Сонник втекти зі Весілля 😴 наснилася, до чого сниться втекти зі Весілля уві сні бачити

Втекти з весілля уві сні – сновидіння символізує необхідність позбавлення від чогось наяву, що викликає у вас гнітюче відчуття.

Подумайте над вирішенням проблеми, вихід зі складного становища може бути на поверхні, не виключайте найпростіший варіант.

Уміння тлумачити сновидіння – це цінний дар, тому що часом саме уві сні свідомість дає нам найглибші і важливі підказки.

Наснилося втекти зі Весілля, але потрібного тлумачення сну немає в сонник?

Наші експерти допоможуть Вам дізнатися до чого сниться втекти зі Весілля уві сні, просто напишіть сновидіння в форму нижче і Вам пояснять що означає, якщо уві сні бачили даний символ. Спробуйте!

Привіт, бачу сон, я наречена, весілля десь на природі, все красиво, хлопець, тобто наречений високий чоловік, він мені не знайомий, багато людей, я зняла з себе фату, і втекла з весілля, і виявилася в лісі, в білій сукні, в лісі я натрапила на будинок, це як база відпочинку, там красиво, бачу чоловіка, кавказької національності, він смажить шашлики, я зайшла в бесетку, він мене проводив, до місця там струмок, все в кольорах, красиво, і озеро де плавають 2 лебедя, я підходжу до берега, хочу погладити їх, потім прийшли 2 жінки, мені дають підлогу буханки хліба, кажуть щоб я погодувала лебедів, і все я прокинулася

Втекли з коханим зі свого весілля, було багато машин і друзів, куди бігли я так і не зрозуміла. Швидше за все весілля у мене була з іншою людиною

мама вмовляє мене вийти заміж за невідомого мені чоловіка.я даю згоду з знехотя, але люблю справжнього чоловіка.я в білому.тікаю з розпису.до свого справжнього чоловіка.мене знаходять.і читають натаціі.мовляв навіщо дала згоду.всі.

Мені довелося тікати не з весілля, а з черги на одруження (особи нареченої не пам’ятаю) . Раптом я згадав, що одружений і вирішив бігти. За мною погналися 2 чоловіків (теж незнайомі). Мені довелося підійматися на круті сходи, але коли я піднявся наверх, то побачив, що сходи далі йде вниз і тільки я почав спускатися як побачив внизу величезну собаку (кажись вівчарка) і повернув назад, а там внизу мене чекали переслідувачі. Тут я прокинувся.

Мені снилася підготовка до весілля, передвесільна метушня. До того ж я повинна була вийти заміж за людину, з яким розлучилася кілька років тому. Уві сні (як і на яву колись) його батьки бажали цього, всіляко сприяли і були раді. Я приміряла білу весільну сукню, як раптом різко зрозуміла що не повинна бути в цьому місці і з цією людиною, що люблю іншого і що можу зробити фатальну помилку.. І побігла шукати свою маму щоб запитати поради. Я розуміла що це не моє життя і перебуваю під чужим впливом і що мені, будь-що не стало, потрібно втекти і не допустити цього.

Мені снилося що я у весільній сукні, і зараз у мене весілля, але я відчуваю що зовсім не хочу заміж за цю людину. Я бачу обличчя нареченого (в житті він мені не знайомий, нікого зі знайомих з такою обличчям немає). Я бачу що перебуваю десь як паркова зона, навколо зелений ліс і довга стежка прямо&# 8230; Я по ній бігу довго і дуже сильно плачу. Але в підсумку мені не вдається втекти. Я розумію що вийшла заміж, але ні до чого хорошого це не призвело. Я не бачу далі себе, а тільки як чоловік прийшов додому, там були наші батьки і у нього на руках був наш маленький син. І він не задоволений що одружився зі мною.
Сон, де я у весільній сукні і тікаю з власного весілля снитися мені вже раз 6 або 7 за 5 років. Але це перший сон, де я все ж вийшла заміж. Зазвичай я прокидалася і точно знала, що втекла з весілля. Що це може означати?

мій син вчиться в другому класі, так я сьогодні під уві сні повинна була вийти заміж за його однокласника, він уві сні звичайно був уже дорослим і у нас начебто не було такої різниці у віці як наяву.я розплакалася і втекла, бо любила свого колишнього чоловіка з яким ми розлучилися.з яким няву ми знаходимося в стадії розлучення.

наснилося що мене видають заміж насильно, а потім мене вкрав людина якого я люблю, незрозуміло хто був нареченим і хто був чоловік який вкрав, але було зрозуміло що той хто вкрав любить мене а я його

я готуюся до весілля, бачу жініха і подружок.але коли настає день весілля я виходжу в комноту де весело плаття а там його немає.я підійшла до зерколо поправити зачіску, потім вибігаю на вулицю починаю питати де моє плаття, при чому наречений стоїть на вулиці, і тут з натовпу виходить моя сестра в моїй сукні, і каже що я просто хотіла поміряти, я в істерики кричу що більше я це плаття не одягну так як його одягала вона.Я починаю втікати з весілля, але по чому то на мені вже плаття.Бігла довго бачила народ.потім село в великий автобус.

Мені наснилося, що я повинна була вийти за хлопця з яким на яву вже розлучилася.Я стою в якому то будинку, поруч мама, ми чекаємо поки йде викуп, я розумію що це моє весілля, але чому то на мені червоне плаття. Тут я повертаюся до мами і починаю питати чи правильно я поступаю? У цей момент в кімнату входить жених, а моє внутрішнє стані підходить майже до істеричного, так як я розумію що мені подобатися іншій. Я вибачаюся перед ним, обьясняю що я так не хочу, що не люблю його більше і починаю кудись бігти поки все ще не зрозуміли що сталося&# 8230; Пам’ятаю що коли бігла сильно плакала, але не через те що з весілля втекла, а тому що не знала де знаходиться той хто подобатися

мені наснилося що я виходжу заміж за мого друга (я знаю що він в мене закоханий) мене веде під руку мама, чомусь ми йдемо по футбольному полю чомусь&# 8230; я починаю задавати питання мамі, а чи не зарано я виходжу заміж тощо&# 8230; і тут коли ми підходимо до футбольних воріт мені показують 2 блокнота для малювання на вибір, але нічого мені не подобається і я збігаю&# 8230; пам’ятаю що біжу в плаття по вулиці, а потім метро&# 8230; приїжджаю в перукарню і прошу розпустити мені мою святкову зачіску&# 8230; там потім виявляються мої однокласники і 2 кращі подруги, які теж в ошатних сукнях для весілля&# 8230; потім ми все кудись йдемо&# 8230; напевно це просто сон, але все ж хотілося б дізнатися тлумачення

снитися неодноразово, що збігаю з власного весілля, проте думок про заміжжя немає . Виходжу заміж в цей раз за одного знайомого ми розписуємося . але після цього я збігаю відразу ж з торжеств .

Я виходила заміж за гарного друга, але ніяк не за коханого.Від мене в той день чекали відповіді 2 людини.Я мучилася, плакала, іноді сміялася.День воістину був божевільний.Радість, змішана з божевіллям.Ще я була на випускному.На нього я теж не хотіла йти.Я пройшла підготовку до весілля, через пару годин повинна була бути церемонія.А я візьми та втекла.Бігла по вулиці, гості події смотерлі на мене з здивованими очима.Бігла я спритно і довго, від душі сміялася.В результаті мене наздогнали друзі нареченого і засунь в машину і відвезли до нареченого.церемонія відбулася.Я не хотіла ображати почуття друга-жениха і погодилася, але знала, що гроблю своє життя.Потім пройшов якийсь період, не пригадаю.Чоловік відвозив мене на маашіне в магазин або університет.Начебто все як би заспокоїлося.Всі чекали від мене цього весілля.Але той другий друг дуже засмутився.Обидва вони були з довгим волоссям.Тільки одну людину я знаю в реальності.Таким же він був і уві сні.За якого я не вийшла заміж.А другий зразок і красивий був, з довгим волоссям, але щось мене відштовхувало в ньому.

весілля з однокласниками, з котройя втекла

мені сниться що я тікаю в білій весільній сукні і сідаю на автобус, десь їжджу, думаю про те чи правильно я поступила, треба повернутися, але потім через якийсь час повертаюся назад

Я не заміжня і поки навіть немає хлопця. Про весілля ні від кого останнім часом не чула, ніхто з подруг або знайомих не виходив заміж не одружився. Ясно пам’ятаю відчуття сну: подумки розумію, що хочу заміж (сам факт &# 8212; весілля, шлюб), бачу себе в плаття красивому довгому білому. Але навколо не найближчі подруги, а просто знайомі люди, з якими в житті практично не спілкуюся або не спілкуюся взагалі. Сідаю в машину, я ледве заштовхують плаття і закриваю двері. Мене везе тато за кермом, я поруч. Потім ми виходимо з машини, знову багато народу і всі ті ж малознайомі люди або спини. Ми починаємо фотографуватися, в голові бігають дурні думки. абсолютно не відносяться до весіллі, суєта якась. Я починаю панікувати і про себе вирішую питання: залишитися (жити в шлюбі, бути захищеною, але з людиною, якого не люблю, не знаю, який мене не знає і швидше за все не любить), або вирватися і втекти з весілля (від всього того на що витрачено багато сил, часу, грошей, що це відповідальне рішення і для мене шлюб не порожнє слово). У підсумку я вибираю втекти, розуміючи, що мама реве позаду, позаду багато присутніх&# 8230;. але він мене не любить і я його не люблю. Він мене навіть не обійняв вийшовши з машини. Уві сні я його знала, а як прокинулася &# 8212; сон пам’ятаю чітко, а особи жениха не пам’ятаю і імені теж (уві сні знала і ім’я і прізвище і точно знала, що ми знайомі). Я біжу в плаття &# 8230; позаду мене багато народу, але я їх вже не бачу, лише бачу дорогу по якій починаю бігти в гору і на цьому прокидаюся.

Наснилося що видають заміж при цьому я вже заміжня і кажу що є чоловіка люблю.а мені у відповідь кажуть що він все одно одружитися.настав день весілля замість мене подруга одягає сукню весільну і закриває обличчя, а є тікаю до чоловіка

Привіт, я незаміжня, і мені приснилося, що я тікаю зі свого весілля до іншої людини&# 8230; і потім в результаті залишаюся з ним.

приснився сон, де я виходжу заміж не за свого коханого, і збігаю з нею, а потім той жених-ні мій, він віддає мені кільце, сережки золоті

Я повинна була вийти заміж за людину старше мене мені було тоді 18. Святкувати весілля вирішили швидко, я цього не хотіла.Настав день весілля я кудись виїхала і мало не запізнилася на церемонію, я швидко одяглася плаття було негарне воно ледве одягнув на мене і було начебто біле, але якесь брудне. Мене вивела женя мого дядька і запитала-&# 171; У мене є ще час припинити весілля, втекти?&# 187;.Вона відповіла -&# 171; Є&# 187; . Почалася церемонія я йшла до вівтаря і зупинилася біля нареченого подивилася на всіх і втекла геть. Потім я опинилася знову в цьому місці весілля зірвалася і ми поїхали з нареченим додому, я не хотіла цього жити з ним бачити його не хотіла і знову втекла з дому.Мене наздогнала моя мама і насильно повернула до нього.

здрастуйте, в моєму сні я втекла з власного весілля, ну як зрозуміти весілля я не була в білій сукні, так само мене насильно змушували вийти заміж, але людина за якого я повинна була вийти мій колишній однокласник ., я втекла і в цьому мені допомогла моя мама
Ну от і все

Мені наснилося що, я стою на своє весілля не в білій сукні а в якому то квітчастому довгому і в підлогу, дивлюся якийсь дивний приміщення, не як повинно бути на весіллі, потім там були всі гості, і ще у мене весь час було що то не так, то то забули, то ще що то.Потім підійшов до мене мій чоловік і тут сказали починаємо, і ми почали читати якісь заготовленнние слова, він прочитав своє, якусь нісенітницю, такі должгни були бути мої слова, я подивилася на слова, які були надруковані на аркуші як на репетиціях, і я була просто в жаху, мені не сподобалося це, у мене було безліч незгоди в голові, я розгорнулася обійшла всю кімнату і пішла по доріжці до виходу, за мною пішла мама і кричить мені що ти робиш!повернися у тебе весілля!і побігла скоріше закривати двері!я спробувала теж побігти але у мене були дуже високі підбори і я не змогла встигнути, але тут зайшли запізнилися каіе то гості, вони були в шоці, і поки мама пояснювала все я встигла втекти звідти

Був якийсь сонячний острів, ми були біля берега, всі знайомі зібралися
Я виходила заміж за найкращого друга, була по початку щаслива, було вінчання на острові, зібралися всі друзі, і мій колишній хлопець, який був трохи злий на мене
Коли я згадую його, розумію що все ще люблю свого колишнього хлопця і тікаю з весілля на інший берег острова і плачу на каменях
На цьому сон обривається

Вітаю! Я вже 6-ий рік замужем&# 8230; є дитина))) Сьогодні приснилося, що нинішній чоловік уже колишній&# 8230;.і я готуюся вийти заміж за молодого людини молодший за мене (незнайомий)! Наснилося біле прозоре плаття) Але під час реєстрації я втекла з весілля. Але після, все одно залишилася з цією молодою людиною. Дуже боялася що кільце не зможу одягти (т.до. в реальному житті безіменний палець був пошкоджений і обручку не знімається). І кільце від минулого шлюбу ми спилювали (((((. Але, в підсумку, я обручку не одягла)))

Мені наснилася моя свадьба з людиною яким я недавно розлучилася. Я вийшла з подругою на вулицю що б поговорити так як вона бачила що я засмучена і я їй сказала що не хочу весілля, хочу з неї втекти. Вона взяла мен за руку і ми побігли. Потім вона повернулася назад що б всіх заспокоїти і сказала що я прото відійшла і скоро повернуся, а я далі бігла зустріла хорошого знайомого який мені подобатися і він мене підібрав на машині, ми гупали до нього додому і я йому все розповіла.

добрий день, Тетяна. Допоможіть мені, пож-та, розібратися. Мені сьогодні наснилося, що я вийшла заміж, за людину, яка мені дуже подобається. Чомусь весілля було в сільській школі, я не бачила церемонії, але знаю, що вийшла, а потім втекла від нього під час свята, тікала по драбинці з другого поверху, потім під драбинкою через маленькі двері (як в підсобці) на задній двір , було літо, сонячно і жарко. Тікаючи, звернула увагу, що справа за кутом була машина темно-червоного кольору (я розуміла, що вона наша, але ключі були у нього), тому мені довелося бігти, босяком. на вулиці гралися діти, хлопчик років 7-8 і дівчинка років 5-ти, з маленьким велосипедом. Я вирішила, що мені небезпечно бігти по вулиці (погоня), і звернула на подвір’я (сільський город), пробігла через нього, загорнувши на перетинає маленьку вулицю.весь час намагалася знайти попутну машину, але ніхто не їхав. Футболка в кінці сну виявилася темно синім. весь сон бачила &# 171; своїми очима&# 187 ;, видів &# 171; з боку&# 187; не було. прокинулася на дорозі на дорозі (трохи далі перетину доріг &# 8212; місцевість схожа на ту, в якій я виросла, але дещо інша). Людина мені дуже подобається, але відносини складаються дуже складно у зв’язку з роботою.

Мені наснилася моя свадьба (але сама не замужем)
Уві сні я повинна була вийти заміж за того хлопця кого я насправді ненавиджу&# 8230; Але коли священик прийшов я втекла..На дорозі я зустріла свого колишнього хлопця (тоді вже плаття зняла) і хотіла залишитися з ним на все життя&# 8230; Я з ним гуляла трохи і він вирішив відвезти мене додому&# 8230; Він відвіз мене додому і пішов..А моя сім’я, як дивно, не лаялися зі мною через те, що я втекла.

Накритий, святковий стіл з білою скатертиною. гостей я незнаю, але все в білому. Я в білій сукні стою перед ґанком брусового будинку, а на ганку жінка, начебто мама, а ніби не вона. Ця жінка щось мені подарувала, я не чуючи її, оглядаюся навколо і шукаю улюбленого, але розумію, що видають мене заміж за мого колишнього чоловіка. Подарунок віддаю іншої жінки і вибігаю за двір, в якому проходило весілля. Вибігаючи бачу себе в плаття, а зверху надітий плащ чорного кольору, довгий, за огорожею пустеля як фільмі. не дуже далеко бачу свого коханого і він спочатку їхав на своїй машині, а побачивши мене зупинився і я побігла до нього, босоніж. Після бачу добігла і обіймалися з ним міцно, і у мене уві сні було довге волосся.

Привіт мені наснилося ніби я готуюся до свого весілля але жениха не разу не бачила мене на весілля збирає сестра я в білому топіку і білій спідниці довгою я чекала нареченого якого не разу не бачила, а потім втекла, а ще я знала що наречений мій какойто родич але я його не знаю. Справа в тому що я вже заміжня і в мене дитина є

Вітаю! в моєму сні я була в білій сукні. було відчуття того, що я виходжу заміж, але точно і не знаю за кого. хтось сказав мені, що наречений не зможе прийти, після чого я дуже засмутилася і вирішила втекти. пам’ятаю як зняла сукню і одягла інше (не весільний)

Похмурий день
Мені подарували дуже красиву каблучку, уві сні воно вже було на безіменному пальці лівої руки, сон періодично змінювався в плані мою прихильність, як кадри з фільму, один з таких кадрів, я стояла біля вівтаря і питали моє згоду, я не давши відповіді я втекла і виявилася на площі сидячи на лавочці, де ми часто сиділи раніше з друзями, людини за якого я збиралася вийти заміж не пам’ятаю зі сну, але в житті бачила, вотчині він викликав у мене тільки негативні емоції, опинившись на лавочці біля мене виявилася знайома дівчина і тато які зі мною спочатку розмовляли, далі щось намагалися пояснити, а потім захищали від майбутнього обранця я сиділа і розглядала це кільце, яке не хотіла знімати і заміж за цю людину я теж не хотіла, він був для мене якимось страхом далі я прокинулася і заснувши знову мені почав знову снитися цей сон, де я збігаю, підкажіть, до чого це, перерила купу сайтів,але за своїм нагоди нічого не знайшла, я незаміжня, і не була .мені 19

здрастуйте, я була на весіллі коли я зрозуміла що це весілля я зрозуміла що не люблю свого нареченого і побігла з весілля

Здраствуйте, в реальності я вийшла заміж місяць тому і сни про весілля снилися тільки хороші, а тут приснилося що я стою з родичами в якійсь великій кімнаті і чекаю поки почнеться викуп нареченої, потім вдається свідок і каже що наречений не хоче брати участь у викупі, потім просто зайшов наречений і свідок і стали переді мною, я рознервувалася що все не за планом моєму і втекла, і потім я розумію що наречений мені втечу не пробачить цей, і я дуже багато плакала, а

Я виходу заміж в дуже красивому платті, в прекрасному місці, і в розгаре весілля в далеке бачу хлопця з яким розтане давно, і розумію що його досехпор люблю, і говорю про це нареченому, і він каже що теж не впевнений що любить мене

Привіт мені наснилося нібито моє весілля але нареченого точно не пам’ятаю і сукні у мене немає, тільки пам’ятаю що формально зараз відповідальний день але потім нібито я що то дізналася і після чого я вирішила піти з весілля, покликала якогось чоловіка я його не знаю і попросила мене відвезти [email&# 160; protected]

Доброго дня. Мені приснився сон, в якому я готувалася до весілля зі своїм хлопцем, і перед початком церемонії пішла до іншого хлопця.

мені сниться сон ніби моя свадьба з колишнім хлопцем.багато гостей.бабусі радіють мого заміжжя.я сумніваюся мама теж.в результаті гості зайшли в ресторан а ми з мамою збігаємо.спалюємо букет нареченої

здрастуйте, приснився сон, що мені зробив пропозицію не знайома мені людина, я прийняла його не з любові, а від того що він сам хороший чоловік. Вівтар, мене запитують чи буду я його дружиною і я тікаю і починаю дзвонити колишньому, просити забрати мене, кажу що люблю його. цей сон приснився вночі, а вдень приснилося що я вагітна якраз від колишнього і що у нас все добре, я сиджу така опецькувата, їм шоколад і чекаю коли він заїде за мною що б поїхати дивитися нашу квартиру. дайте відповідь будь ласка як розцінювати ці сни

наснилася весілля, яка не відбулася, тому що я втекла&# 8230; втекла я на кладовищі, і почула голос чоловіка..він виходив з могили, він мені порадив не бояться і повернутися на весілля, коли я повернулася, гості вже Розхід, відповідно весілля вже ніякої бути не могло. всі хвалили кільце, але я його навіть не бачила&# 8230; мама переживала за продукти на столах, мовляв стільки пропаде, можна здати їх і повернути гроші, тільки потрібно їх по перевзвешівать..

В реальності у мене четверо дітей, чоловік. Уві сні бачу себе в шикарному, красивому білому весільному платті. Виходжу заміж за Коляна, який на ТНТ часто транслюють. Цю людину бачила по телевізору і тільки. І гумор його мені не подобається. Бачу тільки його друзів, родичів в РАГСі. З мого боку нікого не бачила. Все красиво, все посміхаються. Фати на мені не було. Просто гарна зачіска. І у мене запитують чи готова я взяти в чоловіки такого-то. Я на нього подивилася. Сказала немає і як побіжу. По дорозі зловила таксі і чомусь таксисту сказала їхати на дачу батька. І все. Я прокинулась.

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ