Сонник впасти в Гівно 😴 приснилося, до чого сниться впасти в Гівно уві сні бачити

Падіння в яму з лайном або купання в рідкому лайні сонник тлумачить як отримання задоволення від достатку і розкоші.

Уміння тлумачити сновидіння – це цінний дар, тому що часом саме уві сні свідомість дає нам найглибші і важливі підказки.

Оцініть статтю першими!

Приснився впасти в Гівно, але потрібного тлумачення сну немає в сонник?

Наші експерти допоможуть Вам дізнатися до чого сниться впасти в Гівно уві сні, просто напишіть сновидіння в форму нижче і Вам пояснять що означає, якщо уві сні бачили даний символ. Спробуйте!

Мій дитина впала в колектор і мало не потонув але вижив. в колекторі все вирувало. нас ніхто не хотів везти в лікарню так як ми всі були в лайні.

Мені наснилося чтот я в чужому старому старезному будинку провалився в туалет з людським гівном і мені було ніяк НЕ вилізти, і я їв його ротом навіть

Я що то фотографував і випадково наступив в (гов&# 8230; о), а патом впав спиною на нього, але пачему то не сильно засмучений.

Доброго дня ! Мені наснилося, що я впала в яму відстійник з людським лайном. Мене почало засмоктувати, але чоловік витягнув . Дуже страшно&# 8230; Що значить цей сон? Він дуже правда подібний .

Мені наснилося що ховаюся від бандитів, тікаю від них в чужих незнайомих приміщеннях, забігаю в громадський туалет сільського типу (яма і жижа) від неминучості що б мене не зловили, стрибаю в яму майже з головою в рідину гівна і перечікую там час в цій рідині .

Було дві ями з людськими фікаліямі.Мій брат провалився в одну з них і вже став тонути.Я кинулася його рятувати і пірнула в сусідню яму.Ями були з’єднані між собою.Вхопивши брата за пальці, я його витягла.

в загальному все було дуже дивно, мені щоночі сняться сни, і не пам’ятаю, коли снилися гарні сни, але я на це не звертаю уваги. Те різнокольорові змії бояться вкусити, то ще щось.
але ось сьогодні мені приснилося то що я йшла зі своїм піврічним племінником по шатл дерев’яним мосточку (у нас такі є в місті і вони і справді в жахливому стані), йдучи по ним я провалилася під них разом з племінником під мосточку, я провалилася в лайно (вибачте за вираз), в загальному прямо вище голови, змогла тільки витягнути руку вгору, щоб тримати дитину. Якось я примудрилася відкрити якусь деревинку і вилізти прямо в чисту воду, в якій відразу стала чистою. Що скажете?

Вітаю!Снилося, що я в якомусь приміщенні, з ким то був, і мені потрібно було пере стрибнути якийсь лоток з екскрементами, і все таки я не зміг цього зробити і стрибнув в цей лоток з гівном майже по коліна!Пам’ятаю ще, дивлюся на себе, і все джинси і взуття до колін в какашки!Так і тривав сон, я ходив брудний, ніби не оттералось!

Наснилося що впала в сільський туалет виповзла вся в лайні. Рідке але було не сильно противно.

Я і кілька чоловіків пили вино і я дуже швидко сп’яніла потім стала падати зі стільця і ​​помітила що підлогу наповнений гівном. Я трималася з усіх сил і просила про допомогу і мені допомогли.

Доброї ночі! Приснився сон, що дочка впала в люк з фекаліями, я побігла діставати і проснулася. Тепер ось думаю, що це означає!? Аби тільки не біду.

Вітаю! Мені наснилося ніби я ховалася від якихось людей, зі мною був хлопчик років 8, і ми з ним сховалися в туалетну яму, погрязнувшісь до колін в людський кал, рідкуватий.Але станом нашого настрою з хлопчиком, ми були впевнені, що тут нас точно не знайдуть.

Їхала на машині з одним, потім машина раптом стала велосипедом, я їхала з одним весь цей час, а коли попереду хотіла перелетіти на велосипеді через яму з лайном, у мене нічого не вийшло і ми впали прям в велику яму з лайном, але вже зі мною в ямі був не друг на колега по роботі!

Вітаю. Наснилося, що я в Сан Франциско (де ніколи раніше не була. Там лівою ногою провалилася в громадському туалеті в кал, по сідницю. Потім відмивала ногу теплою водою зі шланга. далі снилося? що катаюся на довгій тарзанці на краю обриву, але було дуже красиво.

Я бігла і впала в коров’яче лайно потім встала і побігла далі як не чим не бувало і побігла готувати на кухню

Моєму чоловікові приснився сон: в ньому був якийсь паркан, яма з рівному. Він впав в яму, забруднився весь, виліз і став вважати говно. Підкажіть, будь ласка, до чого сниться такий сон.

Розтлумачте, будь ласка, сон, який приснився моєму чоловікові. У ньому був паркан, яма з гівном. Він в неї впав, забруднився весь, виліз і став очищати говно.

Хотіла сходити в туалет.а він хитався вийшла думала сходити поруч.але спіткнулася об говляш і впала прямо обличчям про говно коров’яче

Доброго дня.Наснилося що я йшла на роботу і впала у величезну яму наповнену людськими фекаліями, а потім пішла додому митися що б встигнути на роботу, а води не було була набрана та в якій я до цього милася і все я залесла і купалися&# 8230;&# 8230;.

Наснилося, то що я йду уві сні по галявині і несподівано провалюються в гавно з головою, виринає, і бачу що стежка довга наповнена гавном. Вибрався, бачу дівчина моя улюблена варто, думаю зараз у бачить мене забрудненого в лайні, і буде сміятися, її зазвичай вивели б подібні ситуації з себе. А вона нормально відреагувала, не сказала ні слова.

Мені наснилося що я провалилася з туалетом в двох метрову яму з лайном. Це до чого взагалі? З четверга на п’ятницю

Я випадково впала в яму з лайном. З головою не потонув. Потім мене відразу витягли . Мені подали палицю і я вилізти.

Наснилося що я заходжу в туалет старого бабусиного будинку, підлога з одного краю обрушується і я починаю падати, знаючи що там може бути глибока ям з дітьми. Звідки то там з’явилася моя мама і намагалася мене утримати. Але підлогу рухнув все сильніше і я впала в густе говновозкамі. Я вилізла з нього, але того огиди яке повинно було бути я не відчула.

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ