Сонник втратити Чоботи 😴 наснилися, до чого сняться втратити Чоботи уві сні бачити

Сон про втрату чобіт віщує тривалий від’їзд з рідних стін. Вам належить багато часу провести в дорозі, не виключена розлука з дорогою людиною.

Втратити один чобіт – поставтеся з особливою увагою до своєї другої половинки, можливо, їй не вистачає колишнього тепла і душевності у відносинах. При належній старанності вдасться все налагодити.

Уміння тлумачити сновидіння – це цінний дар, тому що часом саме уві сні свідомість дає нам найглибші і важливі підказки.

Наснилося втратити Чоботи, але потрібного тлумачення сну немає в сонник?

Наші експерти допоможуть Вам дізнатися до чого сниться втратити Чоботи уві сні, просто напишіть сновидіння в форму нижче і Вам пояснять що означає, якщо уві сні бачили даний символ. Спробуйте!

у великому залі відбувалася зустріч колег по роботі, обмін подарунками між відділами. двом жінкам з відділу подарували кільця з перлами, а мені нічого. М и від нашого відділу теж подарували якісь ювелірні вироби-зразок кільця. А коли я стала збиратися додому, я не могла знайти свої чоботи. Було дуже багато чобіт, але моїх не було. Я довго шукала, а потім виявилося, що я в червоних гумових чоботях все шукаю свою шкіряні чорні.

Я була в своїй колишній квартирі. І там було як -будто багато людей. Я расбулась і пішла в кімнату, а коли зібралася йти я не знайшла своїх чобітків.

ВОСН шукала свої чоботи дивлюся права є а від лівий пари шматочок всього знайшла ми з’їв всю

мені наснилося що я зняла чоботи а коли почала взуватися один чобіт не могла знайти шукала і не знайшла

Доброго дня, Тетяно!
мені наснилося що я втратив ліву пару чобіт, тобто я кудись зайшов а вийшовши не знайшов лівий чобіт щоб надіти. але потім хтось мені приніс ліву пару чобіт, але вже підошва розрізнялася візерунками. що б це могло означати. Заздалегідь дякую

Я була в гостях у родичів і коли зібралася йти, щось не виявила свої чоботи. Я почала шукати їх по всьому будинку, заглядала в кожну шафу, вимагаючи повернути мою взуття, але у відповідь говорили, що не знають куди поділася моя взуття. Уві сні було відчуття, що вони спеціально заховали мою взуття і не хочуть повертати.

Шукаю свої чоботи. осінні. Взуваю один чобіт, зручно. шукаю другий. Входить моя знайома, каже, що чоботи її, дістає з чобота якийсь пакетик як доказ. Я дивуюсь. По виду мої. віддаю їй. Вона показує на мою пару. Дивуюся, що у нас однакові

я прийшла в якийсь гуртожиток з хлопцем, де багато дівчат і потім все різко пішли на якийсь свято, а я залишилася одна і стала шукати свої чоботи в кіт прийшла, вони були матерчаті літні бежеві, я знайшла купу схожих чобіт, але всі були не мої, чужих не стала брати, тому залишилася без чобіт, сон був з четверга на п’ятницю

Пнахожусь в гостях втратила чоботи праві.спогі не дуже хороші.ісккала серед багатьох взуття не знайшла.заміну дають якісь старі ботнкі НЕ беуру

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ