Сонник до чого сниться тато (чому не сниться тато помер)

Рідні люди сняться нам всім досить часто, і в цьому немає нічого дивного. Особливо нічому дивуватися, якщо сняться батьки. До чого сниться тато? Сонник знає відповідь.

Символ батька є в сновидіннях не без причини, і завжди на щось вказує. На якісь майбутні події, іноді – на теперішнє, чи є радою для сновидця. У будь-якому випадку, цей сон важливий і значущий. Щоб дізнатися тлумачення, сон потрібно згадати в подробицях, а ще врахувати головні деталі. Адже міг наснитися покійний батько живий, і ще можуть бути різні деталі. Наприклад:

  • Він приснився п’яний або хворий.
  • Щасливий чи плачу.
  • Лаятися з ним уві сні.
  • Живий тато сниться ніби помер.
  • Померлий сниться живим.
  • Спілкуватися з ним, говорити уві сні.

І ще багато варіантів могло бути у вашому сні. Згадайте їх і знайдіть в соннику, щоб дізнатися, що означає ваше бачення.

Живий

Якщо вам приснився ваш живий тато, що це означає? Може бути багато інтерпретацій, в залежності від того, яким він був, що робив і говорив. Згадайте і розтлумачте!

Сонник трактує образ батька як образ Бога, захисника і покровителя. Це хороший знак, він може означати, що ви перебуваєте під серйозною і надійним захистом, і вам не варто боятися життєвих обставин і труднощів.

Іноді сон за участю папи може вказувати на те, яким ви його бачите наяву, як сприймаєте. Наприклад, якщо він був злий і сердився, ймовірно, ви бачите в ньому агресора і боїтеся, не помічаючи інших якостей – доброти і любові до вас. Проаналізуйте такий сон – може бути, ви сприймаєте свого батька лише з одного боку?

Чому міг наснитися батько в сльозах, сумний і сумний? Це означає, що хтось сильно хвилюється за вас. Можливо, члени вашої родини переживають, чи ваша друга половинка, може – друзі. Подумайте, чи дали ви привід хвилюватися, чому вони про вас турбуються?

А якщо навпаки, ваш тато приснився вам веселим, щасливим і смієтеся? Це обіцяє гарні зміни, успіх і прибуток наяву. Що станеться скоро, і дуже порадує вас! Ще такий сон може означати, що ви все робите правильно, і вищі сили вас схвалюють та підтримують.

Приснилося, що ви сперечалися і лаялися з татом? Якщо так, то сонник запевняє – наяву ви не слухаєте мудрих і цінних порад. Причому, часто вам дають дійсно хороші поради, які можуть допомогти в житті, стосунках, чи в роботі. А ви їх ігноруєте. Почніть прислухатися і хоча б замислюватися над радами, особливо від людей старших і досвідчених!

Не бійтеся, якщо в сновидінні ваш батько помер. Нічого страшного в таких снах немає, і вони завжди означають тільки хороше. Це означає, що все буде чудово, якщо ваш тато наяву хворий, то скоро видужає, в його справах буде порядок. І взагалі, у вашій родині все буде чудово, а труднощі і проблеми зникнуть!

Він у мріях був п’яний або був хворий? Йому наяву не вистачає вашої уваги, так говорить сонник. П’яний батько уві сні вказує на те, що ви рідко приділяєте увагу родині і батькам, а вони цього дуже потребують і сумує за спілкуванню з вами. Може, їм потрібна турбота і підтримка. Приділіть увагу!

Покійний

Якщо близька нам людина померла – немає нічого дивного в снах з його участю. Навпаки, дивно, якщо людина, якого немає в живих, не є нам у мріях. Розглянемо всі варіанти.

Якщо покійний батько привидівся в мріях, нічого не робив і не говорив – а був лише його образ, це може бути застереження. Постарайтеся наяву бути обережнішими у своїх справах і словах, не гарячкуйте. Будьте спокійніше, уникайте ризиків і небезпек.

Померлий батько був у мріях живим і що-то вам говорив уві сні? Якщо ви приємно спілкувалися, наяву чекайте щастя і радості. Якщо ви запам’ятали, що саме він говорив – прислухайтеся, проаналізуйте. Це може бути віще послання, рада або мудрість. У будь-якому разі, слова мають значення, запам’ятайте їх!

Якщо ж він лаяв вас, чому це могло бути? Швидше за все, наяву ви робите помилки або ведете себе не завжди гідно. Такий сон указує на те, що щось потрібно змінити, і ви повинні подумати і зрозуміти, що ж саме.

Він був щасливим, сміявся і добре виглядав? Чекайте і ви щастя наяву! Вас чекає велика любов, море радості і гармонія у стосунках як з друзями, так і в сім’ї. Це дуже добрий знак!

Важко переживати смерть рідної людини, особливо – заново, уві сні. Якщо вам приснилося, що ваш покійний тато у мріях знову загинув, не лякайтеся. Це вказує на ваші переживання, що ви ніяк не можете змиритися з болем. Постарайтеся відпустити.

Чому мертві не сняться нам? Адже це досить дивно, коли людина йде з життя, і зовсім не є у снах. Але абсолютно нічого поганого в цьому немає. Це може говорити про те, що душа людини знайшла спокій, і вона знаходиться в кращому місці.

Також відсутність снів вказує на те, що ви живете вірно, все робите правильно і по совісті, і переживати за вас не доведеться. Не забувайте мертвих наяву, постійно шануйте їх пам’ять і згадуйте найкраще. Не забувайте відвідувати церкву, щоб поставити свічку і помолитися за душу рідної людини. І не переживайте, поки ви пам’ятаєте людини – він поруч!

Ставитесь до сновидінь серйозно, але не перегинайте палицю. Ваше життя все-таки відбувається наяву і залежить тільки від вас. Будьте уважні до символів, і вони допоможуть вам! Автор: Василина Сєрова

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ