Сонник ворушіння в животі 😴 приснився, до чого сниться ворушіння в животі уві сні бачити

Ворушіння в животі – не чекайте занадто багато від своїх друзів і близьких, можливо, що вони самі загрузли в неприємності, і їм просто ніколи приділяти увагу ще й вам.

Сон, в якому дитина штовхається в животі – позитивний результат будь-якої справи, навіть якщо воно є досить важким на самому початку.

Уміння тлумачити сновидіння – це цінний дар, тому що часом саме уві сні свідомість дає нам найглибші і важливі підказки.

Наснилися ворушіння в животі, але потрібного тлумачення сну немає в сонник?

Наші експерти допоможуть Вам дізнатися до чого сняться ворушіння в животі уві сні, просто напишіть сновидіння в форму нижче і Вам пояснять що означає, якщо уві сні бачили даний символ. Спробуйте!

Наснилося, що дитинка ворушиться, і я чоловікові кажу дивись як ручку видно, і голову, (всі ці ведення були як на УЗД фото) і син в уві сні з інтересом з чоловіком підбігли лягли зі мною на диван і розглядали ручку і голову, дуже раділи &# 8230;..

Сниться, що я вагітна, при чому чітко знаю, що це дівчинка, відчуваю як вона ворушиться, нібито скоро повинна народити, живіт опустився, мені про це говорить свекруха. Що це може означати? Я не вагітна і не збираюся поки

У мене в животі була дитина він сильно штовхався зсередини що я бачила його ноги зовні потім він народився але я ще до цього знала що це хлопчик

Уві сні бачила, що я вагітна (насправді немає) приблизно месяцев7-8, крізь живіт побачила дитину, бачила як він ворушиться . Потім лаялася на лікаря за те, що вона принесла і поставила попільничку під двері лікарняної палати, віддала їй попільничку і пішла &# 8230;&# 8230;.

снилося, що я вагітна і в мене дитина в животі штовхається, я руку кладу на живіт і відчуваю поштовхи. Хоча в житті я навіть не вагітна

Вітаю.Мене звуть Ірина.Мені наснилося що у мене в животі я намацала маленький кулька (ця кулька був в області матки) і я подумала що вагітна.

Привіт Тетяна, мені приснився вчора вночі сон, я явно відчула як в мені ворушився дитина, правда плід був маленький на дотик як кошеня

я лежу вагітна на ліжку, хоча я не вагітна, і відчуваю що у мене ворушитися дитина в животі, подивилася, а його ніжка аж випирає до пупка так що її можна було помацати.

Наснилося, що я вагітна, з животом великим, і в ньому штовхався дитина, я це добре відчувала і була порада, живіт більшим мені здавався то немає, але було з ним незручно ходити, з незвички, і уві сні дуже боялася пологів

Приснився тест на вагітність з 2-ма смужками. Потім, дивлюся на свій живіт, термін вагітності не великий і відчуваю чітке ворушіння. Наче в животі, невелику кульку і він переміщається всередині живота. До чого б це?

мені снилося що гладила живіт і побачила як штовхнулася ніжка в животі хоча з чоловіком поки що не плануємо так як є син 2.4 роки

Мені наснилося, що я вагітна (хоча про дітей я навіть не замислююся ще) і в моєму животі штовхається дитина та так чітко, то рукою, то ногою, то спинку вигне, здавалося як буд-то це все на яву відбувається!

снилося що йду по прямій дорозі і раптом відчула ворушіння дитини в животі поклала руку на живіт і відчула дитини рукою

мені протягом 10 днів сниться вагітність, ворушіння і маленькі дівчатка а почалося все з риби в озері. Сьогодні вночі мені наснилося ніби я вагітна і мій дитинка ворушиться видно як попку витріщає і головку.

Привіт, мені сьогодні наснилося, що у мене в животі штовхається дитина.Все так ясно було я навіть могла його нащюпать головку.Уві сні я розуміла що вагітна, і навіть деяким знайомим давала помацати свій живіт.Скажіть до чого це?

Вітаю ! Мій сон не особливо чітким але вагітність і ворушіння в животі запам’яталося чітко і як я пам’ятаю в мене було велике здивування. Спасибі)))

Бачу в дзеркалі себе (голий живіт невеликий) і відчуваю ворушіння дитини, бачу випирання ніжок. Дуже дивуюся уві сні, що вагітна і не розумію як це могло статися.

Наснилося що я вагітна, до пологів залишилося приблизно 2 тижні, як чекаю 3-го, (в житті 2-е вже є.) І піднялася я на гірку і туди поднімалість ще деякі люди, і останній забирають людина, похитнув гірку, і вона стала падати, я злякалася що від удару втрачу дитини, але я приземлилася на ноги зовсім безболісно, ​​і дуже м’яко. потім прийшла в якусь будівлю там протікала стеля, потім перестав. і після я дивлюся в дзеркало, дивлюся на свій живіт, і погладжувати, раптом відчула як малюк ворушиться. дуже приємні відчуття.і потім захворів живіт, я прийняла це як початок сутичок. була в очікуванні. багато ще всього було уві сні, але це саме запам’ятовує момент.

наснилося, що я вагітна, і дитина весь сон штовхався в моєму животі&# 8230;.я прям бачила, що це ніжками штовхається&# 8230; потім зрозуміла, що сутички почалися і тут дивлюся якийсь фонтан, від нього вода струмочками на всі боки&# 8230; на вулиці якась душова варто, я зайшла, купувалася, переодяглася і вийшла&# 8230; дитина продовжував штовхатися (я це все як наяву відчувала), і тривали сутички&# 8230; і потім я прокинулася уві сні&# 8230; (т.е ніби подвійний сон), і знову дивлюся у мене живіт великий і дитина штовхається, при чому я знала, що це дівчинка&# 8230;

Я народила сина не так давно, він у мене вже третій)))) І ось сьогодні вночі мені приснилося, що я вагітна і причому вже при надії і дитина дуже сильно штовхається і як ніби кружляє в утробі у мене була сильна паніка, але мама мене заспокоїла кажучи, що все буде добре, по статечно я заспокоїлася і вагітність пропала.

Мені наснилося, що я вагітна.У мене був великий живіт і малюк дуже сильно ворушився.Це були приємні відчуття.(Я вже народжувала, тому можу уявити як це).Потім у мене були пологи і я народила дівчинку) Сон був дуже приємний, такий ніжний і добрий.

Привіт, мені приснилося, що ми з чоловіком лежали у дворі на ковдрі і я відчула поштовхи в животику, тим самим зрозуміла, що вагітна, але чоловікові нічого не сказала і ми з ним почали під ковдрою грати в хованки і сміятися

Сон в якому я бачила себе сплячою, вагітності начебто не було помітно, і крізь сон почула ворушіння дитини

Я стояла не пам’ятаю де, але подивилася на живіт, а там вже місяць 8 напевно був. і дитина я прям відчувала, що він до стінок живота спиною лежить і головою вниз. Пару раз ворухнувся, а мені стало цікаво буде ще ворушитися чи ні і я давай живіт гладити, щоб він поворухнувся. Раніше вагітної ніколи не була, але прокинулася і прям таке відчуття, що правда це відчувала в житті вже) Було дуже приємно і спокійно

не можу точно і детально описати весь сон, але ось уривок його пам’ятаю добре і відчуття і емоційне приємне збудження. заходжу я в якесь приміщення, як виявилося вагітної, мабуть на 8-9 місяці, хоча животик і не великий. в приміщенні мене зустрічає радісно і як би ж давно чекає на мене жінка і ще, як я розумію теж вагітні дівчата. вона дивиться на мій живіт і я опускаю на нього погляд&# 8230; і бачу як маленькі ніжки вперлися з силою мені під ліве підребер’я&# 8230; потім вже бачу і відчуваю поштовхи по всьому животу..скрикую&# 8230; і радісно і тривожно відчуваю себе в той момент.

мені наснилося, що я була в лікарні у лікаря&# 8230;.чекала УЗі&# 8230; і відчувала як у мене в животі ворушиться дитина.Але в реальному житті ми з чоловіком хочемо дитину&# 8230; ось чекаємо коли ж я завагітнію&# 8230;.сама поки нічого не відчуваю&# 8230; але сьогодні йду на прийом до лікаря..

я лежала на ліжку. був уже вечір. і вкладала 3летняя дочка спати. подивилася на свій живіт і помітила що він збільшився підріс і відчула перші ворушіння своегомалиша. дуже зраділа. реально у мене 2 дітей. я не вагітна.

мені 24 роки я заміжня і мені сьогодні снився ніби я вагітна і дитина всередині штовхається а мені ніби неприємно і страшно

мені наснилося що я вагітна Дівот не великий але не гладкий як у всіх а як ніби зі шрамом я підходжу до дзеркала показую подрузі що у мене живіт і дитина починає ворушитися

Вітаю.Якщо чесно, весь сон не пам’ятаю, пам’ятаю тільки дивлюся на свій вже не маленький живіт, і дуже реально відчуваю штовхання малюка, гладжу живіт і бачу обриси маленької ручки, при цьому відчуваю почуття величезної ніжності, ну все ті почуття, які відчуває жінка в очікуванні малюка.У реальному житті у мене є вже син, і я самотня.

Бачила себе вагітної, як ніби животик великий вже. і раптом я відчула що дитина заворушився. Прокинулася і прям такі відчуття що все в реальності було

у мене вже в реальності є малюк, 1,5 року. тата у нас немає. але ось приснилося і так виразно (!), Що я вагітна, на 4 місяці вже, а малюк ворушитися&# 8230; і прямо бачу і відчуваю. причому від того ж чоловіка, з яким розлучилися ще до пологів. і все відмовляють, кажуть &# 171; аборт&# 187 ;, а мені шкода і така безвихідь.

Наснилося що у мене в животі щось ворушиться . При цьому я розумію що я не вагітна . Коли починає ворушиться у мене не вистачає повітря дихати і я бачу і відчуваю що у мене в животі що то є. Що це означає?

добрий день мені дуже хочеться знати значення цього сну сниться мені з п’ятниці на суботу що у мене в животі плід і він ворушитися і я дуже радію.величезне спасибі вам ТЕТЯНА

ось сніцца мені будинок кабуто я роблю ремонт вранці прокинулася Ідумею новерное прийде лист на будинок і сон у руках

наснилося що я стою, нічого не підозрюю..живота вроди не було. І тут раптом я опускаю голову і дивлюся, що до мене з живота потягнулася маленька ручка. там ще й кінь був пробігала повз.

я біжу по дорозі і тримаюся за живіт, відчуваю тяжкість, дивлюся а в животі щось штовхається (ніжка штовхнула так, ніби живіт гумовий, до коліна) а я в свою чергу тримала живіт і плакала&# 8230;

Приснився сон&# 8230; що я чіпаю живіт вагітній жінці&# 8230; і малюк сильно пошиття на мою реакцію&# 8230;.я дуже цьому зраділа&# 8230; але не знаю до чого БЧ це&# 8230; [email&# 160; protected] це мій емайл&# 8230;.спасибі вам за все)

Я бачила себе вагітної і живіт був большим. У животі плід рухався і штовхався. І я говорила дивись вона штовхається

Я бачила себе вагітної і живіт був большим. Плід шівілілся і штовхався і на живіт коли я його гладила говорила вона

Мені приснився сон, в якому я відчувала не люті ворушіння ембріона, я чіпала свій живіт і мені це було приємно. Сон був чорно-білим.

відчувала і бачила ворушіння дитини в животі, поруч були близькі, всі раділи і переживали, щоб все було добре

Відчувала дуже інтенсивні ворушіння в животі, я розумію що вагітна, але термін ще маленький щоб відчувати їх у всій облости живота і розумію що там два або три дитини. Розповідаю і показую чоловікові, але він без особливої ​​уваги а я все одно шалено радію.

Я вагітна 14 тижнів, і мені приснилося, що дитинка почав бити кулачком зсередини, як ніби стукав, і я кликала хлопця, щоб він подивився.

снилося ворушіння в животі, причому я розумію, що це не дитина, ворушіння дуже хворобливі і мені від цього було страшно /. Живіт насправді невеликий, але то що там шевелілосьімело якусь опуклу форму на животі

Ми були з друзями, йшли на якийсь захід, і по дорозі раптом у мене стало ворушитися в животі щось, спочатку злякалася від несподіванки. А потім він став штовхатися і я розповіла це чоловікові.Він зрадів, і сказав йти до гінеколога, а я налякалася і стала переживати за здоров’я цієї дитини, так як я на конуне пила пиво, і у нас останнім часом було дуже багато вечірок і свят. і з цим я прокинулася.

Я йшла по вулиці і Искальи квартиру своєї подруги. У вікні побачила чоловіка подруги і знайшла їх квартиру. Зайшовши додому побачите як будтозастолье. Я сиджу за столом з подругою а дитина в животі так сильно талкана, то ніжку видно чітко то головку. Мене подруга запитує від кого дитина а я відповідаю що у мене не було чоловіка і я не знаю.

снилося що я вагітна іначалісь пологи термін начебто маленький. у всякому разі живіт не великий і дитина в животі так сильно ворушився але мені ніхто не хотів допомогти при хватка в результаті все заспокоїлося і я не народила

Доброго дня, Тетяно. Мені пару днів назад приснився сон, що я вагітна двійнею і що я бачила своїх діток крізь живіт і була з ними в візуальному контакті.

Мені наснилося що я вагітна дівчинкою, вона ворушиться і я бачу пальчики і ніжки. На даний момент дитини не чекаю. До чого це?

приснився сон ніби я вагітна і дізнаюся про це тільки тоді коли вже відчула штовхання дитинку (вагітність була вже, є син 3,5 року).але ніхто чомусь &# 8212; то цьому не радий з близьких. за день до цього снилися коти в квартирі, і я не могла їх вигнати, вони гадили. ще за день я вибирала рибу на ринку (риба морожена була). до чого все це. ))

наснилося ніби я вагітна, але дізнаюся про єтом коли вже відчула ворушіння дитинки, але ніхто з родичів чомусь не радий, ворушіння відчувалися як на яву (у мене є син по єтому я знаю що єто).за день до цього снилися коти в квартирі вони гадили, я їх виганяла. ще за день купувала на ринку рибу морожену)) до чого все це??

Вітаю! Я не заміжня, але з хлопцем своїм живу вже більше року. Мені дуже часто сняться сни про те, як я вагітна. У мене великий живіт і дитина в ньому дуже штовхається. Я його гладжу і відчуваю його, як на яву! І до того ж, в кожному сні я відчуваю страх все всім розповісти, особливо мамі.

Мені пріснілсч сон що я лижу з мужам на Девані і він гладив мій живіт і ми побачимо як штовхнув дитина у мня жівате видили ручку його і я закречала ура я береміная і ми зраділи

почала народжувати, сестра приймала пологи, перша дитина народилася мертвою, другий здоровий, але я його не бачила. Потім відчула ворушіння в животі і поштовхи, как-будто третій ось-ось має народитися. Причому дуже чітко відчувала поштовхи, чекала коли народиться третя, але він так і не народився і я пішла в магазин&# 8230;. Далі не пам’ятаю.
В житті був один викидень, на даний момент вагітності бути не може.
За день до цього снилося що я в брудній річці, намагаюся виплисти, далі я повинна була вийти заміж за одну людину, але відмовилася за нього виходити і вирішила вийти за іншого, при цьому пам’ятаю чітко число якого я повинна була вийти заміж &# 8212; 14

я сама вагітна на 6-му місяці, і уві сні побачила ворушіння своєї дитини, прям ручки видно було, і я ці ручки гладила.

Мені сьогодні приснився сон що я вагітна і в мене великий живіт в ньому штовхався дитина, а потім навіть через шкіру я тримала його на руках це був хлопчик крупннькій такий приснився мій хлопець і ще один молодий чоловік він старший за мене на сім років і наяву я його знаю, я в таємниці від усього хлопця з ним зустрічалася, цей хлопець весь сон мене супроводжував, а ще мені дівчина наснилася теж вагітна ми з нею в двоем стояли і спостерігали за нашими малюками, потім приїхав мій хлопець на машині і за в’язалася потосовка між ним і тим хлопцем який старший за мене, в цілому сон був дуже позитивним я Відчувала себе щасливою і мені було все одно що навколо відбувалося, мені вже багато разів снилося моя вагітність але я так до сих пір і не завагітніла мені 20 років

снитися як в животі щось ворухнулося я помацала живіт і дуже чітко відчула маленьку ніжку дитинку я прям бачила п’яточку.

сниться що живіт ворушиться я доклала руку і відчула ніжку дитини пряо дуже чітко побачила маленьку п’яточку як я її гладжу.

приснився сон з понеділка на вівторок наче у мене ранній термін вагітності я навіть і не здогадувалася що я вагітна і раптом бачу живіт і кладу куки і в животі ворушіння дитини і я зрозуміла що я вагітна і так зраділа хотіла розповісти чоловікові але не зважилася і вирішила почекати

Сниться, що я вагітна, встаю з ліжка і дитина починає дуже сильно ворушиться, видно було горби на животі. Я тут я розумію, що пора їхати в рід будинок. Починаю збиратися, встаю перед дзеркалом і розчісуюся, а волосся дуже довгі і красиві.

Наснилося, що я вагітна животик так на місяців 7-6 і дитина штовхається. приставляючи руку прям дуже сильно відчувалося. До мене підійшла моя подруга, я їй дала помацати живіт, вона теж відчула і відійшла. Але реакція у неї була негативна, на кшталт того, що ти не можеш бути вагітна, але я була все рівно дуже щаслива.

Наснилося, що вагітна і дитина штовхається, я клала руки на живіт і відчувала поштовхи. В житті я не вагітна.

Вітаю! Мені наснилося, що я лежу на ліжку і дивлюся на свій живіт і бачу як в животі дитина з одного боку на інший бік перекочується.

Наснилося, що я вагітна, але насправді це не так. як ніби я лежу і чіпаю свій живіт і в цей час дитина починає ворушиться. уві сні я відчула радість

Наснилося, що я в неіснуючої квартирі зі своєю сестрою і бабусею дізнаюся про смерть свого діда, від бабусі ми це приховуємо, потім я лягаю в постіль, поруч сидить сестра, я ложу руку на живіт і виявляється що я вагітна і дитина починає дуже активно штовхатися , на цьому я прокинулася.

в конмате темно тільки з вікна місяць світив не сильно, я лежу на животі і розумію що мені щось заважає спати, але не боляче, просто заважає саме живіт, я дивлюся на живіт, в з нього як буд-то что-то випинається і тут я розумію що це коліно дитини, але не відчуваю радості, а якесь здивування і занепокоєння

Мені наснилося, ніби я вагітна і відчуваю як ворушиться дитина.чіпаю його ніжки. і розповідаю про це подрузі

мені наснилося, що я вагітна і що мені скоро народжувати.дівчинку.і ще я відчувала і бачила, що у мене всередині ворушиться дитина.

мені здавалося, що я лежу на ліжку в хорошому настрої і дитина оч боляче штовхався в животі, а у мене з’явилася при цьому думку, що це перші ворушіння і це половина терміну вагітності, але в принципі під час цих штовхання я то і зрозуміла, що взагалі вагітна

Я відчувала свою вагітність (живіт) уві сні (сама не вагітна), і дуже добре відчувала переворот дитини в животі, зі мною поруч була або сестра, або подруга, не пам’ятаю. Я навіть как-будто бачила обриси тіла малюка. При цьому я не відчувала ніяких негативних емоцій, тільки приємні відчуття і радість.

Привіт мені приснилося що я вагітна і чітко відчувала ворушіння дитини, в даний час у мене двоє дітей, до чого б це?

Наснилося, що я вагітна і дитина заворушився. я здивувалася дуже свою вагітність. почуття шаленого щастя охопило мене. я дуже здивувалася цьому, т.до. у мене двоє дітей і третього ми не планували..гладила живіт уві сні і хотілося всім розповідати про свого малюка

Доброго дня! У ніч з вівторка на середу приснилося, дуже ясно і я все відчувала, що я вагітна і в мене в животі ворушиться дитина. Я сама мама 2-х дітей, тому це почуття мені знайоме. До чого такий сон?

Я лежу на дивані і у мене живіт вже на 5-му місяці, дитина (хлопчик) ворушиться я відчуваю його ніжку ручку, і поруч ще вагітна сестра вона в реальності вагітна, і ще хто то вагітний точно не пам’ятаю і я говорю ох як добре у нас у всіх будуть діти майже одного віку

На березі моря, дуже хороша обстановка і я лежу в обіймах чоловіка і кажу йому, що вагітна і в цей час відчуваю поштовхи дитинку.

здраствуйте, мені приснилося, що дитина дуже сильно штовхається, що дуже боляче, і коли він штовхався, то бачила відбиток його ніжки.і на даний момент я насправді вагітна

наснилося, що у мене виріс швидко живіт, потім побачила, що в ньому ворушиться маля. вирішила піти стати на облік в лікарню, коли проходила обстеження, мені сказали, що я не вагітна, а вагітність поки у мене тільки в голові&# 8230; дуже засмутилася уві сні&# 8230;

Снилося, що я вагітна, лежу в пологовому будинку з великим животом, дитина чітко б’є ніжкою в животі і мені ось-ось народжувати днями. Я розмовляю з лікарями про моїх розродження.

здрастуйте, як ніби наяву відбувалося у мене живіт став округлятися і там я побачила маленьку ручку яка билася як ніби він чує мене і я гладила животик&# 8230;

Доброго дня!
Приснився сон як на яву з четверга на п’ятницю плюсом, стою я зі свої хлопцем і кажу йому, я вагітна, і руки кладу на живіт і відчуваю ніжки дитинку&# 8230; До чого такий сон підкажіть будь ласка. Заздалегідь дякую

Доброго дня!
Сон снився як на яву, ще й з четверга на п’ятницю, я стояла зі своїм хлопцем, і кажу йому, я вагітна, і кладу руки на живіт, і відчуваю ніжки дитинку, підкажіть до чого такий сон. Заздалегідь дякую

я вагітна, і в перебігу вагітності мені часто сняться діти.
але сьогодні мені приснився мій живіт, він сильно ворушився, потім я зрозуміла що це дві дитини, і одного з них почала бачити, він крутився як невгамовний ніби хотів вийти, він був схожий на маленький жахливий скелет покритий тонким шаром шкіри, було дуже страшно під сні, важко було усвідомити що це дитина та ще й мій, він почав крутитися зовсім неприродно і у мене вийшло його витягнути, ніби не з живота, а з під шкіри, витягнувши я злякалася побачивши його і викинула, він був напівмертвий. Все це відбувалося за серед знайомої мені вулиці&# 8230;

Вітаю. Мені наснилося, що я прийшла до екстрасенса, і стала розповідати, що у мене напружені відносини з чоловіком і попросила допомоги, на що вона поклала мені руку на живіт і сказала, що у мене всі проблеми вирішені і я відчула пульсацію в животі від малюка. У мене вже є дитина, тому я знаю, що відчула пульсацію, як при справжній вагітності. Я зраділа, але (в зв’язку з нашими фін.проблемами, основний дохід &# 8212; це моя з / п) почала плакати. Як же ми потягнемо малюка, адже грошей не вистачає і т.п. Підкажіть, чи може цей сон говорити про майбутньої вагітності? я хочу малюка, але чоловік мало заробляє і у нас вже 6,5 років не виходить зачати дитину. спасибі.

Побачила себе уві сні вагітної. Відчуваю як на яву що малюк штовхається в животі, але животик маленький. І прямо бачу як ручка крізь шкіру тягнеться. Мій хлопець вклав палець в ручку і що то мені сказав. А потім ніби я з мамою чи в басейні чи в море виявилася. І вода дуже прозора і як то різко, як ніби воду відкачали і люди в грязі. І я мамі кричу&# 187; включи насоси&# 187; Вона включає і знову прозора вода.

Я вже вагітна 4 тижні і мені сьогодні приснився сон що я сплю і різко прокидаюся від того що моя дитина з животика простягає свою ручку і чіпляється за мій палець

Тетяна добрий день. Я сама вагітна, але у мене ще невеликий термін і мені приснилося, що моя дитина дуже активно штовхається в животі, так що прямо видно ніжки, п’ятки, а ми з моєю мамою спостерігаємо за цією картиною і розчулюємось. До чого це?

сьогодні мені приснилося, що я начебто сиджу за столом за яким сиділи я і свекор і як ніби дитина в перший раз за ворушився, і потім підійшли чоловік і свекруха. я їм це і сказала що типу ще рано їй ворушиться то що термін маленький і ще ніби дівчинка буде, а вона посміхнулася, а чоловік ніби чимось не задоволений сидів.

Бачу уві сні колишнього чоловіка поруч (терпіти його не можу) і раптом ворушіння в животі. Думаю від кого я вагітна. Термін 18 тижнів. Розумію, що всі плани руйнуються по роботі, але всередині все-таки порада.

я сиджу на кріслі схожому на трон, воно велике, різьблене дуже красиве, і тримаюся руками за живіт, в якому штовхається малюк, відчуття приємні, але я здивована, чому я вагітна .

Мені наснилося що дуже сильно ворушиться дитина в животі, аж ходором живіт ходив, хоча я не вагітна, незаміжня, але є дві дитини. До чого це?

Щоночі сниться, що вагітна, дитина в лівому боці показує ніжку. Причому все сни в яких вагітна, дитина штовхається в лівому боці

Наснилося, що я перебуваю на кухні, я вагітна, живіт вже великий, дивлюся на живіт а з нього з лівого боку стирчить ніжка, з правого боку куряче крило, потім опиняюся в кімнаті, де починаються пологи і народжується кішка з пуповиною.

Я не можу мати дітей, у мене просто немає потрібних органів. Дак от, сьогодні мені приснилося, що я приїхала на ЕКО, лежу в лікарні, а він почав вже штовхатися і що то через живіт показувати на мою личко, потім вже вдома те ж саме

Доброго дня, Тетяно!Сьогодні мені прісної сон, ніби я в положенні на великому терміні, не знаючи стать дитини, він дуже огрессівно штовхався, упирався ніжками, так, що я бачила слід ступні з зовні живота.На час затихав, але відчуття було не передати, дуже приємні.

Знаю що вагітна (але насправді це не так), запитую в лікаря, що дитина не ворушиться, хоча вже майже 20 тижнів.А потім поклала руку на живіт і відчула як він крутиться там.

Вітаю! Мені наснилося как-будто я лежу на ліжку і гладжу себе по животу.Уві сні я вагітна (на яву немає) місяців 8 точно.І дитина так сильно толкаеться, що навіть через шкіру бачила ручку.Потім різко прокинулася, а відчуття вагітності досі не пропадає.

Вітаю! Мені сьогодні вночі наснився сон, що я вагітна і відчуваю ворушіння уві сні. Я рукою гладжу живіт і намагаюся зловити штовхання дитини. Непередавані яскраві приємні враження, ніколи раніше не відчувала ні наяву, ні уві сні. Коли я прокинулася, зрозуміла, що це сон, хотілося знову випробовувати ці відчуття, я знову заснула і сон повторився, або це було продовження&# 8230; я знову шукала рукою ворушіння дитини і вони повторилися&# 8230; Дуже приємний сон, про що він говорить? Заздалегідь дякую за Вашу відповідь))

мені снилося як дитина ворушився в животі.і я прям тримала руку на животі і відчувала поштовхи.і чоловік теж чіпав живіт

мені наснилося що я на прийомі лікаря . вагітна .і у мене ворушитися дитина і чітко видно через живіт руки і ніжки як при ворушіння

Лікарі не вірять, що я вагітна, я показую живіт, а там зліва направо перекочуються дві кульки, я питаю у лікаря, що це, вона говорить не знаю, дивлюся в дзеркало, а там на животі випирає маленька дитяча ніжка, я дуже зраділа і кажу це ж дитина, доктор каже, значить вагітна, терміново пішли робити узі.Поруч стоять вагітні з великими животами, я говорю чому у мене живіт менше, лікар каже у тебе термін маленький.P.S.мені 39 років, дітей немає.

Тетяна здрастуйте.Сон приснився два тижні тому з четверга на п’ятницю. Пам’ятаю лише шматочок цього сну.Дивлюся на свій живіт, відчуваю ворушіння в животі, кладу на нього руку, і розумію що вагітна.

мені снилося що я на якийсь кухні, мені дають завдання приготувати страву, я беру рибу яка лежала на деку і ставлю в духовку і через хвилин п’ять дістаю готову рибу і віддаю жінці яка дала мені це завдання, потім різко я опинилася на вулиці і відчула що в животі ворушіння живіт був не дуже великий але дитина дуже добре відчувався і виставив ручку і я розгледіла її повністю, долоню, пальчики все дуже добре було видно і я доторкнулася до неї і взялася за ручку, потім я прощупала як лежить дитина у мене в животі і я так раділа і розповідала чоловікові все що відчувала.Після цього у мене різко виявився на руках дитина як виявилося дівчинка (у нас вже є син якому 4 міс. ми хочемо дівчинку з чоловіком але не зараз а через років зо два) і я була дуже цьому порада і чоловік теж я побачить її личко кругленьке і на цьому сон обірвався.

Приснився сон, ніби я вагітна, живіт не сильно великий і коли я до нього доторкалася або придавлює, дитина всередині настільки ворушився, що йшли аж хвилі по животу і я відчувала дуже сильно це, це було настільки неприємно, можна сказати боляче навіть. таке відчуття було ніби він все мої органи розчавить всередині мене

наснилося що роблять узі і я бачу дитину, не вірю і відчуваю що він толкаетьсся а поруч хлопець моєї дочки і я бачу багато тарганів і ми намагаємося їх тиснути.а в іншій кімнаті мій чоловік розмовляє з колишньою коханкою (за його словами колишня) і я стаю не вільно свідком їхньої розмови.розмова була про тому що вони кудись їздили і я не повинна дізнатися.

таке відчуття було, що задихнусь.Настільки малюк придавлював мене під шлунок, крутився як дзига.Таке відчуття що плід метається.Я навіть не зрозуміла сон це був чи реальність.міцно спала.

Вітаю. Наснилося ніби я відчуваю, як дитинка ворушиться в животі, і термін у мене нібито не дуже великий, сон такий яскравий, як наяву, прокинулася з таким натхненням.

сон такий чудовий, такі відчуття від нього приємні залишилися &# 8212; дитинка ворушився, термін нібито невеликий, а він я точно відчувала, що штовхався ніжкою.

мені уві сні приснилася моя вагітність і я прям відчувала ворушіння дитини, хотіла дізнатися до чого мені приснився такий сон! Наперед дякую!

Мені наснилося, що я вагітна, і вже на великому терміні, я відчувала як малюк штовхає долоньками, і снилося до цього зачаття дитини.

Вітаю. Мені наснилося що в животі моєму дитина близько 4 місяців і він бурхливо ворушиться а я і мій улюблений дивимося на це в шоці і радіємо. Ворушіння прямо видно було.

я мати двох дітей. наснилося що я вагітна і прям про чітко відчувала пінаніе ніжками в живіт дитинку. (Як ніби скоро народжувати вже і я насолоджуюся цими митями і відчуттями). А ще думаю що треба взяти з собою в пологовий будинок. Є думки завести третю дитину дуже хочу але чоловік поки не хоче.

Мені прийнятий, що я вагітна.місяць 6-7.Точно знала, що буде дівчинка.Хоча реально не вагітна.Вона дуже боляче толкалалсь ніжками.До чого снився такий сон?

Мені наснилося що я вагітна. І дитинка в животі штовхається. І сон б дуже явним. При чому я перебувала там же, де і спала цієї ночі.

Приснився сон, що за мною погоня, я ховаюся. Поруч зі мною мама. І раптом я сиджу за столом і розумію що вагітна, так як мій малюк вперше заворушився. Спочатку мені було боляче, а потім приємно, я відчувала його серцебиття. Потім я подивилася на свою маму і заплакала від щастя.

Привіт, мені дуже часто сниться сон що я нібито вагітна і я відчуваю ворушіння дитини як він штовхає. Вагітній насправді я не є.

Наснилося, що я раптом починаю відчувати ворушіння в животі і розумію, що вагітна і зробити аборт вже пізно, я усвідомлюю, що це вже неминуче.(мені 48 років).Мій чоловік завжди говорив, що дуже хоче дитину (це в реальному житті) і уві сні я думаю, що треба йому сказати, що буде у нас дитина.Я зустрічаю його і кажу, що не дивлячись на те, що я не хотіла дитини, збулася його мрія&# 8230; Однак я бачу він не радий..Я здивована, але розумію, що нічого вже змінити не можу і не хочу.Я кажу йому, що вбивати вже шевелящегося дитини я не буду.Він приймає це, але я засмучена.Хоча планую уві сні як ми будемо його ростити разом.

Наснилося, що у мене ворушиться дитина в животі і я розумію, що збулася мрія мого чоловіка і у нас буде дитина, хоча я не хотіла (мені 48 років).Але це вже неминуче, так як він вже живий і вбивати ні в якому разі я не буду.Кажу йому, а він не радий, я здивована&# 8230; дуже.Але планую все одно, що ми будемо разом його ростити.Але я засмучена.

Я не вагітна, але уві сні бачила як матка увійшла в тонус і відчула перші ворушіння дитини як по справжньому.

Уві сні чекаю дівчинку. дитина ворушиться. живіт невеликий. Насправді не вагітна. Маю 2 дітей &# 8212; хлопчика та дівчинку.

Привіт, мені приснився дуже яскравий і барвистий сон ніби я вагітна і своєю рукою відчуваю як в животі дитина ніжкою штовхається, я як -будто відчуваю і бачу через живіт його маленьку ніжку, а потім я раптом опиняюся в пологовому будинку, де моєму погляду постає ну дуже багато вагітних жінок. В результаті уві сні я так і не народила. Сон снився після 7 ранку з п’ятниці на суботу.
Такий сон мені приснився в перший раз. До чого б це?
P.s Своїх дітей у мене немає.

мені наснилося, що у мене заворушився живіт, і як буд то я підозрювала що я вагітна, але не знала як сказати чоловікові.

Мені зробили маску з полуниці, потім я просто сиджу. На стільці і відчуваю що біля пупка з правого боку у мене в животі щось ворушиться

Привіт, Тетяна, мені наснилося, що я відчувала поштовхи в животі, я дуже здивувалася і сказала чоловікові, що я вагітна, попросила його помацати живіт, щоб він теж відчув, але коли він доторкнувся до живота, що поштовхи припинилися, хоча я відчувала навіть як ручки і коліна малюка випирають сильно крізь живіт. Потім уві сні я пішла в туалет і зрозуміла, що у мене йдуть месячние- дивлюся на все прокладки, вони все в крові світлою і знову ж таки не розумію, як же так, чоловік не відчув, у мене місячні, я ж не можу бути вагітною , але поштовхи ж я відчувала, подумала, що треба викликати швидку і їхати в лікарню, але потім прокинулася. Відчувала, що порада несподіваною беременнності.

мені наснилося що я вагітна і з права у дитини стирчали ніжки і мені було їх видно снилася моя вагітна подруга і різко стала я

Наснилося що я була вагітна в результаті одного дитинчати народила, пологів не бачила були вдома з кимось із рідних розмовляла і раптом звернула увагу на живіт а він кругленький і там ворушиться дитина

я явно відчула 2 ворушіння в животі, чого не очікувала уві сні, я не знала що вагітна (знову ж уві сні) і дуже зраділа цьому!насправді я не вагітна.До чого це може наснитися?Підкажіть будь ласка!заздалегідь дякую

Мені наснилося що я вагітна приблизно п’ять місяців, і я відчуваю як дитина ворушиться і бачу як він там переміщається і ще що сильно почав ворушитися що прямо було видно що ручками шкребе&# 8230;

Вітаю. Просто сиділа на ліжку як раптом дитина штовхнув до чого дуже сильно, далі чіпаючи живіт і намацала його. Уві сні була дуже радісна. І до речі, я насправді вагітна на 3 місяці.

Вітаю!
Сон мені приснився з середи на четвер. Прокидаюся я на свій ліжка і бачу що я вагітна і в животі ворушиться дитина. Ворушить ніжками так що я їх бачу і навіть чіпала його за стопи. І намагаюся уві сні зрозуміти як таке може бути, що місячні ось тільки закінчилися я просто не встигла б завагітніти, та й судячи по термінах настала вона давно а у мене ознак ніяких не було (в реальності у мене двоє дітей), і тести періодично робила.
Негативних емоцій уві сні не відчувала, тільки подив.

Доброго дня .
Другий раз сниться, що я вагітна. На ранніх термінах і відчуваю вперше ворушіння плода. Чітко відчуваю його руху. І радість від цієї події настільки що Я, що я вночі чіпаю живіт.

Мені наснилося, що я вагітна і в лікарні готуюся до пологів! Дитина ворушиться в животі, як в реальності. У реальному житті у мене дитина є, але з чоловіком ми не живемо! Мені робили кесарів, а уві сні я готуюся до того, щоб самій народити і чекаю сутичок!

Мені останнім часом часто сниться нібито я вагітна і ребеннок шівелется і я бачу його підлогу я ощушаю його ніжки і бачу

Вітаю! Мені наснилася небажана вагітність.Я була в шоці коли відчула в животі ворушіння дитини. І прям як ніби намацала його ніжки при ворушіння. Що цей сон означає? Заздалегідь дякую!

я лежала вдома на ліжку, і різко відчула що всередині мене б’ється дитина!я прекрастно розуміла що такого не може бути!і сон був дуже реалестічний!до чого сниться таке?

Доброго дня, Тетяно . Мені наснилося на початку, як ніби я у батьків вдома, будинок новий, але ще не добудований . Поруч з рідною домівкою почав будувати будинок мій однокласник . Ми з ним одним з вечорів розмовляли, він був якийсь сумний і розповідав як він нудьгує за своєю колишньою дівчиною (хоча він одружений). У батьків двір був дуже великий, я як то ввечері навіть вночі вийшла і побачила якихось хлопців у нашому дворі, я їх прогнала . Потім я виявилася вагітною і я відчувала як дитина штовхається, намацала його голову і мені так були приємні всі ці відчуття, які то дівчата з’явилися, я їм чимось допомагала, але врешті-решт вони мене обікрали, вкрали 2 телефони . У такий момент я ніби намагаюся потрапити в якийсь магазин, в який треба залізти через вікно яке -то або що-то схоже . І ось я вагітна туди деруся, в тому магазині моя колишня свекруха перебувала, ми з нею начебто спілкувалися . Все відбувалося як то в похмурих тонах, якийсь хаус .

все інше не пам’ятаю, снилося, що ворушіння в животі і бачу як рухається живіт, в попередній раз теж, насправді я не вагітна.

наснилося, ворушиться живіт, і термін по всій видимості не маленький.я дуже здивувалася, насправді не вагітна, цей сон бачу вдруге.спасибі

Привіт, уві сні я бачила ворушіння живота
,знала що я вагітна, відчувала дитини всередині себе.

наснилося, що я вагітна.Дуже чітко відчувала ворушіння малюка і на животі виступали маленькі п’яточки

Вітаю. Мені наснилося вагітність 4-ма дітьми і вони дуже сильно ворушилися але дискомфорту при цьому не відчувала. Скажіть до чого це?

Вітаю! мені наснилося, що я вагітна і на великому терміні. Що я торкаюся до живота і відчуваю, як ворушиться дитина. знаю, що була дівчинка.

мені наснилося що я вагітна десь 7 місяців. так швидко виріс живіт. і дитина шевелітся- я прокидаюся.

мені снилося що я вагітна, і ворушився дитина, я бачила скозь шкіру його обриси, ніжку, ручку.

Сниться що вагітна, ось ось має народити дівчинку, сиджу на кухні і чекаю сутички, дуже чітко відчуваю як дитина перевертається і як головка пішла я прокинулася.

Наснилося, що я в якомусь приміщенні, затишному, знаю що це лікарня, але на неї не схоже зовсім, мені кажуть, що зараз будемо народжувати, а я то знаю, що не вагітна, живіт плоский, чіпаю, а там штовхається дитина і приємно так, незвично, але мені це подобалося, за час сну я начебто &# 171; прозріла&# 187; -Дивіться, а живіт вже виріс, невеликий такий, акуратний, маму свою пам’ятаю вона мене заспокоювала перед пологами, а мені і страшно не було, потім на стіл лягаю і все-народила, встаю, а лікар малюка тримає і він такий чистенький, красивий, прям янголятко. Я запитала підлогу, мені сказали, що дівчинка. Потім я чекала поки мені її віддадуть і уві сні пам’ятаю свої думки&# 8212; -Звідки дитина то взявся, я ж і не знала, що вагітна і критичні дні були, як так вийшло і що ж мені тепер з нею робити, адже ми зовсім підготувалися до її народження, та й сесія на носі, як ж універ поєднувати буду. Ось як то так =)

я переїхала до батьків раптом всередині живота я відчула в ворушіння і почала чіпати живіт потім я помацала і намацала голову дитини, я в цей день пішла влаштовуватися на роботу.в тій організації я побачила своїх однокурсниць які прийшли влаштовуватися на роботу

Мені приснився сон, ніби я лежу на ліжку, чіпаю живіт, і там ворушитися дитина, дуже відчувалося як його п’ята впирається в живіт, на яву я вже мама, доче 3 роки, до чого пріснялся цей сон, при чому вже не перший раз

Наснилося що я вагітна.Дуже чітко відчувала ворушіння дитинки, навіть бачила як коливається живіт.

мені наснилося що я вагітна і дитина ворушитися в животі. що через месяцние проходить вагітність.і я пішла на роботі на легкий працю і термін 25 тижнів.

Вітаю! Мені сьогодні приснився дуже дивний сон&# 8230; Нібито я вагітна і дитинка всередині мене заталкался, заворушився, причому я його бачила всередині живота, т.до. шкіра сильно натягнулася і дитинка лежав бочком, прямо від головки до ніжок його було добре видно) Я вроди як покликала чоловіка і він помацав, що дійсно ворушиться. У реальному житті у мене двоє синочків двійнята навчаються в першому класі. Чоловік і я працюємо. Всі вроди як добре. Але від сну до сих пір як то моторошно. Нібито це було реальністю&# 8230; Взагалі мені часто сняться сни. І часом мені здається що коли я сплю, насправді я десь і зі мною завжди щось відбувається. Нібито реальність. мою адресу [email&# 160; protected]

Привіт Мені приснився сон що я вагітна і моя дитина всередині живота штовхається. Я кричу своєму татові, Папа він штовхається.

Сон був такий сплю в ліжку і відчуваю поштовх в животі нижче навіть, я руками зібрала цей грудочку в животі і стала тиснути, не вагітна до чого не знаю .

Мені снилося що я вагітна і стою на кухні і дивлюся на живіт і малюк починає ворушиться я все це дуже добре відчуваю, прилаштовувати на живіт руку і посміхаюся, і не можу нарадиваться.

Дуже чіткі відчуття ворушіння дитини в животі. поклала руку і відчуваю. Такий сон вже снився.

підсвідомо я знаю, що у мене велика міома..я лежу на спині і дивлюся на пухлину в низу живота..і бачу спочатку одну дитячу ніжку яка впирається мені через живіт (як при ворушіння), потім другу і ця ніжка пробиває шкіру живота і виходить назовні..цим сон обривається..і я різко бачу чоловіка з здоровеньким, сміється малюком на руках..

Вітаю !Я молода дівчина не була вагітна.Мені сьогодні наснилося що я вагітна і дитина вже начитав ворушитися в животі .

постійно сниться вагітність, ворушіння дитини (як на яву), маленькі діти, як буд-то я народила, такі сни неодноразові.

Вітаю.Приснився сон ніби у мене всередині ворушився дитина.Я не вірила і говорила всім що такого не може бути і що я не вагітна.А потім я прям візуально побачила ворушіння і що термін був 10 тижнів.

Наснилося, що я відчувала як всередині мене ворушиться дитина.Я не вірила і говорила, що такого не може бути.Потім я візуально побачила це ворушіння і що термін був 10 тижнів.

Приснився сон, що я відчувала як всередині мене ворушиться дитина.Я не вірила і говорила всім, що такого не може бути, Потім я візуально побачила це і що термін був 10 тижнів.

Добрий день, Тетяна. Мені приснився сон, що я вагітна-живіт видно (такого розміру як на 6-7 місяці) коли дивлюся на живіт-бачу поштовхи дитини.Що це може означати?Заздалегідь дякую

мені снилося як ніби я вагітна і відчувала як в животі ворушиться дитина. особливо головка. давала чіпати чоловікові і старшим дітям.

завжди сниться що у мене є дочка маленька.а сьогодні я вагітна і не знаю скільки місяців і намагаюся порахувати.животик маленький і починає ворушитися.а чоловіка немає поруч і мені не по собі від його відсутності.

Наснилося що я вагітна і гладжу живіт а там штовхається дитина.І я дуже щаслива.так як хочу другого. А вранці прокидаюся лежачи на спині і тримаючись за живіт.

наснилося, що я начебто вагітна&# 8230;..і бачила і відчувала як дитинка в животі штовхається і перевертається&# 8230;&# 8230; і виграла дуже багато грошей

Сон-я лежу на ліжку, піднімаю свою кофту і бачу, як у мене в животі щось ворушиться..відчуття схожі на ті, коду ворушиться дитина (у мене вже є дитина)..ворушиться досить активно..я просто помацала живіт і була цим дуже задоволена, т.до. на даний момент насправді хотілося б завагітніти.

я бачу уві сні що я вагітна, у мене великий живіт і відчуваю як ворушиться дитина відчуваю його ніжки і ручки коли торкаюся руками до живота. Ніжка дитини дуже сильно випирає з живота і чітка видно.

від куди то я йшла побачила я свого хлопця кажу дивись у мене живіт він її чіпає а вона починає шівілітся

Вітаю! Наснилося що малюк в животі сильно штовхає я поклала руку на живіт і чуствовала всі його частини тіла і ніжки і ніжки! мені 34 роки я ще не вагітніла, не виходить робила тест кілька разів негативний і місячні йдуть а мені здається що я все одно вагітна, може тому і приснився такий сон!

наснилося сто у мене не великий живіт і дитина дуже сильно штовхається. було таке відчуття що це на вербу а прокинулася від таких сильних рухів

Мені наснилося, що у мене на очах народила моя вже не молода мама, пологи пройшли легко (стоячи, вона сама як-би і незнаю і не очікувала), але дівчинка народилася хороша. здорова і посміхалася, а потім виявилося, що я в клопотах і проблемах забула зробити аборт, а вже опинився 5 місяць і дитина б’ється, а я вела НЕ здороья спосіб життя, та й дитини я не хотіла, і уві сні, я соответсвенно в розпачі.

моя немолода мати народила у мене на очах, але вдало, а в перебігу сну, виявилося, що я вагітна, але я ведуться не здоровій спосіб життя і не хочу дитину

Привіт, сьогодні мені приснилося що я вагітна, і навіть в животі дитинка ворушиться, і я точно знаю що у мене в животі двійня, але себе з животом я не бачила, зате поруч був мій чоловік і він клав руки мені на живіт. До чого це все сниться?

Мені наснилося, що я вагітна на великому терміні. Дуже щаслива. Навколо теж були вагітні. Бачила дитини свого на узі, причому не так як це зазвичай відбувається, а як ніби мені його в кіно показали. Бачила чітко личко, ручки ніжки і що це хлопчик. Порада була шалено!

мені наснилося що я вагітна живіт великий і коли я починала расгаварівать з дитиною він крутився в животі я прям все ощущяла і бачила як ніжка виперала далі сон не пам’ятаю

У мене вже 1,5 тижні затримка і всі підозри йдуть на вагітність. Сьогодні приснився сон, що у мене ще невеликий живіт (2-3 місяці) і в животі у мене маленька дитина сильно б’ється. Я його прямо рукою заспокоюю, гладжу по животу. Таке відчуття, що він там розігрався. Тобто я прямо рукою відчувала його ворушіння. Наснилося, ніби це літо і я в селі у батьків гуляю.
Не знаю, до чого б це.

здрастуйте, мені приснилося що я вагітна 36 тижнів дитина сильно перевертався в животі, я показувала живіт своєї дочки, тоді дитина зсередини порвав живіт і випхали ногу, я була на дорозі, мені хто допоміг дійти до пологового будинку і там мені його дістали спочатку дитина була синій потім норм, тільки смаглявий, він заплакав потім його забрали, коли йшла до пологового будинку дорога була якась не звичайна красива (алея, дерева, річка) хоча цього насправді немає і пологовий будинок не такий як наш, потім мені ще приносили дитину, він гарний, але я не знаю хто це хлопчик чи дівчинка. може надала роз’яснення а то я що то зовсім заплуталася, про себе незаміжня є дочка, працюю, але зібралася звільнитися у зв’язку з навчанням

Мені 17, і приснилося що я вагітна, живіт був маленьким але виділявся, я сиділа на лавці, під коло була природа, якісь люди, але напевно просто перехожі, вони сиділи біля мене, я подивилася на свій живіт і побачила інтенсивні руху, дитина бився я чітко бачила, це привело мене в захват я радісно закричала, все на мене почали дивитися, я намагалася сказати що дитина ворушитися при такому маленькому терміні, я знала що я скажу це батькові дитини, я його шукала, але я не знала хто він був, я просто знала що він є і де то поруч, можливо він був біля мене, але я не знала хто це за людина.

Снилося що, у мене в животі дитинка, і його ніжка штовхається в живіт і чітко видна. А я думаю, адже термін ще маленький &# 8212; а ніжка вже повністю сформована і досить крупна. Я її погладила і була дуже щаслива))))

несподівано з’явилися сильні поштовхи в животі, я стурбована &# 8212; що це? І раптом вгорі живота по центру з’являється опуклість, яка збільшується. Я починаю обмацувати живіт і починаю розуміти що це дитина який робить плавні рухи в животі зверху вниз і вправо.

точно не пам’ятаю сам сон.він був довгим, найбільш вражаюче було що я запам’ятала свій великий живіт і поштовхи дитини, мені були дуже приємні ці поштовхи.

Доброго дня, Тетяно ! Бачила уві сні себе і чоловіка, відчувала як дитина ворушиться, раділа і прикладала руку чоловіка, щоб він теж відчув ворушіння !

лежала на ліжку і раптом відчула якісь ворушіння в животі, підскочила і помацала руками живіт і знову відчула ворушіння

лежала на спині і у мене був великий живіт а в ньому ворушився дитина я його погладила і кажу комусь це напевно головка а мені інший голос відповідає так у тебе ж двійня до чого цей сон

Весь сон не пам’ятаю, але я дізналася що моя дочка (їй буде 16 років 1 березня, дуже домашня дівчинка, друзів практично немає) вагітна. Причому живота немає взагалі, а дитина сильно штовхається. Видно не озброєним оком, і рукою відчувається. Я про це розповідала уві сні своєї померлої бабусі. Вона посміхалася, а я була в шоці. не знала що робити .

я вагітна уві сні як буддто знаю що термін маленький але чіпаю живіт і прям відчуваю як там дитина ворушиться активно я уві сні гуляла зі своїм колишнім чоловіком і в цей час чіпала живіт попросила його помацати але він відмовився не став прікасатся

Бачила уві сні свою вагітність вже на останньому терміні, один раз навіть відчула перейми, також відчувала ворушіння дитини.Ходила по магазинах, хотіла купити демісезонний куртку, але так і не купив. Ніби як я перебувала біля роботи чоловіка на машині, але не їздила на ній.І мене заспокоювало те, що якщо почнуться пологи, то чоловік поруч.Але насправді, це не нинішнє місце роботи чоловіка, а якийсь інший!

Приснився сон що я вагітна, відчуваю ворушіння в животі, живіт великий близько 9 місяців, хвилююся дуже уві сні так як у мене немає чоловіка, переживаю як забезпечу дитини.

Мені наснилося, що я вагітна, дитина штовхався в животі. Я кудись бігла, то чи в лікарню, то чи кудись ще.

я лежу відчуваю як в животі штовхає малюк потім якісь акули снилися кусали людей кров була? потім начебто я зрадила чоловікові з якимось хлопцем.

наснилося, що в животі хтось ворушиться, щось довге як великий черв’як, я навіть могла крізь живіт його намацати, настільки він випирають через шкіру живота (намагався вилізли), навіть схопила його через шкіру, він задригав і я злякалася прокинулася від цього&# 8230; відчуття були настільки правдопободнимі, що я ще довго лежала, прощюпивая живіт, так і заснула знову. Сон продовжився, але вже більше було схоже не на хробака, а голова побільше була, як зміїна..все відбувалося в ліжку (де ми як зазвичай спимо), уві сні по-вдруге я розбудила чоловіка, попросила подивитися, що ворушиться і знову прокинулася від жаху..

до чого мені наснилося вагітність вже ні раз і я гладила живіт ! І ловила рибу живу ! Я просто чотири роки не можу завагітніти після аборту він у мене був один і перший лікарі кажуть що у мене все добре

Наснилося, що я вагітна і вже 6 місяців. як ніби шкіра живота прозора і я бачила дитину. хлопчик з блакитно-синіми очима, маленькі ніжки і ручки. він ворушився в животику.

добрий день, мені наснилося, що я вагітна, мені роблять узі і я відчуваю ворушіння.відчуваю голівку.ніжку і ручку.лікар робить узі і каже ось сердечко.і каже готуємося до пологів вже, і тут я відчуваю як починає випирати ручка і живота і я її прям чітко відчуваю і бачу, потім вже бачу ручка стирчить і живота і махає мені.потім яскраве світло і бачу дівчинку маленьку і жовтого кольору, а навколо неї яскраве світло, уві сні я розумію, що вона мертва і мені її треба поховати.до чого цей сон?

я бачила як у мене ворушився дитина, я його бачила як через прозору плівку, я його тримала в руках

Бачила уві сні себе беремменной з великим животом. Показувала чоловікові як він ворушитися. навіть бачила пальчики. у побачила що він витріщив попу. сказала дивись хлопчик .а ти чекав дівчинку

Мені наснилося, що я дізналася що вагітна..мені лікар каже: Дівчина, ви вагітні)) я дивлюся на живіт а він уже помітний, думаю це ж таке щастя, чому я не помітила як виріс живіт. і відчуваю, що дитинка штовхає мене, ніби каже: &# 187; Мама, я вже тут!!&# 187;

Привіт Тетяна, Мені наснилося що я перебуваю у своїх батьків. До мене в гості приїхала подруга зі своєю сім’єю. Це відбувається на паску. І я відчуваю сильні ворушіння своєї дитини і розумію що в мене буде дочка. (Про вагітність я навіть не мрію, так як у мене є діти і донечка якої 10 місяців)

Наснилося активно ворушиться в животі дитина.Як по справжньому.А у мене виник страх, що аборт зробити не можу, що пізно.Вообщем і гріх також.Якось так.І боязнь народити хвору дитину.У мене друга дівчинка хвора на синдром Ретта.

мені наснилося що я вагітна і чітко відчувала ворушіння дитини в животі.Спочатку я народила одну дитину, а потім другого.

Мені наснилося що я вагітна але я незаймана і такий сон мені сниться вже напевно раз 4 5. Я була в якомусь театрі сиділа на високому глядацькому місці і дивилася вниз потім спускалася. Я якимось чином дістала дитини з живота і показала мамі і побачила пуповину дитини і мама сказала прибери назад.

добрий день мені снилося нібито у мене живіт, а термін маленький ..йшла спочатку в сад вишневий, але там було темно і я пішла назад, дивлюся видно ніжку дитини я її навіть відчула т.е. помацала&# 8230;, а потім живіт став ніби не справжній і ще більше!

Не пам’ятаю деталі, просто пам’ятаю, що вагітна дівчинкою і відчуваю її ніжку під шкірою, порада. Нічого більше не запам’яталося. Дитина є, поки не планували другу

Доброго дня.Мені снилося, що я бачу себе як би в дзеркало, сон був тонах блакитних рожевих, я себе бачила вагітної з голим великим, і красивим животом, і видно було як дитина штовхається, і видно відбитки ніжок.

мені снилося що штовхається дитина він виставляє ніжку і я уві сні розповідаю чоловікові він говорить що про нього можна забути що йому доведеться посил на роботі сон обривається

Я вагітна на даний момент, і мені приснилося що всередині мене мій малюк штовхається, як ніби він нзнутрі притискається обличчям і я бачу розмір його носика, підборіддя, вообщем силует!І начебто у нього на голівці з верху якийсь наросток, як плавець у риби тільки з кістки 🙁 ми з подругою щюпаем його головку через живіт, і тут мене подруга запитує про цей наросток, я говарю що так і повинно бути ((( боюся дуже що означає цей сон?

Вітаю. описание: спочатку відчула ворушіння в низу живота. дивлюся-я вагітна і дитя промацую руками. відчула ручки, ніжки, тіло, голівку і побачила його&# 8230; і постійні його ворушіння. покликом чоловіка, щоб доторкнувся. а дитина у мене висить як в сумку. і шкіра просвічується&# 8230;.да, і черешню дуже соковиту їла і червону&# 8230;

Я бачила себе вагітної &# 8212; живіт вже був помітний, місяців 6-7 приблизно.Я бачила і відчувала поштовхи і ворушіння в животі.Я була щаслива уві сні цього.

Сон з суботи на неділю. Наснилося ворушіння в животі, ніби вагітна. Потім бачу вже народженого у мене дитину, знаю що це дівчинка. Була порада, але дивне почуття, звідки і що далі робити !

Сон з суботи на неділю. Сниться ворушіння в животі ніби вагітна. Потім бачу народженого у мене дитину, знаю що це дівчинка. Дуже порада, але дивно, звідки і що далі робити! В житті я одна, виховую сина 18 років.

наснилося що ракета яка стартувала впала і вибухнула, я сховалася від вибуху, прокинулася в лікарні вагітної. дуже переживала чи все в порядку з дитиною, ходила по лікарні і питала у медсестер що з дитиною, ніхто не зміг відповісти. після присіла, доклала руку до живота і відчула як малюк штовхається. все було як на яву. після я уві сні прокинулася і розповідала бабуши що мені наснилося що я вагітна. вийшло 2 сну в одному

Доброго дня. Мені наснилося ніби я вагітна і відчуваю ворушіння плода, ніжку рукою через живіт чіпала, плавала під водою в якийсь будиночок, як ніби я могла дихати під цією водою і зі мною плавав хто то знов говорив &# 8212; Не бійся дихати. потім нібито з чоловіком переїхали в какой то будинок і там я народила сама і як ніби він пропустив це і яким чином дитина опинилася назад в животі і я знову народила і навіть було відчуття, неначе мені це сподобалося, а потім дитина почала швидко рости, дівчинка, з’явилося відчуття, неначе я (переродилася), якийсь момент зник і ось я стаю перед дзеркалом &# 8212; я та дівчинка яку я ж і народила. потім я (дівчинка) з ким то подружилася і гуляла &# 8230;. були якісь руїни&# 8230; типо НЕ добудови&# 8230;. і далі мутно пам’ятаю&# 8230;&# 8230;

Вітаю .мені майже щоночі сниться що я вагітна .дуже великий живіт і я прям як на яву бачу ворушіння дитини.до чого це,.

Вітаю .До чого сняться маленькі рибки? Сон приснився мені такий: мені роблять узі і у мене в животі маленькі рибки і начебто ікринка з зародком рибки
&# 8230; до чого?))

наснилося що я вагітна і він сильно штовхає я його навіть через шкіру брала за ніжку і в цей час дзвонила чоловіку і говорила що вагітна

бачу свій живіт, дитинка штовхається і я відчуваю його ручку і тримаю за ручку (наяву я не вагітна), потім з’являється великий міхур і в ньому хлопчик маленький з пупопвіной

лежимо дивимося з чоловіком телевізор, раптом відчуваю, що у мене під шкірою на животі починає щось рухатися, я не злякалася, але якийсь стан подиву, щось на кшталт маленької квасолини рухається під шкірою (саме під шкірою, а не в животі) в праву сторону, доходить до боки і піднімається в грудях, весь цей час я намагаюся зловити і намацати що це таке, потім через верх правої груді, воно добирається до западини між грудьми і намацую маленьке тільце, ледь чітко намацую контури ручок, спинку , а ось коли доходжу до ніжок, чому то на дотик їх виходить 3, я не лякаюся і хочу обмацати головку, вона промацується, але не детально і тут дитина хапає мене за палець через шкіру, я намагаюся привлеч увагу чоловіка, кажу йому дивись, дивись, але він так захоплений, що не відривається, і тут дитина починає обповзати ліву груди по верху і зникає всередині. Через кілька хвилин тим же шляхом з центру живота під шкірою він знову піднімається до центру між грудей, але тепер це не фасолінка, а вже силует схожий на чоловічка, я дивлюся з очікуванням, що все буде в порядку, адже до цього я намацала 3 ніжки і незрозумілу голову, але бачу чітко виділяються риси 2 гарненьких ніжок і двох ручок, правильну голову (потилицю), кличу чоловіка, але знову зайнятий, я знову обмацую дитинку, він весь час хапає мене за руку, тут до мене доходить і я просто беру руку чоловіка і тягну його палець до руки дитини, малюк вистачає палець, чоловік в шоці відривається від чогось, запитує що це було, я говорю триндіт краще подивися і тут дитина розгортає до нас личко, я чітко бачу обличчя у себе під шкірою носик , ротик, очі, тільки під своєю шкірою. Дитина випускає палець чоловіка і починає тягнутися до чого то ручкою, мені ставати боляче оскільки натягується шкіра, кажу чоловікові подивися що йому хочеться, він наближає особу, стає зрозуміло що він тягнеться до нього, але як тільки чоловік опускається досить низько малюк вистачає його за ніс , чоловік здивовано каже &# 8212; ну прямо весь в маму, ще не народився, а вже батькові ніс прищемив, видно як малюк посміхається, потім відповзає під ліву груди і засинає, ми теж лягаємо, через якийсь час прокидаюся від сміху, і бачу що чоловік грає з малюком, який у мене на лівій груді (все ще під шкірою), а малюк сміється, тут чоловік каже я ось тобі зараз наколіть все, шкоді такої і починає тертися щетиною по шкірі де дитина, але не сильно, малюк сміється, а потім каже &# 8212; мені щікотно, а ось мама прокинеться, отримаєш за те що все поколов

добрий день як ніби я не знала про вагітність а термін вже 6 місяців дитина штовхає ся і янаблюдаю його руки ніжки .і як ніби він народився завчасно я переживаю щоб сохранітт життя йому

наснилося що я просто сиділа, і у мене сильно ворушився дитина&# 8230; я вагітна, але для ворушіння ще рано взагалі

Лежу на ліжку, і відчуваю як у мене перекинувся дитина, ліг поперек. Я знаю, що це хлопчик навіть ім’я називала, зараз не пам’ятаю. Насправді я не вагітна.

Наснилося, що я лежала на узі..мені водили по животу і я бачу, як дитина випирає ніжкою то в одній частині живота, то в інший. Я дуже здивувалася, а ворач каже: а чого ви дивуєтесь?у вас вже 2,5 місяці.І подруга (вона зараз вагітна, і уві сні теж стояла з великим животом) поруч стоїть і каже: а ти нила, що втомлюєшся сильно, у мене в 2,5 місяці теж втома вже була. А перед цим сном сьогодні мені приснилося,.що я з хлопцем ловила рибу на платному ставку і закинула на інший (який не можна) і зловила рибу величезного розміру і так легко її дотягла до берега, чомусь уві сні я кричала: сом, ба який величезний сом, що не з ним робити?і в підсумку відпустила назад у ставок і потім кожну хвилину на мою вудку діставала рибу то одну, то другу. Що б це могло означати? не думаю, що вагітність, т.до сни, що я беменна мені снилися багато разів. Завчасно дякую за відповідь

я лягла відпочивати був день і вирішила перевернутися на живіт. і начитав шівеленіе хоча живота не було. шівеленіе були чіткі сильно виперало з живота.

Мені наснилося, що я вагітна з четверга на п’ятницю, І найголовніше що я уві сні й гадки не мала як я могла забереміннеть.Адже партнера у мене немає. А потім плід в животі почав ворушиться і я почувствивала хворобливі відчуття . Тому що Я сама уві сні була худенькою а плід в животику був великим.

Вітаю.Мені снилося, що я йшла по місту і раптом я опинилася вагітна, термін був не дуже великий, думаю місяців 5-6, і раптом я відчула поштовх зсередини, та такий сильний, я подивилася на живіт і здивувалася, потім пішли начебто сутички. І я прокинулася

Вітаю!побачила себе уві сні вагітної приблизно на п’ятому шостому місяці, ніби лежу на ліжку на спині і дивлюся на живіт а він почав ворушиться, але до цього я живіт гладила, я б навіть сказала, що лоскотала себе в області пупка.Я знала що вагітна але на маленькому терміні, а тут дивлюся живіт заворушився і вже не маленький!Я взялася за нього руками і продовжила гладити і все ворушіння я відчувала як наяву, до сих пір не можу в себе прийти-це було не боляче, а навіть приємно, т.до я в реальності хочу дитину (дуже), потім я встала і підійшла до дзеркала і повернулась боком, причому одягнена я була в одні труси при цьому розмовляла з мамою і пояснювала їй, що живіт тільки з’явився і яка я стала товстенька.При всьому при цьому я прокинулася від того що мене розбудила мама яка на передодні залишилася у мене з начевкой і прокинулася на тому ж місці (на ліжку) і в тому ж положенні (на спині) і проходячи повз дзеркало в передпокої я звернула увагу на себе і свій живіт&# 8230; і дзеркало теж це було уві сні (велика), що і важить будинку. Може все таки цей сон віщує мені незабаром стати мамою?

Уві сні я приїхала в гості до тітки і ми зібралися йти до моєї подруги живе в тому ж селі що і тітка. І в цей час мені стало погано, тітка так несподівано сказала: Так ти вагітна!. І я з подивом задираю блузку, а там живіт невеликий. Потім я відчула і побачила як маленька ніжка друкується зовні від стусана дитинку зсередини. це було так реально, що я прокинувшись думала що правда вагітна і штовхає в животі. Але я не можу бути вагітною, адже у мене недавно була менструація. Поясніть будь ласка до чого може снитися такий сон.

Мені наснилася що я вагітна, і у мене дуже великий живіт, і живіт став випирати в бік, наче дитина штовхається.Сон приснився з п’ятниці на суботу.

мені наснилося що я вагітна і що дитина в животику ворушиться та так що видно його ступні на животі, нов даний момент я не вагітна і не планую

Доброго дня. Мені наснилося, що я вагітна. Невеликий живіт і я відчуваю і бачу ворушіння дитини. Підкажіть, будь ласка, до чого сниться такий сон. спасибі.

Доброго дня. Сьогодні уві сні бачила себе вагітної. живіт невеликий. Бачила і відчували ворушіння дитини. Підкажіть, будь ласка, до чого сниться такий сон. спасибі.

мені наснилося що я вагітна і дитина штовхався, і найцікавіше живіт у мене як ніби-то прозорий, і я бачила головку, вічка, носик і ручки малюка, коли він штовхався.

просто снилося що я лежу і відчуваю що дитина всередині ворушитися, приємні відчуття. потім погладила свій живіт і все.

Пріснілсч сон, що я вагітна і я про це сама дізналася тільки на 29 тижні. коли дитина ворушився добольно сильно що я крізь шкіру живота бачила як випирала його головка

наснилося, що я вагітна, причому раніше кілька разів снилися сни де я була вагітна і термін був менше, сьогодні вночі приснилося що почалися пологи і сильно штовхав дитина, навіть боляче було, у мене вже є дитина, 2 роки, і відчуття уві сні були дуже яскравими

мені уві сні пріснілосью що я з подружкою завагітнівши.але у мене термін мабуть був більше потомучто я відчувала як малюк штовхає. я намагалася від нього позбавиться.хотіла на аборт не зробили а подруги зробили. я по жевоту себе била.але він сильно ворушився

мені наснилося що я сиджу на дивані і раптом відчула щось незрозуміле в районі шлунка коли начитав мацати то отчетлева намацала маленьку руку яка була стиснута в кулачок . І тут я зрозуміла що я вагітна і термін вже великий .

заворушився живіт.шкіра була такою тонкою.що прямо побачила дві маленькі складені ніжки і розглянула.що це хлопчик.снилося одне і те ж два рази за одну ніч

пам’ятаю тільки одне що відчувала біль в животі, а коли почала прощупавать живіт то малятко заворушилася. і я подумала що ще років зо навіть не пройшло як я народила сина мені робили кесерева і стало страшно (((що що-небудь трапиться з малятком&# 8230; (Наяву у мене насправді болів живіт, я зрозуміла коли прокинулася)

я вагітна і мені снитися нібито моя дочка мені вистовляет ніжку в правий бік і я її ніжку гладжу

Наснилася що я вагітна, термін 9 місяців і я уві сні відчувала як толкаестся дитина, мені 20 років і я неодружена.

Привіт, сьогодні мені приснилося ніби я вагітна на 5-6месяце і дитина в животі сильно штовхається і ворушиться, а я все це відчуваю ніби насправді вагітна, хоча і зовсім не вагітна і такий сон вже не вперше.Що це може озночает?

я вагітна, в душі щастя, що скоро він народитися.Я дуже цього чекаю! Моя мама гладить мій живіт і я відчуваю поштовхи і ворушіння!

Вітаю!
Сни мені не сняться взагалі. якщо один присниться за півроку вже добре, в ніч з позавчора на вчора приснився сон. Я сплю тій же позі що і спала, і фізично відчуваю як весь живіт ходить ходуном, дитинка штовхається. Ще уві сні здивувалася, звідки я ж не вагітна. По-моєму навіть ручку його відчувала як він витягав і просила чоловіка помацати живіт і ручку.
Просто я зараз перебуваю на стадії розлучення, місяць до останнього засідання. І я взагалі не розумію, до чого це, тому що кроків залишитися від чоловіка я не бачу.

Вітаю!Сьогодні мені наснилося, що я вагітна, і я чітко відчувала як малюк активно ворушиться в утробі. В житті мені ще не осчастлівелось стати мамою, тому до цього сну такі відчуття мені були невідомі! Уві сні я дуже щаслива була, мені були приємні ці відчуття!Навколо мене все раділи такої події!

Вітаю!Сьогодні мені наснилося, що я вагітна, і я чітко відчувала як малюк активно ворушиться всередині мене!В житті мені поки що не по щастило стати мамою, так що такі відчуття я відчувала вперше!Мені хтось покладав руку на живіт!Навколо мене все раділи!До чого такі сни?

їла уві сні ожину велику при велику, і що була вагітна під се ворушився животик

я в положенні, але до ворушіння малюка ще довго чекати, а сьогодні наснилося що він заворушився, мені було тепло і затишно лежати в ліжку, мені було приємно відчувати ворушіння)))

я в положенні, але до ворушіння малюка ще довго чекати, а сьогодні мені приснилося що він ворушиться та так добре прям)), мені було приємно лежати в теплому ліжку і було приємно по відчуттях коли малюк ворушився)

Здрастуй! Сьогодні вночі мені приснилося, як я лежу на дивані, розумію що вагітна, гладжу живіт і відчуваю ворушіння дитини. У мене щастя в очах, радість, поруч чоловік! А потім мені стало все хитається, особливо солону рибу і я її їла))

Приснився сон що я вагітна, і відчула ворушіння дитини, поштовхи.Насправді не вагітна, хоча дуже боюся зараз завагітніти і часто про це думаю

Уві сні я побачила себе з животом міс. 5-6. Я почала чіпати живіт і мене штовхнули зсередини, потім я нахилилася подивитися на живіт і побачила 2 випирає маленькі ніжки.
Всі. Потім я відразу прокинулася!

приснилося що я лежу і чуствую шівеленія дитини в мене.я прікладіваю руку і чуствую кульку частина тіла дитини іщо якийсь незнайомий мущина прікладівает теж руку на мій живіт.і я буто дуже порада що чуствую все ето.але хоч і знаю що я нехачу дитини.

Пішла в туалет і побачила що пішли критичні дні і при цьому малюк штовхався в животі. Я ще по думала, живий!!

Наснилося що я вагітна з великим животом і дитина так штовхався в животі я так чітко це відчувала по всьому животу.а потім я народила дівчинку)

Вітаю.мені наснилося що я вагітна і в мене вже великий термін і я відчувала як малюк ворушиться і бачила як живіт рухався

Доброго дня, Тетяно. Сон пам’ятаю погано, і він був коротким. Наснилося, що я вагітна, і малюк вже штовхається. Я бачу дуже чітко, що він штовхає мене ніжкою в бік, але неначе справа де-пліч вже переходить в спину, як би вже зі спини. І він штовхає, і я рукою ніжку ловлю і можу навіть пальчики чітко промацати. Це мене дуже здивувало.

в перший день місячних мені наснилося, що я вагітна хлопчиком, причому раптово. і він штовхається у мене в животі, аж ніжку видно і відчуваю Раніше протягом 2-х тижнів снилася дуже велика риба у водоймі, то я її ловила, то дивилася як хтось ловив

мені наснилося, що я вагітна трійнею і вони стали ворушитися і штовхатися (початок сну не пам’ятаю), через живіт я побачила і погладила ніжки, ручки, головки діток. Уві сні я провела по животу рукою і різко прокинулася.

Мені снилося, що я вагітна і вже живіт такий пристойний, потім зустріла свого однокласника і він був вагітний і ми з ним зассмеялісь покрутили животами і я почувсвовали що дитина моя ворушитися активно&# 8230; потім однокласник став від мене йти з ним була моя однокласниця з якоїсь дорозі як по сходах круглої (як на парковку спускаються) вниз (але сходинок не було як паркет рівна) а я кричу їм почекайте, вони тікають&# 8230; я за ними і потім не пішла, повернулася і назад вгору пішла

Вітаю! Чи не помнюконкретно всього, але пам’ятаю що ясно відчувала ворушіння. Поклавши руку на те місце зрозуміла. що це ніжка. Поруч був чоловік Обидва були раді

наснилося сто я вагітна і дитина ворушиться в животі і я як ніби бачу його ручки і його самого, потім я його начебто народила і дивлюся стать дитини а у нього і жіночі і чоловічі органи там, я його загортаю в пелюшку (чому то він маленький дуже з долоньку всього) і ложу в ліжечко, трохи згодом він вмирає чомусь: ((я його чіпаю, головка і обличчя холодне а тіло прям кіпіток (гаряче) і прокинулася. А ще вважала уві сні скільки період вагітності і вийшло що з червня по лютий нібито)))

я вагітна на даний момент.і мені приснилося що малюк штовхнув мене ногою, прям бачила його ступню через живіт. до чого це?

Привіт, мені приснився сон що я вагітна, і це вже не один раз сниться. Уві сні я наче насправді відчула що дитина всередині ворушитися, але сама уві сні навіть не думала що вагітна, тому що не дуже було видно живота, тільки після як зробила тест, переконалася. Але так як цього не станеться найближчим часом і не особливо є бажання мати дітей, я навіть не знаю. І так само до цього приснився сон що я вагітна від свого друга. Я сподіваюся ви допоможете, спасибі!

Вітаю.я боюся, що вагітна, тому що у мене вже є дві дочки-близнючки і мені приснилося сьогодні, що в моєму животі ворушиться малюк і я закриваю живіт, щоб не побачили родичі.що це може означати?

Це відбувалося у мене вдома на дачі.Я з своїм колишнім сиджу на дивані тримаючись один одного за руку сидимо на телефоні.Раптом він виходить на вулицю.Мені захотілося шоколадок і я купила його, відкриваю його і раптом заходить колишній, відбирає його і все з’їдає.Я питаю що сталося.Він у відповідь: у мене алергія.Я встаю йду на кухню, щоб взяти таблетки а там сидимо мама і мій брат.Мама запитує хто буде хлопчик чи дівчинка?я кажу&# 187; немає&# 187;.Мій колишній приходить і каже, що буде хлопчик, я прісаживаюсь до нього і все, я прокинулася.Ах да уві сні я відчувала ської живіт, то почуття було наче я і в правду вагітна .

Бачила себе вагітної уві сні.Спочатку начебто повітряна куля під одягом, потім я його прибрала і побачила по справжньому животик і там ворушився дитина, було якесь відчуття несподіванки і тривоги.

Здравствуи, мені сьогодні вночі пріснілость що я вагітна, видно не була большои животик і чіткі ворушіння, відчуття були прекрасними, приснився як пережіваетякоби майбутній батько!Але цей чоловік одружений!

Наснилося ніби я вагітна. На 6 місяці. Живіт не великий. Уві сні подумала чому на 6 місяці і дитина жодного разу не штовхався. І в один я почала відчувати як він штовхає. Доклала руку і боялася нашкодити йому тим самим, як би сильно не натиснути на нього. Знала, що буде хлопчик. Потім знайомий захотів теж помацати живіт, але тиснув сильно (не навмисно) і я постійно його відсмикувала

Я відчувала, як дитина штовхається всередині. Начебто він вже дуже великий. Я розгубилася. Але вирішила, що буду народжувати, раз він є.

відчула уві сні ворушіння досить сильне навіть відчувала пальчики дитини що цікаво я вже за віком і по здоров’ю дітей мати не можу

наснилося що лежимо з чоловіком на дивані дивимося телевізор потім починається маленьке ворушіння в животі потім все більше і більше потім взагалі дорослого плода були і потягування і поварачіванія чоловік був в шоці коли його рука була на животі

останній місяць вагітності ворушіння і відчуття як в реальності, бачила свій живіт і навіть ручку яка штовхали мене зсередини

Вітаю! мені сьогодні наснилося ніби я вагітна але я не вагітна, як ніби у мене в животі ворушитися дитина і я це бачу дивлячись на живіт, і потім дивлюся на живіт і бачу ручку дитини крізь живіт і начебто головка дитини або зародка, розкажіть будь ласка що це може значити, і чи може це снитися до вагітності ?

Вітаю. Мені вже втретє сниться сон що я виявляється вагітна і відчуваю ворушіння дитини. Один раз приснилося з вівторка на середу, що годую немовля (своєї дитини) грудьми. Заранее спасибо за тлумачення сну.

Вітаю! наснилося що я уві сні чіпала свій живіт і там був маленький клубочок він ворушився. до чого б це могло бути?

Сьогодні приснився сон ніби я вагітна і дитина штовхається в животі. А потім вже наснилося ніби я годую його грудьми, але не довго

я бачила себе лежить на ліжку у себе вдома. при цьому я бачила як ворушиться дитина в животі. я покликала свого чоловіка і першу дитину, щоб вони поклали руки на живіт.

мені наснилося що я вагітна і я прям відчувала як дитина штовхає і штовхається і я була дуже щаслива ми ніби з ним так розмовляли

Мені приснився сон, ніби я вагітна і дитина ворушився в животі, а ми з донькою бачили це і плакали від щастя. А до цього моменту мені наснилося, що я лежала на збереженні, мені давали пити таблетки, і термін у мене був 21 тиждень.

Мені наснилася лікарня, як-ніби я вагітна, все начебто народжують, а мене все не везуть народжувати. Потім я розумію, що мені ще рано, я вважаю тижні, у мене всього 21 тиждень. Я розумію, що я на збереженні. Мені дають таблетки, я прям відчуваю як одну розжувала. Потім я бачу свою сім’ю, вони мене зустріли дуже тепло. Тут я відчула ворушіння в животі, дитина стала випинати то з одного боку живота, то з іншого. Ми з донькою стали гладити живіт і плакати від щастя.

кажу що вагітна і не відчуваю ворушіння і тут він починає ворушитися і крутитися і я починаю плакати від щастя

часто сниться один і той же сон-я народжую хлопчика, чорнявого з карими очима, сон настільки реалістичний, що прокидаюся і не відразу розумію, що це сон.Так само уві сні відчуваю як дитина ворушиться в животі, як ніби це наяву.До чого це?В реальному житті я не вагітна

Доброго дня, Тетяно! Мене звати Олена.Сьогодні мені наснилося, що я вагітна, десь на 18-20 тижні (середина терміну) Навколишні: бачила знайомих, маму і діти (вони дорослі син і невістка) в подиві, що з цим робити? Я той же розгублена&# 8230; не знаю як сказати чоловікові! Адже секс в цьому місяці був на 100% безпечний і беременнасть ні як не мала настати. Я бачу і відчуваю як ворушиться дитина, та ін. не бачать або не хочуть бачити це. Мама пропонує штучні пологи, але я в своєму сні твердо впевнена, що це знак з вище&# 8230; і думаю про те, що там дівчинка, я буду народжувати. Але дуже ніяково себе почуваю, тому-що в реальному житті у нас з чоловіком троє синів (два дорослих 21 і 22года і молодший 11 років) і вже є внучка і внучок. Хоча ми молоді: мені 39років, а чоловікові 45. У реальному житті вагітності не хочу і навіть побоююся, що б не трапився випадок! А уві сні порівнюю себе з Матір’ю Марією. І так хотілося додивитися цей сон, але прокинулася&# 8230; з посмішкою на обличчі і хорошим настроєм. Але щось всередині мене турбує. Тому, чекаю відповіді! Зарание спасибі, Тетяна!

Доброго дня, Тетяно! Мене звати Олена. Мені всього 16 років і сьогодні мені приснився дивний сон, а в чому саме він дивний, так це в тому, що він був як би потрійний, як би нерозумно це не звучало. Я точно не пам’ятаю в якій саме послідовності вони снилися, але запам’ятала моменти з кожного. Перший момент, це те що я зустрілася взимку зі своїми однокласниками і щось робили, потім мені приснився мій знайомий, який живе в сусідньому будинку і він мені з самого дитинства подобається і суть в тому, що уві сні ми зустрічалися (він старший за мене досить на багато, йому 24), але я знаю що бути з ним ми не зможемо через цієї різниці, хоча життя буває різна 🙂 але вся суть відбудеться в останньому сні, так як я ще навіть не повнолітня і безневинна, мені наснилося то що я вагітна і дитина всередині мене ворушився і я дуже боялася народжувати, кольори не пам’ятаю, по-моєму все було сіре, а в кінці я народила і була дуже щаслива! Будь ласка, якщо не важко поясніть що все це означає, я читала сонники і там говорилося що вагітність сниться до ганьби, я хвилююся..Спасибо большое за раннє !!

наснилося що вагітна і дитина ворушиться в животі, а я починаю рахувати народження після ворушіння. Це відбувається в той момент коли я сідаю на 2 &# 8212; ой ярус автобуса. Потім я нянкаюсь з маленькою дівчинкою&# 8230;

Привіт, сьогодні мені приснився сон, що я вагітна і вже великий термін і навіть відчувала ворушіння дитини, чітко головку дитини і знала, що буде дівчинка, була дуже щасливою, Я заміжня і в мене є дитина, хлопчик йому трохи більше року, а сама жахливо хочу ще одного ремонтк, дівчинку, а чоловік проти. До цього сни про вагітність не снилися, спасибі

Всі сни різні, але дуже часто бачу себе вагітної і що малюк ворушиться.У мене вже троє дітей, старшій скороти 18, молодшій 4, дітей більше не плануємо, до чого такі сни?

Привіт, наяву я дійсна вагітна на п’ятому місяці, приснилося ніби в животі відчуваю ворушіння і прямо бачу їх, і ще як ніби з живота визирають ручки дитини з довгими ноготочки. до чого це?

Що я запам’ятала яскраво, це те, що я вагітна на, мабуть, маленьких термінах (по відчуттях). Причому сама не підозрюючи про це. а дізналася тоді, коли відчула яскраво виражені ворушіння малюка в животі (як ніби в реальності), ще й бачила ручку малюка. Начебто шкіра в області живота така тонка, прозора, що крізь її було видно випирає маленька ручка. Новина була для мене несподіваною, але радісною. І я ходила, ділячись з цією новиною з близькими мені чоловіками, даючи доторкнутися мій животик.

уві сні думаю, що я вагітна, гладжу себе по животу, відчуваю ворушіння дитини прям випирає то п’ята, то ручка я тримаю руку на животі дуже перелякана

мені наснилося що я вагітна повинна народити і відчувала ворушіння дитини . Наче води у мене вже відійшли і дитини я відчувала через живіт. Пологи проходили вночі і мені було боляче і не як було не народити . А потім раз і ось я народила і дитина начебто дівчинка лежить у мене на грудях .А потім я побачила колишнього чоловіка і прокинулася . Мені 32 роки вже є 1 дитина . Живу одна.

Вітаю!Мені наснилося що живіт щільний наче я вагітна і там щось на зразок горошини і вона дуже активна.Не просто ворушилася, а носилася по всьому животу.

Мені наснилося, що мене поклали в лікарню на збереження. Ще я прікладовала руку на живіт і відчувала, як дитина толу і ворушиться в животі

Наснилося, що я вагітна четвертою дитиною! Уві сні дізналася для себе несподівано! Спочатку звільнила від одягу живіт, а потім побачила шевленія аж до того, що відчула і побачила як випирають його кінцівки (ніжки і ручки як це буває насправді коли термін вагітності 3 тримест) Насправді у мене вже троє дітей є.

Мені приснився дуже страшний сон, я страждав і відчував біль як в реальності. всередині мене що переремещалось розміром з тенісний м’яч, аж іноді ребра відчиняли вперед. я просив кого то про допомогу, але коли мене бачили люди вони відразу відверталися і прикривали своє обличчя хусткою. Я прокинувся від того що сильно задихався і мало не кричав від болю.

Мені наснилося, що я вагітна (і вже не вперше). Бачу і животик в одязі і без. Бачу чітке ворушіння дитинки, іноді можу розпізнати чим штовхається (ручки, ніжки, попа, голова). Сьогодні бачила, як люди радіють за мене, але ті хто зі мною знайомий і ми давно не бачимося в реальному житті мене засуджують, т.до. у мене вже є троє дітей. Але в цілому сон дуже хороший, я в ньому весь час гладила живіт і посміхалася. пишалася собою. А прокинулася від сильного поштовху в живіт уві сні.

Вітаю. Мені позавчора приснився чудовий сон. Я сама як 4 роки розлучена, має доньку 8 років. У шлюб вступати не збираюся, тому що ні з ким не зустрічаюся в даний час. Але приснився сон-в якому я бачу себе в положенні, але як би з боку, дивлюся на свій животик а він кругленький, як буд-то я на 6 міс. вагітності. І відчуваю ворушіння в животі і у мене такі приємні відчуття, що в мене росте жива істота. Будь ласка розкажіть сенс цього сну.Заздалегідь дякую.

Чітко відчувала уві сні, як штовхається дитина в животі. Відчувала, що дитина була дуже маленький і здивувалася, як він на такому терміні може ворушитися.

Вдруге поспіль мені сниться, що у мене в животі ворушиться дитина (на даний момент маю 2 дітей) хоча я не вагітна зараз. Явно відчуваю чіткі ворушіння, дивуюся що при цьому у мене немає живота і чому така маленька дитина може ворушитися. Чіпаю уві сні живіт і відчуваю маленьке тіло в ньому. До чого це?

я не вагітна, але плануємо, сьогодні бачила уві сні багато тестів позитивних і живіт у себе, потім бачила ворушіння в животі

Мені наснилося, що мого чоловіка і багатьох друзів розстріляли, а мене забрав до себе дуже хороший чоловік і дбав про мене, в цей час я якраз була вагітна (насправді я теж вагітна).Я часто відчувала і бачила ворушіння плода, той чоловік теж спостерігав було таки давольно цікаво.Я постійно не могла забути ту трагедію і постійно згадувала&# 8230; у мене народилася дочка, у нас були свої служниці ми завдяки цьому чоловікові жили дуже дуже багато, по суті це були ще ті століття, коли були різні палаци, замки, бали ит.д.Так ось я бачу свою дочку вже приблизно в 5-й літньому віці і раптом побачила, що у неї точно так же знизу зуб на зуб знаходить, я не змогла стриматися, мені стало погано, я не могла уявити як я буду жити без нього, коли я прокинулася і побачила його поруч, я думала, що це сон, я не могла повірити, що мені приснився сон..

наснилося що я вагітна і в животі у мене Шівелі дитина і я це відчувала.потім статі народжувати і все я прокинулася

Вітаю.Снився сон, що я вагітна.Бачу живіт свій, і бачу як маленька дитина стукає мені в стінку живота, випирає.А я кажу, що буде син, а потім сказала що дочка, тому що відчуваю.Ось і весь сон

з понеділка на вівторок снилося що в животі штовхає дитина, я це все відчувала ніби це наяву. Сьогодні вночі приснилося що я знову вагітна і буквально через 2 місяці народила, дитина була ніби іграшковий да я його і колихала і годувала але чомусь весь час про нього забула, йшла кудись потім поверталася бо згадала про дитину, потім я подумала що його потрібно потрібно переповити бо я цього ще не робила відкрила пелюшку дитина була весь брудний. Про те що я народила і що взагалі була вагітна ніхто не знав крім мене і мого хлопця і думала чому ж я нікому не сказала. Ім’я дитині я теж чомусь не дала. Цей сон снився 1 раз приблизно від 3 місяців назад. Що це може означати? або може це просто сон&# 8230; спасибі що звернули на мене увагу!

Привіт, мені приснилося що я народила дівчинку, і у мене в животі неначе ворушився ще одна дитина. Я на шостому місяці

Я бачила себе вагітної і мій малюк ворушився, я була дуже щаслива.

пріснілосьчто лікар сказав що я вагітна спочатку ніби як двійня я бачила чіткі поштовхи дитини толі рука толі ніжка не пам’ятаю але поштовхи випералісь так сильно через живіт

Наснилося, що я вагітна і що дитина ворушився в животі. Але потім почався процес пологів. зовсім безболісний. і я народила маленького рудого кошеня

я вагітна&# 8230;&# 8230;&# 8230;.і приснилося що я бачила у себе через живіт що мій син штовхав сильно ніжкою і ручної&# 8230;&# 8230; я все через живіт бачила чітко і ніжку його і ручку&# 8230;&# 8230;&# 8230; як ніби він зі мною грався звідти&# 8230;&# 8230;&# 8230;&# 8230;&# 8230;

Мені тільки що приснилося: ми з моєю коханою (в) (з якої ми зараз в сварці і вона вагітна) стоїмо в коридорі моєї квартири, нас благословляє моя мати, під ногами дуже багато взуття (встояти важко &# 8212; я постійно спотикаюся) і ми з (в) обидва у взутті &# 8212; вона в хорошій, красивою, я в своїй старій, порваной; я намагаюся її поцілувати -вона відпльовується; і тут я спотикаюся (падаю перед нею на коліна) і моя рука виявляється на її животі; я відчуваю як дитина ворушиться, а потім перевертається &# 8212; я радію і бачу як в очах моєї (в) з’являється &# 171; вогник&# 187 ;, вона обіймає мене і цілує. У цей момент я прокинувся. Хотілося б знати до чого це!

мені наснилося що я вагітна, на невеликому терміні, я здивувалася. Потім відчула що дитина ворушиться, тримала на руках маленьку дівчинку, але розуміла що ще рано.В реальності я дуже хочу завагітніти, але довго не виходить.

снилося що я десь на пляжі в воді і відчула рух в животі я поклала руку на лівий бік і відчула що штовхає бугорчік в долоньці.і більше ні чого не пам’ятаю!

Сниться сон що в животі штовхається ручками дитина, і мені боляче то плачу від радості.А я причому не вагітна.але хочемо дуууже.

Я відчула головку дитини я чіпала її руками і відчуття були як на яву

Вітаю. сьогодні 18.11 мені приснився сон &# 8212; ніби я вагітна і чітко відчуваю в собі ворушіння дитинки (я заміжня і є дочка 1.5 року). Будь ласка, дайте розшифрування моєму сну.

приснилася вагітність, ворушіння плода, і видно було малюк через живіт

Сон з пон. на повторний. У мене особливо не було видно, що я вагітна, але усвідомлювала це, явно відчувала ворушіння в утробі і бачила детальне випинання на животі! При цьому відчувала тривогу, так як у мене є вже син і я не замужем! Сон був досить явним! Прокинулася з тривогою і під враженням!

мені наснилося що я вагітна і дитина ворушитися прям ручки ніжки були видні хоча насправді я не вагітна

Доброго дня, Тетяно! Сам сон не пам’ятаю, коли прсулась згадала тільки один момент: я дивлюся на свій живіт і розумію, що я вагітна, піднімаю голову поруч стота подруга, я що то їй кажу і знову опускаю голову на живіт, чіпаю його і відчуваю як ворушиться дитина ( прямо сильно так, аж горбки в животі випирають) і виникає занепокоєння .

Привіт, мені приснилося що я вагітна великий живіт і термін пристойний а я тільки дізналася і я відчувала як щаслива що так хочу третьої дитини (у мене є в реалі два хлопчика) і руку ложу на живіт а дитинка всередині почав прям сильно мене штовхати в руку&# 8230; не знала до останнього тому що жіночі дні йшли як годиться але не по три дні як зазвичай а по два

Сьогодні вночі мені приснився сон, ніби-то у мене дитина в животі ворушиться настільки сильно, що начебто через шкіру вилізти хоче і вдруге сниться, що він вилазеет саме маленької ручкою, при цьому я вагітна

Вітаю! я сьогодні бачила себе уві сні вагітну, з великим животом. Бачила, як ворушиться дитина, а потім перевертається. Дуже добре це відчувала, навіть після пробудження це відчуття залишилося зі мною. уві сні я відчувала радість.

Здрастуй Танюша Мене звуть Індіра мені 13 років і мені приснився цей сон не раз перший раз приснилося що я була вагітна, вдруге я вже була з дитиною, але пологи не показували і ось вчора втретє я була вагітна і в мене були ворушіння..

приснився сон що я вагітна і було ворушіння в животі, я була дуже порада уві сні! цивільний шлюб, дітей немає 34года

Вітаю. Уже вкотре сниться дитина, активно ворухливий в животі.Ніби я не помітила вагітності.Але я не хочу вагітніти, так як зовсім недавно народила, кесарів.Тепер страх завагітніти, а тут сниться таке.До чого це??

Мені наснилося що я чіпаю животик вагітної. Моєї подруги. І дитина штовхнув мене в руку. І все далі не пам’ятаю. До чого це?

Добрий день, мені часто сниться вагітність, пологи. Сьогодні приснилося, що у мене дівчинка в животику і вона мене обіймала. У мене вже є діти, більше не плануємо.

не перший раз я бачу сон що я вагітна і розуміла що вагітність не бажана, а в цей раз я взяла цю вагітність, відчувала активну ворушіння дитини, я була навіть порада, термін був вже ні маленький, але поки ніхто про мою вагітність ще не знав , в ході сну бачила своїх дітей (дочка 8 років, синові 15 років живемо в 3_м, з чоловіками не зустрічаюся) сидимо на лавці я, мій син і не знайома жінка у віці, поруч грає моя дочка з ключкою а жінка каже: ось народиться братик і будите з ним грати, а у мене мислячи що жінка начебто чужа але про вагітність, та ще що буде син (що син я теж так відчувала), як то все зрозуміла. В той момент я думала про те, що пора вже і дітям повідомити про братика не встигла, прокинулася, до цього був момент, як ніби робочі будували біля якогось будинку, в затишному місці щось на подобу дитячого ліжечка з червоної цегли, коли вони добудують за терміном повинен був народитися і син.

наснилося що у мене в животі ворушиться дитина коли я підійшла до дзеркала то побачила що там сміття (кістки, батарейка пальчикова і блакитні нитки) і що чоловік цілує іншу і мені обманює що просто пояснював їй щось

в даний момент я вагітна 7 тижнів, вчора ввечері закімаріла і мені приснився сот наче дитина ворушиться та так що прям ручку витріщив і я могла її промацати прям навіть пальчики, сказати що позитивні імоціі були &# 8212; то немає, якась неожідонность і страх що так не повинно бути .

Вітаю! Мене звати Марія! Сьогодні мені приснився сон, що я вагітна, але уві сні я була незайманою !і все ж відчувала що в животі у мене є дитина, він ворушився але термін був дуже маленький. я відчувала що дитина ворушитися і бачила кров було зовсім не багато крові, мені сказали що пологи почалися і потрібно народжувати!до чого це приснилося?

Привіт приснився сон що я вагітна, як мій чоловік доклав свої руки до живота, дитинка почав ворушитися і я це прям як відчула в реальності.

Відчувала що всередині мене б’ється ще одне серце, зрозуміла що це дитина всередині мене .Він ворушився і я була щаслива

наснилося спочатку здуття живота, а потім справа внизу відчувала ворушіння, рукою доторкнулася, гладила, всередині відчувала, як ворушиться хвилями

бачила себе вагітної вже на великому терміні і дивилася на живіт як ворушиться дитина була стривожена тим що мені-то вже 53 роки! У мене дітей немає і уві сні я думала радіти мені цього?І в той же час думала що для пологів вік-то невідповідний.

Я заміжня, має доньку, приснився сон, що я вагітна, дитина сильно ворушиться і мені ось-ось має бути його народити, і ходжу в інститу.

Мені наснилося, що я вагітна, і я бачу власний живіт, і ворушіння в ньому немовля. Потім вже тримаю дитини на руках, не пам’ятаю стать дитини. Але відчуття ворушіння і радості народженої дитини дуже яскраві.

наснилося що я вагітна і дитина дуже активно ворушитися, при цьому мій живіт чіпає мій колишній чоловік, потім виявляється що народила дочку

Приснитися те У МЕНЕ ДИТИНА штовхає в животі. Поштовхом НАВКОЛО пупка

Наче я вагітна і в 4 міс у мене заворушився дитина та так сильно що я його відчувала головку

Я лежала на спині і чітко відчувала ворушіння свого малюка і дивилася на живіт і бачила як він там борсається, я зараз в положенні.

наснилося що дві дитини не просто ворушаться в животі, а прямо видавлюють мене побоку, було боляче, один з них почав рухатися вгору до моєї голови, мені здалося що він хоче вистрибнути через рот, я злякалася і прокинулася від жаху.За мною йшов лікар і хотів мене оглянути в цей момент

Мені 37, Сниться що вагітна.,дитина пінаеться,. також поруч з одного боку покійна мама а з іншого мій хлопець.

бачила себе вагітність і ще одну жінку обидві Начебто будинку дитини бачила чітко вжівоте у себе гладила його по голівці і він ворушився пологи не бачила але замість дитини у мене було кошеня і я сильно переживала за вс це

Здравстуйте. Мені позавчора приснився сон &# 8212; що я вагітна, видно вже живот і він ворушиться. Причому ворушиться дуже навіть. Бачила як малюк ногою штовхає так що аж виперает і видно ніжку малюка. До чого б це? Я дійсно вагітна

Вітаю! мені 43 роки, приснилося, що я вагітна і відчувала ворушіння. Відчувала приємне почуття подиву і радості. Сон був кольоровим.

мені наснилося ніби я лежу на кушетці у лікаря і цей же лікар мені встромляє в живіт голку потім він починає робити узі і в цей час у мене починає штовхати дитина в животі

Вітаю! Снилася вагітність як дитина ворушитися в животі як насправді

Мені наснилося нібито я вагітна і дитина в животі нібито вперше заворушився і живіт став опуклим в тому місці, де дитина головкою уткнувся, як на великому терміні вагітності

Вітаю. Сон полягає в тому що я біжу і ховаюся за стіну. Потім я відчуваю ворушіння в животі і розумію що вагітна.Піднімаю кофту, бачу як дитина ворушиться, його ніжки, ступні чітко видно. Забігаю в лікарню, а там кажуть що термін вагітності місяць, на що я заперечую. Що дитина починає ворушиться в три чотири місяці, а вони у відповідь тільки посміхаються. Я стою в жаху і думаю на що ми будемо жити.
От якось так.

Вітаю. Наснилося мені, дуже сильні ворушіння в животі. Що навіть через живіт було видно ніжки і ручки. Мене хтось питає: Чому ти так дивуєшся, ти ж вагітна? Я: Я не можу бути вагітна на такому терміні, у мене були місячні. Хтось: І що? У тебе там дві дівчинки.
Що це може означати?

Привіт, мені наснилося, що я вагітна і це таке відчуття прям як на яву, малюк ворушився в животі і випирають ніжки, я навіть руками чіпала його п’яти коли він їх випирають, я була такою щасливою

Чіпала живіт у своєї дочки і відчула ворушіння дитини дочка насправді вагітна

Мені наснилося, що я вагітна, дитина ворушиться в животі, я це і відчуваю, і бачу

Доброго дня, Тетяно! мені наснилося, що я вагітна і було ворушіння дитини, я це відчувала через сон. Це повинен був народитися хлопчик, з’явитися на світло він повинен влітку. Я уві сні сиділа в черзі в жіночу консультацію. Моєму чоловікові в цей же день наснилося що я вагітна, але від іншого. До чого б все це?! Мій ел.адреса [email&# 160; protected]

у мене вже є дитина я не замужем. Сон: я з батьком своєї дитини в загсі. у нас весілля. яка то жінка проводила какойто обряд і звинувачує мене що у неї немає дітей.янекоторие люди тримали свічку..і я теж уві сні я вагітна другою і відчула як дитина ворухнувся.

Наснилося, що термін не маленький. Живіт великий, малюк не просто штовхається, я його відчуваю, чіпаю живіт, і відчуваю як крутиться, відчуваю всього дитини. Все як на яву. Тільки я боюся і не хочу цю дитину. Точніше я навіть не знаю від кого. Начебто було багато чоловіків, але не відразу і я не можу згадати хто і коли. хоча розумію, що можливо це було тільки від одного, тільки з ним був секс не захищеним.

останній термін вагітності, чітке ворушіння, уві сні мені кажуть щоб я поквапилася з пологового будинку, а то скоро народжувати буду.

вранці в середу побачила сон, де я стояла біля дзеркала і бачила, як щось ворушиться в животі (нібито як при вагітності)

Була дівчина з великим животом я гладила і радосно була і ніжку бачила дитинку)

снилося що я на вулиці всюди квіти трава зелена&# 8230; і я старшому синові кажу дивись як малюк ворушиться і прямо бачу як живіт туди сюди ворушиться&# 8230;.потім якісь люди ще були&# 8230; і сина весь час відволікали&# 8230;. щоб він подивився на мій живіт

Вітаю. Сьогодні вночі мені прмснілось, що у мене дуже великий термін вагітності, і щосили ворушиться в животі дитина, прям живіт рухається то сюди, то туди. Болю не відчувала, просто хвилювалася уві сні, що благополучно народити, так як відчувала що буду незабаром народжувати. До чого все ?

Наче я в положенні і дитинка ворушиться навіть було видно як відстовбурчується пальчик

Наснилося що я вагітна і що дитина активно ворушиться і видно як всі частини його тіла виперают з живота..Насправді я не вагітна.

наснилося що я вагітна, але не зможемо. відчувала ворушіння дитини, але не хотіла його народжувати без батька

Мені наснилася вагітність, термін маленький я тримаю руки на животі і відчуваю як дитина ворушиться перевертається в животі.

Мені наснилося що я лежала і випадково поклала руку на живіт і відчула що там що то ворушиться, як дитинка . І з подивом побігла до мами що б вона помацала, але вона не відчула я знову доклала руки з двох сторін і прям горбками ворушіння відчула

бачила себе вагітної на останньому місяці, дитина ворушився і я відчувала себе щасливою і було дуже приємно ,

Гуляла по вулиці вагітна, точно знала, що чекаю дочку, поклала руку на живіт, а вона виставила ніжку&# 8230; точно пам’ятаю відчуття повного спокою і щастя

Я поступаю в лікарню на планове кесарів розтин. І малюк всередині мене дуже сильно штовхається.

Мені приснився сон, буд-то я вже народила хлопчика, мені кажуть, щоб я його погодувала, я дивлюся, а він у мене в животі перевертається і посміхається. І я його намагаюся якось там погодувати. Ще подумала, що дивно, я його вже народила, але він у мене ще в животі

Мені наснилася, що я вагітна, дитина навіть штовхає. Зібралася на УЗД. мене оглядають &# 8212; і я бачу в собі якусь смішну, дитячу, казкову картинку: пінгвіненя, качечка, ще щось подібне. Мені лікар каже: Ви вагітні, все дуже добре.

Мені наснилося, що я вагітна (в реальному житті я не вагітна) готуюся до пологів. Поруч мій чоловік, батьки та свекруха. Переживаємо з чоловіком, що до пологів у нас нічого не готово. Шукаємо в аптеках памперси, пелюшки, свекруха принесла 2 распошенкі зеленого кольору. відчувала ворушіння дитини і навіть їх бачила, руками відчувала плід всередині себе.

Вітаю)
Бачила уві сні як вагітна і малюк в животі ручкою штовхається, бачила все це як наяву . Через якийсь час я зі своїм хлопчиком гуляю на вулиці . Сон снився з 12.03.2016 на 13.03.2016. Чи може сон виявитися реальністю?

Наснилося, що я дивлюся га свій голий живіт (не вагітна) і раптом бачу, що він починає ворушиться&# 8230; розумію, що вагітна&# 8230;.показиаю чоловікові. Дитина так сильно ворушиться, що видно, де попка і ручки і я намагалася розгледіти, хлопчик чи це.страху не було, просто факт.в реальності народження дитини ре планується і, відповідно, не обговорюється)

Я не вагітна, але приснився сон, ніби-то відчуваю ворушіння дитинки всередині. Приснився прям дуже реалістичний сон.

я не вагітна, але мені наснилося ворушіння ніжок дитини в животі &# 8230; як це правильно розтлумачити&# 8230; Допоможіть будь ласка

Мені снилося, що що щось ворушиться під шкірою на животі. Потім начебто це набуло форми хробака. Зі мною була моя подруга з якою я зараз в сварці.

дуже чітко бачила ворушіння дитини при моїй вагітності&# 8230;.. навіть пальчики руки крізь шкіру показувалися&# 8230;..причому дуже активне ворушіння було&# 8230;.

Приснився сон ЩО ЩО щось ворушиться в животі, І ТАМ ТРИ ТОЧКИ опуклі, В РЯД СТОЯТЬ, І ВІН дуже боліли. ВО СНЕ Я подумала ЩО ребра зламані!

наснилося що вагітна .перебуваю рід будинку, але прийшла не народжувати, а з кимось за компанію у справах.при виході з пологового будинку збираючись спускатися по сходах вниз дитина сильно заворушився .дуже зраділа.було дуже приємно.снилося що чекала хлопчика.

Здраствуйте, до приснився сну мені чоловік запропонував народити 2 дитини, після я заснула, мені приснився сон як я лежу на дивані поруч чоловік і не подалеку грає син, моя домашня обстановка як наяву і тут ні з того ні сеего починає ворушиться живіт по відчуттях 4 місяць і я крізь живіт бачила спину малюка вірніше випинався хребет, але я не знала що вагітна

Наснилося, що дитина штовхає в животі, але я не вагітна

уві сні я вагітна, відчуваю і бачу як мій малюк активно ворушиться в животі і я дуже радію цьому

Наснилося, що я вагітна і дитина штовхається сильно в животі і скоро народжувати

здрастуйте мене звуть Тамара мені 14 .мені наснилося що я вагітна і мені було страшно і я не знала що робити .сказала мамі мама сказала залиш його .я думала що буде коли в школі дізнаються тому сказала мамі залишити це в секреті .а потім прокинулася

Вітаю.Взагалі я незаміжня є троє дітей. Приснився сон що я вагітна і дитина ворушиться в животі&# 8230;..і взагалі часто сняться сни що я вагітна&# 8230; до чого це.

Мені наснилася вагітна я, мій молодий чоловік, який уві сні був не в захваті від моєї вагітності, але як тільки він побачив ворушіння малюка в животі, відразу прозрів і став думати про дитину. Ми разом дивилися, як дитина ворушиться.

Привіт, мені сниться, що я вагітна, дитина дуже сильно штовхає, чітко бачу і відчуваю його ручки і ніжки, потім бачу вже народженої дитини, хлопчика&# 8230;.

Снилося, що я тримаю руки на своєму животі і відчуваю як активно всередині рухається і штовхається моя дитина. хоча я не вагітна, але це приємне відчуття мені дуже знайоме. Я мама двох чудових діток.

Вітаю!Снилося багато, але один момент дуже засів в голові.Снилося, що я вагітна і побачила ніжку маленьку, дитина штовхався і я прямо мацав цю ніжку

Наснилося що в лівому боці під ребрами що штовхається, ворушитися, випирає .боляче.подумала уві сні що може паразит який завівся, але стала гнати від себе ці думки

Вітаю..у мене померла бабуся..по ховали&# 8230; приїхала додому і вночі наснився сон що я на похоранах і у мене начитав ворушиться дитина&# 8230;.але я не була вагітна??

Наснилося, що я вагітна, але живіт швидше схожий на сумку кенгуру і дитини було видно через шкіру &# 8230;.він ворушився і було видно і ручки і ніжки.Уві сні я дивувалася, як я можу бути вагітною якщо у мене видалена матка&# 8230;.потім почалися пологи&# 8230; як такі я їх не бачила&# 8230, не було крові не криків&# 8230; просто я розсунула ноги і дитина вискочив&# 8230;.але коли я запитала хто народився &# 8230; мені дали в руки хом’ячка&# 8230;.Сон приснився з вівторка на середу

Я вагітна, і чітко бачу штовхання в животі, всім показую і радію

Мені наснилося как-будто я вагітна, у мене видно живіт, і я відчуваю як ворушиться дитина, видно прям витріщає ніжки малюка, це було так реально, що я це сильно відчула.

Наснилося що у мене ворушиться живіт я навіть бачила п’яточку або кулачок я навіть це ощющала це кілька разів протягом ночі

Добрий день, приснилося, що в животі що штовхається, я натиснула на живіт, потім зрозуміла. що це головка дитини, потім різко хлопчик уже одягнений виявився у мене на руках

Бачила себе вагітної 6 міс, відчувала ворушіння малюка. З жахом прокинулася. У мене 4 дітей.

я як бу то лежу а сама при цьому тримаюся за живіт і бачу зсередини як у мене маленький в животі лежить.

уві сні я бачила себе вагітної дитина ворушився аж ніжка видать була більше я не пам’ятаю

Уві сні я перебуваю на останніх місяцях вагітності і бачу, і відчуваю як він ворушиться. Я дуже щаслива. Вкриваю його широкої кофтою.

наснилося що я вагітна і чітко бачила і відчувала ворушіння дитини в животі

Доброго дня. Прикладаю руку в своєму Живова, і відчуваю як ворушиться дитина

сьогодні наснилося що я вагітна лежачи на дивані розглядаю свій живіт живіт вже досить більше (після 36 тижнів) і малюк в животі починає рухатися точніше змінювати свою становище перевертається вниз головою до цього лежав поперек, зава чоловіка подивитися і тут я прокидаюся. я не вагітна і поки не планую, їсть дочка

Привіт Тетяна мене звуть Карина у мене є дитина але цієї ночі приснився сон що я сново вагітна

бачила себе вагітної і відчувала рукою ворушіння плода

Привіт, приснилося, що я вагітна і малюк ворушитися і штовхається в животі, хоча живіт невеликий.

Вітаю! Наснилося що я вагітна і пора народжувати, але немає сутичок. Чітко відчувала ворушіння дитини, мало того, бачила в животі обличчя дитини. дуже схожий на мого сина. Начебто це був хлопчик,

мені наснилося, що я вагітна і в мене в животі ворушиться дитина так енергійно, що навіть видно було ніжки головку і мені було приємно.

Доброго дня ! мені сьогодні приснився сон! т е з п’ятниці на суботу! я прийшла до подруги в гості! вона реально вагітна зараз ! уві сні вона теж була вагітна! вона сіла на стілець і я навпроти неї села! у неї почав ворушитися дитина в животі і я захотіла помацати! я поклала свою руку їй на живіт ! і дитина прям дуже сильно почав ворушитися і я відчула його долоньку на моїй долоні ! це настільки чітко було! спасибі

Наснилося, що що то в животі ворушиться і випирає, був якийсь страх !

Доброго дня, Тетяно.Мені наснилося що мій улюблений мене зрадив я його вигнала з дому.Потім я помітила що в животі штовхає малюк я була в шоці.Пішла до церкви, біля неї стояв батюшка і дав мені Манет говорив багато чого сказав що я вагітна і все у мене буде добре.Я повернулася додому, було багато народу я підійшла до свого чоловіка і начіла йому говорити, але неуспела все сказали за мене.Він був в шоці почав просити вибачення і говорити що любить мене і малюка.

Мені наснилося, що наче то стало ворушитися в животі. Я підняла сукню, а мій жваво став розтягуватися майже до підлоги, як повітряна кулька, коли в нього наливають воду. У ньому був дуже великий дитина. Я підхопила живіт і як би поставила його на місце. потім прокинулася. Через час мені снитися інший сон, ніби я у лікаря, чоловіки і він надає мені знаки уваги. І у нас з ним відбувається статевий акт, після якого у мене витікає рідина, а разом з нею міхур з дитиною. Я повинен звідкись вискакувати до нього, буру в руки, але нічого зробити не можу.

Мені наснилося що я вагітна при цьому я відчував ворушіння малюка і бачила його на моніторі УЗД і це була дівчинка. При цьому зі мною поруч була травня покійна мама і вона посміхалася і так же зі мною чекала народження малятка.

Наснилося що відчула шівеленіе в животі. Ніжкою два рази випирають дитина, хоча розуміла що не можу бути вагітною

Приснився сон в якому я вагітна з животом вже пристойним..і що малюк штовхає ніжкою..і я її гладжу&# 8230; потім снилися сутички..але уві сні я не народила..В реальності я не вагітна і не планую поки..

У ніч на Івана Купала наснилося, що сиджу з чоловіком (чоловік спить) і відчуваю поштовх в животі.піднімаю майку і бачу як малюк в животі ніжку випер.я чоловікові кажу:&# 187; дивись скоріше&# 187;, а сама руку поклала на цей бугорочек на животі.а дитина ворушиться.дуже реалістичні відчуття були.До чого це сон?
P.S я не вагітна.

я вагітна, живіт невеликий, це були типу перші ворушіння, але активні, потім я тримала в руках через живіт близнюків і обговорювала з мамою, що двійня і як вони леежат і яке то число 28&# 8230; я виділа чітко дві особи дитини зі світлим волоссям крізь живіт..

Мені наснилося те, що я відчула ворушіння дитини в животі, і повідомила про це нареченому, він теж захотів це відчути і поклав руку мені на живіт. І ми були обидва дуже раді від штовхання дитини у мене в животі. І я насправді зараз вагітна.

Мені наснилося, що я вагітна термін приблизно 6 місяців. І дитина ворушився

Сниться аакуратний круглий животик, і мама вимірює метром на скільки поправилася, і я дивлюся на живіт і бачу ворушіння і відчуваю чітко це уві сні, і відчуття радості..ніжності..тепла&# 8230; і відчуваю себе відмінно, потім начебто говорять треба затриматися на роботі ввечері, я відмовляюся, при цьому аргументую, що мені тиждень до декрету

Привіт, сьогодні вночі..
Коли я лягла вже спати..
Занурилася в сон. І мені наснилося, що дуже сильно ворушився дитина у мене в животі хоча, я не вагітна і ще не зібралася народжувати незабаром.Після я прокинулася вся в холодному поту і не змогла заснути.всі

я вагітна великий животик і дитинка дуже активно ворушився дівчинка була потім живіт почала гладити подруга а дитинка через нього взяв її за палець

снилося що Шівелі маленьке тільце і я знала що це дівчинка але живота у мене не було я переживала від кого ж я ні з ким несплю

Я вагітна, термін маленький і мені снитися що я чіпаю живіт а там як камочек

Бачила уві сні, що вагітна. Живіт був дуже великим і дитина ворушився дуже сильно. Я сказала, що термін вагітності всього 3 тижні і що це точно буде хлопчик.

Я побачила себе вагітної і бачила як в животику ворушився дитинка, я покликала свого хлопця помацати як він штовхає. ми сміялися і були щасливі

Приснилася вагітність і ворушіння дитини в животі. Хоча сама не вагітна.

Я сиджу з сном на гірці, атракціону пристібатися треба вже і їхати я починаю пристібатися і дивлюся у мене живіт і в ньому йде ворушіння) і на цьому все)

мені наснилося нібито я прийшла в лікарню ставати на облік у зв’язку з вагітністю та дивлюся на свій живіт, а він круглий і я бачу і явно відчуваю як ворушитися дитина

Я столу смотела на свій живіт, і тут раптово здалася ручка з живота, а потім ніжка, а коли я поклала руку на живіт він заспокоївся&# 8230;..

Бачила великий свій вагітний живіт поштовхи дитини і ворушіння, старший дитина прикладав до нього руки

Здравсвуйте Ттьяна!Сьогодні вдень приснився мені сон що я вагітна і чітко відчуваю ворушіння малюка, хоча не вагітна

Снилося, що відійшли води. Але перед цим я как-будто не разу не відчувала ворушіння дитини. І чому то сподівалася що він мертвий. Не хотіла його. І в самий останній момент дитина почала битися в животі. Я как-будто відчувала цю біль крізь сон. Що це може бути?

Вітаю! Мене звуть Юлія. Мені наснилося що я була в якомусь будинку, там було чоловік 5, 6 чоловіків. За шторою стояло ліжко і я там лежала. Раптом ми почали все кудись збиратися і опинилися в лісі. І вже як би вийшли з лісу, раптом бачу ведмедя один чоловік взяв рушницю і насторожився але ведмідь не дивлячись на нас почав підніматися в ліс по горі від нас, а на верху в лісі були чутні голоси людей і сміх жіночий. Поки я дивилася на минає ведмедя в цей час і чоловіки спустилися в низ з лісу до міста і я слідом за ними поспішаючи не встигла одягнути взуття швидко пішла взявши з собою свої речі так само хтось з чоловіків забув велику чорну сумку і горілку, а горілку я взяла з собою вийшла як би в місто людей не бачила але підсвідомо думала що в низу мене чекають.

Спочатку наснилися стадо качок з маленькими циплята йдуть по дорозі і я акуратно йшла щоб не наступити на них.
Потім приснилося я вагітна двійнею і я відчуваю як в мені ворушаться дітки

сниться моя вагітність, з ворушінням сильним, знаю що в животі двійня-хлопчики, цей факт сприймаю як несподіваний, термін великий.

уві сні я була вагітною (наяву у мене трирічний син), мені потрібно було народжувати, ніби як сутички почалися. до речі, я була вдома у своєї мами, яка живе в іншому місті. було темний час доби, вечір. але ось живота великого у мене не було. потім я згадала, що я типу за всю вагітність не чула рухів малюка. як тільки про це подумала &# 8212; тут же відчула не просто ворушіння, а справжнє буйство малюка; подивилася на живіт &# 8212; він ходив ходуном і періодично показувалися чітко і ручки, і ніжки, і головка. потім він ніби-то вирвався з мого живота (можливо через шов від попереднього кесаревого), але крові не було, тільки щось з живота стирчало, типу пуповина, але страшно не було. малюк був трохи більше долоні, але живий, сухий, теплий. напевно, це був хлопчик. найбільше мене вразили відчуття в животі. вони були дуже реальними. а ще цей малюк не дає спокою.

Наснилося, що я вагітна, дитина ворушиться. Бачу його фото на рентген-плівки: всі риси обличчя. Явно знаю, що це син. (В реалі у нас є син).Ми з чоловіком далеко від дому, за кордоном. почалися сутички. Я благаю його повернутися на Батьківщину. Але йому чомусь не можна. Прошу зі сльозами відпустити мене одну. І в момент його рішення прокидаюся. При цьому я не вагітна і не збираюся (вік не для дітонародження).

Вітаю! Мені сьогодні вже другу ніч поспіль сниться що я вагітна і дуже сильно штовхається малюк, прямо як на останніх тижнях вагітності, хоча живіт не великий. Уві сні я відчувала себе щасливою.

я вагітна, у мене кілька пар дрібних очей внизу живота приблизно 11. потім животі відбувається ворушіння і з мене виходять різні комахи, маленькі слони, гусениці. При всьому при цьому я перебуваю в будинку своєї покійної бабусі і вона поруч успокаевает мене

Мені наснилося, що вагітна проходжу УЗД-огляд. Потім був прийом у лікаря, огляд живота. Живіт розміром тижнів на 20. Потім ворушився дитина всередині, було видно зовні, як живіт змінює форму.

Привіт, я вагітна і в мене 23 тиждень) сьогодні з понеділка на вівторок бачила сон, як мій малишонок в животі штовхався ногами так часто, що мені вдалося погладити його п’яти))) до чого б це ??

І другий сон з батьком дитини поки не живемо разом і ми в смітті . Бачила як уві сні у нас все добре і моя дитина штовхається руками, а мій хлопець ніби гладить живіт і вони стикнулися руками з малюком)
Теж до чого це ?))

Спочатку я лежала і не знала що я взагалі Вагітна, але потім я різко відчула що він дуже почав піхатся і аж варочатся з боку на бік мені навіть здавалося що він плаче я потім почала його заспокоювати гладити і начебто все було добре але я переставала він знову почав варочатся.

Наснилося, що я вагітна. Термін не великий, животик маленький. Але я чітко відчувала ворушіння, плюс бачила руху. І уві сні ходила як &# 171; кришталева ваза&# 187; переживала за дитину.

снилося ворушіння плода на 5-6 міс вагітності.. насправді немає вагітності і є двоє дітей)

мені приснився сон, то я поклала руку на живіт а мій малюк свою ручку посунув до мене щоб я відчула його

Я лежала в ліжку живота уві сні немає але раптом я чуствую поштовх дивлюся на живіт і бачу маленьку ніжку випирає боці мого живота я покликала чоловіка показала иму він спрасіл ти що вагітна я кажу ні ми вместесмотрелі на живіт і я прокинулася

Привіт спочатку мені приснилося що я няньчила маленького зовсім хлопчика, потім начебто у мене в животі щось ворушиться як дитина листопада знаю що на можу бути вагітною і тому сильно здивувалася, кажу чоловікові дивись мовляв. ще я купувала будиночок маленький, старенький (свій будинок є хороший) але я порахувала зайвим не буде відремонтую.

Снилося що я вагітна. і дитина ворушиться в мені дуже сильно. Бачила як з’являлася ручка і головка, відчувала як напружується живіт.

Наснилося, то що дитина жахливо боляче і дуже помітно талкана мене зсередини, я доклала руку хлопця до жевоту і він зрадів, але мені чомусь було боляче, коли він талкана мене і переворачевался з боку на бік

Наснилося, що я вагітна і дитина активно ворушиться в животі, навіть видно через шкіру ручки і обличчя, а потім живіт пропав

У мене загроза викидня на 12неделях вагітності і мені приснився сон що сплю прокидаюся від того що гладжу свій живіт перевіряю на місці дитина чи ні.Дивлюся а на животі видно обриси дитини то головка виткнется то спинкою повернеться потім ніжку виставив що ступню видно і каже мама не переживай все буде добре&# 8230; розшифруйте будь ласка що це означає

мені наснилося, що я дуже добре відчуваю і бачу ворушіння дитини в своєму животі, для мене це було несподіванкою, що ми з чоловіком зрозуміли, що це дитина і незрозуміло звідки він взявся і так швидко, я якось швидко і легко народила і тримала дівчинку на руках, дивлячись на неї з якоюсь ніжністю думала яке ж ім’я їй дати &# 8212; це все відбувалося в будинку де я виросла у великій кімнаті і в вікна лився сонячне світло

Наче в мені почав ворушиться дитина, я відчувала його ніжки і ручки, але уві сні не могла зрозуміти, адже я не вагітна і не розуміла, що відбувається.

Вітаю. Мені приснився сон, що в животі у мене хто то є і сильно ворушиться і штовхається.Так як у мене місячні я знала, що не вагітна.А потім я зрозуміла, що це дитина, так як коли штовхався, побачила ступню ніжок.Була в шоці як це, якщо у мене зараз місячні.

Я з подругою прийшла до какойто жінці і вона намагалася розкласти карти але безрезультатно і тут у мене скрутило живіт в судомі мені було не боляче але низ живота ходив ходуном і було дуже страшно я кричала від страху. Жінка дістала з живота ембріон і поклала мені на долоню а мене вигнала. Руку палило і мене почало сильно нудити від того що судоми в животі не припинялися.

Мені наснилося що я вагітна і в мене в нижній частині живота утворилася опуклість і дуже швидко росла а я постійно її гладила

Доброго дня.Я побачила уві сні, що я сплю і раптом щось заворушилося у мене в животі.! Потім я доклала руку і знову він заворушився. Живіт був невеликий, приблизно 24 тижнів.Я була щаслива дуже. Але в той же момент засмутилася&# 8230;.подумала, як я скажу батькам про це&# 8230;.. І останнім часом я бачу такі сни все частіше &# 8230;. то вагітна або у мене вже є дитина&# 8230;.

Videla sebya beremennoy i rebyonok tolkalsya v jivote, a pokoynaya mama uliblas, shto mojet oznashat etot son

Я вагітна термін 4,5месяцев .наснилося що термін вже великий і через живіт було видно ручка малюка кожен пальчик . Дитина ворушився дуже сильно . Зараз вже як 3 дні не відчуваю ворушіння малюка .

Мені наснилося що я в пологовому будинку з переймами а потім сутички пройшли нібито я її вагітна але живіт був, потім я йшла і відчула поштовхи в животі

Наснилося що мій малюк крізь живіт взяв мене міцно за палець, після чого живіт зникає а замість його якась ганчірочка.

Я бачила уві сні що в моєму животі ворушиться дитина, випинається по сторонам ,, витягує ніжку . Я лежала і бачила всі ці рухи і мені було дуже приємно це відчувати

мені наснилося, що моя мама намагалася пульсацію нижче живота, і сказала те я вагітна, хоча в крізь сон я відчувала що там хтось є до чого це ?*

мені наснилося, що моя мама намагалася пульсацію нижче живота, і сказала те я вагітна, хоча в крізь сон я відчувала що там хтось є до чого це ?*
пнпго

Сниться що в животі ворушиться дитина. , я підсвідомо я розумію що не вагітна. Сьогодні вночі я виділа сільнве ворушіння і спостерігала за ними, то я представляла що етотребенок то що це насекомле, тому чтопонімаю що я не вагітна.

Здраствуйте.я прснулась від того, що живота немає.але в ньому плід дівчинки ворушиться іпереворачівается.і вже не маленький.я прокинулася в шоці.подумала не може бути&# 8230;

мені наснилося що я вагітна..животик видно було &# 8230; і коли на роботі ми з колегами сиділи&# 8230; у мене почав вперше битися дитина прямо ніжку видно було коли він мене вдарив&# 8230;.і один з моїх колег з яким на даний момент ми спілкуємося&# 8230; у нього до мене симпатія &# 8230; цього він не приховує&# 8230;.. відразу рукою доторкнувся як справжній батько &# 8230; до мого живота &# 8230;.і каже шкода що це не моя дитина

Вітаю. Мені з четверга на п’ятницю приснилося що я поклала долоньку на живіт і під нею я дуже чітко відчула ворушіння

Привіт уві сні бачила себе вагітної і відчувала як дитина штовхає Ношк і ноги були видні.до чого це.я поки що незрозумілу про дитину у мене троє дітей спасибі за раніше чекаю відповіді з нетерпінням

Мені наснилося що у мене були поштовхи в животі нагадують ворушіння дитини, а ще мені постійно сниться мій колишній молодий чоловік з яким ми розлучилися вже давно, але уві сні мені сниться що ми постійно з ним разом хоча я вже заміжня

Здраствуйте Сон мені приснився декілька днів назад я дуже добре запам’ятала тільки кілька моментів як дитина всередині ворушився і що він штовхав толі ручкою толі ніжкою! І ще що я була дуже порада такому явищу! Раніше мені такі сни не снилися! У реальному ж житті я дуже зочу дитини але у нас з чоловіком поки не виходить я дівчина і мені 18 років))

Мені приснився сон що всередині мене щось штовхає і дуже швидко, як пульс б’є, з’являються на животі дивні написи і зникають, потім я дивлюся а у мене в животі з’явилася дірка і вона плавиться все більше і більше і я прокинулася!

Сниться мені сон, що я сплю і відчуваю, що в животі щось штовхає мене зсередини, як ніби ліктем, я прокидаюся і знову засинаю (це я бачу уві сні), і знову мене щось штовхає зсередини в животі.

Доброго дня.
Сьогодні, з четверга на п’ятницю мені приснився сон, в цьому сні я теж сплю, і в тому самому сні мій живіт щось неодноразово штовхає зсередини, я лякаюся, і прокидаюся уві сні. Потім ситуація повторюється.

Мені наснилося, що я приїхала до родичів, у мене почав бурчати живіт, причому без болю, я пішла в туалет, але нічого не відбулося, потім він почав знову бурчати, прям лізти назовні, як ніби чия то нога маленька і тоненька на см 5 Витягнувши в животі

Наснилося що я вагітна на 4 місяці вже, але дитину я не хотіла, а чоловік дуже просить доньку, (в реалі так і є, чоловік хоче я немає) зважилися ми на аборт, лежимо разом на дивані і раптом почав дитина ворушитися, я дуже злякалася що дитина вже ворушиться а ми вирішили позбутися від нього.уві сні дуже страждала, ревіла на взрид від безсилля, не могла вирішити що робити, в якийсь момент просила чоловіка залишити дитину, але тут же розуміла що не можу залишити, і знову страждала.

СНИЛОСЯ ЩО Я вагітна І ДИТИНА ворушиться і ми з чоловіком лежали на ліжок і дивилися як він ворушиться

Йшла по дорозі і стала відчувати ворушіння дитини, причому двох.
уві сні я подумала, що це близнюки і чіпала живіт, де упиралися ніжки

як нібито я приїхала в гості до подруги але я не знала що я вагітна я лежала і раптом почав випинатися дитина на всі боки і дуже сильно.я почала кричати що мовляв дивіться я вагітна і була напуганность тим що це відбувається дуже сильно як ніби він намагається вирватися назовні.

Наснилося що мене штовхають з Нутрі.зовні з’являються бугуркі але живота уві сні немає !що б це могло означати я народила 4 місяці тому!

Я не пам’ятаю весь сон саме тільки фрагмент, не пам’ятаю навіть живіт, якого розміру він був. Сиділа на стільці, і відчуття ніби всередині мене з двох сторін живота (з ліва і права від пупка) одночасно як би дряпає зсередини. Я підняла поділ кофти і побачила ці ворушіння, намагаючись зловити чи ніжку, то чи ручку але це було крихітне приблизно близько 5 см. Помацати мені не вдалося. Після я прокинулася з легкістю, що для мене рідкість, з якимсь щастям. Сон приснився з п’ятниці на суботу.

я приснилася що у мене в животі штовхає дитина з такою силою що мені страшно, він живить в ребра, в сам живіт і навіть в щоку як це не дивно

здраствуйте, приснився сон в якому мені повідомляють про те що стався викидень, але я сиділа і відчувала як він штовхався в мені.

Доброго дня!Уві сні дуже явно відчувала ворушіння дитини в животі, при цьому не розуміючи який термін вагітності, напевно, це місяців п’ять.Дуже була щаслива, дала помацати живіт чоловікові.А в кінці я злякалася того, що тепер нам не вистачатиме фінансів і чоловікові доведеться вдвічі більше працювати.Що означає такий сон?

Я вагітна мені приснилося що малюк дуже ворушився після витягнув ручку і я його поцілувала, і. Була дуже порада.Тепер прокинулася а настрій хороший

Наснилося, що я вагітна і живіт десь 6-7 місяців, але мені вже народжувати ось-ось.бачу і відчуваю ворушіння, навіть прокинувшись запам’ятала ці відчуття.как-будто дівчинку народити повинна, бачила то лікоть її, то попкою, то носик стирчить) нас вагітних багато було і всім народжувати ось днями, а я боюся, і сутичок, і пологів.напевно після моїх перших пологів в реальному житті залишився страх.потім я десь бродила по даху, точніше по мансарді, де сходи не дороблена була, як ніби там йшов ремонт і це ніби мій будинок начебто.ось що запам’яталося.

Привіт скажіть будь ласка сьогодні приснився сон що я вагітна і в мене в животі штовхається дитина?

Наснилося ворушіння дитини в животі.і я прям впевнена, що це хлопчик. Ая стою розмовляю з двома берёменнимі жінками.і щаслива

Наснилося що бачу себе гладжу свій живіт а на ньому щось типо шишки і Шівелі на той момент мені здавалося що то головка дитини

Вітаю.Наче я в якомусь будинку, спочатку почалося у одній дівчині у неї що то початок бится в животі і вона померла, потім у другий так само і я почала боятися що у мене відбудеться так само, тільки подумала і у мене почало бится що то в животі наче то вилізти намагається, я відключилася начебто, коли прийшла до тями побачила невелику дірку в животі з неї сочилася якась вода, прийшов якийсь чоловік помацав мій живіт, а він ніби як ганчірка став, заранее спасибо

Наснилося, що я опустила погляд на свій голий живіт, а там ворушіння дитини. сильне шеаеленіе! Явно відчувала ці сильні ворушіння і сильні поштовхи.Явно відчувала, як дитина всередині мене &# 171; перепливає&# 187; на праву сторону І дуже сильно штовхає ручкою І обличчям мені в живіт! І навіть бачила сильно випирають через шкіру мого живота, при штовханні дитини, ручки, кулочка, пальчики і обриси голови і обличчя.

Наснилося, що я опустила погляд на свій голий живіт, а там ворушіння дитини. сильне шеаеленіе! Явно відчувала ці сильні ворушіння і сильні поштовхи.Явно відчувала, як дитина всередині мене &# 171; перепливає&# 187; на праву сторону І дуже сильно штовхає ручкою І обличчям мені в живіт! І навіть бачила сильно випирають через шкіру мого живота, при штовханні дитини, ручки, кулочка, пальчики і обриси голови і обличчя.Уві сні для мене це було повною, але дуже приємною несподіванкою. Я відразу стала робити тест на вагітність і побачила 2 смужки. Дуже поспішали і хотіла порадувати майбутнього чоловіка.Так само уві сні була моя подруга.Як тільки я побачила штовханні дитини в животі, Я вибрала з кімнати і показала все подрузі.

Сон в якому я лежу на ліжку нібито сплю і у мене починається шівеленіе в животі дуже схоже на дитину

добрий ранок . Сьогодні мені наснилася що я вагітна і в мене активно ворушитися плід. Я і моя свекруха прийшли в гості до її подрузі, я прилягла там поспати або відпочити, і починає сильно ворушитися живіт, я спочатку не зрозуміла, а потім зрозуміла що це дитина я дуже сильно зраділа, я хотіла швидко сказати чоловікові, я бачила чоловіка і ми спілкувалися про щось . Потім я прокинулася . Я коли прокинулася навіть хотілося заплакати, тому що я дуже хочу завагітніти, але не получається . Ще забула написати на ногах була трохи кров

Наснилося, що лежу на ліжечку з незнайомим чоловіком, починають кістки з горла виходити курячі і свинячі, видно як в животі вони перевертаються

Мені наснилося що я вагітна і що в животі у мене ворушиться дитина я прям бачила тіло дитини потім я побігла сказала тітці братику одногрупникам, і мамі мама сказала щоб я стрибала з дерева я і стрибала хоча мене і зупиняли мої одногрупниці.потім я сказала своїй коханій людині і він просто сів і сидить я пішла він навіть нічого не сказав і він пішов потім я тільки побачила як дитина ворушиться.

Вітаю! Він був короткометражним і невиразним, де я перебувала не можу сказати, але по відчуттях або будинку або у близькій подрузі, я толі пішла толі стояла і у мене як ніби в районі пупка що щось заворушилося і коли я вирішила відпустити голову то побачило вимирає що то, і я це що то початку вправляти пальцемі назад щоб ні хто не бачив і не знав! І пам’ятаю що у мене прослизнула роздуми про про те що я знову вагітна, що робити і навіщо мені це,!

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ