Сонник Вой 😴 приснився, до чого сниться Вой уві сні бачити

Сонник трактує виття – як провісник тяжкої недуги для вас або ваших рідних.

Хто в вашому сні вив?

Наснилося вити самому ▼

Вити уві сні самому – до великих прикрощів наяву.

Який звук почули уві сні?

Чуєте уві сні звуки сирени ▼

Сон, в якому ви чуєте звуки сирени – застерігає бути більш пильними, вам дадуть порожні обіцянки, будьте готові до обману.

Тлумачення схожих снів:

Уміння тлумачити сновидіння – це цінний дар, тому що часом саме уві сні свідомість дає нам найглибші і важливі підказки.

Приснився Вой, але потрібного тлумачення сну немає в сонник?

Наші експерти допоможуть Вам дізнатися до чого сниться Вой уві сні, просто напишіть сновидіння в форму нижче і Вам пояснять що означає, якщо уві сні бачили даний символ. Спробуйте!

Приснився сон, в якому я сиділа з моєї знайомої в незнайомій мені квартирі, що знаходиться на краю якогось міста і раптом ми почули як виють вовки. Через якийсь час ми вийшли на вулицю, побачили одного вовка, я застигла в жаху, що насувається нападу, вовк якийсь час стояв і недвігался, а потім чомусь замість вовка виникла миша.

Приснився сон, в якому я і мої батьки і мій молодший брат пізнього вечора стоїмо на краю поля. Все поле засипано снігом. Батьки і брат пішли вперед по полю, я залишилася стояти і дивилася їм услід. Я чітко чула виття вовків, мені чомусь здавалося що їх троє. Поруч зі мною росло дерево, під ним я побачила сидять хлопців. Один з них друг мого брата. (Зараз він сидить у в’язниці). На батьків накидають гілки великі, але потім їм вдається з них вибратися з під них. Я кричу про допомогу.

мені снився мій місто, великий натовп людей, я була з подругою вона кудись відлучилася, я зайшла в кафе там були двері наче коридор очеень темний знову двері я відкрила там двір поруч собака але з далека я чую гавкіт собаки переходить у виття

ліс! біля вогнища зібралися всі старі знайомі (в основному друзі дитинства) одна людина (дівчина) моя колега по роботі! Ми з нею сиділи в дали від багаття, почули виття вовків! Я стала прикриватися гілкою ялини або так само не знаю як ця гілка виявилася у мене перед обличчям! Потім я побігла до вогнища (вогнище був великий і яскравий, червоно-жовтого кольору, сліпило очі) мені навіть здалося що я був немовби всередині багаття!

Мені наснилося, що я була в торговому центрі, я розглядала прилавки магазину, як раптом я почула вовче виття, а після чоловічий голос шепнув мені на вухо, що це виття скорботи, я озирнулася, але нікого біля мене не було, навіть людей особливо не було, а потім мою увагу прикував хлопець, який сидів на дивані в холі торгового центру, він сидів і плакав.Я, щось відчула і підійшла до нього, сіла перед ним, на коліна і взяла за руки, я хотіла його заспокоїти і раптом знову пролунав цей виття і я прокинулася.

я почула виття собаки, а потім звернула увагу на те, що поруч з собакою стояла людина, мені він не знайомий . І я не пам’ятаю жінка це була чи чоловік, але чомусь на руках у нього була мавпа. Ось весь сон. Дій не яких не було.

Привіт, коли я засинаю мені сниться моя кімната і положення в якому заснула, уві сні чую страшні звуки і лякаюся цього, намагаюся потім прокинутися, але ні очі, ні тіло не ворушиться, відбувається це вже більше року, а сни всього за 15 хвилин і буває можуть бути за ніч рази 3-4. Зрозуміти не можу, що це.

Я пам’ятаю тільки кінець сну (перед пробудженням) я з чоловіком виявилася на вулиці нашого будинку (живемо в багатоповерховому будинку). Стояла зима, сонячно. На вулиці нікого. У нас поруч з будинком березовий ліс (давно там вже звірів немає і вовки ніколи не водилися). Йшли до під’їзду свого і я почула вовчий поклик чи, протяжний і тягучий. Я злякалася, а чоловік сказав:&# 187; Вовки сюди не прийдуть!&# 187; Але виття був виразний і гучний. Я злякалася, тому що мені взимку потрібно йти з дитиною через цей ліс в дитячий сад і зустріч з вовком для нас небезпечна. Я прокинулася від страху.

Ми з сім’єю були в лісі, я боялася дуже побачити вовка, потім я почула вовче виття, потім ми поїхали додому, але я дуже злякалася цього виття

я вночі вою уві сні але сон не пам’ятаю була в 26 числа в липні мені Седна як напарник пояснив всю ніч вив хоча я не пив алкоголь з наркотиків не принемать

Мені наснилося що я в своїй квартирі і в ній моя сім’я і собака, вона бігала по квартирі як ніби сама не своя і потім коли я зайшла у ванну я чую що прямо на моєму болконе виє моя собака! вона якась баязлівая, худорлява!

я заліз на якусь вершину гори (навколо був сніг і гори, і дорога для автомобілів, трохи далі перебував населений пункт за типом мінігородка).
я заліз на неї не один, але нікого з цих людей згадати не можу (вони були в ролі моїх друзів, знайомих або товаришів). і коли я встав на ноги цієї гори, я озирнувся і почав вити, а у відповідь мені почали вити вовки, що знаходилися поруч. Мені це сподобалося, і я почав вити знову і знову, щоб почути відповідь вовків. До чого це?

я була вовчицею і вила&# 8230; в інший раз я бачу вовчу зграю і вони вистежують&# 8230; я ховаюся, сьогодні сховалася на дерево сосну або ялину

Мені наснилося що я з будинку виходжу у двір (я живу в селищі), і з боку поля йде вовк, паща в крові, і виє!

Справа в тому, що я так і не зрозуміла, чи був це сон. Мої рідні сказали, що не чули ніякого виття, а мені він не давав спати. І мені від цього якось не оп собі. Одне знаю точно, це був виття одного вовка, не більше.

в лісі був страшний лютий виття чорних великих вовків можливо зграя я з вікна будинку спостерігав

мені наснилося що я у знайомих у дворі і на мене напала велика вівчарка схопила мене за руку перед цим я чула її виття але потім виявилося що собака мене знає і вона мене відпустила і навіть стала захищати від ворогів

спочатку в балконний вікно лізла жінка родичка, я намагалася розбудити брата, що б перешкодити, у мене нічого не вийшло, потім несподівано вдома виявилися мої батько й мати і собака яка вже померла&# 8230;. в цей момент хтось став дзвонити в двері, я не хотіла що б відкривали, батько сказав що нікого не боїться і пішов до дверей. в цей момент собака почала вити, двері
не відкрили

мені снився сон покійна свекруха &# 8230;.коли вона мені сниться завжди тільки погане відбувається&# 8230; у нас з нею стосунки останнім часом не дуже були (ось вона снилася просто її запам’ятала і старша моя дочка вила&# 8230; як ніби граючись а я їй пам’ятаю кажу-не виття а вона знову виє граючи і начебто під музику в музиці завивання є (все що я запам’ятала &# 8230;.спасибі!

темно було&# 8230; Вили вовки не зрозуміло з якого боку &# 8230;. було дуже страшно до болю в груд&# 8230;

Ми вирушили в ліс разом з незнайомими мені людьми, але уві сні я їх знала, потім, як я зрозуміла ми розділилися на два табори, мене поселили в другій, але оскільки я затрималася, мені довелося переночувати в першому зі своїм кращим другом, потім я чомусь вже йду лісом натикаюся ще на одних хлопців, вони сидять біля багаття, я пройшла повз них і озирнулася, була осінь і на деревах були червоно-жовте листя і мої ноги тонули в них, потім я почула вовче виття з боку залізної дороги, я вийшла до неї і по ній пронеслися два потяги, потім я йшла у напрямку, якийсь сторожки звідки виходив старий сторож, я привіталася з ним і пішла по сходах в якийсь темний отвір, сходи була дивна, раптом знову біжу по лісі в напрямку сторожки за мною женуться вовки, я залізла на дерево, а потім вони пішли, сон обривається, потім я бачу що я повзу до дерева вся в сльозах, а за мною йде вовк, я зрозуміла,що більше мені йти не куди, оскільки він загнав мене в глухий кут, я дивлюся на нього і бачу, що очі у нього, як у людини, я закриваю очі руками, а потім він тікає, після цього я біжу в сторожку і там я розповідаю все, що сталося сторожу, він дає мені чай і я засинаю, на цьому сон закінчується.

я перебувала в будинку прийшов знайомий хлопець і я почула виття собак я подивилася у вікно під вікнами стояли кури поводилися неспокійно я сказала що ьудет землетрус і вийшла з дому а будинок я бачила ми жили в ньому раніше там пройшло дктство

Привіт Тетяна, сьогодні мені приснився сон (з пн. на вт.) Що я вою як виють вовки, перебувала десь на веранді з дітьми, навіть їх пам’ятаю обидва хлопці років 7 і 3-ий (хлопчик) на руках тільки він, підсвідомо я знаю дорослий чол. і я завила, відразу стало холодно і став падати сніг, різко настала ніч, разом з цим прийшов якийсь панічний жах, відчуття що разом з виттям наближається щось дуже страшне, потім стали падати якісь великі дошки на мене (на кшталт паркан). Підсвідомо відчувала що це щось було від диявола, а дитина на руках став якийсь холодний і страшний. Ось (помолилася уві сні від страху) допоможіть будь ласка розтлумачити мій сон. спасибі заздалегідь

я йшла по зимовому селу, а сніг був білий, білий.І до мене підбігли вовченята маленькі я була з друзями але не пам’ятаю з ким, вовченята були темие, вони гралися з нами, потім прийшла вовчиця вона була чорна, чорна.Вона спочатку гарчала на нас, а потім я підійшла до неї, мене все зупинятися не йди, чи не йди до неї, я подашла до неї і просто датронулась її погладила і вона стала гратися зі мною, і защещать мене.

мені наснилося багато собак і вони вийшли я їм закдлеевала раз сточив вони його розриває і все одно вили

Мені снився ліс наче стіна і в цій стіні я чула вовче виття, і як ніби це було полювання на цього звіра бо вили разом з вовком я і моя подруга

Вітаю ! дуже приємно, мене звуть Юлія, Мені снився сон виття вовка і собак що це може означати.

Вітаю. Я заснула в середу вдень і мені приснилося, ніби-то я збираюся в магазин, одягаюся, вже починає темніти і десь в селі виють вовки і мені стає страшно

Стою біля двору. Бачу, підходять до мене дві собаки.. Одна руда, інша біла. І біла починає гарчати і гавкати на мене. Я, щоб не показати свій страх перед собаками, подивилася їм в очі і заклично завила по вовчому. Собака на мить заспокоїлася і завила мені у відповідь. Дуже хотілося б знати, що означає цей дивний сон.

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ