Сонник Волосся в роті 😴 наснилися, до чого сняться Волосся в роті уві сні бачити

Сон про волосся в роті застерігає проявити обережність. Не слід йти на поводу у емоцій, приймати поспішні рішення або висловлюватися про щось, попередньо не подумавши над кожним словом.

Витягувати волосся з рота – підсвідомо ви готові до прояву компрометуючих вас дій з боку недоброзичливців. З’явиться можливість позбутися від докорів сумління. У чоловіків вийде вирішити давні проблеми.

Уміння тлумачити сновидіння – це цінний дар, тому що часом саме уві сні свідомість дає нам найглибші і важливі підказки.

Наснилися Волосся в роті, але потрібного тлумачення сну немає в сонник?

Наші експерти допоможуть Вам дізнатися до чого сняться Волосся в роті уві сні, просто напишіть сновидіння в форму нижче і Вам пояснять що означає, якщо уві сні бачили даний символ. Спробуйте!

Наснилося, що дивлюся на себе в дзеркало і раптом почало дерти в горлі, відкриваю рот, а там волосся. Починаю витягати і витягую грудку волосся, спочатку невеликий, а другий великий клубок, після цього стало легше как-будто в горлі.

наснилося, що у мене в роті Зістрижені волосся мого шефа і вони рівні й жорсткі, як спагеті. Що б це значило?

Наснилося вже вдруге що з рота волосся довге, в цей раз сиві, я їх смикаю і відчуваю, що вони кріпляться ближче до горла, потім бачу, що вони сплетені в косу.

мені наснилося що я в гостях у колишньої дівчини. за столом якісь люди і моя колишня дівчина зі своїм чоловіком і я відчуваю себе не всвоей тарілки і хочу піти але у мене не виходить, та ще й довгий волосся потрапив в рот, я його дістав з працею. вдрук хтось показав чоловікові колишньої моєї дівчини на мене і він щодуху раз’еренний і я прокинувся

снилося таке: я відчуваю, що у мене щось застрягло в зубах, починаю вітасківать &# 8212; це волосся, їх дуже багато і витягнути не можу, починаючи з зубів відчуваю, що вони тягнутися з горла, потім зі шлунка, в результаті я витягаю з себе (в перемішку, вибачте, з блювотним рефлексом) величезний клубок волосся, у сні говорити подрузі &# 171; дивись, що я з себе витягла&# 187 ;, а вона мені &# 171; нічого страшного, так буває&# 187;&# 8230; під враженням від цього сну ходжу вже тиждень)

в роті волосся, я їх витягаю, вони довгі і їх багато. Сьогодні те ж саме, але тільки витягала волосінь, коли їла за столом (поряд з чоловіком)

Я ходжу по незнайомій місцевості з незнайомим чоловіком і його сестрою. Відчуваю, що він мені дуже подобається. Потім його сестра кудись іде, і переді мною виникає картина: він оголений в ванні, тягнеться поцілувати мене, я його цілую і розумію, що в роті у мене пучки чорного волосся, які я намагаюся виплюнути, але вони не закінчуються.

точно сон не пам’ятаю, але уві сні я почала задихатися і розуміла, що в роті волосся, але коли пішла у ванну дістати його виявилося, що у мене жменю волосся була в роті (і з’явилося блювотний почуття

Привіт, Тетяна, красиві сни бачу кожен день, я живу своїми снами і дуже люблю спати, там я щаслива і багата, заміжня і т.д. У нашій родині віщі сни сняться всім, предкам теж снилися, ворожили вони, хтось мечеті будував і відкривав, муллою прадід був і т.д. У всіх майже снах я літаю, це з дитинства, також часто снилося, що я сліпа, після Ванги, яка приходила в сон, про сліпоту більше не сниться. Нещодавно снилася Богородиця. Після цього білий маленький кролик і кошеня, лебеді прямо в будинку живуть, обіймають мене, гусей годую у дворі. Сни красивіше реальності, їх хочеться записувати. СЬОГОДНІ приснилося, що двоюрідні сестри заміж виходять, в стороні сидить мій батько замислений і переживає, що я не виходжу. А я сиділа за столом, потім мені стало недобре, відвернулася і дістала з горла довгі, блискучі чорні волосся, не грудку, а рівно розчесані. Витягла я їх і поклала на підлогу, в глибині горла кінчики наступної партії залишилися. Т.е., я уві сні засмучуюсь з-за того, що через якийсь час такі волосся підростуть в роті і знову їх виймати, в той же час звикла. Сон про волосся з рота сниться вдруге. Прокинулася з полегшенням, але, горло було онімілі. Буду дуже вдячна, якщо розтлумачите про волосся.

Перебуваю в ямі, стіни рівні (як глибока тарілка) Знаю, що дно і стіни ями покриті дрібно порізаними волоссям.Боюся надихатися цією гидотою. Вибиратися з ями. Мене вирвало двома грудками волосся.Я прокинулася від полегшення, хоча був дуже неприємний осад від побаченого уві сні.

Уві сні я начебто їла якийсь частування. А потім діставала з рота багато волосся, прямо фізично відчувала, що тягну їх звідки то з горла, мало не шлунка. Витягла першу партію. Продовжила є частування і все повторилося, знову діставала волосся з рота.

ночував у тітки дружини під ранок різко бачу стрижене волосся, пучок в роті і швидко його вимиваю і випльовує

Уві сні я боролася з незнайомою жінкою і мені постійно щось заважало в роті.Я витягала з рота волосся вони були чорного кольору і їх було багато

Наснилося, що я в гостях у якогось фінського вченого і його дружини. Він виконав технічний прототип нового пристрою на мою кресленням. Ми сиділи з його дружиною за столом у них у дворі, їли здається смажене м’ясо і обговорювали подальші плани розвитку. Я відчув, що у мене в роті волосся, став витягати, а він прямо з горла, довгий такий. І якось сутужно виходить. А коли вийшов, я побачив, що на кінці прив’язаний маленьких розмірів человвеческій мозок разом зі спинним мозком, але за пропорціями такий міг бути хіба тільки у надлюдини. Що це може означати? Особливо цікавить довгий волосся, бачу вже не в перший раз

Відчула уві сні волосся в роті, почала тягнути, потягнулося нескоько волосків потім більше почала задихатися &# 8230; потім витягла жмут волосся, рудих, це були мої волосся&# 8230; витягнула і прокинулася..

Витягую з рота волосся, тягну, витягнути не можу. Обрізаю їх, частина залишається в роті, частина в руках. Сон вже не одноразово сниться.

я стояв в спортивному магазині, біля якої то раковини, тут пішли блювотні позиви і я почав діставати з рота шнурок сплетений з волосся, метрів 40-50 діставав, а після шнурок перейшов в целофановий, як від мішковини шнур і так метрів 10 ще&# 8230; раковина була заповнена шнурком і водою і переливалася через краї..

Доброго дня, Тетяно. Мене звати Іван. Мені дуже часто сняться сни, кожен день і так буває, що по кілька штук за ніч, але серед них зрідка присутній сон в якому я відчуваю дізкомфорт в області горла, як ніби, що то мені заважає, я намагаюся це витягнути (схоже на волосся ), але це не витаскіівается, при спробі тягнути за цей пучок тягнеться внутрішність горла разом з мовою, одночасно відчуваю дуже неприємні відчуття в області горла. Не полишаючи спроб витягнути, пучок рветься, неприємні відчуття в області горла залишаються. Далі я прокидаюся. Хочу додати, що сон виглядає дуже реальним, коли сон сниться, таке враження, що все відбувається на яву. Прошу Вас зітреш, що означає цей сон якщо він, що то насправді означає. Щиро Дякую! З повагою, Іван.

Мені наснилося, що я відвертаюсь до стіни і витягаю волосся з рота &# 8212; довгі, чорні, сиві&# 8230; по одному, їх штук 5-7, але при цьому мене не нудить. Я абсолютно спокійно їх витягала, але залишився моторошний осад&# 8230; підкажіть будь ласка, про що сон? Що він означає?

Я помітила на губах волосок темного кольору.Хотіла його прибрати, а за ним ізорта почали вітягіваться дуже довгі і темне волосся, почуття ббило не приємне.Волосся тяглися довго, в грудях це все ощющалось.

Я сьогодні дні лягла спати і виділа уві сні свого колишнього чоловіка. Я стояла на якійсь зупинці.На ній були другии жінки.За ними презжалі чоловік на машинах і забирали, а мене ніхто не звертав увагу.Мій колишній чоловік під’їхав на велосипеді, я була йому дуже порада.Він сказав, щоб я сіла обличчям до нього і міцно трималася.Ми їхали по дорозі, а в доль дороги такі красиві квіти, я ще подумала, що ми з ним ніколи не подорожували, а тут їмо за такою красивою місцевості.Ми приїхали і зупинилися біля якогось будинку.І тут я відчула, що в мене в роті його волосся.Я начіла їх випльовувати.Він намагався мені допомогти. Потім стала темніти, вся краса зникла і потім в землі утворилася велика дірка, як безодня і на ній табличка з написом &# 171; всі тут&# 187;. Я прокинулась.

спочатку відчула неприємне відчуття одного волоса, стала його витягати, потягнулися волосся багато багато каштанового кольору витягнула дуже багато волосся і потім обрізала ножицями і вони зникли в роті

Я виявила волосся в роті тягну його а він тягнеться довгий? волосина все? думаю що з шлунка тягну тягну? а на кінці у нього будь-яка гадасть виходить

Вітаю! Викладаю сон, який наснився сьогодні з восскресенья на понеділок. Довга волосина (я розумію, що не моя) виявилася між зубами. Я витягла її безболісно трохи розставивши зуби. Потім обійми, поцілунки незнайомого парубка.

Снилася ванна, школа, і яке приміщення. Як в школі намагалася витягнути волосся з рота.Волос було багато, але потім я прокинулася.

Мені наснилося що у мене з рота виходить волосся довге чорне і жовті я їх витягала вони були без кінцеві

у відчула в роті (в горлі) як щось заважає, швидше за дере горло, відкрила рот і як би побачила себе з боку, т. ч. свій рот, а в роті чи волосся, толі чорні нитки, і я розумію, що не можу говорити. При цьому було відчуття безвиході, пригніченості.

Наснилося, що я стригла на мові волосся і навіть відчувала смак отстріженних волосся залишилися на мові. Потім я прополоскала рот і все виплюнула.

я в приміщенні разом з дочкою і починаючи давитися і раптом я з рота витягаю цілий пучок свого волосся&# 8230; і так було два рази!

Бачив себе уві сні, що я витягала волосся у себе з горла, довгі пучки волосся. Такий сон мені сниться не перший раз.

Витягав волосся з зо рота. Він довгий наче з шлунка, я відчував як він тягнеться. Потім нанём Сталя витягіватся вузли з волосся великі. Прокинувся, до кінця не витягнув.

Витягав волосся з зо рота. Він був дуже довгий наче з шлунка тягнеться. Потім нанём стали витягіватся вузли великі. Прокинувся волосся уві сні не витягнув.

сниться, що в горлі щось заважає, починаю витягувати, а це клубок довгих поплутаних волосся, або буває вузька стрічка, як раніше в магнітофонах були.

мені неодноразово сняться токіе сни я витягую волосся зі рота а сам нібито типу Довле а ранні снилося черв’яків витягав з рота також тягну їх

Перебуваючи в кімнаті з якимись людьми відчуваю щось мені заважає в роті &# 8230;.побачив волосинки почав витягати, виявилося дуже багато їли в руку помістилися колір світло сірі як у знайомої подруги &# 8230;. Коли витягнув прокинувся&# 8230;. До чого?

мені наснилося ніби бі я откріваю рот і хочу щось віплюнуть, а звідти починає віпадать щось довге тепле вологе . Я беру обома руками за речовина і тягну як канат. А мій внутрішній голос каже мені: Тягни бістро! я вітянула і побачила щось світиться на кінці ! і прокинулася!

наснилося ніби на небі виріс довгий волосся, я хотіла його смикнути, але було не так боляче як страшно.і чому то я проділу туди якусь дріт, схожу на кільце від брелка.а коли мене попрсілі її витягти, з дірки у мене що то звисало типу селіконовие. я прокинулась

сон був короткий: спочатку снилося що я на роботі приймаю документи на дітей у двох дівчат, і потім різко виявилася в автобусі (сидіння схожі на ліжко) в зубі застряг волосок і я вирішила його витягнути він виявився дуже довгим і коли стало важко його тягнути мене вирвало і я побачила цілий клубок волосся (грудку був в порізаних як на олів’є яйцях) ((схоже на те коли пухнасті коти себе вилизують і потім його вириває (подібне бачила у своєї кішки)), після цього відчула полегшення в шлунку. Прокинувшись так само як і уві сні відчула легкість в області шлунка.

Мені наснилося ніби я сиджу вдома і не можу з нього вибратися бігаю з кімнати в кімнату але не можу знайти вихід, поруч мої рідні від яких я теж намагаюся втекти і не можу їм нічого сказати так як у мене купа волосся в роті і я ними починаю давитися, мені важко дихати я намагаюся сховатися від рідних і витягнути волосся з рота але куди б я не побігла всюди мої рідні, потім я беру за руку свого знайомого намагаюся вже з ним бігти, мені вдається сховатися від рідних але опинившись в порожній кімнаті я натикаюся на маленьких павучків які то піднімаються то опускаються на своїх павутинках від страху я намагаюся їх зірвати і вбити &# 8230;

Вітаю . наснилося що я з зо рота витягав довге волосся і дуже багато деякі волосся навіть боляче було витягувати вони за що то зачепилися в роті. опишіть будь ласка до чого це?

Привіт Тетяна, мені вдруге снитися один і той-же сон, я витягаю рукою волосся з рота, і це не приємно я ощющаю

Добрий день Тетяна! Мені наснилися волосся в роті.Їх було дуже багато, вони застрягли між зубів.Я намагалася їх витягнути, але вони знову там з’являлися.Жахливо противно і неприємно.У мене було таке відчуття що я їх ніколи все не витягну.

Доброго дня, Тетяно
Мені наснилося що я витягала з рота довге волосся відривала їх і викидала в банку причому поруч зі мною був чоловік якого я люблю сон був дуже явним і прокинувшись я пам’ятала всі деталі я не відчувала болю а тільки огиду

Наче я з подругою розмовляють пояснюють чому я не прийшла на похорон її чоловіка, нахиляюся ічувствую, що потрапив волосся в рот, я починаю його прибирати і витягують пучок волосся.

Я витягала довге чорне волосся з рота, метра 2 і відразу настало полегшення, ніби я від чогось звільнилася, навіть уві сні.

Здравствуйте, меня зовут Наталья, мені 34 роки, мені наснилося, що я потрапила в будинок, будинок був старовинний, там було багато кімнат, я стала пересуватися з кімнати в кімнату, але мені це давалося важко, тому що підлога піді мною обсипався, ламався , провалювався вниз, і я ледве встигала наступати ногою.Пересування з кожним разом ставало все важче, росло внутрішнє напруження.У перший раз я залізла в рот під час передвеженья, і витягла звалені грудки довгого волосся.У наступній кімнаті були розкидані різні речі-старовинні речі, і предмети сучасного, нашого часу (в перемішку) неприємне здивування викликали жіночі труси і вони були обкакался (мені було неприємно), і взагалі було багато брудної білизни.Уві сні я подумала про те, що було б непогано випрати ці речі.Коли я подумала про це, чомусь з’явилася пральна машинка і заробила.Я стояла в останній кімнаті (останню яку я відвідала, тому що заснула) там були два ліжка-одна простенька, інша з масивного дерева, різьблені.Я вибрала ту яка масивна, різьблена.Я на неї сіла і спробувала її на дотик.Потім я встала і продовжила шлях.Пол тріщав піді мною як хрустке хлібці, але я чомусь рухалася вперед.І тут мені назустріч висунулося щось щось.Щось в костюмі клоуна, і в його руці був цвях, і він розмахував їм в мою сторону, в цей момент крім цього клоуна я стала знову тягнути з рота грудки волосся, було відчуття блювотного рефлексу.І від цього відчуття я прокинулася.Що це?Підкажіть будь ласка!

Здраствуйте!Я була на вечірці і побачила своїх старий знайомих, яких вже дуже давно не бачила. Били моя мама, але постійно коли я починала розмовляти в горлі щось заважала і це була дуже довга волосина схожа на дріт, що це може бути?

Наснилося, що з рота витягаю велика кількість довгого волосся і все це при хлопця і не при своєму хлопцеві, а зовсім чужий

Наснилося, що витягаю з рота волосинки, одну за одною. Далі відчуваю, що в роті цілий кому волосся, намагаюся витягти його і витягаю цілий кому чорних довгих черв’яків, кидаю його на підлогу. Потім витягла ще кілька окремих черв’яків. При цьому ні нудоти, ні блювоти відчувала уві сні. Що б це значило?

наснилося. що витягаю з рота волосинки, одну за одною. Далі відчуваю, що в роті цілий кому волосся, намагаюся його витягнути і витягаю цілий кому чорних черв’яків. Кидаю його на підлогу. Потім витягла з рота ще кілька окремих черв’яків. При цьому ні нудоти, ні блювоти відчувала уві сні. Що б це значило?

очевидець ДТП вантажних машин (6-8 шт) підійшов ближче, відчув волосся в роті, витягнув. багато, чорні і довгі.

велика квартира багато кімнат і людей зі мною 3 дитини чужих я напівгола і п’яна ищю свій одяг з працею щось знаходжу чоловіка поруч немає я його чекаю а мені кажуть що він пішов до своєї матері (покійна) я відчуваю волосся в роті витягаю його він дуже довгий (з ясен де немає зуба) потім обривають його.Діти хочуть їсти я не можу знайти їм харчування.Потім знаходжу свої речі одягаюся і збираюся додому.

Раніше мені наснилося, на 1 січня, що вранці у мене в роті волосся, я його стала його тягнути, але при витягування там виявився клубок волосся (але тут стрибнув на мене кіт і я прокинулася), сьогодні волосся врося в мову, я стала його витягати, але він не витягувався, тоді я його смикнула і вирвала, там утворилася рана і пішла кров, я прокинулася і відразу сказала дивлячись у вікно &# 171; куди ніч, туди й сон&# 187;

снилася колишня дружина у неї &# 171; лізли&# 187; волосся, у мене в руках був жмут її волосся, потім вони опинилися у мене в роті і я довго не міг &# 171; отплеваться&# 187;

мені наснилися люди, яких знаю, зі мною розмовляють, а в мене клубок волосся в роті і слюні накопичилися, я відповісти не можу, тому що не хочу показувати, що у мене в роті волосся

мені наснилося що я вдома своєї бабусі яка померла ! я з чоловіком ми лежимо на ліжку синок наш в іншій кімнаті . тут я починаю задихатися і випльовує грудку волосся ! і тут же випадає зуб ! бабуля спить на ліжку я її буджу ! вона нічого не говорить ! я починаю плакати йду в ванну сідаю на підлогу і мене по нозі б’є горщик дитячий рожевий ! я лякаюся бігу на кувати до чоловіка він обіймає міцно каже що все добре! потім цілує мене і я відчуваю що у нього немає зубів ! не всіх але немає ! я не можу відкрити очі від ліз а він дивиться на мене і я його очей не бачу там темрява і він каже чуєш що ти втілювати ! а в цей час моя бабуся бере мого сина на подушці і забирає з кімнат ! і чоловікові говорить успокой її ! я прокинулася в 03.00 я переплутала все на світі ! допоможи пояснити просто самій страшно

Доброго дня, Тетяно.Мені в ніч на суботу з 23 на 24 приснилося що я з власного рота витягую волосся, тягну на кшталт по пару волосинок і витягую грудку і так пару раз а потім намацую ніби як ланцюжок і витягую маленький звичайний дзвіночок (такий є у моєї дитини в реальному житті ) і знову дістаю волосся і ніби все це і волосся і дзвіночок без праці і проблем для горла, інших подробиць не пам’ятаю.Заздалегідь вдячна!

не можу висунути великий заплутаний пучок волосся з рота, а пізніше висовують ще й пучок довгих волосся з зуба

Наснилося, що закололо в горлі. Полізла пальцем в рот і зрозуміла, що з горла стирчить волосся. Спочатку було його не дістати, але потім все-таки підчепила і витягла цей волосся з горла. при цьому не задихалася, був лише тільки дискомфорт, через шпильки волоса. Коли витягла волосся стало зовсім легко. Волос був досить товстим але не дуже довгим, десь 11-13 см.

мені наснилося, що я щось з їжі поклала в рот, а потім витягаю з рота 3 довгих волосся.Що було перед цим я вже не пам’ятаю.

Мені вчора приснився сон такий, Я перебувала біля 3 або 4-поверхового будинку, причому будинок мені знаком, колись я там жила якийсь час.Перед цим будинком дерева, літо, на вулиці тепло, я в хорошому настрої.Якась жінка з маленькою дитиною на руках і з чоловіком за спиною, мені каже буд-то я в неї забрала чоловіка, і називає його по імені Саша.На що я їй відповідаю, якби Саша з нею був, то у неї не було такої сім’ї як зараз, і вона пішла зі своєю сім’єю.Тут-же ще одна жінка, але я не пам’ятаю з дитиною чи ні, з чоловіком чи ні, каже мені теж саме, їй я теж кажу щось і вона йде.Після цього я виходжу на вулицю, там тепло і добре, і я йду в громадський туалет, який знаходиться на вулиці, і він, цей туалет в підлозі зруйнованому стані.Я не бачачи статі пристосовуюся стаючи на бортики біля стіни в блакитних туфельках на підборах, зробила нужду, сиджу на корточках і бачу перед собою красиву дівчину в білій сукні і з білим капелюхом, капелюх з широкими полями, але не на голові а в руках, Ця дівчина мені посміхається, я у неї питаю що їй потрібно, вона мовчки йде.Я вийшла з цього туалету і пішла у двір, там мене обняв з заде цей Саша, але я не бачу як він виглядає, але знаю хто це, і прокидаюся.

Здраствуйте! Мені приснився сон що я годую свою дочку з пляшки, вона починає кашлеть, і бачу у неї волосся Ворт довжина витягаю його їй лехче стоновітся а потім ще один волосся на ходжу Ворт довгий і після цього все добре становеться, що це може означати? Чекаю відповіді! Дочки 2 місяці майже

Нас з чоловіком затримали в в поліцію за якийсь порушення, але ми явно були невинні. в цьому момент я зрозуміла що на кінчику язика у мене росте волосся, воно мені не заважали, просто я уві сні навіть здивувалася. і хотіла подивитися, в дзеркалі. тут нас відпустили з поліції і наклали штраф. вообщем я почала сильно лаятися. точно пам’ятаю тільки волосся на кінчику язика дуже пишні

Мені часто сниться сон, що я дістаю з рота волосся, витягаю прямо з горла і ніби боюся що вони обірвуться і там залишаться, потім витягаю все, при цьому відчуваючи дискомфорт, і, діставши їх повністю, заспокоююся.

Діставав щось подібне волоссю з рота пучками, а воно знову з’являлося. Від нерозуміння сильно хвилювався. Потім, згадав про якогось паразита, який живе в легенях людини і виробляє щось подібне павутині, схоже на волосся темного кольору. Усвідомивши це, мені стало спокійніше і я ліг спати (уві сні) з думками &# 187; що буде, то буде, аби не бачити як ця тварюка з мене буде виходити&# 187; .

Сон був довгий і насичений подіями, точно за все не пам’ятаю. Але про волосся було так &# 8212; я поговорила з яким -то чоловіком, і постаралася швидше з ним попрощатися, т.до. мене стало нудити через те, що мені в рот потрапив волосся. Я підійшла до дзеркала і стала його витягати. Але потягнувши за один, поліз інший, потім ще, потім пучки, такі як з гребінця знімаєш. Волосся довге, коричневого кольору. Швидше вони були моїми.

тягнув волосся з зубів їх все більше і більше було потім я заспокоївся і вирвав останні волосся але вони були вже не чорні а білі !

Ліг спати і заснути не можу, потрапили в рот чиїсь стрижене волосся, поскаржився мамі, а виявилося що воно всім у домі особливо дівчаткам потрапили волосся і все ванні кімнати (їх 2 в будинку) зайняті всі витягують волосся.

Привіт, мені сьогодні приснився сон в якому було дуже багато людей знайомих мені, і я в цей час з рота почав діставати маленькі жмутки волосся, але що дивно я їх дістаю дістаю а вони не заканчиваються

Доброго дня!
Спантеличив такий сон сьогодні:
приватний будинок &# 8212; великий, плутані кімнати, колод сірі стіни, багато людей.. я ходжу по ньому, щось роблю, вирішую якісь питання &# 8212; зі мною подруга і діловий партнер (вона в одній обличчі).. в якийсь момент мені сильно щось заважає в горлі, я починаю його звільняти, вичищати.. витягаю звідти довгі нитки (не волосся; подібний сон мені снився вже &# 8212; там був пучок волосся в горлі і я його намагалася очистити &# 8212; тягнула ці волосся, вони насилу, але виходили), йде дуже важко спочатку, практично не витягується, але потім починає виходити і я витягую довгу смужку поліетилену і решта сміття в горлі схожий на цей.. Начебто під кінець я все витягла з горла.
Буду дуже вдячна за Вашу допомогу.
З повагою,
Тетяна

Я витягала копицю волосся ізорта зі шлунка. і після того як я це зробила відчула полегшення

Вітаю! Яскраво запам’ятався великий клубок волосся в роті, я намагалася їх дістати, але їх було дуже багато. Вкрай неприємні відчуття (що б це могло означати?

Вітаю.наснилося мені то що розмовляв з рідними і тут полізли волосся з рота довгі темне волосся витягнув далі почав розмовляти а вони знову лізу все більше і більше і дуже довгі

мені сказали погані речі про мого чоловіка.я вийшла в іншу кімнату і помітила що в моєму роті застрягли моє довге волосся.і я намагаюся їх витягнути з зубів але нічого не виходить.

Наснилося що моя дитина подовий волоссям і я їх діставала від туди.а коли дістала окозался великий жмут ч

Наснилося що я народила двійнят, а у першого сина не було батька і тому мене все під коло ща це засуджували.типо я його нагуляла

Наче я йду кудись, спочатку в будинку потім по вулиці.На вулиці хмарно, сонце просвічує.На мені було або плаття кольору м’яти, або пальто кольору м’яти.І звістка сон у мене як ніби волосся в рот залітають (мої чи ні я не зрозуміла).волосся світле.Іншій швидше за все.

я відчув між зубів волосся в роті і став за нього тягнути і вирвав зуб корінний з плюнув крав і показав какойто НЕ Знакомка потім сів на матоцікл і поїхав

уві сні навіть відчувала як вони вилазять з горла, тяглися, витягла два клубка, зараз погано пам’ятаю сон, але то що запам’ятала то написала.

цей сон я вже бачила але стільки волосся ізорта раніше не виходило але сьогодні було стільки волосся що викликало блювоту разом з волоссям.

витягаю волосся з рота, трохи, довжина приблизно 10 -12 см, темного кольору

волосся в роті, дістала, а він виявився дуже-довгою пасмом волосся, і як-ніби відчула полегшення, как-будто ковток свіжого повітря

витягла волосся з рота, а оказался- довгою пасмом волосся в 2м, і при цьому зазнала таке полегшення&# 8230;.як ковток свіжого повітря &# 8230;.

я витягала з рота волосся. почуття було подібне нудоті і нібито я розуміла, що я так себе очищаю від пристріту і псування.

Сьогодні приснився сон ніби я з рота витягаю тонку нитку як волосина і вона дуже довга . Я все її тягну і тягну і вона не закінчується&# 8230;.і мені стає боляче. А раніше це була не нитка а волосся&# 8230; і вони снилися дуже часто&# 8230;.я бачу один і той же сон

Мені наснилося, що я сиджу в школі за партою, і мені заважає волосся в роті говорити.Я його витягаю.Але далі набагато гірше, я не можу глатнуть слину, і розумію що там грудку цих волосся, причому знаю що це моє волосся.Я їх починаю витягувати, а вони прям з горла лізуть&# 8230; Коли вже витягла, але не всі, прокинулася, мені стало погано.

Мені наснилося, що я сиджу в школі за партою, розмовляю.Мені заважає говорити волосся в роті.Я його витягаю і продовжую далі розмовляти.Потім я не можу ковтнути слину і я розумію, що це волосся мої, лізуть прям з горла.Я їх починаю витаківать, а вони ніяк не закінчуються&# 8230;
Я їх все таки витягла.Прокинулася, далі мені стало погано, після такого відчуття.

Мені наснилося з п’ятниці на суботу сон, ніби я витягаю волосся зі рота, я його починаю витягувати, а він все довше і гущі, починаю витягувати якомога швидше що аж за нудило і начебто я його вирвав з рота і тут же прокинувся, а вже і ранок. Я ночував у колишньої дружини., так як проведовать свою доньку.

Вітаю. Я намагалася витягнути волосся зі свого рота. Волосся були дуже довгі і я давілась ними. Я прокинулася від неприємних відчуттів.

Вітаю! ось уже двічі мені сниться один сон, дуже неприємний..я задихаюся від того що у мене волосся в роті, грудкою багато&# 8230; блювотний рефлекс і я їх все витягаю і витягаю, а вони не закінчуються. Мій е мейл [email&# 160; protected]

Спочатку побачив сон як дістаю з блювотним рефлексом шматки чорного волосся. Потім цей сон приснився ще раз з клаптями, потім з рота дістав косичку довжиною 10 см і товщиною з палець. Волосся було блискучим і красивими

У МЕНЕ СТРІЛЯЛИ з пневматичною зброєю РІДНИЙ БРАТ.БАГАТО ПОСТРІЛІВ.ПОТІМ ЗА ЦЕ МЕНІ ДАЛИ ГРОШЕЙ.КУПЮРИ ПАПЕРОВІ.НЕ ДУЖЕ БАГАТО.І ЗАПИТАЛИ&# 8230; НЕ СОРОМНО ГРОШІ БРАТИ?Я ВЗЯВ І ПІШОВ.ПОТІМ діставати БАГАТО ВОЛОССЯ з рота.СІРИЙ КОЛІР&# 8230;&# 8230;.

Сиділа в компанії подруги з якою в даний момент ми не спілкуємося і її дочкою. Раптом мені в роті стало щось заважати. Я подумала, що волосся і стала діставати. Але з рота потягнувся цілий жмут чорного волосся і потім щур напівзогнила . Скелет і обривки шкіри на ній.

я гуляла з хлопцем і різко мені стає погано і почали лізти волосся з рота, довгі, я сама брюнетка з вродженими сивим волоссям, відповідно мені снилися мої волосся, мокрі довгі чорні з білим волоссям

мені наснилося що я почав достовайте волосини ізорта а витягнув цілий клубок а потім ще один! а в слід за цим сном пішов інший ніби мене сильно покусала маленька собака ледве відбився від неї!

Доброго дня, Тетяно! Мені приснився сон, в якому у мене з горла виходить грудку великий, всередині волосся сплутані, в якийсь оболонці. Напишіть будь ласка до чого це?

Вітаю. Тетяна. Мені снилося, ніби я з білого здорового ряду зубів, витягаю волосся темного кольору, що застрягли між ними. Так чітко відчувала уві сні як звільняюся від раздрожители в роті.Як ниткою нібито користувалася, а діставала волосся.

сьогодні приснився сон, що я витягнув з рота чорні жорсткі коротке волосся сплетені між собою, а на них були маленькі чорні павучки. Я викинув їх у вікно і відчув свіже чисте повітря. Повітря якогось насолоди, как-будто від чогось звільнився. До чого це?

Вітаю..Мені вдруге снитися один і той же сон.Що у мене в роті багато чорних довгого волосся.Я стаю в темній кімнаті.я їх перед дзеркалом витягаю..вони плутаються в зубах.між зубами застряють.і не як не можу витягнути все.

Я розмовляю і відчуваю мені що то заважає в роті .. під язиком. Я починаю його тягнути і насилу я виривають його. Волос стає жорстким, як основа пера, він чорного кольору, з великим білим коренем (як у цибулі).Я відчуваю біль під язиком і ходжу бачу своїх родичів.. хочу запитати їх що це таке.. Але соромлюся, Сон сниться вже втретє, один і той же.. Передчуття якийсь біди.. таке відчуття

Снився старий будинок, в якому я жив, снилися бабуся і батько, яких уже давно немає! На мене напала собака, довго намагалася покусати, але я її задушив! Потім зайшов у будинок і побачив батька.в цей час до задушеної собаці підбігла така-ж, батько запитав:&# 187; Дати тобі рушницю?&# 187;, але друга собака вже втекла! У роті були неприємні відчуття, після чого я витягнув кілька довгих чорних волосся!сон закінчився.

Кілька днів поспіль сниться, що витягаю волосся з рота, прям до блювоти, вони чіпляються за зуби рвуться, а я все тягну і тягну, після відчуваю якесь полегшення.

мені наснилося що я витягую з рота чорні і довге волосся, безконца тягнула аж відкривалися блювотні позиви

наснилося ,, ніби з рота витягаю волосся, прям як ніби клоччям змотані, важко витягала, відчувала рефлекс блювоти, але витягла все і стало так легко

Мені наснилося ніби я в квартирі у колишньої дружини свого чоловіка.Раптом дістаю волосся з рота, великий клубок, на мою темний, і у її дочки теж в роті темний клубок волосся.Я його дістала, і починаю діставати окремі волоски, просто з рота, між зубів.А волосся довге і кольором як у її дочки на голові.Я їй кажу, дивись це ж Настині волосся, вона каже, точно.У роті було жахливе неприємне відчуття.Неначе це волосся прямо росли в роті.До чого це?

Мені наснилося як я їла і раптом я побачимо що проглатіла посилочну мотузку стала її витягати і витягла з позивами блювоти

Наснилося, що у мене в ротовій порожнині дуже багато чорних, приблизно з 1см, жорстких волосся. Я була іспуганни і витягала їх, але вони як буд-то не зменшувались.Мені було неприємно, огидно і вони доставляли уві сні мені великий дискомфорт&# 8230;.

Уві сні как-будто повний рот, що то Нібито водоростей, але вони такі міцні як товсті шнурки, дістаю їх&# 8230;&# 8230;&# 8230; вони мені заважають, але вони все не кончаються &# 8230;&# 8230;

я бачила якусь жінку і після розмови з нею я намагалася дістати волосся спочатку був один темний волосся а потім білі і так багато цілий пучок&# 8230;.. було дуже неприємно&# 8230;.а потім я бачила себе зі своєю кішкою і я начебто намагалася допомогти своїй подрузі&# 8230; розмовляла з якимись чоловіками &# 8230;. про що то з ними домовлялася&# 8230;..

ВОСН я витягую з рота жіноче волосся вони обриваються застряють між зубів я опеньків тягну і все снився не раз

Мені наснилося, що у мене в роті виросли волосся, мені ставало все важче дихати, я став їх виривати, але вони додавалися в кілька разів більше, чим я виривав, після я прокинувся!

Доброго вам дня. Повністю сон пам’ятаю погано, листопад нібито я працювала уві сні на будівництві якийсь, витягувати з рота пучками волосся, це як би було нормально уві сні. Увечері перед тим як лягти спати, переживала і обмірковувала над тим, що сказала в емоціях&# 8230; Тепер дбаю про наслідки&# 8230;

мені снилося що я витягала довжина чужі волосся зі свого рота, як вітягівала взяла в руку їх там було багато. і пішла вибрасівать. колір волосм ріжійіва

Нібито тягнув волосся зі рота довгий, навіть там як клубок, він обривається і в шлунку частина залишається. До сих пір противні відчуття

витягую волосся з рота .відчуваю як його тягну прямо з глотки. відчуття дуже не приємне. весь день відчувала це відчуття.

розумію що у мене в роті волосся, йду в ванну дістаю з рота довгий волосся, дістаю, дістаю і в підсумку виходить жмут волосся, я його беру в руки і бачу обличчя дівчини чиє волосся у мене в руці, а потім все пропадає

Привіт приснилося, що у мене в роті ростуть волосся. Їх багато, вони мені заважають. Я їх намагаюся висмикнути, але біль відчуваю .

Привіт Тетяна, мене звуть Катерина, мені приснилося що я витаскую волосся зі рота, вони чорні і довгі, цей сон сниться вже не вперше!

ми з сестрою народили по дитині, я дівчинку, вона хлопчика, і у хлопчика в горлі був пучок волосся, і я почала їх витягати, і вони тяглися, як ніби він їх проковтнув багато&# 8230;

Вітаю. Мені наснилося, що з рота у мене росте волосся, чорного кольору, жорсткі прямі як палиці.

Сниться мені що я йду по вулиці і відчуваю що мені нема чим дихати в горлі якийсь кому і я починаю лізти пальцями в рот і витягують волосся з павутиною тягну а воно прямо великими шматками і нитками

снитися що я лежу на ліжку і відчуваю що мені що то заважає в роті витягую один волосся потім все більше і більше пішла в ванну і почала витягати їх і рвати

У роті відчула волосся, стала витягувати, а вона (в роті тільки одна волосинка була) з великими зусиллями витягується, як ніби зачепилася за зуб, я її тягнула, і достачно довгу витягнула, але не всю, волосинка обірвалася

Пам’ятаю, що начебто щось з’їв і відчув у роті волосся. Почав їх витягувати пучок за пучком аж зсередини, з горла.

Вітаю!наснилося мені, ніби я у дочки витягаю жовті волосся.Чим більше тягнуться тим заплутаний клубок волосся а далі більше витягаю пакет целофановий з вмістом і відчуваю подив і позбавлення

дістала з рота довгий чорний волосся, петлею і весь в вузликах, а потім грудки пір’я курінних з волоссям світлими, теж з рота.

Мені снилося, що я виривають волосся через рота. Він прирослий був до піднебінні, см. близько 6-10, сіро-чорного кольору.

Вітаю! Мене звуть Нурія, приснився сон, що з рота витягаю жмут чорного волосся і так три рази, а після стала витягувати джгут з бинта або марля- довгі, на початку білі, а потім з кров’ю, а кров червона-червона.

наснилося, що тягнув, що то з рота начебто волосся, потім він обірвався, я заліз пальцями глибше схопив і потихеньку витягнув дріт на кінці якийсь сталевий предмет уві сні стало легше, пам’ятаю, що ще думав як це могло потрапити до мене в нутро, я таке не ковтав !

Вітаю! неодноразово бачу один і той же сон: дістаю з рота довге волосся, замотую їх до клубок. в кінці відриваю з горла. спасибі.

Я відчула, що в роті волосок. Потягнула за нього. Стала витягувати все більше і більше, ніби раковина засмітилася. Витягла два клок, останній був з якимись сірими гладкими грудочками (2 грудки).

Мені наснилося у сні, що я сплю на підлозі з відкритим ротом, прокидаюся відчуваю важко ковтати. Відкриваю рот а там багато коротких чорних волосся, прибираю і все нормально, почуття що коли спала разом з повітрям потрапили в рот з підлоги

сниться, що я, уві сні виявляю у себе в роті волосся, починаю за нього тягнути, а за ним з горла тягнуться нескінченні великі пучки волосся і все не закінчуються і не закінчуються . і цей сон періодично мене мучить.

в роті була копиця волосся я її витягувала одну за одною таке відчуття що у мене в нутрі було все в волоссі і я намагалася від них позбудеться підсвідомо думаючи що мені хтось нашкодив я їх просто виривала з себе

Вітаю. мене снився сон що у мене в роті на щоках з внутрішньої сторони росли грудочку волосся і я їх почав видалить

У роті на небі виросло волосся. Я здивувався і злякався швидко взяв бритву і поголив їх. Потім вони виросли знову, я вирішив не збривати їх вони кололи мову і дуже неприємно заважали в роті. Вони виросли до мови і я вирішив, що тепер саме час збрити їх. Але тут їх помітив син (8 років) він здивувався і розповів моїй дружині, але коли вона підійшла посочуствовать і подивитися, я вже їх збрив. Я прокинувся від подиву і страху, ядаже помацав небо

Уві сні я бачу з чим-то закушували, коли жувала останню що встромила в зубах, виявилася це один волосся, тримаючи в руках я витягаю, витягаю а волосся то довгий, через горло, через зуби витягаю

До мене в будинок прийшла сусідка, у неї на нижній губі, в куточках рота ростуть чорне волосся на зразок вусів

Точно не пам’ятаю. Пам’ятаю, що прибирала волосся через рота: потягнула за один, а за ним ще грудку волосся тягнеться

Вітаю! в роті знаходжу волосся і починаю його витягати, а за одним ще багато, ростуть з мови пучком, я їх виривають

Мене обняла жінка, і від неї пучок волосся потрапив мені в рот. Мені так було огидно і я їх дістала. Вони були пучком русяве

Мені приснився сон, де я не могла дихати від волів в роті і тоді я кличу свою дочку з ножицями, щоб вона їх отстрігла, і тоді вона все волосся поотстрігала, і я змогла задихати, я відразу відчула обляхченіе

Мої дві волосинки застрягли між зубів, верхній ряд Кутна зуби, я намагалася їх висмикнути, кінці відірвалися, а то що залишилося в зубах &# 8212; розпушити, як пензлик.

Відчула легке лоскотання в горлі, почала діставати волосинку, а там потягнувся жмут волосся, спочатку невеликої. Пам’ятаю подумала що мене зараз вирве і побігла в туалет. Я була в піжамі і шкарпетки пам’ятаю, теплі, махрові&# 8230; В туалеті мене не вирвало, але я витягла великий жмут волосся, він був як круглий заплутаний клубок звичайних волосся, темних. Прокинулася з відчуттям що що то лоскоче в роті&# 8230; Цей відчуття вже цілий день!

В принципі, здавалося, що це був не сон. На початку я опинилася в приміщенні звідки тільки вийшла перед сном. Я пам’ятаю, що вимкнула комп, але виявився включеним і не було машини (це приміщення-гараж). Я усвідомила, що це не реальність і спробувала закричати що не хочу знову потрапляти в іншу реальність. На мить я опинилася знову в ліжку, але прийти в себе так і не змогла. Знову опинилася в гаражі. В гараж зайшли дві дивні жінки. Я стала їх випроваджувати. Добре пам’ятаю, що одну видворила, а друга немов розчинилася. У цей момент я присіла і злетіла. Раніше для польоту, мені треба було рухати руками (звідки я це узнала- не знаю, але впевненість була), зараз мені досить було просто витягнутими руками показувати напрямок. Я літала немов в ранковому серпанку. Над річкою, над полями, бачила якийсь споруджуваний будинок (може його просто реставріровалі- багато лісів було) – добре пам’ятаю блакитну дах), але звідти я відразу полетіла. Повернулась додому. зайшла в будинок. Звідкись з’явилися дві, а потім приєдналася і третя дівчина. Ми займалися сексом. Коли вони пішли, у мене щось стало заважати в горлі. Я полізла туди пальцем і стала тягти з голи волосся. пучок був не гладкий, але довгий. Все, що залишився, я тягнула ці волосся. Не було блювоти, не було страху, просто мене це напружувало. Я прийшла в себе.

я витягую з рота довгі темне волосся, два рази їх тягнула і виплюнула, а потім стало так легко, більше нічого не пам’ятаю.

Мені наснилася що я лежу на колінах у чоловіка і витягаю через рота клаптики ниток бля в’язання і їх дуже багато

добрий ранок. Мені наснилася що я витягую довге волосся з рота.

невеликі волосся як пух на мові я їх намагаюся прибирати вони не прибираються ледве ледве я їх здерла мало не зі шкірою . Потім з’являється довгий волосся який я тягну прямо з горла, він обривається.

Вітаю!витягав з рота чорні чорне волосся, довгі.деякі легко витягав, а деякі з працею і було таке відчуття що вони рвалися, тобто витягав деякі волосся без кореня.

Доброго дня. Уві сні я зустріла чоловіка з яким була знайома в юності, він мені щось каже а я не можу відповідати, у мене рот забитий волоссям, цілий пучок довгого чорного волосся в роті, я відвернулася і намагаюся їх витягнути, їх так багато що боляче горлу, я витягаю і їх дуже багато, витягаю-витягаю і прокинулася&# 8230;

я витягаю нескінченний волосся з рота і намотую його в руках .думаю якої довжини він буде .звичайно почуття неприємне.і я прокидаюся.

наснилося що я познайомився з незнайомою дівчиною, ми йшли спілкувалися як її волосся, потрапляли мені в рот, і так було не стільки раз, ми сміялися з цього, потім волосся її залишилися між зубів і я не можу їх витягнути

Добрий час доби. Допоможіть рамтолковать сон.наснилося що я витягаю з рота волосся він такий довгий я його тягну звідкись зі шлунка і витягує цілий заплутаний клубок свого волосся і так неприємно з блювотним рефлексом. До чого може сниться такий сон?

Нічого особливого .Це було дуже давно .Просто я зараз згадала і хотіла дізнатися, що б могло це означати .Снилося, ніби я витягаю волосся і їх багато, а коли тягну мені стає погано і я прокидаюся, цей сон мені так запам’ятався що я не можу його забути

Наснилося ніби я задихаюся і мені нема чим дихати, потім я починаю діставати з рота волосся по одній і складаю їх в не великий клубок, коли я дістаю все, то починаю покахикувати і волосся знову з’являються в горлі.

Розуміла що в гостях у брата були дуже відомі люди але я не могла розмовляти так як відчула що повний рот волосся я їх стала витягувати вони були стрижені і пучком витягала і спльовувала потім промила рот і все

Привіт, уві сні мені було страшно, я перебувала серед чужих людей, потім начебто хтось знайомий з’явився поруч, тільки не зрозуміло було.це подруга або племінниця, я що то говорила і стала витягувати волосини з рота, як то між зубами, а потім пішли волосся як скорочення, у мене здавалося уві сні що я вирву, і я їх витягла пучком, чорні, прокинулася, як мені здалося відразу, в 4 ранку. Дякую вам за допомогу

двоє чоловіків будинок нічим дихати вся мокра ще ці волосся в роті встигла зачинити двері від одного і втекти в далеку кімнату з іншим там виплюнула ці грудки волосся

Я витягують волосся з рота, як ніби заповнений вага шлунок.вснах раннє я навіть витягли все волосся

Вітаю! Мені снилося, що в роті багато черв’яків короткого волосся, а потім поруч виникла лисиця з блакитними очима

У магазині купила, типу чаю .. попивши, трохи пізніше, сама при цьому ходжу по колу в магазині, стало турбувати що то в роті .. виплюнувши виявила волосся в роті.. і так дуже довго.. то довгі, закручені, то короткі, чорні) заплакала від страху і від такого тривалого не сконала це жаху &# 8230;

Мені наснилося, що я витягла з рота пучок довгого волосся і чомусь носок і все це викинула

добрий вечір. мені часто сниться що в роті в зубах застрягли волосся і я намагаюся їх витягнути. я реально відчуваю їх. в результаті я їх забираю але враження від цього сну не найприємніші.

Волос світлий, потягнула, а відчуваю він в анальному отворі тягнеться, я думаю якщо буду витягати через рот то разом з екскрементами буде, присіла і витягнула, але природно з калом.спасибі!

Дрібні волосся в роті.Я їх намагалася витягнути але не завжди виходило через те, що дрібні.

Дрібні волосся в роті.Намагалася витягувати, але не завжди виходило через те, що дрібні

Вітаю! я точно не пам’ятаю, пам’ятаю тільки одне що уві сні на мене напала страшна кішка з потворним і кривавим обличчям а після цього я почала діставати великі пуки вовни

Світле волосся застрягли у мене між зубів і я їх з працею витягаю.В результаті витягла все.При цьому я спілкувалася з людиною, який кілька років мені повинен не більшу суму грошей.

Вітаю! сниться мені нібито повертаюся до чоловіка. а у мене повний рот волосся. пучками. я їх випльовує. а вони не кончаютя)) жах якась а волосся темне.

я уві сні витаскевала волосинки з горла і чувстаовала це огидне відчуття ніби це був не сон

Привіт, сон снився днем, але до цього подібні сни снилися і по носах, мені заважають волосся в роті, я починаю їх діставати і вони довгі і я розумію, що дістаю з рота шіньен прикріплений шпильками до моїх волоссю, потім просто дістаю решту волосся, при цьому чітко відчуваю, що дія відбувається ніби наяву, хоча я знаю, що це сон.

Мені наснилося, що у мене 3 зубні протези передніх (1-так і є в житті) випадають..я піднімаю їх вставляю назад&# 8230; але з них чомусь, росте волосся..довгі..що це?

Привіт, мені приснилося що у мене на мові росте волосся і я з болем їх виривають

Я їла шматочок піци доївши його до середини подивилася на себе в дзеркало і побачила що разом з піцою їм волосся початку випльовувати і з рота потягнулися багато волосся

Наснилося, ніби я витягаю волосся з рота, просто тягну і з ними виходять то-ли камінчики, то-ли зуби, але не всі і по одному, відчуття дуже неприємне &# 8212; навіть прокинулася

Вже не один раз мені снився сон що я витягаю через рота довге волосся як пучок прямо відчуваю як вони по горлу тягнуться і не можу все витягнути а останній сон, таке відчуття що це вже норма стала волосся в роті, сниться що ми з ким то йдемо і я говорю почекай і починаю витягувати волосся через рота через якийсь проміжок ми знову зупиняємося і я знову починаю витягувати їх і відчуття що так і повинно бути я не злякався не чого такого а прийняв як належне.

Ніби я тягну з горла довгий волосся а він не кінчається потім обривається і я знову тягну знову обривається знову тазу я говорю &# 171; та що ж це таке&# 187; тут якась жінка каже твоя смерть прийшла тут підходить інша і говорить тільки людей за собою не забирай

З початку я перебуваю на дачі на станції кудись йду потім раптово у мене з’являється волосся в роті я починаю їх рвати івитасківать потім вони починають душити мене я прокидаюся жіночі чорні довгі.

На жаль пам’ятаю тільки цей момент як витягаю одну прядку за одною волосся не дуже довгі ну і не зовсім короткі, прядок було три

Вітаю! да, мені сьогодні приснився сон ко-ніби дівчина пила воду і одночасно обіймала мене і потім у мене виявилися в роті її волосся і я став їх випльовувати ось і все що може це означати?

Приснився сон вранці.Відчула в роті волосся і вирішила витягнути його, а він виявився такий довгий я його тягну тягну а тягнеться волосся дуже багато, горло навіть захворіло.Витягнути все волосся так і не змогла, прокинулася.

Уві сні з горла виходили волосся. грудками. довгі. Я увствовала
їх. Вони були довгими і мені було неприємно. А вони йшли з горла

У мене спершу був харчек з рота потім кров і начил витягувати волосся але не доканза з витягнув думав помру і дальшене став а потім я прокинувся

Ну я був в квартирі у бабусі де був ще дідусь і Тітка, але зараз в квартирі Тітки нету звичайно ж. Мені наснилося багато чого і деталі дурні і тупі навіть але ось я налякав кота наступивши на лапу він сильно закричав а потім я побіг в кімнату і почав діставати волосся зі рота дуже довгі і дуже багато, але я діставав до останнього поки не дістав а потім з’явилися нові ((Сьогодні я повинен привітати близьку подругу з днем ​​народження не можу зрозуміти до чого сон.

витягав пучки волосся з горла на вулиці а люди засуджували тому ховався і тікав.Потім один лікар сказав що це не волосся а волокна через вживання сливового йогурту

Сьогодні приснився дуже страшний страшний сон. Як буд то я у свого сина витягаю волосся з рота. А вони прям згустками такими (як з ванної з слива витягаєш) лізуть і лізуть, а я все тягну і тягну. Син давиться а я все ніяк не можу їх витягнути. У підсумку я тягла тягла і витягла серце, яке заплуталося в цих волоссі. Воно прям важить і б’ється. Волосся до речі мої були, білі довге волосся! Жах не можу ні як прийти в себе, до сих пір моторошно. Що це в біса таке? Що б це могло означати? Явно такі сни просто так не сняться.

Я їсти МОРОЖЕНОЕ .У роті ВИЯВИВСЯ ВОЛОССЯ..Подивився в МОРОЗИВО І витягнув ПУЧОК ТЕМНИХ ГЛАДКИХ ВОЛОССЯ.НІБИ ЇХ обстригли

Доброго дня. Я на якийсь кухні дуже красивою сиджу на стільці і починаю витягувати сплутані волосся довге з рота. Їх дуже багато. потім менше. Далі я підходжу до дзеркала і витягаю поодинокі решту волосся. Я знаю що витягла все. І прокидаюся.

Мені наснилося що все відбувалося у мене вдома. У городі в якому то підвалі жили люди, у них був дитиною. Я переживала за цю дитину. Потім чоловік жінки почав до мене приставати але я його відшила. Він був молодий. Потім це якимось чином опинився мій сусід. Він сказав що буде йти звідти. Я попросила його забрати дитину. І весь цей час я постійно діставала волосся з рота

Наснилося, ніби волосся на яснах виріс. Спочатку один пучок, я стала його виривати і при цьому мої очі стали червоніти. І потім стало все більше і більше рости волосся на яснах. Це було так не приємно, і я прокинулася.

Наснилося, що через рот я витягнула моток волосся, виявилися не волосся, а біла шерсть, коли витягувала чувствовла кожен волосся в тілі, в шлунку, спині, грудях, розуміла що довгі, але потім в руках виявилися не довгі, а просто клубок вовни

Привіт, я з зусиллям витягувала з горла довгі, пучьком, волосся, свої, довго зволікала але Дастан все.

Наснилося ніби мій хлопець взяв кострюлю і там був то ді мармелад то ді що, і жмут великий мого волосся і він з’їв і потім помітив що у нього з зубів нижніх стирчить цей жмут волосся, він простотначал витягувати їх ,

Добрий день Тетяна. Мені наснилося, що в роті ростуть довге чорне волосся. Я відкрив рот і почав різати ножицями справа, а потім в лівій половині рота. Що це означає?
спасибі&# 8230;

Наснилося, як я діставала з рота довге світле волосся, поруч зі мною перебувала подруга. Потім будь то б у мене розвалилися коронки на зубах, і я їх діставала.

Повний рот брудних, зав’язаних в пучок волосся. Важко дихати, неможливо проковтнути слину. нудота. Витягала їх довгими пасмами

з рота стирчав волосся, коли почав тягнути зрозумів що він жіночий і йде з шлунка, витягнувши кілька метрів відчув сильну нудоту, смикнув з усієї сили через це волосся обірвався і частина залишилася в шлунку

Витягаю у своєї дочки з рота цілу шевелюру довгого волосся коричневого відтінку. Після витягаю у себе з рота білу довгу нитку з якою то неприємної слизом.

Наснилося що в рот потрапив волосся, але коли стала витягувати то стала брехати і тягнути волосся, але як виявилося що в горлі цілий моток чорного волосся

Вітаю.Наснилося як мої власні волосся спадають на обличчя (у мене вони каштанові, не такі як в житті) і потрапляють мені рот.Я виймаю їх з рота, але виявляється що у Артур ще чорне волосся&# 8230; починаю тянутькомок волосся, але він виявляється довгим &# 8230; я продовжую витягати хоча і противно, ось-ось знудить.Не пам’ятаю щоб уві сні я їх витягла до кінця

Сон із четверга на п’ятницю.
Вся дія будинку (тільки уві сні це наш будинок, а за фактом інше місце, не схоже на реальну нашу квартиру)
Я відчуваю щось в горлі і розумію, що це волосся. Починаю його тягти і за ним вервечкою починає тягнутися нескінченну кількість світлого волосся, пучки то товщі то тонше, неприємно, мене кілька разів нудить від цього. Потім все припиняється, я намагаюся займатися справами, але знову відчуваю їх у роті, знову тягну, а вони не закінчуються&# 8230; потім їх стає менше, але з’являється кров на них, я тягну по кілька кривавих волосин з горла. Все це боляче, неприємно, чим закінчилося не пам’ятаю, але відчуття огидні. До чого такі сни??

Наснилося, що я спочатку відчула що то у себе в горлі не приємне, потім зрозуміла що це волосся, я почала кашляти і засовувала руку в горло щоб дістати їх. Коли діставала було шалено не приємно, я кашляла і були блювотні позиви. Витягла пару довгого волосся і подумала що все, але потім знову так само витягнула ще пару довгого волосся. І волосся викинула в смітник.

Уві сні був бородатий (з невеликою бородою) людина в фуфайці, він тримав на руках собаку, і тому на фуфайці залишилося багато вовни, потім я сним прощався (можливо обіймався) і ця шерсть сам не розумію як потрапила мені в рот. Я намагався її виплюнути, вона прилипала до мови і виявлялася між зубами. Потім виявилося, що між зубами у мене не шерсть, а довгі темне волосся (прямі 30-40 см), деякі з них виявилися намотаних навколо зубів. Майже протягом усього сну я витягав з рота ці волосся, їх було багато. Кілька волосся виявилися так щільно намотані на зуб, що я поки їх тягнув відчув, що зараз зуб собі висмикну, потім розмотав їх з зуба і витягнув, інші волосся після цього легко пішли. Зуби були всі на місці, здорові і міцні.
спасибі!

Наснилося Я витягувати волосся ДУЖЕ ДОВГІ А В КІНЦІ ВИЯВИЛОСЯ ЩО ЦЕ ЗОЛОТА Ланцюжок Я її скласти В КОРОБОЧКУ

Наснилося що витягаю волосся з рота вони були чорного кольору відчуття було як реальне витягнув близько 5 може більше волосся вони були длиние і дуже важко витягувалися

Наснилося чоловікові що він витягав у нашого немовляти волосся через рота. Волос було дуже багато і на кінці виявився металевий кляп

Доброго дня!Мені наснилося що я витягаю довге біле волосся з рота, вони були дуже довгі і здавалося що вони не закінчаться.Було відчуття що вони приросли до шлунку і мені довелося їх вирвати.Впливів останні залишки волосся побачила кров в слині.Все відбувалося в будинку бабусі, була неприємна розмова з тіткою і сестрою.

Я своїми руками витягав волосся з горла, рота вони були сиві довгі наче в слизу кокой-то їх тяніш вони не закінчуються

Мій сон, як я стою в гостях, не знаю у кого, перед дзеркалом і ховаю, як я з нижньої губи виривають чорний, товстий, довгий волосся. І не можу вирвати, не приємне відчуття
спасибі

Снилося, що я витягала жмути волосся (темні і світлі, упереміш), потім дістала згорток великих паперових грошей, і потім знову волосся.

З рота стирчав один волосся почав витягувати все більше і більше і під кінець цілий пучок. І потім ще якийсь Придмет типу палички. безболісно.

Наснилося,, що я їхав зі своєю дівчиною в автобусі і виходить вона сиділа у мене на колінах, а голова моя була притиснута до її і мені потрапляли в рот волосся

Витягала клубок мокрих чистих і темного волосся з рота.потім приснилася жінка хвора на рак з якої постійно вибігала рідина і потрапляла на мене.

Я їла в їдальні поруч були три молодих людини знайомих і з’ївши трохи щось почало застрявати в горлі я почала достовайте багато білих довгих волосся вони вилазили нескінченно я покладала їх на тарілку і було відчуття що в горлі щось застрягло!

Мені наснилося ніби у мене в роті волосся довге, я їх витягують і не можу все витягнути вони тягнуть за собою інші, тягну тягну вони мені заважають починаю задихатися, під кінець начебто впоралася але не впевнена

Мені наснилося що я витягують прям з всередині себе, з глотки, довгий жмут волосся і тисну. Але все одно витягла&# 8230; до чого це

Був діалог, не пам’ятаю з ким. Потім чітко починаю діставати волосся з рота. Вони, як би ростуть там. Я не встигаю їх діставати, вони знову з’являються. Тягну їх з междузубьев, з мови. Я, звичайно від цього прокинувся.

З рота відбувається блювота з волосся вони білого кольору дуже довгі і густі навіть пальцями доводилося допомагати витягувати їх з рота раніше снився тиждень минув час і він повторився вже сьогодні

витягав чз горло волосся..і мені здалося що це волосся моєї давньої молодої коханки..поруч була моя подруга яка бачить минуле і майбутнє&# 8230; я їй сказав це волосся що означають?вона мені поробила чи..у неї на момент наших зустрічей був фарбований в червоний колір волосся витягнув величезний джгут волосся..і прокинувся

Уві сні відчулося першіння в горлі і в роті волосок. Коли почав витягати, виявився спочатку пучок, а коли потягнув його відчув, що волосся тягнутися через горло і дуже довгі. Коли витягнув відчув внутрішнє полегшення.

мені сниться сни щоразу різні епізоди що я де-небудь перебуваю, але головне що у мене в зубах кожен раз волосся, я починаю їх витягувати тягну їх а вони такі довгі і не рвуться і мені по кілька хвилин доводиться їх тягнути

Я почула щось що заважає мені в роті почала витягати одну довгу волосся ну з їжею потім іншу і в кінці я нарешті витягла.

Цілувалися з хлопцем, потім він скривив обличчя і почав мовою виштовхувати волосся з рота, я їх витягнула, волосся було багато, сплутані і довгі. А потім побачила що в вухах теж такі грудки волосся, але попросила молодого людини, щоб він витягнув сам, тому що мені противно.

Снилися волосся в роті і я не могла їх витягнути, вони застрягли між зубами.було дуже огидно, вони довгі, тяглися і тяглися.Eщё я шукала взуття і не могла знайти.

Бачила уві сні волосся ростуть у роті, намагалася обрізати, ростуть знову, намагалася витягнути їх, немає кінця.

Наснилося що була на весіллі у друга, всі були дуже щасливі веселі танцювали, пили шампанське, потім опинилися на вулиці дув вітер і моє волосся почали мені заважати, потім я почав ними давиться і витягати грудки з рота, прокинулася я навіть з присмаком цього.

Наснилося що я зі свого горла витягаю волосся. Все тягну і тягну Довге волосся, не зрозумію ні як чиї вони, але було відчуття що я ношу їх у собі якийсь час не знаючи об етом і тільки зараз я здогадалася що щось не так і почала тягнути, витягувати їх з себе через горло .

Витягнув світлий жмут волосся з рота, і показав їх колишньої девушкк, волосся належали їй, після дістав ще кілька волосин

уві сні з мого рота я витягала три волосся, которие були напевно мої і вставила на груди мого чоловіка, було три волосини

У мене в роті виявилися волосся і я не могла їх витягнути вони заплуталися між передніми верхніми зубами і в результаті я висмикнула передній верхній зуб без болю і без крові

Я спала потім у мене в роті зачекоталось я подивилася на мову і потягнула волосся витенула спочатку один великий а потім один маленький

Мені снилося, що у мене в роті волосинка і я почала задихатися і не можу її ніяк дістати, а мій колишній хлопець сидів і просто дивився як я мучуся, прокинувшись мені так само важко було дихати, поки не попила води

Ніби я не з горла, а з невеликої діри дістаю по чорному длімому волосу, а за ним тягнутися пучки, предмети .. але відчуття що з рота дістаю, в самому сні кашляла і знову їх діставала

Сниться, що у чоловіка рот повний мого волосся і я насилу їх витягую з його рота по одному. Вони ніби вросли в м’ясо, в гортані.які то волосся дуже довгі.я додаю багато зусиль щоб витягнути їх

Мені пріснілос що застрягли волосся між бічних зубів зліва.довгі не могла домтать.. в результаті дістала жмут. Колір коричневий

Вітаю. Мені довелося що у мене в роті був волосся я хотіла його витягнути, стала тягнути його, волосся був чорного кольору. Я його тягнути тягнути він був такий довгий що я не змогла витягнути його з до рота і прокинулася в жаху і з болем в горлі.

Вітаю. Мені наснилося що у мене в роті був волосся. І я хотіла його витягнути тягнула тягнула, але він був такий довгий і чорного кольору і я так і не змогла витягнути його і прокинулася від утиснула і з болем в горлі і мені хотілось вирвати і потім весь день боліла голова і не було настрою. Сон мені приснився в суботу на неділю.

Приснився сон, як я дістаю заплутаний темний жмут волосся з горла. витягнути вдалося.Що це може означати?

Вітаю.
Естли це безкоштовно тоді пишіть. Не хочу залишатися в боргах.
Я зараз 10 годин до обіду бачив це сон.
Я бив незнайомому місці незнайомими людьми.
Кудись отправляліс. Там ми що то їли або сиділи. Раптом у мене нудить і я вийшов на вулицю і хотів в тягнути речі у мене з’явився в роті. Виявилося це волосся. Я тримав волоси тягну тягну але не кінчається. Коротше до кінцях ніс можу взяти з рота. Потім повертався друзям і раптом цей волосся ще з’явився в роті і хотів плюнути але це виявилося чорний рідини як міг я це кидав з гтв. Але один знокомится побачив мене і ана сказала що хто та хотів нашкодити мене. Ана там звинувачувала людей котрі були самной.

Вітаю
Наснилося, що я витягую волосся з бічного зуба (саме з зуба, ні з Десни), не знаю від куди вони взялися (волосся були
короткі) [email&# 160; protected]

Я його в повному обсязі пам’ятаю весь але запам’ятав що я стояв спілкувався з ким то і щось відчув у роті там був волосся довгий і чорний я цей клубок витягнув потім там з’явилося ще більше волоса потім я не пам’ятаю і прокинувся

Уві сні я їв схоже на хліб і я дуже різко починаю тягнути з рота чорний волосся і дуже довгий що я навіть не витягнув до кінця і ще свою тітку побачив у неї проблеми з грошима вона була поруч зі мною.

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ