Сонник Ворог 😴 приснився, до чого сниться Ворог уві сні бачити

Сон, в якому ви здобули перемогу над власним ворогом – ваші починання будуть щасливі.

Тлумачення схожих снів:

Уміння тлумачити сновидіння – це цінний дар, тому що часом саме уві сні свідомість дає нам найглибші і важливі підказки.

Приснився Ворог, але потрібного тлумачення сну немає в сонник?

Наші експерти допоможуть Вам дізнатися до чого сниться Ворог уві сні, просто напишіть сновидіння в форму нижче і Вам пояснять що означає, якщо уві сні бачили даний символ. Спробуйте!

мені приснився сон, в якому я побачила дівчину, свого давнього ворога. Ми з нею мирно їхали в маршрутці по нашій батьківщині (зараз я живу в СПб, а Родина- Бурятія) і спокійно вели бесіду і, як мені здавалося, ми їхали до її родичам (моїм друзям наяву). Потім різко я потрапляю в те місце, де я раніше жила і навчалася, звідки і ця дівчинка, і на місці, де у нас знаходиться амбулаторія, уві сні була величезна лікарня. Я вже стояла на вулиці зі своїми близькими друзями з батьківщини, але в будівлю я зайшла одна і знову опинилася з друзями, ми гуляли по знайомій вулиці. І потім я раптом опиняюся в Спб, здається, і тут зі мною були друзі і просто хороша компанія. Далі-я всю свою увагу перемкнула на велику собаку світлу і дуже добру, було таке відчуття, що вона не просто з’явилася у мене на очах, але не звертала при цьому ніякої уваги на мене. Я вважала за краще за необхідне знайти цю собаку і ось я, нарешті, входжу в величезний палац і, ховаючись від господарів, виглядаю цю собаку. Тут зі мною виявилися мої друзі, які стали допомагати мені в цьому, але я входжу одна в величезний зал і бачу цього пса. Він слухняно покинув зі мною цей палац і я вирішила, що відтепер я буду господинею цього величезного доброго породистого пса, і я привела його в затишне кафе, де ми сиділи з моїми друзями до цього палацу. Тут я села за наш столик і не звертаючи уваги на друзів зробила замовлення вже для свого пса, причому йому принесли дві величезні міскі- в одній з яких був корм, а в іншій багато молока, за яку він і почав з величезною радістю&# 8230;

Такий сон, в якому вас наздогнав ворог, швидше за все, попереджає вас про те, що ви можете потрапити в несприятливі обставини.

мені сьогодні наснилося ніби я знову в школі (а зараз адже літо, мені нема чого там робити) і побачила ворога свого там, і він якось почав на мене виникати, потім я запитала причину чому ця людина так мене не любить, він начебто пояснив , але я ж не така насправді. далі сон обірвався.. до чого б це?

В ніч з 15 на 16 побачила колишню подругу уві сні вагітної, причому на великому терміні &# 8212; 7-8 місяців. Подруга колишня, відносини з нею не склалися &# 8212; це дуже м’яко сказати, багато років тому. Причому вагітність і вона &# 8212; це якось несумісно. Уві сні вона по коридору заходила на огляд гінеколога, причому тільки в трусах і бюстгальтері, практично гола, але виглядала дуже добре, не так, як у житті. після огляду вона вийшла вже одягнена, причому всі так само виглядала дуже добре, хоча знову таки в реальності у неї великі проблеми з пристойністю і смаком в одязі. Я висловила своє захоплення її прекрасним зовнішнім виглядом, і вона пішла. Не думала про неї в реальності дуже довго, взагалі не розумію, що це таке &# 171; спливло&# 187; раптом&# 8230;.

Я пішла гуляти зі своїми колишніми однокласницями (зараз же ми вороги) в парк і там була величезна гойдалка щось типу колеса огляду тільки там одна кабінка і одне сидіння. Було нас 4. Я, Оля, Іра, Даша. І ми по черзі сідали на гойдалку і каталися по одному колу.

Вітаю. Сьогодні приснився сон. Я в якийсь не знайомої школі. Вона в центрі мого невеликого містечка. Панорамні вікна, автоматичні двері (дуже дивна для мене школа). Вчителі ті ж. І тут мій так скажемо не приятель (ми спочатку довго спілкувалися, товаришували, але раптом ми різко сильно посварилися. Це було давно) падає з 3 поверху. Я чомусь плачу, заспокоюю її маму. Все це дуже дивно.

приснився колишній хлопець моєї коханої дівчини, якого я на дух не переношу, я з ним не тільки вітався, а й розмовляв

Вітаю. Я веду тренування по карате і в чергову до мене прийшов мій давній ворог, я його увидил в строю коли робили розминку, так само я попросив його зняти окуляри, він мене послухав. До чого б це?

Я стояла в весільному білосніжній сукні в фаті&# 8230; все як годиться. Але нареченого поруч з собою я не бачила. Весілля було веселою було багато дітей дорослих, все веселилися, танцювали. Але мене здивувало що я побачила своїх недругів. т.е колишнього хлопця з яким так само хотіли одружитися, і ще одну дівчину бачила яка в реальному житті мені не приємна.
Я не заміжня, але є молода людина з якому хочемо одружитися.
До чого мені приснився цей сон?

Мама зустрічалася з хлопцем якого я ненавиділа цей хлопчик коли то мені приченен біль, мамі лет39 а йому 18, до чого цей сон ?

Гуляла з подругою в продуктовому магазині (але зараз після семи років дружби серйозно посварилися). Ходили там сміялися, почали робити Селфі. (Хоча в реальному житті жодного разу не гуляли, просто спілкувалися тільки в школі) Потім побачили гарних юнаків та пішли до стійки з алкогольними напоями. Я попросила показати, що з цього вона пила і вона показала 2-3 напою.

В житті я не спілкуюся з однією дівчиною, і в таємниці терпіти її не можу. Уві сні я стояла на зупинці, була дуже мокра погода, всюди бруд. Приїжджає тролейбус, без даху і стін, на кшталт синій.Ця дівчина (Юля) підбігає до мене, хапає за руку, і ми разом забігаємо в нього. Нас обрискалі калюжі. В дорозі ми нормально спілкувалися, як приятелі. (Їхали в школу, начебто). Потім ми з класом пішли і йшли кудись, але мене в школі не люблять. Мене штовхнув хлопчик (скажімо Денис), я впала обличчям у сніг, а далі він в мене кинув мою книгу з моеё сумки, прямо в голову. Мені було боляче і прикро. Пізніше я йому в голову теж кинула книгу, а він заплакав, і я сказала &# 171; Ти в мене кинув, я не плакала! А ти плачеш, теж прикро, та?!&# 187;
8 клас) 0))

Мені приснився сон, в якому дівчину мого колишнього хлопця, яку я недолюблюю, споювали хлопці. Вона напилася і ці хлопці почали затягувати її в якийсь під’їзд. Я побачила це, підбігла, взяла її на руки і понесла її до неї додому. До чого може снитися такий сон?

Сон був такий, ворог, тобто ворог був у мене в квартирі, відчуття було що він живе тут! Так ось він намагався вськ час заговорити зі мною . (Це були окремі фрази розташований в мою сторону ! Ворог уві сні не показував обличчя але по голосу було зрозуміло хто це, одягнений був у чорний колір

Вітаю! Не думаю, що це можна вважати віщим сном, тому відповіла, що не снилися. Але якось раз мені снився жахливий сон, де покійник наполегливо тягнув мене до себе. Рівно через тиждень я потрапила в аварію і отримала жахливі травми, була за крок від смерті. ось. Сьогодні (з нд і пн) мені наснилася нова робота. Я дійсно влаштовуюся зараз в новий тц. Сниться мені, що буквально в метрі від мене вже працює мій давній ворог. Він і в житті вже кілька років не залишає можливості мені насолити, так і уві сні вирішив мені зіпсувати життя. Намагався завести розмову зі мною, зпдавал питання, але я не збиралася спілкуватися з ним, звичайно ж. У цей момент я відчувала страх, хотіла втекти. Чомусь я не пам’ятаю самого процесу роботи, та й взагалі мені здається, що все відбувалося ввечері. Незабаром закінчився робочий день, за мною приїхав мій наречений. І ось ми всі стоїмо на ганку, вони спілкуються, а мене ніби не помічають. Мене він залишив біля роботи, а сам кудись поїхав з моїм ворогом, повіз його додому, напевно. Я живу в десяти хвилинах ходьби звідти, але чомусь я додому не пішла. Не пам’ятаю як, але опиняємося ми з якоюсь дівчиною на вулиці моїх батьків. Вони живуть в котеджному селищі на виїзді з міста (від моєї роботи до них кілометрів 7-8, напевно). Ми йдемо в сторону, вже знаходимося а п’яти хвилинах від них, на вулиці темно, я постійно скаржуся цієї незнайомої дівчини на ситуацію, що склалася. Питаю де вони живе, вже пізно і їй треба додому. Чомусь є смутні спогади про будинок того самого ворога, уві сні мені здавалося, що він живе на сусідній вулиці і від батьків до нього можна пішки дійти за 10-15 хвилин. Я знала де цей будинок, знала як він виглядає. Хоча, в реальності він живе в маленькій квартирці в сусідньому містечку, але уві сні у нього був величезний будинок з червоної цегли. Хотіла б попросити у вас поради. Я боюся йти на нову роботу.
Заздалегідь дякую)

до мене підходить мій ворог і починає зі мною зазвичай розмовляє і хоче зі мною дружити. я не хочу дружити з ним і йду але він знову мене наздоганяє і пропонує дружити.

Мені приснився ворог, з яким я недавно припинила контакти.Сьогодні в ніч з 9 на 10.02. він мені наснився на маминій весіллі. І ми вели обидва один з одним дружелюбно.Сміялися, танцювали, посміхалися, ніби краще друзі. Що це може означати?

Приснився кращий друг мого чоловіка який мене ненавидить, уві сні він прийшов в гості до чоловіка посидів з ним і збирався йти а я одягла перед ним свої старі діряві колготки і теж зібралася йти взагалі він вийшов першим, а я за ним і сестричка віддала мені свою вушанку перед тим як йти

Ворог сказав що мені дали завдання. Поки я шукала того людини який дав мені завдання, ворог все зробив за мене і підставив мене. Я сказала що мене підставили людині який дав мені завдання, а ворог все заперечував посміхаючись

Ворог сказав що хтось дав мені якесь завдання. Поки я шукала цю людину який дав мені завдання, ворог все зробив і здав це завдання за мене, підставивши мене. Людиною який дав мені завдання виявився начальник. Я пояснила начачіку що мене підставили, але ворог все заперечуючи посміхався.

Сон був короткий. Я вийшла зі своєї кімнати і щось робила в передпокої. Вийшли з кухні дві дівчини, з якими я не дуже добре спілкуюся. Я запитала що вони роблять взагалі в моєму домі, на що вони відповіли що сиділи з моєю мамою. Потім не пам’ятаю що одна з них сказала, але щось хороше.. Потім я зайшла на кухню, побачила, що вони пили чай і почала прибирати зі столу. Після я прокинулася.

Я ходжу в якомусь будівель, точніше в кафе. Хотіла замовити банкет на своє день народження і скасувала замовлення. І якимось чином у мене в руках опинився 2 відра з водою і з цим я ходила по поверхах шукала вихід з будівлі. І на 2Ом поверсі побачила сходи в низ і поруч побачила вовка дивиться на мене і я швидко побігла з відрами води на сходову площадку. І встигла зачинити двері, але вовк без кінця намагався відкрити ці двері. І потім він хотів зайти з низу двері, голову висунув і дивився на мене. Хотів вкусити, але я в нього вилила підлогу відра, а потім цілу відро води. І схопила вовка за шию і почала душити і в кінці вбила його. І голову вовкові відірвала і кинула в коридор, а сама вийшла з будівлі.

Спочатку я кілька людей були на якомусь величезною катері, і він тонув. Я намагалася врятувати телефон, і раптом ми під’їхали на сушу. (На човні було чоловік 7, точно пам’ятаю, що там був мій хлопець, з яким у мене не дуже хороші відносини, і дівчина з якою він мені зраджував (не фізичний (це було місяць тому))) і ось мій хлопець сів на лавочку і вона теж хотіла туди сісти. Я сказилася побігла до неї, побила її, але прикривала обличчя, а потім втекла. І могла померти, але мене врятувала удача

Мені уві сні приснилося, то що, мені подзвонила моя суперниця (вона теж любить того хлопчика, якого і я (ми з нею вороги, ненавидимо один одного) так ось, і вона зателефонувала мені уві сні, і запитала скільки води потрібно взяти з собою в школу

Здравсвуйте мені приснилося що я їду на море потім дивлюся в маршутки Едіт дівчина моя не гарна знайома вона починає різати мої речі я починаю битися з нею.тоді снитися що я з обриву кидала хлопця якого щось не теє я кинула хлопця потім батюшка відмолювати кого то і я там була це все в одному сні.

Наснилося, що я дала своєму вихованцеві (щурика) якийсь засіб, від якого йому стало дуже погано і він мучився. Я плакала і хотіла допомогти йому. Я не знала, що таке з ним станеться (перед цим я і сама пробувала це засіб). Плюс, в цьому ж сні брала участь дівчина, яку в реальному житті я ненавиджу. Вона просто була зі мною поруч і ми досить мило спілкувалися.

Уві сні я ніби отруїла свого домашнього вихованця (щурика), який у мене насправді є. Дала йому якийсь засіб (але навіщо я не знаю, уві сні я відчувала жахливу жалість до нього і каяття після цього, тобто я не хотіла такого результату, тим більше, що перед цим сама ж пробувала це засіб. Я дуже плакала і переживала. Після цього з’явилася ця дівчина, яку я не люблю дуже і ми з нею опинилися біля якогось хлопця перукаря. Він мені сказав, що у мене погані волосся і потрібно їх зістригти. І він почав робити мені стрижку. І весь цей час ця дівчина була поруч і дуже весело і мило розмовляла з цим хлопцем, вони курили. Я ж весь цей час дуже переживала за свого вихованця. Всі дії відбувалися на вулиці десь (притому, що вихованець був на моєму ліжку, яка теж була на вулиці). Я прокинулася і не знаю, чим все закінчилося

Уві сні я побачила своїх подруг одногрупниць і ми йшли кудись. Раптом з них 2 вирішили що вони заздалегідь піде щоб нас там чекати.Вони пішли . І я залишилася з подругами які у них було по 1 дітей. Оі говорили що їм треба час щоб привести порядок своїх дітей і щоб я їх почекала. Раптом вони говорили -&# 171; Ти все ще тут стоїш&# 187;
А я у відповідь&# 187; Я думала для дітей знадобиться багато часу ось і не хотіла вас поспішати&# 187;
І ми пішли а по дорого я бачила як мої одягу виявилися в ветях дерева яка ось ось впаде в воду.Я намагалася їх зібрати і ледве не впала в воду тому що дерева був старим і гілки зламалися коли я поставили її ногу. Але тут мене чекала одконлассніца щоб пішли разом після того як я збираю одяг. Але коли ми йшли вона зникла а поруч зі мною з’явилася одногрупниця яка вона мене ненавидить і всякий раз звинувачує .Ми з нею йшли по торгівлю і у мене було 3 солодких печінку.Один маленький хлопець стояв поруч .Дивився на мене і раптом непомітно почав красти мої печиво.Я тут же кричала по1міте злодія він вкрав.А люди навколо здавалися що їм зазвичай справа ця крадіжка. Вони говорили &# 171; пустите людей які пришле з синього неба&# 187; і хлопець перестав красти.Ми з одногрупниця прийшли в одне кафе де нас чекали подруги.А їх немає пішли, ніс залишили записку.Одногрупниця читала їх і хотіла закрити але я помітила що для мене теж залишили записку. Вона зробила це щоб я не змогла їх читати. У записці була нічого серйозного я вже не пам’ятаю (на кшталт цифри)

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ