Сонник впасти з Гори 😴 наснилася, до чого сниться впасти з Гори уві сні бачити

Наснилося впасти з гори – повернення до минулих помилок, символ того, що ви наступаєте на одні й ті ж граблі.

Уміння тлумачити сновидіння – це цінний дар, тому що часом саме уві сні свідомість дає нам найглибші і важливі підказки.

Наснилося впасти з Гори, але потрібного тлумачення сну немає в сонник?

Наші експерти допоможуть Вам дізнатися до чого сниться впасти з Гори уві сні, просто напишіть сновидіння в форму нижче і Вам пояснять що означає, якщо уві сні бачили даний символ. Спробуйте!

Вітаю!
мені приснився сон, що я їду на машині по дуже великим і крутим перекатах в горах, а потім на машині спускаюся з дуже крутої гори. занадто високою і мені дуже страшно, я розумію, що зараз просто впаду разом з машиною. але потім я опиняюся в долині з дуже красивими і шалено високими горами. якщо можливо будьте люб’язні допомогти мені зрозуміти цей сон.
спасибі.

Вітаю!
мені наснилося що я впав з гори але не помер, і назад швидко піднявся, в останній момент мені подав руку хлопчик і витягнув мене!

Скотилася я з чого-то на кшталт гори, може це була просто насип&# 8230;.. потрапила в будинок до якоїсь сім’ї&# 8230;&# 8230;&# 8230;&# 8230;&# 8230;..чомусь стала одягати шкарпетки, в одному з них виявилася миша&# 8230;..носок я вже встигла одягнути і відчула що щось заважає&# 8230;.. розділу носок і потім витягла з нього миша, вона мене вкусили &# 8230; пішла кров, я її взяла за шкірку зверху..перевернула догори черевцем і підійшла до раковини (вся обстановка в будинку як в сільському будинку моїх предків) і стала краплями з під крана топити миша .заливала поки вона не померла&# 8230;&# 8230;&# 8230;.потім нічого не пам’ятаю

Вітаю. 3 рази за ніч снилися &# 171; страшні сни&# 187;.
Перший: Я то чи на відпочинку чи в експедиції в горах. Багато незнайомих людей і дівчина (теж зі сну незнайома, але все ніби давно її знаю), яка мені подобається.
Я веселився стрибав, бігав, намагаючись залучити її увагу і зірвався впав з високої гори в воду. після прокинувся.
Другий не пам’ятаю, але він теж для мене закінчився смертю.
Третій: я рибалив в невідомому місці на човні з невідомої м
жінкою. вода навколо була каламутна.
Чомусь опинився у воді і
на мене напала змія. Не знаю вкусила чи ні. Прокинувся, після того як
побачив що &# 171; летить на мене&# 187;.

я видерлася на землянистий гору, за нею виявився прекрасний вид -озера, ліс, прекрасна природа. Але я зірвалася і летіла з гори мені здавалося довго. Намагалася за щось зачепитися, але не змогла. Боялася, що розіб’юся. Ні приземлилася дуже м’яко.

Ми з мамою перемагали стрибати по горбах зеленим ми почали забиратися і побачили п’яного мужика і спонукали на іншу сторону ми забиралися все вище і вище і той я захотіла побігти з усією силою назад і побігла я летіла дуже високо а в низу я чула як мені кричать немає немає, і я впала на асфальт і відразу прокинулася. Мені чомусь останні дні сняться тільки що я вмираю то мене машина Задов то з гори впала (

Я йшов по дорозі з гори і побачив свою стару нерозділене кохання, яка стояла біля дороги. Я розігнався і почав їхати до неї ковзаючи ногами по льоду, але коли скінчився лід &# 8212; я спіткнувся об землю і впав і перекидатися полетів з гори майже в самий низ, не до кінця і зупинився. Моя сумка на плечі злетіла і розкрили і з неї все вилетіло і розсипалося. Моя стара любов спостерігала за що відбуваються з гори.

Мені наснилося що я увійшов в найвищий будинок і поруч була мотузка я забрався по ній на саму вершину і з самому низу будівлі піднімалася вода я впав у воду і на краю будівлі була плита я підплив до неї і вирішив на ній встати і як тільки я на неї хотів встати вона різко відійшла в сторону і я впав вниз.

Вітаю! Мене приснилося що я лізу на гору і виду хлопчика на трьох колісному велосипеді&# 8230; Він спускався з гори на ньому, і він різко падає і котитися з гори, і врезаеться в електричний стовп і умерает через переломи та струму..

все відбувалося в сутінках, я скотилася по піску з гори, і побачила водойма там купалися якісь молоді хлопці, я. запитала як піднятися на гору вони порадили обійти гору з іншого боку там є сходи, я піднімалася сходами вони були зі старого дерева сірого кольору, коли я піднялася то озирнулася і побачила що, до мене підлетіла велика сіра сова і клюнула мене, болю я зовсім не відчула, але побачила що в мене все в крові, це все відбувалося в місті в якому я раніше ніколи не була, але спочатку я облетіла весь цей місто поки не опинилася на горі&# 8230;&# 8230;&# 8230;

Це звичайно нерозумно, але я йшов по знайомому мені місця, до мене пожбежалі на вух лапах лисиця і вовк, а коли я летів мене спіймав ведмідь і здається отфігачіл цю руду з сірим))

Я падати не ОДНА А З СИНОМ. А гора була невисока але на ньому було багато камінчик. Син падав вниз а я наздогнати не змогла, раптом чоловік з’явився звідки то і зловив сина і ніс вже на руках Допоможи хоча б передбачу до йому все це просто у нас розлучення з чоловіком через тиждень

Я не пам’ятаю навіщо полізла на гору. Страху не було зовсім. На горі чогось розклала шахи, свою однжлу і ще якісь речі. Вони почали скочуватися, а я намагалася їх дістати. Це був новий місто для мене. Возмодго я намагалася від чогось втекти, чому вибрала гору не знаю. Помнб поруч була вода дуже синього кольору з хвилями, якийсь водойму. Рядо з горою були висотні будинки. Я впала з гори, але зі мною нічого не сталося. Я тільки думала, чому я впала так високо? я повинна була впасти поруч з горою. Там були якісь люди . Я намагалася зібрати свої речі, які скотилися з гори. Не вийшло. Ці люди намагалися гадо мною сміятися. потім я не пам’ятаю. А потім я не пам’ятаю. А потім один хлопець опанував мною. Мені дуже сподобалося. Але хтось інший його зупинив. Далі не пам’ятаю.

Намагаюся подолати перешкоду-стіну на своєму шляху, але скочуюсь&# 8230; мені допомагають незнайомі люди, їх стає все більше і потім ми знаходимо інший варіант шляху &# 8212; і разом скочуємося зі сніжною гори, але настрій хороший, т.до. бачимо, що можемо йти далі&# 8230;

Вітаю!Я бачила уві сні гарбуз, яка росте на дереві і я хочу зірвати цю гарбуз. Також бачила дівчину, яка танцює на горі, там було повно квітів, і після танцю коли вона сідає вона падає з гори.спасибі!

все почалося з випускного вечора, ми танцювали з дівчиною, після чого я втратив усіх випускників з уваги, разом з дівчиною, чому то я знав куди вони пішли, і втік туди, це було на горі, вони перебували на вершині гори, для фотосесії, я підіймався на цю гору, вона була дуже крута, після того як я забрався на гору (з іншого боку вона була такою ж крутою), я впав з неї, і падав на землю з великої висоти

Я побіг на гору, і хапався за траву, потім падав на іншу гору, що трохи менше, після цього я скочувався з гори, але в останній раз я вхопився за траву, і пролетів повз тієї гори на яку повинен був впасти що б скотитися

їхала на велосипеді з гори і з’їхала з гори, летіла і приземлилася на ноги

я деруся в гору забираюся і через якийсь час не втримався і полетів в низ а в руках по подушці

Впав з гори на сплячу лисицю.лисиця прокинулася намагалася двічі вкусити.я схопив за пащу і скинув лисицю далі з гори

Я спустилася з гори. Там лежав ведмідь він підняв голову і під ним ще лежала ведмедиця убита і у ведмедя в очах були сльози. Вони лежали в струмку він був прозорий. Ведмідь на мене загарчав і я впала вниз.

Доброго дня. мені наснилося, що мій молодий чоловік збирається їхати назавжди. я прийшла його втіхоря проводити. він мене помітив і вирішив зі мною втекти. він взяв мене за руку і ми побігли. але я бігла повільно. і він взяв мене на спину. ми вже бігли по горі, в якийсь момент стежка звузилася, він не втримався і ми впали з висоти у воду. я вижила, а він пропав

Свято закінчилося і ми хочемо поїхати додому шофер хотів назад і ми впали на автобусі я тільки зістрибнула і залишилася на горі а дитина моя і інші впали вниз і відразу вибіг до них шукаю дитини не можу знайти і чую плач дитини і сама плачу бачу що у дитини згорів один палець плачу не можу зупинитися дитині холодно і шукаю інших незнаю майже всі цілі але бачу чиї та ноги і прокидаюся

Доброго дня. снилося що з великими труднощами я піднімався на гору (пагорб). і коли я був уже там.мене як ніби підштовхнули .і я впав.при цьому дуже сильно злякався.

Перебуваю з жінкою на горі, знаю, що є пологий спуск, збираюся спускатися, але виявляю, що спуску немає, а є обрив. Оскільки рух вперед зроблено, що не стримуюсь і лечу вниз. Дійсно, лечу, як в сповільненій зйомці. Страху, паніки немає, але неприємно. Розумію, що можу розбитися. Хапаюся на льоту за виступ гори, під ногами теж опора, дивно, але опиняюся на тому ж місці, звідки падала. Чоловік десь забарився, його немає. Прошу жінку допомогти &# 8212; реакції немає. За скляними дверима на горі бачу трьох чоловіків, вони розмовляють, мене бачать, але ніхто не поспішає мені допомагати. Все-таки один чоловік відкрив двері, вийшов до мене і запитав, де чоловік. кажу. не знаю, затримується. І що, кажу, мені робити, падати вниз тепер? Він знизав плечима, типу ваша справа. І йде. Якимось чином, доклавши певних зусиль, вибираюся на гору. Здається, на ногах якісь пута, вантаж, можливо, з каменю. Але пересуваюся легко, заглядаю з подивом вниз (куди ж подівся зручний пологий спуск?), Знову бачу різкий обрив вниз, але красиво, зелено&# 8230;

Я стояла на високій горі і на мене хтось дивився, потім я вирішила спуститися але я прокотилася вниз по схилу гори, я впала і прокинулася, потім я знову заснула і мені приснилося то що я встала і у мене все в крові чоло, руки , ноги і зі мною була людина, і я подумала що він брат, хоч у мене немає брата. Він говорив що я повинна бути обережніше, ми пішли по дорозі і я прокинулася.

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ