Сонник Вовк 😴 приснився, до чого сниться Вовк уві сні бачити

За сонником, вовк – це ваш страх або якісь негативні емоції.

Шкура вовка – символ успішного закінчення протистояння між вами і недоброзичливцями.

Що ви робили з вовком уві сні?

Полювати уві сні на вовка ▼

Полювати на вовка уві сні – вас чекає погіршення самопочуття і якісь втрати.

Боротися з вовком уві сні ▼

Наснилося, що ви воюєте з вовком – наяву чекайте скандалу.

Наснилося перемогти вовка ▼

Якщо уві сні ви підкорили вовка – ви будите перебувати в гармонії з навколишнім світом.

Осідлати вовка уві сні ▼

Наснилося, що ви осідлали вовка – ви візьмете верх над суперником, який могутніше вас.

Є вовка уві сні ▼

Уві сні ви їсте м’ясо вовка – впораєтеся з усіма труднощами.

Сниться годувати вовка ▼

Годувати вовка – все зусилля ворогів будуть вам на користь, їм не вдасться зруйнувати ваші плани.

Що робив вовк в вашому сні?

Сниться виття вовка ▼

Сон, в якому ви почули, як вовк виє – віщує вам змову проти вас, який буде викрито.

Женеться вовк уві сні ▼

Вовк женеться – до підступів недругів, вони шукають шляхи впливу на вас. Будьте уважні і обережні, не допускайте помилок в своїй роботі.

Приснився вовк в будинку ▼

Якщо уві сні вовк забрався в ваше житло – остерігайтеся непорозумінь високопоставленими особами.

Який вовк вам наснився?

Поранений вовк уві сні ▼

Побачити уві сні як біжить поранений вовк – доведеться скласти свою думку про людину з поганою репутацією. Швидше за все, він не буде відповідати тій негативну суспільну оцінку, яку йому присудили.

Приснився мертвий вовк ▼

Мертвий вовк сниться – до того, що хтось намагається зашкодити вашій репутації, налаштувати ваше оточення проти вас. Однак, вам легко і просто вдасться змінити ситуацію в вигідну для вас сторону.

Приснився добрий вовк ▼

Якщо у вашому сні фігурує добрий вовк – недоброзичливці перестануть докучати вам, можливо, що хтось із них навіть перейде на вашу сторону.

Якого кольору був вовк у вашому сні?

Скільки вовків вам приснилося?

Як тлумачать інші сонники?

Тлумачення схожих снів:

Уміння тлумачити сновидіння – це цінний дар, тому що часом саме уві сні свідомість дає нам найглибші і важливі підказки.

Приснився Вовк, але потрібного тлумачення сну немає в сонник?

Наші експерти допоможуть Вам дізнатися до чого сниться Вовк уві сні, просто напишіть сновидіння в форму нижче і Вам пояснять що означає, якщо уві сні бачили даний символ. Спробуйте!

уві сні бачила зграю маленьких але дуже зухвалих, агресивних вовків (вони були розміром з маленьку собаку, якогось блідо-сірого кольору), які намагалися напасти на мене.Мені вдавалося відбити їх атаки.Бачила ринок, де ми познайомилися зіткнення.

лена, можливо вам має бути зустріч з агресивно налаштованими по відношенню до вас людьми, які хоч якось будуть намагатися вам перешкодити, але у них ймовірно нічого не вийти, т.до. їх сили дуже слабкі.

сон&# 8230; йдучи з дугімі товаришами по службі вночі напали вовків. Вовки були з цуценятами спочатку нападали цуценята
маленькі світло-сірі, за ними йшла атака вовків постарше. Вовки з чорної шерстю, невеликі, як собаки-але я знав, що це вовки.Нападали дуже високо подпрігівая 2-3 людські зрости. Я їх убив своїм ножем (таким я користуюся у відрядженнях) . кров, реальне відчуття розрізається хряща, шкіри Убив по-моєму 2 цуценят і двох дорослих.
Сон з неділі на понеділок

влад, ймовірно ваш сон про напад вовків, означає те, що вам має бути серйозна боротьба з якимись людьми, які захочуть поживитися вашим майном, можливо коли ви будете у від’їзді.

Наснилося, що я побачила зграю чорних вовків.Один з них на мене напав і вчепився в руку&# 8230; я його вдарила палицею і прогнала.

Катерина, ймовірно ваш сон про зграю вовків говорить про те, що вам доведеться зіткнутися з людьми, які спробують завдати вам фізичний або моральної шкоди.

За вікном моєї кімнати вовк поруч зі склом дивиться широко розплющеними очима на мене не відриваючись. Дивиться довго, мені це набридає і закриваю одну фіранку. Але він все одно там, і моя кішка йде по підвіконню.

швидше за все через сон вам хочуть сказати, що у вас є ворог, який дуже уважно спостерігає за кожним вашим кроком.

Мені наснилося, що я в болотних заростях ловлю рибу, під водою лежать тільця мертвих утоплених немовлят. з кущів на мене вискакує чорний вовченя. він агресивний і мені страшно, але швидко мені вдається його приручити.Він до мене лащиться, як до матері. з’являється ще один вовченя &# 8212; рудий. Я їх обох заколисують, як дітей і вони засипають до мене притулившись. А потім дивлюся &# 8212; там крім моїх вовченят, лежать ще крокодили і якісь інші тварини. Мене звуть, що треба їхати і я залишаю їх всіх і їду. Хотіла забрати вовченят, але боюся крокодилів.

Еля, можливо сон говорить про те, що наяву ви можете опинитися комусь допомогу, підтримку, але при цьому можете залишитися без почестей.

елічка ти з моєї зграї напиши мені свій id в вк як тебе знайти!я недавно дізнався позначення цих снів нам пора збиратися в зграю!!ось читай до чого тобі це наснилося у мене було на подобу токо три дорослих вовка рудий чорний і білий!і теж мені зла не бажали! Дуже давня казка.

Давно-давно, в ті століття, яких уже ніхто не пам’ятає, існували снігові вовки – мудрий клан читців. Тоді були часи, коли Золоті Годинникарі – творці законів Всесвіту, вже закінчили свій шлях і покидали обитель створінь. У ті самі часи снігові вовки заявили, що в силу їх мудрості і влади над народами, що є учні та творіння їх, вони поведуть їх до просвітління. Заслухавши їх Золоті годинникарі, сповістили свою звістку:

&# 8212; Вчення тих, хто живий і існує, є право двох вічних сімей, що обійшли всіх в мудрості і світлості своєї.

Вовки не стерпіли позбавлення, і пішли з дому мудростей, зібрали кожну краплю свого снігу, кожен кристал своєї істини, і уклали в ключі. У цих ключах зберігається їх мудрість.

Після вовки обрали наймолодшу вовчицю &# 8212; Сніговий Буран, і уклали в серці її силу свою, кров свою, соборний дух свій. Стала Сніговий Буран живим диханням вовків. А після старий мудрець Загнор розвіяв народи, що йшли за вовками, в просторі і часі. І зібрав мудрець кожного істинного вовка з клану снігових вовків І прийшли вони до шлях. Покинули вовки ці світи, пішовши за межу – туди, де встає північна зоря, туди де годинникарі в лихоліття чекають, коли прокинуться стародавні вовки, і провоют відродження снігових народів.

Збереться тоді зграя древня і помчить у світи. І возвоют вовки, збираючи кожного, кого стосувався світло снігових і споруджений нові вовчий світи.

Олександр, а якщо мені приснився сон, як мені біла вовчиця віддала чорного вовченя. Я взяла його на руки і він мене прийняв як рідну матір.Потім до мене почали підходити великі чорні вовки та інші тварини.Я обернулася і побачила дівчину у якої на руках був рудий вовченя і хлопця тільки у нього на руках був біленький вовченя.Хлопець з дівчиною до мене підійшли і сказали що нам пора, зграя давно чекає нас. І коли ми йшли повз вовків, вони опускали голову.А в кінці дороги стояли три великих вовка.По середині був білий, а з боків були чорний і рудий.Цей сон теж має відношення до твого розповіді?

Біла вовчиця з вовченятами, побачивши мене погналася (але в якийсь момент мені здавалося що це не вовчиця а вовк) але встигнувши забігти на дерево вона підстрибнувши відхопила тільки шматок рукава&# 8230;. після я все ж в втекла, але весь час думала що вона лише захищає своїх вовченят&# 8230;. Сказавши комусь її зловили і замкнули, а я все думала що потрібен її вовченят до неї що б самі не залишилися..

Олена, то, що в вашому сні був такий вовк, ймовірно, говорить про те, що вам варто побоюватися ворогів, вони готують вам нову пастку.

Нещодавно мені снився наступний сон. Справа взимку, я і ще хтось їдемо на санях, причому сани складаються ніби з одних полозів, скріплених посередині (цього хтось я не бачу, але весь сон я знаю, що я не один). Коли ми їдемо, ми стоїмо на санях . Сани двіщутся самі, без коней . Ззаду саней біжать вовки і намагаються нас схопити, але їм це не вдається, але вони гризуть полози саней і полози все коротшають. Далі ми несподівано раптом опиняємося біля мого будинку (це в місті) і ми бачимо що по дорозі йде мужщина і не звертає на нас уваги . Я думаю : &# 187; мощет він з паралельної реальності ?&# 187; . Тут вовки пропадають, і ми наближаємося до дому . Раптом з’являються то-ли невеликі собаки, то-ли вовки і вони знову нападають на нас . Вони гризуть мої ноги і стягують з саней і хочуть мене загризти . Але до ганку будинку вже близько, а на ганку порятунок &# 8212; я починаю дригати ногами, і роблю останній ривок . Тут я прокинувся .

Алекс, такі вовки, ймовірно, є ознакою того, що ваші недруги спробують нашкодити вам, і вам допоможе тільки щасливий збіг обставин.

Нещодавно мені снився наступний сон. Справа взимку, я і ще хтось їдемо на санях (цього когось я не бачу, але весь сон я знаю, що я не один), причому сани
складаються ніби з одних полозів, скріплених посередині .. Коли ми їдемо . ми стоїмо на санях . Сани движуться самі, без коней і без якогось двигуна. Ззаду саней біжать вовки і намагаються нас схопити, їм це не вдається, але вони откузивают полози саней і полози коротшають. Далі ми раптом еножіданно оказиавемся біля мого будинку (це в місті) і ми ві%

Aleks, такий сон, ймовірно, говорить про те, що вас чекають проблеми з владою.

мені снилася зграя вовків. вона жила біля мого заміського будинку. вовки чорного кольору, схожі на собак, але дуже великих розмірів. коли я залишилася вдома сама, вовчиця хотіла застрибнути в мій будинок. вона оскалівает, мені було дуже страшно. я взяла щось в руку і кинула в неї. так вийшло, що в цей час вона відкрила пащу і цей предмет потрапив їй туди. вона впала і захрипіла. вона задихнулася. пам’ятаю, що мені було дуже страшно і я боялася, що вовки прийдуть мстити мені.

Ольга, вовк уві сні може асоціюватися з вашим ворогом в життя. Можливо основний ваш ворог діє не один. Чекайте обману, брехні, влади над вами.

Я сидів у подруги. Вона заснула, а я пішов дивитися телевізор. Вона дивилася на мене і заснула. Їй прісної спочатку мумія. Вона скрикнула, я підбіг до неї, вона сказала що їй наснилося, я її заспокоїв і вона лягла спати. Потім вона прокинулася і сказала, що їй прісними то, як два великих сірих, сивого вовка схожих на собаку сидять біля мене. Один гризе мені глотку, другий просто спостерігає. ось. А ворогів начебто немає. Що робити з цим?

Славік, вовки уві сні можуть означати наявність ворогів, причому їх сила перевершує вашу.

Я розлютила свого батька (не пам’ятаю чому) і він відвіз мене в саму глуш лісу (а наш будинок неподалік від лісу). Він викинув мене з машини і поїхав, а я залишилася посеред лісу одна і я знала, що тут купа вовків.. я вже побігла, як з кущів, з різних сторін за мною побігли злі вовки.. я ридала і бігла, бігла.. я залізла на якусь вишку по високих сходах і сиділа там.. а вовки піднімалися сходами до мене і я їх отпінивала.. вони кусали мене за ноги, було дуже страшно і я кричала і плакала.. це тривало дуже довго.. я не перестаючи їх штовхали, а потім я побігла знову (не знаю як, але ззаду була дорога через ліс веде до будинку..нагадаю я на якийсь вишці).. я бігла стрімголов додому і швидко увійшовши в будинок, зачинила в двері.. батько був здивований, що я залишилася жива і він засміявся.. а я заплакала ще сильніше і мама мене стала заспокоювати.. я шкодувала, що не дала вовкам загристь мене, щоб батько потім зміг зрозуміти, що він накоїв.. ось мій сон.

Таьяна, швидше за все даний сон говорить про те, що наяву ви можете зробити якийсь необдуманий вчинок по відношенню до своїх близьких і за це вам доведеться поплатитися.

Наснилося що у мого хлопця очі стали як у вовка. Але ніякої шкоди або недоброжеланія не було. Що це може озночает?

Олена, такий сон може говорити про те, що наяву у нього може змінитися сприйняття по відношенню до кого-то або чогось.

Я бачила уві сні що я на березі річки і вибіг величезний дуже великий вовк, білого кольору .він накинувся і я загарчав на нього у відповідь він тоді відступив і я перебігши річку (ОНВ була глибокою) вставши на іншому березі я посvотрела на вовка він пориківает але не наважувався накинутися.до нього приєднався ще один такий же просто величезний білий вовк.я стояла і без страху дивилася на них.я знала що не залишу в боротьбі.вони так і залишилися на іншому березі роблячи какби поппиткі накинувся але так і не зважилися.в руках речі як зброя була тоненька гілочка. що означає цей сон .спасибі.

Айя, вовки в вашому сні, швидше за все, символізує ворогів. Тобто сон говорить про те, що ви незабаром знайдете спосіб сховатися від ворогів.

Наснилося, що я зі своїм хлопцем стою в зоопарку біля клітки з вовчицею і маленьким сіреньким Волченко, якого я гладила і який вибрався з клітки, а мати за ним видерлась по сітці. Я сильно злякалася і сама намагалася залізти на якусь піднесеність&# 8230;

Іванна, вовки в вашому сні швидше за все символізують проблеми з дитиною.

Наснилося що в кухні застала вовка, злякалася, він поїдав всю їжу з холодильника, вирішила почекати.він поїв і перетворився в відданого пса з виляючим хвостом. Потім з пса перетворився на чоловіка і ми з ним цілувалися, обнімалися і відчувалося радість, що він коли то забрів до мене на кухню, опинившись чоловіком під обличием вовка. Що це може означати? Аня

Аня, то, що вам снилися вовки, ймовірно, обіцяє вам зіткнення з жадібною людиною.

сьогодні 4.09.2010 приснився страшний сон наш двір двір сусідів та інші двори і дуже багато вовків великі вгодованості сірі вовки нападали на всі будинки зазвичай по кілька вовків одразу гарчали і були на вигляд дуже голодними і озлобленими але людей на вулиці ні кого не було тільки я і ось один з вовків мене побачив і напав на мене вкусив ногу і в кінці кінців задер мене я від цього навіть прокинувся: (((
А до цього снився сон від 2.09.2010 Чого я на руках оберігаю дитини місяців 5 зразок хлопчика він спокійно спав але дитина не мій був.
потім бачив собак уві сні гавкали собаки великі типу німецьких вівчарок. ми ховалися як би від них. потім снилося то що я потрапив на річку широку з з піщаним берегом з найчистішої річкою прозорою і блакитний повертаю голову на ліво і бачу цю ж річку тільки поросла чагарниками і всім іншим і річка там каламутна і випливає звідти змія товста типу анаконди довга і пропливає повз.і на тому я прокинувся.
Як ви думаєте що це і до чого такі сни.?
Спасибі з повагою Олександр

Олександр, швидше за все такі сни викликані або якимись вашими підсвідомими побоюваннями і переживаннями з якогось приводу, або ж є попередженням того, що наяву ви можете опинитися в якусь небезпеку.

04.09.2010 Наснилося що я перебуваю в своїй старій квартирі і там через вентеляціонное отвір пробирається великий вовк і нападає на якусь женшину, вбиває її. Потім в кімнату входить моя близька родичка, якій я перед цим дала чим і сказала щоб вона вбила вовка. Вона його вбиває ударом ножа між ребер в серці. Я за етін спостерігаю. Так само через те вентиляційний отвір до нас пробиралися озлобленість тхори, уві сні били морські свинки, миші, хворі кішки. Але найяскравіше це величезний вовк, якого зарізали. До чого це?
Олександра

Олександра, то, що уві сні вовк був переможений, швидше за все, обіцяє вам поліпшення якихось відносин.

Сон: Я бачу що на моїй лівій руці татуювання, білий вовк, з зеленими очима, фарба свіжа і я акуратно піднімаю рукав щоб показати її, і тут хтось із оточуючих каже:&# 187; Ви тепер обережніше з нею (зі мною)&# 187;&# 8230; і я при цьому відчула щось на зразок гордості.До чого це?

* Наталя *, вовки на татуюванні, ймовірно, символізують якісь повноваження або влада, яку ви отримаєте.

Мені наснилося що я перебуваю в селі з батьками і бабусею. батьки що то садили, копали&# 8230;.там була зграя вовків і батьки не вбивали їх, а просто відганяли щоб вони не заважали! але тут до мене почав наближатися чорний вовк, я налякалася і побігла в будинок, а він за мною!закрила двері, але він нікуди не йшов, а лежав біля будинку. намагався увірватися. потім він звернувся в людини, зламав двері і зайшов, але я не налякалася, т.до він підійшов, обійняв мене і закрив від інших вовків, що б ніхто не образив мене! притулившись до нього я відчула спокій, любов до нього!))

Дарина, то, що уві сні вам бачився вовк, швидше за все, гворю про те, що незабаром у вашому колі з’явиться людина, яка буде вам заважати.

Мені приснився сон, що я в лісі і повз за кимось пробігли три сірих великих вовка. Я відчуваю загрозу і бачу, що на мене біжить великий чорний вовк, кидається на мене, але у мене в руках кинджал і я встромляю його йому в шию і вбиваю його. Все так реально, навіть відчував його пульс і бачив кров його.

ОЛЕКСАНДР, вовки в вашому сні, швидше за все, символізують ваших ворогів, яких вам вдасться здолати.

Вітаю!
Допоможіть расптолковать сон, будь ласка. Мені 45 років. 2 дітей 11,22лет.
ніч. Я вийшла з невисокою дерев’яною хвіртки будинку в рідному селі шукати зниклих овець. Не відходячи далеко від хвіртки бачу овець, кличу їх, вони йдуть, заходять в хвіртку. Залишилися в кінці осліха і її лоша. Тут я бачу, що за ними біжить сірий вовк. Я кричу, кличу їх. Сама боюся відійти від хвіртки. Але вовк наганяє і вистачає лоша за копитцями і тягне в темряву прямо в метрах 5 від мене. Я розумію, що це все, я врятувати його не можу. Осліха-мати стоїть і дивиться на вовка і не йде додому.Закриваю хвіртку, серце раривается від жалю і злості на себе, що побоялася вийти і відігнати вовка. І прокидаюся від болю в серці. спасибі за відповідь.

Жанара, то, що в вашому сні загрозу представляли вовки, швидше за все, говорить про те, що ви можете зіткнутися з ворогами, які спробують відібрати у вас щось цінне.

Мені приснився вовк з вогненно червоною вовною. у нього була перев’язана лапа, він облизував мені руку і скаржився мені на те що його змушують щось робити, що не повинен робити вовк..

Андрій, то, що ви уві сні бачили вола з перев’язаною лапою, швидше за все, говорить про те, що до вас за допомогою звернеться впливова людина.

Уві сні я був вовком або собакою, я біг по лісу
(Дерева були великими), було темно, і я вив уві сні, відповідно і наяву, так що розбудив дружину.

Мені наснилося що повз мого будинку пробігає вовк з красивою чорною шерстю з смарагдовим відтінком. А за ним біг бик. Бик вдерся в мою квартиру і ліг напол.

ольга, то, що в вашому сні був такий вовк, швидше за все, говорить про те, що ви можете зустріти серйозного помічника.

Мені снилося, що вовки нападають на людей. Причому все знають, що їх напад неминучий, але ніхто не намагається будь-яким чином з ними впоратися (знайти зброю, наприклад), а тільки облаштувати собі притулок і сховатися. Я бачила уві сні багато необізнаних людей і ми всі разом намагалися сховатися у великому будинку, а вірніше облаштовували одну кімнатку як притулок, в якій тулилося багато людей. Я бачила вовків, як вони заходили в будинок, але все ховалися від них саме в одній кімнатці. Прокинулася з відчуттям страху і якоїсь неминучості. спасибі за відповідь.

Юлія, то, що в вашому сні були такі вовки, ймовірно, говорить про те, що ви втратили контроль над розвитком подій, проблеми неминучі.

в місті з’явився вбивця вже вбив багатьох жертв. і ось моя черга. він хотів мене повісити і я почала знімати цю мотузку. і він перетворився на вовка і хотів мене загризти. але і я його схопила і почала кусати а потім повісила

Мені сьогодні наснилося, що я гуляла по лісі, і на мені був плащ, з вовчою шкури. і тут на мене нападають два сірих вовка, і сильно мене кусають. потім вони втекли, я встала, озирнулась, крові на мені не було, тільки на руках залишилися сліди від вовчих зубів. і я пішла далі. Спасіво за відповідь.

Світла, то, що на вас напали такі вовки, ймовірно, говорить про те, що ви можете вступити в конфлікт з тими, кому ви зобов’язані.

Мені приснився сон, ніби-то я увійшла в під’їзд з великою парадній, і раптом з’являється вовк який шкіриться на мене, я забігла в ліфт піднялася на верхній поверх, хотіла вийти, але і там стояв вовк, я поїхала вниз вийшла пішла до виходу і раптом знову з’являється вовк, тільки більше і ще Агресивне, я кинулася на вулицю від нього, але він наздогнав мене кинувся і вкусив за руку, я відчула біль, вирвалася і знову побігла до під’їзду, він за мною вбжал в під’їзд, в під’їзді багато людей , але вовк їх не чіпає, я вилізла на якийсь стіл він питаетсяснова на мене накинеться, я у людей питаю чому ви їх не вб’єте, а вони мені кажуть навіщо мовляв вони ж ні кого не чіпають&# 8230;
Раніше завжди снилися собаки, сни схожі, тільки тепер наснилися вовки&# 8230;

Larisa, то, що ви в вашому сні були такі вовки, ймовірно, говорить про те, що ви поки не можете вільно діяти, так як вас бентежать ваші страхи.

Мені наснилося, що я рятувалася з рідними від якоїсь катостроф. Щоб врятуватися, ми побігли на гору. Там нас оточила зграя білих вовків. Але з них виділявся один &# 8212; вожак. Він був більше за інших вовків, у нього були товсті кігті і великі ікла, а очі його сяяли криваво-червоним кольором. Я пам’ятаю, що говорила з ним уві сні. Він пояснював, що вони зі зграєю теж іщят порятунок і ми разом вирішили врятуватися. Так само я пам’ятаю, що їхала верхи на ватажка зграї. Сон обірвався, як тільки я сказала, що я допоможу йому, а він сказав, що нас ще багато чого чекає в житті, може ми зустрінемося ще раз. Тоді я подивилася йому на морду, щоб побачити очі, і все&# 8230;.. потім я прокинулася з відчуттям, що я була в невісомості.
Так само, мені розповідали подруги, що однією снився хлопчик в білій одежі і з білим волоссям, у якого теж червоні очі, а другий білий голуб&# 8230; чи може це бути якось пов’язане?

Sonya, то, що ви бачили уві сні таких вовків, швидше за все, говорить про те, що ви через те, що розгубитеся, коли налинуть проблеми, можете бути захоплені ворогом зненацька.

уві сні мені подарували маленького вовченя. Він хотів їсти і я його нагодувала шматочком смаженого курчати. Він був задоволений і прийняв мене як свою господиню. Що може означати цей сон?

Мені наснилося. що мені подарували уві сні маленького вовченя, дитинча вовка. Він хотів їсти і я його нагодувала шматочком смаженого курчати, від хліба він відмовлявся. Вовченя був задоволений і прийняв мене як свою господиню. Протягом всього сну звучала ще приємна музика.

Наснилася якась психоделія, пару місяців назад.
Я йду по дорозі з друзями (точно не пам’ятаю з ким саме), і тут десь ззаду чую злісний шепіт: &# 171; Мертва курка&# 187;. Обернувшись я бачу ззаду гору (з великим кол-вом дерев) з замком на ній. Після, з лісу біля підніжжя цієї гори, в нашу сторону біжить вовк. Біжить прямо на мене, але в останній момент я ухилятися. Неподалік виявилася моя дача, і я з друзями в шоці забігаю всередину, після чого, цей самий вовк розбиваючи вікно встрибують в будинок, але не атакує нікого, а просто пильно на мене дивиться. далі прокинувся. Що-б це могло бути?

Костик, то, що в вашому сні був такий шепіт, швидше за все, обіцяє вам матеріальні втрати.

Доброго дня.
Мені приснився чорний вовк, великий, волохатий, і я його гладила, тріпала його за шерсть, і було відчуття, що він мої ручної вовк і слухається тільки мене.Наче ми з ним друзі, і він мені повністю довіряє, і якщо хтось на мене нападе то він тут же розірве його на шматки.Сон з вівторка на середу. Допоможіть розібратися до чого такий сон?

Сон приснився з суботи на неділю.Вовк на мене не нападає, а весь час тримає зубами за руку.Це було наче в придорожньому кафе.Під’їхав якийсь водій і вовк на нього накинувся і покусав за все була кров.Потім вовк знову до мене.Я попросила бареншу викликати міліцію.Прийшов міліціонер в громадянці і вистрілив в вовка.Він помер, а мені так легко стало.Подібний сон вже снився 1 міс.назад.Завжди мене тримає вовк за праву руку.Може про щось мене попереджає?Дуже чекаю відповідь.

Вовк в цьому сні, швидше за все, символізує нікого людини, який буде втручатися у ваші особисті справи.

Сон з воскресіння на понеділок.(З 28 на 29 листопада). Бачу ніч, я на пустирі, а навколо темний ліс. На пустирі виявляється yoще прівизанная до стовпів дівчина і вона кричить: &# 171; Вовки!&# 187;. І я тут помічаю загоревщіеся зелені вовчі очі по лісі. Їх багато. страшно. І тут один з них випрігівает на пустир (він великий, сірий) і вгризається в дівчину. Прям відриває від неї половину і тягне в ліс. І я прокинулася.

пам’ятаю тільки уривок зі сну. Снилося що я бігла взимку по лісі, на снігу лежав білий вовк і дивився на мене, мені стало страшно що він зараз кинеться, але він лежав рухливого і був абсолютно спокоиной, я пробігла повз нього і назустріч мені бігла скуйовджена чорна собака і гавкала, потім вона кудись зникла, а я з ким то стояла, ніби це була моя бабуся не пам’ятаю точно, але це була близька людина. Весь сон було відчуття що у мене померла мама і я не могла в це повірити!

Ваш сон, в якому був вовк, швидше за все, говорить про те, що ам доведеться самостійно вирішувати власний проблеми.

Я перебуваю на околиці поля, літо, навколо зелена трава, навколо панує спокійна атмосфера. Приблизно в метрі від мене знаходиться зграя вовків, майже всі вони лежать, відпочивають. Видно сірий ватажок. Ще поруч лежить вовчиця з декількома вовченятами, вовченята зовсім ще маленькі смішні такі).Питаю у неї дозволу погладити Вовченка, вона горор ​​що можна але робити це потрібно обережно, щоб не заподіяти шкоди Волченко.Волченок смішний, як маленьке кошеня або цуценятко, я його гладжу.При цьому вовки налаштовані до мене дружелюбно.

Ваш сон, швидше за все, попереджає про те, що ви можете зав’язати стосунки з дуже владної сім’єю.

3 дні тому мені наснилося: зелений ліс, галявина, стоїть намет я знаю що там люди сплять (чи то рідні, то чи просто близькі мені люди, але хто конкретно не знаю), бачу до намету підходить вовк, я боюся що вовк їх з’їсть , а вони безтурботно сплять і нічого не подозреваютю. Я підходжу до вовка, почуття сторах практично немає, є тільки злість і занепокоєння за людей в наметі, вовк подивився на мене зеленими очима ощирився і почав намагатися мене вкусити, а я стала бити його кулаком по морді, кожен раз як він намагався мене вкусити. вовк пішов.
До чого це може бути?

Ваш сон, в якому був такий вовк, ймовірно, говорить про те, що ви заступіться за кого-то, хто слабший.

Сьогодні мені наснилося: зима, навколо якісь курені, схожі на юрти, я йду зі своєю маленькою дочьку і несу білі чоботи з вовчої шкури (нам їх хтось подарував) на дорозі бачу зграю вовків-вони не дуже великі все темні, але не сірі, а один білий &# 8212; подивився на мою дочку і облизався.Вовки поводилися спокійно &# 8212; нас бачили, але не Наподающий.В одній з юрт я побачила чоловіка і голосно сказала йому, щоб він ніс рушницю, сама при цьому відчувала страх, тому що боялася налякати вовків своїм гучним голосом.Білий вовк знову облизався, але ми все одно пішли повз зграї, хтось із вовків лежав, хто дивився в іншу сторону, тільки білий не зводив з нас погляду, чоловік нас проводив до будівлі якогось і сказав сховатися в кімнаті, а то якщо він буде стріляти в Волков- вони почнуть розбігатися злі і перелякані, і нам буде непереливки.Ми спустилися по сходах вниз, пройшли через кабінети повз лікарів зі шприцами і дітей, і я поснули.Що цей сон може означати?Спасобо.

Ваш сон, ймовірно, говорить про те, що ви спробуєте допомогти дитині, але вас чекають перешкоди і протистояння.

Сьогодні приснилося, що я захищаю від погоні двуx живих чи скляних, то чи з льоду хлопчиків, за нами гналися люди, шукали нас всюди. Ми ховалися і в магазинах, і в будівлях, і переодягалися, але гонитва завжди була десь поруч. Далі дітей ставало більше, вони як би виникали з нізвідки. І коли ми остаточно зникли від погоні, втекли з міста і опинилися на зеленій галявині, діти звернулися в великих красивих вовків з м’якої чорної блискучою шерстю і кинулися до мене підлещуватися. Я їх обіймала і розмовляла з ними, відчувала себе частиною їх групи. Що б це могло означати?

Вам доведеться захищати кого-то дуже слабкого, крихкого, як правило, такі сни мають подібний сенс.

Наснилося як якийсь чоловік тікав зі мною від вовків в лісі і показував шлях куди бігти, коли обернулася побачила вдалині 2 чорних і одного біло-чорного вовка які біжать, але не можуть нас наздогнати.спасибі.

Мені приснився більшою сірий вовк з дуже страшнимимі демонічними очима . Я боюся йому дивитися в очі, але розумію, що повинна це робити, інакше він накинеться на мене . І я, не відводячи погляду, дивлюся на нього . А потім я прокинулася &# 8230;&# 8230; Що означає мій сон?&# 8230;.спасибі

Аліна, добрий день!
Мій сон:
Кілька людей, включаючи мене, поміщають в кімнату і кажуть, що запустять туди вовків, і ми повинні правильно следать загородження від них поодинці. Спеціальна технологія: дерев’яні дошки, сперху простирадла, спина до стіни. Я спочатку була на верхній полиці, закріпленої на стіні, на зразок вовки туди не доберуться, а потім чомусь виявилася на підлозі, де небезпечніше. Волков запустили, вони тихі, сірі, непомітні. Мій мене знайшов і начебто повинен мене загризти, як говорили спочатку &# 171; організатори&# 187 ;, але він не проявляє агресії. Інші теж неагресивні. Їх видаляють, потім запускають ще раз. все повторюється &# 8212; немає агресії у вовків. я вирішую піти. На вулиці мене ловить якась жінка брюнетка, каже, щоб я підкорялася якомусь чоловікові, що я повинна з ним їхати куди вони скажуть, вона зла на мене, хоче обмежити мою свободу. Здається, що я вириваюся. але не пам’ятаю цього точно &# 8212; будильник продзвенів.

Напередодні сну (вчора ввечері) я була на зустрічі, де була жінка, яка не змирилася з ситуацією (як я зрозуміла), що змінила її життя. І зараз вона вважає мене причиною своїх змін в житті (це моє бачення). Формально між нами все добре (і так було раніше, ми начебто все прояснили в особистих розмовах), але ми давно не спілкувалися, вчора ми побачилися, і я відчула сильне напруження між нами. хоча у мене немає причин напружуватися, я в прийнятті, моя позиція сильна і моя мета &# 8212; мир між нами. Думала про це весь вечір.
Аліна, прошу, скажіть, що це означає.
спасибі заздалегідь

Такий сон, в якому ви захищалися від вовків, швидше за все, говорить про те, що ви незабаром будете змушені оборонятися від нападок.

Вітаю! Мені наснилося, що я вночі стою у круглого білого будівлі, а переді мною стоїть зграя вовків. Вони по-черзі піднімалися сходами до мене і гризли мене. Але від страху я не відчувала болю. З кожним моїм кроком підходив новий вовк. Потім я опинилася всередині цієї будівлі, бачу знову цю зграю, що лежить на сходах, а поруч труп одного вовка і з ними жінку, нібито його мати. Закінчується сон кімнатою де висять ікони і переді мною стоїть величезний золотий хрест з розп’ятим Христом. Що це може означати? велике спасибі!

Такий сон, за участю вовків, швидше за все, говорить про те, що ви можете пройти через ряд випробувань, але в кінці кінців отримаєте спокій і задоволення.

Ми з сім’єю ходимо по лісі з якого виїхали військові-німці. Збираємо яблука, їмо їх. Вийшли на стоянку, яку німці після себе залишили. Я помічаю, що на вугіллі стоять маленькі чавунці з уже готовим м’ясом. Я помічаю в далеке вовка який йде в нашу сторону.коли він підходить я.а потім і тато намагаємося його відігнати палаючими палицями. Але з іншого боку підходять ще 2 вовка і ще, і ще.. Ми виходимо вже в колі вовків, які все прибувають. Ми розуміємо, що звідси треба йти, т.до вони прийшли сюди на запах м’яса.

Швидше за все, подібний сон є попередженням про те, що ви можете вступити в агресивну боротьбу за місце під сонцем.

наснилося, що я йду.в оточенні зграї вовків.я їх дуже люблю.мені дуже добре і комфортно поряд з ними.вони мої друзі.і тут на мене намагається напасти сторонній вовк.хоче покусати мене.і я готуюся вступити з ним в бій.але при цьому не відчуваю ні найменшого страху.але вовчиця-ватажок зграї почав кусати цього вовка, і відштовхувати від мене.і прогнала його.мої вовки мене оточили, як ніби захищали&# 8230;

Ваш сон, в якому було безліч вовків, швидше за все, говорить про те, що ви відчуваєте себе не зовсім затишно в звичному оточенні, відчуваєте недовіру до людей.

Пам’ятаю бачила чудові краєвиди засніжених гір і лісу.Потім я ніби то чи парю і бачу вовків.Потім на величезному відкритому засніженому просторі я стою на колінах біля білої вовчиці, що лежить на боці.Я гладжу її і відчуваю її ребра (причому це відчуття її ребер було дуже запам’ятовується).Ця вовчиця народжує.Спочатку вона народжує Вовченка, який дуже схожий на цуценя хаскі і більше за інших вовченят.Потім з’являються інші вовченята, різні-их всіх досить багато, більше білих, схоже були коричневі і був один чорний, якого я взяла в руки і подивилася в його очі і сказала що він виростить красивим чорним вовком.Бачачи цих вовченят я почала плакати, від того що перебуваю з ними поруч.Потім пам’ятаю моменту коли я піднімаю голову вовчиці і дивлюся в її очі, вони різного кольору-один жовтий, один блакитний.

Такий сон, в якому ви бачили вовка, швидше за все, говорить про те, що ваш ворог буде переможений.

два сну, які найбільше мучать&# 8230;
другий сон ближче до звичайних, але дуже важливий для мене..
день.ліс.я полюю на вовків. точніше на вовка, одного і того ж. в руках двостволка. постійно вбиваю його. причому найчастіше в ті моменти, коли я роблю обидва постріли і починаю перезаряджати він починає кидатися на мене, і, коли він кидається на мене, я встигаю зарядити і вистрілити. смерть. а далі по-новій.

Такі сни, ймовірно, говорять про те, що вас чекає час жорсткого протистояння і вам потрібно позбутися від зайвих людей в своєму оточенні.

Наснилося: на світлому хмарі з’являється лик светітелям і раптом лик перетворюється в вовчу морду. До чого б це?

мені наснилося, що ми з родичами і друзями їхали на машині, заблукали і заїхали в ліс, була зима.Стало вже темно. Я вийшла з машини і побачила маленьких грають вовченят, я їх не боялася, вони були такі милі, хотіла до них підійти. і раптом з за дерев вийшла зграя білих вовків. я не відчувала страху.просто стояла і дивилася на них.мої друзі в жаху забігли в машину, я стала їх заспокоювати. кажу:&# 187; заспокойтеся, вони вам нічого не зроблять!&# 187; стою не рухаючись, і до мене підходить вовк. дивиться так на мене, наче знає мене.мені стало так спокійною.я навіть хотіла погладити його

Ці вовки в вашому сні, швидше за все, символізують те, що ви можете отримати важливе доручення.

Сьогодні був мені сон, що я торгувалася на ринку з продавцем про покупку здертої шкури білого вовка. Шерсть була дуже чистою і білою. Але ми так і не дійшли спільної думки про ціну. І я її не купила.

Снилася кімната, чую голос що зараз до мене прийде дух якогось відомого мандрівника. Дивлюся на двері відчинились і зачинились сама собою, я сиджу на ліжку справа свічка. Нікого немає в кімнаті але все ж відчуваю що є хтось і розумію що це не зовсім безпечний дух. Жахливий переляк охоплює мене, що то нападає на мене, я починаю просити допомоги у свого ангела-хранителя і в наступний момент бачу картину засніжена гора і на неї варто красивий потужний вовк. Я відчуваю що він мій ангел охоронець і відразу страх пройшов, я відчуваю спокій і силу. Відчуваю що вовк мій ангел і він захистить мене від усього. Вовк просто стоїть і спокійно дивиться вдалину. Чи не гарчання, ні агресії, підкажіть будь ласка до чого це.

Ваш сон, найімовірніше, попереджає про те, що ви можете стати жертвою обману, повірити небезпечного людині.

Снилася вовчиця з вовченятами. Я допомагала їй їх з місця на місце перетягувати. Вона ніби з ними переїжджала. Все вовченята маленькі, кволі якісь. Найцікавіше, я їх не боялася і розуміла, що вони від мене залежать. З якихось зруйнованим будівлям ми з ними ховалися.

В ніч з четверга на п’ятницю 7 січня приснився сірий вовк, який миготів, походжав взимку між деревами. За мною і батьком не гнався, але ми злякалися і вибігли на зупинку транспорту. Незабаром підійшли люди і під’їхав автобус. Коли прооснулась, відчула заспокоєння від того, що ми пішли від вовка.

Вчора пізно лягла спати, повернулася обличчям до стіни, накрилася з головою ковдрою і не встигла закрити очі, як відчула що на мене вискочило якесь велике тварина (чувстовать його лапи) і придавило своєю вагою так, що було неможливо поворухнутися, як ніби скувало все тіло. Пробувала кричати, але також не вийшло. Незрозуміло звідки дізналася, що це величезний досвідчений вовк і він збирається на мене напасти (загриздь голову). Доклала всіх зусиль і ще раз спробувала закричати і поворухнутися, щоб мене почули в сусідніх кімнатах і допомогли. Відважність тільки крикнути, після чого тварина зіскочило і зникло не заподіявши мені шкоди, а я втекла в іншу кімнату і далі не змогла заснути. Якщо це був сон, то що він віщує? А якщо не сон, то хто це був? (В квартирі немає домашніх тварин, живу з чоловіком в центрі міста в багатоповерховому будинку на останньому поверсі, в зв’язку з чим поява вовка в квартирі в реальності не представляється можливим)

Таке ваше незвичайне відчуття, скореее ​​за все, не більше Чеммі результат присутності уві сні, в який ви увійшли аномально швидко.

Мені наснилося, що я зі своїми родичами йду лісом. Підбігають двоє вовків і починають приставати до мене. Я з надією дивлюся на батьків, а тато мені каже: &# 171; Ти повинна сама з ними розібратися. Ми підемо вперед, а ти потім нас наздоженеш.&# 187; І пішли. А я намагалася ухилятися від вовків, вони були не агресивні, просто їм потрібно було мене зловити.А я хапалася за якісь ліани або канати і висіла, щоб вовки мене не дістали. У підсумку, мені вдалося втекти. Приходжу до родичів, а вони лежать на траві так акуратненько, рядком, відпочивають, музику слухають. Пропонують і мені лягти, і я лягаю поруч.

Ймовірно, такий сон говорить про те, що вам доведеться вирішувати якісь свої справи, в яких вам ніхто інший допомогти не зможе.

3-ри дні поспіль сниться майже схожий сон&# 8230;
з п’ятниці на суботу, з суботи на неділю і з понідельніка на вівторок.
в першому сні мені снилося, що ми з моїм хлопцем, прийшли в гості до мого брата, брат сказав мені щось не приємне і мій молодий чоловік розлютився, превротілся в вовка і хотів його розірвати, але і я теж перетворилася на вовка і завадила йому&# 8230;
в наступному сні ми з ним бігали вовками по полях.
а в 3-му, він був вовком і по всюди обераг мене і я постійно гладила його і тріпала шерсть.

ми з ним познайомилися щодо нідавно і ці сни мені почалися сниться відразу після його дня народження, 7-го січня.

а ще мені дуже врізався в паня сон, він був дуууже давно.
що я опинилася вночі десь в темній-темній частіше, я намагалася зрозуміти
де я і куди мені йти далі і з гущавини вистрибнув великий чорний
вовк з червоними очима, він не здавався спокійним і не вселяв довіри,
мене скував страх, але я готувалася битиметься з ним, але він став спокійному і кликав мене за собою в глиб лісу і намагався Убіді, що там моє місце&# 8230; але я відмовилася з ним йти і він ушол без мене.

Ваші сни, в яких участикют вовки, швидше за все, говорить про те, що вам слід бути готовою до того, що ваші стосунки з молодим чоловіком віддалить вас від колишнього кола спілкування.

Вітаю.Сьогодні мені приснився наступний сон.Якийсь сніжне поле, снігу багато. по коліно.І мені на зустріч 2 вовка рудий і білий.і вони как-будто кусати мене збираються, але рудий остонавлівается і не чіпає мене, а білий намагається вкусити.Я якимось чином хапаю його за пащу і прям відчуваю як він зубами мені в руки впивається, але крові немає. Так я з ним борюся, а потім під’їхала машина і я так і тримаючи белового вовка стала залазити в машину, і власне все.не знаю, але прокинулася дуже стурбована.

Те, що в вашому сні вам зустрілися вовки, швидше за все, говорить про те. що вам слід бути готовою до підступам з боку вашої суперниці.

Добрий день, мені наснилися вовки на ланцюгах, один з них на мене кидався, але я не боялася їх, т.до їх тримають ланцюга. Підкажіть до чого це?

Доброго времени суток, мені приснився сон, там була зграя вовків. Точно не пам’ятаю, але начебто вони йшли на мене, а потім я вбив одного з них. Вони все зупинилися і мені здавалося, що вони були здивовані тому, що сталося. Потім мені снилося, що я сиджу і гладжу вовка, а він ласкаво треться об мою руку. Коли я його гладив, то втягував руки в рукава, ховаючи їх від нього і намагався не наближати руки до пащі вовка, боячись, що він може вкусити, але він мене не кусав, а продовжував тертися об руку. Підкажіть, що може означати цей сон?

Те, що в вашому сні на вас йшла зграя вовків, ймовірно, попереджає про те, що ви можете опинитися в оточенні неприємних вам людей.

Добрий день, мені приснився сон з вовком, з неділі на понеділок. Я перебуваю в лісі одна. Я бачу довгу широку дорогу посеред лісу. Раптом на мене біжить один вовк. Я злякалася, показала йому на їжачка, що знаходиться поруч. Він кинувся на цього їжака, щоб загризти його, потім на іншого їжака. Я злякалася, що прибіжить ціла зграя вовків, і стала тікати з лісу. При цьому чомусь виявилася на високому дерев’яному мосту. Сама не могла зістрибнути з нього. Допомогла мені мама, вона мене зняла з нього, і ми побігли з нею до будинку. Може ви підкажете, до чого цей сон. Раніше вовка ніколи уві сні не бачила.

Те, що на вас в цьому сні насувався вовк, найімовірніше, предупреждвает вас про те, що ваша суперниця готує вам підступи.

Сон з понеділка на вівторок. Зима, ніч, берег замерзлого моря або великого озера і два величезних чорних вовка ходять по льоду. Я забираюся в намет, що стоїть на березі. Я не один але не знаю хто сомной. Закриваю навіс і намагаюся заснути, але тут один з вовків намагається просунути голову в намет Тирке мордою в навіс, я намагаюся виштовхнути його правою рукою але він кусає мене через полог палатки за руку, коли я його відштовхую (не боляче але страшно). Кричу вовки, вовки! Щоб всі хто в наметі прокинулися але прокидаюся сам&# 8230; Дружина мене розбудила, сказала що я вив уві сні як вовк, дуже голосно що розбудив її і сина в сусідній кімнаті. Будь ласка поясніть, що це? Ніколи раніше не кричав уві сні і не вовки не собак не боюсь.

Ваш сон, в якому був вовк, найімовірніше, говорить про те, що вам доведеться зіткнутися з настирливим втручанням у ваші справи.

Немає чіткого відчуття що це дійсно був вовк, але уві сні я бачила не одного вовка, деякі були в дали і ніби ненав’язливо &# 8212; да ж скажемо не спостерігали за мною а жили своїм життям, я ж приходячи кудись до себе-є відчуття що то було моє місце-будинок, зустрічала вовка, і йдучи туди я знала що мене там чекають, йшла з радістю, вовк чекав мене на якийсь своєї лежанці, уві сні він був досить большім- я б сказала дуже, і лохматим- уві сні я пам’ятаю що точно знала що це МІЙ вовк, і колір розмальовки його вовни досить дивний бежеві відтінки від темного до світлого, я годувала його , в загальному якщо все зайве скоротити, виходить що уві сні я йшла додому знаючи що мене там чекає МІЙ вовк, якого я дуже люблю, і прийшовши додому я його годувала, що б це значило?-що вдома у мене оселився ворог? як то не хочеться в це вірити (((, а може як прочитала що мені потрібна підтримка сім’ї-зразок вона є..))
спасибі

Те, що ви в цьому сні відчували присутність великої кількості вовків, найімовірніше, говорить про те, що ви бачите в своїх колах безліч ненадійних людей.

Мені наснилося як мій друг йде поруч з сіро-білим вовком (Вовчицею) абсолютно спокійно і здавалися як би одним цілим, потім вони переглянулися і разом побігли не поспішаючи і не відстаючи один від одного. Мені цікаво. що це означає.

Мені наснилося як мій друг йде поруч з сіро-білим вовком (Вовчицею) абсолютно спокійно і здавалися як би одним цілим, потім вони переглянулися і разом побігли не поспішаючи і не відстаючи один від одного. Мені цікаво. що це означає. і причому вони не збиралися нападати, а захистити від чогось, а потім я побачила себе на вершині гори, а на передньому плані була голова вовка. І мені було спокійно, з’явилося відчуття захищеності.Вибачте що в перший раз не написала, що не згадала до кінця

Такий ваш сон, в якому один поводився так, найімовірніше, вказує на те, що він може в ваших очах стати сильним і владним людиною, зробити на вас гарне враження.

мені снилося, що я ганялася за цими вовками, і в кінці-кінців їх впіймала, після чого закрила їх в якомусь незрозумілому місці (щось схоже на сарайчик чтоли) дуже довго тримала двері закритою, так як вони намагалися вирватися звідти.пройшло якийсь час і коли я відкрила його, там були люди.причому там були люди багато значущі для мене, улюблені і дорогі.що це означає?

мені снилося, що у мене в будинку живуть два вовка. вони дуже дружелюбно до мене ставляться. що б це значило? спасибі.

Мені наснилося що до мене вдома проникли вовки і хотіли мене загризти але не загризли .(Я люблю собак вовків) До чого?

Я вночі на покинутому заводі на окраене міста, і чую вовче виття, мене охватівает сильний страх, суєта люди бігають.З’являється великий вовк і нападає на мене я тікаю від нього, на кришу заводу.Він дивиться мені в очі і речіт.тут з’являється маленька дівчинка років 8, він переключається на дівчинку і на моїх очах загризає її. Я на кришу знаходжу пістолет і вбиваю його. Після етого підходжу до нього, мене охватівет одночасно страх і гордість. Але я всеровно НЕ спокійний. З воскресіння на понеділок.
Я прокинувся. спасибі за відповідь.

Ймовірно, виття вовка в вашому сні, вказує на те, що вам доведеться зіткнутися з самотністю і браком спілкування.

у мене з чоловіком була велика сварка (він дуже жорсткий і скупий чоловік, після чого ми вирішили розлучитися, і через два дні мені приснився сон з понеділка на вівторок.
Уві сні я опинилася в селі, де уряд вирішив розводити вовків, а всі мешканці і причому моя померла бабуся були проти, їх вже була величезна кількість. потім я якимось чином потрапила в ліс і вони намагалися мене оточити було дуже страшно, потім відбулася зміна обстановки і я опинилася в будинку у батьків, і туди потрапив один тільки вовк він хотів на мене напасти, але я його приручила схопивши його за загривок, а в іншій руці у мене була залізна батіг і він дивився мені в очі, а мені не було страшно, тому що він схилився переді мною, потім я вирішила його виправити і нагодувати відвареним м’ясом, але він відмовлявся. І я його всюди тягала за собою а він став якимось смиренним.

Швидше за все, ваше сновидіння в якому ви бачили вовків, відображення того, що ви не дуже довіряєте власним оточенню.

мені наснилося вчора що я з ким то не бачив з ким але з ким то йдемо по лісі нібито полювали але не пам’ятаю точно на кого раптом бачу що в кущах крадеться що то велике на нас полює у мене якийсь зброю не бачив яке з лазерним прицілом я прицілився в нього вистрельнул але пов йому по ходу як камарійний укус струму було і він з величезною швидкістю помчав на мене я в бігу і тут якийсь приміщення я забіжал туди і закрився їли утримував потім якимось чином я опинився на другому поверсі дивлюся вовк уже прівратілась в людини особи не разглідел прокинувся!

Швидше за все, сновидіння, в якому ви бачили вовків вказує на те, що ви можете занадто близько до себе підпустити недоброзичливців.

Мені наснилося що я заходжу на задній дворик будинку і там лежить вовк, у мене в голові відразу пробігла думка &# 171; вовк&# 187 ;, злякався і додав крок, він накинувся на руку, спочатку відчув біль сильну, потім придивився, а рука в порядку, він вихопив з руки пляшку і сидів дивився на мене, я швидким кроком пішов від нього, а вовк спробував наздогнати мене , але я закрив перед ним двері, він почав дряпати двері, я пішов покликав друзів, але їх я не знаю, ми прийшли за вовком, а його там уже не було. До чого може бути такий дивний сон?

Швидше за все, сновидіння за участю вовка вказує на те, що ваші побоювання в результаті виявляться марними.

Мені сниться, що я граю з вовком, гладжу його і він мені нічого не робить, а навпаки хоче щоб його пестили, і дивиться якимись добрими очима. Сон сниться другу ніч поспіль.

Мені наснилося, що невелика зграя вовків 6 або 7 приблизно, в тому числі і я теж вовк, відпочиваємо в лісі (в нашій зграї все вовки були білого-білого кольору в тому числі і я). Раптом я помічаю що до нас підходить якась зграя, там вовків побільше 12-15 теж білосніжного кольору з ворожим видом. Ну ми інстинктивно почали готується до атаки, все накинулися в лобову а я обійшла дерева і накинулася ззаду, почалася бійка і я роздерла двох вовків, і всім двом я перегризла глотку і зламала зубами хребет. У підсумку моя зграя виграла, і ми вирушили далі. Ось, що цікаво мені сниться вже 3 раз що я вовк і перебуваю в зграї&# 8230; і ми постійно з ким &# 8212; то борімся, за ким &# 8212; то стежимо і ганяємося всією зграєю&# 8230; Що б це значило.

Сновидіння такого характеру, швидше за все, вказує на те, що вас чекає зустріч з тими, хто може принести у ваше життя неприємності.

сьогодні мені приснився сон, в якому я водив вовка за нашийник.у мене було таке відчуття чтоя повинен йому допомогти.коротше нібито він один.насправді він виглядав досить жваво і агресивно.шкірив зуби, але не для нападу, а для захисту.коротше я так розумію, що не довіряв мені.потім я опиняюся з ним в одній квартирі давньої знайомої, де він починає посмішка і розмовляти людським голосом, сидячи в кріслі як людина, схрестивши ноги, закинувши одну на іншу.незабаром я розумію що це людина.а давня знайома говорітмне, щоб я коли що звертався до неї за допомогою.
все це в барвистому яскравому сні з яскравими фарбами.

Сон, в якому з вами був такий вовк, найімовірніше, говорить про те, що ви можете потрапити в суспільства того, хто віддалить вас від колишніх зв’язків.

наснилося, що я лягаю спати, а поруч з моїм ліжком ходить чорний вовк на ланцюгу і на мене жодної уваги не звертає.Я боялася встати, але потім він пішов.

Мені наснилося, що я захищала маленьку дитину від вовка взимку в лісі, він був коричнево-рудий і підходив ближче і ближче, я на нього загарчав, він зупинився, сів і сказав: озирнися назад. я обернулася і побачила за спиною ще якогось хижака. тільки не пам’ятаю якого. той хижак не став на мене нападати.
До чого це?

Наснилося що я з чоловіком і молодшим сином знаходимося в якомусь будинку, який знаходиться десь на відшибі. Чоловік всередині будинку, я і син у дворі. Раптом у двір будинку через паркан почали забігати білі вовки, не великого розміру, зовсім не злі, я б навіть сказала дуже доброзичливі. Білі розбіглися по двору, хтось приліг хтось прибіг підлещуватися до мене. А за парканом з’явилися чорні вовки, набагато більші за білих, але теж не агресивні, у двір вони не заходили, а дивилися тільки через паркан, зайшов тільки один, але я їх злякалася, стало страшно за дитину. Я схопила колючі прути якоїсь рослини і стала розмахувати перед мордою чорного вовка, кличучи чоловіка на допомогу, кричала що вони з’їдять дитини. Чоловік не відгукувався, я била вовка по морді, він спочатку здивовано відвертався, потім ображено огризнувся і не вкусив, а саме вдарив мене пащею по руці з прутами. Крові не було. Чорний вовк втік, а до мене підбіг білий весело крутячи хвостікм, став підстрибувати, так що б стосуватися головою моєї руки. Дуже був схожий на собаку породи хаскі.

Сновидіння, в якому ви бачили багато вовків, вказує на те, що до вас можуть наблизитися неприємні вам люди.

Днем на нас напали вовки, спочатку я подумав що це собаки, але потім зрозумів що це вовки.Коли вони напали на нас я схопився на дерево, двоє жінок (необізнаних) сиділи за столиком під деревом і вовки їх не чіпали, а напали вони на дівчину і стали її кусати в руки, щею, живіт.Я не допоміг їй. Далі вовки стали лізти на дерево щоб вкусити мене, але я відбив їх ногами. Волков було близько чотирьох, вони були рудувато-сірого кольору. Далі мені наснилася моя квартира, я стояв на балконі вночі і бачив як вовки хотіли застрибнути до мене але не змогли і втекли. А потім я побачив свого покійного батька він був зростанням з п’ятиповерхівку.Далі нічого не пам’ятаю.

Найімовірніше, цей ваш сон, в якому були вовки, попереджає вас про те, що ваші супротивники не дрімають.

Сьогодні вночі мені приснився сон-вовк з розпореним животом, а всередині у нього три курки без голів і випотрошені всередині.Але вовк був живий і мені його було шкода.Я з ним носилася і думала куди б його заховати, щоб його не знайшли.А закопати його було шкода так як він ще дихав&# 8230; агресії з боку вовка не було взагалі.Що це означає.

Доброго дня. Зміст сну наступне &# 8212; я стою біля яру, і раптом бачу вовченя. Він маленький, сірий, і потребує допомоги. Я його не боюся, беру на руки. Раптом їх гущавини лісу, поруч з яром, починають виходити вовки. Вони не агресивні, просто дивляться, що я буду робити. І, скоріше, вони навіть могли бути агресивні до цього вовченяті, тому я його забираю, сідаю на трамвай (так як знаю маршрут і впевнена, що втечу), дивлюся йому в очі. Вони у нього коричневі, тільки що відкрилися, як у кошенят. Я дуже боялася, що інші дорослі вовки за ним прийдуть по запаху, тому плутала і заплутувала сліди. Але розв’язки уві сні не було, було відчуття, що я врятувала вовченя.

Ваш сон, в якому був такий вовченя, ймовірно, вказує на те, що ви можете допомогти тому, хто після вам зашкодить.

Вітаю ! Допоможіть будь ласка розтлумачити мій сон, заздалегідь дякую ! Сняться ворота, високі і широкі, зроблені з кованих залізних товстих прутів . Ворота широко відкриті. У двір перед воротами набігає зграя великих, бездомних собак. Вони схожі більше на вовків. Але ці вовки-собаки не гавкають і не кусають і не накидаються, але я знаю, що мені необхідно цих собак вигнати за ворота, я розгублена не знаю як це зробити і тоді я розповідаю про це генералу (він в моєму сні до цього пристосовувати) генерал у формі ще Царської імперії в Росії.Він каже мені, щоб я не хвилювалася, що він все допоможе зробити . Ми підійшли до воріт, собаки товчуть прямо біля ніг …великі такі … і … ми виталкнулі їх разом і пам’ятаю як я закриваю ворота, потягнувши їх на себе … із зусиллям … і дивуюся як спритно ми це зробили .Тепер ворота закриті і я спокійна.

Найімовірніше, сновидіння, в якому були такі вовки, вказує на те, що вам буде важко розрізнити ворогів і приятелів.

Снилося якийсь ліс, стежки, я йду по ним раптом у мене що то падає з рук, я розумію що ця річ мені потрібна, я нахиляюся взяти її. Повертаю голову і бачу як на мене дуже швидко біжить вовк. Він нападає на мене і кусає дуже боляче за голову.

Привіт, мені дивний сон приснився з неділі на понеділок. Я була в магазині (в селищній, за ним село і ліс) зі своїм хлопцем. Ми купували продукти, і особливо багато брали сирого, трохи зіпсованого м’яса, з кров’ю&# 8230;. Нас продавці попередили, що поруч є вовки, і нам треба вийти через чорний хід. щоб вони не відчули запах м’яса.Ми без проблем дісталися до села, але біля магазину дійсно сиділи 4-5 великих сірих вовка. У селі, я навіщо то вийшла з дому і пішла по дорозі кудись. Раптом (тепер я спостерігала картину від третьої особи, і як би бачила себе з боку) на мене напав вовк, він вдарив мене в живіт і я впала на землю, але більше він мене не чіпав. А потім я бачила як ми з моїм хлопцем сідаємо в автомобіль, і я кажу. що шкода, що вовк загриз нашого сина (йому десь було років 3-4 уві сні, але я його не бачила. просто розуміла, що його загриз той сірий вовк, який мене вдарив)
Поясніть, до чого цей сон? Дітей у мене немає, я не в шлюбі, мені 22. Може це через те що у мене ГОСи через тиждень? Дайте відповідь будь ласка. Так, і мені протягом сну, всього разів зо два було страшно, а потім просто байдужість було.

Ваш сон, в якому були такі вовки, найімовірніше, говорить про те, що ви можете понести фінансові втрати, якщо не виявите належної обачності.

Доброго дня! Сьогодні приснився дивний сон. Серед інших епізодів, яр в темно лісі, звідти рухається щось чорне. Через дали &# 8212; маленьке і чомусь я подумав, що це білка. У міру приблежения, я побачив, що це вовк. У мене в руках опинився довгий кол. Чорний вовк крутився навколо мене і в одному з його стрибків мені вдалося вбити його ударом прямо в відкриту пащу. бр&# 8230; неприємне відчуття: цим колом, прибив до землі. Що все це може озгначать?

Таке сновидіння, яке ви описали вище, найімовірніше, попереджає про те, що ви можете недооцінювати серйозність прийдешньої загрози.

Вітаю. Мені приснився следущий сон. Я була на красивій галявині, на якій було багато яскравих кольорів. Ніби мені хтось із друзів сказав, що там є журавлі. Я пішла саме на них подивитися, але вдивляючись у далечінь побачила чорного вовка і Вовченка поруч. Мені здалося спочатку, що це собаки. Але вже коли вони стали наближатися до мене я побачила, що це вовки. Великий вовк кинувся на мене, притиснув до дерева і гарчав на мене, я дуже яскраво уві сні бачила його ікла. А маленький Волченок стояв подали. але при всьому при цьому я була спокійна і не було у мене ніякої паніки. Вовк завдав мені ніяких каліцтв, просто струснув як слід&# 8230; Як можна розцінювати такий сон?

Найімовірніше, таке ваше сновидіння вказує на те, що ви можете постраждати від того, що хтось дуже грубо ранить ваші невинні почуття.

Вітаю. Приснився сон з суботи на неділю. У мене в руках білий вовченя, як кажуть, білий і пухнастий, абсолютно безпечний і навіть беззахисний. Намагаюся продати його, в голові б’ється думка &# 8212; а не продешевлю чи, якщо продам за 600 євро. Так і не встигла продати, як продзвенів будильник. спасибі. З повагою&# 8230;

Мені часто сняться великі білі собаки. Вони постійно полюють на мене. Вони нападають, я рятуюся, і все знову повторюється. При цьому я відчуваю завжди неймовірну силу в собі. І ось днями мені приснився подібний сон, але замість собак величезні вовки. Я в лісі з декількома знайомими, ми намагаємося знайти дорогу.Я бачу її, бігу, але тут 2 вовка перекривають мені шлях. І раптом я сама стаю вовком і відбиваюсь, я знаю, що вони не змогли мене вкусити і завдати болю. В кінці я їду в машині з приємним відчуттям свободи, але якогось неспокою, як би знаю, що вони знайдуть мене і все знову повториться, але на цей раз я не боюся. У мене вже таке відчуття, що я зріднилася з ними

Ваші сни, в яких ви готові протистояти вовкам, ймовірно, відображають вашу готовність встояти перед будь-якими неприємностями.

Йшов з одним. Раптом з’явилися вовки, схожі на собак. Я піднявся на перекладину з труби на людський зріст, а один стоячи неподалік, вовки його начебто не бачили гавкали і шкірились на мене.
А недавно змія снилася, величезна як пітон. Вона спокійно лежала в сараї поки я забирався, я її ще накривав.

Вітаю. Мені приснився сивий чоловік, ведучий на повідку сірого великого вовка. Вони не поспішаючи переслідували мене. І в останній момент ми зіткнулися віч-на-віч з вовком і я прокинулася від страху

я в маленькому будинку зі старим і старою.ніч.і приходить вовк.двері не дуже сильно закриваються.подивившись у вікно я бачу вони йдуть поодинці.я розсердилася і вийшла на вулицю зі старим у нього рушницю, я взяла вилу і протикали їх.залишилася вовчиця і її вовченя я відпустила їх.напишіть що означає цей сон.Заздалегідь дякую.

Привіт з неділі на понеділок під ранок мені приснився дуже явний сон, я везла в колясці в дитини, і тут в маленькому ліску з’явилося 2 вовка, один сірий-самець, а друга чисто біла-самка, сірий почав на мене Наподающий, ощирився , наїжачився, намагався кущі, а біла вовчиця відбивала нас, захищала, в результаті сірий вовк пішов, я пішла далі у справах, а вовчицю взяла з собою, потім я поклала вовчицю разом з дитиною, вона його олізивала, і на цьому сон скінчився.

Те, що в цьому сновидінні несподівано з’явилися вовки, найімовірніше, говорить про те, що вас чекає несподівана зустріч з неприємними людьми.

Здравтсвуйте&# 8230; З понеділка на вівторок наснилося як зграя вовків, а це вовк, вовчиця і їх 3 Вовченка, блукали вулицями і лякали перехожих (взимку). Зайшли в мій будинок і з’їли собачку і кошеня&# 8230; я на другому поверсі закрилася.. але в кінці кінців на вулиці зграю зловили і закололи&# 8230; вовченят шкода.. ЩО Б ЦЕ ЗНАЧИЛО?

здраствуйте. Мені сьогодні наснилася зграя чорних вовків ніби вони зайшли в мій двір будинку. Побачивши мене і мою маленьку дочку спляча в колясці в будинку, підійшли до вікна і стали пильно дивитися на мене. Після чого зграя проникнула в будинок, я закривши міжкімнатні двері намагався утримати їх, але вони старанно штовхали двері втомлений тримати двері я по немогу став сдаватся але побачивши свою дочку сплячу і беззахисну в колясці я знайшов в собі сили і закрив двері на замок.

Ваш сон, в якому були вовки, найімовірніше, говорить про те, що ви можете зустрітися з тими, хто змусить вас відчути страх.

Здраствуйте. Мені приснився вовк, (це було зима уві сні, хоча зараз весна) він гарчав на мене показуючи ікла&# 8230; Він був голодним, я це відразу побачила. Коли він хотів на мене напасти, з’явилася якась дівчина&# 8230; вона не давала йому на мене напасти&# 8230; Я вже не раз бачу уві сні як мене хтось захищає що б мене хтось зі сну не вбив&# 8230; У підсумку вовк, дівчина кудись поділися, і я прокинулася&# 8230; до чого б таке наснилося?

Те, що в вашому сні був такий вовк, найімовірніше, говорить про те, що до вас близька серйозна загроза.

мені наснилося що я в селі сиджу і дивлюся телевізор потім через деякий час я підходжу до вікна і бачу там сірого вовка, мені захотілося його приручити але я боялася до нього підходити і тоді я пішла на кухню і взяла печива відкрила вікно і побачила що він був такий милий і мені здалося що він не хоче завдавати ніякої шкоди, але коли він побачив у мене печива він завиляв хвостом я йому кинула одну печенюшку і кудись відволіклася і коли подивилася у віконце то побачила що там був інший вовк і теж сірий я кинула і йому печива і потім знову відволіклася і кокімто образам виявилася на вулиці я злякалася але вовк як ніби прийняв мене за свою і ні торкнув я пішла до входу і побачила що на порозі спали 4 вовка а серед них мій щеня вовки були такого кольору один чорний, другий білий і два сірих. До чого це я ні понила.розшифруєте

Те, що в вашому сні були вовки, ймовірно, говорить про те, що ви відчуваєте агресивний настрій по відношенню до вас у вашому оточенні.

Був укушений імовірно вовком в будівлі за особу, вовк розшукувався ін. людьми по всій будівлі&# 8230;

Мені снилося Я стояла з хлопцем, далеко побачила щось сіре, воно швидко наближалося.Я не злякалася.Вовк добіг і стрибнув на мене, почав облизувати, а я його гладила.Будь ласка, розшифруйте!

а мені ось тиждень вже сниться вовк, великий і красивий, який до мене лащиться, лягає передніми лапами на коліна, до чого я навіть уві сні відчуваю що він важкий великий&# 8230; на всіх шкіриться а до мене навпаки. я його трохи боюся але все одно гладжу&# 8230;.

Вітаю. Мені сьогодні наснилося що зграя вовків намагалася мене атакувати, по одному по черзі. Вовки були розміром трохи більше собаки чорні і коричневі, вони були з цуценятами. я весь час ховалася від них вдома, на початку сну було ясно що вовків привезла з собою моя родичка і вона їх не вважала страшними, але потім вовки ставали ще страшніше і виявилося що пов’язаний з вовками зовсім сторонній чоловік, він потім поїхав.

Сновидіння, яке ви описали вище, найімовірніше, говорить про те, що вас чекає зустріч з неприємною людиною.

сон&# 8230;. перебуваю я в поле&# 8230 ;, а там багато живності&# 8230;., бізони, які то баранчики і вовки&# 8230;., ось я проходжу повз&# 8230 ;, на мене напав бізон&# 8230; біжить за мною&# 8230 ;, бачу попереду ще один&# 8230; я його стрибаю&# 8230; в результаті біжать за мною слідом 2 бізона&# 8230; заколоти хочуть&# 8230 ;, і тут мені в самий останній момент допомагають вовки&# 8230;., вбивають обох&# 8230; в результаті я живий&# 8230; так би розчавили і капець&# 8230 ;, просто вовки допомогли. що може означати цей сон&# 8230;. не підкажете&# 8230;))
вовки кстать були незвичайні&# 8230;) фіолетові&# 8230; трохи бузкові..))
але точно вовки))

Сновидіння, в котрому вам бачилися такі вовки, найімовірніше, говорить про те, що ви миєте зустрітися з неприємним вам людиною.

мені наснилася татуеровка вовка на коліні.що це означає??не можу знайти відповідь &# 8230;.

Мені наснилося що великий сірий вовк розміром з людина наздоганяє мене і мою подругу, а я від страху бігу і заходжу куди то в будівлю, здається вона теж. Було дуже страшно. Що це означає?

Уві сні бачила свій будинок і тікала від великого вовка з сіро-коричневого кольору. Коли вовк загнав у глухий кут на 9 поверсі, то сходи будинку перетворилися в дерев’яні висячі мости, і в момент, коли вовк уже збирався напасти, а тікати було нікуди, вовк став чоловіком-розбійником, з яким в результаті вели бесіду і домовилися про співпрацю.

мені прісної як я тікала від сірих вовків, а вони намагалися мене наздогнати, але так і не наздогнали, але я відчувала сильний страх перед ними і оборонялася палицею, а потім за мною погнався чорний вовк, але я втекла

Наснилося що за мною вовк бігав, навколо мого будинку. злий такий, хотів з’їсти мене. хоча поруч стояли і паслися корови і вівці. до чого б це?

Уві сні бачила вовка, він був невеликий світло-сірий, більше схожий на собаку, але я точно знала, що це вовк. Але жах був у тому, що я його годувала такими ж вовками&# 8230; Кидала йому туші, він їх рвав і їв. Не було страху, тільки жалість. Вовк був попереду мене, я потягнулася до нього і тут він вкусив мене, але вже був збоку, майже ззаду. Але укусу не було, хоча щелепи зімкнулися на моїй руці, але зуби навіть не торкнулися шкіри. Прокинулася напевно від подиву, жах прийшов потім від спогадів про сон.

Те, що ви в своєму сні бачили таких вовків, найімовірніше, говорить про те, що ви відчуваєте агресію по відношенню до себе.

Мені наснилося, що дуже красива яскраво-руда лисиця женеться за вовком по річному лісі або проганяє його, я точно не зрозуміла. У підсумку вовк тікав геть з лісу.

Вітаю! Мені ось сьогодні такий сон приснився.. Я періодично бачила себе і мого хлопця, з Коротя вже живу 2 роки, що гуляють по лісі і ховаються від хижих тварин. Ось вчора в ніч з неділі на понеділок у сні ми з хлопцем гуляли по лісі. Раптом побачили сірого вовка, намагалися сховатися за деревом, але він був швидким і вмить з’явився поруч. Він вів себе як людина. Він вкусив мене, укус не була хворою, потім почав засовувати кіготь в ніс. Я подивилася на нього строго і похитала головою, ніби говорив &# 171; Не треба&# 187;. він відступив. Потім пішов до мого хлопця і вп’явся йому зубами в ногу і не відпускав. Він почав ніби гризти цю ногу до кістки, щоб зламати. Я уві сні думала &# 187; Боже, не треба! Він же танцюрист, як він без ноги танцювати буде&# 187; (Ми з хлопцем професійні танцюристи), потім ми впали в яму.. падали. І я прокинулася, стало страшно. Як Ви думаєте, що означає цей сон? Ще бачила уві сні до вовка наче внизу, з гори, величезну сіру щура, гігантських розмірів, навіть 2 по-моєму.

Те, що ви бачили вас в оточенні вовків, швидше за все, говорить про те, що ви відчуваєте негативний вплив оточуючих на ваші відносини.

Вітаю! Мені приснився сон з вівторка на середу. Уві сні була я і ще кілька людей (3 людини, осіб не бачила, але відчуття що я їх знаю). Була ніч, але ми зібралися піти прогулятися. Вийшли з під’їзду на подвір’я і там побачили великого, чорного, агресивного вовка, який кинувся на нас. Ми побігли від нього по вулиці через дорогу і вибігли на площу. Сховатися там було ніде, і вовк помчав спочатку на мене, але як то «обійшов» і кинувся на хлопця, відірвав йому руку, була кров. Всі інші (і я) кинулися в різні боки. Вовк побіг за мною, але поруч був парк, огороджений парканом (такий, зі стовпами). Я залізла на паркан і вовк не зміг мене дістати. Пізніше він зник, а я боялася спуститися, але все-таки я наважуюся (т.до. мій будинок недалеко і хочу до нього добігти). Я добігаю до будинку, відкриваю під’їзд, обертаюся і бачу його знову, він скелі і гарчить. Я забігаю в під’їзд і на цьому прокидаюся. P.S. Весь сон не покидало відчуття того, що вовк нападав на нас тому що його хтось нацькував (як би керував ним), а не через те що він був голодний або шалений.

Сновидіння, в якому ви бачили вовків, найімовірніше, говорить про те, що поряд з вами підступна людина.

Вітаю! Мені наснилося, що я перебуваю в дерев’яному будинку в лісі і раптом в двері починає ломиться вовк. Двері виглядає дуже ненадійний і я вирішую прибити до порогу додаткову планку. Після цього атака припиняється.

Добрий день, мені наснилася вовча сім’я. Я годувала вовченят, а батька сімейства злегка побоювалася. Причому поряд з’являлася одна собака.

Здраствуйте сон я пам’ятаю тільки з середини так ось! мені наснилося що я відкрив двері (або братик) але я знав що там вовки і говорив нетреба відкривати (може навіть сам собі), влетіли 2 вовка схожі на кішок і сховалися, пойже я знайшов їх на шафі але там був ще й мій кіт! який з ними лаявся))) я взяв за Шкварников вони чинили опір але все ж я їх викинув&# 8230;

Сновидіння це, ймовірно, говорить про те, що вас можуть обікрасти, будьте пильні.

Вітаю. Допоможіть будь ласка розібратися зі сном. Сьогодні в ніч з вівторка на середу приснився сон. Що я і мій брат в селі виходимо з дому і йдемо за водою. На вулиці прохолодно, темно і дуже багато снігу. Я підходжу до сусідського будинку і чому то обертаюся. І бачу зграю вовків. Волков багато і всі темно-сірі (але не чорні) і однакові. І це мене сильно лякає. Я хочу втекти, але сніг не дає бігти. Потім мені стає легко йти і перестає мучити страх. Вовки наздоганяють нас з братом і я як би входжу в цю зграю і йду поруч з вовком, який постійно на мене дивиться. Він лащиться, я намагаюся його погладити а він кусає мене за руку. Мені боляче, але на руці немає слідів від укусів. Я знову відчуваю страх і тікаю в самий крайній сусідський будинок і ховаюся там. Вовки проходять повз будинок і я тікаю назад додому, зустрівши по шляху брата. Що це таке допоможіть будь ласка

Сновидіння такого роду може говорити про те, що ви можете опинитися в компанії, в якій спочатку вам буде не зовсім затишно.

Вітаю. Приснився дуже дивний сон. Нібито я йду лісом, і бачу дуже багато відрубаних голів маленьких вовченят, поруч з ними лежить поранена біла вовчиця. Я підходжу до неї щоб допомогти, вона встає і починає за мною йти. Мені спочатку стало страшно, але потім я відчула, що вона не може заподіяти мені шкоди.Але я все ж залізла на дерево від неї, а вона почала вити. Що б це значило?

Сновидіння може говорити про те, що хтось з розгромом здолає своїм противникам.

мені приснився сон дивний. я був на річці, зі мною були діти багато дітей близько 8 вік близько 5 років. і тут з’явився раптом вовк страшний очеень з оскалом і глазамаіі шаленими. і почав бігти до нас. ну я за дітей заступився вдарив його ногою в морду і придавив потім ногою його голову до каменів. а він лежить і гарчить і в підсумку виривається і починає гризти мене за п’яту. і тут я прокинувся у мене реально була судома в нозі.

У мене весь час, коли вовки сняться, судоми в ногах. Цікаво, чому так?

Сновидіння, в якому були такі вовки, швидше за все, говорить про те, що вас чекає недоречне прояв агресії.

Мені приснився жахливий кошмар! Давно не було так страшно! Я вночі сиджу на своїй дачі і дивлюся у вікно. Раптом бачу за парканом дві пари жовтих очей. Я заради розваги починаю вити по-вовчому. Кількість очей збільшується і вони починають рухатися. Біля паркану стоїть кілька людей в армійській формі. Я їм кажу, щоб пішли перебили вовків. Армійські збирають чимало людей і йдуть. Я заспокоююся, але, коли виходжу на вулицю бачу, що армійських немає, а вовчі очі вже зовсім поруч з будинком світяться. І там зовсім поруч мій тато і моя собака! Папа кличе собаку, але він, мабуть, злякався і не слухається. Тоді кличу я. Собака одразу вдається, я беру його на руки. Тут же поруч виявляється тато. Але раптом з темряви з’являється вовк. дуже неприємний. У нього жовті маленькі, близько посаджені очі. Папа їх чомусь його чомусь не цікавить. Він підходить до мене, спокійно так. Я міцніше обіймаю собаку і намагаюся підняти вище, щоб вовк дістав в разі чого. І раптом сама починаю скелі на вовка. Він починає скелі на мене, з його зубів капає слина. Мені стає страшно. сон обривається&# 8230;

Те, що в сновидінні вам зустрілися вовки, найімовірніше, говорить про те, що атмосфера в вашому колективі незабаром загостриться до критичної точки.

Мені снилося, як вовки стрибають по деревах (сосен), подібно білкам. Я бачив сім’ю вовків. Мати вовчиця вчить сина стрибати стрімголов вниз, а потім залазити знову на верхівку сосни. Шерсть у вовків руда і дуже товста, коли вовки летять вниз, то б’ються тулубом об гілки дерева, але їм не заподіюється ніяких пошкоджень, така товста шкура.

Если мені пріснівся великий білий злющий вовк, Який порвавши ціле село в якому я БУВ, заради того щоб побавітісь зі мною&# 8230;..

СЬОГОДНІ З ЧЕТВЕРГА НА П’ЯТНИЦЮ мені приснився ЧУДОВИЙ СОН: сиджу я в ЛІСІ ЗІ МНОЮ МОЯ РОДИНА, РАПТОМ вдаються ВОЛЧИЦА, сіренький НЕ ВЕЛИКА, ВИДНО ЩО МОЛОДА. МІЙ БАТЬКО ГОВОРИТЬ МЕНІ, ЩО ВОНА ДО МЕНЕ ПРИЙШЛА І я побіг З НЕЮ в незнайомому місці.

Мені приснився наступний сон. Я стикаюся з процесією, вона складається з декількох пересувних платцорм, кожною з яких повільно рухають благородні коричневі коні. У кожній процесії беруть участь люди, схожі на античних богів або ж на фараона з його супроводом. Поруч з однією з процесій я бачу огормного вовка. Я знаю, що у нього болять зуби і хочу допомогти йому. Я тримаю вовка за пащу однією рукою (весь цей час він кусає мене і намагається розірвати її). Іншою рукою я виривають вовку 2 зуба, які, з моєї точки зору є хворими. Одна з богинь хвалить мене за мою силу. Я продовжую тримати вовка і починаю гладити його для того щоб заспокоїти його і пом’якшити його біль. Я відпускаю його і він починає протяжно вити.

Що значить лікувати (виривати) вовку зуби?

Сон, в якому була така зустріч, може вказувати на те, що ви можете бути сприйняті дуже агресивно.

я бачу сон, вовк, я і який та чоловік поруч був, був сніг, все біле.. там був вовк, він нам кинувся, а чоловік це. разазлілся сказав, а що я буду бояться, вовків, ні сказав, і відразу начитав вовку біт, і вовк талькнул його, і він впав чоловік, а вовк відразу, начитав кусати обличчя, і їсти саме обличчя, я ховаюся там був КОЖЕН штори, а я думала а ось він їсть, значить він пайдёт. а я потім, буду бігти, виявилося не так, він відразу начил мене кидатися, я не знаю що робити, там прийшли 2 чоловік, там була сітка, довжини, вони кричали давай суду, а один чоловік каже, я отлеку вовка, а ти біжи, за сітку сітка була Металичиских. я туди, бігаю, а вовк все одно за мною, він хоче мене убитий&# 8230; а чоловік начил біт вовка, а вовк його відразу вкусив обличчя знову, і Куща обличчя, і відразу на мене, опеньків, а я встигла за сітку по пригнути, але я так голосно кричала, що через мене умрлі люди 2 чоловік. сніг там все білий&# 8230; а вовк якийсь сильний і красивий, а потім, що то не так ВАСН, то вже хочу прасіпаться. не можу то бачу там травні дочка, я відразу відкрила очі, це як натуральний був&# 8230;..

Ваш сон, в якому була така похмура атмосфера, найімовірніше, говорить про те, що ви опинитеся в складному становищі, але вам допоможе той, хто поки вам не знайомий.

Мені приснився наступний сон. Я зустріла в парку поруч з руїнами колись гарного будинку неприємного молодої людини з білим молодим вовком. Молода людина кудись зник, а вовк залишився зі мною і пильно наблюдла за мною. Потім несподівано став мене атакувати! Він раптом вчепився мені в ліву руку і прокусив до крові і так кілька разів. Я бачила кров капає з моєї руки на білий сніг і відчувала біль! Що б захиститься, я стала правою рукою розгортати його морду від моєї лівої руки. В результаті такої боротьби вовк раптом обм’як і його тіло впало на землю. Виявляється я звернула йому шию&# 8230;

Ваше сновидіння, швидше за все, відображає те, що вас може очікувати не зовсім приємне спілкування.

Мені приснився такий сон. Я була на екскурсії з групою. Ми вийшли до красивого виду і мій знайомий вирішив мене сфотографувати (уві сні він знайомий, але я не знаю, хто це). До нас раптом підійшли три вовка. Знайомий почав кричати, щоб я тікала, і став на шляху вовків, але коли я почала тікати, побачила, що один з вовків вирвався і біжить за мною&# 8230; Я добігла до групи і стала кричати їм, що там вовки, але їм було все одно.. і Вовк біг саме за мною, на інших теж не звертаючи уваги. Я зупинилася, схопила вовка і скинула його зі скелі..

Те, що в сновидінні були такі вовки, швидше за все, вказує на те, що ви можете зіткнутися з осудами оточуючих.

А що значить вовк, який зображений на двері мого хлопця. Картинку на кшталт пам’ятаю&# 8230; вовк гарний такий, на чорному тлі, в яких то прикрасах.. Уві сні він мене збентежив, але хлопець ніби його не помічає.

Приснився такий сон, до чого він зрозуміти не можу.
Я йду по густому лісі в місячну ніч. На небі повний місяць.
Я в довгому зеленому сукні. Вийшла на узлісся. Якраз повний місяць встала над цією опушкою. Навколо чагарник росте. Як тільки я вийшла на середину галявини. У чагарнику пролунав сильний тріск і на галявину вискочив великий сріблястий вовк.
Страх я в той момент не зазнала швидше захоплення хижаком.
Висота в холці де то була 85 а то і більше. Вовк ощирився спочатку, потім немов визнав мене подешел, обійшов як обходять зазвичай собаки і ліг в ноги. При всьому при цьому вовк не намагався напасти або вкусити, а навпаки поводився радше як собака а не вовк.
Потім я присіла навпочіпки і погладила його. А вовк так і лежав в ногах.

Тільки я так і не зрозуміла хто це був великий вовк або велика вовчиця.
Колір і розмір я добре запам’ятала сріблястий.
Агресія була тільки спочатку коли він вишкірився, але потім наче визнав мене або прийняв за свого такого ж як він або вона сірого хижака.
Тільки не можу зрозуміти чому він підійшов не роблячи спроб напасти і ліг в ноги. І навіть коли я його гладила не зробив спроби напасти на мене.
А коли в чагарнику що щось затріщало він загарчав не на мене а туди де пролунав звук.

Сон такого змісту може бути передвісником того, що ви опинитеся в серйозній небезпеці.

Приснився сьогодні дивний сон-залишив глибоке враження.
З подругою вночі пішли в ліс-перейшли річку-попереду бачу камені-валуни-ми вирішили там табір розбити. Бачу біжить як нібито олень -Дивіться і не олень зовсім з рогами але моторошно зубами і поглядом злим. Дивлюся на нього і страшно ставати. Він стоїть і зверху дивиться на мене. Думаю вночі адже звірі полювання починають. І тут бачу вовченята а за ними виходить великий Білий вовк, а за ним сірий і дивляться на мене. Мені страшно стала-я сховалася. собака сомной була моя-і Білий вовк як ніби дивиться на неї і я як ніби розумію-що він з’їсти хоче її-і я йому подумки говорю не треба-мені буде сумно без неї. комне підходить сірий вовк і починає мене в шию цілувати не лизати, а цілувати і мені не страшно зовсім а навпаки приємно. і вони пішли. Потім начебто настала наступна ніч-і я знаю-що вовк знову прийде-сірий вовк знову прийшов і знову мене цілував в шию і я відчувала частиною їх зграї. І мені було дуже спокійно!

Такий сон, ймовірно, говорить про те, що ви подолаєте перешкоди, але попереду будуть ще відчутні труднощі.

недавно приснився сон: справа була взимку, я йшла з дому, а коли повернулася побачила 2 білих вовків. був сильний буран, вовків засипало снігом, але вони почали бігти за мною. коли вони добігли до мене, я трохи злякалася, але вони мене не чіпали і зникли. до чого сниться такий сон?

Наснилося, що я начебто на вулиці, навпроти 2 вовка, у мене на плечі сова, начебто як у мене, але я в стороні спостерігаю. Вовки дивляться на мене, і тут сова подає знак, і у вовків в очах зіниці розширюються і звужуються. Вообщем вони як би не можуть піти проти сови, чи що&# 8230;. Підкажіть, що означає сон?

Мені наснилася вовчиця з Волченко, і син мені сказав пап сказав обережніше дивись пап, що б вона не вкусила тебе

Вітаю. у мене в моєму житті є подруга, і вона мені подобатися дуже&# 8230; вона знає про це. в прямому сенсі. вона повинна була зателефонувати вчора і я не дочекалася.. дружимо недовго&# 8230;. я читаю все і бачу одне якщо ви вбили вовка, якщо ви почули виття або він їсть м’ясо&# 8230; все крім одного&# 8230; Мій сон. Я стала уві сні шукати її, був вечір навіть ближче до ночі. у Великому приміщення типу великого магазину, але він був сірим НЕ яскравим&# 8230; весь сон не була яскравим&# 8230; потім
Я її знайшла, але вона мені каже.. почекай мене не йди за мною, я її не стала чекати все одно пішла за нею, стежила за нею. Потім сон різко поміняв картинку. Я її знову шукаю тільки на вулиці, проходжу сірі будинки&# 8230; і бачу її з далека, і я стою біля какой то стіни і до мене підходять 2 вовка. Я як то не багато була перелякана, але один дивився на мене і все свій мордою торкався до моєї руки чекав, щоб я його погладила, і він не багато скалився … через те &# 8212; що довго не могла доторкнутися до ньо го&# 8230; я стала гладити його морду і верхівку, але обережна.. а потім спокійна, гладила його, знала, що він мене не вкусить. після цього я прокинулася.
Будь ласка розшифруйте мій сон. З повагою. Сара.

Те, що в сновидінні ви бачили вовків, найімовірніше, говорить про те, що ви можете піти на зустріч тому, хто не виявить до вас належної милості.

Мені наснилася зграя вовків&# 8230; вони спокійно йшли по простору форуму (римського), а з неба падала комета.Чи є у цього сну значення?

Сьогодні мені приснився сон: Я проходжу мимо не пам’ятаю чого і бачу людей, які стоять біля вольєра в якому валяються залишки від їжі (щось типу кістку з м’ясом). Чую розмови про те, що тут знаходиться здичавілий, злий вовк, який нікого до себе не підпускає -всіх рве!. Я з цікавості підійшла подивитися. У всіх на очах він вийшов із зовні звідки. Підійшов близько як тільки було можливо&# 8230;.Я простягнула до нього долоньку (з побоюванням), він став її облизувати, тикаючи в неї своїм носом. Таке було відчуття, що він був мені як рідний близький по духу. Ніби я його знаю і дуже добре розумію. Допоможіть зрозуміти цей сон. З повагою, Тетяна

ТО, щов сновидінні були вовки, найімовірніше, говорить про те, що ви можете зіткнутися з різким прояв агресії.

наснилося&# 8230; що я любила людини, потім сон був дуже заплутаний&# 8230; але кінцівка (я обличчя людини не пам’ятаю)&# 8230; ми з ним були разом, все було добре&# 8230; потім я його втратила десь, довго шукала&# 8230; і коли знайшла він перетворився в дуже красивого півня&# 8230;.коли я до нього підійшла, він став ВОЛКА-дуже красивим, сказав що мене любить&# 8230;.і поранений у мене на руках зі сльозами на очах помирав&# 8230;

На вулиці зима, і я йду по міській вулиці. Біля мене рідкісні перехожі, і раптом з’являється маленький білий вовк, я його відчуваю, і розумію, що треба рятуватися. Поруч проходить велика огрядна дівчина, і я ховаюся за неї, вона теж бачить цього вовка, і ми разом біжимо, але, я тримаюся біля неї так, щоб вовк не зміг стрибнути на мене. Так ми дуже довго відступаємо з нею, в кінці кінців вовк стрибає, я встигаю сховатися за жінку, чую, як він перегризає їй горло, але не бачу цього, бігу на всю силу і лізу по крижаній дорозі, допомагаючи собі руками, щоб встигнути сховатися , поки вовк не пам’ятав ще про мене. Прокинулася з думкою, що залізла.

Сон, про який ви розповіли, найімовірніше, говорить про те, що ви будете близько до того, хто навіє на вас побоювання через сумнівні намірів.

Перебуваю я в якійсь селі (або хутір), і бачу (вірніше відразу чую) як якась жінка кричить: &# 171; вовки, вовки&# 187;. І бачу як до її дому підбігає вовк, і йде на неї (на кшталт у неї була собака яка гавкала, але я не пам’ятаю куди вона поділася), вона починає свистіти, кричати, і потім чи то в будинок втекла то її загризли-ні зрозуміло. А я, як би перебуваю на сусідній ділянці, і цей вовк після цієї жінки починає до мене бігти. Я забігаю в будинок (або не будинок, але за якусь двері), хочу закритися а замка немає. Просто закриваю двері без замка і біжу сходами нагору, і чую що вовк біжить за мною. Вибігаю чому то в цех, т.е. на виробництво де я працюю, і біжу до обладнання, а там мужики (робочі) що то роблять. Я кричу вовк&# 8230; потім не пам’ятаю як що було, але один з мужиків закидає біжить вовка під один агрегат і його (вовка) там затягує під вал і вбиває. Тут з цього агрегату виходять якісь брикети, типу м’ясні з вовка, і мужики (робочі) починають їх ділити. Ну а я, йду до себе в кабінет. Тільки трохи відійшов від обладнання, бачу другий вовк біжить. Я знову назад, застрибую на обладнання, звідти ще кудись вище і сиджу, а в стороні, теж на невеликій висоті (нижче чим я), не зрозуміло на чому (не пам’ятаю) сидить мужик (робочий, але начебто вже інший) і вовк біжить і стрибає на нього. Але як я подумав, через нього вовк хотів дістатися до мене. Тут вовк стрибає на того мужика, мужик його як підкинув, потім пащею вдарив об поруччя&# 8230; потім не пам’ятаю як він його добивав, але начебто вбив&# 8230;. всі&# 8230 ;, потім я або прокинувся, або сон закінчився.

Ваш сон, в якому були вовки, найімовірніше, попереджає вас про неминучої зустрічі з неприємною для вас компанією в майбутньому.

Вітаю!
моїй подрузі наснився такий сон.вона попросила мене дізнатися у Вас, що це може означати. з суботи на неділю їй наснилося.,що вона бачить зграю вовків, яка роздирає якусь тушу.

а з п’ятниці на суботу їй наснилися змії, багато змій, які повзли просто повз неї. але страх вона відчувала величезну і намагалася втекти швидше звідти.

мені наснилися просто світло блакитні очі вовка і вони дивилися на мене, але вони не були добрими не злим,

наснилося що уві сні я стою в дверях будинку свого хлопця, двері злегка відкриті, і на мене гарчить маленький чорний вовк, я не хочу впустити його в будинок, але в той же час боюся за свого хлопця який на вулиці і не може зайти, в підсумку у хлопця виходить зайти в будинок, а вовк так і продовжує гарчати

Сон з вівторка на середу: Я і дві мої подруги стояли біля будинку моїх батьків, раптом з’явилися три сірих вовка.Я побігла в будинок, один з вовків кинувся за мною і поки я закривала за собою двері, він вкусив мене за руку.Двері не зачинялися, а вовк гарчав, просовував лапу в щілину і дряпав мене.Я кликала на допомогу, але ніхто не відгукувався (хоча я знала, що вдома знаходитися моя мама).Вовкові вдалося просунути голову в двері, але тут пролунав постріл.Вовка вбили мисливці, які взялися невідомо звідки.Вони їхали верхи на конях.Один з них, хлопець років 30, під’їхав, посміхнувся мені і звалив вовка на коня.Я подивилася на свої руки і побачила, що права вся подряпана.

Ваш сон, ймовірно, говорить про те, що ви можете зіткнутися з компанією, яка надасть на вас негативний вплив.

здвавствуйте!ось такий сон мене насторожив.гірська місцевість, я йду по ущелині прямо по дорозі де може проїхати автомібіль Дорога веде кудись у верх, я кидаю погляд на право і бачу на скелі висотою приблизно метрів сім стоять три, чотири вовка колір шерсті білий з’являється ощющение що вони хочуть до мене зістрибнути так як стоять на краю топчатся але стрибнути бояться .і тут саме интерестно, серед них раптом з’являється дідусь з бородою, в руках у нього якась згорнута в трубочку матерія .він розгортає її і показує мені, там було двозначним числом точно важко згадати але від 24 &# 8230;.до 29в цих рамках .я задаю йому вапрос що це означає?і в цей момент помічаю на скелі, а погода була сонячна я стояв спиною до сонця тінь вовка який наближається до мене я обертаюся і бачу його готовність атакувати .я окликнув свого рідного брата на ім’я який шол вище по ущелині але в поле моєї видимості його не було .ось так я і прокинувся від свого крику . з середи на четвер у 4.30

Подібне ваше сновидіння, найімовірніше, говорить про те, що ви можете опинитися в середовищі, яка вас буде пригнічувати і наводити на вас погані думки.

Я годувала вовка з рук, злегка його побоюючись.

мені наснилося, що я заходжу в якийсь адміністративне приміщення, а там ліжко.на ній лежить жінка, а разом з нею два вовка.я сідаю ряжом, ще не розуміючи, що вони вовки і починаю гладити, а вони лижуть мені руки, лестяться

Уві сні бачив, що всюди якийсь хаос. І багато, щоб вижити ічут ножі і виделки, для захисту від вовків. Я випадково знаходжу одну вилку і два ножі, і на мене з моїм братиком нападають 5 вовків. Я одного ножем вбиваю, другого виделкою проколюю і добивають ножем. Братикові даю один чим і він теж убив кількох.

наснилося, що кілька людей (незнайомих) включно зі мною, поселили в якомусь будинку. Пояснили тим що на нас хтось полює і для нашої безпеки нас же викрали і поселили в будинку а ще кожному виділили вовка для охорони&# 8230; тому вовк був завжди поруч зі мною і не кусав, чи не скалився на мене, тільки захищав від чого то&# 8230;&# 8230; нісенітниця собача а не сон)))

Мені наснилося що я виліз з під завалу, і увидил багато мертвих вовків. Я їх не вбивав. До чого б.

Мені приснився сон з четверга на п’ятницю. Іду я по полю, мета моя дійти до людини, який знаходиться в кінці поля.Навколо стоять люди (його охорона) в формі з мисливськими рушницями і держут мене на приціл, я відчуваю, що мені діватися нікуди.І тут з’являється зграя вовків, вони підбігають до мене, виляють хвостами і лижуть руки, вони оточили мене, свого роду як захист.У мене складається враження, що я теж вовк, але в образі людини.Я продовжую йти і доходжу до цієї людини, він якийсь високопосадовець, з яким мені обов’язково треба поговорити.Він каже, що мені треба зайти в 2-поверхова будівля і там його почекати.Я, і з’являється якась ще дівчина, заходимо в його кабінет, там теж сидить охорона двоє чоловіків, і пропонують нам присісти.Якраз стоять два стільці, сідаємо і чекаємо цю людину.До чого цей сон?

Те, що в вашому сновидінні були вовки, ймовірно, говорить про те, що ви можете потрапити під тиск жадібних людей, вам буде непросто показати свою самостійність.

Бачила уві сні красивого, чорного вовка, з добрими очима. Гладила його, боялася, але нічого не відбулося.Потім кудись пішли, він пішов з нами.

Наснилося, що я вийшла взимку у двір і мені назустріч вибіг вовк (можливо полукровка, але вигляд вовчий)&# 8230; почав грати зі мною. Я підтримала його гру, бігала з ним, гладила його&# 8230; Після цього я вирішила взяти його в будинок&# 8230; Він пішов поруч зі мною без опорів. Вовкові повністю довіряла. Що це може означати?

Ліс, літо, все зелено, тепло, зупиняється мікроавтобус, я виходжу &# 8212; відчуваю що боса, трава лоскоче, думаю &# 8212; в наступний раз треба взутися, а то я так не дуже себе комфортно відчуваю.І ще виходить з автобуса моя однокласниця зі своїм татом.Однокласниця з величезним валізою.
дивлюся &# 8212; поляна, западини, пагорби&# 8230; Лежить вовк, я спочатку думала що він здох, і була спокійна.Однокласниця кидає свій чемодан &# 8212; він летить і падає за вовком, типу вона там спати буде.Я ще подумала &# 8212; поруч з вовком?!Бачу що вовк заворушився, підвівся, бачу який він сильний, красивий і великий, я б навіть сказала величезний.Ну звісно &# 8212; страх у мене.Я трушу за руку тата однокласниці, типу &# 8212; ну як же так, вовк живий!А тато каже &# 8212; Не бійся, це свій. Я розумію що вже мені самій соромно трясні тата за руку, думаю треба зібратися, але мені так страшно&# 8230; Я вся зіпсувалась, навіть очі від заплющила, вся стиснулася&# 8230; А вовк так спокійно встав, розправився, підійшов до мене, ткнувся носом в моє обличчя і лизнув мене в щоку&# 8230; (я це відчула, т.до. очі були закриті).І після цього відразу страх у мене зійшов&# 8230; так спокійно стало.
В особистому &# 8212; я з чоловіком в розриві, зараз одна.

Ваш сон, в якому були вовки, найімовірніше, говорить про те, що ви можете опинитися в компанії тих, хто буде по відношенню до вас вкрай несприятливо налаштований.

Бачила уві сні: я в густому лісі, там немає яскравого світла, такий м’який світло злегка пробивається крізь дерева, можна сказати як в сутінки. Я на галявині, де неподалік мої друзі, тут на мене вибігає величезний білий вовк. Я починаю кричати і кликати на допомогу, він стрибає на мене, валить на землю і притискає мої плечі лапами до землі. Потім вистачає мою руку, але не кусає і навіть не стосується зубами, просто тримає мої пальці у себе в пащі. І тут я бачу що у вовка гарні блакитні очі. Я більше його не боюся, виникає відчуття, що він дуже добрий і я його знаю. Тут з’являється моя подруга, яка починає відтягувати мене, я встаю, на ноги, а він все ще тримає мої пальці у себе в пащі і я теж не поспішаю обсмикувати руку. Подруга тягне мене назад і кричить що треба бігти, що зараз прибіжать ще наші друзі на допомогу. Вона відтягує мене, так що мої пальці вислизають з пащі вовка, він починає відступати, але все ще пильно дивиться на мене.
Що це може означати?

Ваше сновидіння, в якому були такі вовки, найімовірніше, говорить про те, що ви можете опинитися в суспільстві тих, хто буде ставити вам складні умови.

наснилося, що вовк (в той же час як ніби людина / перевертень) лащиться до мене, але я його боюся.. гладжу по загривку і він заспокоюється

мyе приснилося що ми з сім’єю десь в якомусь селищі за нами ув’язалася собаки і один вовк, собак мама почала відганяти, я їй кажу мам мені цей вовк подобатися мама його відганяє я говорю мам він мені подобатися і вовк за мною ув’язався ми в якийсь то будинок пішли ..вовк за мною я його не впустила хвіртку закриваю він намагається відкрити дряпаючи хвіртку і мені по руці тільки я не зрозумію як, але я на клямку закрила двері і така кажу немає я тебе не в пущу можеш на мене так не дивитися..і йду

Подібний сон, швидше за все, говорить про те, що ви будете оточені кимось, хто буде для вас неприємний і навіть небезпечний.

бачила вовченят в зоопарку. Але вони бігали без клітки. І їх або залишили або хотіли залишити. А вовк у клітці був і жалібно дивився. Був сніг і моя кішка там була, грала в снігу

бачила вовченят в зоопарку. Але вони бігали без клітки. І їх або отруїли або хотіли отруїти. А вовк у клітці був і жалібно дивився. Був сніг і моя кішка там була, грала в снігу.
Сон приснився з 4-5января цього року.

Наснилося три вовка, маленький, другий побільше і третій великий. Сірі, зовсім не злі, листопад їх чомусь боялася, ховалася від них, тікала. Вони зайшли в будинок, я вибила вікно, і вилізла з дому. Закривала від них двері. Вовки були не злі, не нападали і взагалі не робили нічого, просто ходили за мною, потім я перестала їх так боятися хоча все одно бачити їх було не приємно, хоча я знала що шкоди вони мені не заподіють. Сон з середи на четвер.

Це ваше сновидіння, швидше за все, попереджає вас про те, що ви можете пережити неприємні емоції через те, що потрапите в недружню компанію.

Я йшла з сестрою по полю з високою травою, а потім був різкий перход в ліс і на вході в ліс на нас йшли 2 вовка, але потім вони нас обійшли і пішли далі, тому що за нами був ведмідь, якої нас нібито охороняв.

Мені наснилося, що я стою на вулиці і, раптом, бачу як повз мене пробіг вовк, за яким гналися люди, я дуже злякалася, потім побачила ще одного вовка, за яким також гналися люди. Про вовка були злі, але мене не чіпали, але мені було страшно. Підкажіть, будь ласка, що означає цей сон.

з четверга на п’ятницю наснилося, що сиджу в какой_то старої фортеці, яку реставрують, і раптом на лісах бачу вовка, гарчав він як лев і агресивно навколо мене бігав і бігав, після я прокинувся

Дивний сон &# 8212; як ніби я через відкритого вікна дражню двох Огроменное вовків. Вони начебто незадоволені &# 8212; але не дуже агресивні. Раптом з’являється моя собака (маленька такса) і вовки в помсту кидаються на неї. Собака верещить, я прокидаюся&# 8230; Думала, серце вистрибне.

Мені наснилася вовчиця, которае сідь на порозі якогось будинку пильно дивилася на мегь, не зло, але взгльд її запам’ятала.

Мені наснилося, ніби я виходжу з власного будинку в город. Уздовж городу міцний паркан з товстої плетеної дроту. За парканом поле з високою кукурудзою і звідти з’являються сірий вовк і два чорних ведмедя. Бачачи, як вони озлоблені рухаються в бік паркану, я повинен звідкись вискакувати й встигаю закрити хвіртку. Вони кидаються на паркан риком &# 8212; ведмеді з одного боку хвіртки, а вовк з іншого. Я тікаю в сторону будинку і попереджаю сім’ю про небезпеку, щоб вони все встигли сховатися в будинку. А сама спостерігаю за вовком і ведмедями. Ведмеді все кидаються на паркан, а вовк раптом побіг в обхід забору і заходить на мою територію з іншого боку в відкриту хвіртку, про яку я забула. На цій обгородженій території зсередини біля паркану причаївся кролик, який дуже сильно злякався побачивши вовка, стояв нерухомо і тремтів, вовк його не зачепив, тільки обнюхав і побіг в мою сторону, однак близько до мене він не підійшов, метрів на п’ять від мене ходив туди сюди притиснувши хвіст і не наважувався напасти. Я заспокоїлася, страх пропав і я спостерігала то за вовком, то за вже заспокоїлася ведмедями, весь час поглядаючи на двері будинку щоб ніхто не вийшов і не постраждав. Ось як я і прокинулася.
Допоможіть, може хтось зможе розгадати сенс мого сну, буду дуже вдячна!

Мені наснилося, що я пішла вночі в похід з хлопцями з технікуму і школи. Ми йшли все поруч як за нами почали переслідування величезна зграя вовків. Наш старший сказав щоб ми трималися разом, тоді вони нас не чіпатимуть. Ми так і пройшли до остановочному табору. До чого такий сон? Чи варто чого побоюватися?

Уві сні бачила зграю вовків в осінньому лісі рудого кольору (приблизно 10-11) вони лежали спокійно, а я пройшла повз них (зі страхом але знаючи що вони мені нічого не зроблять) і села в машину.

Всім добрий день, хотілося б дізнатися що означає мій сон:
Отже, я зі своєю матір’ю йду лісом навколо зима, і ми з нею стали розмовляти про вовків в цьому лісі. Я несподівано для себе став вовком (або я в нього перетворився чи я їм вже був я не пам’ятаю). Отже суть в тому, що я в нього перетворився і я став далі бачити (я ще якимось чином продовжувала розмовляти з матір’ю) і побачив далі дикого вовка, а ззаду ще трьох які йшли по наших слідах. Ми з матір’ю зійшли зі стежки на іншу і чи не побігли&# 8230; На цьому сон закінчується. Я звичайно невпевнений, що потрапив зі своїм сном куди треба, просто сам факт того, що я став вовком у мене відразу пішли асоціації з перевертнем і якщо що, то за свою матір я б став захищати. Їли зможете дайте відповідь.

Уві сні Я була вовком і бігала по лісу з одним, теж вовком&# 8230;
До чого це?

&# 8230; Літній вечір&# 8230; Сонце хилиться до заходу.
Я біжу по зеленому лузі, кудись поспішаю. Луг не рівний, з пагорбами і вибалками.
Потім я чомусь почав бігти на четвереньках і відчуваю як мені не зручно так бігти, навіть дуже важко. Раптово бігти стало так легко, навіть швидкість почав набирати. Чую своє дихання, схоже на подих звіра, ричу. Раптом я розумію що я обернувся в сірого вовка, величезного такого, хижого.
Відчуваю свою міць і силу, біжу як ніби-то на полювання, бігу і практично лечу над травою!
Такий ось сон, що б він означав?

Мені наснилося што я сплю і просіпаюсь від виття вовків, чнствую страх. Дивлюся в открітое вікно і бачу повний місяць. Што ето значить?

Мені наснилося що я народився в якомусь з кланів де люди по закінченні якогось часу перетворювалися в собак, у яких була війна з іншим кланом які перетворювалися на вовків. І ось коли настав час і йшов ритуал перетворення всі обставини так склалися що я перетворився на вовка вибравши це самостійно, тобто я знав що якщо я так зроблю, під час ритуалу то все життя буду перетворюватися на вовка. Але як то так сталося що сім’я прийняла мене таким яким я є і ми навчилися себе контролювати в стані звірів щоб не по вбивати один одного.
Скажіть до чого це?
Заздалегідь дякую.

Мені наснилося, 4 вовка оточили будинок брата мого чоловіка. Вовки красиві, статні, з білими шиями, але я точно знаю, що це вовки, а не собаки. Я їх бачу їх по черзі, коли обходжу будинок. Вони теж мене бачать. На вулиці ніч. Йти далі страшно, наважуюся прориватися в будинок. Коли біжу до будинку, один вовк стрибає на мене, я закриваю очі і долблю його якоюсь ганчіркою, мене окріківают, я відкриваю очі і бачу, що б’ю хлопця. Далі хлопець висловлює мені свою симпатію, а я тримаюся від нього осторонь, хоча мені дуже хочеться до нього. Він мене кличе, але сам не підходить.

Приснився великий сірий вовк, як ніби це було в селі. Я-говорю тут його дуже часто бачать, потім він тікає від мене, я його переслідую. Зрештою безслідно пропадає.

Вітаю.
Сон приснився з п’ятниці на суботу. Мені снилося, що я живу з вовком. у нього сіра, але, ніби, поголена в смужку шерсть. на поголених смужках шкіра чорна, а на ній, ніби, білі татуювання. Уві сні я до нього дуже прив’язана, як і він до мене. ми разом спимо, їмо, поодинці нікуди не ходимо. Уві сні я його захищала від людей, які намагалися його вбити. В результаті, ми з ним перемогли людей, і я прокинулася.

Мені приснився сон, в якому, вовк рятував мене від собаки. Причому невідомо як він з’явився і потім захистивши від собаки, вовк став людиною.

Сон приснився з вівторка на середу що замной бігли зграя вовків а я Убігана. Велика гора вони бігли знизу в верх я біг попереду вони зади що це значет

Я була зі своєю кращою подругою і її маленьким сином. Раптом ми опинилися в якихось засніжених катакомбах. Просто йшли вперед. Навколо було все в снігу. Тиха і заспокійлива обстановка. Я обернулася і побачила що за мною йде величезний чорний, як смола, вовк. Розмірами набагато більше звичайного вовка. Очі були сині, потім різко стали кислотно блакитного кольору. Він не скалився, не біг. Він був абсолютно спокійний і просто йшов за мною по п’ятах. Я повернулась назад і син моєї подруги сказав що б я не боялася вовка, адже це я сама. Моє друге я. Я знову подивилася на вовка. він продовжував тихо мирно йти слідом і дивився мені прямо в очі. Я відвернулася і з думкою що раз це я, а я сама собі шкоди не завдам спокійно пішла далі. потім прокинулася.
Як все це розшифрувати?&# 8230;.
заздалегідь дякую.

В цей день погода була просто чудова! Зелені ще трохи, але сонечко вже зовсім-зовсім тепле&# 8230; Тому грудки снігу, які взялися невідомо звідки, викликали паніку у людей на вулицях Міста.
Мені в цей час сталося прогулюватися по ринку. Бігти до найближчого міцного будови було пізно, тому я спритно пірнула в одну з бетонних ніш під навісом, де зовсім недавно торгувала тітонька якимись овочами.Яке ж було моє здивування, коли я зрозуміла, що в такому ж &# 171; кіоску&# 187; навпаки лежить не білий пухнастий килимок, а два білосніжних вовка, обійнявши зовсім по-людськи&# 8230;

я з чоловіком тікаємо від зграї вовків, забігаємо у двір, закрили ворота і думали що все позаду, але раптом через паркан перестрибує білий вовк і женеться за мною, я як би і не боюся, наооборот мені цікаво, що він зі мною робитиме і коли він підійшов дуже близько, я бачу, що це вовчиця-це мене сильно дивує, я злюся і виганяю її

В ніч з суботи на неділю мені наснилося, що я опинилася на околиці міста, приватні будинки і якийсь яр, вибігає звідти величезний сірий вовк, мчить до мене. Я усвідомив, що втекти не встигну, зброї немає в руках. У мене страх, але я пам’ятаю що звірові треба дивитися в очі, що і роблю. Він робить стрибок на мене але приземлення десь поруч, так він робить дві спроби напасти на мене але чомусь невдалі, потім він тікає недалеко. Я його бачу і розумію що зараз повернеться знову. І тут я тікаю, вовк мчить за мною. Я забіжу в перший будинок, встигаю закрити за собою двері. Пояснюючи людям, що за мною женеться вовк. У будинку чужа сім’я, чоловік виходить подивитися і начебто немає нікого. Я швидко виходжу і тікаю в місто. Що це означає? Пам’ятаю свій страх.
спасибі за відповідь!

Привіт, мені приснилося що на мене напала зграя вовків, я бився з ними одним ножем, всіх перебив, але чийсь голос сказав що є ще два вовки, я знайшов їх вони не нападали, я сам їх убив. Всього вовків було 32. Підкажіть до чого-б це ?

Мені приснився такий сон:
Живу в заміському будинку з усією родиною, будинок знаходиться в лісі. Коли я з сестричками грав біля будинку до нас несподівано вдається величезна зграя вовків, до такої міри величезна, що навіть рахувати не можливо. А попереду зграї біжить чорний вовк. І я від страху не знав, що робити, і т.до. мені подобаються собаки ну і образ вовків &# 8212; я вирішив зупинити того самого чорного вовка, який біг попереду зграї (думав при собі: все одно нічого вже втрачати, і так і так зжеруть). І я якимось чином зупинив вовка і від відчаю взяв за голову і дивлячись йому в очі сказав: &# 171; Подивися на мене, подивися в очі&# 8230; Будь ласка Іди, іди геть благаю тебе, тут немає їжі, тут тільки я і моя сім’я, не чіпай нас, адже ти теж пес, а пси не вороги людям, ми друзі! &# 187; Після цього відпустив вовка і він нібито мене зрозумів і почав підстрибувати і одночасно схилиться, т.е. почав себе ввести як звичайний пес ще й схилився. І після цього він пішов, а за ним зграя. Тоді я дізнався, що цей вовк (чорний) був ватажком.
Допоможіть розібратися. Попередньо вдячний вам.

Сон приснився, я стою, і бачу як величезний сірий вовк йде до мене, дивиться на мене. Він був спокійний, не агресивний. І я бачу як за ним ще і вовчиця йде, теж сіра, але трохи менше. І я сховалася в якомусь будинку. Намагаюся двері закрити, а сил не вистачає. І вовк уже близько, але я закриваю двері на гачок. І бачу як вовк дивиться на мене крізь щілину в дверях. Дивиться, знову ж таки, без агресії чи ненависті.

Снилося що батько хотів пристрелити прирученого вовка. Я відпустив його з ланцюга він спочатку трохи гарчав, потім підійшов до мене і я немов відчув його подяку. Я бачив як він дивиться мені в очі. Потім він пішов до лісу. Сон був дуже реальний. Що б це могло означати?

2волка я ховалася і боялася але потім вовчиця взяла мою руку в свою пащу і гульвіса до свого господаря не заподіявши мені болю а хазяїн вовків сказав що б я показала що я головна я так і зделала і вовки покірно як кошенята пішли

Наснилося, що я стою на балконі якогось дуууже найвищої будівлі, практично хмарочос, і з висоти спостерігаю за ландшафтом, природою навколо&# 8230; Час доби &# 8212; досить світла ніч або ніби досвітнє час, мені видно все дуже добре і далеко-далеко. Природа дуже красива, схоже на савану, національний парк&# 8230; І по всій цій території пересуваються стада тварин типу косуль, оленів (щось копитне), зайці, птахи. Тварини все у великій кількості, великими групами. І тут на територію влітає зграя вовків, не так щоб їх було дуже багато, може п’ять&# 8230;.і ці вовки починають кидатися на тварин, якихось наздоганяють, нападають, кого-то сгризают, комусь просто шкуру рвуть. А я за всім цим спостерігаю з висоти свого балкона і навіть не знаю, які емоції при цьому відчуваю. З одного боку ніби й шкода тварин, з іншого боку ця картина для мене здається абсолютно природною

Останнім часом часто сняться сни де на мене нападають хижаки або собаки . А сьогодні приснився сон: Багато вовків агресивних нападають на мене. кусають. Я відбиваюсь. Болю не відчуваю. Потім дивлюся на руці велика рана &# 8212; шматок шкіри откусаний, але без крові.

Вітаю!
Мені приснився сон з суботи на неділю. ніби у мене був заміський будинок і був у мене ручний вовк який виконував мої накази був моїм захисником міг розірвати будь-якого хто заподіє мені шкода. І у сусіда втекла кінь а мій вовк один побіг наступні і сам привів за вузду сусідові його кінь. До чого цей сон може бути

Мені з четверга на п’ятницю приснився сон що вовк темний питаеться мене вкусити, і я в цей момент хапаю його за пащу і опускаю нижню Челеста і він не може мене вкусити, він мені просто придушив шкіру на руці і все, а потім він втік так і не вкусить мене! Що це означає?

з вівторка на середу вночі мені приснився сон.внем був вовк темно сірий, я його чимось бив а він від мнея у бігав.за тим раптом з кущів з’явився опсолютно білий вовк і він на провляла прямо на мене а у мене в руках якийсь предмет середньої довжини верхня частина загнута під косою кут.я чекав момент і коли білий вовк підходив близько в цей момент я різко з помахом бив після чиго вовк відлітав вбік.але слідом через кущів з’являвся ще один і він теж весь білий.його я також вдарив після чого він відлітав убік.слідом третій а четвертий і всі вони білі.але я їх відбив з річчю котрий я тримав в руках.

Мені наснилося, вовки були багато дуже, і вони мене нападали, я хотіла втекти, але не вдалося, їх кусали мене&# 8230;

приснився вовк з вовченям який хотів напасти на мене і на мого друга і гарчав і раптом вистрибнула собака і намагалася захистити нас

я уві сні йду з мамою до будинку повз будь барикад. з воро. хати виходить тато з вовком чорним і каже що це наша собака. але я знаю що це вовк і боюся його. вовк кусає мене за палець вказівний, але мені не боляче. я його лякаюся і застрибую на якусь сітку вгору, але вовк дістає мене лапою за бік. я відчуваю що зараз буде боляче і прокидаюся.

три вовка стаяли водворе швидко їх побачивши закриваю вхідні двері два вовки встигли забігти в будинок а третини вовк Астана на улеце закривши вхідні двері побіг за помощю ніхто не відгукнувся пребежав домо побачив що на краваті сплять мої рідні а зовсім чужі, незнайомі люди.

Мені наснилося, що біжить вовк за козлом, козел пробіг, а я стою а поруч зі мною дивна істота, він начебто і як фея з крилами і ніби як диявол, але до мене дуже трепетно ​​налаштований, ніби як переживає і любить чи&# 8230;. вовк мчить прямо на нас, злий такий&# 8230; він говорить, ти мені віриш? я кажу так&# 8230;. тоді він злітає і я разом з ним, він за руку мене тримав, і вовк пробіг повз далі за козлом&# 8230;.

Взагалі це буде залежати від того, як ви ставитеся до цього тварині і що він для вас уособлює. Для мене вовк &# 8212; символ свободи. І мені сьогодні приснився він. Наснилося, що він живе у мене вдома і я його обіймаю. Причому приснився той вовк, який у мене на аватарке в соц.мережах))

Мені сьогодні приснився сон з вовком, точніше з вовками. Спочатку я одного дуже красивого, з синіми очима і біло-сірою шерстю побачила, у нас на балконі. Потім замість нього з’явився інший, теж дуже гарний, але більш темного кольору. А потім третій був вага чорний, шерсть на половину випала. Від сну у мене хороше враження, поганого осаду немає. Як вам здається що це може означати. Заздалегідь дякую

Ми з другом йдемо до Мосту. Під ногами вода, і на стежки убита корова. Ми проходимо трохи далі і чуємо як щось як би терзає, по видимому ще одну корову. Потім ми завмираємо і повз нас пробігають вовки. Одного з них я ударяю і він падає замертво. Потім один розвернувся на мене і я прокинувся.

Наснилася зграя розлючених вовків, розриває дівчину-перевертня, а ватажок цієї зграї (теж стає людиною) попросив у мене допомоги щоб її врятувати, я повернулася з ним в минуле, довго пробиралася по якомусь будинку до якоїсь мети, ховаючи його від людей, в результаті якось змінила майбутнє і у мене з’явився друг вовк.

приснився вовк, дуже красивий, світло-сірий (з ним був ще один вовк). Він прийшов до мого дому, я відкрила двері, подивившись йому в очі зрозуміла що він хороший, без страху впустила в будинок, нагодувала і він заснув, але потім він кудись пропав, і я почала його шукати (я вірила що він ще прийде до мене)

Вітаю!! Мені приснився великий білий вовк який обіймав мене своїми большіми лапками за шию.Підкажіть будь ласка що це означає))

Вітаю. Наснилося, що мене згвалтували кілька людей, а потім хотіли вбити, але зграя вовків (не те чорних, чи то просто темних) прогнала вбивць.

Мені наснилося, ніби я з сім’єю спускаюся зі скелі, а знизу нас хтось фотографує. Я спускаюся найперша і виходжу на галявину. Газон ця з оточена лісом. Там, я бачу двох собак. Одна на мене на кинулася, схопила зубами за руку і почала стискати, злобно риком. Я кричу: На допомогу! Допоможіть! Сім’я моя (хоча вона близько) мене зовсім не чує. І тут на мої крики вдаються два вовка. Один лягає віддалік від мене, а інший намагається мене захистити і вступає в сутичку з цією собакою. У мене виходить вивільниться і я тікаю. Коли я зникла з виду, я побачила як той вовк теж втік. Що б це могло означати?

Мені приснився гарний вовк схожий на собаку я з ним грала, ми з ним були друзі але мені довелося відвезти його в ліс і я дуже желела про це і плакала. що це може означати?

Мені наснилося що перебуваючи в кімнаті моя дівчина сказала мені що хоче розлучитися, я почав її цілувати і раптом на порозі з’явився дуже красивий маленький вовченя сірого забарвлення. Вона відразу почала до нього підходити і називати лагідними словами. сон обірвався.

Вітаю . Мені наснилося що перебуваючи в кімнаті моя дівчина сказала мені що хоче розлучитися, я почав її цілувати і раптом на порозі з’явився дуже красивий маленький вовченя сірого забарвлення. Вона відразу почала до нього підходити і називати лагідними словами. сон обірвався.

Я їду на бампері своєї машини по брудній дорозі і занурюю ноги в брудну глибоку калюжу, машина зупиняється і я залишаюся у цій калюжі.Дивлюся а калюжа викладена шкурами вовків, оглядаюся навколо і бачу мертвих вовків напевно трьох або чотирьох.І раптом ці мертві вовки стають на ноги (вони виявляється прикидалися) і починають мене оточувати.Я злякано оглядаюся і бачу на скелястому крижаному пагорбі лежить баран, думаю якщо він живий то значить там безпечно, бігу і з великими труднощами забираюся туди, а на зустріч мені вовк крадеться я починаю втікати а вовки мене намагаються наздогнати.Звідкись вискакувати до зруйнованого будовою і забираюся на залізну вузьку сходи а вовк стрибає і хоче мене схопити.Бачу під’їхав мій чоловік на нашій машині я йому кричу викликай службу з відлову диких тварин.Ну і потім приїхала поліція

Привіт вчора вночі я бачила сон неначе на моєму балконі була купа білих кроликів за ним прийшов вовк біло-сірий я вийшла до нього а він як домашній пес почав радісно стрибати на мене горнутися, потім я опиняюся вже в кімнаті з біло-сірим вовченям на руках він теж ласкавий і виляє хвостиком я несу його комусь показувати потім придивляюся і кажу -&# 171; да ти ж вовк&# 187; причому я це говорила так як ніби весь сон навіть і не здогадувалася що це вовк, а вовченя дивився прямо на мене махав хвостиком звісивши рожевий язичок на бік від задоволення ледь не муркотів як кіт) ось що б це значило ніде немає відповіді (причому коли прокинулася мені було так добре і спокійно)

приснився дивний сон. я в лісі з друзями і ми ховаємося, тікаємо від зграї вовків. навколо нас почали збиратися різні звірі щоб нас захистити і тут я бачу серед них вовка який починається скелі але не нападає, поки я в колі друзів. потім ми проходимо через ліс, і опиняємося в літньому таборі. звірів вже немає. я заходжу в будинок і починаю закривати всі вікна і двері боячись нападу вовків. я залишаюся одна і прокидаюся.

Мій сон не зовсім про вовків, але вони там присутні !
Уві сні я не приймаю ні якого участі, просто спостерігаю з боку . Спочатку мені снитися село (картинка ніби намальована) в ній живе відьма яка дуже багато років спала і ось ось повинна прокинутися і зробити багато поганих справ . Так ось ця відьма прокинулася і з’являється якась -то дівчина яка намагається її зупинити, але відьма розпорошує на неї якусь зелену пил і дівчина як би вмирає і занурюється в вічний сон . І тут я бачу Стаю вовків (їх було троє, два сірих і один білий) які пробігають повз мене, але не по землі а над нею, на задньому плані зимовий ліс і гори і грає дуже красива музика (схоже на класичну) і потім я бачу як тварини катаються з гори (при цьому вони одягнені в куртки, штани, шапки і т.д. і говорять на нашій мові) пінгвіни зі своїми дітьми, ведмеді морські котики, тюлені їх було безліч . І в кінці якийсь старий мені каже (але я його не бачу) &# 187; Це те заради чого ми живемо &# 187;
Дуже б хотілося дізнатися значення цього сну, заздалегідь Дякую !

Наснилося що чорний вовк під час боротьби з ним вкусив за ліву руку, потім прокинулася. До чого цей сон? Сон був з понеділка на вівторок. Заздалегідь дякую.)))

мені наснилася спочатку собака, вона хотіла на мене напасти, вона була долматінесем.А потім звідкись з’явився вовк і зашита мене від цієї собаки.Потім собака втекла а я залишилася з цим вовком але тож злякалася від неї

мені наснилася спочатку собака, вона хотіла на мене напасти, вона була долматінесем.А потім звідкись з’явився вовк і зашита мене від цієї собаки.Потім собака втекла а я залишилася з цим вовком але тож іспугалаь від НЕ

приснився більший сірий вовк, добрий ласкавий. Уві сні я його приручила, гладила і ощющенія були дуже приємні, почуття задоволення, і який то закогченності, як ніби виконала або зробила щось дуже важливе

наснилося що я працівник цирку, як би підмінюю кого то, виступаю з вовком. після виступу на вовка накидають шкуру, як би маскують і відводять, а він виривається і нападає на мене! розриває руки в кров.
що може означати цей жахливий сон?

Наснилося що я, від кого то біжу, як від звіра якогось при тому бачу тінь подібна вовку, зупинившись і він зупинився. Коли знову побіг то я вже бачив асфальт був дуже близький, як ніби я втік як собака або вовк, але потім здогадався що я наполовину вовк. Після чого стрімко почав рухатися вперед абсолютно без страху. До чого це може наснитися?

приснився великий величезний вовк, він відсунув мене назад, сказав як встати, що б мене ніхто не дістав і захищав. мене це вразило чомусь сильно, ніколи вовки не снилися, а цей був дуже реальний.

як то наснилося, що я йду по лісу в гору і виходжу в поле з маленькими пагорбами, утворюючи невелику воронку. По різних сторонах, поки я виходила з цієї воронки, я бачила двох величезних сірих вовка.Як тільки я дійшла до верху обидва вовка стали до мене бігти вже чорними.Один схопив за руку, але не вкусив, а другий стояв поруч.я схопила довгу палицю і почала відбиватися від одного вовка&# 8230;&# 8230;.

моїй подрузі снився сон&# 8230; уві сні я була з нею &# 8230; і там був вовк, він ходив за мною і облизував руки&# 8230; я його проганяла, але він не відходив від мене ..продовжував йти за мною&# 8230;

Ганна.
Вітаю.
Спочатку я спостерігала за зграєю вовків в лісі серед дерев. Потім виявилася уздовж забору і переді мною перебував величезний, білий але при цьому забруднений вовк (бруд перемішана з кров’ю), голова була не зворушена &# 8212; повністю чиста. Очі були червоного кольору. Він йшов на мене, було відчуття, що я повністю розумію його, він розмовляв зі мною поглядом. Загрози від нього не виходило. Так повільно він насувався я відступала. У цей момент вискочив собака, вона намагалася мене захистити. Вовк став у позу намагаючись накинеться на собаку, в очах у нього спалахнув вогонь, і він вже було зібрався напасти, тут я підбігла і заспокоїла його, пояснила, що собака не нападе. І від цього з’явилися два почуття, не те що б страх, а відчуття влади і управління такою силою. Він був голодний і я попросила його почекати, пояснила що зараз знайду щось.
Зайшла в приміщення. Там була моя знайома і стара жінка, найсумніше, що ці люди і це приміщення, викликали у мене уві сні відчуття Дежавю.
Потім мене разбудулі

Наснилося ніби по сусідству зі мною оселилася родина вовків. Вовк спочатку був один, я його помічала серед заметів. Потім він знайшов собі вовчицю, яка через якийсь час привела його до нори з вовченятами.це були його вовченята.

Вітаю! У неділю на понеділок мені приснився сон я їхав на сірому коні по лісі по стежці і білий вовк перегородив дорогу я зупинився і з ліва накинувся чорний вовк. Я відбився і прокинувся.

Мені приснився вовк, сіра собака, але я точно знала, що це вовк.Він прибіг до мого дому, його зграя була неподалік якраз, але вона ніби-то глузувала з ним, чому він закохався в мене, тобто в людини.Я його погладила, пам’ятаю, а коли він прибіг в наступний раз, я його погладила зовсім трохи і закрила потім перед ним хвіртку, але він ніяк не хотів йти, дивився на мене з під паркану.Не пам’ятаю тільки, як дивився.Я його знову почала гладити, а він мені руки облизував.А його зграя все ніяк не розуміла (я ніби відчувала їх думки), чому він з людиною, а не з вовчицею.Скажіть, будь ласка, що це означає?Я дуже хочу знати.

зграю на порозі школи на майданчику вовк розриває людини і дивлюся на нього він піднімає голову і біжить за мною я намагаюся забігти в клас але двері замкнені мене не пускають а відчуваю що він все ближче і ближче і прокидаюся . цей сон сниці 3 дні поспіль вже.зазделегідь дякую

Доброго вам дня.
Приснився сьогодні цікавий сон. Ось, звертаюся до Вас за тлумаченням.
Почався сон з того, що десь в лісовому масиві почався відстріл, полювання на молодий виводок чи оленят, то чи лосенят. Потім на краю лісу з’явилася доросла лосеня, яка намагалася втекти в бік від зони обстрілу &# 8212; для цього їй треба було перетнути йде прямо з краєм лісу дорогу, по якій нескінченним потоком мчали машини. Втім, їй це благополучно вдалося &# 8212; прошмигнула між машинами.
А ось далі &# 8212; найцікавіше. Бачу великого бурого ведмедя і наблизився до нього абсолютно чорного вовка, теж вельми не дрібного. Шерсть у обох &# 8212; густа, лискуча, окрас насичений. Відчуття при цьому випробував приємне &# 8212; як ніби в цю теплу густу шерсть п’ятірню запустив, немов домашньої собаці.
Коли вовк вступив в контакт з ведмедем, я приготувався, що між ними почнеться боротьба. Але, коли вовк настав лапами на груди ведмедю, ведмедик ліг на спину на землю. А вовк почав дбайливо викусивать його шерсть &# 8212; як кішка-мати викусивает бліх в шерстці своїх дитинчат. Потім вовк переключився на чистку Мишкін зубів &# 8212; як та пташка тари в пащі у крокодила.
далі &# 8212; немов в кінофільмі &# 8212; показ камерою крупним планом пасти ведмедя, зі здоровими (у всіх сенсах) зубами, між якими виднілися якісь залишки їжі, які вовк і вичищав.
І відразу після цього &# 8212; відчуваю, як вовк переключився на мене. Ситуація, зізнатися, спершу напружила &# 8212; хто знає, навіщо він до мене поліз)) А він почав займатися тим же самим &# 8212; почав своєю величезною ікластої пащею викусивать нібито наявні у мене між зубів харчові залишки. При цьому його маніпуляції виявилися несподівано делікатними, акуратними і безболісними.
Продовження сну не запам’яталося &# 8212; було щось навроде того, що я потім поспішив комусь із знайомих розповісти про побачене. Відчуття від сну &# 8212; скоріше добрі, позитивні. Агресії і насильства не було. Була якась незвичайна турбота і взаємодопомога)))
Ось такі от історії в кольорах і барвах. Тільки ось що б це могло означати? Вже дуже вражаюче видовище, рідко таке сниться, та ще щоб так виразно.
спасибі.

Вітаю! Мені сьогодні наснилося Як будуть ми йдемо в лісі з моєю сестрою і переходимо по колоді річку і раптом нізвідки не візьму вовк білий такий великий і вишкірився на нас і не чіпав ми стояли і просто дивилися але а потім я прокинулася і все.

мені наснилося що я йду в темний час доби по великої середньовічної площі . зі своєю матір’ю. тільки вона попереду а я трохи поотдаль.ну і я почула вовче виття і злякалася. тут почула як біжать вовки і мама пішла далеко вперед (ми з нею і в житті не ладнаємо) тут один вовк наздогнав мене і згвалтував ззаду прям як людина (я думала він мене вкусить) і (нібито в мене тічка була) згвалтував і втік. а я була в шоці просто і прокинулася

Сон з понеділка на вівторок:
Ми з другом вибігли на вулицю погратися в сніжки. причому уві сні я молодше років на 10, я не бачу себе. але чомусь розумію це. жетки бачу і відчуваю сніг: білий і сухий, аж хрумтить. ми бігали і гралися в сніжки на майданчику між високоповерхівками &# 8212; сучасний світ. як з кущів вибіг лисеня і якийсь кролик &# 8230; або якийсь інший звір дуже схожий&# 8230; і сіли по середині майданчика, а до них мило підійшли і сіли ще два середніх вовка і з ними 3 маленьких Вовченка&# 8230; всі такі милі, чисті, пухнасті з Отенко сірого, ми з другом сховалися під балкон і спостерігали. звірі просто все сиділи і кудись дивилися за нами&# 8230; як біля нас з’явилися два великих вовка, теж світло-сірих і дуже розумних, старих, а до них підійшли ще 2 вовка, середніх розмірів, брудні, як з мандрівки і учень втомлені (один чомусь йшов на задніх лапа)&# 8230;. і просили поради або якусь поступку у розумних вовків.
прокинулася вранці з хорошим настроєм, але дуже хочеться ж дізнатися, чим же все закінчилося 🙂

я стою біля лісу мій тато хоче зайти в ліс а навколо нього починає бігати вовк і так дуже багато кіл потім він до мене підбіг подивився на мене спокійним поглядом і втік і знову бігати під коло лісу почав і як би не впускає нас в ліс.

мені приснився сон як в будинок проникли приблизно три вовка, я пішов в кімнату і вето час побачили мене я встиг закрити двері але вони сильно ломилися потім пішли ! що це означає

Мені наснилося, що я гуляла в віковому лісі, де дуже багато світла і тепло. Скрізь птахи співають, поруч річка біжить, а я по стежці йду. Раптом з’являються два вовка. Один сіро-білий, а інший сіро-рудий. Вони грають між собою і слідують поруч зі мною. Я їх не боюся, навпаки мені весело за ними спостерігати і я радію. Потім ми добралися до джерела струмка і я там гладила цих вовків, а вони веселилися і раділи. Потім я прокинулася&# 8230;

з вівторка на середу мені приснився Вовк справа була так, я був в лісі з ким то&# 8230; і бачимо вовк йде мені пропонують убити його, я знаходжу осколок скла і намагаюся вовка їм заколоти, але у мене це не виходить, він убиває то шкіра його не проколювати і бачу йде якийсь чоловік, я йому кажу убий вовка. Він його зловив вовк навіть не рипався, поклав його голову на пеньок і раздовіл ногою і він помер.

Наснилося два темних приміщення з дверима з однією лампою десь високо під стелею, я удвох з коханим, заходимо в одне приміщення бачимо тінь вовка, йдемо в інше приміщення через двері і там в глибині теж відчувається присутність вовка але не видно, сильного страху немає, але дуже неприємно.

Моїй Мамі приснився мій покійний батько він сказав їй що у неї буде все добре що скоро буде дитина дівчинка, і сказав &# 171; але прийдуть вовки&# 187;. Мама їздила до екстрасенса він їй теж сказав що у неї буде дитина дівчинка&# 8230; допоможіть будь ласка розібратися, що може означати фраза &# 171; але прийдуть вовки&# 187;.

Вітаю!Мені наснилися, що я взяла на руки закривавленого білого вовка або собаку він був мертвий.Потім за мною і сестрою погналися два сірих вовка, але наздогнати вона нас не змогли, так як ми забралися на якусь піднесеність.Потім я прийшла до хлопця з яким я зараз зустрічаюся і попросила його поїхати з цього місця.Сон закінчився тому, що я прокинулася від страху.Підкажіть будь ласка, що це може означати.

Нещодавно мені наснився один сон. Я сиділа в класі. Після я навіщо то кинулася наздоганяти свою подругу. Ми бігли по порожньому поверху. Поступово опускаючись я перетворилася в білу вовчицю з крилами. Моя подруга спускалася сходами, а я просто спокійно злетіла. Злегка схопивши подругу за руку, щоб не пошкодити шкіру я повела її в клас. Мені потрібно було щось сказати. До речі, я дуже люблю вовків.

Початок сну не пам’ятаю, а ось друга частина запам’яталася&# 8230;
Ліс, ми йдемо великою групою людей мені незнайомих (принаймні в реальному житті). Я помічаю, що нас &# 171; супроводжують&# 187; чорні вовки (то, що це саме вовки &# 8212; я не сумнівалася). Але вони просто були навколо нас, і не проявляли агресію. Одного хлопця з нашої групи покликали, і йому довелося бігом повернутися в вихідне місце. Коли він побіг, я озирнулася і побачила на його шляху вовка. Мене це насторожило, але хлопець спокійно пробіг і вовк відреагував дуже спокійно. Ми рушили далі. Вовки йшли попереду і з боків. Зайшли ми в якусь гущавину&# 8230; з двох сторін 2-3 метрові схили, а ми як у ущелині. Чому то нас залишилося всього троє. дивлюся &# 8212; вовки зупинилися і дивляться вперед..і їх трясе! тремтять від страху. Я повільно проходжу між ними і підходжу до вожака зграї. Він напружений і кудись дивиться. Обернувся на мене. Я обережно простягаю до нього руку і зі словами &# 171; Все буде добре&# 187; погладила його по голові. Тут ми помічаємо, що ряд дерев ростуть на схилі в крові..уві сні я зрозуміла, що це кров людей з нашої групи..потім ще щось снилося, але вовків вже не було.

Нас було багато, був якийсь табір, весь час помирали молоді дівчатка і нас залишилося зовсім не багато, ми бігали від вовків їх було дуже багато, ми змогли їх як то обдурити але потім вони стали ще зліше, але потім вони прібратілісь в добрих людей , був дуже страшний сон я багато прокидалася але він мені все снився і снився!

Сьогодні мені приснився ну дуже дивний сон .
Мені наснилося що влітку я зі своєю сім’єю приїхала на дачу відпочити . Йдемо ми значить після купання в переди біжить мій синок тільки він був трохи старше чим насправді . Трохи позаду йду я на руках у мене маленький хлопчик білоголовий і кудрявенькій такий возрост десь близько 6-и місяців . А ще трохи позаду мене мої рідні мама мій чоловік і брат . На вулиці спека, і ми йдемо в пляжному одязі по дорозі посипаною великої шебенкой, а мій син біжить в переди босий і я бачу що далі по дорозі розсипані гострі осколки від пляшок . І я кричу своєму синові Ярослав остоновісь в переди скла ти поріжеш собі ноги а він мене не слухає і біжить далі тоді я його наздоганяю і підхоплюю вільною рукою . І далі йду вже з двома дітьми на руках. Потім приснилося що ми тим же складом йдемо на дачу пішки на вулиці зима а дорога до дачі йде лісова так воно і є насправді .Ну ось йдемо ми йдемо значить і бачимо сидить у абочіни дороги чорний вовк і виє і на мене поглядає У мене склалося повне усвідомлення того що він нас помітив .Ми значить встали і дивимося на нього потім він встав і пошол в нашу сторону але він не гарчав і не скалився і не доходячи до нас він ушол з дороги в сторону де була поляна .І ми все повернули голови в ту сторону куди він ушол .Там аказалась ціла зграя вовків їх було десь близько п’ять і вони ділили здобич якогось рудого звіра схожого на лисицю. Тоді я сказала всім своїм рідним давайте їх обійдемо де небудь подалі або лучще взагалі підемо назад додому поки вони нас не помітили. Але найголовніше ніякого страху я уві сні перед вовками не зазнала а просто вважала за потрібне, що краще їх обійти. І ще додам що навколишнє оточення в точності відповідає реальній обстановці того місця де знаходиться наша дача тільки ось син у мене один і жодного маленького сина у мене немає.

Привіт, мені на Різдво наснилося це &# 8212; (Ми з бабусею і собакою гуляємо і раптом на мою собаку напав вогненний вовк і став її покусувати, я завалила його снігом і він замість вогняного став синьо-блакитним і мокрим, і у мене в руках була клітка, я його спіймала і принесла додому і випустила, він вийшов з клітки і став звичайним вовченям (йому близько 14 місяців), замість &# 171; чарівного&# 187 ;, але моя собака (Белла, реальна) залишилася без травм, і він мене (уві сні) навіть якось не помітив, не напав, може бути, через те що я люблю вовків&# 8230;) поясніть мені, будь ласка, цей сон.. З повагою, Галина

здраствуйте! мені приснився сон, в якому я перебуваю де поховані люди (могили) і за мною бігають вовки (хочуть напасти) я ховаюся від них за могили і вони все одно нападають&# 8230; але потім вони зникли

мені наснилося що я розмовляю з коханою жінкою по телефону а в цей час мені зграя вовків гризе ноги проте я продовжую розмову по телефону, до чого це

Вітаю! Приснився сьогодні (з середи на четвер) сон. Були з подругою в лісі. Вона побачила вовченя і захотіла його взяти собі. Я почала відмовляти, мовляв, батьки прийдуть. І, дійсно, з’явився великий сірий вовк і погнався за нами. Подруга з вовченям кудись поділася, а вовк чомусь побіг саме за мною і наздогнав. Я йому кажу, мовляв, відчепися, це не я твоєї дитини вкрала, чому мене переслідуєш?. А він шкіриться, дуже агресивний і ось-ось накинеться. Я розумію, що виходу немає і нападаю першої &# 8212; хапаю за пащу і намагаюся її толі розірвати, толі стримувати, щоб не вкусив, в загальному однією рукою за верхню щелепу, інший за нижню. На цьому і прокинулася. Прокинулася з відчуттям, що сон віщує щось недобре&# 8230;

наснилося, що вночі спимо з чоловіком, дитина в своїй кімнаті, раптом в будинок потрапив маленький вовк, риється в кутку, я тікаю одна, залишаю чоловіка і дитини, ховаюся в ванній, там темно, прошу дитини включити мені світло, він стоїть за дверима ванною і плаче, каже, що йому страшно і щоб я його пустила до себе, я його пускаю. потім ми з ним ховаємося в дитячій, а вовк щось гарчить і рве в нашій з чоловіком спальні, я лякаюся і починаю кликати чоловіка, він приходить і ховається з нами в дитячій. Потім в дитячій з’являється знайома по роботі і миші, вона мене заспокоює, щоб я не боялася мишей, я тримаю ручку двері міцно, щоб не пустити в кімнату вовка і мишей, але 1 миша в кімнату проскакує.

Снилася дівчинка в яка мек подобається, вона на початку могла перетворюватися в дрібного (вовка, кішку, собаку кого саме уві сні не запам’ятав) ми були в будинку бабусі що то святкували і я мамі сказав що вона моя дівчина, я її люблю до божевілля, але в один вона йде з прабабусею в ліс, і я почав турбуватися так як прабабуся померла і побіг я її шукати, в лісі я зустрів дитинство було приємно аж до сліз, але раптом з’явилися чорні вовки і почали нападати, я відразу зрозумів що з нею що щось трапилося, і кинувся в бій правда я був з друзями і ми перетворилися в псів і здолали вовків, після я побіг до лісу де був лід і сніг, знайшов будівлі в льоду, і почав кричати її ім’я, почув у відповідь як вона кликала , я побачив тільки величезного мужика, який як мені здалося поніс її, після цього я продався в те місце де я зустрів вовків, там був будиночок, прибіг в цей будинок побачив її в формі білої вовчиці, з мужиком зав’язалася бійка він її не віддавав, після була пожежа я не міг її витримати і сказав собі що без неї не можу&# 8230;.

Мені наснилося з п’ятниці на суботу таке. Наче я осідлав дах з крутим кутом одноповерхового будинку, що б врятуватися від зграї вовків. Вони оточили мене з усіх боків і намагалися застрибнути. Їх було багато і я тільки встигав відбиватися від них з усіх боків і намагаючись міцніше триматися за дах і не впасти. У мене вже закінчувалися сили, але я тримався до останнього. Але все закінчилося добре. Прийшла підмога і я у мене було відчуття перемоги, що я втримався, не дивлячись на майже покинувши мене сили.

Наснилося з суботи на неділю, що я гуляю в незнайомій місцевості і натикаюся на свого роду будку і звідти з непроглядній темряви виходить чорний вовк з блискучими жовтими очима і дуже пронизливо дивиться на мене, підходить ближче.мені спочатку страшно, але потім я йду разом з ним.підкажіть будь ласка, що б це могло означати?

Сниться, зграя вовків нападників на мене з різних сторін, гарчать але не кусають! Місцевість незнайома, але з неприродними височинами, схожих на контейнери, коробки, як ніби в якомусь парку!
І не встигнувши ця зграя мені зробити нічого, як на зграю вовків нападають і відганяють від мене зграя левів.

Доброго дня! З нд на пн. мені сниться, що я гуляю по лісі з кимось, погода чудова, літо, тепло і сонце, (сон кольоровий). Бачу починають наближатися вовки, які не зграя а 2 вовка, причому вони обидва такі красиві, як доглянуті собаки хаскі. Я побігла з лісу і бачу споруди, так звана село або дачний селище, я почала бігати по домівках і шукати людей з рушницями, щоб в разі чого відстрілювати вовків. Вовки не побігли за мною а сиділи на межі лісу. Після я опинилася знову в лісі на великій гілці дерева, вовків стало більше, вони лежали біля водойми. І тут з’явилися якісь русалки, які непомітно провели мене через водойму, щоб вовки не помітили. Після уві сні розвертався абсолютно інший сюжет не пов’язаний з тваринами. Розкажіть до чого сняться такі вовки, адже вони абсолютно по зовнішньому вигляду страх не наганяли, не вили і не нападали.

здрастуйте, в ніч з 16на17 лютого мені наснилося, що мене лапою намагається розбудити вовк. при цьому я відчуваю від нього тільки добро. Щось схоже снилося мені в дитинстві, років у шість. Зграя вовків, великих, один з них докоснулся до мене лапою. дуже яскравий сон. схоже на каку-то ініціацію більше. до чого сниться таке. спасибі

вночі в лісі бачу невелику (двох або трьох) зграйку вовків. вони збігаються по черзі. вони спокійні. притягають смертельно поранену молоду вовчицю. вона вмирає. в цей момент здригається верхівка сосни і я розумію, що її душа відлетіла. здригається ще одна верхівка сосни і я розумію, що за нею слідом вмирає її вовк, який не зміг пережити смерть своєї вовчиці. я в стороні абсолюнто спокійна, спостерігаю все з боку і мені трохи шкода вовчицю

Сон почався з того, що була облава на якихось бандитів. Приїхав цілий автобус зі спецназом і вони всі пішли в ліс. Ще зібрали добровольців серед яких був я. Ми типу теж в ліс пішли і тут побачив, як за хлопцем ззаду крадеться вовк. Я йому закричав про небезпеку і побіг на допомогу, вовк в результаті накинувся на мене. Я захищався відбивався, хто вистрілив і він почав тікати. Потім його зловили, і навіть годували самі. І бандитів теж зловили 🙂 закінчилося тим, що всі роз’їхалися а ми вчотирьох пішли на рибалку

Снилося що йду з кимось по засніженій дорозі . по узбіччях кущі . раптово попутник відстає . я залишаюся одна . з кущів вистрибують вовки і збивають з ніг . в голові з’являється дивна думка &# 8212; &# 171; ну давайте, відключайте скоріше &# 171; – далі провал

Мені приснився сон, з суботи на неділю. Я йду по лісу, на землі лежать кучугури, попереду мене скаче заєць, але раптом вдалині назустріч нам іде вовк, заєць виявляється вовком, але моїм, ручним.Я беру його на руки і йду на зустріч іншому вовку, вони починають гарчати один на одного, коли я наближаюся все ближче&# 8230;.

Вітаю. Мені наснилося що взимку на мене спочатку нападав один вовк я від нього відбилася а потім я була з якою жінкою на гірці вона попередила про вовка як раз в той момент коли він почав нападати я його схопила за горло і стала так тримати і носити з собою він намагався викрутитися і вкусити але я не давац і думала що здам його в поліцію куди він подівся потім не знаю, може втік.потім я просто спускалася з сніжної дуже крутої гори сама а внизу стояла чорна машина в якій були двоє і машина хиталася я пройшла повз.

Привіт, мені приснився дуже яскравий сон, справа йшла так&# 8230;.як ніби я сиджу в своєму будинку, і у мене живуть 2 вовка, один вовк як собака ласкавий і добрий, а іншого я хотіла погладити а він почав оскалівает, і при найменшому моєму дотику він починав гарчати, вовки були не великого розміру, приблизно як собака, але уві сні мене відвідували дивні думки про те, що чому цей вовк став таким злим. адже раніше він був добрий до мене?

Мені снився вовк з чорною шерстю. У мене був приватний будинок, він приходив туди у двір .Вовк поводився спокійно.Коли він приходив перші два рази, все було чудово: ми гралися з ним, гладили його .Але в 3-тій раз все було по-іншому, все почали бігти, я заховалася в якийсь сарай, він взяв з собою мого пса, і мій пес став різко злим і почав гарчати на мене, ну я йому щось сказала і він заспокоївся.

Доброго дня!
Сьогодні мені наснилося величезне кількість вовків.
Я йшла зі своєю собакою і якось непомітно зайшла в ліс по стежці. Ліс світлий, страшно не було. Потім як то вийшла з лісу і вже виявилося що йду по сільській дорозі. З одного боку городи, з іншого поле засіяно пшеницею (жовті колоски) а все дорога просто встелена вовками. їх сотні. І тут я розумію, що це хижаки. Починаю замислюватися, як ми йдемо по дорозі і на нас не нападають. Виявляється що ми в машині. Машина як би ширяє в повітрі. Поруч виявилася моя подруга, але я не знайшла свою собаку. Собака залишилася на початку лісу, в тому місці де почали з’являтися вовки на дорозі. І я прийняла рішення повернутися за собакою. При поверненні була перешкода &# 8212; мотузковий міст. З протилежного боку сидів суддя. Перший раз не пройшла і мені сказали повторити. Я відмовилася. Далі не пам’ятаю
До чого це? Вовки не нападали, навіть не звертали уваги. Вони просто спали або стояли.

Сниться що я і моя сестра ми вовки. Але не завжди, а перетворюємося на ніч. Ми нікого не чіпаємо і зовсім не агресивні. Просто бігаємо по місту, з якою метою, але з якою не знаю. Трохи пізніше бачу що ми не одні, у нас ціла зграя, всього близько 10 вовків. Ми що то вирішуємо між собою. Потім все як то незрозуміло закінчується, а коли стаю назад людиною дуже переживаю за якісь вкрадені гроші. Т.е. виходить ми зі зграєю ніби як крали? звичайний маревний сон, але цікаво дуже що він може означати?

за залозою гратами сидить людська фігура в позі лотоса і замість особи розмите чорна пляма і поруч сидить вовк світлого сірого кольору дуже красивий. І начебто вириває шматки з людини. крові немає.хто сидить незнаю, але в голові ім’я светка

Заснула я днем. І в частині сну сниться мені як продовження, ніби йде якийсь хлопець з компанією, а мені так сподобалася татуювання вовка у нього на половину грудей і плече. Така чорна і чітка. Я відправила хлопчика з його компанії, мовляв дізнайся, де він зробив таку круту татуха. Хлопчик повертається і дає мені купон зі знижкою і каже, що мене вже записали.
Я і справді хочу татуювання, але мене дуже здивувала чіткість і незграбність картинки.

мені приснився вовк, якого я розумів, і який розумів мене, я йому кричав, що не дозволю йому, що то зробити. і він був на повідку у якійсь тітоньки, він весь час шкірив зуби, побачивши мене, така злісна посмішка, та й дівчина у мене була там, яку я взагалі не знаю, навіть імені і вона весь час без пояснень кудись тікала
а вчора з левом бився уві сні

Мені наснилося, що вночі в квартиру з боку вікна кухні, під яким великий замет, хочуть влізти вовк і стара. Вони стоять поверх замету в повний зріст. Ясно бачу вовка, стара відкриває вікно і намагається увійти вже. Я з усією сили закриваю вікно назад і кличу на допомогу домашніх, але все сплять. Бабка з вовком все ж входять в будинок-я в жаху! У будинку у великій залізній банці начебто зберігається шматок м’яса або серце якоїсь тварини і золоті прикраси дружини сина. Вони нібито якраз за цим прийшли. В кінці вони забирають банку, вовк отримує м’ясо, але коштовності залишаються вдома. їх начебто хтось переклав до цього. вони йдуть. Жах у тому, що я і домашні не могли восприпятствовать проникненню їх в будинок, хоча я попереджала всіх про небезпечних. Ми ж спеціально цю банку берегли. але для чого і від кого не пам’ятаю або не знаю&# 8230;

Доброго дня. З понеділка на вівторок, приснився сон: гуляла по лісі і раптом на мене вибігла величезна собака. Ричачи і оскалені вкусила мене за руку. Потім я побачила великого сірого вовка який кинувся на собаку, тим самим захистивши мене. Уві сні я зовсім не відчувала страху до вовка, навіть перейнялася симпатією. Заздалегідь дякую.

Уві сні настала ніч, а я поверталася додому.Раптом ззаду на мене накинувся вовк, я думала, що він мене загризе, а він мене лапами обняв і від відьом і вампірів захищати став.І поки ніч була він мене захищав, а вранці вовк в хлопця перетворився.

Привіт, мені зараз приснився такий сон. Іду я на майданчику, стоять машини і йде рясно сніг. Я підійшла до машини, а там вовчиця, але я її не злякалася, знала, що вона мене не зачепить, тут бачу подбігают її вовченят 3 штуки, я починаю з ними грати і чую гарчання, мене огортає страх, я піднімати і бачу іншого вовка , починаю розуміти, що вони зараз почнуть битися, починаю втікати додому, при цьому знаючи, що вовчиця захищатиме мене. Забігла у двір (живу в приватному будинку) на зустріч мені вийшов хлопець весь в чорному і капюшон на голові, хто це був я не знаю, але він мовчки, швидким кроком вийшов за хвіртку і зник. Мій двір був якимось темним і брудним, я нахилилася по середину подвір’я і що то початку діставати з уже підтане снігу т.е води. І прокинулася з почуттям страху. Допоможіть будь ласка зрозуміти цей сон. Заздалегідь дякую.

мені приснився вовк, розміром з не великого собаку!він був весь брудний і зацуцканий!він забрався в будинок!спочатку я тікала від нього по різних кімнатах, але він все одно опинявся там де я!,потім я стрибнула на нього, він ніби як почав мене кусати, але я тут же спочатку розчавила йому пащу, потім руками порвала, він скиглив і в передсмертних муках уполз!куди не знаю, але більше я його не бачила!і уві сні я чітко розуміла, що я перемогла його!

Вітаю! Мені приснився такий сон&# 8230; пам’ятаю його дуже погано і він весь заплутаний, але кінцівка яскрава. За мною раптом почав гнатися чорний великий вовк і його обличчя прямо жорстоке було, как-будто він хотів мене з’їсти або розірвати. Зрештою я впала. Але я доторкнулася до рота вовка і він мене не чіпав. Поруч уві сні виявилася якась жінка, яка сказала що він не зачепить мене, типу він людей не їсть. А то що він гнався за мною вона пояснила тим, що так він грається. До всього цього моменту з вовком, сон був дуже страшний. Був якийсь маніяк, що передвіщає щось на кшталт апокаліпсису. Він в прямому сенсі був розповсюджувачем, тобто прямо з нього вилазили якісь шкідливі дрібні істоти, які в недалекому знищили б увесь світ . Саме через це я почала шукати шляхи його викриття або ж хоч як то врятуватися і саме так незабаром натрапила на вовка, точніше він виліз з нізвідки і почав гнатися за мною.

Наснилося рано вранці в четвер.
Я перебувала в змішаному лісі на літній виїзний екскурссіі в якомусь заказнику (заповіднику) з групою знайомих мені осіб. Нам розповідали історію даного місця, що проводяться роботи і т.д.
Натураліст зважився показати нам вирощену тут зграю вовків (вони мали різноманітний окрас) і підвів до нас кілька молодих особин реконструйованого, колись вимерлого виду з білим і блакитним забарвленням.
До мене підійшов сніжно-білий вовк, який спокійно дозволив себе погладити і став милуватися у моїх ніг. Я присіла до нього, і він дружелюбно обійняв мене лапами, поклавши голову мені на плече.
З очей просочилися сльози розчулення, які вовк чемно злизав, протертим мордою об моє обличчя.
Після цього &# 8212; під час прогулянки &# 8212; вовк тримався за ліву ногу, уважно вдивлявся мені в очі і намагався захищати (від чого незрозуміло від чого), тримав людей на відстані, крім натураліста &# 8212; екскурсовода.
Під час від’їзду він залишився чекати мене біля входу в заказник (заповідник), при цьому поскулівал, підгортаючи вуха до голови&# 8230;..

Майже раз в тиждень мені снитися що я бігаю в обличчя вовка. Сон одночасно такий ясний і в інше такий незапомінающійся. Але що я чітко пам’ятаю це що я був чорним вовком і як то побачив це в відображенні, і бігав я так що начебто пам’ятаю кожне місце де був, але вранці я практично все забуваю крім таких деталей. Сподіваюся ви зможете дати тлумачення моєму сну.

Наснилася мені зграя вовків з далека я в них стріляла з мисливської рушниці, закінчилися патрони, я їх шукала в приміщенні, схоже на будиночок, патрони знайшла в якійсь кашелке, поспішала не могла ні як їх поставити, нарешті вставила і стріляла в вовків але не могла потрапити.Що може обіцяти такий сон.

по дорозі додому мене почав переслідувати вовк сіро-коричневого кольору коли я підійшла до дверей він почав нападати на мене я намагалася прогнати його і навіть била. Мені вдалося відкрити двері, я завела спочатку дітей їх він буд-то не бачив потім почала заходити я і в цей момент вовк почав гризти мої ноги. Пам’ятаю що била вовка по голові, як закрила двері і як зітхнула з полегшенням опинившись в безпеці. Раптом розумію що я перебуваю не в квартирі а в приватному будинку але уві сні це мій будинок , йду на кухню повертаюся і бачу що якимось чином вовк потрапив додому, я в паніці кричу махаю на нього руками намагаючись прогнати, замахуюся чимось щось на зразок палиці і бачу в своїй руці кинджал&# 8230;&# 8230; І все скінчилося. Страху не було, болі теж, більше злості від того що він проник в моє житло.

Дивний сон в четвер вранці. кухня. Я залізла на стільницю і відбиваюсь великий сковородою від нападників на мене вовків. Розмахую сковородою направо і наліво, б’ю вовків по мордах, а вони відлітають і багато крові від розбитих голів. Скільки вовків було на кухні сказати не можу, все сірі.

У незнайомій місцевості у якого вдома тримав на руках 2 маленьких чорних вовченя, а поруч мій рідний брат стояв і поруч з ним були 2 цуценя чорно-білого забарвлення з блакитними очима. Брат Делело щеплення цим цуценятам, а я сидів поруч і у мене на руках були ці вовченята

це був дивний сон&# 8230; бачу немов я вдома але приміщення як то зовсім інше&# 8230; я побачила вовка, я спробувала сховатися в іншій кімнаті, він побачив мене і побіг за мною слідом&# 8230; я зачинилася..села в кутку кімнати так і сиділа..мене немов охопив страх..я тремтіла&# 8230; я відчула його мускусний запах&# 8230; я відчувала його подих, серцебиття за дверима..він чекав, він чекав чогось про але не знало чого?! Я встала і підійшла до дверей тихенько його відкрила і побачила його&# 8230; він все ще стояв чекав мене! Він дивився на мене не як на здобич я навіть не знаю як це передати словами&# 8230; Він був великий, білої з сіруватим відтінком на спині, а його очі до жаху красівимі- такі сріблясто-блакитні&# 8230; ми дивилися один одного в очі, немов ми знаємо вже багато років, він намагався немов що про не сказати..захищав від кого то&# 8230; після він він підкинув мені своєю білосніжною лапою якийсь амулет&# 8230; він розвернувся і зник, останнє що було це був його рик-немов він говорив йди звідси, тут небезпечно&# 8230;.я закрила двері і я прокинулася&# 8230;.Що це все означає я це вже не перший раз бачу? Підкажіть будь ласка!

Мені приснився сірий, величезний вовк. Я як би спостерігала з боку, що відбувається. Загалом людині сказали не ходити в ліс бо там вовк. Але він вирішив піти. В результаті людина заліз на величезну сосну на саму верхівку а вовк звівся на задні лапи і намагався його дістати але не хапала чу трохи . Вовк був дуже злий з величезною пащею. Потім прийшли інші люди (можливо тільки я) що б подивитися що сталося. А далі Я не пам’ятаю, пам’ятаю що на цьому ж місці де ялина поруч стояв будинок. І поруч з цим місцем на мене напав ведмідь. Я залізла на дах але мене врятував дідусь.

Приснився ліс, зима, і в яру в наметі сиділи вовченята, один за мною погнався, вчепився в руку, але повис на рукаві куртки не зачепивши зубами шкіру. Так і висів поки ми йшли. А коли вийшли, виявилося що в куртку вчепився НЕ вовченя, а юнак. Зовсім неагресивний.

Здраствуйте! Протягом року мені сниться сон:
Великий чорний вовк з палаючими червоними очима і потужними іклами. У першому сні він мене загнав в помешение у вигляді склепу і там я сталкнулся з усіма своїми страхами (це були ті речі которие я боюся в своєму житті) але там я себе переборола і знайшла вихід.Найчастіше мені сниться цей вовк. Я стою на одному місці і боюся поворухнутися. А якщо Шевельнем то він кидається і голосно гарчить. Коли я тікаю від нього то знову опиняюся зі своїми страхами! я дуже хочу зрозуміти що йому від мене треба. І навіщо він мене так часто мучеет. Грізно гарчить і не дає ворухнутися&# 8230; зрозуміло то що від нього не втекти він завжди поруч!

Приснився сон &# 8212; уві сні я прокидаюся і бачу як вовк метится по колу (як собака играюща зі своїм хвостом) не може увійти в кімнату так як вона закрита після я заспокоюю себе тим що він не зможе зайти і засинаю і в той же момент я прокидаюся від того що його голова надвісла над моєю.. і Я вже прокидаюся на яву весь спотевшій

Мені подобається два хлопця, але одного більше, чим іншого. Так ось приснилося мені що у мене є зграя вовків. Але 2 з них дорого для мене. Одного разу один з них укусив мене, але інший врятував мене.

Мене в лісі переслідувала зграя вовків.коли я зрозуміла що не зможу втекти від них я перестала їх бояться і вони втратили інтерес до мене і відстали.

Доброго дня.Мене звуть Володимир, мені 31 рік.З п’ятниці на суботу мені приснився сірий вовк на ланцюгу у дворі мого друга.Він не гарчав, просто спокійно ходив і спостерігав за мною.Я намагався покликати друга.Далі смутно пам’ятаю і незабаром я прокинувся.Підкажіть до чого цей сон?спасибі.

Наснилося що ми з татом їдемо на візку в яку запряжена наш кінь. За нами женеться вовк, нападає на коня, але ми його проганяв. І ще бачили лева але він нас не чіпав.

ліс восени. Бігла за білим вовком. Вище і більше звичайного вовка. морда розумна. очі бурштинові. Здавалося ніби це не вовк, а людина. Самого вовка я не боялася. Пам’ятаю тільки, що боялася втратити його з поля зору.Коли почала втрачати його з поля зору, попросила бігти повільніше і він послухався і здавив темп. Іноді озирався на мене. Вів через ліс за мечами.

Люди чоловіки в степу билися з вовками, а я спостерігала і ховалася за огорожею .,коли я питала навіщо вони б’ються вони говорили що б вижити в степу по одному вовки нас усіх уб’ють

Здраствуйте меня зовут Миру мені приснився сон: ніби я в степу і люди чоловіки б’ються з вовками, а я за ними спостерігаю .коли я запитала у чоловіків навіщо вони б’ються мені відповіли що б вижити. Вони нас в степу всіх повбиваю по одному, як ніби чоловіки виходили по одному і вовки їх розтерзали

Привіт, допоможіть будь ласка розібратися зі сном.Я з друзями, причому осіб людей зовсім не пам’ятаю, була в лісі. Не пам’ятаю як, але чому то за нами почали гнатися вовки. Пам’ятаю що була кривава бійка, було багато крові, був мертвий вовк. А я вся вимазані кров’ю, з диким страхом намагалася втекти. У підсумку я добігла до міста, вся вимазані кров’ю, пам’ятаю чітко що руки були всі в крові.
Заздалегідь дякую.

Сниться, як ніби я і ще якісь дві дівчини (не знаю їх, але за сюжетом вони ніби як мої подруги) ночуємо в лісі без намету &# 8212; якийсь експеримент проводимо або що. Так ось, на кшталт вже майже світанок і з’являється з гущавини вовк &# 8212; красивий-прекрасівий. І підходить до мене &# 8212; я думаю, що нападати збирається, але не боюся його. А він як би підходить, бере мене за руку і просто тримає. І очі такі розумні -преумние. Я йому в очі дивлюся хвилини 2 і він мене відпускає. Наступна ніч. Ми знову на те ж місце ночувати &# 8212; в цей раз знову приходить вовк, тепер інший і те ж саме &# 8212; начебто не кусає, але тримає за руку. І знову &# 8212; я в очі дивлюся &# 8212; він тікає і женеться за якимось ведмедем. Ну, там ще багато нюансів різних, не особливо значущих. У підсумку, в одну з наступних ночей вовк починає зі мною розмовляти і пояснює, що їх зграї потрібна наша допомога, оскільки їх ліс хтось там хоче захопити і вони вирішили звернутися по допомогу до людей, оскільки саме люди років 20 назад вже допомагали їм в аналогічній ситуації. І потім, здається, прокинулася. Приснився сон цей в Водохресну ніч, тому дізнатися, що ж він означає, ну дуже хочеться.

мені снилися поля і начебто джунглі і сниться мені що я дружу зі зграєю вовків їх було 3 або 4 .. І вони мені довіряли своїх дитинчат, я приходила до них у ліс гратися і няньчитися з вовченятами) але потім почалася несподівано як би війна і на цих добрих вовків напали мільйони злих і між ними була війна на поле їх усіх разом було дуже багато ! Вони билися, і з моєї зграї загинули всі, крім одного, він врятував своє дитинча і прибіг віддати мені, що б я про нього подбала, а сам втік воювати, ми з ним попрощалися (і я була в образі чоловіка

Допоможіть тлумачити сон.Все відбувається у дворі мого будинку.Прибігли вовки, хочуть на мене напасти. Я ховаюся, не хочу виходити з дому.Потім я містично, сама не знаю як перетворюю з землі або з якогось чорного речовини іншу зграю вовків.Випускаю їх на вулицю. Починається протистояння двох зграй.я наважуюся вибігти на вулицю, ховаюся від усіх, але мене помічає вовк з тієї злої зграї.Підбігає до мене дуже близько і хоче напасти.Але у нього не виходить, наближаючись до мене, його ніби щось відштовхує від мене, якась сила.Незабаром підбігає мій вовк і захищає від нього.

Вітаю. Такий сон: море схоже на річку, я і моя родичка з дочками приїхали відпочивати. Я з дівчатками пішла з того місця, де все купаються і пішли до великої води. До нас стала підходити родичка і раптом на її дочка напав великий звір, на кшталт вовк. А я зі своєю стала тікати і штовхати її щоб вона бігла звідти, хотіла допомогти повернутися. І прокинулася в сильному неспокої, сон з голови не виходить. Заранее спасибо за толковвніе

У моєї бабусі є корови. так ось, сниться мені що ми посём корів в яру з дідом, і начебто з татом. і я побачив вовків які в стороні ходили, троє або четверо, одна з них вовчиця, скоріше за все годує. ну я не чого не сказав їм, думав вони втечуть. потім я пішов на іншу сторону яру за коровою, а коли повернувся, то побачив що нашу чорну корову, саму здорову загризли вовки, і тато трохи плаче стримуючись. і він сказав що вони її дорізали що б не мучилася. мені так шкода стало, і відчував себе винним, тому що якби сказав тоді, не чого б і не було. але більше чому то тата стало шкода, йому так шкода було, хоча він не стосується їх. в реальності я ще звільнився, на іншу роботу переходжу. до чого це може бути?

Доброго дня, Тетяно!Сьогодні приснилося, що на село, жителем якої я теж є, напав вовк, Ми почали ховатися в будинках, але вдома з якимись погано закриваються, дерев’яними дверима.Він пробиває одні двері, я ховаюся за одною і в підсумку, коли бігти було вже нікуди, за сусідніми дверима ховаються люди, він вривається, я рву йому пащу, але він, мабуть мене кусає за руку.він тікає.Через багато років він знову нападає на село, але він став більше, лютіше.Чому я сказала раніше мабуть, зараз помічаю потворний шрам на руці, з якої починають рости волосся, не швидко.Ось все тікають, я ховаюся в сараї з якоюсь жінкою, він намагається пробити двері.Я кажу жінці ховатися в льох, а сама не встигаю, вовк-перевертень, тому що він 2-й раз більше схожий на перевертня, зупиняється, принюхується і відступає.прокидаюся.Мабуть укус зіграв свою роль і я перетворюся на цього перевертня, тому він мене не чіпав ((Не дуже приємний сон, навіть страшний. На ніч дивилася 2 позитивні комедії)) Якщо він про що попереджає, то про що і що мені робити, як себе вести?Заздалегідь дякую.

Вітаю.Мені сьогодні наснилося що я вагітна і відчуваю ворушіння дитини.Ще снилося що за мною женеться вовк.

тікала від вовка спочатку на ліфті вгору, а потім його била, і тікала по сходах вниз. Вовка був тулуб, а ноги людини

Якщо мені наснилося, що моя рідня на осіб-вовк, і вони розповідають мені що в наших жилах тече вовча кров і скоро мені доведеться стати таким же як вони.

Я йду по лісу і мені зустрічається білий вовк. Він не нападає, а веде себе як-то по-дружньому. Мені здається що ми споріднені души.

Я несла вовка на руках намагаючись врятуватися від кого-то. Вовк був дорослий, сірий і великий. Ми йшли по дерев’яній конструкції (як на будівництві) над землею і впритул поруч з горою. Потім я підсадила вовка на гору і хотіла, щоб він втік і покликав на допомогу, але він був дуже наляканий і повернувся назад до мене, мені на руки. Через деякий час я побачила чоловіка внизу і вирішила, що він зможе допомогти. Ми зістрибнули вниз. Я стояла перед чоловіком, а вовк стояв поруч.
На цьому сон закінчився і я прокинулася.

Мені снився сон з неділі на понеділок, ніби вночі прокидаюся &# 8230; а в вікно вовк проситися зайти &# 8230;.я запустила його але він в наморднику &# 8230; я його боялася&# 8230;

вовк зайшов до кімнати я злякалася але потім я не пам’ятаю як вовк вийшов і я швидко зачинила двері і відчула полегшення

Я рятувала маленьких щенят від вовка, двох врятувала, а одного вовк зїв. Вовк БУВ дуже злий и гарчав на мене намагався напасти но Ніби боявсь мене.

Прокинулася в ліжку з котом, потім в кімнату зайшов вовк сірий. Він був дуже міцної статури і сильний духом. Це я побачила в його очах. Він ліг біля моїх ніг. Я анітрохи його не боялася, по моєму навіть погладила, а він смирно лежав. Потім я йому посміхнулася, встала з ліжка і попрямувала в сусідню кімнату. Коли я зайшла, то біля вікна побачила кошенят. Мені здавалося, що я знаю що вони там знаходяться. Я підійшла, взяла одне кошеня і погладила.

Зима, кругом сніг і лід. Іду зі своїм собакою, вона мені не подобається. Я навіть намагаюся її відігнати, пес огризався, але не йде. Показується зграя вовків, я думала, що вони хороші, хочу погладити, подружитися. Але вовки починають нападати, кусають мене. Мій пес кидається на мій захист, перемагає вовків, нам вдається втекти, але я дуже налякана і здивована.

мені снився сон що ми з класом їмо в льодовий палац потім в басеін потім мене як то з класом переносить в село де який чоловік в чорному плащі з капюшоном поцупив мою однакласстніцу в гору і я побіг за ним і він подивився на мене але особи я неувідел а був спалах я впав і раптом їх стало дуже багато по всій горі їх очі світилися потім я зашол в незнайомий будинок з якимось дідом і він сказав що він мій родич я сам навіть це відчув незнаю як ми сіли на деван і какойто смерч носився поруч дід сказав що вбачає їх я запитав він може зробити так щоб я їх бачив він потер мої очі і я увиде що там зграя вовків або сабак незрозуміло носяться покругу і вітер піднімають м пінул одну і вони зникли потім я пішов з бабусею на гору а за горою ліс це було вночі і там ми знову зустріли зграю вовків і вони погналися за нами і сон скінчився

Мені сьогодні наснилося, ніби за мною полюють 2 вовка. Вовки були великих розмірів. Але мені вдалося від них сховатися в будівлі. Чому то в бібліотеці.Там було багато людей, я їм намагалася розповісти про це, але було таке відчуття, що вони мене не хотіли слухати. У підсумку я виявилася на автобусній зупинці, мене проводжають якісь люди.

Я гуляла в лісі і почався невелика пожежа, і коли я намагалася знайти вихід я знайшла маленьку вовчицю. Ми вийшли з лісу без пригод. Потім я опинилася у себе вдома. А вовчиця вже була дорослою. Вона була повністю одомашнена. Я вільно могла її погладити, обійняти. Вона відгукувалася на ім’я Ніка. І куди б я не пішла вовчиця завжди ходила за мною. І поруч з нею я відчувала легкість і спокій.

мені наснилася ситуація, де я на пірсі стояла з друзями чекала електричку, ми веселилися і раптом все різко замовкли від побаченого. я підійшла ближче до узбіччя що-б придивитися може це собаки, але це виявилися вовки, їх було приблизно 3-4, я спробувала втекти але не вийшло один з них на мене накинувся. я різко прокинулася.
на наступний вечір мені знову наснилися вовки, але я була в будинку, а вони безжалісно бігли за маленькою дитиною

добрий вечір.За останній місяць наснилося ось таке:
1 Снилося що якийсь село, город і на мого сина (
3,3года) як би нападав, ВСТАНОВИВ на диби здоровенний чорний кінь, ну сина загорнув і шаснули в кукурудзу.
2.Снилося, пам’ятаю закінчення сну, що ми з братом зарізали одного друга.Він мене першим, але я ще був живий, потім я його і сказав йому-прости мене я не хотів.А він сказав-не переживай братик, я цього сам хотів.Після сну всесь день мучився, пив валеріанку.Брат рідний, але особливо у нас немає сним дружніх відносин.І я про нього не думав
3Еще снилося зграя вовків місце не пам’ятаю все смутно, від них начебто втік
4Сейчас наснилося пам’ятаю кінець, що здоровий сірий вовк з аскалом на мене нападав ікусал, а я встиг дістати 2 ножа і завдав йому дуже багато поранень, він помер, хоча мене теж покусав.
Ось так ось, до чого б це..Якщо відповісте, значить, спасибі Вам велике.

Привіт) Сьогодні мені приснився сон, в якому на зустріч мені йшов білий вовк. Все було покрито білим чистим снігом і було трохи дерев поблизу. Коли він до мене підійшов, я хотіла до нього доторкнутися, погладити, але він просто рикнув і я прибрала руки, а так він був досить дружелюбним. Я його не злякалася і сиділа поруч, а він дивився кудись у далечінь. Спасибі заздалегідь)

Всю ніч уві сні я бачила свою кров: від порізів, від неакуратне поводження з предметами і т.д.Мені її вдавалося досить легко зупинити незважаючи на те, що її було багато, фонтаном бризкала, і залишала всюди краплі крові. Потім я якось опинилася в громадському транспорті, ховалася від вовків, вони за мною ніби спеціально гналися. Раптом якимось чином біля мене немов зросла ця тварина, і очі дружні, але лапою як вхопив мене, я думала все!&# 8230; і так само зник, а з пальця кров б’є знову, дуууже довго не могла зупинити (зі сну: з вечора-до ранку). Потім всю ніч ховалася від чогось, або кого-то, хоча в житті таких страхів немає.

я йшла з братом в ліс вночі, але не доходячи лісі, він побачив зграю вовків і сказав мені бігти, ми бігли, перелазячи через паркани, намагалися сховатися, але зграя бігла за нами по п’ятах, але якимось чином нам удалсь втекти.

добрий вечір!Ось мій сон: я в квартирі батьків одна з великим вовком, я його сильно боюсь і спиною до нього не повертаюся, у мене є страх як ніби він голодний і він хоче мене з’їсть.Я чекаю кого небудь на допомогу зі своїх близьких, потім я вирішила з ним по вити по-вовчому щоб вовк подумав що я &# 171; своя&# 187; і вирішила дати йому сирі шматочки курки, потім вовк мені нібито говорить: коли він ситий бояться його не варто, Заранее спасибо для мене це дуже важливо на наступний день у мене помер тато.

приснився вагончик там я була і ще мої знайомі якісь.ми закривали вікна двері від вовків які хотіли в нього залізти&# 8230; різні способи всякі.ну вобщем потім я підстрибнула злетіла щоб полетіти від них (я дуже часто літаю у сну дуже добре літаю) ну вобщем я врятувалася а всіх моїх знайомі вони повбивали я це бачила прям.і запам’ятала остання дівчина просила допомоги але померла.жуть

я йду по полю, на якому росте молода пшениця, а навколо лежать мертві чорні вовки.І один з живих вовків хотів напасти, але якийсь не знайомий чоловік зі сну його різко зупинив і почав бити ногами.Мені стало шкода вовка і я втекла.

Смороду напали на мене в лісі, я Довго тікала від них, шукала куди б це сховатісь, побачим високе дерево на Пожалуйста я з легкістю залізла, через Деяк годину смороду нашли мене, їх Було двоє, начали стерегтись мене, та потім різноманітнімі шляхами вовки пробували вілізаті на дерево, при мені БУВ телефон, по якому зателефонувала до мами, розповіла їй все, вона сказала что врятує мене, та вовки Вже почти дістатися до мене, коли смороду вілізлі, я стрібнула, Почаїв бігті, один наздогнавши мене, я ногою его зіштовхнула, после чого ВІН пропав, булу зима, я добігла до своєї сусідкі й заскочила до будинку, ВІН БУВ за дверіма, бачила через вікно, Раптена ззаді двору Вийшла Сусідка, вовк побіг за нею, я Віскочьи й крикнула после чого ВІН Хотів накинути до мене, та Сусідка спустила свою собаку, яка Загризла дикого звіря, и тут мій сон обірвався.

Цей сон вже снився мені, але в цей раз він був з продовженням.
Ми (це я і ще кілька вовків, мені здається, що ми теж були вовки, але хороші) намагалися проникнути в лігво білих вовків, нам потрібно було щось у них забрати, але що саме я так і не зрозумів, це щось то спочатку належало нам, але серед нас з’явився зрадник і він це щось передав інший зграї. Ми намагалися проникнути до них не поміченими, але це було важко зробити так як ми йшли через якийсь поле, вони періодично нападали на нас, ми встигали втекти, не пам’ятаю, відчував я сильне почуття страху, але у мене була мета і ми бігли до неї. У зграї було 4 -5 вовків які як мені здалося були ватажками, вони сильніше всіх нападали на нас. Ми домоглися мети, нам допомагало якийсь біле істота схоже на моржа. Не пам’ятаю, на якому моменті прокинувся, знаю, що цілі ми досягли, а ось назад ще не встигли повернутися. Ще прокинувся з сильним бажанням розповісти дружині що мені снилися вовки. У сонному стані все розповів, на ранок вона запитала, чи пам’ятаю я що мені снилося, я згадав тільки те що бачив вовків і дуже хотів розповісти побачене, і все більше нічого не згадав. Все це написав Вам за словами моєї дружини.

Я з чоловіком начебто йшли до знайомих їх не було вдома коли ми вийшли з дому виявилося що ми не на вулиці а в поле.Поле було перегороджено довгою жердиною і за цією жердиною стояла молода жінка вона нам сказала що знайомі поїхали до неї в село, а вона приїхала до них у квартиру було дуже холодно і у мене на плечі була накинута тепла кофта раптом мене щось насторожило я повернула голову в лева і побачила, що наближається білого вовка ця жінка подивилася на мене і сказала не бійтеся це містичний (міфічний) вовк каласс (Каралли) він вас не зачепить вовк підійшов спершу до мого чоловіка потім до третьої особи з права від мене я не пам’ятаю чоловік ця або жінка а потім підійшов до мене і став стягати з мене кофту все таки він її стягнув з мене і не далеко від нас заштовхав мою кофту толі в колодязь, толі в глибоку яму.Мені було дуже холодно чоловік побачив з правого боку нема звідки з’явилася вішалку з верхнім одягом підійшов до неї зняв темну кофту і накинув мені на плечі вовк тут же підійшов до мене і знову стощіл її з мене і заштовхав знову в яму або колодязь потім я більше не чого не пам’ятаю.Потім ми з чоловіком виявилися в будинку де я жила раніше в іншому місті начебто ми з ним збиралися там жити коли ми увійшли в будинок я побачила в кімнаті жінку яка підмітала підлогу раптом вона на підлозі побачила два срібних хрестика з цеплённих між собою ланцюжком і запитала це ваші я відповів що в нашому роду таких не було ні у кого потім ми з чоловіком виявилися на березі річки кругом був сніг перемішаний з брудом, а на річці були біло-сірі хвилі і раптом я побачила що на берег корабкается знову цей білий вовк я стала кричати приберіть його від мене він мені набрид я його боюся його стали скидати з обриву в річку але він не піддавався але врешті-решт його скинули в річку і він поплив в низ серед цих хвиль але голова його була повернена в мою сторону.

вийшов з будинку на околиці по нужді і поруч був ліс стіною, і ось в доль лісу з темряви на мене йшов вовк, швидко йшов. Я забігти не встиг, хотів боротися і прокинувся в шоці.

Наче я вибігла на вулицю за злодієм), а там 4 рудих великих вовка, я повз їх повільно пройшла але вони мене не чіпали дивилися і не чіпали. Сон приснився з четверга на п’ятницю. До чого б це?)

уві сні на людей нападали білі величезні вовки я брала участь у порятунку людей, вовків відстрілювали і розпалювали багаття

Сьогодні вже в третій раз приснився один і той же сон. Наяву він не здається страшним, але уві сні мене сковує страх, і з’являється нестерпне відчуття жаху.
Сон довгий, але лякає цей момент:
Відбувається все в якомусь дивному місці, схожому на галявину посередині якої знаходяться руїни, схожі на лабіринт. Навколо цих руїн по самому краю галявини окреслено два кола. По внутрішньому колу ходить великий вовк &# 8212; пухнастий сірий з білою мордочкою і хвостом. По зовнішньому колу, в протилежну вовку сторону &# 8212; люди. У тому числі і я. Коли повз нього проходять люди &# 8212; вовк спокійно проходить повз, до деяких він навіть лащиться. Коли повз нього проходжу я &# 8212; він шкіриться, гарчить і намагається мене вкусити. Відстань між колами не більш 1,5 метрів, але він не може вийти за межі свого кола. Так ми проходимо три кола. Я бачу, як люди входять всередину кіл і йдуть до руїн. Вовк їх не чіпає. Але варто мені подумати про це ж, він гарчить на мене. У мене в руках якась папка &# 8212; я намагаюся захиститися від нього. Якийсь голос застерігає, щоб я не чіпала вовка, і тоді все буде добре &# 8212; мовляв, існує такий договір між людьми і вовком. Але я дуже налякана вже, я ударяю вовка, і він стрибає на мене. Впивається зубами в руку &# 8212; я відчуваю біль, але не бачу крові. Величезною лапою він дряпає по грудях &# 8212; я бачу як на його пазурах залишаються клаптики моєї кофти. Мене охоплює паніка і я прокидаюся посеред ночі&# 8230;

Спочатку я бігла від 2 людей потім я впала і один з них хотів нацькувати на мене вовка той вже почав бігти як тут мій знайомий вистрілив в нього і у знайомого теж був віл він був білий, а вовк ту людину чорний.Тут чоловік який нацькував на мене вовка став навпроти білого вовка і застрелив себе куля проділу ще й вовка і в кінці обидва вола померли.

Ми з друзями гуляли біля лісу там є одна дорога яка веде в село ми туди йшли і на дереві я побачив свого друга він мені сказав що моя мама йому скзала щоб я додому йшов і я друзям хотів сказати я додому а вони від чого то тікають я за ними не побіг а пішов додому але тоесть не пішов а поїхав на велосипеді і бачу з лісу виходить чорний великий вовк і я почав гнати від нього він за мною не гнався і тут у мене зламався великий а вовк замной йде і я завмер він повз мене пройшов і далі я прокинувся

Я спала в кімнаті і тут раптом прокинулася (через що не пам’ятаю), я підбігла до дверей і спробувала включити світло, але він не включався чомусь . Після я вибігла в коридор і включила світло там, потім зайшла в кімнату, яка трохи висвітлювалася від світла коридору. Я подивилася у вікно, мені здавалося що я їду кудись &# 8212; то, я підійшла до нього і переконалася в цьому, я разом з усією своєю кімнатою куди &# 8212; то їхала. ут я побачила вовка, великого, красивого вовка. Я дивилася на нього пару секунд, а потім він як-то страшно на мене загарчав і я крикнула і відійшла від вікна. Але незабаром я побачила що до вікна повзе змія, вона вже перелазить через вікно і я тихо втікаю з кімнати .

Сниться великий зал, але досить затишний по обстановці. я стою осторонь і спостерігаю за тим що відбувається якийсь ритуал де стоять людей приймають в вовків, т.е. як би вони перетворюються на вовків. Доходить черга до мене і я бачу поруч мою маму вона мене запрошує що б і я пройшла обряд, але я кажу що я боюся того що стану жорстокої і буду шкодити оточуючим і як би відмовляючись йду. але мама мене зупиняє і каже що я зможу і головне вміти володіти цією силою і тоді бутет тільки хороше. Повірив їй я починаю перетворюватися в вовчицю намагаюся утримати цю сильну енергію. На якийсь час я станавлюсь вовком &# 8212; білим вовком, але потім повертаюся в людини. Під керівництвом мами я сново намагаюся стати вовком і переходжу в вовка і назад в людини і так кілька разів якби приміряю &# 171; шкуру&# 187; на себе, але з’являється какойто незнайомий чоловік який мені заважає це зробити я ухилятися від нього і намагаюся сново&# 8230;..потім я прокинулася. Але на душі не було страху, навпаки цей сон какби пренесени мені хороше відчуття і легке разочерованіе що мені заважали&# 8230;.

тікає вовк але туеже Заїм нападає ведмідь я заскочив до хати і почав тримати двері але ведмідь їх розламав на половину . тут я прокинувся

Наснилося старе голе дерево а на ньому сиділи білі вовки. Потім один спустився і підійшов до мене, завив, а потім всі інші вовки завили разом з ним.Дерево зникло а разом з ним і вовки.сон закінчився

я стою в хвойному лісі, на якійсь сцені, і бачу три дерева поспіль стоять, на найдальшому сидить чорна пантера, на середньому сірий вовк, на ближньому дереві сидить великий старий лев, раптом пантера злазить з дерева і підходить до мене, вона починає милуватися як кішка, і йде в інший бік, потім підбігає вовк, і виляє хвостом, я його погладила, і він теж утік, потім йде лев, а я не можу від нього втекти він звалює мене, і роздряпує мені руки.

Нас було кілька людей в приміщень. Все було в холодних тонах. Я знайшла папірець на якій був пароль, щоб відкрити двері. Але, на папері написано було що-лише одна людина залишиться в живих.

Мені приснився величезний красивий вовк, який бігав біля мого будинку. За ним ганялися мій чоловік і ще кілька людей, але чітко я бачила свого чоловіка і ще одного чоловіка, раніше близького до якого тепер не спілкуємося. Вовка вони разом вбили, на пасти вовка була кров.

Доброго дня, Тетяно. мені приснився ось такий сон. стою на якийсь майданчику. була зима сніг ще лежить. раптом до мене підбігає 2 вовка обидва чорні. один з них стоїть поруч зі мною і оскалівает іншого- намагається на мене накинеться, але я витягую руку і він кусає мене за руку, а той який стояв зі мною накидається на нього і захищає мене і чомусь на допомогу я кличу свою бабусю ( її вже немає в живих) спасибі, буду чекати відповіді

побачила я побіжно, поки в автобусі їхала, відкриту на 180 градусів вовчу пащу перед моїм обличчям. щелепи були білі, злегка зеленуваті. Потім пащу склацала і зачинилися. Я прокинулась.

мені приснився сон я йду по полю і стоїть зграя вовків і один з них начил Скаліца на мене і потім побіг але добіг до половина шляху і втік в ліс

Привіт мене звуть Аміна, я бачила вовка мій чоловік грав гру і я сиділа поруч я в цьому грі показала вовкові пальцем і сказала не можна він вискочив і вкусив 4 пальця у мене сильно текла кров але потім я стала убігать від нього а він за мною бігав і я побачила двері якусь я забігла і закрила а він залишився за дверима і якась дівчинка відкрила двері і він знову почав бігати і я забігла до чоловіка в кімнату знову перев’язала руки і побачила другого вовка і першого стала заде чоловіка але вони його не чіпали він їм сказав назад в гру і я прокинулася

Я побачив на своєму подвір’ї вовка, рудого, вийшов на поріг сам перетворився на великого чорного Волкан гнався за іншим, незабаром я його вбив і втік з трупом за шкірку вулицями

я стояла на горбі, і були якісь гонки, спочатку коні ніби летіли на повітрі, потім вовки, мені друг каже пішли вниз до них, я йду і він начебто лягати на землю і закривається, щоб вовки його НЕ покусали і я з ним, і на мене один вовк звернув увагу і як вкусити хотів мене.тут він втік потім.і я намагався забрати навверх, яке як забралася .ось далі не дуже пам’ятаю

здрастуйте, спершу я хотів перейти по воді не сказав би брудна, що вода брудна і чиста. виявилося що глибоке&# 8230; мене звали друзі і мій брат. потім я згадав що в машині залишився мій тато я я мокрий по пояс побіг до нього і ніч&# 8230; комне підбігла дружелюбно не хотіла кусати, а як ніби хотіла облизнути мене&# 8230; то чи вовк або собака&# 8230; очі блищали&# 8230;.спасибі

Вітаю! Мені сьогодні приснився сон, де я бачу сірих вовків, я їх відганяю від себе і вони тікають, потім сниться, квартира, і до мене в двері хтось б’ється і рветься в двері, усіма силами утримую двері, але я не пускаю цих бандитів і викликаю поліцію, а потім біжу.

здрастуйте, пам’ятаю тільки як ніби йшли з одним десь в доль поля, і почули крик дитини, побігли рятувати а там вовки я з вхопив дитини і втік в поле, там була висока пшенітца, зупинився в полі де була лежача пшенітца в формі квадрата, я встав в центр і відбивався від них з якимось мечем їх було двоє, а потім прокинувся але ні кого не вкусили і не подряпали і куди подівся один теж не знаю!

Вітаю! Мені сьогодні (з 20 по 21.04.2014 року) приснився дивний сон. Ніби чорний вовк поцупив жінку і оволодів нею. Я була то як спостерігачем, то в ролі цієї жінки яка боролася з ним. Потім, цей епізод сну закінчився і я побачила себе, ніби у мене на руках 4 немовляти- близнюки. Не знаю мої вони були або чиї, але я їхала кудись з ними, уздовж найкрасивіших гір. Потім вийшла з автобуса і пішла гуляти по горах. Гори були просто чудові, травичка соковита, свіжа, а сон ДУЖЕ барвистий. Вид гір був просто чудовий, від кудись зі мною бігала собака, дуже доброзичлива, охороняла мене і діточок. Потім від кудись на собаку напав вовк, вони билися і я помітила що це було 2 вовка, вони розтерзали, як мені здалося собаку і я від страху побігла, бачила, що мене наздоганяє зграя вовків, але у мене було таке дивне почуття, що особисто мені вовки не заподіють шкоди, що їм щось потрібно від мене, була в цьому якась впевненість, але все ж я бігла і бігла. Побачила ворота якийсь споруди, забігла туди і зачинила ворота, дітей сховала і відчайдушно тримала закритими ворота в які билася зграя вовків. Вони не вили, тільки всіляко билися до мене, їх паща була відкрита і зуби вишкірені. Мені було страшно від невідомості того що вони зі мною зроблять, але все одно була впевненість що вони мене не розтерзають як ту собаку, їм щось потрібно було від мене. Розтлумачте мені будь ласка це сон. Заздалегідь дякую!

гладила уві сні вовка, чорного з сріблястою сивиною, дуже добрими глазамі- в огорожі моєї бабусі. відчувала почуття турботи, іноді він поводився люто, але коли я прікосаться до нього він вщухав.

я перебуваю в лісі, але ліс не темний, крізь гілки сонце проглядає.І побачила зграю вовків біжать на мене.І звідкись я беру і одягаю вовчу шкуру і вони приймають мене за свою.Мені довелося йти з ними, по дорозі вони мене постійно обнюхують як би перевіряючи.Я дуже переживаю, що вони зрозуміють що я людина і постійно дивлюся шляхи втечі.Ми влаштували відпочинок, частина зграї пішло в ліс на полювання, інші залишилися мене вартувати.Потім почули стукіт, гуркіт, що йдуть люди, вони закрутилися, заметушилися і я стала по-тихоньку йти від них.А далі я прокинулася і не знаю чим закінчився сон.

Тетяна, добрий день! Снилося моєму батькові напад зграї вовків на нього. Перед цим бачить дочка і син, які гуляють по полю. Йому страшно, стоїть на сходах біля будинку, а його з низу хапають вовки. Він кличе сина на допомогу, син не відгукується. А мамі в цю ж ніч снився гаманець знайдений на дорозі, відкриває в ньому дрібниця в вузликах, жовта десятикопеечную.

Я, була маленькою дівчинкою, яка швидко росла на очах, гуляла по полю дивилася як літають літаки і бац&# 8230; я вже в якомусь будинку маленькому на вигляд..але в нутрі одні двері, яка веде до купи лабіринтів&# 8230; був сірий вовк який досить таки добре і дружелюбно спілкувався&# 8230; в результаті він виявився потрошителем маленьких дітей&# 8230; з бабою Ягою ми були в хороших відносинах, не дивлячись на те, що вона хотіла мене з’їсти на початку .

з великими труднощами потрапила на крайню північ. йдуть і виють поблизу два вовка. Собаки притихли і сховалися. мені сховатися нікуди. Одна вовчиця підійшла до мене, я намагаюся її умовити не чіпати мене, і навіть погладити. Вона не нападає, зате мене відвідувала думка, чи не задушити її при нагоді, раптом вона передумає. але я теж цього не зробила.

вовки снилися і нападали але вкусити не могли потім я приїхав до мисливця і він дав рушницю пішли охотітіться на вовків

Приблизно було так. Я в лісі, побачив як вовки почали приследовать Панду, Почав спосать, Панду на Дерево в перед. потім сам на дерево, і вовки довго стрибали намагаючись нас дістати і не дістали. До чого?

їхала у автобусі до хлопця додому.в ззаду автобуса їхали дівчата і пустили вовка до них у двір.я коли підходила до будинку побачила вовка і стала бити ногами.однією ногою наступила на мову другої вбивала вовка

Уві сні я довго тікала від впливової людини. Бігала дуже багато. Потім сховалася, переодяглася і виявилася в його оточенні, продовжуючи нормально жити. Однак незабаром ця людина мене впізнав. І в той момент коли він вирішив поговорити зі мною з’явився літній чоловік в супроводі двох великих сірих вовків, він з ним поговорив, щось йому сказав і перший попросив сходити до нього в будинок і щось принести. Коли я пішла в будинок я зрозуміла, що оточена зграєю білих вовків упереміш з білими кішками. Які крутяться, навколо ніг і мене оберігаю від всіх, хто може бути в будинку.

Вовка я випустила з сараю і він мене кусав за руку праву .а лівої я його стримувала і кликала на допомогу, але ніхто мені не допоміг

ми відпочивали на галявині раптом нізвідки не візьмись почала бігти в нашу сторону зграя вовків, ми почали забігати в машину і останній не встигає зачинити двері і один вовк застрибує до нас в машину, вовк був дивний бежевого кольору я хотіла схопити його за шию і викинути, а він почав підставляти голову щоб його погладили і по пестили, в результаті я викинула його. Що це означає?

я була в будинку потім моя племінниця каторая сиділа поруч сомной їй 3 рочки вона вийшла на вулицю у двір потім кілька хвилин по тому у мене виникло моторошне відчуття потім я вийшла за нею щоб перевірити чи все з нею добре бачу через сітку що вона сидить на землі і над нею величезний чорний вовк він відкрив свою пащу і вже був готовий її проглатіть я від страху стала на сітку і накричала на неї йди сюди тварюка потім вовк подивився на мене і накинувся на мене у мене в руках був нош я встромила цей нош в горло вовку і коли він помирав дивився мені в очі і щептал що то у нього були чорні очі не пам’ятаю що він мені там говорив перед смертю потім він помер дивлячись на мене потім взяла дівчинку і увійшла в будинок потім знову вона вибігла і знову її хотів з’їсти вовк знову я закричала потім він накинувся на мене такойже вовк я витягла нощ з горла того вовка каторого я перший раз вбила і зарізала вовка потім взяла у руки дівчинку і втекла до хати коли я тікала я побачимо в дали ще трьох вовків Каторі за мною йшли зайшла вдома намагалася укрится від них вони стрибали кричали увійти хотіли накидалися на вікно розбити намагалися кароче було моторошно страшно

кілька сірих вовків, де то 4, як би за скляними дверима, рвуться до мене, а я на них дивлюся (не відчуваючи страху), але двері не відкриваю.

мені снилися два красивих вовків на білому снігу. я їх годувала м’ясом, кидала їм невеликі шматки. вовки були відокремлені від мене невисоким парканом.уві сні вовки мені дуже подобалися і я не відчувала до них ніякого страху.

снилося що з лісу взимку вискочив величезний вовк вискочив і почав гарчати на натовп людей все врозтіч а він заговорив чому все люди так ненавидять його вовк був величезний і як з казки

Була зимова ніч. Я була в будинку, виглянула за двері, побачила очі. Потім я не встигла закрити двері, як на мене накинувся вовк. Я задушила його руками. Але поки я його душила, я бачила і відчувала його як наяву.

Сниться зграя вовків, я на чолі. Постійно тікаємо кудись. Ми живемо в селі серед людей.Люди нас бояться. Я впевнена за свою зграю, вони нікого не вкусять, нікого не вб’ють, впевнена на сто відсотків. І ось один вовк кусає дитини, і я це бачу, і відчуваю, що мені ніколи вже не зможуть довіряти люди. Я втікаю!! Але тільки щоб захистити зграю. Але вовк буде жорстоко покараний, я йому довірила. А він зрадив нас всіх. І тим не менше він біжить з нами і я його в першу чергу захищаю.

я і ще якісь люди тікали від вовків навіть по дереву.потім в вони билися в двері а ми з моєю дружиною тримали її, а вони видовалі себе за людей.я вийшов подивитися і один напав на мене і я його прогнав, трохи пізніше їх усіх нестало залишилися одні маленькі звірятка.

Побачивши уві сні вовка, ми з сім’єю і друзями почали відступати, а він переслідував, гарчав і схопив мене за руку, але не вкусив і відпустив. Після цього я думала він відступить, а він почав переслідувати далі і гарчати. Тоді я зрозуміла, що його метою я не є. Прокинулася в жаху.

Ми йшли в лісі зі своїм другом, в реальному житті ми майже не спілкуємося. Було тепло, початок червня. Вечоріло, і ми побачили як з-за яру збігається зграя вовків, великі, темно-сірі. Ми спершу позадкували, а потім побігли. Але на мого друга напав вовк, схопив за штанину і потягнув. Я хотіла врятувати, допомогти, але друг попросив бігти, рятуватися самій, і я побігла. Виявилася на своїй дачі, недалеко від будинку, а там дика собака. Я кидаюся в неї камінням, а вона нападає на мене, валить з ніг, намагається вкусити. А потім я прокидаюся.

ми зібралися всі з друзями в 1 великому будинку, і ми там веселилися танцювали, і т.д, на як то ввечері в 8,9 друг 1 вийшов з палити а його прямо біля порога з’їв 2-Вух метровий вовк &# 8230 ;, і так з кожним днем &# 8230; уві сні ніби я сам був . там по справжньому було .

Доброї ночі, Тетяна. Мені не так давно, приснився дивний сон.Шукав відповіді на різних сайтах, але так нічого не знайшов.Почну з того що снилося до цього, може це вам здасться смішним, але це начебто відбувалося в дійсність.Сон снився з суботи на неділю.-&# 171; сниться то що начебто, душа покинуло тіло, і землю, причому землю я бачив з космосу, і відправилася до планети Юпітер, там я встетіть якогось духу або-ж бога, але дух показав що є інша земля, точна така-ж як і наша, і на ній, вигляд його був сірим з бородою схожий чимось на старих слов’янських богатирів, на новій планеті є життя підлозі людей і підлозі звірів, після я прокинувся о 5:30.Що найцікавіше, я уві сні відчував переміщення.як ніби хтось повідав мені таємницю-&# 171;.Після цього мені сниться сон інший,&# 187;-спочатку бачу оскал сірого вовка, у вовка були яскраво-жовті очі, оскал був з лівого боку, але за ним через деякий час з’явилася, морда ведмедя, нахилена із закритою пащею, заглянувши в очі ведмедеві, які були зеленого кольору, відчув добратися, спокій, і умиротворення, а у вовка відчував тільки лють, злобу.і агресію, Ці сни відбувалися в буквальному сенсі, як ніби хтось хотів мені щось передати. Помогите узнать, їх значення.заздалегідь дякую.

Тетяна, я дещо ще згадав з першого сну, який я вам описував, Це була остання фраза-&# 171; Сварог зробив видих-життя забрав, зробивши вдих-нову дав&# 187;.На наступний ранок відправився в г.Орел, побачив похрони і дізнався що моя сестра вагітна.

я був в лісі . йшов в гору переді мною виявилося по Вален дерево з за якого на мене кинувся вовк . Коли він стрибнув я моментально зреагував і обхопив його за шию . сам я опинився на землі і лівою рукою тримав вовка за шию після дістав чим і без будь-яких емоцій розкрив йому глотку. Кров була чітко червона .

Здрастуйте, бачила сон неначе мене обікрали цигани забрали все взагалі, потім сиділа в вікно дивилася може їх побачу а на вікні вовк виявився я його нагодувала і випустила з дому!

мені наснилося як два вовки пробралися до мене в квартиру і я зі своїм хлопцем захищати від них вони нападали на нас і я прокинулася

Доброго дня, Тетяно!
Мені наснилося що я з ким то йду в лісі з факелом в руках по стежці і навколо зграї вовків, але вони на мене не нападають .Потім я бачу далеко ведмедя, біля мене промчав лось, а потім я бачу просто величезну павутину з павуками, куди я входжу

У сім’ю взяли сім’ю вовків з двома вовченятами, я з ними познайомився і розташував до себе, погодував.розмовляв з ними, розуміючи що вони говорять, спав з ними поруч

Вітаю! Сон, как-будто ми з моєю донечкою, начебто взимку, гуляємо на вулиці, раптом з’являється один сірий вовк, дивиться так пильно на нас, але не нападає, уві сні відчуття страху, потім з’являється ще один сірий вовк. і как-будто я згадую, що в мене в сумці є м’ясо сире, яке я купила, відкриваю сумку, дістаю шматок сирого м’яса і кидаю вовкам, ми з дочей тікаємо.

Вовки ходили туди сюди а я за ними спостерігала, але вони до мене теж придивлялися, агресії з їх боку до мене не було поляна з суницею в лісі, ось їла я суницю чи ні не пам’ятаю

Мені наснилося що я стою в обсалютно білій кімнаті (без шпалер) підлогу теж білий, і велике вікно, а по середині стояв стіл на ньому папір і фломастери я почала малювати вовка виючого на місяць&# 8230; цей сон мені сниться 4 день, що мені робити?

Вітаю.Цей сон мені приснився в ніч з четверга на п’ятницю,. Сниться мені величезна вовча паща, ікла в крові, він гарчить на мене..мене охоплює нереальний жах&# 8230; і я прокидаюся в холодному поту..Подібні сни раніше не снилися. Розтлумачте, будь ласка. Я буду вам дуже вдячна!

Мені снився мій будинок в якому то великому холодному лісі була зима . Стояв мій приватний будинок в якому я і диву в реальності і тут прізодят три вовка я побігла на Бурмило на третій жтаж в внизу залишився мій хлопець я зупинилася поскребіне не знаючи що робити йти далі або повернутися до улюбленого

Вітаю. Мій чоловік захотів нагодувати вовків і сказав підлеглому вбити для них парочку вовків. ми сидимо за столом в одній кімнаті, а в іншій вбиті вовки. Потім, в 3 кімнаті, ми бачимо як збираються вовки. чоловік коментує що вони чекають ватажка зграї. сама я в цей час їм. чоловік попереджає, щоб я добре очистила руки від м’яса і з’їла цибулю, щоб не привертати до себе уваги. першим, через нашу кімнату в третю (з убитими вовками) входить ватажок, він крупніше інших і зовсім мало схожий на вовка (у нього між очей забарвлення руда, як у собак), слідом йдуть кілька звичайних вовків. остання в кімнату зайшла кішка, звичайна, але я її не знаю (не моя). чоловік не боїться вовків. потім він &# 171; зникає&# 187;&# 8230; мені стає страшно і я встаю на стіл. кіт заліз в шафу за ковбасою))). вовки повертаються, виявилося ватажок не ходив з ними, а тільки показав шлях і лежав під тим столом, на якому я стою. як тільки вовки почали повертатися, ватажок висунув морду з під столу. вовки лягають навколо столу. мені страшно. я починаю кликати чоловіка на ім’я, голосно кричати. ватажок вийшов з під столу і заліз на нього. я стихла, стало ще страшніше. але він перекинувся на спину (як собака) а я не розуміла чи можна його погладити. думаю: хоч би потерся об ногу. з цим страхом і невпевненістю і прокинулася.

Маленьку будівлю, поле, сніг обдувається вітром, під ним земля, потепління.по одаль в ста метрах білий вовк задер голову і завив.я рушив у бік машини і будівлі.

Поле оповите снігом, подув невеликий вітерець і земля проглянула з під снігу, потепління.піднімаю очі а в поле сидить білий вовк.

Мені приснився сон в якому я гуляв в поле, поруч з лісом. там була наїжджена грунтова дорога. Цією дорогою я йшов додому до машини на трасу. але почув виття вовка, і різко повернув назад і швидким кроком пішов назад по цій дорозі назад,. уві сні я думав, що йду до своєї бабусі, але коли до неї дійшов, то побачив колодязь з великими воротами, вони були відкриті. Коли я до них дійшов то побачив як по тій дорозі з-за рогу вийшли 3-4 вовка. і з ними був ще лев. вони не гарчали, а просто оскалом. потім я прокинувся.

Привіт, мені постійно (буває раз в тиждень, а буває і раз на місяць) снитися як я біжу на чотирьох ногах. дивлюся вниз &# 8212; ніг не бачу, і рук не бачу. Але іноді переходжу на задні ноги. Коли бігу на чотирьох &# 8212; відчуваю силу, добре себе почуттю і не втомлююся коли біжу. У більшості випадків ето відбувається вночі Якось раз бачив людей вночі, вони мене злякалися. Поясніть будь ласка що це означає?
Заранее спасибо за надану допомогу, з повагою Роман Анатолійович

Наснилося, що обличчя горить сильно і кожен раз коли дивлюся в дзеркало ще сильніше гори і витягується не можу зрозуміти що це..на у обличчі виходжу всюди вовки преледует.один хвостом ходить за мною чорний весь.мені хтось говрят що ти сама вволка перетворюєшся і тут я розумію що зі мною і чому все обличчя горить виглядаю в зеркло і розумі що це за відчуття це я сама перетворююся і розумію що чорного вовка не треба боятися а що то мені від нього потрібно..тут же уві сні дізнаюся що помер брат рідний мого чоловіка і його матір-брат теж волом був і чому то я їх тіла обробляють як курку, і в шафу засовую щоб ол потім поховати і постійно мені треба було в дзеркало виглядати щоб обличчя змінювалося вволка

За мною гналися кілька вовків (3 або більше), потім я зчепився з одним з них (вчепився в його горло голими руками). Після нетривалої боротьби я дістав звідкись чим і перерізав йому горло. Потім на мене напав другий. Я і йому перерізав горло. Решта втекли, підібгавши хвости. Більше нічого не пам’ятаю. На мою я захищав когось зі своєї родини&# 8230; Те-ли дружину, то-ли дочка&# 8230; Не пам’ятаю.

Наснилося що я збираюся переходити залізничні колії, (зі мною був кіт-я його схопила щоб вовк загриз) здалеку я його не впізнала, подумала що це собака а він побачив мене вишкірився і став кидатися (при цьому він ще і гавкав, чомусь то як собака) у мене в руках опинився віник я їм стала оборонятися і тут час стало повільним тягучим я не встигала обертатися, для вовка воно залишилося колишнім&# 8230; в цей момент я прокинулася

Уві сні вовк за мною ганявся. а минулого тижня за мною ганявся ведмідь? по лісі тікав, то у дворі у себе, знову по лісі. кілька разів прокинувся. як тільки засинаю з того ж місця де перервався сон починається той же сон

Пікнік, з одним відходжу від інших, приходжу в місце схоже на поле і по краях густо посаджені дерева, заглядаю за одну смугу дерев і бачу 2 вовків, вони великі, сірі, вони побачили нас, і почали бігти слідом, вони накидалися, раптово з’явився ще одна людина, диктував що треба бігти і дуже швидко, бігли по сірому полю, і коли сон закінчився я розуміла, що ці вовки там не в перший раз, на тому місці..

Вітаю. Уже не перший раз снитися подібний сон. Вовк перегородив не пам’ятаю точно кому то з моєї родини шлях в квартиру, потім я вибігаю щоб відвернути потім ми все таки встигаємо забігти додому. Але вовка була три з початку і ще якийсь, вони оточили його і хотіли напасти, той кому заважали пройти використовував його щоб відвернути їх. В кінці на скільки пам’ятаю був 1 вовк

СНИЛОСЯ ЩО Я годую вовченя, ПОТІМ ЇХ СТАЛО БІЛЬШЕ, АЛЕ ВОНИ ВСЕ БУЛО дуже доброзичливий і ДОБРІ, пестити ДО МЕНЕ.

я з чоловіком в лісі взимку, і повз пробіг рудий вовк, а з задді 2 чорних вовка і вони на нас напали, я залізла на дерево, чоловік допоміг, а він з ними бився, і вони його вбили, а потім ці вовки прийшли до мені додому, але ми не відкрили двері

Я їду на поїзді і в вікні бачу чорного ситого вовка. Він не дивиться на мене, поїзд. І виглядати дуже звикли до потягів. Чи не злісний, байдужий

Уві сні, ми вдвох чи втрьох гуляли по лісі, недалеко від нашої стежки гуляли вовки, з початку не представляючи загрози, пізніше вони все ж почали на нас гарчати і проявляти агресію, ще пізніше навіть стрибати на нас. Я крикнув друзям, що-б вони били їх кулаками в носи, а після прокинувся.

Вітаю!мене звуть Айжан. мені 29 років. замужем, дочка 2 роки. ходжу на бізнес тренінги, є бізнес. сьогодні мені приснився сон ніби на мене кидаються два вовка без шкури-закривавлені, страшні і злі як у фільмі жахів. я на свій подив беру величезний чим і перерізав горло спочатку одному потім іншому, вони ледве ледве на кшталт гинуть але не відразу, намагаються все одно напасти. поруч водоспад з водою-я кидаю їх туди і ледве ледве позбавляються від цього жаху. хочу зазначити що приймаю ОК і у зв’язку з цим у мене не закінчує менструація вже майже місяць, закривавлені вовки, кров уві сні може від цього?

все що я запам’ятала .це два вовки чіпляються не один раз мені в руки.я відбиваюся .а вони знову.і начебто не боляче було&# 8230;

біжимо з подругою по какой то місцевості, начебто знайомою і в той же час немає, ми бачимо те одного вовка він шкіриться на нас намагається кинеться, ми втікаємо, тут другий віл біло-сірий з за кущів підкрадається до нас хотів кинеться ми жахливо боїмося, піднялися на якусь Бітон плиту вона починає хитатися, хоча варто міцно, а я не пам’ятаю що за подруга була зі мною, тут нізвідки не візьмись виходить з кущів як я зрозуміла вона йшла повз моя колишня подруга, з якою ми не вдало припинили наше спілкування, вистачає нас за руку, все трясеться, всюди вовки і ми йдемо&# 8230; як то так

я зі своєю сім’єю в моєму новому будинку, і там по кімнатах ховаються вовки, не те що ховаються, ходять просто з кімнати в кімнату не потрапляючи нам на очі, але коли я заглядіваю в комнати то бачу їх.нас не чіпають, але я боюся куди чи бо піти, що тоді вони можуть загрізть мою сім’ю. вовки сірого і білого кольору

Мені приснився вовк який бігав у дворі, трохи злий, але нікого не вкусив, зловив тільки кошеня, але нічого йому не зделал, потім вовка зловив хлопець і трохи надрізав йому горло ножем

Я була на горі, а під горою побачила вовка, він піднявся до мене по схилу, я трошки злякалася, взяла довгу палицю і стала його відганяти, він гарчав і кусав палицю, гарчав на мене не нападав.

я ніби їхала по рівнині вродеби були зелена трава сонячне світло але коли взгленула в верх там був сніг а потім побачила подумала що це шакали а це виявилися величезні 3 красивих вовка вони мене зачарували а також бачила

Я біжу по лісі вночі в нічній сорочці, за мною біжить зграя вовком, я падаю і один найбільший починає гризти мою ногу

Я біжу взимку по лісі вночі в нічній сорочці, за мною біжить зграя вовком, я падаю і один найбільший починає гризти мою ногу

я була в якомусь темному лісі.багато днревьев.багато вовків.Вони нападали на мене постійно зграєю.гризли і кусали моє тіло .Я відбивалася всім, що потрапляло під руку.І у мене частково виходило оббивають.,але я втомлювалася, а коли бачила їх пасти, то збиралася з усіма силами і весь час думала як з ними боротися.Сон був в темних тонах.Майже чорно-білий, або скоріше сіро-чорні відтінки.Прокинулася від страху, коли летів на мене один з вовків.Прокинувшись-побачила, що вся виснажена в двох ковдрах, хоча було душно і спекотно в кімнаті.

На правій руці, внутрішній стороні передпліччя татуювання вовка. Чорно-біла. Вовк стоїть як людина. На задніх лапах. Має людське чоловіче будова тіла. кошлатий. паща оскалом . дивиться вправо.

Вечірньої пори навколо мене кішілі чорні вовки (близько 15) невеликих розмірів, намагалися навіть залізти під спідницю. Я від них відбивалася і відмахувалася. Потім вони зникли.

Вітаю! У гуртожитку вимкнули світло, я встала з ліжка, а моє ковдру рухалося. Вийшли на вулицю, щоб розібратися в чому справа, я опиняюся у себи в селі, у дворі будинку був приблизно 2т кам’яного уголя і чому то щури крали їх, ми стали відганяти пацюків, на два старих щурів не тікали і повернулись, виявилося, що одна щур тримає на руках два маленьких крисениша, потім звідки то з темряви з’явилися вовки, вони хотіли напасти, всі нікік не могли відігнати як мені здалося, до мене підбігла моя собака, терлася об мене, намагалася вкусити. але не виходило, і в кінці кінців напав на мене як пізніше з’ясувалося, це була не моя собака. а вовк в темряві я не розібрала.

Наснилося, що я намагаюся вдарити або вбити чорного вовка кувалдою, але весь час промахувався. Потім вирішую, що в ближньому бою краще чим і я його вихоплюю і прокидаюся.

уві сні я перебувала в лісі на великій галявині а навколо багато дерев а небо чорно біле, я стояла з людиною який був одягнений в чорному плащі в копешоне високий, і в сумуй секунду підійшла зграя вовків сіро білого кольору а по серединці чорний великий вовк смотрев на мене з блакитними красивими очима смотрев на мене про підходив комне потихеньку а я в ту ж секунду притулилася до цієї людини в чорному, потім ця людина відійшов чудчуть і вовк коли був уже поруч то він звернув до людини в чорному і зделол до нього один крок а далі я нічого не побачила

Вітаю! Сон: Пікнік в лісі з родиною хлопця. Ми з хлопцем пішли прогулятися по лісі. Гуляючи, не далеко від нас я побачила, що йде в глиб лісу зграйку сірих вовків (приблизно 8-9). І останній вовк нас теж помітив. Тоді ми повернулися до всіх, і почали збирати речі в машину. І раптом чомусь практично всі по-одному (хлопець, його батько і дві сестри) пішли в глиб лісу. Ми залишилися з його мамою. Через деякий час бачу, як в нашу сторону біжить від вовків молодша сестра. Відбивалася я одна від них качалкою. Потім підійшов хлопець, вони його не чіпали навіть. А я далі відбивалася одна, поки не прокинулася.

Ну ми купалися на озері, настав вечір-темно, я почула виття і ми пішли по яру. Я думала, що вони все позаду (в лісі), але коли я побачила дорогу то, на інший її стороні було дуууже багато вовків, тоді я злякалася і мої друзі стали психувати. Мовляв навіщо я їх в цей яр потягнула?ми пішли назад..(Потім я прокинулася) цей сон мені сниться вже 3 рази і в різних місцях і з разними людьми!що б це значило?

мені приснився сон про вовка що він зачепився об ланцюг і не міг ногу розв’язати але я не боячись не боячись підійшла і відчепила його і в один повз проходили дві дівчини і сказали ти відчепила вовка це чудо давай ми тобі по гадаємо. і потім пішло якийсь розслідування.

я поспішав на навчання, забігаю в свій двір і різко натикаюся на рудого вовка причому не маленького, він за мною побіг я з двору закриваю хвіртку і стою дивлюся, стою чекаю підходить хлопець якого я не знаю з ним ще один вовк чорний тільки маленький, хлопець каже мені запитай у вовка чому він мене не пускає, я запитав вовк мені не сказав причини але сказав що, я у двір не ввійду, я ще про щось питав, але цього я не пам’ятаю.допоможіть скажіть що б це могло означати, мені такий сон реальний не часто сниться?

Гуляючи по своєму місту, дізнаюся новина про те що по місту бігає зграя вовків, і було загриз багато людей, намагаюся від них сховатися, тк відчуваю що вони полюють на мене. Я була з подругою, ми з нею удвох носилися по місту, і періодично бачили цю зграю з далека, але закінчився сон благополучно, вовки нікого не поранили, і мене в тому числі.

Сон починався з того що ми з дружиною прийшли в підвал, там були кімнати, одна з них була схожа на кімнату у моїх батьків, а в інший валялися якісь фантики від їжі, ніби ми там їли. Потім ми пішли далі і побачили кілька дверей, вони всі були прямо перед нами, в руках у мене був ключ, я запитав у дружини яку відкривати, і відкрив сам одну з дверей, з неї на мене вискочив вовк, я сильно злякався, дружина кричала закривай швидше. На цьому я прокинувся.

Сон почався з того, що ми з дружиною прийшли в підвал, там було кілька кімнат, одна кімната була схожа на кімнату моїх батьків, в іншій кімнаті валялося сміття від їжі, ніби ми там тільки що поїли. Пройшовши далі ми побачили багато дверей, всі вони були перед нами, в руках у мене був ключ, я запитав у дружини які двері відкривати, але не дочекавшись відповіді відкрив сам одну з дверей, з неї на мене на стрибнув вовк, я дуже злякався, дружина кричала щоб я скоріше закривав двері, на цьому я прокинувся&# 8230;

Привіт снитися мені що я у бабусі в селі, вуджу глибокий вечір темно, я що то робила на вулиці, закінчилася і прямувала в будинок, як у двір з боку бічної хвіртки зайшло 2 вовка, обидва сірі, вели вони себе як собаки які шукають що то по сліду, Страху не було обсалютно. я зайшла на веранду будинку і запитала у батька вовки чи це,?Він відповів так, Я сіла на веранді повертаюся, а з вулиці в будинок заходить вовк, вже білосніжний, і спрямовується саме до мене, ставати на задні лапи а передніми показує свої очі, мовляв подивися вони блакитні, значить людські, і прям благання в цих очах&# 187; ну хоч ти мене дізнайся&# 187; А я уві сні розумію що це начебто рідна мені душа, шукала мене і нарешті знайшла, І вовк зрозумів що я його впізнала і з такою теплотою, ніжністю та вдячністю став мене обіймати.А у мене як ніби просвітлення і полегшення що Слава Богу ми нарешті разом..

Моєму молодій людині приснилося, що ми їхали до нього на маршрутці до села, доїхали і йшли лісом (так і справді потрібно йти до дому його) але по дорозі ми побачили 2-ох лежать вовка і вони були мертвими. І я нахилилася до одного і початку його жаліти. Сон закінчився тим, що хлопець мій сказав йдемо скоріше отсюдова так як вовків
застрелили мисливці, щоб ми не потрапили під кулю.

Мені приснився сон з п’ятниці на суботу, страшний.Мені наснилася зграя вовків, великих розмірів, на зразок сірі.Ми знали, що у нас водяться вовки, але вони нападали тільки вночі, тому ми вночі не виходили. І раптом вони до вечора почали нападати на людей, на все місто.Ми з сім’єю спочатку ховалися у тітки.І коли я подивилася у вікна, там ходив вовк, він намагався зламати вікно, але не зміг і ми закрили фіранки.І раптом ми опинилися всією сім’єю в фургоні, смортім вовки всіх їдять, дуже багато крові і трупів.Ми від’їхали в ту частину міста, де немає вовків, зайшли в громадський туалет, мама, я і братик 7років.Я вийшла першою, а там в туалеті чоловічому вовк їсть кого-то, я ховалася і якийсь хлопчик поруч, а братик мій поруч з вовком варто і намагається йому відкрити двері, щоб він нас з’їв. Двері відчинилися, я втекла, вовк з’їв хлопчика, який ховався зі мною.Мама теж втекла, але не до нашої машині, в іншу сторону, вона загубилася, але їй допомагав хлопець якийсь сильний і розумний.Я переживаю де мама, і чому мій братик за вовків і прокинулася.

Я була в лісі і зустріла вовка. Він дивився мені в очі і збирався кинутися на мене, але хтось на білому коні відволік його увагу, і я змогла втекти. після в вовка хтось вистрілив і він лежав, помираючи.

була ніч їжу я з ким то на мотоциклі і з лісу вибігли вовки я з початку по думав що це просто собаки але виявилося навпаки я махнув ногою і він спробував вкусити і тут я прокинувся

я з тою по середині будинку 2-поверхового відвертаюсь і чую розбивається вікно дивлюся а там вовк 1 старий швидше за все ватажок зграї гарчить слина текет і потім він напав на мене точніше не на мене а на мою праву руку і не відпускає я відчуваю жахливий біль і намагаюся вирвати руку і тут я прокидаюся

Доброго дня!
ось, що мені наснилося: бігала собачка-як я думала, я підійшла її погладити, а це виявилося вовк, він почав мене кусати. у мене в пакеті була їжа, щоб якось втекти від цього вовка, я потихеньку віддавала йому цю їжу (зі мною ще була маленька дитина, я його захищала). в результаті, коли я подивилася на свої укуси-крові не було, але були страшні діри до кістки

Наснилося, що ми з батьками на свіжому повітрі, займаємося якоюсь городній роботою. Але, раптом, на нас нападає зграя вовків по-одному. Вони как-будто не бігають, а пересуваються в повітрі з синіми світяться очі, блискавична швидкість. Нападають один за іншим з різних сторін, але ми вдало їх відбиваємо. Интерессно, що перед поява вовків неподалік проходило кілька лисиць, дуже красивих, але обережних. Вони не нападали. сон яскравий. Сонячна погода, друга половина дня десь, літо.

Велика брудна річка з жовтою пузирістие ряскою.Зверху з труби ллється в неї вода і звідти вискакує вовк, його починає нести водою вниз в сторону цього бруду.Я його намагаюся витягти (мені його шкода і страшно за нього) що б він не впав в цю клоаку і нарешті витягаю.

Бився з вовком, який намагався мене вкусити але не зміг, тільки подряпав обличчя. У підсумку я вбив вовка і вирвав йому ікла.

Вітаю. Мене звуть Вікторія. Мені, вже 2 дні сниться біла волчитца: Я стою в повній темряві з величезним почуттям страху і з’являється волчитца і мені стає тепло добре і спокійно:

снилася ніч.було темно і сиро. за мною гналася звірі вовки або собаки точно не пам’ятаю.але їх було кілька штук. я відчувала страх.потім приснилося що я лаюся з сестрою. і ще снилося що просто якийсь голос говорив мені про те що з чоловіком ми розлучимося або розійдемося коротше кажучи вмістити не будемо. ще я пам’ятаю фразу 7 місяців. але до чого вона відноситься не пам’ятаю.

Я в кімнаті, до мене подбігает вовк сірий і я не можу згадати чий лик з людей він мені нагадує, і кусає мене за ліву руку, в цей момент я відчуваю біль але потім бачу ніби шрам на цьому місці

Зайшли з дитиною в темний ангар, відкрилися де то двері або вікна, взагалі з’явилося світло, і там побачили вовка. Далі з інших сторін теж вийшли вовки. Я заспокоїла дитину, що зараз прийде наша собака і розженеться їх. прокинулася.

я з білим вовком стояла гладила його мені було комфортно але не багато страшно що з’їсть мене але він був доброзичливий, потім я тікала від нього і знову ми стояли з ним разом і я його гладила потім він зробив ранки на руці що б я стала вовчицею. Він був дуже красивий білосніжний і з блакитними очима

я бачу що я біжу, дуже сильно бігу, але не на ногах, руками теж коса землю, як тварина, потім розумію що я як би вовк і за мною біжать люди вбити! пізніше кидаюся воду, пливу відпочиваю потім ховаюся під маленьким причалом і раптом звідки то з’являється дівчина і ми з нею займаємося сексом, я ще уві сні виявляється чоловічої статі, після сексу з нею, я розумію що вона померла, не розумію від чого, і знову тікаю&# 8230; поки не прокинулася&# 8230; всі!

здрасти мені приснилося що хтось натрової на мене вовка і він мене вкусив я від переляку стала тікати від нього і подивилася на його страшну морду

снився сон такий, що &# 8230; не пам’ятаю го точно частинами, але він був непоганий, справа була ніби як взимку, підіймаючись в гору, по снігу, піднявшись досить високо, зустрів вовка, вже померлого, його тіло було одубенелим, я спустив його з гори, вже внизу я його вирішив покласти в каку то залізну ємність, що на смітник це не було схожим, і залишити його там, коли я його туди поклав, раптом у нього відкрилися очі я почав його оглядати, при цьому не маючи страху, потім далі я його почав виходжувати , за ним доглядати, при цьому як би спрятов його на дереві, де йому було зручно, він не міг ходити, це вже проїзходіт в теплу пору доби де було все зелене)) як би влітку, дивився за вовком, він був гарний, він мені подобався, але в якійсь момент н почав розмовляти зі мною, і було таке відчуття, або це так і було, що його хтось розшукував, я його ховав, від усіх, але моє коло спілкування кому я довіряю знали про це вовка, потім.. були бійки, я з ким то бився, на на врятли це було через вовка, але через деякий час я поніс йому миску з молоком або з чимось подібним, прийшовши до нього вона ніби як поїв, ось, настав час йти йому т.до. він почав дичавіти і він мені говорив про це, потім він йшов що було таке відчуття що це капець як все трагічно проїзходіт я його полюбив, звичайно ж як одного, кгда н йшов я йому говорив дорогу як дістатися до гір, лісу, де йому будить добре, він здичавів не по звий волі, і він пішов, що було дуже сумно, але через деякий час я як то пішов з невеликою групою друзів в гори, там же я побачив цього вовка і він мене теж але він сидів в далеке, чи не дуже долеко але й не близько, сидів дивився сумно на мене, кінець. якщо можна то лутше відправити на пошту в VK ось посилання https: // vk.com / mc_terex

я стояв в приміщенні, в довгому коридорі ,, з відкритими дверима, і дивився на вулицю ,, побачив вовка, він стояв і дивився на мене в далеке, я побіг по коридору до дверей, але він усмел мене наздогнати і схопити за руку, крові не бачив,,

Мені наснилося, що я перебуваю в будинку своїх батьків, темно, ніч, я одна. І в якийсь момент я розумію що в будинку вовки їх 5, один великий чорний і 4 сірих навколо. Великий чорний вовк, я його боюся найбільше. Вони спочатку ніби пробігають і не чіпають мене або просто не я їм не потрібна в цей момент, але я розумію що вони поруч, і не підуть. наступна картинка яку я пам’ятаю, це як на мене нападає сірий вовк, я його вбиваю і досить легко, навіть я б сказала несподівано для себе легко мені вдалося вбити цього вовка, але в темряві я не помітила що він сірий, вже після того як я його вбила, я зрозуміла, що це сірий вовк, я засмутилася, тому як сподівалася, що я вб’ю чорного вовка. і мені також страшно&# 8230; я заходжу в одну з кімнат у будинку, і бачу маленьких щенят або вовченят, вони пищать і поскулівал, але вони не принесуть мені шкоди, єдино що мені стає ще страшніше я розумію, що це їх лігво, і вони скоро повернутися, я йду на веранду і перед виходом варто чорний вовк великий і у нього така красива чорна шерсть, навіть в темряві видно як вона переливається. Я стояла не рухалася, вовк теж. Потім я маленькими кроками підійшла до нього і простягла руку, він опустив морду і дав себе погладити. І я відчула, що ми стали друзями. І остання картинка ми з ним разом сидимо біля щенят, вовк став менше за розмірами.

Це був мій будинок і сад, тільки дещо видозмінені. Там були незнайомі мені в цьому люди, але уві сні я була їхнім другом. Це була сім’я. Батько сімейства обертався на вовка і хотів заподіяти шкоду моїй подрузі, виходить його дочки. Я її захищала, попросила допомоги у якогось молодого чоловіка, який теж обертався на вовка. Я не пам’ятаю чи був він членом тієї сім’ї. По-моєму, ми були якось пов’язані, він дивився на мене так дивно. Він допоміг нам втекти, ми сховалися в будинку. Вовк-батько втік в ліс. Ми розслабилися, стали вечеряти. Потім я випадково побачила вовка-батька, він ходив навколо будинку і принюхувався. Я злякалася, побігла розповісти. Мене заспокоїла моя подруга, сказала, що він нічого не зробить. Я пішла в іншу кімнату, де сиділа її мати. Вона була стривожена&# 8230; потім я прокинулася. (Ніяких фільмів про перевертнів напередодні не дивилася.)

так привіт Тетяна, мені сьогодні приснився сон в якому я була в галявині і не далеко була річка, і я пішла туди мені на зустріч вийшов пес, він був молодим ще.потім ми пішли з ним подивитися завмерла річку.ну зима була, і я дивлюся там вовк мертвий а душа його по отдельностью, а голова окремо тіло вовка зжерли зайчики.

заходжу в дитячу і бачу великого чорного вовка з жовтими очима, що лежить на другому поверсі двох’ярусної дитячого ліжка і просто дивиться на мене. я відчуваю страх, все таки віл і так несподівано, але він спокійний. Потім я згадала, що під подушкою лежить мій телефон і його потрібно забрати. телефон під подушкою на дивані, який стоїть поруч з дитячим ліжком. виглядаю в прочинені двері і бачу, що вовк перелег на диван і знову просто дивиться на мене. далі не пам’ятаю..

Уві сні я була в селі, сиділа біля сараю, з трьох сторін поруч зі мною були мої улюблені собаки (двої з них вже немає) раптом близько паркану з’явився вовк, спочатку він на мене пильно дивився, я крикнула собакам фас вони почали гавкати, а вовк майже вкусив мою руку і тут собака почав кусати його, і я прокинулася

Уві сні я летіла Лісом, раптом назустріч іде вовк.я злякалася, знаю, якщо його погодувати, то він може відстати.у мене з собою була їжа, пам’ятаю годувала його салом з хлібом, а потім вовк виявився за дверима, я двері зачинила і втекла

Я була на вулиці біля будинку в селі, і раптом до нас наблизився білий, величезний, страшний вовк!Він на мене напав&# 8230;.мені вдалося від нього втекти &# 8230; тільки пізніше він мене наздогнав&# 8230; а виявилося, що вовк хрещеною бабуся моєї двоюрідної сестри.

наснилося, що я в лісі, зима, в норі я знайшла маленького Вовченка і несу його додому, але боюся що десь мене буде чекати його мати

Сон полягав в тому, що я побачив будинки у себе вовчицю, вона була тривожна, бігала з одного боку в інший і хотіла їсть. Я її нагодував і напоїв. Все це справа відбувалася під час сімейного застілля

я зі своєю сім’єю (чоловік і двоє дітей) ховалися в одній кімнаті від вовків які харчувалися прорватися до нас через стелю будинку, ми оборонялися як могли, а потім пішли у двір бо забули закрити птицю (каченят, курчат, гусенят) коли ми їх закривали, я побачила як з боку городу до нас йдуть ще два вовки, потім незрозуміло як але одного з них чоловік прив’язав на ланцюг і це вже був начебто і не вовк, а де подівся ще один я не знаю. І вовки в обох ситуаціях на кшталт були не дуже агресивні але мені було всерівно страшно.

Вітаю! мені снився сон, після якого залишилося неприємне відчуття страху і тривоги! суть сну було в тому, що несподівано я натрапив на місце проживання вовків (волцат і вовчиці). з якоїсь причини я вбив вовченят, і це побачила вовчиця! вона почала гнатися за мною! я біг з-всез сил, а вона не переставала мене переслідувати! наздогнала чи ні, я не пам’ятаю, начебто немає! я прокинувся!

наснилися дерева зграя навряд і від них виходили великі коріння вигляді вовків как-будто вирізаних з дерева та вони були нібито як якісь боги.

Бачила зграю вовків, там і була я. я вільно перетворювалася на вовка. стрибала через паркани рятуючи себе і свою зграю.

Мені наснилася вовчиця-чорна, вона плакала що я йшла від неї і я її обіймала і вона мене, я гралася з її вовченям сірим. Коротше вовчиця була не порада що я йду від неї&# 8230; Вона мене за своїм обіймала

Мені наснилося ніби я в лісі (сосновому), крізь весь сон з’являвся чорний худий злий вовк, який скалився і намагався вкусити, я агресивно намагалася його відігнати. Через какао-то час він став ласкавим, підходив лизав мені руки і всюди покірно слідував за мною.

Чи не глибока нора (близько 0,5 метрів в глиб) в ній вовк (трохи більше вівчарки) я кидаю йому шматки м’яса &# 8212; від тягне в лігво. Вовк виходить-заходить в нору, на мене гарчить (мені моторошно) але шкоди не завдає. Потім сюжет змінюється &# 8212; і в тому ж місці де я годував вовка акцент переходить на дерево-фруктове (на мою абрикос) мій старий знайомий каже з усмішкою:&# 187; Тут нічого немає&# 187; і видно на нижньому рівні крони всього два фрукта. Я лізу на дерево і боюся його. Абрикос падає дуже багато (правда ще трохи деякий недоспелий). Я показую йому: &# 171; Ось бачиш, а ти казав&# 8230;&# 187;

був виття в приміщенні потім вибігли кілька вовків і встиг забратися на паркан а ось чоловік поруч проходить виявився серед них які його і повалили далі сон завершився

Я йду в натовпі . місцевість-путівець. Назустріч вовки 3-4 шт. Чорні, злі. почали кидатися на людей. мені страшно, але вони мене обходять стороною. Потім бачу руду вовчицю. вона мені довіряє. поруч з нею рудий вовк гарчить на мене. але вона дає зрозуміти вовку, що мене чіпати не треба

Мені наснилося, що до нас в село Приблуда вовки і нападали вночі на людей, а один раз я йшла по вулиці і він почав тікати за мною, я довго тікала через різні перешкоди, але втекла.

мені наснилося, що у мене собака і вона була щенная. Вона ощенилася, цуценята були прекрасні, але мені захотілося ще собак. Я придбала собі по 5 собак двох порід. Вони теж були прекрасні і забавні. Незабаром всі цуценята підросли, і підросли цуценята моєї собаки. Я дізналася, що її покрив вовк і виросли вовченята. Один чорний вовк, дуже серйозний, але Добрий. Сірий Вовк &# 8212; я погано його запам’ятала. І біла вовчиця, яка стала мені вірним другом. Вона була краще всіх, облизувала мене, клала свою голову мені на плече. Вона найяскравіше запам’яталася мені в цьому сні.

Я з друзі і татом (з яким посварилася не так давно) поїхала а природу і там на нас напав вовк чорного кольору, і два маленьких вовченя, один вовченя був білого кольору, а другий такий розмальовки як у вівчарки!! тільки не пам’ятаю чим він закінчився

Привіт, мені днем ​​приснився сон, де ми з подругою гуляємо. З початок ми опинилася в школі, а потім якось опинилися в центрі. Був якийсь свято, людей там було дуже багато. Подруга була в червоному довгій сукні, йшла і плаття заплітати під її ногами. Я їй допомагала його притримувати. Пізніше по дорозі ми побачили хлопчика, який кілька років тому мене ображав в школі. Він пішов з нашої школи. Він сидів за столом один. Стіл був накритий. Пізніше ми пішли в сторону кафе, але замість кафе там стояла будівля &# 171; Радуга&# 187; &# 8212; в цій будівлі зазвичай виступають діти (співають, танцюють, влаштовують КВН). На цій будівлі стояло два вовка. Один був величезний і сердитий з дуже мерзенної і жорстокої мордою, а інший звичайний. У нього було добре обличчя, але чомусь хвіст був пташиний. Це було дуже дивно. Я взяла у подруги телефон т.до свого у мене немає, і почала фотографувати величезного. Потім ми забігли в будівлю. Там був цирк. Вовк стояв на сцені. Дивно було те що клітин не було взагалі. Фотографувати не можна було. Але я все одно намагалася зафоткать вовка, т.до ніколи їх не бачила в живу. Я дуже сильно люблю вовків.Можна навіть сказати, що у мене асоціація йде з ними.
Пізніше адміністрація цього цирку помітила, що я фотографую. вовк розлютився. Ми з подругою втекли. Я прибігла додому і прищикнула пальці в двері. Заходячи на кухню на підлозі (на корточках) сиділи два моїх однокласника. У них руки були перебиті (у мене склалося відчуття, що вони теж тікали від вовка і прищемили пальці в дверях). Моя тато сиділа на дивані на кухні і дивився на цих хлопчиків як ні в чому не бувало. Було дуже дивно. Пізніше моєму татові почали надзвонювати з незнайомого номера, я взявши телефон, сказала, що це мовляв моя подруга дзвонить. Побігла в родітелькую кімнату лягла на їх ліжко і почала скидати трубку, думаючи, що це адміністрація цирку дзвонить. Я намагалася видалити номер і кинути в чорний список, але все ніяк не виходило. Я почала плакати, загорнувшись у ковдру, а пізніше на білому ковдрі з’явилася кров.
Допоможіть мені будь ласка, може бути цей сон означає, що щось дуже важливе.

ми з сином входимо в під’їзд і я бачу що ззаду стоїть сірий вовк і дивиться на нас з під лобья несподівано з’являється ще й ще і я вирішила закрити двері в під’їзді, вони стали гарчати і кидатися на двері мені важко було утримувати їх нападу крикнула синові виклич ліфт і дитина натиснув на кнопку але ми не встигли виїхати на ліфті сірий віл як то протиснувся свою голову і намагався мене вкусити на жаль я так і не дізналася покусав він мене чи ні я прокинулася

Доброго дня, Тетяно! Всього сну не пам’ятаю, начебто ходила з якихось будівель-інстанціях, зі мною були й інші люди, багато, і ми всі по черзі долждни були для чогось зареєструватися там. всі ці будівлі були розташовані как-будто би в просторому парку. Особливо запам’яталися величезні газони з дивно яскравою зеленою травою, на якій всюди відпочивали вовки.

це було в моєму місті, вовків було більше сотні, але вони не завдавали нікому шкоди т.до їх ніхто не бачив раніше. Вони були розміром раз в 10 більше людини, і ватажок спілкувався зі мною подумки, сказав що люди їх ніколи не бачили бо зграя не хотіла цього і що вони живуть в цьому місті ще до його освіти, людей вони ніколи не чіпали, і ватажок на кшталт вклонився мені

Я вела машину, і на підйомі машина ставала, і ми з подругою вийшли з машини&# 8230;.зграя дрібних вовків
(Спочатку прийнятих мною за собак) стали кусати мені ноги&# 8230;.то таких неприємних відчуттів я прокинулася

на мене хотіла напасти руда кудлата собака, хотіла мабуть вкусити, але я їй в пащу встромила кулак і вона не змогла мене вкусити. потім хтось мені дав віник і я її почала бити цим віником. Раптом, толі прийшов, толі виникло звідкись вовк сірий, але дуже схожий на собаку породи хаскі і у нього були блакитні очі (це точно саме блакитні і мені здалося добрі) і він такий добрий і спокійний, ліг біля це, одночасно мене і рудої собакою, і рудий собака заспокоїлася. і я проснулаcь.

Ведмідь і зграя вовків пробралися в мою оселю, я прогнав їх своїм криком.Далі приснилося що я тікав від ведмедя а потім вбив його з потужної зброї

Я була з трьома дівчатами в лісі. Потім ми вийшли на гору, внизу була річка, було видно людей які там купаються. Ми йшли по горі і нам на зустріч три вовка, ми зупинилися і я сказала що нам потрібно завмерти і не рухатися. Два вовка ходили навколо нас, а один стояв навпроти, а потім підстрибнув і вкусив дівчину яка стояла поруч зі мною за горло, я навіть почула як він клацнув зубами. У цей момент я побігла вниз до річки, почала тікати.На цьому мій сон закінчився.

Снилося як я йшов лісом, вийшов на галявину, і там сиділи два вовки, как-будто чекали мене, я чомусь дістав чим, але вони посиділи і пішли, не чіпали мене.

Вітаю! Мені вже не перший раз сниться цей сон, ніби вовк гарчить на мене, а я кілька разів питаю у нього навіщо він гарчить, а він мені відповідає:&# 187; прокидайся&# 187; , А за тим накидається на мене і я прокидаюся. Скажіть, що це може означати?

Вовки (схожі трохи на шакалів) нападали на місто, але не зграєю. Вони по одному забігали в місто і нападали на людей. Саме мене, то за мною не гналися і не нападали, але я знала, що треба тікати з усіма!

Вітаю. Підкажіть будь ласка до чого уві сні побачити граючих в зеленій траві вовченят.спасибі заздалегідь.

здраствуйте! мені приснився гарний молодий чоловік, з яким я стала жить, спати і який хотів від мене продовження роду! він дуже добре комне ставився робив все щоб я чуствувала себе в безпеці! але з кожної проведеної з ним ночі я стала розуміти що він не зовсім людина а скоріше вовк. допоможіть!

Я бігла по полю і побачила чорного вовка, він дивився мені в очі, я нахилилася, подивилася в очі йому, дуже близько, він мені думкою щось сказав іми розбіглися в різні боки

Мені наснилося, що я перебуваю на височини і тануть сніги&# 8230; і тримаюся щоб не впасти вниз&# 8230; де внизу грають по парам тварини&# 8230; особливо гарні бачила дуже красивих вовків, пухнасті білі. Також пам’ятаю що були тигри&# 8230; і ще якісь тварини але не пам’ятаю точно&# 8230;.

я був в домі. Потім вибіг на вулицю і побачив темно-синього вовка який стрибав по деревах і бігав по асфальту. Потім я підбіг до нього і він став поряд зі мною, потім ми побігли додому. Потім ми грали і веселилися, але за ним прийшли люди. А я не віддав його їм. І вони пішли. А вовк залишився зі мною.

Я була в іншому світі і зустріла якусь дівчину. У тому світі була якась війна (начебто) і я була на боці добра. Дівчина провела мене в ліс, він був теплих, приємних тонів. Там ми зустріли вовків, які вміли розмовляти. Вони сказали, що потрібно знайти чарівницю. Далі ми побігли і я бігла, як вони, на 4 ногах. Я себе відчувала вовком, як ніби-то я перетворилася в нього. Далі пам’ятаю дуже смутно.

мені снилося, що ми поїхали на річку, але частина цієї річки була ще в снігу, а друга частина теплою, і ми чомусь пішли на ту. частина де лежав сніг, по ту сторону був ліс, з якого вийшов вовк. всі стали ховатися, повернулися в автомобіль, поїхали додому, (живемо в приватному секторі) вже всі заспокоїлися, і як біля будинку знову цей вовк, він заганяє якась тварина, прям в двох кроках від нас, я кажу братові візьми вила, спробуй потрапити в нього, після чого брат кидає вила в нього.

Привіт, сон аж до дрібниць вже не пам’ятаю.Я і ще пара моїх знайомих і незнайомих людей гуляли на околиці міста, таке відчуття, що це був літній табір в лісі, ми йшли повз невеликий веранди і раптово сірий великий вовк вискочив на нас, я запропонувала забратися на дах цієї веранди.Коли ми забралися, людей чомусь вже стало менше.Тут вовк схопив за, що звисає з криши веранди, ногу якогось чоловіка і потягнув його вниз, я схопила за руку цього чоловіка, але у мене не вистачало сил утримати його.В результаті, вовк схопив чоловіка.Потім з’явилося більше кількість людей у ​​формі і вбили вовка.

спочатку я вбила величезну мерзенну щура, потім поспішала на поїзд на який у мене були квитки (бігла по лісі), а навколо бігали вовки &# 8212; на поїзд я встигла&# 8230;

Привіт, Тетяна Міллер. Ось сон:
&# 171; Був холодний вечір. Я і дві жінки йшли проводжати мою однокласницю додому. З нами був пацан, але він пішов раніше (вигнали, т.до. він був нам неприємний і ми його побоювалися). Ми дійшли до стежки в лісі і тут одна з жінок сказала однокласниці &# 171; Далі дійдеш сама&# 187 ;, але та не відреагувала і лише остовпіла від страху. Як виявилося &# 8212; вона просто побачила повільно йде до нас, незвично великий для вовків, сірий вовк. Жінки втекли, вовк побіг на мене з однокласницею, та знепритомніла і я закрила собою її тіло від вовка. Мені вдалося якимось чином відкинути вовка і встигнути взяти однокласницю на руки. Втеча від вовка був довгим і тут він був уже більше схожий на перевертня, бо були присутні ознаки людини. Потім у мене не залишилося сил і я просто поклала однокласницю на дорогу і знову закрила її своїм безпорадним тілом. Вовк вже біг поруч і уві сні я втратила свідомість. Прокинулась уві сні будинку&# 8230; Спина моторошно подряпав і на ній серед подряпин написи на латиниці, які мені так і не вдалося запам’ятати..написи так само були на руках&# 8230; Ще виднілася ледь засохла кров і частинки м’яса, ані відірвалися від ран.&# 187;
Ось в принципі і весь сон. Благаю його розтлумачити і допомогти мені, бо мене постійно мучать кошмари. Протягом підлозі року мене мучило одне й те ж кошмар, але сьогодні вночі він змінився на цей (Чекаю з нетерпінням на Вашу відповідь.

Доброго дня, Тетяно. Перший раз снився вовк. Я його зовсім не боялася. Він стояв на задніх лапах, підходив до мене близько і тіло ставало чоловічим, а голова залишалася вовча з пащею і зубами. Трохи гарчав сердито, вимагаючи сексу. Я була зовсім не проти і, навіть пальцями чіпала зуби в розкритої пащі. так було кілька разів, потім я прокинулася збуджена. Всі

Ми з друзями відпочивали в лісі. Ну, як в лісі, на невеличкій галявині між деревами, попереду йшла дорога, до людей, так би мовити (Правда трохи пізніше на її місці був міст, а потім знову дорога). Стало вже досить темно.
Раптом, вдається мій викладач, чоловік середніх років. Він кричить на нас за те, що ми гуляємо тут. Виявляється (і я згадую про це), нам не можна тут перебувати.
З боків я чую хрускіт гілок, і хлопці додавши крок йдуть звідти вперед. Я бачу як вони вже далеко, а сама чекаю Олександра Івановича (так вчителя звали).
Він щось копошиться, озирається. І коли помічає мене явно злитися, що я не пішла.
Потім хапає мене за лікоть, і швидким кроком веде в по дорозі. З боків від дороги все той же непрохідний ліс.
Я бачу вовків. Страшних напевно тільки тому, що вони жахливо худі і шерсть звисає з них клаптями.
Раптом, переді мною виникає точка, трохи вище коліна. Олександр Іванович тут же зупиняється, і стискає мій лікоть ще сильніше. Я тут же зупиняюся, і з жахливому дивлюся на точку. Я пам’ятаю що не треба ворушитися (ще з минулого сну, правда там вовки на мене не нападали, а вчителі не було, я просто спокійно пройшла по цій дорозі, бачачи їх).
Ще одна точка з’являється перед учителем, і він тепер взагалі варто з кам’яним обличчям. Це, як я розумію, вовки. Однак, ні очі, ні вуха, а їх носи. Самих їхніх тіл ми не бачимо. Вони гарчать, а ми говоримо щось і говоримо заспокійливим голосом, і повільно рухаємося вперед, проте вони слідують за нами. Довелося зупинитися, і як я пам’ятаю, стояли ми дуже довго.
Раптом, з’являються дві точки на рівні очей. Тоді починається паніка. А далі все як в уповільнено зйомці. Величезний вовк мабуть атакує Олександра Івановича, і той падає. мабуть помер. Але точно я цього не знаю.
Я встигла пригнутися, і мене не зачепило.І тут же я тікаю вперед.
Наступна картина як я вже сиджу вдома, з тремтячими руками. Мені дзвонить подруга і запитує чи прийшла я додому. Я кажу що так, і те, що вчитель мертвий &# 8212; на нас напали вовки. Вона буденним тоном каже: &# 171; ясно&# 187 ;, і відключається.
Я встаю, і підходжу до дверей (є у нас двері прозора, що веде на веранду), і там бачу вовка. Невеликого, біло-сірого, а поруч з ним сидить мій пес &# 8212; такса.
Я довго дивлюся в очі вовка, і раптом бачу як мій пес перетворюється в&# 8230; розетку. І ніби хтось говорить мені все що він має на увазі.
Виявляється, це не прості вовки. Вони можуть перетворюватися в людей, і їм потрібні гроші. Вони хочуть потрапити в людський світ і, мабуть, заволодіти ним. І якщо ми не дамо їм пристойну таку суму грошей, то вони вб’ють мого пса.
З сусідньої кімнати і я чую голос батька і кличу його надриваючись сюди. А він у мене&# 8230; ну&# 8230; сказав в загальному що якщо мені щось потрібно, то мені варто підійти самій. Але все таки, через якийсь час я його вмовила, і почула як відсувається стілець.
Вовк моделлю, не йшов, свердлячи мене поглядом, а я кликала батька все сильніше, щоб вовк не встиг піти.
Однак, як тато тільки показався з-за рогу, то вовк шмигнув у темноту.
Я засмучена розповіла йому все, що було.
Але його реакція я не запам’ятала. Далі все пішло погано, тому що я почала прокидатися. Сон вже йшов уривками, і останнє що я пам’ятаю як ми запустили мого пса, і він весь у крові кинувся мені на коліна.
Потім я лежу в ліжку, і раптом, мабуть по навіюванню вовків, думаю про те, що це Я вбила вчителя. Хоча я точно пам’ятаю що це зробили вони.
Потім мене розбудили.
&# 8212; &# 8212; &# 8212;
Що було дивно в цьому сні, так це те, що я обожнюю вовків. І продовжую їх любити до втрати пульсу.
Та й раніше мені снився сон про те, що я проходжу тут же, але вони мене не чіпають.

Добрий день мені снилося що я перебуваю в будинку вікна пріодкрити і з вулиці я чую виття. Потім вовки починають стрибати у вікна, я швидко закриваю вікна. У цей час на вулиці мені хто то горить що б я дала ганчірку, листопад все одно закрила вікно.

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ