Сонник Вогонь з неба 😴 приснився, до чого сниться Вогонь з неба уві сні бачити

Значення сну, в якому вогонь був в небі, відображає неприйняття вами свого підлеглого положення. Можливо, не влаштовує людина, яка керує вами в офісі, або його занадто несправедливе ставлення до підлеглих.

Якщо з неба падали палаючі вугілля і іскри, значить відчуєте на собі гнів начальства. Навіть якщо претензії виявляться необґрунтованими, слід придушити в собі почуття образи, інакше ризикуєте залишитися без роботи.

Уміння тлумачити сновидіння – це цінний дар, тому що часом саме уві сні свідомість дає нам найглибші і важливі підказки.

Приснився Вогонь з неба, але потрібного тлумачення сну немає в сонник?

Наші експерти допоможуть Вам дізнатися до чого сниться Вогонь з неба уві сні, просто напишіть сновидіння в форму нижче і Вам пояснять що означає, якщо уві сні бачили даний символ. Спробуйте!

я і ще кілька знайомих мені людей, перебували на дачі, і раптом з неба почали падати вогняні кільця, ми все ледве встигли сховатися в будинок, стояли і дивилися як навколо починається пожежа, нарешті то цей дощ припинився, ми загасили все що загорілося навколо будинку. Потім багато людей у ​​військовій формі наказали всім слідувати за ними, нас вели незрозуміло куди і незрозуміло навіщо, було відчуття небезпеки, якимось чином нам вдалося втекти, ми ховалися в якійсь квартирі&# 8230; далі я не пам’ятаю, напевно прокинулася.
Будь ласка поясніть що це значить.

Я СТОЮ в темряві І С НЕБА ПОЧИНАЮТЬ ПАДАТИ запалені свічки АБО КУЛІ, Я відбігав ЩО Б НЕ ПОПАЛО НА МЕНЕ, ЇХ БЕЗЛІЧ ВСЮДИ

Я в вікно бачу, що з неба падають шматки вогню. Я виходжу на балкон подивитися. І ще один шматок вогню падає на мене. Мені не було боляче, але я була після цього вся в крові.

Все виглядало як кінець світу. Спочатку з неба почав падати вогонь. Як маленькі снаряди. Але потім припинився. Далі з неба почали падати величезні крижані брили, вони росли все більше і більше, разом з ними падали величезні риби, які билися об цей лід. Потім все припинилося. Ми вийшли з будинків на вулицю, колом лежав лід і риби б’ються об цей лід. Бред, але стало реально страшно.

У будівлі багато людей. Всі дивляться в небо і бачать яскраву вогненну спалах. Незабаром вона зникає і на небі з’являються космонавти. Всіх охоплює паніка і раптом приходить думка що свідомість переходить на новий рівень. І це заспокоює людей.

Снився ніби Україна застосувала зброю проти Росії; вогонь з неба, сагаралісь машини і люди, чим те схожі на фосфорні бомби. Снилася це у четвер 28 травня.
Що це за сон?

Вітаю. наснилося що половина неба вогненна, і вогонь наближається. по гучномовцю просять всіх покинути приміщення. я зі своїми близькими починаю спускатися в ліфті з 48 поверху. на вулиці паніка. вогонь перетворюється в величезного небесного монстра і починає знищувати всіх. я встигаю сісти в машину, нас там шестеро і прокидаюся

Вогонь, що падає з неба мені снився 2 рази. Перший мені приснився про те, що з неба летів величезна вогняна куля (їх було багато), схожий на метеорит. Другий раз, т.е. сьогодні ньому приснився сон про те, що з неба летіли багато вогненних палиць, небо було сіре, і уві сні було щось типо війни. А я перебувала в будинку. У перший і другий раз я перебувала в безпеці, і вогонь мені ніяк не шкодить, і стану особливого занепокоєння не було. Проміжок між снами приблизно 1-2 тижні.

Наснилося що в небі коло або частина невелика неба не сказати що б горіла вона була вогненна в загальному червоно оранжевого кольору і мені було дуже страшно я знала що це вогняне простір може спуститися і там що то є воно повільно переміщалася по небу . так як буває коли вітер дуже повільно жене хмари і було схоже на воронку або коло який теж повільно обертається з такою ж швидкістю з якою і переміщалася воно збільшувалося і наближалося вниз але ще повільніше. на той момент навколо мене була річка похмура і круча з якою я піднімалася разом зі своїм молодим чоловіком і ще якимись людьми (раніше я жила в цьому селі це будинок моїх бабусі і дідуся вони його побудували .у них було 15 дітей . через дорогу від будинку була якраз річка від якої я піднімалася по крутіше) і сон перервався уві сні мені було страшно і я почала читати молитву Отче наш

сниться мені сон в руках якісь символи і я намагаюся прочитати заклинання, в павою руці голка, після вимови слів протикаю їх голкою, а на небі яскравий місяць і сонце, після починає з небес падати вогонь.Горить ліс, на руках у мене дочка, поруч дружина біжимо по лісі за лісом городи і будинки, підбігаємо до дому я ламаю двері і починається дощ і гасить вогонь, частково.

Здраствуйте! Йшла по дорозі, зліва кладовищі, а праворуч будинку. І раптом в небі з’являється вогняне коло і з нього починають падатменя. День був ясний і теплий.ненние кулі і намагаються потрапити в мене

Наснилося, що хтось кидає з неба вогняні кільця, які при ударі об землю розліталися в різні боки, підпалюючи все навколо.Цим самим хто хотів підпорядкувати собі людство.

Я стою і дивлюся як далеко за горизонтом на небі блискають сильні блискавки і з неба падає вогонь. Але мене він не зачіпає.

Я перебуваю в своїй школі на уроці географії і питаю подругу чи піде вона до мене після школи. Потім дзвенить дзвінок і ми з моєю подругою Машею вибігаємо на вулицю там було 5 дітей і 1 дорослий вони пили чай з сервісного набору як у моєї мами. Ми пройшли повз потім коли ми дійшли до середини двору через школи з лівого боку стоїть людина в лаві. Ми з подругою почали бігти геть зі школи він почав стріляти по всіх вогненною кулею коли ми з подругою бігли по правій стороні школи і та людина нас помітив я закричала &# 171; Біжимо&# 187; і мої ноги наче стали бігти швидше він кинув в нас кулею вогню і він потрапив в нас все.

Вітаю. Мені приснився сон досить таки дивний. Начебто чорна хмара в небі б’ється мені у вікно і при кожному ударі б’є вогнем. При першому ударі у мене розплавилося вікно. При наступному вогонь потрапив в квартиру, загорівся шафа. Я його погасила, далі вогонь пішов по карнизу, штори я і це погасила. До чого може таке присниться? З четверга на п’ятницю

У небі з’являлися один за іншим язики полум’я які надалі перетворилися в вогняного дракона.

Вітаю. Через вікно в нічному небі я побачила велику тарілку. Коли та стала повільно пролетіти на додому. Почали падати бульби чорного Діма з вогнем. Коли це все закінчилося, я побачила три планети . Виглядали як 3 місяця. Я побігла на гору по леснице забрати сина від сусідів з другого поверху . Сина я побачила 5 річним . Наче я повернулася на 15 років назад.

На небі був вогонь, величезна пожежа місце блискавки був вогонь після цієї блискавки на землі почалася пожежа і утворилася лава. Лава так сильно кипіла як нібито на землі було пекло

Я йшла по вулиці зі своєю колишньою подругою ми з нею в смітті вже 7 років.і раптом на нас з неба падає вогненна куля.мене трохи зачепив по голові але нічого не згоріло, я вогонь погасила руками.а у подруги загорілися руки і ноги, на спину.я кинулися їй на допомогу, і почала вогонь гасити голими руками.вогонь погасила.

грецька буква ПСИ палаюча спускалася по нічному небу.І я вирішила, уві сні.що це благодатний вогонь.як на Великдень.

Я десь в незнайомому місці не звертала уваги з ким була на пляжі народу було середньо погода була теплою половина купалися половина сиділи і засмагли раптом блакитне небо потемніло і на ньому виявилося полум’я і це полум’я почало падати на землю я встала і побігла а потім я прокинулася

Дії відбувалися в Абхазії на кордоні з Грузією, війна, колона техніки, машини з солдатами і з неба вогонь, загорівся пагорб від цього, я перебувала там зі своїм чоловіком, на зразок він був поранений в руку.

Вогонь падає з неба, блискавки, а я тікаю від нього, і страшно мені.все це відбувається в місці, де я живу (в селищі)

Здраствуйте . Мені не часто сняться подібні сни, але приснилося оч яскравий правдоподібний сон . Я стою на вулиці біля будинку, на вулиці ніч, літо . На небі бачу як зірки переливаються яскравими квітами . Після на небі з’являється картинка у вигляді людини козла або козерога який йде по небу з ним так само поруч собака і ще хто то . Все мирно і красиво він кружляє по колу. Після деяких він зникає і з далека з’являється вогненний козерог але це вже велетень в небі . Він починає свій маршрут теж по колу . На вулицю спостерігати за цим вийшли сусідки вони підійшли до мене я їм сказав що це хрень кака я то і що це все не реально але красиво. Після цього козерог наблизився ближче і я аж відчув жар від нього, він різко прізімлілся не далеко від нас і жар від нього посилився . Я крикнув сусідкам біжіть нєфіг це рнально і крикнув їм що б бігли після чого він повернувся в нашу сторону і вдарив кулаками об землю і вогонь спалахнув в нашу сторону . Я почав тікати від вогню, забіг у двір, живу в своєму будинку, і пробіг за будинок, за будинком до сусідів теж прізімлілась тварюка схожа на біса з рогами, він весь червоний з копитами і рогами, схопив мене за шию, я хотів йому сказати може домовимося і тут я прокинувся . Але уві сні я сильно не злякався . Цікаво до чого цей сон . Сон був оч. Яскравим і реальним .

Бачив все це з вікна будинку. Час було ввечері .на околиці міста. У дали з неба з великою силою як з вулкана і зі звуком почав напором йти темний дим, а через деякий час з такою ж силою і вогонь все місто було в паніці. Через деякий час вибіг на вулицю став ясний день і точно пам’ятаю запах чистого, свіжого повітря неначе нічого не було. Сергій 38років, спасибі!

Ніч я і ще хтось поруч, ми ніч ходили і стояли на вулиці і вруг какойто звук почула з неба дивимося а там величезні червоні кільця рівними колами горіли одне за іншим, мені стало страшно, але мені було дуже цікаве і далі дивилася . потім прокинулася

Був міст на мосту були багато людей і машин і тут з небо приходить біла вогонь і потім стає чорним вогонь і це вогонь забирає всіх хто на цьому мосту

У небі різко спалахував вогонь і вогненні вугілля або кулі падали на землю, все люди ховалися.я забігла в свій будинок і бігла вгору по сходах, там не вистачало ступенів, люди загальмувалися, а я переступила проміжок якого не вистачало і побігла далі

Вітаю. Я їхала за кермом по трасі . І в один момент подивилася в небо, а звідти падав величезна вогняна куля . Я думала він падає на мене, але впав повз .

Наснилося що з нічного неба падали вогняні іскри, слід від вогненних іскор залишався на небі. як ніби то падало з неба . Бачила сліди на нічному небі у вигляді яскравою кольоровою веселці

Я була в своїй квартирі з співробітницею.Ми ховалися в кімнаті.Небо було нічне і з’явилася чорна хмара, пульсуюча, що називає.Потім прорвало вогнем, осколками будівлі, меблів.Все потім початок провалюється в палаючу безодню.Я подумала що я померла.На душі було умиротворення, спокій і навіть полегшення.

Спочатку я перебувала в якійсь печері і там знайшла безліч скарабеїв. Побачивши мене вони пішли в мою сторону, але потім я використовувала вогонь і вони сховалися. Після цього з’явився нібито дракон і він мене намагався вбити, але я могла його і після покинула печеру. Вийшовши на вулицю, навколо була пустеля і солдати. А в небі літали ті самі скарабеї. Я злетіла до них і знову використовувала вогонь. Всіх спалила крім одного. Він заповз мені під одяг, але я не звернув на це ніякої уваги. Після цього я повернулася до себе додому і вже там він показав себе, виповз з мого одягу і почав повзати по дому. Я його зловила в банку і не могла вирішити, що з ним робити далі&# 8230;..після я прокинулася

Я була біля моря на піщаному пляжі. Зі мною була мама, якій вже немає більше 30 років. Я побачила вантажні хмари і небо було в вогні (багаття), також 4 багаття були попереду зліва на косі. Я сказала мамі, що потрібно швидше йти, так як може піти дощ. Небо було начебто загрозливі, але дуже яскраве і красиве червоно &# 8212; жовте з короткими. Що то було в цьому магічне і хвилююча. Я досі перебуваю під враженням. Дуже яскравий сон

Снилося нічне небо і яскрава веселка, потім з неба сипалися іскри як салют, ми з сином втекли і одягали капюшони щоб не обпалили,

Наснилося як в руках тримав якісь камінці і в небі почався гуркіт, за тим посипалися вогненні камені і дощ, сон закінчився тим що я біг під навіс будинок і бачив як навіс плавився від вогняного дощу, я забіг до хати і полум’я охопило мене і я прокинувся

Горить озоновий шар землі, бігла, боячись сонячний радіації, землетрус, люди з автоматами, вийшло сховатися від пріследоватклей

У небі ракети падаю потім Іскри знеба падають ідом горіт а в ньом я, дружина, и дочка и деньгі свои знашлі

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ