Сонник втечу до чого сниться втечу з в’язниці, з дому, з весілля

Якщо уві сні довелося втекти з в’язниці, сонники обіцяють, що наяву вас чекають сприятливі зміни. Цей сюжет означає, що вас чекає звільнення від якихось символічних кайданів. Фахівці в області тлумачення снів обіцяють перехід на новий етап біографії. А ось втеча з дому, на думку тлумачів, не саме позитивне сновидіння. Побачене уві сні означає, що наяву вас щось сильно не влаштовує в сімейних відносинах.

До чого сниться втечу з в’язниці

Втекти з в’язниці уві сні – звільнення від чийогось потужного впливу.
Сон несе найсприятливіший прогноз. Ймовірно, останнім часом вашу волю або дії дуже сильно пригнічували. Ви відчували себе, немов у в’язниці, відчували скутість і внутрішнє сум’яття. Однак найближчим часом ви відчуєте довгоочікувану легкість і зможете позбутися від обтяжуючу вас обставин.
сонник в’язниця Бачити уві сні свою втечу з полону або в’язниці – позбудетеся від шкідливих пристрастей і згубних звичок.
Полоном або в’язницею можуть бути для вас власні слабкості і пороки. Ймовірно, ви давно хотіли позбутися від них, звільнитися. Остаточний прогноз буде залежати від того, чи змогли ви в підсумку втекти з в’язниці або полону. Якщо це вам вдалося, значить і в реальності ви зумієте здобути над собою повну перемогу.

До чого сниться втечу з дому

Бачити уві сні свою втечу з дому – сімейні проблеми і негаразди.
Той факт, що ви підсвідомо готуєте свою втечу, прямо вказує – сьогоднішня сімейне життя багато в чому вас не влаштовує. Ви не відчуваєте від життя в родині довгоочікуваної радості і спокою. Однак втеча з дому уві сні ще не керівництво до дії, а лише тривожний сигнал про те, що настав час переглянути свої сімейні відносини.
До чого сниться будинок Втекти з будинку уві сні – до подружньої невірності.
Древнє тлумачення цього сну говорить, що, втікши з дому уві сні, ви подумки даєте собі установку про можливу зраду. Однак це скоріше психологічний сон, який вказує на невирішені проблеми.

Сон втекти з весілля

Втекти з весілля уві сні – невдалий шлюб; побоювання з приводу майбутнього заміжжя (одруження).
Раніше вважалося, що подібний сон обіцяє молодим усілякі біди і нещастя, шлюб не принесе радості нікому з них. Якщо ж сон з’явився напередодні реального одруження, його краще залишити без уваги і даремно себе не лякати. Перед весіллям стрес і хвилювання прямо і побічно дають знати про себе. Сновидіння з’явилося під гнітом денних переживань.
До чого сниться втекти з весілля

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ