Сонник ворожіння на Картах 😴 наснилися, до чого сняться ворожіння на Картах уві сні бачити

Сниться, що ворожите на картах – розкриття небажаної для вас таємниці. Не намагайтеся все усвідомити і зрозуміти до кінця, вам це не під силу.

Гадати на картах Таро – процес відображає ваші уявлення про майбутнє. Налаштуйтеся на позитивний лад, передбачення уві сні можуть змінюватися в реальному житті.

Уміння тлумачити сновидіння – це цінний дар, тому що часом саме уві сні свідомість дає нам найглибші і важливі підказки.

Наснилося ворожіння на Картах, але потрібного тлумачення сну немає в сонник?

Наші експерти допоможуть Вам дізнатися до чого сниться ворожіння на Картах уві сні, просто напишіть сновидіння в форму нижче і Вам пояснять що означає, якщо уві сні бачили даний символ. Спробуйте!

Вітаю. Мені приснився сон 14 січня.Ворожка, що не циганка, витягла 4 карти і там було три туза черви, хрести, бубни, і ще одна карта не пам’ятаю яка, але вона сказала &# 171; Твоє бажання повністю виповниться&# 187; І потім вона ще гадала на рунах і сказала, що в перебігу року ти зустрінеш людину, яка тобі по долі і будеш щаслива з ним і жити в достатку. Чи можна вірити такому сну, адже він приснився на старий новий рік?

Наснилося що моя родичка гадала мені на картах, сказала що з моїм хлопцем нам не світить нічого&# 8230; в тому ж сні мені снилося що я шукала свого коханого і не могла зустріти його. мені здається сестра його говорила що він зайнятий.

якась жінка незнайома гадала мені на картах і передбачила 2 трагедії. Я ввобще ніколи не ворожу і не гадала.

снилося що я рятую кита і врятувала.ще снилася ворожка вона гадала на картах таро сказала що через 2 місяці зустріч свою справжньою любов

мені наснилося, що я пішла в перукарню. Вона була всередині етностилі з китайськими болванчиками уздовж вітрини. До мене підійшов майстер-чоловік в одязі чи арабською, то чи турецькому і став гадати мені. в руках він перетасовував карти, але в них не дивився. Спочатку сказав мені про мого чоловіка, а потім почав говорити фразу про мене і я прокинулася. Відчувала величезну жаль, що має була дізнатися щось важливе.

Привіт я дуже прислухаюся до своїх снів ! ,але сьогодні я не можу зрозуміти ! мій сон ; моя знайома &# 8212; &# 171; далека родичка не по крові &# 187; просить мене про допомогу -&# 171; підкажи що мені робити &# 187; ; я беру карти і розкладаю: в цей момент я розумію що я ворожка і гадаю на картах таро ! я їй зробила великий розклад і заключну карту пам’ятаю що малюнок диявола !

Мені приснився сон що циганка ворожка, гадала мені на звичайних картах, вона сказала що втрачу людини з яким зараз &# 8230;..потім точно не пам’ятаю. ніби як сказала і знайду нову любов, чи що

Я побачила себе в дзеркалі, одягнену, що не нафарбовану, але я була симпатична, подобалася собі. За життя я брбнетка, але уві сні ніби тільки пофарбувала голову в блрндінку, волосся був дуже довгий до статі і трохи на кінці вологий, я його сушила феном. Потім прийшов до мене чоловік, представився шаманом і сказав що вже гадав на мене і готовий сказати підсумок ворожіння, бачила трефи і піки, але він сказав що все хорощо. Далі він дістав распотрашенную курку і сказав що це мій ворог і ставив на тарілки різного виду тельбухи курки, Кпов не було він ошпарюють їх окропом

наснилася як мені року на картах бачила короля черв’яків і даму Віней яка нам заважає бути з коралов так говорила годалка а коли випав король хрести зарезервовано вона зібрала карти і більше нічого несказанно

снилося что я Випадкове зайшла до дівчат и одна зних мені ворожила на картах. з того что вона Гаала чітко запам’ятав что вона сказала что до мене вернеться хлопець и ми будемо разом (з Яким я розійшлась в реальності) и з самого качана вона назвала его імя.

мені наснилося що мені ворожать на картаx і майже всі карти чорні.і я питаю не смерть чи це так мені і не відповіли

Мені наснилося, що я гадаю на картах Таро.І в мою колоду затісалась ще одна.Але в цілому, розклад, по-моєму, був непоганий. А потім мені снилося, ніби я у знайомої одсипала чай трав’яний, там гілки всякі да трава.А вона мені до цього чаю початку якісь заклинання писати&# 8230;

Мені снилося що мені чоловік ворожив на картах і все масті були чорні, але карти це були не гральні! і останню він дістав повністю чорну, і він сказав що це смерть.

мені наснилося в перший раз що мені ворожать на картах, але я не почула нічого від того що прокинулася, але там мені сказали що хтось, у другому сні мені наснилося ворожіння по руці і коли вона почала гадати я прокинулася

молода дівчина гадала і вона витягла з колоди 3 карти це були дама валет і 10 бубей вона Нестан мені їх говорити і гадати далі теж Нестан

Наснилося що спочатку я чомусь стрибала з тарзанки над прірвою, було так високо, але коли мене крутило мені мило добре і я не скільки не боялася було так захоплююче, ось думала як преземляться буду однак, не приснилася а ногами оталківалась і стрибала кілька разів, потім ми ввечері опинилися біля будинку де живе мамина подруга, всі пішли туди, а я згадую що тут живе ворожка і йду до неї і вона мені починає гадати, але як то не виходить і ми йдемо з нею на вулицю і вона робить новий рассклад і тут починаються похорони

Вітаю ! наснилося, що чоловікові ворожили на картах, розкладали по дві карти, одна випала туз хрестовий і валет&# 8230; ворожка сказала що в мене закохається чоловік і кликати його буде Валера.

Ворожка піднесла колоду, витягни одну говорить.я витягнув дві.одна Буби з цифрою 6 або 7-8.а гадала какбутто на смерть.другу карту не бачив.я говорю, ну що?а вона каже в будь-який момент, та не ти а твоя мама

я прийшла до подруги, з якою не спілкувалася кілька років і попросила її поворожити мені на нареченого, буде у нас що то серйозне чи ні. Вона почала ворожіння і показала мені 4 карти, все Червової масті і вона мені сказала, що не бачить біля мене нікого серйозного. Я уві сні сильно здивувалася і навіть обурилася, бо очікувала, що в недалекому майбутньому у мене буде чоловік, за якого я вийду заміж.

я уві сні бачила ворожку ворожбитів на картах і я витягаю колоди піки короля і вона расталковивает мені що це але я не пам’ятаю цього і все в тьмяному тумані

уві сні приснилася ворожка. ворожила на картах сказала що у нас з чоловіком стосунки закінчені ви більше не будете разом і все зруйнувала я сама своїми руками. і до старості проживеш одна на самоті. а в наступному житті тобі дадуть ще один шанс. я була в шоці прокинулася зі сльозами на очах. і проплакала пів ночі. а найголовніше у нас дійсно не все гладко у відносинах. підкажіть будь ласка до чого все це. і чи є надія що все таки все налагодиться?

одна ворожка у мене вдома, на ліжку, гадала на картах. і передбачила що у мене все буде добре. і у неї в кінці 5 прозорих карт вийшло, ну типо 5-ку отримаю на іспиті і хвилюватися нема про що.

Вітаю! Мені наснилося, що мені ворожили на картах щоб передбачити майбутнє і сказали, що у мене померла мама і скоро помре папа. Що зто значить?

Спочатку сниться, що я піднялася на 7 поверх будинку в якому раніше жила. Під’їзд там брудний (він дійсно брудний), але ніби як трохи побілена. Заходжу кімната велика чиста балкон (я жила в дуже маленькій кімнаті, великих там немає &# 8212; це гуртожиток). Потім спускаємося сходами. Куди то йдемо, бачу багато води. Нас кілька людини, потім звідки узявся чоловік який передбачає майбутнє. Всім пророкує, а мені не хоче. Я пристаю до нього з розпитуваннями. Він сказав типу відчепися у тебе і так все нормально буде чоловік і двоє дітей. Але який то недобрий був. До слова я не замужем в пошуках так би мовити. Дуже хочу сім’ю.

Я гадала незнайомій людині. Я дала йому колоду з картами щоб він витягав по-черзі карти. Він спочатку витягнув валет червового. Потім всі карти червоних мастей. Потім він пішов, залишивши свої документи в красних обкладинках.

сон: ЗНАЙОМИЙ який мені цікавий разом з моїм чоловіком гадав на мене на карти побачив що я пережила великий стрес і зробив мені заспокійливий укол до чого?

У мене в селі є одна жінка яка дійсно ворожить по старовинним картками. Ось і наснилася мені вона, що ворожить і каже все скоро налагодиться, у тебе всі карти дуже добре, а я її запитую, чи зможу я виграти суд щоб забрати свого сина (у мене дійсно скоро суд) а вона у відповідь сказала що не знає? Потім я пішла додому і до мене підійшла жінка і починає мені гадати і відкривати карти таро, всі карти були дуже хорошими, я читала їх опис. Запам’ятала правда тільки Карту Фортуни. Ось і їй ставлю той же питання про суд, чи зможу виграти? Вона сказала, незнаю. Як розуміти цей сон.

побачила уві сні як з сестрою сходила до однієї знайомої ворожки, вона гадала мені на молоду людину показавши мені червового сімку сказала: ну ось ось такий буде сім’ї з тобою, ну ось воно тобі треба. у мене від її слів не було почуття відступу.

мені ворожить уві сні померла бабуся моєї подруги, про що то вона мені говорила уві сні я не пам’ятаю, але пам’ятаю, що випадав туз хрестовий і бубновий

уві сні мені ворожить ворожка на картах і пророкує що у мене буде мужщина молодший за мене за віком

мені наснилося що мені ворожила на картах ворожка і говорила найкращі прогнозом на майбутнє в справах і любові

я приїхав з двома незнайомими жінками кудись наотдих або курорт одну з них попросив Погодаев мені розкинувши карти вона сказала що у мене і другий жінки будуть діти я їй не повірив що то ще було але не пам’ятаю

мені наснилося, що жінка (гл.бухгалтер головного підприємства) ворожить на картах.Випав туз піки і валет піки-вона сказала, що я скоро вийду заміж.

снилося як мені сестра ворожить на картах в кінці пророкує нареченого називає ім’я не запам’ятала масті преоблодалі червоного кольору .

ну мені прийнятий каксов я року на палю долю і любов і дружбу до чого це
Скажіть будь ласка

Я посварився з ЧОЛОВІКОМ І ПІШЛА гадати І КОЛИ розкласти КАРТИ, ТО ЦІЛИЙ РЯД БУВ ВСЕ пікових А ЯКІ БЛИЖЧЕ ДО МЕНЕ ВЕЛИКІ ТРИ КАРТИ, 20Х20 СМ десь І ОДНА З НИХ МОЯ ФОТОГРАФИЯ У чорній рамці, Я запитав чому ФОТО ТАКЕ невдало, А МЕНІ СКАЗАЛИ ЩО ІНШОГО У МЕНЕ НЕМАЄ..

Уві сні, мені ворожила на картах подруга, карти були чорними. Вона тримала в руках колоду і діставала з неї по дві карти і парою клав а їх на стіл. Вона дістала першу пару &# 8212; це була десятка і туз хрестовий (масть десятки я не пам’ятаю). потім вона дістала другу пару карт &# 8212; це були два короля &# 8212; чирвовий і бубновий.

мені наснилося як бабуся ворожила і випали черви і вона сказала що милий прийде тебе обіймати буде, а потім і випав король

Мені на картах ворожила моя померла бабуся (вона і в житті розкладала, але не всім) Сказала, що скоро вийду заміж, по-моєму сказала, що вдало, і показує в розкладі хрестового короля. Раніше бабуся мені снилася рідко, і це завжди щось віщувало. Зараз не можу зрозуміти.

Уві сні було так вночі заходжу додому знайшов там колоду карт на ворожіння майбутнього і потім сомной невідомий чоловік розмовляє і бере колоду карт і мені випадають 4 однакові карт з якимось пропозицією і потім на них показується пентограма і написано було на кшталт ти помреш через тиждень

За столом сидить жінка, смаглява, але не циганка. Багато карт, вона їх розкладає, розкладає. Потім перемішує на столі. І я не встигаю за нею стежити, що саме вона робить. Але по всему- ворожить. Потім зібрала карти, карти кольорові, звичайні, гральні. Але нічого не сказала.

Мені наснилося що хлопець, з яким я не бачилася більше 20 років гадав мені на картах таро і передбачив, що я скоро вийду заміж і дуже вдало, буду дуже багатою.

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ