку колег або ділових партнерів. Необхідно найближчим часом не ділитися з ними своїми планами, інакше це може погано закінчитися.

Уміння тлумачити сновидіння – це цінний дар, тому що часом саме уві сні свідомість дає нам найглибші і важливі підказки.

Наснилося втратити Туфлі, але потрібного тлумачення сну немає в сонник?

Наші експерти допоможуть Вам дізнатися до чого сниться втратити Туфлі уві сні, просто напишіть сновидіння в форму нижче і Вам пояснять що означає, якщо уві сні бачили даний символ. Спробуйте!

втратив взуття, де то на гулянці, біля лазні, шукав довго, не знайшов

Я поспішала на чуже весілля, все друзі пішли, а я повинна була ще закінчити фінансова справа в банку, Уві сні виявилося, що я взяла кредит, і не віддавала його, тому, що зовсім про нього забула, В житті я кредитів не беру, сниться, що я виявила, що йду по установі (напевно, банку) босоніж, навколо дуже багато чужій взуття, я дуже довго шукала свою, але так і не знайшла, і навіть не пам’ятала, в чому прийшла, і весь час переживала, що не встигаю на весілля, Пошта [email&# 160; protected]

ya poteryla cvoi tufli v chistoy vode .moy sputnik ushel .ya primeryla drugie starie chujie tufli no oni bili rvanimi i ya ostalas bez tufley

У мене уві сні були білі прозорі красиві босоніжки. Але в якийсь час я не змогла знайти одну пару, і прокинулася. Це до чого?

ходила по дорозі і раптом один штук ротерял.зняла з ніг обидва і коли почала одягати вже не змогла наити і допго шукала

Я гуляла з мамою своєї і сином, було темно, віддалений район міста. І раптом включився світло, за нами погнався чоловік, я сильно злякалася, і занепокоїлася за сина. На бігу з мене злетіли мої лакові бежеві туфлі на підборах. Я міцно тримала дитину за руку, і подумала, якщо повернуся за туфлями, чоловік може нас наздогнати, і прострадает син.

Була на якомусь заході, було дуже багато людей, роззула туфлі на підборах бо було в них незручно, в результаті я туфлі втратила, довго шукала, і так і не знайшла)

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ