Сонник втратити Ключі 😴 приснився, до чого сниться втратити Ключі уві сні бачити

Сниться, що загубили ключі, – проявляєте надмірне занепокоєння, тривогу щодо того, що відбувається. Ваша підозрілість не закінчиться нічим хорошим.

Втрата ключів також віщує можливі розчарування, невдоволення життям. Постарайтеся зосередитися на головному і зберігайте спокій.

Уміння тлумачити сновидіння – це цінний дар, тому що часом саме уві сні свідомість дає нам найглибші і важливі підказки.

Наснилося втратити Ключі, але потрібного тлумачення сну немає в сонник?

Наші експерти допоможуть Вам дізнатися до чого сниться втратити Ключі уві сні, просто напишіть сновидіння в форму нижче і Вам пояснять що означає, якщо уві сні бачили даний символ. Спробуйте!

Здраствуйте!
Втратив зв’язку ключів від складу (він в єдиному екземплярі), намагався знайти, але все було засипано снігом (а адже літо зараз), холодно не було&# 8230; дуже засмутився, що прийдется ламати двері (ми орендуємо склад). уві сні бачив ще різні ключі на зв’язці.

Я втратила ключі від свого автомобіля в будівлі своєї роботи. Виходячи з будівлі я побачила на тротуарі чужі ключі від автомобіля. Я їх підняла і поклала на сходи, щоб їх знайшов господар. На стоянці я не могла знайти свій автомобіль. Вирішила, що хтось знайшов мої ключі і поїхав на моїй машині.

Впала в воду з моста барсетка з ключами. Діставати їх не захотіла, т.до. високо дуже і глибоко було. Хто то виловив мою барсетку і приніс мені

наснилося, я в туалетну яму впустив ключі, але в середині глибини ями був дерев’яна підлога, ключ впав на нього, не долетівши до дна

добрий день, мій сон: втратила ключі від будинку маленький ключик. шукала не могла знайти допомогли батьки шукали вмесет зі мною&# 8230;.потім я знайшла великий ключ, але він не той пізніше знайшла маленький свої.

Спочатку я втратив ключі від Авто, пізніше, побачив схожі, ерее знайшов, уві сні їх перевірив і вони підійшли, тобто втратив їх і знайшов&# 8230;

я стояла біля ліфта. І не знала зайти чи ні. і ключі впали в шахту ліфта. Я намагалася їх витягнути, а потім покликала на допомогу тата. І не пам’ятаю дістав він їх чи ні!!

Привіт, мені приснилося що я втратила зв’язку ключів від свого робочого місця і поки шукала знаходила безліч інших але все не те!

Зайшла в дерев’яний туалет і спеціально викинула в дірку в підлозі в’язку ключів від кабінету з печатками для опечатування &# 8230;. потім було відчуття, що даремно викинула друку&# 8230;. жалю про ключах не було&# 8230;

Ми готували з колегами захід (виставку) яка повинна відкритися на наступний день. Все відбувалося в кімнаті. Ключ був на зв’язці, від якої він відокремився і потім загубився серед різних інструментів. Характерна особливість, що тіло ключа було схоже на ручку, ну наприклад викрутки, причому з дерева. Ключ не знайшли&# 8230;

мені наснилося що я попросила у чоловіка грошей а він мені не дав і на кричав що я транжірка! я вийшла на вулицю хотіла дістати ключі не пам’ятаю тільки навіщо! але виявилося що їх немає! я ходила по двору шукала їх! я їх в кінці знайшла але не свої!

Ключ впав під лавку один невеликий прямо в щілину між дощок, а під лавкою провалився під землю і лежить на самому краєчку&# 8230; я розібрана пару дощечок розчистила землю і дістала ключ

Прийшла на роботу, нове місце, великий просторий кабінет, великий стіл, залізний шафа тумба чорний, (схожий як у піонервожатих в школі за радянських часів) оглядаюся, не зрозумію де я.Заходять дві дівчинки школярки років 12. Залазают в тумбу і витягують ключ маленький блискучий, і тікають, я біжу за дівчатками ловлю одну за руку, кричу віддай ключ, вона повертається, і я з жахом бачу що це жінка років 35 (одягнені дівчатка в форму радянських часів і в піонерському галстуку).Я кричу &# 8212; охорона.вибігаю.З охоронцем бігаємо шукаємо дівчаток.вони втекли Я повертаюся в кабінет, а там в моїй сумці рояться хлопчик і дівчинка років 8, я хапаю хлопчика за руку, кричу що ти робиш?він обгортається, а це чоловік років 50.Я в жаху прокидаюсь)))) Я відчула сильне почуття страху.Що значить цей сон?

Мені наснилося що мені доручили віднести в призначене місце в’язку ключів, я їх дала одному, коли він кидав їх мені через невелику відстань, вони впали і загубилися!

втратила ключі. потім згадала.що викинула з пакетом в муссор, там ще були гроші. Хочу повернутися на те місце, але не виходить, ніяк не можу знайти машину, мені весь час щось заважає. В кінці, я бачу собак і котів, які просто лежать і гріються від холоду.

Наснилося що я впустила ключ між газовою плитою і тумбочкою коли готувала їжу. Але навколо були люди і я подумала, підніму коли всі підуть і прокинулася.

Виявилася на кладовищі годувала людей там пила лимонад який несла для інших дуже хотілося пити. Кладовище спочатку було днем ​​доглянуті я боялася його. Дівчинка їла білий виноград я відірвала найбільшу виноградину поклала в рот а вона виявилася вся в мурашки я виплюнула її потім стало темно на кладовищі&# 8230; ніч&# 8230; я все ще там &# 8230;. вже немає нікого&# 8230; я ніби бігла від кого то мені було страшно&# 8230;. я закривала двері на ключ. Я поспішала ключі впали темно я їх підняла і від страху прокинулася. Мені 21 спасибі.

Вітаю. Наснилося, відкриті двері в квартиру і ключів не було в замковій щілині, хоча спочатку вони там були і чому то я вирішила, що їх вкрали, хоча ніякого грабіжника я не бачила. Я вийшла в під’їзд і постукала до сусідки і вона мені сказала, що у неї теж пропали ключі. Мені було дуже страшно залишатися удвох з дитиною, дитина вже спав, час було 11 години вечора. Підкажіть, що це означає?

Впустила зв’язку ключів в туалетну яму, вона була до країв заповнена мильною водою.

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ