Сонник Вознесіння 😴 приснився, до чого сниться Вознесіння уві сні бачити

Вознесіння, за сонником – символізує прийняття вірного рішення, яке принесе вам ще більше користі, якщо ви будете сподіватися на Вищі сили.

Тлумачення схожих снів:

Уміння тлумачити сновидіння – це цінний дар, тому що часом саме уві сні свідомість дає нам найглибші і важливі підказки.

Приснився Вознесіння, але потрібного тлумачення сну немає в сонник?

Наші експерти допоможуть Вам дізнатися до чого сниться Вознесіння уві сні, просто напишіть сновидіння в форму нижче і Вам пояснять що означає, якщо уві сні бачили даний символ. Спробуйте!

Мені снилося вознесіння мого батька і інших людей, але стільки він, а я, мама, сестра залишилися і після вознесіння земля почала швидше крутитися

Бачила спочатку піднесення людей в плані біблейском- як в откровеніі- люди перетворювалися в маленькі вогники і підносилися на небеса. За му я сиджу в приватному будинку з мамою обедаю- і темна вода з’являється на вулиці затоплюючи все і піднялася до рівня половини оконноц рами. Потім земля здригатися і мама каже що диявол виходить з надр. потім прокинулася. Заснула знову сон про це ж. Тільки я йду по вулиці зі своєю сім’єю і вони теж починають перетворюється в вогники і підноситься на небо. Я за них начебто і порада. Але при цьому мені і страшно те що залишаюся на землі. І тут голос каже що все закінчиться тільки через 7 років правління царів на землі. А потім якісь істоти на кшталт зомбі з’явилися . ну і я прокинулася.

в день вознесіння наснилися пішли родичі і друзі. в хорошому настрої, звали в парк кататися на лижах і весело проводити часЛ після прокинувся. Заснув в районі 10 до полудня від піднявся тиску. прокинувся в 13 00. було це 9.06.16

Церква, а біля неї поп співає якісь молитви, люди моляться і махають великим білим покривалом. До мене підійшов чоловік і каже це піднесення господнє.

Мені приснився сон, де я повинен був піднестися і все викупали свої гріхи, що б піднестися, але мого дорогого людини не змогли піднести і я залишився з нею.все це закінчилося поцілунком.що може означати це?

Спочатку було три нещасних випадки, в наслідку хто помирав, мені незнайомий. після останнього небо почало чорніти і пішов дощ. У центрі міста вдарила блискавка і з’явився просвіт, в верху якого з’явився знак, і я подумала що це апокаліпсис почався і прокинулася.

Праве коліно розболілося так, що здалося я прокинулася від цього, але з ранку коліно не турбувало і тепер не розумію чи то я спала і це сон чи це на яву боліло коліно

Вітаю. Ось, що мені вчора (з понеділка на вівторок) наснилося:
Була гроза, похмура погода, були блискавки, але не було дощу. Місцевість була для мене невідомою, і трохи розмитою, далеко бачив великий міст. В руках у мене був телефон, хоч я і знав, що телефон не можна використовувати при такій погоді (в той момент я відчував, що щось станеться), але всерівно використовував. В один момент вдарила сильна блискавка, і далеко я побачив дуже великого світиться людини (він теж був трохи розмитий) він щось шукав, і я не пам’ятаю як, але якось привернув його увагу на себе, і він підлетів до мене ( в той момент був невеликий страх), і я щось кинув (не пам’ятаю що), і велика людина почав мене (і то, що я кинув) підносити на небо, і тоді я усвідомлено захотів прокинутися, і все.
Хотілося б дізнатися, про що цей сон говорить. Велике вам спасибі 😉

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ