Сонник Волосся коротке 😴 наснилися, до чого сняться Волосся коротке уві сні бачити

Коротке волосся тлумачаться сонником як відкладена поїздка, скасована зустріч. Причини, що не відбулися подій можуть бути різними.

Якщо волосся занадто короткі – прояв до оточуючих зайвої щедрості. Вашу благодійник не оцінюють по заслугах.

У кого уві сні було коротке волосся?

Бачити себе в сні з короткою стрижкою ▼

Бачити себе в сні з короткою стрижкою – передвістя біди, нещасного випадку, здатного завдати шкоди здоров’ю сплячого. Слід виявити підвищену обережність і не зв’язуватися з сумнівними справами.

Сниться коротка стрижка у жінок ▼

Сниться коротка стрижка у жінок – до необдуманих, несподіваним витрат. Надмірні витрати здатні стати причиною фінансової нестабільності, нестачі засобів, бідності.

Уміння тлумачити сновидіння – це цінний дар, тому що часом саме уві сні свідомість дає нам найглибші і важливі підказки.

Наснилися Волосся коротке, але потрібного тлумачення сну немає в сонник?

Наші експерти допоможуть Вам дізнатися до чого сняться Волосся коротке уві сні, просто напишіть сновидіння в форму нижче і Вам пояснять що означає, якщо уві сні бачили даний символ. Спробуйте!

Привіт я бачила сон неначе я відрізала своє волосся машинкою коротко))) підкажіть що це означає

Наснилося що розчісувати своє волосся, вони у мене короткі по шию, рівні, светлорусая ! але при тому коли я їх розчісую у мене випадають шматочки волосся я їх з кожним разом намагаюся назад зв’язати в хвіст !закінчення сну не пам’ятаю

Напишіть сюди Ваш сон для тлумачення&# 8230; чоловік підстригав мені волосся на скронях

доброго ранку! приснилася дружина з коротким волоссям по шию, зараз у неї довге волосся, колір золотистий ззаду маленька кіска сьогодні

Я постриглася мені сказали, що у мене хороша зачіска
Більше не пам’ятаю, а ще раніше уві сні я виставила коханку чоловіка
по імені світла чоловік залишився зі мною Все.

Бачила седят дивилася на себе, і виділа СВОТ волосся на чубку. Довжина волосся звичайна а далі набагато коротше і нерівні.

Наснилося БИЧАЧИЙ ХУЙ на тарілці лежав на ЛИСТКАХ руколою.
Я ЙОГО тикати виделкою, А ВІН ворушиться й сичить ЯК ЗМІЯ.

Мені наснилося що я захотіла змінити імідж, мене підстригли під гарне каре подовжене і пофарбували в той колір що я фарбуюся в шоколадний, т.до.пріхмахерская була навороченим салоном я все боялася що мені колір зіпсують.але в загальному я була дуже задоволена

Мені наснилося, що уві сні я пішла в перукарню і попросила майстра постригти &# 171; січені кінці&# 187 ;, в результаті я вийшла від майстра з короткою стрижкою

Я побачила уві сні коротке волосся (каре), волосся були різнокольорових відтінків
Ще була з чубчиком, мені подобалися такі волосся

Мені наснилося, що у мене шикарні довгі блискучі русяве волосся. Я погладила їх рукою, вони відвалилися. Я злякалася, що буду лиса, але придивившись, побачила, що у мене залишилася дуже коротка стрижка з завиваються на кінчиках коричневим волоссям. і обличчя було не моє, хоча я розуміла, що це я.

Я стояла в вагоні метро, ​​з колишнім хлопцем, і подивилася в дзеркало, і побачила що моє волосся сірі і зачіска каре
Я поскаржилася йому, що мені не подобається ця довжина, тому що мені подобається довге волосся

Як я підходжу до дзеркала і бачу що у мене коротке волосся спереду а ззаду довгі, і колір змінився, як раніше я була темна, і я не пам’ятаю де мене стригли і хто, я в паніці і люди починають мені розповідати що я вела себе неадекватно , але я цього не пам’ятаю і дуже переживаю.

Уві сні сьогодні, я сама постригла перуку (темно коричневий) і наділу на сівом Волосся . І оточуючі відразу помітили і начади хвалити

Привіт я бачила сон зграю у дзеркало а волосся дуже короткі і подруга запитує пачему я підшипників та я відкрила очі

Привіт я бачила чоловіка з чорним волоссям, він підстригся і став обтрушувати стрижені волосся на мене&# 8230;

Бачив сон що Стрижуть волосся чорне коротке з моєї голови більше не знаю як можна подовжити розповідь про сон

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ