Сонник Вовчиця 😴 приснився, до чого сниться Вовчиця уві сні бачити

Якщо вам приснилася вовчиця – незабаром ви візьмете когось під свою опіку.

Тлумачення схожих снів:

Уміння тлумачити сновидіння – це цінний дар, тому що часом саме уві сні свідомість дає нам найглибші і важливі підказки.

Приснився Вовчиця, але потрібного тлумачення сну немає в сонник?

Наші експерти допоможуть Вам дізнатися до чого сниться Вовчиця уві сні, просто напишіть сновидіння в форму нижче і Вам пояснять що означає, якщо уві сні бачили даний символ. Спробуйте!

Сон приснився в понеділка на вівторок. Я ніби як в лісі, морок, навколо бігають вовки але на мене уваги не звертають.
З тіні вийшла вовчиця (мені так стало ясно), підійшла до мене на відстань кроку. Подивилася на мене, підійшла до самих ніг і стала боком. Я доторкнувся до її шиї і виявив золоту ланцюг. Чи не акуратно потягнувши за ланцюг, вовчиця загарчав і я ланцюг відпустив, але вона знову підставила шию.
Знову взявшись за ланцюг, вовчиця повела мене кудись в морок&# 8230;
Цей сон я бачив тричі за ніч, але змінювалися вовки, обстановка, вовчиці та їх ланцюга.

Мені наснилося, що я біжу по дорозі в лісі, тут з хащі вибігає вовчиця з чорної-чорною шерстю і Волченко, я спочатку злякалася, а потім почала з нею говорити.

Сон приснився з понеділка на вівторок. Нібито я вовчиця бігаю по лісі, ніби ліс це мій будинок. Я вила (немов співала від радості). Якась жінка хотіла мене зловити. Сон був довгим, мені подобалося бути вовчицею. Ліс був моторошно темним, але відчуття були приємні.

взагалі мені снилася битва, до нас в юрту по одному заходили вороги і билися з ким небудь з нар. Я своє бій перемогла, а у пацана оказлось хворе серце. Потім я повторювала руху за кішкою, я її олецетворяла. Опинившись на дереві до мене підходила вовчиця, я її злякалася і впала з дерева, але вона мене спіймала, т.е. врятувала. Я кінці виявилася злочинницею, але я цього не робила і мені допомагав хлопець який боявся світла

У приміщення в якому я нахаділся зайшов вовк з вовчицею злякавшись мене почали метацил по сторонам. Я відкрив вікно і випустив їх на вулицю. Убігая Волиця зупинилася і подивилася мені прямо в очі. Очі її були жовто зеленого кольору.

семирічної, сніг кругом, холодно, околиця лісу, я начебто спостерігаю, але раптом розумію що вовчиця це я, і я починаю битися з вовком, і цю бійку спостерігаю як би з боку, але б’юся я начебто захищаючи когось, бачила ще оскал вовчиці і чула її гарчання.

Я стояла посеред засніженого лісу в довгій сукні сіро білого кольору. з одного боку біла вовчиця і калюжа крові, з іншого зграя вовків і калюжа крові. я роблю крок до вовчиці і прокидаюся.

мені наснилася сидить вовчиця у двері у мене в руці був мішок з м’ясом і кров’ю після я пішов викидати мішок повертаючись вона йшла мені на зустріч ні я і не вона не відвернули один від одного після чого я переступив її до чого може присниться сон?

Я була вовчицею &# 8212; захисницею лісу. Я допомагала всім тваринам і захищала від людей. Потім люди хотіли напасти на звірів. Я зібрала всіх тварин і пішли на людей. Але бійки не було Я була попереду і відповідала перед їхнім лідером. він питав &# 171; Хто порвав Яузу&# 187; і я робила крок вперед. Я загарчав на нього і він заспокоївся. Потім всі звірі перетворилися в людей і почали спілкуватися з людьми. Всі сіли бенкетувати. І я бачу наслідки цього: в гаю де ми зустрілися звели торговельний центр, і люди і звірі, в образі людей, там працювали. А я була директором цього центру. Я відчула невпевненість в правильності мого дії, що призвів до такого результату.

Наснилася вовчиця у мене вдома. Я її схопив міцно за пащу, вона вирвалася і вкусила мене за руку, неболяче. Я е став умовляти, щоб вона мене не боялася. Став гладити, і на прямо вся розімліла, стала тертися об мене, горнутися. Такий ось сон.

Привіт, приснилася рудувата вовчиця у мене вдома, я її чесала спочатку, вона лягла спати, а потім прокинулася і вчепилася мені в руку. І тоді я намагалася порвати їй пащу. І так було кілька разів, поки я не вигнала її з дому. Що це може означати??

Я намалював вовчицю, з маленькими вовченятами, потім вона стала реальною, і я гладив її по животу, вона в цей момент початку лизати мій член.

сіра худа вовчиця прибігла до мене .спочатку я побоювалася її, але потім зрозуміла що вона просто голодна, я щось дала їй поїсти і вона залишилася зі мною

Я йшла зі своїм чоловіком по парку, бачу попереду вовчицю. Я її намагаюся наздогнати, окликаю її, вона повертається і підходить до мене. Дозволяє себе погладити і говорить про моє майбутнє.

Я переїжджала в новий будинок з батьком і маленькою дівчинкою, яка була моєю дочкою (у самій дітей немає, ще вчуся в університеті), але в той момент вона асоціювалася тваринам, схожим на білого тигра.
Поки ми їхали, то підібрали втомлену вовчицю, яка спокійно лежала на задньому сидінні і давала себе погладити. На шиї був незвичайний позолочений нашийник.

Наснилося, що я йду з мамою в магазин, а мій хлопець йде в банк, заходжу в магн, а там дівчина, яка говорить ви помирилися?а він до мене весь час ходив і говорив що ви розлучилися, і вона ніби хотіла бути з ним, я виходжу з магазину, дзвоню йому, він каже:&# 187; я не хочу бути ні з ким, тільки з тобою, мені вона не потрібна, ми приходимо додому і сидимо в компанії одного і подруги, у хлопця 2 телефони, я йому кажу: один мені віддаси, він говорить, що другий телефон не його.
Ми йдемо в іншу кімнату і як ніби перетворюється в вовків, але цього не видно, ми просто займаємося сексом, будучи вовками, потім я йому кажу: ти в мене скінчилося? Він нібито: ти це відчуваєш так мило, але він не зупиняючи, потім ми закінчуємо і ми люди. Я прокинулася нікого немає, я дзвоню йому: він говорить зараз пройде, а дзвоню з краденого телефону. Потім вже я в магазині працюю і в мене відколюється зуб.

В реалі з хлопцем посварилися, телефон розбила.

наснилося що я нібито купила двох сірих вовчих вже дорослих. ще уві сні була моя сестра і моя кішка яка їх зовсім не боялася, вовчиці не були агресивними.

я на поле одна і за мною ганяються вовки ..я завжди біжу від них ..іноді знаходжу притулок а іноді вони накидаються на мене

Мені наснилося, що я приїхала, до колишнього хлопця в село, була зима, багато снігу навколо, дуже холодно, я шалено замерзла, балу ніч, я підходжу до будинку, починаю щосили стукати в будинок, сили закінчувалися, у мене навіть не було сил стукати в цей будинок, і кричати теж, щоб він відкрив мені двері, тут біжить вовчиця (і нібито я вже бачила її на цьому місці раніше), я думаю, що вона на мене нападе, моторошно злякалася, але вовчиця НЕ напала, вона почала вити під дверима, битися в неї, як би допомагаючи мені, щоб почули і двері відкрили, тут двері відкрив мій хлопець, і почав її проганяти, я сказала: вона допомогла мені, і на цьому все.

Це був дуже дивний сон, я був на якомусь острові, поруч з озером або океаном, вперед вела стежка, але справа була дуже цікава конструкція, я йшов до неї, як раптово почався потоп і мені довелося бігти вперед по стежці, кудись то в ліс там я побачив толі маленького вовченя, толі ведмедика, він мене помітив, але я постарався якомога швидше піти з лісу, в зворотну сторону, але вже за іншою стежкою, я обернувся і в метрах 30 від мене стояла велика вовчиця і пильно дивилася на мене, я побіг), в результаті вона загнала мене в якесь місце, схоже на невелику арену), вона спостерігала за мною і ходила колами, пізніше вона придбала образ напівлюдини полуволка, у неї в руках був меч, у моїх ніг теж лежав меч, я підняв його, але як ніби в очах вовчиці читалося, що вона не хоче цього поєдинку, я не пам’ятаю спілкувалися ми з нею чи ні, але в кінці кінців вона вдарила мене мечем по обличчю, як зараз пам’ятаю в ліву щоку, я міг вдарити їй у відповідь, і я б точно потрапив, я це точно пам’ятаю, але я чомусь не став цього робити, в результаті я почав плюватися кров’ю і незабаром упав, втративши свідомість. Далі лише одні моменти, відкриваю очі і бачу, як мене тягне якийсь незнайомий мені чоловік, знову вирубувати.Отямився я вже, не повірите де, в тій самій дивної конструкції, яка так привернула мою увагу. Я був укладений в ній, вона почала опускатися під воду. Далі я все дуже смутно пам’ятаю, але по-моєму я в щось перетворився.Ось так-Уот) Сам дивуюся своїм снам, пару днів назад так само був дивний сон, я спав всередині свого сну)) Вообщем, дуже сподіваюся на вас і чекаю своєчасної відповіді, т.до дуже цікаво дізнатися, чи мають мої сни якийсь сенс або ж це просто моя фантазія створює уві сні всі ці картинки, спасибі за увагу))

Годує вовчиця без вовченят.Вночі наздогнала мене одну в лісі.Я відчула страшний страх, але вовчиця була налаштована доброзичливо.Дійшла зі мною до якоїсь сторожки і не захотіла мене залишити одну, хоча я і намагалася її випровадити.

Снилося, що я бився з вовчицею.І вовчиця була вся в крові.Хто переміг не пам’ятаю, але пам’ятаю, що ми розійшлися по-різним сторонам і вона була вся в крові.

Я бачила уві сні білу вовчицю вона дивилася на мене блакитними очима наповнені співчуттям і мудрістю потім вона повеламеня в ліс.

я йшла по дорозі&# 8230; потім натрапила на сімейство вовків (вовк, вовчиця, вовченя), спочатку я штовхнула вовченя (думала це щеня &# 8212; т.до. я боюся собак), потім вовчиця на мене накинулася, у нас з нею була сутичка, в якій я здобула перемогу (потім я її погладила і вовченя теж з вовком до мене підійшли я їх і погладила)&# 8230;

Мені уві сні приснилося, що я біла вовчиця, ну точніше перетворююся на неї. Мені снився і раніше 2 сну, де я теж перетворююся на білу вовчицю. У першому сні, мені наснилося, що я біжу в лісі до печери, яку мені показав чорний вовк, далі мені снитися, що швидше за все я повинна швидше до неї прибігти. Мені наснилося, що я в школі, хоч і не має в неї йти, ну я все таки втекла і виявилося я запізнилася і мені довелося битися з ворогами, теж вовками, але вони були темних кольорів. Незабаром прибіг мені на допомогу, той самий чорний вовк і мені допоміг. У другому сні мені наснилося, що цей же вовк чорного кольору, мені супроводжує, так як він мені пояснив, що я рідко кольору і я безцінний скарб. Його звали у всіх трьох снах Лео, а мені по вовчому Кіра. У третьому сні, мені снитися, що я лежу на скелях, де дуже густий ліс, трохи подалі від скелі струмок, за струмком теж ліс і там мешкає інша зграя. Там і живе той самий чорний вовк Лео. Там заборонено було завиватиме, тільки в повний місяць. І найголовніше правило не можна було білої вовчиці і чорному вовк бути разом або навпаки. Так як я не була в зграї, а просто там жила, видала виття. Той вовк перетнув струмок, щоб перевірити хто видав виття. Він був сином вождя зграї. Він все бігав за мною, поки що не приїхали люди. Їх привезла моя подружка, що б подивитися, як так я перетворююся на білу вовчицю. Я перетворилася і сказала їй, їдь або буде вам всім погано, а вона у відповідь: &# 187; Я не поїду, я скучила, можна на тобі в образі вовка подивитися?&# 187;. Я їй сказала, що я не скучила, перетворилася і втекла. А так я ще забула написати, що я батьком своїм сказала, що я вирішила залишитися білою вовчицею і приїжджати додому з рідко. Незабаром в реальному світі моїм улюбленим тваринам став вовк. Але були улюблені все тварини. І я стало дуже багато наспівувати пісень. Підкажіть будь ласка до чого це все веде, невже я в реальному світі буду перетворюватися в білу вовчицю чи ні?

я була вовчицею. А мій чоловік-вовком. Його смертельно поранили-була яскрава кров-но я не дуже сильно переживала про це, хоча в житті завжди його оберігаю і веду за собою

Весь сон не можу згадати. Сон був цікавим. Начебто все було наяву. Вообщем мені чомусь потрібно було знайти вовчицю, Але я як не шукала її так і не знайшла. Але зате я знайшла трьох вовченят в сітці і вирішила що якщо візьму цих вовченят, то вовчиця сама знайде мене&# 8230; і тут я прокинулася, на жаль.

Поки ми з сім’єю сиділи на кухні, в квартирі на першому поверсі, здається снідали, але це не точно. як раптом до нас у вікно заскочила вовчиця і перестрибнула через нас. пробігла далі і сховалася у ванній, мені так здалося. потім з ванни вийшла мама, наче з душа, я почав кричати щоб вона швидше закрила двері і пішла. на кухні ми почали діставати зброю, там пістолети. були пневматичний пістолет, газовий і травматичний. я взяв трамат, але виявилося що немає патронів на нього. я дістав шприц, надів на нього голку і почав вже було заряджати його в сам стовбур пістолета. Раптом з ванної в цей момент вийшла сестричка, я почав їй кричати щоб швидше була, і не забула двері закрити, вона забула. я підбіг до ванни щоб закрити двері і побачив що виявляється вовчиця весь цей час сиділа у ванній а в іншій кімнаті, яка була поруч. сиділа тихо, в очах був страх або щось на зразок цього, але не агресія або ще що то, вона навіть тремтіла. потім коли вона побачила мене вона встала і пішла мені на зустріч, обійшла мене і прибігла на кухню, звідки вона і прийшла. я весь цей час намагався зарядити пістолет, але коли вона зайшла на кухню я зрозумів що немає ніякої небезпеки. я підійшов до неї, вона перетворилася в дівчину, ми з нею про те поговорили, не пам’ятаю про що, потім вона перетворилася в чорну кішку і втекла.
більш менш докладний опис цього сну.

Біла вовчиця потягла цуценя у собаки дворової в палісаднику. Зайшла у двір через частину розібраної огорожі палісадника. Потім снилася весілля: приготування, гості та банкетний зал

йшла додому багато з нега було і комне Беглі большии собаки прямо на мене я їм говорю не бійтеся подем я вас по годую прийшли додому а там на порозі вовчий ощенилася

мені прісніснілось, що я дивлюся вперед, а там темрява і боюся туди йти. я хотіла повернути навлево. Справа стояли дві валізи, я подумала їх взяти (знадобляться), і тут вийшов вовк сірий і стрибнув у мою сторону. Я прокинулася від його дотику носом

наснилася вовчиця яка почала загравати зі мною як собака. Я її годувала з рук, вона взяла їжу. в голові у мене була думка, погодую вовчицю і захищу дитини. було відчуття що за мною дитина і я його прикривала собою від вовчиці.

я закрив очі і через дві хвилини з’явився вигляд голови вовчиці ось і все

Вовчиця просила їсти, і прітанцововала з вовченям. Я сказав вовчиці що б вона почекала, я трохи пізніше дам що-небудь. Вона з вовченям лягла спати. Через якийсь час вони пішли! Я намагався на відео зняти, а у мене не чого не вийшло!

приснилася чорна вовчиця, хотіла вбити мене, я взяла рушницю і вистрілила в повітря, від сильного пострілу я прокинулася і вовчиця почала йти перед тим як я прокинулася

я зайшла в ліс, було похмуро навколо, побачила під деревом лежить вовчицю, вона спочатку гарчала але після стала йти до рук я побачила що вона вагітна, різко з’явилися люди у формі це були мисливці, я почала бігти в притулок і хотіла взяти вовчицю але вона залишилася народжувати, я взяла одного її малюка але він виявився звичайною дитиною, я його сховала а вовчицю з іншими дітьми не змогла мисливці всіх убили&# 8230; сон був моторошним (((

Привіт, я знаю що вовки це звірі свободи і ще однолюби&# 8230; Мені приснився сон неначе я дивлюся на нього з боку але при цьому беру участь в ньому сон хороший як ніби внутрішній голос мені говорить &# 8230; дивись ось вовчиця зараз вона завиє і на її виття прибіжить її звужений і дійсно &# 8230; поле висока трава .. раптом трава розсується і назустріч виходить вовк добігає вовчиці і лащиться з нею а я стою поруч і радію так як сама сама відношу себе до жінок вовчиця &# 8230; і звикла якщо любити то тільки одного вовка&# 8230;.

мені сьогодні наснилося ніби я маленьку дівчинку вів додому через ліс і на нашому шляху встала вовчиця чорна і дівчинка обняла її а потім я відвів дівчинку в сторону і подивився в очі вовчиці а її очі був таким же кольором як і мої і потім вона нас пропустила поясніть якщо можна перш мені такі сни не снилися буду вдячний Дмитро&# 8230;

Привіт, мені снилася нібито карета ми в ній їхали, нас супроводжувала зграя вовків приручення. Ми зупинилися перепочити, вийшли, я була з маленьким сином.Одна з вовчих стала агресивна, я заскочила з дитиною в карету, вона намагалася туди пробратися і я прокинулася.Я знала, що це вовчиця, т.до.з нами їхали вовченята в коробці і один був схожий на неї, у мене ще з’явилася думка, коли вона нападала, що потрібно їй вовченя віддати.Ось такий дивний сон в хрещення.

Я, в якомусь будинку, біля вікна лігво з вовченятами відкрив вікно і лігво обвалилася з вовченятами підійшла волчиха і дивиться на мене зі зграєю і по одному віддаю вовченят вона дивиться і блогадаріт поглядом

Напишіть сюди Ваш сон (чим детальніше, тим краще)&# 8230; Зима Дорога машина в машині (москвич-401) мої мама ІПДП (вже померли) хотіла сісти, але не сіла Вони поїхали я хотіла піти за ними, але не пішла повернула іпошла в іншу сторін, а потім я побігла я стала вовком або собакою чорного кольору і в бігу відчувала силу і спритність і був захват, а потім я подумала, а раптом хтось побачить мій вид &# 8230; і прокинулася . Не можу забути цей сон, мені приємно його згадувати .

Мені наснилася чорна вовчиця, нападаюча на мене. Але так і не змогла доторкнуться. Вона була ніби годує

я перетворилася в білу вовчицю а навколо мене сірі вовки, 1 вовк чорний наче спав в камені почав прокидатися..але захищаючи всіх..я вбила його..він був чорний..і туга..

Наснилося що Живу в приватному будинку, вийшла на поріг і побачила у дворі вовчицю в пащі у неї був вовченя, потім почула як пищали інші вовченята у мене в підвалі . Пішла в будинок, в той момент коли я закривала двері то краєм ока помітила що «тато» вовк кинувся з іншого боку будинку, в мою сторону.я розгорнулася різко відчинила двері будинку і вовки злякано рвонули в ліс. І все.

Підійшли з друзями до мого дому в селі, побачили вовчицю, злякали, але коли друзі пішли назад, вона погналася за мною, вона з оскалом кидалася на мене в воротах за які я встиг зайти, а я намагався щільно закрити ворота і замахувався на вовчицю ногою і мені вдалося закрити ворота

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ