Сонник ворон Говорящий 😴 приснилося, до чого сниться ворон Говорящий уві сні бачити

Хто говорить ворон уві сні – важке пристосування до нової робочої обстановці. Нерішучість і небажання йти на компроміси погіршать ситуацію.

Уміння тлумачити сновидіння – це цінний дар, тому що часом саме уві сні свідомість дає нам найглибші і важливі підказки.

Приснився ворон говорить, але потрібного тлумачення сну немає в сонник?

Наші експерти допоможуть Вам дізнатися до чого сниться ворон Говорящий уві сні, просто напишіть сновидіння в форму нижче і Вам пояснять що означає, якщо уві сні бачили даний символ. Спробуйте!

Я ЙШЛА ПО ВУЛИЦІ, на узбіччі дороги і по самій дорозі бігала коричнева ворона, каркала і говорила іноді кілька знайомих мені імен, за мною йшов чоловік і запитав &# 8212; чую я, що ворона вимовляє слова &# 8212; я з радістю відповіла, що так. він пройшов далі, а ще поруч йшла жінка і сказала, що раз я чую слова, то повинна відповідати за це, і щоб швиденько бігла до чоловіка або дзвонила йому, він мені пояснить, в чому справа

Ворон (просто величезний) спочатку кружляв над місцем, де я перебувала. Я трохи злякалася, але, скоріше за мене було дивно, що він такий великий. Потім він підлетів до мене, опустився на землю поруч зі мною і попросив печива (у мене був з собою пакет).. Потім я годувала його печивом деякий час і він якось сам собою перетворився на величезного ласкавого кота.

Привіт, мені наснилося ніби я рятую птицю чорного кольору, не знаю ворон це чи ні. Птах вміла говорити, т.е. просто була про птахом. ми ховалися в різних місцях з нею. Її хотіли викупити у мене, але птах цього не хотіла і я її захищала як могла. Чи вдалося мені її врятувати &# 8212; я не пам’ятаю. Буду вдячна тлумачення цього сну.

Ми йшли з чоловіком по стежці, і раптом з’явився чорний ворон. Я намагалася його відігнати, але він не відставав. Мені здалося що я знаю його, і раптом він почав розмовляти з нами. Що саме він говорив я не пам’ятаю. Але так протягом усього сну він йшов поруч з нами і що то говорив, .

Я прийшла в інший світ, не наш. погано пам’ятаю &# 8212; чи то сама захотіла, то чи на запрошення. там &# 8212; ну, все так же, як у нас &# 8212; люди, місто, машини. Щось невловимо відрізняється, але не описати. Прийшла в своє місто. Зайшла на ринок &# 8212; з інтересу, чим він відрізняється від від такого ж у моєму світі. відрізняється &# 8212; і сильно. Наповненням, навіть витраченим простором для розміщення. Начебто &# 8212; та ж площа розташування, а наметів &# 8212; в десятки разів більше &# 8212; і як вміщаються? Іду, дивлюся. кошеня запропонували &# 8212; біло-чорно-сірого. Взяла, тому що красивий. Йду далі, а в наступній наметі &# 8212; красивий чорний кошеня &# 8212; і його мені пропонують. Дивлюся з жалем на того кошеняти, що вже взяла і кажу, що у мене і так вдома дві кошатини, та ще цього взяла. пішла. Ходжу по ринку, милуюся. Там просто все. А за мною ворон скаче. Ну я в нього і питаю &# 8212; що скачеш-то? Він каже &# 8212; голодний, мовляв, нагодуй. Пішла шукати щось з готової їжі для ворона, знайшла, нагодувала. Він счавкал все, сказав спасибі і каже, що зі мною залишиться. На моє запитання &# 8212; нафіга? &# 8212; відповів, що тут без ворона, що говорить, не можна. За його словами, взагалі, виходило, що говорять ворони тут &# 8212; це не навик ворон звичайних, це окремий вид птахів. знизала плечима &# 8212; хоче, нехай залишається &# 8212; не заважає. Пішла купувати щось на пам’ять для себе.

бачила ворона, великого, чорного, на шиї у нього була чорна зашморг, ворон намагався каркати і виплутатися, мені стало його шкода, я підійшла підібрала якусь ганчірку, накинула на нього, щоб він не клюнув мене в очі і звільнила його, коли відвернулася від нього на відвернення на крок, він сказав &# 171; Дякую&# 187; і полетів.

поруч знаходився великий говорить ворон, який дуже чітко повторював, а іноді вимовляв щось і не на прохання.мені здавалося, що уві сні я його побоювалася, у всякому разі, було не комфортно

мені приснився горорящій чорний ворон. він просто сидів біля мене і ми розмовляли.я навіть його гладив як свого петомца

добрий вечір! Мені наснилася, що я йшла по дорозі, праворуч була якась околиця. І раптом на мене летить велика ворона, я б сказала величезна і людським голосом так говорить&# 187; Красуня, дозвольте пройти!&# 187; І потім я прокинулася.

Я в лісі. За парканом корови які не можуть підійти комне. Продуманий сідає величезний говорить ворон і я співаю його чистою водою з баклажки і п’ю сама. Я його запитала скільки потрібно пасти корів, він відповів 5 годин.

До мене в квартиру залетів горобець і я його хотів відпустити, а в кухні на вікні стояв ворон і попросив мене віддати йому горобця щоб той його з’їв. Я відмовив. І тут же мені ворон сказав що полетить на нижній поверх і зловить голуба. Ворон кинувся вниз, але одного голуба пролетів і полетів за іншим. Але не зрозуміло яким чином виявилося що другий голуб був зовсім не голубом а мотоциклістом за кермом двоколісного апарату. Ворон налетів на мотоцикліста, розлетілися пір’я і все я прокинувся.

я стояла і розмовляла з великим чорним вороном з червоними очима, він виглядав втомленим, я не боялася його, але питала його про минуле&# 8230;

Синок пришол уві сні, з мужиком і говорить вороною на повідку. Пограли у дворі з сином десь з годину, а потім я їх проводив. Мужик сина вів, а я ворону. Ворону звали Даша, а мужика Паша. Син помер рівно 3 роки тому. Приходить вже 4 раз, сон приснився з 00 до 2 ночі

Ворон в моєму сні був добрий і говорив що я не пам’ятаю але я розуміла що можу у нього питати, задавати питання і він мені відповідав.Потім я чомусь вирішила йому що то дати і відкрила сумочку і дістала якісь речі, але вони були не хороші&# 8230;.книги були порвані, погані я викинула а одну в хорошому стані я залишила а ворону сподобався шматочок пряжки поламаною червоного кольору&# 8230;..Ворон був доброзичливий і як тільки він забрав цей шматочок пряжки я більше не пам’ятаю його уві сні.

Мені наснилося спочатку что ворон до мене вється я его злапала и відпустіла у вікно. тоді ВІН почав битись у вікно я вікно відкріла а ВІН мені каже раз ти мене випустила я тобі скажу правду что тобі треба забути двох людей&# 8230;

один хлопець це колись в некогда ми з ним спілкуємся Рідко, ВІН зараз одружений и має дитину..
другий це хлопець з Яким я зараз зустрічаюсь&# 8230;

Я йшов кудись, покурюючи цигарку.Побачив зграю воронів, вони грілися біля багаття, були одягнені як люди.І я до них присів.Вони почали зі мною розмовляти, говорили про людей.Потім коли я йшов, один ворон дав мені іржаве золото.

мені приснився чорний ворон, зростанням з людини, він танцював з моїм товаришем повільний танець, ще й розмовляв людською мовою.

Мені приснився мовець чорний ворон, який летів близько мене, а потім сів до мене на плече і дав себе погладити.

мені снилися друзі, якісь завдання які ми в місці з ними повинні були виконати. в якийсь момент ми решилі розійтися для виконання завдань і зустрінеться пізніше. я попрямувала в бік будинку і по шляху всретіла ворона. мені чомусь відразу знала що він мене розуміє. що б переконається я запитала чи розуміє він мене, на що у відповідь він кивнув головою. далі я у нього що то запитала (що саме я не пам’ятаю, але питання були бонально на кшталт: котра година, де станція і т.д). потім пам’ятаю лише возврощеніе додому і зустріч з мамою.

Я сиділа в хатинці, за дверима був сильний дощ. Але це як ніби в старі часи. Потім двері відчинилися і зачинилися назад. На картині сидів ворон і про що то мені говорив, тільки не пам’ятаю про що. Але точно пам’ятаю що ні чого поганого, а потім сон змінився. Я шукала подругу і знайшла з хлопцем, вони були щасливі і Я тоді почала з ними посміхатися. всі.

я питав у ворона про своє найближчому майбутньому. і він сказав що далі буде гірше і гірше.

Їхав на автомобілі за кермом з відкритим вікном в яке залетів ворон і щось говорив мені, утикаясь дзьобом в мій лівий висок.

Прилетів великий ворон на підвіконня, я його нагодував, він запитав що я хочу в замін, запитав мене чи потрібні мені гроші, я сказав що не потрібно, а в замін, золотий або срібний перстень або печатку, він сказав що запитає у господаря, потім я напоїв його молоком і він полетів.

Я в місті, навколо багато людей і ворон сідати на бетонну тумбу щось говорить мені ніби називає моє ім’я або говорить підійди або підемо зі мною точно не пам’ятаю відразу прокинувся

Уві сні я прийшла до чаклунки вона якийсь ритуал робила і потім з’явився великий чорний ворон продуманий і розмовляв він відповідав на мої запитання. Ворон типу провісник і він потім всюди зі мною ходив я за його руку тримала в темряві. Цей сон чого означає? Сон був яскравим чітким і не забувається

У насале вода почала затоплювати наші берега. Потім Я врятував ворону життя відкачавши його так як він покірно потонув . Він мені подякував на нашому та англійською мовою. І відкрив мені секрет. Після чого я мало не свехнулся уві сні. Я і зараз в подиві досі. Я відкрив очі уві сні родичам на їх поведінку. Після чого всі в ньому виглядали щасливо як ніколи

Приснився ворон, він був говорить ! Ми йшли на станцію метро і ворон підлетів і сказав туди не йти там біда, і ось ми повернулися назад .

ворон сидів на даху я йшла повз нього але звернула увагу що він не боїться і не відлітає я підійшла ближче і простягнула до нього руку і він простягнув і разом з тим зістрибнув з даху вже майже чоловіком я сказала привіт і він привітався зі мною але голос був протяжний не природний для людини я прокинулася

Мені приснився великий ворон, він сидів в полесадніке, вже вечоріло і говорив людським голосом, що помре моя бабуся і мама, сказав готуйся

Моїй мамі приснився уві сні чорний ворон, який сказав:&# 187, 7 серпня&# 187;.Скажіть будь ласка до чого цей сон?

Зайшла в кімнату побачила ворону і ворона почала зі мною розмовляти я ІІО питаю як ти сюди потрапила вона мені отвічает через Дірку я знову питаю через яку Дірку вона мені крилом показує через ту і я починаю ійо віганять з квартири але вона ночінает літати по квартирі

Мені наснилося ніби я входжу до своєї бабусі в будинок і за мною слідом залітає ворон сіро білого кольору сідає мені на руку і починає говорити людським голосом.

Бачив говорить чорну ворона. Ще бачив змій хочу від них втекти але не можу атакують з усіх боків. Ось так.

Вітаю!Мені приснився сон, де я не в своєму будинку, а в квартирі в багатоповерховому будинку.Я була не одна, а зі своєю сестрою і хлопцем.Через відкрите вікно залетіли два ворона, один з них відразу ж вилетів на вулицю, а інший залишився в квартирі.Як виявилося цей ворон був промовистою.Він сів мені на голову і почав пророкувати.Я заснула, як загіпнотизована, а коли прийшла до тями його вже не було.І я стала питати у сестри і у хлопця, що той ворон говорив.

Вітаю!Мені наснилася незнайома квартира в багатоповерхівці.Там була моя сестра і хлопець мій.Через відкрите вікно залетіли два ворона.Олін ворон залишився, а інший полетів.У ворона була червона смужка трохи ні грудей горизонтальна, з косим прогалиною і червоного кольору.Він сів мені на голову і почав говорити передбачення, я заснула як під гіпнозом, а коли прокинулася його вже не було.Страшно мені уві сні не було, а навіть навпаки, було прикро, що він полетів.

Я пам’ятаю що жила в будинку, поєднаний з цехом заводу. А у вікні побачила великого птаха схожу на ворона, вона була чорною. У птиці був приємний чоловічий голос (як у коханого Елізабет з фільму &# 187; Пірати Карибського моря&# 187;) він став протискуватися крізь щілину в дерев’яному вікні, але нічого страшного не було. Ми спілкувалися, жартували, грали на вулиці в сніжки, сиділи на лавочці. Кожен раз коли я виходила на вулицю, то піднімала руку щоб він сів на неї. Він іноді обнімати мене крилом, і він відразу сказав що він не ворона і це більше як би жіноче визначення. Коли ми грали в снігу, я сказала що шкода що він птах. Якби він був людиною, то я б з радістю погодилася б бути з ним як дівчина. Тоді він запитав, мовляв це заради сексу?? Я була в шоці і звичайно ж сказала що ні, зовсім не так&# 8230; Це був прекрасний сон, як він скінчився я не пам’ятаю. Знаю що з цього дому я петляла і раніше і замість під’їзду, заходила або в інший сусідній, або в цех. Ворон приснився сьогодні .

На чорному полі (на землі) зграя ворон. І одна ворона розмовляла людським голосом. Наче я їй задавала питання, Аона мені відповідала. Після розмови з нею стан умиротворення і спокою. Але про що була розмова, не пам’ятаю

Чорний говорить ворон уві сні &# 8212; це Картурич &# 8212; стародавнє слов’янське божок, який в’є своє гніздо з мідного дроту вашого підсвідомості. Він каже людським голосом, щоб довше утримати вас уві сні. Стародавні слов’яни припускали, що робить він це від нудьги і бажання довести сновидіння до самогубства.

гав не чорний а сірого кольору з великим дзьобом..я лежала на ліжку але вдома не бачила а на проти мати вона вже давно в тому царстві&# 8230; ми не розмовляли просто я її бачила теж на ліжку. і ось бачу птицю придивилася ніби як ворон але сірий і великий дзьоб.і вона махаючи крильми на стрибках наближатися до мене. я була здивована і кажу матері під пташка прийшла до мене..мати мовчить а дивиться..цей ворон стрибнув до мене і лащіться я його гладжу і він не тікає.дзьобом своїм до мене ткунлся під пахву і як би приліг&# 8230; я його продовжувала гладити&# 8230; і ось він мені каже людським голосом&# 8230; я не пам’ятаю що&# 8230; і я кажу матері він розмовляє..вона знову мовчить&# 8230; потім я його вкрила ковдрою а сама пішла ..на цьому сон прірвался

я лежала і мені з’явилася перед очима картина-історія маленька&# 8230; як мій друг у своїй куртці з пакетом переходить дорогу&# 8230; і каже з братом&# 8230; я відразу прокинулася і вирішила перевірити..це виявилася правда..він мене теж підключив..я бачила телефон і їхні обличчя..як по відео зв’язку говори..але хвилини 3..прийшла Мама і воно почало глючити..довелося вимкнути..До нас подзвонили в квартиру.Брат пішов відкривати двері&# 8230; в ліфті стояв молодець хлопець&# 8230; він пропонував книгу&# 8230; питав про кімнату якусь в будинку&# 8230; підвал&# 8230; моя Мама крикнула що є..брат і я здивувалися..і передали слова хлопцю&# 8230; Цей молодий хлопець про щось говорив з братом&# 8230; той хлопець з чогось прийшов до нас в квартиру&# 8230; напевно брат покликав.. і почав щось ховати це була (книга..але там були вклеєні написані рукою мови автора..і дії автора..своя історія&# 8230; там були ще речі&# 8230; не пам’ятаю які&# 8230; гроші на кшталт..щось ще приватне..) Коли той хлопець уже сховав що треба..він намагався мене поцілувати..у нього це не виходило&# 8230; я у нього щось зняла&# 8230; у нього пірсингу багато було ще&# 8230; і щодо цього пірсингу я сказала щось&# 8230; цей хлопець молодий був&# 8230; школяр або студент&# 8230;.за віком в районі 18-21 року&# 8230; він пішов&# 8230; я лежала&# 8230;.і вирішила подивитися що за книгу взяв у нього брат&# 8230; я і раніше зрозуміла що це авантюра..але не настільки&# 8230; я читаю..і там вклеєні написи, вирізані своєю рукою..сторінок 20&# 8230; історія про маму того хлопця&# 8230; що вона була якоюсь хворий..або ще чимось..ну точно похмуре&# 8230; я відразу закрила книгу не дочитавши її до кінця..і тепер той хлопець чим більше продасть таких книг, тим більше вона буде жити&# 8230; а до того хто прочитав буде приходити..ввижається і мучити до смерті&# 8230; я вирішила про це не думати і заснула&# 8230; в мені мене мучив кошмар..галюцинації і та жінка приходила&# 8230; я прокинулася але ці галюцинації не закінчилися..я почала кричати на всю кімнату..це все маячня. і по не багато вони пропали але потім сново почали з’являтися..вона почала з’являтися..прийшла Мама і запитала за папугу..в цей час вона відкрила вікно і до нас залетіли синички і почали чірікать..тертися один об одного&# 8230; я вирішила піти взяти папугу що б він теж подивився на них..але його не знайшла..запитала у брата..він сказав що продав його тому хлопцю..я на нього за це дуже сильно накричала..і сказала що він нічого не розуміє&# 8230; що це був обмін&# 8230;.він не продав, а обміняв..брат каже що йому грошей дали..але я ж знала що його обдурили..і те, що та книга на час теж&# 8230; і я заходжу в кімнату бачу за вікном зграя ворон літає&# 8230;.на деревах сидять..майже як зазвичай увечері..як тільки я підійшла до вікна вони розлючені почали летіти на мене з відкритими ротами билися в вікно&# 8230; їх було не видно кінця..я відійшла&# 8230; вони припинили летіти..бачу один ворон біля вікна кола ширяє в повітрі один я подивилася на нього..підійшла ближче..він перетрансфірмовался в людини..хлопця років 23-27..серйозного..красивого з чорними як сажа волоссям..він показав жестом що щось хоче сказати&# 8230; я відкрила вікно як на провітрювання що б ворони не почали залітати&# 8230; він запитав: «що я такого поганого зробила?»І продовжив..від того що я не чула захотіла ще більше відкрити вікно, а він не так небагато допоміг вдаривши кулаком в нього..зверху..там почала відвалюватися частина..він щось ще хотів доказати але ворони знову почали летіти і він закрив вікно&# 8230; в цей час до брата знову зайшов той хлопець я з люттю до нього побігла і почала кричати що він зробив що нехай все забирає..на що він відповів що нічого конкретного..і я зрозуміла що цього прийдеться позбавляється самої..(Більше не пам’ятаю сну..все як в тумані)

Наснилося йду я по лісосмузі гриби збираю, бачу недалеко від мене сидить ворон і каже мені&# 8230; Потім він обернувся в дівчину і вона полетіла як баба яга

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ