Сонник вогні до чого сняться вогні уві сні за сонником Астроскоп

Побачивши уві сні яскраві вогники, підготуйтеся до участі у веселому і шумному заході. Приснилися вогні в цілому сприятливий знак, який дає надію, що ваші проблеми і труднощі успішно вирішаться. Згідно сонником вогники уві сні також вказують, що вас будуть оточувати друзі і приємні люди. І зовсім інше тлумачення існує для тих, кому наснилися вогні великого міста.

Наснилися яскраві вогники – до веселого проведення часу; до спілкування з друзями і приємними вам людьми.

Сновидіння несе найсприятливіший прогноз. У найближчі дні вам доведеться брати участь у розважальному заході, вас будуть оточувати люди, які вам до душі. Однак є невелике уточнення. Прогноз актуальний тільки для тих, кому наснилися яскраві, але не сліпучим вогники.

Наснилися дуже яскраві, сліпучі вогники, яскраві вогні уві сні – успішне вирішення поточних проблем; сильна несподіванка; закінчення періоду непорозумінь і занепокоєнь.

Поява цього образу уві сні в той момент, коли наяву ви відчуваєте спокій і стабільність, передрікає вам несподіванка, яка виб’є вас із колії. Підготуйтеся зіткнутися з самими непередбачуваними подіями. Тим же, хто в даний момент навпаки відчуває занепокоєння або переживає розгубленість і страх, сон дає обнадійливий прогноз. У вашому житті вже скоро з’явиться «світло», який змінить життя в найкращу сторону.

Наснилися вогні міста – нездійснені мрії; стануть відомі якісь несподівані подробиці; протилежне тлумачення – бажання відпочити і розслабитися.

У символічному тлумаченні вогні міста, побачені уві сні, вказують, що проллється світло на якісь досі покриті мороком події. Можливо, ви отримаєте шанс розкрити якийсь давній секрет або таємницю. Однак подібного роду сни, в яких присутній саме вечірній, осяяний вогнями місто, можуть вказувати і на інший аспект. Ви або схильні вести нічний спосіб життя, а тому картина «вогні міста» вам дуже звична і добре знайома. Або ви сильно втомилися від низки одноманітних днів, і тепер вам вкрай необхідно розвіятися і отримати свіжі враження.

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ