Сонник впасти з Дахи 😴 наснилася, до чого сниться впасти з Дахи уві сні бачити

Падати з даху уві сні – до корінних змін, які можуть бути в рівній мірі позитивними і зловісними. Найчастіше такий сюжет обіцяє поїздки і нові знайомства.

Можливо, у вас є страх перед життям, який ви приховуєте за маскою зайвої самовпевненості. Це якість заважає вам добитися бажаного в кар’єрі та особистому житті.

Хто впав з даху?

Сниться падаючий з даху людина ▼

Спостереження за людиною, що падає з даху, згідно сонником, може означати різні речі, все залежить від деталей сновидіння. Ймовірно, що впав уособлює вас самих, ваші прагнення і надії, які виявляться марними. Якщо бачите, як вниз летить знайомий або член сім’ї, швидше за все, його чекає невдача.

Дитина падає з даху уві сні ▼

До чого сниться, як з даху падає ваш власний дитина? Не залишайте таке сновидіння без уваги. Ймовірно, вашому малюкові непросто адаптуватися до умов світу, йому потрібна допомога дорослих, щоб вирости здоровим і успішним.

Уміння тлумачити сновидіння – це цінний дар, тому що часом саме уві сні свідомість дає нам найглибші і важливі підказки.

Наснилося впасти з Дахи, але потрібного тлумачення сну немає в сонник?

Наші експерти допоможуть Вам дізнатися до чого сниться впасти з Дахи уві сні, просто напишіть сновидіння в форму нижче і Вам пояснять що означає, якщо уві сні бачили даний символ. Спробуйте!

Я з молодою людиною зі квітами скочуюсь з даху, сміємося, радіємо. А поруч стоїть інша молода людина зі квітами. Сон в яскравих фарбах був

Падаю з даху, відчуваю, що лечу, стає страшно, тут я подумую якось кувиркнуться і вдало приземляються на землю

Я падаю з даху боюся що розіб’юся і приземляються вдало .Було дуже страшно
Сон бачила кілька разів

З чоловіком були на даху, вона руйнувалася. Я його не втримала за руку, він впав і смикався на асфальті, а я дивилася і думала, що добре б відразу померти.

ми з другом стрибаємо по дахах, час року осінь початок осені, за нами їхав ще один наш спільний друг на мотоциклі, ми від нього чомусь втекли, я не пам’ятаю точно що він мені говорив, пам’ятаю він сказав біжимо за мною, я біг ззаду нього, ми забралися на дах і він вирішив зістрибнути на іншу фарбую яка розташовувалася нижче тієї на якій він стояв, він стрибнув в низ і не розрахував дистанцію і перелетів її і впав прямо в низ висота була не дуже велика але досить смертельна .адже він летів животом на землю, потім я почав кричати і прокинувся, що мені робити ?

я тікала від якогось мужика мені НЕ Було куди тікаті и я залізла на кришу прохід БУВ дуже вузенькім тому я ледве пролізла коли я потрапила на кришу я послігнулась и впала це Було літо но Було Сонячно.

Мені наснилося що я зі своїм класом граємо на даху 18-ти поверхового будинку. Хлопчаки лякають нас що зіштовхнуть і відбувається так що по нечайних одна дівчинка штовхає мене і мою однокласницю і ми падаємо вниз. Падаємо ми повільно ніби летимо. Подруга каже мені що дуже любить мене і ми летимо з нею в обнімку. Я бачу що ми наближаємося до землі і думаю що щас буде боляче і я по відчуваю що я померла, але як тільки ми доторкнулися до землі ніякого болю не було і ми були цілі й неушкоджені. Ми з подругою в шоці що залишилися живі і на нас не було єдиної подряпини.

Наснилося що я з дитиною на руках падаю з даху і розумію що схопитися нема за що і що я зараз помру ((((І різко прокидаюся.

Мені снився сон, в якому я стояла на даху і зі мною хлопець з дитиною. Дитина впала з даху і було ясно, що він загинув. Хлопець, через деякий час зістрибнув слідом за дитиною і теж загинув.

Мені наснилося як я з хлопцем стоїмо на даху і раптом він падає, але я, насилу, його витягаю, і після цього хочу його обійняти, а він іде.
Скажіть будь ласка, до чого це приснилося?

Я перебуваю на даху п’ятиповерхового будинку, виробляли якісь ремонтні роботи. Став трохи ковзати і не встиг переставити ногу і злетів&# 8230; Де то на половині польоту відчув страх, а потім став думати як приземлятися, вирішив приземлятися на ноги, щоб хоча б залишитися живим&# 8230;..

Мені наснилося, що я була на даху і мені так хотілося впасти, це не самогубство, це розвага, це для того що б отримати адреналін і піти на якийсь ризик. У мене в реальності буває таке, що я що то відчуваю зсередини або якісь знаки, мені що то підказують, так ось уві сні мені здається потрібно було впасти, але я не знала виживу я чи ні, але я все одно стрибнула і коли я вже полетіла вниз я відчула адреналін через свій сон і мені це сподобалося, але я дуже боялася, що я помру, але все пройшло добре. І я стрибала кілька разів. Я насправді в реальному житті дуже боюся висоти і коли мені сняться такі сни я відчуваю себе вільною і трішки щасливіше.

Але мій друг падав не лише з даху але іслестніци і то була не ВОСН унего аріально ранок як він приїхав на роботу інакше залазити на драбину і накрішу і упаал як допомогти в точкою ситуації

я сиджу на даху будинку але металевому карнизі з двемя знайомими і зісковзує, лечу і думаю що залишуся живий з низу гряязь що буде не сілбно боляче і приземляються а слідом і мій знайомі і ми встали і пішли виявилося все без травм

Познайомилася з хлопцем, ми зустрічалися, але паралельно у мене вже був молодий чоловік. І ось ми пішли з цим хлопцем гуляти він повів мене на дах багатоповерхівки, ми цілувалися, пізніше він попросив мене сісти в якусь клітку (вона була схожа на глиняну клітку для птахів), я сіла, потім він щось сказав, посміхнувся такою єхидною посмішкою і зіштовхнув мене з даху. Я впала, клітина розлетілася, але я була ціла і не вредіма, далі я зателефонувала своєму хлопцеві, він приїхав і скинув цього хлопця з даху, той розлетівся так як ніби його підірвали.
після цього я вже нічого не пам’ятаю

У моєму селищі відбулося так, що всі хто в ньому перебував перетворилися на зомбі. Крім мене і моєї подруги. Коли ми тікали від зомбі, то бігли всередині найвищої будівлі, при цьому з нами був незнайомець, який допомагав нам швидше тікати від переслідувачів. У підсумку ми забігли на самий дах. Плоску, як зазвичай на багатоповерхових будівель. Ми втрьох підійшли до краю. Незнайомець сказав, що треба стрибати на дах сусіднього будинку. А я сильно боюсь висоти. Подруга теж боїться висоти, але її чомусь вже не було на даху. Незнайомець стрибнув і вдало приземлився. Я подивилася вниз, страх мене скував, уві сні пробігла думка про те, що якщо я пригніться то розіб’юся або що небудь зламаю. Потім я почула хрипить крики зомбі, вони вже забралися на дах і не поспішаючи йшли в мою сторону. У цей момент я відчула сильний потік вітру, я його до цього відчувала, але він був не таким сильним. Думки ніби забрав цей вітер. І я з розбігу стрибнула вперед. Я перестрибнула і ось до бетонної даху залишалося кілька миттєвостей. Було це дія трохи повільніше і я зрозуміла, що все, я помру. Але з якоїсь причини я дуже м’яко приземлилася на дах. Я просто Святого від щастя. У мене було дежавю, як ніби я вже так стрибала. Але в кінці сну мої родичі, подруга і все стали нормальними, а незнайомець зник. Дякую йому.
Що означає такий сон?

У моєму селищі відбулося так, що всі хто в ньому перебував перетворилися на зомбі. Крім мене і моєї подруги. Коли ми тікали від зомбі, то бігли всередині найвищої будівлі, при цьому з нами був незнайомець, який допомагав нам швидше тікати від переслідувачів. У підсумку ми забігли на самий дах. Плоску, як зазвичай на багатоповерхових будинках. Ми втрьох підійшли до краю. Незнайомець сказав, що треба стрибати на дах сусіднього будинку. А я сильно боюсь висоти. Подруга теж боїться висоти, але її чомусь вже не було на даху. Незнайомець стрибнув і вдало приземлився. Я подивилася вниз, страх мене скував, уві сні пробігла думка про те, що якщо я стрибну то розіб’юся або що небудь зламаю. Потім я почула хрипить крики зомбі, вони вже забралися на дах і не поспішаючи йшли в мою сторону. У цей момент я відчула сильний потік вітру, я його до цього відчувала, але він був не таким сильним. Думки ніби забрав цей вітер. І я з розбігу стрибнула вперед. Я перестрибнула і ось до бетонної даху залишалося кілька миттєвостей. Було це дія трохи повільніше і я зрозуміла, що все, я помру. Але з якоїсь причини я дуже м’яко приземлилася на дах. Я просто Святого від щастя. У мене було дежавю, як ніби я вже так стрибала. Але в кінці сну мої родичі, подруга і все стали нормальними, а незнайомець зник. Дякую йому.
Що означає такий сон?

Мій брат падає з даху і розбивається на смерть!я бачу всю цю ситуацію і нічого не можу зробити тільки кричу йому, що він впаде, але він мене не слухається або не чує, і падає або випадково або його випадково зіштовхують, чому то я не можу підбігти до нього, що то зупиняє, але коли він уже впав я відразу ж починаю бігти вниз і бачу його, починаю обіймати і говорити:&# 187; я тобі казала, чому ти мене не слухав?&# 187; І починаю себе у всьому звинувачувати.

Доброго дня! Мені приснився сон у вівторок, як ніби у мене все так погано і я хочу покінчити з собою і стрибнути з даху з багатоповерхівки, але я не бачила як я стрибала і стрибала я взагалі!

наснилося ніби я опинився в якомусь будинку побудованому на горах плитняка, по цих горах можна було забратися на дах світло-коричневого кольору, що мене туди потягнуло не пам’ятаю, пам’ятаю що я заліз а спуститися ні як, я послизнувся і впав вниз біля паркану. наче все

Я довго стояв на плоскому даху дуже високого будівлі, потім присів на коліна і мене наче щось почало стягувати вниз, але я якийсь час тримався, в кінці почав падати і прокинувся

Бачила виявилися на даху удвох з начальницею вона послизнулася і сповзла з даху було високо, я її намагалася затягнути але вона так плавно відчепилася від моєї руки, я залишилася на даху і чую там внизу викликали швидку, а потім сказали, що вона померла бачила з п’ятниці на суботу, т. е З20. 11 15 на 21. 11. 15.

Добрий день, хочу поділитися свої сьогоднішнім страшним сном&# 8230; Мені приснився сон, ніби мій чоловік перебуває на даху дитячого садка, я так зрозуміла що він заліз туди цілеспрямовано зістрибнути, крім нього там були ще люди теж на даху, і ніби мій чоловік падає з даху на асфальт, я повинен звідкись вискакувати, він вже лежить на асфальті, і закрив очі, лежить руки і ноги його в різні боки, я почала уві сні плакати, намагаюся повернути його до життя, притулилася до нього і прошу його, повернися прошу тебе, прокинься, і ніби він прокинувся, відкрив очі , і я бачу що він живий, на території дитячого садка стояли швидкі, я почала кликати на допомогу, машина почала рухатися в нашу сторону, я почала його піднімати, допомагати йому встати, і тут уві сні мені стало легше, тому що він прийшов до тями і швидка під’їхала забрати його до лікарні, Ну до чого цей сон?
,

я з однокласницею добиралася додому, через грунтову дорогу, потім опинилися в місті.де перейшли дорогу і опинилися на даху, де я скотилася з високою висоти, мало не впавши, і сіла на диван де спали друзі

Мені наснилося що мій друг розбігся і стрибнув з даху при цьому я стояв внизу цієї дев’ятиповерхівки

Сон приснився о першій годині ночі сьогодні. Я намагався втриматися за трубу на п’ятому поверсі маминого будинку і зірвався з цієї труби. Як упав не бачив, але попрощався з якимось Сергієм.

Приснився малюк хлопчик що я за ним доглядаю потім в певний момент він опинився на даху іншого будинку і ступив вперед і впав але не чого не сталося він вижив і навіть пішов наче й не падав

Останнім часом мені часто сниться, як я стрибаю з даху або з інших високих об’єктів. Стрибаю я бо боюся впасти випадково, тому я підсвідомо вирішую стрибнути самої.

наснилося що на даху 9 &# 8212; ти поверхового будинку (або балконі) були я, дядько і хлопець, і якось вийшло, що завдяки випадку вона впали і розбилися&# 8230;..

Мнетсеглгя приснився давольно дивний сон, я б хотіла дізнатися про що він мені каже
Я йшла по краю даху, була зима, я послизнулася і дуже боялася впасти, почула плач немовляти, я хотіла йому дуже допомогти, і тут я покотилася до краю даху, я ні чого не могла зробити, я просто Літел в низ і тут різко я хапаюся за відкрите вікно і намагаюся забратися, але люди які знаходяться за вікном мені не допомагають я намагаюся якось вийти з положення, і тут я прокидаюся.

Наснилося, що уві сні я з боку бачила себе, а через секунду я перебуваю у сні з усвідомленням того що стрибнула з даху, але сам стрибок і падіння не снилися

Здравствуйхте бачила сон що ми з сної впали з дахом у моїй дідуся що означає

Мені наснилося, що я познайомилася з молодим чоловіком, який явно виділявся серед тих кого я знаю. Він приходив до мене в гості, залазив в кімнату через вікно. У нього яскраві зелено-жовті волосся. Я навіть пам’ятаю як його звали. Ми разом звідували наш невелике містечко, залазили на даху і дерева. Одного разу, коли ми від когось бігли і були на даху, він зіштовхнув мене і стрибнув за мною. 9 поверх. Як він потім пояснив, це все тому що я боюся висоти і не змогла б стрибнути сама. Біля будинку, з даху якого ми стрибнули, було щось написано на асфальті білою фарбою. Правда я забула що саме.
Взагалі цей молодий чоловік був необичаянно чуйним і добрим. Я пам’ятаю, що він сказала, що я дуже незвичайна.

Я сиділа на даху вночі і насолоджувалася. Начебто у мене була в руках гітара, але я не грала на ній. Потім я побачила, як в будинку навпроти жінка миє вікно. Я злякалася, що вона мене прожене з даху і зістрибнула сама, при цьому залишилася в живих і пішла.

Я стояла на даху з друзями, подивилася в низ і зірвалася . чую голоси &# 171; Дивіться, що б Даша не впала, у неї після струсу голова кружляти &# 187; і в цей же момент хтось тихо говорить &# 187; Вже пізно&# 187; . Друзі підбігли до краю, дивляться, а я лечу . Вона біжать в низ, а я вже мертва .

Мені наснилося як я перебував на даху з друзями, я чомусь подумав як би сюди не прийшли поліцейські, сказав це друзям, після поліцейські виявилися на даху але чому то в поліцейських машинах на даху, ми почали тікати, моя подруга сиділа і не зрушила з місця на протяг цього сну, один (Ілля) який збирався теж тікати (ми просто думали куди) і раптом я зірвався c даху, але я все ж встиг зачепитися за край, той же друг (Ілля) був зі мною поруч він намагався мені допомогти (простягнув мені руку) але я не зміг втриматися і я впав, поки я падав вниз я намагався зачепитися за вікна (точніше за зовнішні подокольнікі які на вулиці тоесь біля вікон)

Наснилося, що сама стрибнула з даху спеціально, але залишилася жива.

Привіт Мені наснилося що я впала з даху на якийсь предмет (гора каміння начебто) Ну ось стою десь на даху, поверх начебто по висоті 5.
Кольори були яскраві і я прекрасно пам’ятаю все як було.
Зі мною поруч були ще люди, 3 чоловіки і три жінки (включаючи мене).
Вони сміливо прогнули немов стрибком віри в гору каменів і залишилися живі.
Остання дівчина сказала стрибай, Але я ж даун і в житті і уві сні боюся висоти..Ну ось змусили стрибнути,
Я стрибаю і начебто спокійно презімлілась, встала і кудись пішла.
Начебто продовжувала бігти кудись далі.
Вибираємо з будівлі та точно!
І Крч спокійно втекла звідти.
Ось тип так

Привіт, мені приснилося що я моїм другом були на нашій улюбленій даху, він підходить до краю, оступається і летить каменем вниз.Це я пам’ятаю дуже смутно, таке відчуття що мене поруч не було, можливо він це зробив сам, або його штовхнули .Після цього в соц.мережі в групі&# 187; Білгород&# 187; з’являється фото з даху з видом на низ (на землю) і там лежить людина.Я дивлюся і розумію що ця сіра кофта і сірі джинси-це вона .Після цього під цим записом з’являється коментаря&# 187; живи&# 187;.Після я не можу усвідомити що його немає і мені не віриться що таке могла статися, я плачу. Різко прокидаюся і на душі важкий ком, щоб це могло означати?

наснилося що стрибнув з даху і дуже сильно побив челоека

Останні два дні знятися дивні сни..Чи не давно наснилося як я не змогла знайти поїзд який мені потрібно&# 8230; я втратила шанс повернутися додому&# 8230; я ходила колами, і навіть люди не могли його знайти&# 8230; другий сон він приснився сьогодні ..мені снитися, що я з батьками на даху..І мені страшно .. ябоюсь не впасти, і щось падає з моєї руки..і тато обривається і падає з даху розбиває собі спину.. він їли ходить про сон..Але потім ніби це не батько падав ..а про хлопець&# 8230; ніби бачу його з розбитою спиною, він їли ходить.. ,люди мене починають звинувачувати в цьому, і тикати пальцями..

Я була на даху і вона була рівна, але щоб слесть з її потрібен перелесть інший дах яка була під нахилом ,, і коли я лізла я впала і схопилася за щось і мене Витачів &# 8230;
а другий раз мені снилося те ж саме тільки коли я соскальзнула з даху мене хотіли витягнути, але я сама відпустила руки і полетіла в НІС а коли летіла я сама собі твердила що це сон, і коли я впала я вижила &# 8230;.
будівля була дуже висока ((

наснилося, що я спала на даху висотного будинку і чомусь одночасно спілкувалася по скайпу з коханою людиною. У будинку навпроти ніби-б чинили дах якісь люди. Вони дуже спритно скочувалися до самого краю. Начебто я уві сні ніяково повернулась, скотилася до краю і почала падати.Прокинулася від страху і власного крику і начебто улюблений человевк бачив по скайпу, як я падала.

я спостерігала як з даху стрибає незнайомий мені чоловік, лежить на землі, потім повертається до мене, і сміється.

мені наснилося як я з подругою і другом стою на даху 9 поверхового будинку і тут подруга почала з одним лаятися вони посоріть і він зістрибнув з даху, ми побігли в низ а там він лежав весь у крові але живий потім подруга заплакала я що то кричав людям про швидку і тут один сам встає і що то говорить але не пам’ятаю що і тут я прокинувся

Вітаю! Мені приснився сон, в якому моя дитина зісковзнув вниз з даху, у мене серце мало не розірвалося. Я була поруч, але нічого не встигла зробити. Після я прокинулася. Що означає цей сон?

з хлопцем-чоловіком подруги піднялися на дах 9ти поверхового будинку, переходили по парапету і я сама кажу йому, щас стрибну (кудись нам треба було, а стрибнувши я хотіла скоротити відстань) він відмовляв, але я стрибнула, ні страху, ні болю , нічого, просто вільний стрибок і пішла далі

Спочатку я йшла в парку з якимось хлопчиком, була осінь. Потім я залізла не якусь дивну вишку і почала робити трюки. Хлопчик був схожий на мого однокласника він сів на лавочку і дивився на мене.
Потім хлопчик зник з’явилася дівчинка її звуть Соня вона існує в реальному житті зараз вчиться в 5 класі. Ми з нею пішли по цьому загадковому парку і побачили дівчинку її звуть Руслана вона теж існує в реальному житті. А далі дало було так: ми йдемо розмовляємо з Сонею і ми бачимо Руслану вона проходить повз і дивно на мене дивиться і тут Соня говорить що тони хоче зі мною познайомитися (подружиться по скільки ми були знайомі але вона говорила саме так можливо уві сні ми були не знайомі) Руслана розлютилася і пішла.
І тут раптом я вже йду по даху будинку на мою Бочарова 10 А і йду а за ної мої друзі по хореографії Юля, Олена і Даша вони запитали де балкон Лери (наша подруга з хореографії) я побігла показуючи пальцем вперед на її балкон просто стіна прикривала його але при цьому Юля дивилася в телефон як і Даша а Олена заглядала в Дашин телефон і тут я зупинилася на краю даху 9-поверхового будинку послизнулася і впала перевернувшись на живіт і вхопившись за за спеціальну виямку яку роблять на дахах але принаймні вона була в моєму сні дівчинки начебто не помічали мене подивилися на мене і знову повернулися в початкове положення і навіть не здригнулися а я просто впала з даху (якщо що то нам всім десь 14 але тільки в цьому абзаці всі ці люди реальні можливо крім хлопчика його я не знаю не розглянула наш вік той же самий як і зараз (2016 рік))

мені сниться сон як я падаю з даху, при цьому бачу всі дії інших людей. мій хлопець мені при цьому кричав щоб я не падала але я все одно впала. потім після цього мій хлопець зістрибнув з даху уві сні. проблема в тому що майже всі мої сни віщі і я боюся що там не будь трапитися.

Вітаю. Тетяна. Я дуже сподіваюся, що ви дійсно зможете витлумачити мій сон. Він відмінно мені запам’ятався і те, що я в ньому побачила не дає мені спокою&# 8230;
Отже, почну розповідь;
Я була на вечірці у кого то, ніяких знайомих облич, але там же я познайомилася з військовим (військово морський флот це я точно запам’ятала) Я пам’ятаю голос цього хлопця, зовнішній вигляд, (бритоголовий і завжди ходив у сорочці) Ми спілкувалися довго, обговорювали всі можливі теми і тд і тп, пам’ятаю, що наступна вечірка теж була приємною, але там ми були у нього на дачі, (далі дивацтва) Високий будинок, з балконом затягнутим нитками. З цим військовим ми стояли і розмовляли (обіймалися цілувалися) Він як то необережно спускався (знову ж дивна сходи) і я зісковзнула і почала падати, страх був неймовірним, але я крикнула &# 171; не переживай, я впораюся&# 187; і далі як пробіл.
потім пробіл. Далі сон продовжився, я йшла біля цієї дачі (тут він уже був звичайною 9-ти поверхівкою довгою) і запитала у бабусь біля під’їзду, що вчора сталося тут, ті мені розповіли, мовляв дівчинка сплата платником, порвала всі нитки. А потім встала і пішла кудись. Я питала у них, що ж з дівчинкою, ті тільки хитали головами. Потім розповіли, що з хлопцем тим, військовим, все погано, він страждає.. Далі нічого не пам’ятаю&# 8230;.. Одне питання мене цікавить, що ж значили ці нитки, це смертельне падіння, після якого я вижила, і хто цей військовий&# 8230;.
Сподіваюся на вашу допомогу&# 8230;

Мене сталкнулся з даху якогось високого будівлі хто не бачила, дах був пачті прозора, я падала але так і не впала і мені не було страшно, а патом я ходила а навколо лава вулкана була і все горіло навколо але мені теж не було страшно або дискомфортно уві сні але я залишилася ціла і не вредімая.Страху з усім уві сні не було.

Я і моя подруга стояли на даху (9поверх) (ми часто буваємо на дахах в реальному житті) я що то розповідала і задумалася, прокинулася вже коли сояла на краю, мене подруга смикає що б я відійшла назад але я роблю випадково крок і лечу вниз , падаю, намагаюся втриматися за дроти, падаю на асфальт, з боку бачу як мене намагається підняти подруга швидка приїхала і я прокинулася

Наснилося, як ми з мамою впали з даху будинку, спочатку вона, слідом і я. Приземлилися навпочіпки. Після чого мама розгорнулася, впала і я прокинулася. Чи не означає це падіння репутації?

Хлопчик років 8-9 висить на вікні моєї квартири дев’ятого поверху і кричить просить допомоги, я хотіла допомогти, але не встигла, він зривається і розбивається і я все це бачу своїми очима

З сну пам’ятаю те, що я була на даху, рівною, типу асфальтовій. Там же було 2 наркомана, я їм сказала, що я ненавиджу наркоманів і один з них зіштовхнув мене з даху. Коли я впала, я відчувала як я йду по вулиці наче в хмарах і все нерухомо, я подумала що померла, го я почула голос мами і я стала приходити в себе, я прокинулася і зрозуміла що я жива!

Здррвствуйте! На даху дитячий майданчик.грають діти. Мій син катається на велосипеді і переважується з краю і падає. Я з чоловіком дивлюся вниз з жахом.під дахом пісок і ялинки.я думаю у сне- добре що ні перервала вагітність (зараз вирішую залишити чи ні.мені 47 років.страшно).далі спускаємося вниз з чоловіком і бачимо велосипед на піску.син ховається за стовбуром їли .боїться .каже що гілки його обдерли.дивимося вгору, а гілки зламані все.вони його врятували. всі. Дуже страшно . може Ви допоможете пояснити сон. спасибі

Я трималася за якусь мотузку на 25 поверсі, мій брат штовхнув мене і я полетіла, коли я полетіла думала аби мотузка не порвалася, але мотузка порвалася і я впала і померла

Я як то залетіла на дах (2-ох поверховий будинок), і відразу ж покотилася вниз, на щастя впала в замет.

Бігав за кимось по даху дев’яти поверхівки, він звернув на ліво я полетів вниз і помер потім хвилин через три встав і пошол

Я стою на даху. На самому даху є щось типу маленького бутика. Перед цим бутиком знаходиться басейн з крижаною водою в якому плаває акула. Потрібно було уві сні проплисти в басейні щоб мене не з’їла акула. Після третього разу акула вистрибнула з бассеина з даху і після цього стрибнула і я. Закінчився сон але те як я летіла вниз і майже досягла землі.

Вітаю! Під ранок приснилося, ніби знаходжуся на даху 12-ти поверхового будинку. І раптом усвідомлюю, що місце, де я стою, не надто безпечно і що вже ніякого руху не зможу зробити. Поруч сестричка стояла, їй кажу що я впаду і це неминуче, хотіла простягнути руку, як відчуваю що вже падаю. Чую голоси людей, відчуваю страшний страх і падаю на землю на ноги. Про себе думаю, що головне щоб болю не відчувала, і що це чудо, як можна вижити після такого падіння.

мені снилося як я сиджу з хлопцем на даху, він ніби як засинає і починає падати я його тримаю але не виходить уберегти його від падіння і я прокинулася (хто саме був уві сні не пам’ятаю)

Я стою на даху. Була таке відчуття, що мене хтось підхопив і ми переступили в повітря, потім я падала одна. Сон був дуже реалістично. Я відчувала все що відбувалося. Моє падіння, навіть теплі руки того хто мене підхопив.

Мені наснилося, що з даху багатоповерхового будинку мене зіштовхнув незнайомий хлопець. Під час польоту я вирішила, що не все втрачено і зачепилася за балкон, залізла через балкон до квартири, виявилося що я була в нетверезому стані і мама, яка зустріла мене вдома, знала про це
Після цього я виглянула у вікно і побачила там на землі двох впали з даху дівчат, що були зі мною на даху, чееез деякий час вони встали з землі і пішли.
Нічого не розумію, допоможіть розтлумачити!

Приснився сон 2 рази практично один і той же я був на даху ми збиралися її перекривати залізом в одному місці була дірка в даху.і в якийсь момент я з неї поїхав але намагався втримаються на краю і в підсумку стрибнув і не чого не сталося!! а другий що ми покрили її вже залізом і все те ж саме та-ж дірка і те ж саме падіння

Наснилося, що на рівній даху, незнайомий і неприємний мені чоловік, буде намагатися надіслати мені задоволення фалоімітатором&# 8230; Я себе налаштовую на позитив, але сама дія мені не приємно. У якийсь момент я здійснюю незручне рух і падаю вниз, не встигнувши навіть зачепитися рукою за край даху&# 8230; До чого це?

мені наснилося як мій братик і один братики повітряний поцілунок дарували і зістрибнули з даху, потім коли вони впали я до них підійшла і плакала, потім викликала швидку, і коли вони почуй відразу ж їм стало легше, тим не менш вони пішли! Але суть в тому, що нібито уві сні вони були то ми не були, обличчя ті ж, але здавалося що вони зовсім другін люди

Я стояла на краю даху 5 поверхового будинку, потім випадково оступається і падаю спиною вниз. Це весь сон, дуже короткий.

Я сиділа на даху з хлопцем який мені подобається, ми розмовляли, внизу стояли мої подруги, цей хлопець зістрибнув з даху, я заплакала, і потім мене теж хтось зіштовхнув

З донькою 2 років не пам’ятаю як, виявилися на даху і я ледве тримаючись чекаю допомоги, а вона повзла кудись далі і впала вниз.

Це була не зовсім дах це було більше схоже на червоно Рижани гору і там було кілька людей і всі вони розтанули на краю цієї гори їх було всього 3 або 2 і в різний час вони зістрибнули спочатку 1 людина я не встиг до нього підійти це був машина а коли у краї стояв другий чоловік я подошол і швидко схопив його за ноги щоб витенуть але він ввскользнул і теж впав
кінець

Наснилося що я з друзями на пров шині будинку, але він на стільки вузький що там немає даху, і ми сиділи по обидва боки ногами, і раптом мене на такій висоті занудило, а подруга схопила мене за жартувати стоячи на краю будинку, я не встигла схопитися і полетіла в низ, раптом я прийшла в себе і ми вже з друзями в низу будинку, вони дуже страшно злякалися за мене. Але було все в порядку.

Ми стояли з друзями на даху, потім раптом до нас через сходи заліз ведмідь, він побіг за нами, всі втекли в інший бік, але мене ведмідь завів у глухий кут, я хотів зістрибнути на балкон 2 поверхи, але промахнувся, і розбився на смерть..

Я пішла в якийсь будинок і пішла на дах
Потім я довго там стояла
Потім я почула якийсь голос він був мені знайомий але я не могла зрозуміти і почути його я хотіла повернутися але не змогла і тут мені штовхають з даху і я падаю

спочатку я опинився в незнайомому для мене місці, з друзями, на вікні була решітка, це була якась висотка, потім я почав виподать з вікна і решітка майже відлетіла полность але я вхопився, розгойдався і влетів в інше вікно де були незнайомі мені люди, вони що то мені сказали, потім я опинився на даху вже знайомої висотки, один, і зі словами це все волішь сон стрибнув і розбився, було все чорне не було просто нічого, а потім я прокинувся

Уві сні з братом були на даху брат нижче дахом багатоповерхівок я вище) і при спуску до нього я намагалася було дуже страшно і на цьому мені обірвався до чого це?

Мені снилося, як у мене був випускний. Ми їхали в автобусі. У всіх сукні були ніжного-постільного кольору. І якимось чином ми опинилися на даху, але там було всього два хлопчика і я. Вони мені кидали фіолетові пляшки, а я повинна їх була перекинути на іншу сусідню дах. І одну пляшку я впустила. Потім я зісковзнула з даху і спадала вниз. І від страху як я летіла прокинулася.

день. Дах житлового будинку приблизно в 10 поверхів. Поруч ще кілька сірих будинків. У внутрішньому дворі дитячий майданчик. Я, притулившись до даху будинку подивився вниз і зісковзнув. Я летів і впав поряд з пісочницею у внутрішньому дворі.

мені снилося, як мій племінник злетів з даху п’ятиповерхового будинку і розбився.і я не знаю як сказати його мамі.

Я виявилася на даху високого красивого будівлі спостерігала і випадково послизнулася.І прокинулася більше нічого не було

Я була зі своїм хлопцем і ми відстали від своїх друзів (уві сні вони були друзями) і чому -то мій хлопець захотів полізти на 13-тіетажку
Ми прийшли на дах і вона відразу почав лягати спиною з краю даху (він щось хотів спробувати зробити)
А я боялася, що він впаде і всегдаподтягівала його до себе за ногу
В останній раз, як він це зробив, він якось викручував руки (як буд-то хотів встати на місток)
І він не зміг помацати під собою опору і зірвався, а я його не втримала за ногу і зірвалася з ним (то, як я падала я все бачила, тільки, коли до землі вже долетіла, тоді прокинулася в страху)

За одну ніч наснилося 4 сну де дівчина мені зраджує, а ще я під ковзнула і впав з даху. Дівчина мені зраджувала в різних місця . У другому сні я стояв на даху і бачив своїх друзів і дівчину з Її подругам, вони були в магазині . Потім я почав спускатися вниз, але хтось прибрав сходи і я в цей момент під скальзнулся і почав падати в низ

Мені наснилося як я побачила що хтось то кататися з даху і я сівши на дах з одним, він мене штовхнув і я поїхала вниз сміючись Іскриня, я думала що це жарт і він мене зловить, але коли я побачила яка висота і я туди падаю у мене виник сильний страх навіть наяву і від цього почуття я прокинулася

Я піднявся на дах..І ту у мене таке відчуття що я зараз помру і упаду..в результаті я почав ковзати по даху і впав

Ніби мій син упав з даху а я як в копати стою на даху і кричу але ніхто мене не слишет .я потім різко прокинулася і заснути більше не можу.сьогодні наснилося ніби мій син упав з моста на будівництво і падав дуже борги кричав

Я ходила по місту, не пам’ятаю навіщо, але місто було незнайомий мені. Там було дитяче кафе в урядовій будівлі. На другому поверсі жили ми з чоловіком і дитиною. Щоб потрапити в кімнату потрібно було пройти через дитяче кави і піднятися по металевій драбині на вулиці. Я була присутня іноді в цьому урядовому будинку на якихось нарадах. Один раз я побачила свого батька серед глядачів і дуже зраділа, що він мене не помітив. Злякавшись, що він побачить мене, я вибігла на вулицю. На дорозі робочі встановлювали якісь камери або датчики біля тротуару. Навпроти кожного датчика лежали великі пластини на тротуарі. Робочі дали мені предмет, схожий на автомобільний гальмо і попросили мене вставати на кожну пластину і натискати на цей предмет. Я так і зробила. Коли я натискала, робочі підносили якийсь предмет до датчиків, він починав світитися і пищати. Так відбувалося на декількох пластинах поспіль, поки я не зрозуміла, що це не робочі. Я злякалася і побігла. Не пам’ятаю, що було далі і де я опинилася, але снилося, що хтось розповідає мені про контракт, який потрібно підписувати, щоб дркгой людина змогла вселитися в твоє тіло тимчасово. За мною хтось весь час стежив, але я не бачила хто це. Потім я забігла на другий поверх, де ми жили, потім виявилася чи то на даху, чи то на відкритому балконі. Зі мною був чоловік, спочатку я не розуміла, що відбувається, потім згадала про контракт і зрозуміла, що чоловік і хтось ще, кого я не бачу, задумали зло проти мене. Якимось чином на секунду я побачила чоловіка, який стояв за моїм чоловіком. Він тут же втік і я розглянула тільки те, що у нього є невелика борода. Потім чоловік почав щось мені говорити, я дуже злякалася, стала відступати назад і за щось схопилася. Чоловік почав піднімати мене і скинув з висоти. Навколо було багато воли ніби море або океан і шум схожий на крики чайок. Я кричала, кликала на допомогу. Мені подумалося, що ми напевно на носі корабля стояли. Впавши в воду, я опинилася в печері, повній голих жіночих трупів. Вони всі були свіжими, ніби недавно убитими. Води було мало, вона закривала трупи лише до половини тіла. Вода чиста, прозора. Трупи запливали в печеру через спеціальну дірку в стіні, на якій висіла прозора гумова плівка шторка як на м’ясокомбінатах. Пропливаючи через цю стіну, вони все стикалися з цією гумовою шторкою, по довжині вона діставала трупах до живота. Вони пливли немов по конвеєру. Я зрозуміла, що той чоловік заволодів моїм тілом, а мене (душу) викинув. Я побігла до доньки, я відчувала безвихідь, думала, що вже ніколи не потраплю в своє тіло. Я взяла доньку і пішла з нею по вулиці, а навколо дуже багато води. Ми зустріли кішку і я подумала, що тіло забрали не тільки у мене, а й дочки. Я стала підштовхувати її до кішки, щоб дочка вижила. Коли вона стикнулася з кішкою, що щось сталося і я прокинулася з почуттям, ніби й не засинала. Неначе хтось дійсно хоче роз’єднати мене м моє тіло. Подібний страх був і в іншому сні місяць назад, хоч події я не запам’ятала, але відчуття від сну і страхи уві сні такіеже.

Спочатку я пам’ятаю як грав з ким то в футбол, потім з неба поруч впала якась та частина від космічної ракети дуже велика, мене відкинуло вибуховою хвилею, я піднявся і поліз по стіні на дах 9ти поверхового будинку, там майже на краю стояв книжкову шафу без книг я не міг пройти через нього далі, я почав його розгойдувати що б зрушити, розгойдав його сильно і він впав на мене я почав падати з даху і розбився

Здавствуйте! У мене уві сні з даху мого двору впав і помер чоловік якого ми всією сім’єю знали і він страждав психічними розладами в реальному житті. Уві сні ми всією сім’єю тужили по цьому чоловікові і чому то уві сні у нього билбрат близнюк. Я на даний момент вагітна і як впливає і що означає цей сон в моєму становищі? спасибі!

Стояла на даху впала випадково через вітер але приземлилася дуже добре але в іншому місці з подругами

Я поїхала в подрузі в кальянную, вона сиділа одна і збиралася йти. На ній було таке ж чорне плаття з декольте як у мене, я сказала їй про це. (Хей у мене точно таке ж плаття є) потім ми на її машині поїхали додому (ми сусідки). Через деякий час ми зупинилися, щоб покурити. Там було безлюдно, дорога, поле і щось на подобі монастирів або церкви споруди. На даху кожної споруди сиділи люди і теж курили. Потім один за іншим, плазом, на живіт впали. зістрибнули. Я думала вони померли, але вони встали і побігли в нашу сторону. Я в паніці блокувала двері, подруга заводила машину. І ми ледве виїхали. Не знаю чому, але уві сні стало страшно

Мені наснилося сто впала з десятого єтажа
Але я не закинь оскільки прокинулася коли падала
Падала я одна але на балконі було багато людей

Зустріла діда якого раніше бачила на вулиці і у нас був конфлікт (в жизні), зі мною була якась пара я їх не знала до цього (в жизні).Знову посварилися з дідом уві сні, пара перестрибнула з даху, я стрибнула за ними, але не долетіла, і впала на смерть, потім прокинулася.

Уві сні я зустріла двох дивних людей. Вони побігли за мною. Я бігла по сходах вгору, хотіла забігти на якийсь поверх, але добігла до даху. Вони були в масках. Вони поклали свої руки мені на плечі і почали штовхати до краю. Я схопилася за їх руки, а потім стягнула маски. Це були два моїх друга. Після вони штовхнули мене з даху і я впала прямо на машину. Я почала відчувати сильне задуха і від цього я прокинулася.

що означає якщо тебе зіштовхнув з даху колишній хлопець, а потім потрапити під дії урагану з фіолетовою водою відчуваючи при цьому злобу і страх

Поіснілось, що я на даху. Лежить девшука, а я сиджу у неї на животі і фарбую їй очі синіми тінями. І тут різко ця дівчина падає, я її обіймаю і падаю за нею. Коли приземлилися, обидві піднялися і на нас не було навіть подряпини. І вона мені сказала: ось бачиш, це неболяче. А ти боялася

Вітаю. Мені наснилося з четверга на п’ятницю що я впав з даху з величезної висоти і вижив. До чого б це?

Наснилося, що впала з даху з хлопцем який дуже подобається. Він на мене впав, потім ми разом піднялися і знову по довгих сходах стали підійматися вгору, а після на тій же даху обідали за столом з друзями, далі не пам’ятаю нічого.

Я лежала на даху, прибирала плед і збиралася йти фоткати подруг, на даху ще була дівчинка, але він була зайнята своїми робити. Я прибираю плед, хочу встати і падаю вниз спиною з даху.

Привіт, мені сьогодні приснився сон, де була моя дівчина. Я вийшов з її квартири, пішов додому, але подивившись назад вона була в вікні і рукою мені помахала, потім я пішов далі, але повернувшись знову я бачив її на даху якогось невисокого начебто вдома, а начебто і немає, але була точно дах, він стояв по центру а півколом ззаду стояв багатоповерховий будинок. Вона стояла і щось кричала всім, а люди з усіх вікон вилізли з телефону і знімали, а вона начебто щось батькам кричала і іншим, потім стрибає вниз і летить, потім падає на живіт, я стою і починаю просто ревіти і кричати, і я потім повернувся до якогось хлопця в плече носом уткнувся, підбігти не міг, я бачив приїхала швидка відразу ж, вона стояла відразу за поворотом, але вона встала, присіла на асфальт і все було нормально. Але потім якийсь обрив уві сні, і я побачив її як її кудись в інтернат або інше місце ведуть і вона сказала мені &# 187; побачимося через 6 місяців &# 187; я задавав питання чому так і її повели за руки, я пішов, я обертався назад і бачив як слідом мені вона теж дивилася. Потім через якийсь час я прийшов з тією людиною який стояв біля мене в якого я уткнувся ревіти, на те місце куди вона впала, але тільки це місце чомусь було в магазині, я побачив сліди крові, і я знову зірвали просто. Але потім знову обрив уві сні, нічого не пам’ятаю, і потім приснилося що я стою зі своєю дівчиною курю, це місце де ми часто гуляємо, і там парковка є, я дивлюся вгору а там стоїть і дивився на мене та людина яка спочатку був на місці події потім зі мною ходив і він був там, тільки він подивився на мене і пішов. Ось такий от сон.. чому то насторожив мене.

Я впав з даху, і не розбився
Відразу постало і один почав тікати від мене
Поки я падав з кришки, то різко відчув ейфорію, відчуття спокою, а потім зіткнення

Біля 25етажного будинку було будівництво, і весели 4 штуки що щось подібне до качель. Всі хлопці вже перестрибували, а я не т. Я подумала &# 187; що я гірше інших?&# 187; і почала стрибати. На першу вийшло, а коли стрибала на другу, то відчула вже, що лечу вниз. Потім я бачила тільки туман, і зрозуміла, що вже померла. Коли я вже приземлився, то навколо була пустка і темрява. І я подумала, що цього я найбільше боялася, просто нескінченність лежати в темряві. Коли мені почав снитися інший сон, то я зрозуміла, що це був тільки сон, я дуже зраділа і почала розповідати цей сон мамі. Таке часто буває, що я згадую перший сон у другому сні

Спочатку я опинилася якимось чином на даху, і там падав незнайомий мені чоловік і просив про допомогу, я побігла його рятувати, але він вже впав і біля нього була кров і він помер. Я просила викликати швидку і просто допомогти цій людині. Далі я просто йшла вся в сльозах і зустріла вже знайомого мені людини і ми почали розмовляти, він вибачився за те, що раніше не звертав на мене уваги і взяв мене за руку. До людини, який впав з даху приїхала швидка допомога і далі я вже не знаю, я прокинулася. Допоможіть, будь ласка, розтлумачити сон. Мені дуже не по собі після цього сну, там є і позитивні емоції (що я нарешті то почала спілкуватися з молодою людиною, і негативні-що незнайомець просив про допомогу, але я не встигла допомогти і він загинув.

Наснилося, що хлопець по жарті скинув з даху, (12 поверхів), але він знав, що зі мною буде все добре

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ