Сонник врятувати Життя 😴 наснилася, до чого сниться врятувати Життя уві сні бачити

Комусь врятувати життя – ви легко і швидко впораєтеся з труднощами і негараздами, вирішите будь-яку, навіть найскладнішу, завдання без сторонньої допомоги.

Уміння тлумачити сновидіння – це цінний дар, тому що часом саме уві сні свідомість дає нам найглибші і важливі підказки.

Наснилося врятувати Життя, але потрібного тлумачення сну немає в сонник?

Наші експерти допоможуть Вам дізнатися до чого сниться врятувати Життя уві сні, просто напишіть сновидіння в форму нижче і Вам пояснять що означає, якщо уві сні бачили даний символ. Спробуйте!

наснилося мені що я рятував дочку своєї хрещениці. вона чимось вдавилася. потім у неї стало серце і я витягнув у її з рота якийсь пакет або кульок. потім почав робити не прямий масаж серця і штучне дихання.і почув як серце уу почало битися і вона ожила.

wh0cd3780827 [url = https: // buycialis2017.com /] CIALIS PHARMACY [/ url]

змія врятувала моє життя від смерті і ще кілька небезпечних хижих тварин які мені допомагають до чого це?

Я врятувала чоловіка, ми разом пливли вгору за течією річки десь в горах. Ми втомилися, він мені допомагав плисти. Раптом на нас почав нападати вовк, він поранив мого супутника. Я взяла чим і вдарила його кілька разів. Незабаром ми побачили будинок, що стоїть на березі, там були люди, вони допомогли нам вибратися.

Я бачу, молодого хлопця, йому чомусь погано.Він падає без свідомості, але я знаю, що хлопець помре, якщо я йому не допоможу.Коли, підходжу ближче бачу, що у нього чорніють губи, тому штучне дихання не стала, а почала робити непрямий масаж серця, і хлопець приходить до тями.

Падає висотний будинок, тікаю, і бачу хлопчика з цього будинку в землі ворушитися, біжу рятую, і тут же летить великий літак, і падає при 2й посадці.

Людині стало погано, він впав біля входу в магазин. Я була з ким то, але не пам’ятаю з ким. Не пам’ятаю як грудна клітка виявилася розкритою, але мені довелося робити прямий масаж серця, поки їхала швидка допомога.

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ