Сонник Втратити сумку 😴 приснилося, до чого сниться Втратити сумку уві сні бачити

Втратили сумку уві сні? Існує небезпека розкриття ваших таємниць і секретів. Чуже цікавість змушує вас відчувати власну незахищеність.

Втратити сумку в автобусі – невиправдане очікування змін на краще. Знайти втрачену сумку – проблеми вирішаться самим благополучним чином.

Що було в сумці, коли ви її втратили?

Втратити сумку з документами уві сні ▼

Сниться, що втратили сумку з документами, – до знахідки важливих паперів в реальному житті, які вважалися викраденими або загубленими безповоротно.

Наснилася втрата сумки з документами та грошима ▼

Значення сну про втрату сумки з документами та грошима обіцяє отримання солідного прибутку наяву. Це може бути надбавка до зарплати, висновок вигідної угоди, дохід від інвестицій.

Втратити уві сні сумку з речами ▼

До чого сниться втрата сумки з речами? У житті намічаються не зовсім приємні зміни. На тлі загальних проблем з’являться фінансові труднощі, які тільки погіршать ситуацію.

До чого сниться втратити сумку з гаманцем ▼

Сон про втрату сумки з гаманцем віщує банкрутство, грошові втрати в величезних масштабах. Сновидіння має вкрай негативне значення для матеріального благополуччя.

Уміння тлумачити сновидіння – це цінний дар, тому що часом саме уві сні свідомість дає нам найглибші і важливі підказки.

Оцініть статтю першими!

Приснився Втратити сумку, але потрібного тлумачення сну немає в сонник?

Наші експерти допоможуть Вам дізнатися до чого сниться Втратити сумку уві сні, просто напишіть сновидіння в форму нижче і Вам пояснять що означає, якщо уві сні бачили даний символ. Спробуйте!

Мою сумку з документами, ключами, грошима вкрали, але потім сумку порожню я знайшла

я втратила сумку уві сні або вкрали, просто побачила що її немає. Сумка червона лакова моя з документами, грошима, ключами, картками. Уві сні я дуже засмутилася і розгубилася

сниться що я втратила сумку і не хочеться її іскатал а сама дуже переживаю потім заходжу в аптеку і купую якісь таблетки потім йду з якоїсь дорозі по бруду

Вітаю.
наснилися люди. В руках була сумка з якою ходжу на роботу. навіщо-то мені треба було нахилитися і на цей час сумку кладу на раковину (хоча уві сні це не ванна кімната-невідомо звідки взялася раковина) коли я випросталася сумки не було. Я вибігаю на вулицю ніби-б далеко хтось промайнув. Питаю ніхто ні чого не бачив.

Сьогодні приснився сон в якому я їхала в автобусі і у мене було дві сумки з речами, я заплатила за проїзд, але водій зажадав плату більшу, мені довелося заплатити.Далі я вийшла з автобуса і пересіла в тролейбус де виявила що при мені немає сумок, я тут же вискочила і кинулася шукати автобус, але так і не знайшла, розридалася так, що прокинулася.До чого такий сон?

Приснився сон що я їхала в автобусі і у мене було дві сумки, коли я вийшла з автобуса пересіла в тролейбус, то виявила що при мені немає вже моїх сумок, кинулася шукати автобус але так і не знайшла, ридала так, що прокинулася.До чого такий сон?

Вітаю! Їхала в поїзді, як вийшла з його я зрозуміла що забула сумку з речами в поїзді, зі мною залишилася сумочка і пакет.

Гуляла в ТЦ з маленькою сумкою через плече. Побачила якийсь яскраве плаття, підійшла його розглянути. Зняла сумку, поклала на стілаж і стала сукня прикладати на себе. Начебто купити не захотілося і я пішла далі, пройшовши деяку відстань, зрозуміла що в руках не вистачає сумочки. Повернулася, а її там немає. Стала шукати, безуспішно. У підсумку подзвонили по моб.тел і молода людина повернув сумочку, але не мою. Дуже засмутилася, тому що в сумочці на кшталт були якісь доки з роботи і СБЕРКАРТ, яку потрібно було швидко заблокувати, а я не знаю номера&# 8230;.

Я їхала в автобусі і вийшовши з нього на кінцевому маршруті забула її в салоні. в результаті я в Санкт-Петербурзі без документів і грошей дізналася що ще й вагітна. до чого б це?

Вітаю! Наснилося що я знайшла свою загублену сумочку, при чому я була така порада, весь час носила її! І ось відчуття таке було що я така щаслива від цього

Доброго дня. Наснилося, що я забула на зупинці сумку блакитного кольору, в якій знаходився гаманець темно зеленого кольору з документами на автомобіль, грошима і кредитною карткою. Коли я схаменулася і стала розшукувати сумку, молода людина проходив повз сказав де її бачив і ми разом з ним побігли за сумкою, але її там не виявилося.

Залишила сумку в кабінеті лікаря, коли зрозуміла що у мене немає сумки почала шукати, питала у людей, чому поїхала на ліфті і виявилася в іншому місці, там була гарний замок і ще щось не пам’ятаю вже, прокинулася з відчуттям, що сумку так і не знайшла

Я була в готелі і втратила сумку. Поспішала, збиралася і весь сон шукала цю сумку, в ній був гаманець, ключі і квитки на проїзд

Прийшла на прийом до лікаря. Відкриваю сумку, дістаю картку і в картці виявляю втрачені раніше 15-20 тис.руб. Йдучи з прийому я забуваю в кабінеті сумку. При поверненні лікарем мені сумки грошей в ній не виявилося.

добрий ранок! Сон: я поклала свою сумку picard c якої кожен день ходу на роботу в клітинку в маркеті (хоча ніколи її там не полишаю), повертаюся і бачу вільну позицію і сумку вкрали. А там були гроші (200 $) і паспорт і службове посвідчення і частина карток, на яких не було грошей.

Їхала на автобусі, вийшла в іншому місті.Потім сниться дрібна тарілка з рідкої кашею, ложка, якою я з’їла її всю.Бачу від’їжджаючий автобус і розумію, що гаманець з грошима та документи залишилися в ньому. Плачу від безвиході, що в чужому місті. Далі бачу свою сестру, яка сидить на касі в магазині.Колір сну сірий, как-будто дощ.Нібито це Сургут.Хоча до цього міста відношення не маю.

Вітаю! Я дуже часто бачу уві сні що втратила сумку. А потім знаходжу. Що ето означає? Заздалегідь дякую!

Снилося що я на лавочці залишила сумочку з гаманцем і це все відбувалося в якійсь сільській місцевості я шукала там людини Толі чоловіка Толі близької людини, а потім зрозуміла що втратила сумочку і почала її шукати в паніці

втратила сумку з грошима і документами десь в кафе, потім приїхав туди дивом вона стояла не зворушена ніким

Вітаю! деталі сну: Улюблена моя чорна лакова сумка.. я розумію чтогде-то втратила її.. толі в автобусі залишила, а він поїхав .. не зрозумію де.. Хчу є, стою біля ларька, кричу &# 171; допоможіть, там були гроші, паспорт, документи.. Що робити?&# 187; дивлюся на землі лежать 10 гривень нові, здається ювілейні, виблискують прям, я піднімаю&# 8230;. дивлюся, в руці кручу&# 8230; В голові думки як знайти сумку? там все&# 8230;. &# 187; І прокинулася.

Тікаю, намагаюся сховатися від когось, втрачаю сумку, звідкись вискакувати до відчиненого вікна, але там такий крутий замет, що мені кажеться я вб’юся, дивлюся вниз там уже чиї, то сліди і розсипані монети, згадую про залишену сумочці і хочу за неї повернутися, щоб потім з нею вистрибнути і прокидаюся

Уві сні втратила свою сумочку.Усередині сумок кашелек, картки.Я цю сумочку вже не Тоскана.Сумочка стара білого світла. Нібито втратила на якому то вагоні. Знайшла там же.

Знаходжу на березі океану, все красиво, як ніби в Єгипті. допомагаю людям піднятися на скелю і Забуваю там свій рюкзак. Заходжу в будівлю і на ресепшені знаходжу свій рюкзак, нічого не пропало. В Єгипті жодного разу не була.

Вчора снилося подругу померлу і начебто не дочка (дочка жива), вкрала мою сумку.А сьогодні чітко пам’ятаю себе сидить на зупинці, людей немає, після стою на пішохода і відчуваю, що сумки не вистачає, переживала за ключі та документи.

Доброго дня, Тетяно! Ми з Вами знайомі через інстаграм. Мій сон. Під ранок бачу, що зайшла, на мою в магазин, сумка жіноча була при мені,. Сумка бежевого кольору. У ній паспорт, косметичка, телефон, гаманець, ключі. Потім раптом я йду як би по схилу невисокою гірки, пробираюся по вузькій стежині вгору. Зустрілася пара молодих людей, дівчина і чоловік, вони сиділи на майданчику і мене підбадьорювали, що мовляв йдіть, не бійтеся. Потім я піднялася на верх, зайшла в приміщення, не пам’ятаю, що це за приміщення і тут виявила, що немає сумки. Страху і паніки не було. Було здивування і думала про план дій. прокинулася. Сон кольоровий, фарби натуральні.

Вітаю. Бачила уві сні. Що прийшла в парк. Повісила свою сумочку на лаві. А потім пішла і забула про неї. А коли згадала. почала шукати. Чому бігала в пошуках по всьому схожим паркам. А на місці вже розуміла, що парк не той. Бігла в наступний. Поки точно не згадала де знаходиться парк з сумочкою. За сумку особливо не переживала. Та й грошей у неї не було. Тільки ключі від квартири і документи в гаманці. Уві сні поліцейських теж попередили. Що якщо в цьому парку сумку побачать. щоб взяли. Але поки я їхала по дорозі до парку з сумочкою. Я вже прокинулась. Як то кажуть сон не додивилася. Хотіла б знати що означає сон. Тому як дуже переживала уві сні. І біганина ця по паркам. Але парки все були красиві в зелені і деревах.

Мені приснився сон, що я з друзями збиралися виїхати в місто, вже всі були готові і ми зібралися, моя сумка була на плечі, ми виходимо, а моєї сумки немає. Ми побігли додому, було 3 чорні сумки, а моєї не було, на ручці дверей висіла сумка чорна сумка, дуже слізно була схожа на мою і я туди зазирнула, але там не було ні мого телефону, ні мого гаманця (там лежало близько 10 доларів ), а замість усього цього там лежали жіночі гігієнічні штучки, якісь ганчірочки і інша нісенітниця. Стали дивитися в багажнику, але там теж нічого не було.

Приснився сон якраз під час Великодня . Де то я сама що то роблю зі мною був якийсь чоловік потім виявляю що сумка моя нету ніде і цього мужика теж думаю що він вкрав мою сумку

На автобусній зупинці я випадково залишила свою сумочку з документами, телефоном і грошима чужими і своїми, на щастя я її знайшла все було на місці крім моїх грошей, чужі гроші були на місці, знайшла сумку давня знайома більше 10 років її не бачила

Втратила сумку після того як вийшла з лікарні де задавала аналізи, поверталася за нею але не дійшла, якісь перешкоди заважали, в сумці був мій паспорт

Залишила жіночу сумочку на зупинці з документами і грошима, повернувшись її не знайшла. А потім мені її повернули порожню.

Привіт мені приснилося що з сім’єю ми приїхали на томожно на таксі. Машина типу пиріжка виходить білого кольору. І перетнули на інший транспортний засіб і поїхали приїхали начебто в нашу школу велику чомусь ми живе в селищі в передмісті. І я в один спохопилася що сумки немає. сказала чоловікові. І нібито ми збиралися шукати. Тільки непойму як.

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ