Сонник Вовняні матки. До чого сниться Вовняні матки бачити уві сні – Сонник

Сонник Вовняні матки наснилося, до чого сниться уві сні Вовняні матки? Для вибору тлумачення сну введіть ключове слово з вашого сновидіння в пошукову форму або натисніть на початкову літеру характеризує сон образу (якщо ви хочете отримати онлайн тлумачення снів на букву безкоштовно за алфавітом).

Зараз ви можете дізнатися, що означає бачити уві сні Вовняні матки, прочитавши нижче безкоштовно тлумачення снів з кращих онлайн сонників Будинки Сонця!

Снилися Вам коли-небудь віщі сни?

Сонник – Матка бджолина

Сонник – Матка

Це символ безпеки і захисту.

Цей образ може підказати вам також зібратися з силами і накопичити енергію перед новим починанням.

Сонник – Бджолина матка

А ось і продовження. Попереднього сну (про бабусю), оскільки вони взаємопов’язані.

Вулик, Бджолина Матка під Спідницею – занепокоєння сновидицей з приводу свого особистого життя (відсутність своєї сім’ї, скоріше за все).

Сновидицей повертає Бджолину Матку в Вулик, яскравий Сонячний День – до швидкого пристрою особистого життя (заміжжя, створення сім’ї)

З повагою ЛИВИЯ.

Сонник – Бджолина матка

Сонник – Бджолина матка

Сон досить прозорий. Але має деякі приховані моменти, для аналізу яких, можливо доведеться відповісти самій собі на кілька питань. Бджоли для пасічника ніколи не означали небезпеки, для середньостатистичного громадянина в 90% випадків це асоціація ні з медом а болем від укусу. Пасіка у батьків в цьому випадку може змінити основу для трактування.

З цієї точки зору Бджоли НЕ символізували загрозу і підказку утриматися від імпульсивних рішень, а швидше за все слова і дії від оточуючих вас людей, що спонукають до дії. Тобто, Ви здивовані і готові розібратися в усьому не гарячою. Це основа сну. Друга його частина – це маркер "Бджолина матка" сама по собі символ родючості, в вашому ж випадку, матка відкладає яйця не просто символ а генератор, і це означає, що питання стоїть не про рішення, а про підтвердження того, що апріорі вже відбулося.

На скільки я зрозумів зі сну, рішення віддати матку матері для повернення у вулик створило заспокійливий ефект. Воно, рішення, було прийнято не просто підсвідомо, воно було внутрішньо усвідомленим. Значить – єдино правильним.

Але якщо ми згадаємо про основу і головний маркер, то в контексті з правильно прийнятим рішенням ми приймає факт, що самостійно, на власний розсуд (можливо всупереч бажанню) ми передаємо турботу про потомство матері. (Це не обов’язково мати, в житті це може бути хтось із родичів по жіночій лінії).

Виходячи з вищесказаного: суспільне, знеособлене думку, знову перешкоджає прийняттю нехай і не популярного але можливо єдино правильного вирішення пов’язаної з продовженням роду. Мабуть це все.

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ