Сонник вогонь до чого сниться вогонь уві сні за сонником Астроскоп

Якщо приснився вогонь, або вам довелося розпалювати полум’я в печі, сонники запевняють, що наяву вас чекають найсприятливіші події. Однак рекомендується уточнити, яким був вогонь, яке від нього виходило полум’я. Так, сильний дим і не піддається контролю полум’я вогню – тривожний знак, який вказує, що наяву вам складно контролювати власні емоції.

Бачити уві сні контрольований вогонь, вогонь в печі або в каміні – радість, спокій, міцне здоров’я, тепло сімейного вогнища.

Контрольоване полум’я або вогонь – сприятливий знак, який дає прогноз, що все ваше життя зміниться найсприятливішим чином.

Бачити уві сні неконтрольований вогонь або пожежа, який супроводжує сильне полум’я – небезпеки для життя і майна. Інакше – ваші почуття і емоції можуть вийти з-під контролю.

Неконтрольований вогонь – це стихія або стороннє втручання, яке порушить ваш звичний уклад. Або це ваші власні негативні емоції, які довго накопичувалися в вашій душі, а тепер намагаються знайти вихід назовні. Не виключено, що скоро вони можуть дійсно спровокувати найсильніший і не піддається контролю емоційний сплеск.

Розпалювати вогонь уві сні – нові почуття; нове творче починання.

Мирний (контрольований) вогонь може символізувати собою якусь раптову спалах в вашій душі, нове почуття або несподівану ідею.

Гасити вогонь уві сні, приснився вогонь і вода – позбавлення від поганих емоцій; перемога над собою; досягнете внутрішньої гармонії.

Вогонь і вода – дві повні протилежності, і в той же час це одні з основних стихій, яким підвладне все в цьому світі. Вода і вогонь взаємно доповнюють і врегулюють один одного. Сон дає прогноз, що вам вдасться приборкати спалах неконтрольованих емоцій і запобігти сильний емоційний вибух. Ви знайдете тонку грань для здобуття психоемоційної рівноваги.

Сонник Міллера: Вогонь

Наснилося, що вогонь охопив ваше житло – до наявності відданих друзів і слухняного потомства

Бізнесмену приснився палаючим свій магазин – до стрімкого успіху і до запаморочливого розвитку торгівлі

Чи не дозволили вогню розгорітися – до неспокійної роботи

Дивились на обгорілі стіни свого магазину – до нещастя радіє до несподіваної підтримки Долі в момент, коли ви будете готові навідріз відмовитися від боротьби за своє щастя

Розпалювали вогонь в сновидінні – до низці приємних несподіванок; до можливості відвідати далеких друзів Велика пожежа сниться напередодні благополучного плавання (для моряків); набуття слави і почестей (для творчих людей); безмежної удачі в справах (для бізнесменів).

Вогонь уві сні по Фрейду

Розпалювали вогонь уві сні – значить з любовним тонусом у вас все в порядку (для чоловіків); не відчуваєте задоволення від любовної близькості з нинішнім партнером і хочете знайти нового (для жінок)

Чи не вдалося розпалити вогонь – до любовної неспроможності (для чоловіків); до сумнівів у своїй любовної привабливості (для жінок)

Грілися біля вогню – тяжієте до нетрадиційних любовним зв’язкам (для чоловіків); змогли знайти гармонію в сфері любовних відносин (для жінок)

Погасили або залили вогонь – до проблем з потенцією або до хвороб репродуктивної системи

Зазнали страх вогню – боїтеся вступати в любовні відносини Також дивіться тлумачення сну Багаття.

Вогонь по сонником Цвєткова

Бачити опік на власному тілі – значить стати об’єктом пліток і лихослів’я

Якщо приснився вогонь в печі або каміні – це до багатства Якщо уві сні вогонь супроводжувався сильним димом, наяву вам загрожує небезпека.

До чого сниться Вогонь в Сучасному сонник

Вогонь уві сні віщує тривалий період процвітання мандрівникам і морякам; людям творчим – натхнення; бізнесменам – великий прибуток

Вогонь охопив ваш будинок – до відданості друзів і до послуху дітей

Підприємцю приснився вогонь, що охопив його склад або магазин – до отримання великого прибутку

Підприємець намагався загасити свій палаючий склад або магазин – до суєти і клопотів через комерційні справ

Магазин або склад згорів дотла – до фінансової удачі після цілого ряду неприємностей і проблем

Розпалювали вогонь – до приємного сюрпризу або приїзду далеких друзів

Сонник Лоффа: Вогонь

Відповідно до теорії Фрейда, «вогонь» – це яскраво виражений чоловічий символ Виходячи з цієї версії, поява вогню уві сні вказує на ваші спроби взяти контроль над тим, що відбувається у власні руки. Відповідно, якщо ви перемогли вогонь в сновидінні, вам вдасться впоратися з обставинами; якщо ви не дотримали руйнівну дію вогняного полум’я, значить ваші спроби керувати ситуацією будуть зведені до нуля.

Приснився сон: Вогонь – трактування Езотеричного сонника

Любовний сонник: Вогонь

Полум’я уві сні за сонником Міллера

Полум’я за сонником Фрейда

До чого сниться Полум’я в сонник Цвєткова

Сучасний сонник: Полум’я

До чого сниться Осередок по Фрейду

Розводили вогонь у вогнищі – віддаєте перевагу швидкі любовні зв’язки (для чоловіків); схильні займатися самозадоволенням (для жінок)

Готували їжу на вогнищі – задоволені станом любовних відносин з нинішнім партнером

Осередок погас – у вас відсутній любовний потяг Також дивіться до чого сняться Вогонь і Піч.

Осередок уві сні по Сучасному сонником

Сонник Цветкова: Вогники

Езотеричний сонник: Вогники

Блукаючий вогник в Сучасному сонник

Бачити блукаючий вогник уві сні – знак, що скоро вам відкриється інформація, про яку ви нічого не знали Також, є ймовірність, що вас спробують спокусити.

Факел за сонником Міллера

Факел уві сні по Цветкову

Приснився сон: Факел – трактування Сучасного сонника

Несли факел уві сні – до великої любові або радості; якщо не тримали факел в руках – до розкриття якоїсь важливої ​​таємниці

Палаючий факел – до ясності в заплутаній справі

Факел згаслий або впав з небес – до краху надій

Запалений факел серед білого дня – до досягнення того, від чого ви раніше відмовлялися

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ