Сонник Вой вовка 😴 приснився, до чого сниться Вой вовка уві сні бачити

Почути виття вовка – події, які підуть не так, як ви планували, сильно засмутять і розбудують вас.

Сниться вовче виття – вам належить безгрошів’я, від вас відвернеться ваше оточення.

Уміння тлумачити сновидіння – це цінний дар, тому що часом саме уві сні свідомість дає нам найглибші і важливі підказки.

Приснився Вой вовка, але потрібного тлумачення сну немає в сонник?

Наші експерти допоможуть Вам дізнатися до чого сниться Вой вовка уві сні, просто напишіть сновидіння в форму нижче і Вам пояснять що означає, якщо уві сні бачили даний символ. Спробуйте!

Відчуття, що раніше ранок в місті, ми з сином не можемо пройти до будинку, т.до попереду зграя собак, причому будинок зовсім чужа, А десь в далеке виють вовки. Потім вони кудись зникають, ми проходимо до дому

Влесу на узліссі стоять 2 вовка світло сірих і задерши морду в верх виють а я проїжджаю повз дуже далеко і бачу їх і думаю що там дача моїх батьків

уві сні я була маленькою дівчинкою, яка стояла на пустирі, схожий на пустелю, там був будиночок дерев’яний, невеликий, попереду мене виявилася толі жінка, чи то чоловік, змахнувши руками вгору з’явився густий, темний ліс, уві сні мені стало дуже страшно, потім я опиняюся між деревами, було темно, як ніби ніч, і це маленька дівчинка, яка й вважала себе, почала перетворюватися на вовка і вити сильно і голосно, але тут перетворення зупинив якийсь чоловік, вдаривши дівчинку по голові, і в цей момент я прокинулася

Доброго дня, Тетяно. Точно все і не згадаю, але тривога точно була. Негатив був в сні, якісь мисливці, з одного боку наш житловий сектор, а обернешся тайга, і вовк на кшталт добрий, але завиє і страх бере.

Я заберай по скелі на верх і падала знову аніс в цей час чула виття вовків

Вітаю. Підкажіть щоб це могло означати? Я гуляла в лісі і зустріла пару молодих вовків. Вовк поводився байдуже, а ось вовчиця побачивши мене завила. і хтось уві сні сказав що це погано. І вовки виють знайшовши чийсь слід. А так як завила вона побачивши мене, то мені доведеться довго від неї ховатися.

Я гуляла в лісі і побачила вовка спочатку я його злякалася але потім він комне підійшло і бив зі мною всюди, а потім ми підійшли до якогось то обриву і він почав вити.

Я бігла за ким то намагаючись наздогнати по грунтовій дорозі де уздовж одного зораного поля зліва росли дерева біля іншого з права там в кущах (деревах) хто то нібито гинув бачила вінки. І силшала виття вовків. Потім з ало страшно що не можу наздогнати людини розгорнулася і дала драла в зворотному напрямку. Коли бігла назад мене зустріла моя дочка а не по далеку на поле лежали хлопець з дівчиною під рожевими парасольками. Цим хлопцем був батько моєї дитини з яким ми не живемо на жаль. Він кидає свою дівчину і ми йдемо до мене додому де він намагається залишитися зі мною і нашою дитиною.

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ