Сонник Водоспад 😴 приснився, до чого сниться Водоспад уві сні бачити

В сонник Felomena водоспад є символом ваших забаганок. Впоравшись з ними, ви досягнете успіху. Водоспад, побачений у сні, означає, що скоро збудеться ваша заповітна мрія, доля почне вам не вподобає.

Який водоспад вам наснився?

До чого сниться водоспад з чистою водою ▼

Якщо уві сні вам довелося побачити мальовничий водоспад з кришталево чистою водою, це є хорошим знаком.

Подібний сон обіцяє вам теплу зустріч або розмова, які зможуть підняти ваш настрій, налагодити побут і навіть стати початком нового етапу в житті.

Якщо приснився гірський водоспад ▼

Якщо сниться гірський водоспад з вируючої водою, намагайтеся обмежувати прояв негативних емоцій, в іншому випадку можливі неприємні події і зустрічі.

Як тлумачать інші сонники?

Уміння тлумачити сновидіння – це цінний дар, тому що часом саме уві сні свідомість дає нам найглибші і важливі підказки.

Приснився Водоспад, але потрібного тлумачення сну немає в сонник?

Наші експерти допоможуть Вам дізнатися до чого сниться Водоспад уві сні, просто напишіть сновидіння в форму нижче і Вам пояснять що означає, якщо уві сні бачили даний символ. Спробуйте!

Вітаю!
Наснилося, що я стрибаю в річку. Швидко і легко пливу від берега і&# 8230;.
Раптом вода сама починає тягнути мене вперед. І через якийсь час розумію, що попереду водоспад. думаю:&# 187; А! Нічого страшного.На такий річці водоспад невеликий&# 187;. Пливу до самого краю і бачу, що висота величезна.метрів 70-90. Робити вже нічого лечу вниз. А там справа камені. Тільки не на камені! Тільки не на камені! Поруч з камінням стрибнув у воду. сплив. подивився вгору. Водоспад метрів 200, а то і більше. ВСІ!
Ніколи не снився водоспад уві сні. Та й в реальному житті у водоспаду ні.
Сон приснився в ніч з 31.12.2010 року на 1.1.2011. Ось зараз і пишу.

Те, що ви уві сні бачили такої водоспад, швидше за все, говорить про те, що розвиток подій може початися несподівано і стрімко.

Наснилося, що я стрибаю з самої вершини водоспаду, довго лечу вниз, напевно, водоспад був дуже високим, при цьому я не відчуваю страху. Але коли випливаю бачу, що далі ще один водоспад і вода несе мене до нього, врешті-решт мені вдалося вибратися на берег, хоча в реальності я не вмію плавати.

Мені приснився Ніагарський водоспад (або дуже на нього схожий) &# 8212; як буд-то дивлюся на нього з боку, він такий гарний, величний, але не галасливий &# 8212; шуму не було.Краса була))))

Доброго дня!
Мені наснилося, що я сиджу за робочим столом по серед широкої, повноводною, поточної річки, (але не гірничої та бурхливої), потім мені показують, що на краю річки є маленький водоспад, в якому вода дуже холодна, швидка і чиста. Через деякий час я несподівано зриваюся з мета і мене несе до цього водоспаду, я встигаю затриматися, зі страхом і з великим зусиллям вибираюся від туди, до мене на допомогу прийшла незнайома молода дівчина, вона ж &# 171; пересунула&# 187; мій стіл в річці ближче до берега, де менше небезпеки і я продовжила роботу за тим самим столом, будучи перебуваючи в річці, але вже ближче до берега.

Даний сон, в якому був водоспад, швидше за все, говорить про те, що ви можете отримати сильний емоційний заряд незабаром.

приснився каскад водоспадів, різних, великих і маленьких, ну дуже красивих. Я ніби як на екскурсії, милуюся ними і фотографую. І людей багато, всі милуються. А хтось підставив машину помити.

Допоможіть розтлумачити сон, приснилося що я стою біля вікна і бачу річку, в іншого берега ліс і спадає в річку не великий водоспад, краса природи настільки вразила мене, що я не могла відірватися від вікна&# 8230; заворожено захоплювалася&# 8230; і тут мені захотілося покликати свого колишнього коханого, він нібито був у мене вдома, я його притягнула за руку і показувала із захопленням на всю цю красу за вікном, він заперечував і вів мене до іншого вікна, я пішла, там була та сама річка, але на іншому березі виднівся місто і не було вже колишньої краси&# 8230;. Будь ласка дуже хотілося б дізнатися тлумачення! спасибі!

я бачила водоспад але не хотіла купатися в ньому але раптом ззаду мене прийшов незнайомий гарний молодий чоловік і сказав що це не страшно і тримаючи мене спокутував а потім витягнув і ніжно поцілував. водоспад був чистим і прохолодним. цікаво що це значить дайте відповідь будь ласка.

Вітаю)
сон приснився з неділі на понеділок, з 22,07,2012 на 23,07,2012
в моєму сні я приїхала в Індію, і нас повели до океану. я зустріла там багато хлопців з якими вчилася. Схил який вів до моря був дуже крутим і високим, біля самої води лежали великі дерев’яні піддони, ну березі була споруджена велика залізна конструкція на каоторой висіли канати і ми тримаючись за них розгойдувалися і потрапляли в воду яка перебувала вертикально, як боьшой водоспад, але застиглий і поверхня води ідеально рівна, потім ця конструкція вся рухнула, і вода стала критикувати прямо на нас, і я бачу що ми прихильність до мотузки, тобто якщо зараз величезна залізна штука яка нас тримала впаде в океан то нас потягне за собою, я дещо як вирвалася, як і пару моїх однокласників і знайомих, нас ще раз 5 накривало величезною хвилею, у мене змило кросівок, я перебралася до піддонів, і бачу немовляти, я витягла його і пригорнула до себе.Ну ось..а потім я прокинулася

Вітаю. Мені наснилося, що я уві сні була зі своєю мамою, ну я стояла прям перед самим водоспадом, а моя мама в сторонці..Ну так от я вирішила чомусь поплавати з колом і рятувальним жилетом (їх принесла якась дівчина, і сказала що я можу розбитися навіть з ними, якщо раптом я впаду)..Ну значить я плаваю, і мене завжди чомусь з боку в бік заносило з колом..Ну і випадково занадто близько я виявилося і впала..Падала з закритими очима напевно 2-3 хвилини, а потім шубовсь в воду&# 8230; не розбилася, виплила на поверхню причому на мені дивним чином опинився рятувальний жилет, якого в момент мого падіння не було..Сон приснився з вівторка на середу, т.е. з 24.07.2012 на 25.07.2012

Вітаю. снилося що плаваю в водоспаді вода була тепла, був зі мною чоловік я у нього на спині каталася як на дельфіні, на березі стояла дівчина і спостерігала за нами ну як зі сну вона була нашою доброю подругою, вода була чиста.

Я зі своєю дружиною сів у маленький іржавий кораблик і дружина зістрибнула з в одязі з кораблика і я її схопив за ногу щоб вона не потонула і ми пливли вздовж за течією прямо до водоспаду.

мені наснилося багато водоспадів.не шумно, спокійних.на весь мій погляд одні водоспади.і я маленька там стою, під спокійним водоспадом.а я, доросла, спостерігаю за собою маленькою і дуже переживаю, щоб я не посковзнулася на мокрих каменях.і дивлюся за собою знизу вгору, переживаю, але боюся туди піднятися і себе забрати.

Наснилося, що стою біля обриву величезного водоспаду в воді, і стояв поруч чоловіка збило перебіг і він впав з водоспаду і розбився об каміння на смерть. Я стояла і дивилася вниз обриву, водоспад був величезний і лякав мене. Потім мене саму збило перебіг і я почала падати вниз.
Підкажіть до чого цей сон?

сниться, що за течією я підпливаю до водоспаду і падаю вниз. я знаю що буду падати, але мені здається, що я набрала мало повітря. водоспад дуже високий і занурюючись у воду я досягаю дна. випливаю, вдихаю. мене оточує ніби озеро, а на іншій стороні маленька річка, яка веде до океану. мене легко несе течія до цієї річки, але вона з обох сторін покрита заростями, а десь в глибині пливе до мене собака? видна морда стирчить з води. я не захотіла плисти в цю річку і не захотіла океану

їхала на машині з племінником а за кермом помер батько, а навколо бачила невисокі але дуже красиві водоспади з блакитною чистої іскристої водою і мені все так навколо радувало а потім заїхали в якийсь селище теж з таким пейзажем з водопападіков потічків і зеленими деревами і батько сказав що це селище називається сонячний

Я пливу з коханою людиною по чистій прозорій річці по тіченію і спускаюся по невеликого водоспаду. Мені це так сподобалося що я попросила його ещераз спуститься по річці і ми назад змістити спустилися по річці

я стрибала в бурхливий водоспад .на руці був важкий золотий браслет.я його там втратила.НЕ захлиналася, що не тонула.стрибала з задоволенням.вода була звичайною, чи не каламутній і не прозорою.

Я знаходився в джунглях і плавав по річці, підплив до обриву (водоспаду) та стрибнув вниз, приземлився нормально, далі поплив, відчуття були приємні і захват від цього, далі я опинився знову нагорі в цій же річці але вже відпливав від кого то чи чого то, зі мною був хтось хто теж відпливав, ми підпливли знову до обриви з водоспадом, але чому то у обриву вже була суша, а вниз стікав вже струмок, ми вирішили стрибати так як вже це робили до цього, він зістрибнув, а я чого чекав, хоча всередині розумів що все буде добре і не боявся (подумки ще раз пережив відчуття приємного стрибка вниз), в результаті прокинувся і на мою так і не зістрибнув.

Я і ще 3-4 людини з’їжджає з дуже крутої гори блакитного кольору, на сильному потоці води, нічого не помічаю навколо. Раптом починаються припятствия, я не можу підняти голову інакше вдарюся про залізні труби, які обмежує підйом голови. Починаю захлинатися, і тут ці труби стають вище, я можу підняти голову. Потім знову вони опускаються нижче. Гірки дуже круті, різкі повороти вліво, має право, вниз і вгору. Мені одночасно і страшно і добре. Раптом гірка починає закінчуватися і я чую як ті двоє що їхали попереду куди то падають ик гарчать
Мені стає трохи страшніше. Гірка закінчується і тут я лечу) це був водоспад &# 8230; Я падаю в озеро. Все пірнають в саму глиб і куди пливуть. Я виніріваю, сумніваюся, потім все таки пливу за ними. Тут ми випливаємо в якому то кам’яному басейні&# 8230; Камінь вулканічної форми, одна вода і камінь.. Дуже красиво .. Ті двоє знову пірнули, що б виплисти з цього вулкана. Я розумію, що за мною ще хтось повинен був по плисти. Чекаю його, що б він не по губився. Але раптом вода починає підніматися, стрімко, все вище і вище. Я починаю тонути.. Але потім поннімаю, що можу дихати під водою.
Сон одночасно прекрасний і лякаючий

Вітаю.Мені наснилося ніби мене затягнуло в водоспад.Пронесло з якихось водяним рівнями, а потім викинуло вниз, і я виринула з води назовні.Сон чомусь залишив приємні відчуття, і навіть надав якийсь бадьорості&# 8230;

Вітаю. Мені приснився такий сон. Я їду на машині з якоїсь дивної дорозі з піску, як на пляжі, а потім раптово невелика гора, кам’яна (камені напівкруглі) . З верху гори, по ним біжить річка чи маленький водоспад, такий не великий потік води, прозоро і чистої, спокійний, а на верху гори стоїть будиночок невеликий, але дуже гарний. пейзаж барвистий, навколо красиві яскраво зелені невеликі дерева. і я лізу на цю гору, по цих каменях і по цій воді. мені дуже слизько, але піднімаюся всього з невеликим утрудненням. до самого будинку я не встигла піднятися (прокинулася розбудили), але він був не далеко. в декількох метрах від мене.

Мені снився водоспад не великий . Ніби я стою на невеликій ділянці землі, перед собою бачу не більшу возвишіность або гору з неї в низ падає величезна кількість води і навколо багато води вода спокійна, горизонтів не видно, я придивляюся хочу побачити яким кольором вода, спочатку вона мені здається без кольоровий, потім я придивляюся вона зеленого відтінку. і водоспад я бачу вже не в перший раз, і воду теж

мені снилася річка я в ній плаваля підпливла до водоспаду і попливла назад річка була красна синя а водоспад жовтий

Падіння в водоспад з групою людей і машина (падала окремо). Внизу були крокодили, але у нас була машина і ми залізли в неї і там від них сховалися. Потім було ще 2 падіння і теж в водоспад, але вже всередині машінию.

індіанці забрали мої речі. В обмін на це не вбивали нас, а допомогли надути велику гумовий човен, щоб ми могли повернутися додому. Як тільки ми з чоловіком сіли в неї і стали відправлятися від берега, як я помітила, що попереду водоспад і нам потрібно буде спуститися на човні вниз. Водоспад кам’янистий, але не стрімкий. Води в ньому не сильно багато. Вода чиста і прозора. ми з чоловіком спустилися. я хотіла забрати речі, але вождь, який дивився на мене з вершини водоспаду їх не віддав. заперечливо похитав головою і посміхнувся.

приснився водоспад але не з верху в низ він тек а з низу в верх.поруч було багато трави а в цій траві плавали русалки.

наснилося, що старшого сина і чоловіка зносить водою-водоспаду, а я маленького виштовхую і хапаюся за землю, щоб викоробкаться, повертаюся і машина наша йде під воду, незнаю вибралася я чи ні, але радісно, ​​що маленький на суші

Вітаю!
Наснилася річка через яку я поплив у верх, і побачив водоспад, біля водоспаду я знайшов білі годинник, яке було час на циферблаті не пам’ятаю!

мені приснився чоловік знайомі який мене обіймав як саму рідну на світлі. потім я бачила гладь моря а повернулася і побачите вируючий величезний водоспад з чистою водою і весь сон ми говорили про дитину хлопчика але не мого

Кругом писок, красивий жёлттий і з нього маленький горбок і з нього б’є маленкий водоспад і він утворює блакитні озерця глибокі і там люди купаються воно лікувальне як джерело.але мені стало страшно я не хотіла туди в цю воду але виявилася там і я вилізла мені допомогли, було багато сонця тепло добре.

Я пливла у човні з (не смійтеся) Джеком Горобцем. Я не його фанатка, і фільм не дивилася перед цим. Човен була якась стара, але міцна, старовинна, велика. Попереду був берег (річка красивого блакитно-синього кольору), на березі стояли красиві будиночки, як в тропіках. Ми вже були поруч, як я побачила, що нас зносить в водоспад. Але ми не впали а опинилися на березі. Не пам’ятаю точно, з нами ще були і мої діти

гори і не далеко від гір було озеро ми там купалися я сфотографував пейзаж і побачив водоспад на цьому сон закінчувався

Я йшла уві сні і почала по горі поднпматься, і озеро стояло, а по середині білий гірський козел а за ним водоспад, і річки відходили від озера

Zdrastvuyte!mne segodnya prisnilsya takoi prekrasnyy son&# 8230;.vo sne ya wla s kakimi-to lud&# 8217; mi ne ponyatno kuda.İ v etot moment na nebe tvorilas&# 8217; 4udo.Vodopad.Na nebe byl vodopad i ya snimala eto na svoi telefon.Voobwem byla takaya radostnaya

снився сон що багато людей толі від кого то тікали все пригнули з водоспада метрів 10 і мені саме снитися що я як то сильно рукою вдарився що під водою мені здавалося що я зламав її потім я був на такій глибині що не міг виплисти і прокинувся

ну з початку мене забирає сильна течія річки викликає страх а потім я скочуюсь по схилу схожий на водоспад він такий гладкий як отракціон тільки з гірських порід краю його оповиті екзотичними рослинами і цей момент приносить багато радості і він цей схил подчті водопат бо він дуже крутий дуже високий початок його вище хмар

ми їхали відпочивати, зупинилися по дорозі і я побачила дуже багато гарних водоспадів, вони переливалися як веселка..і було дуже багато стиглої журавлини.

мені снилося як ніби дві невеликі групи людей змагаючись між собою або намагаючись спіймати один одного пливли на невеликих човнах вниз по швидкій річці по боках якої була зелень і був ясний сонячний день&# 8230; в одній з груп був я.і в якійсь момент все розуміють що ми приречені впасти у водоспад він був величезний більше Ніагарського..)) Але падаючи в нього ми залишалися живі і врятувалися поплив з нього &# 8230; далі я бачив будинок нібито мій але я його не знаю&# 8230; але підходячи до нього ближче я усвідомлюю небезпеку і бачу що двері відкриті я зупиняю свого супутника чоловіка..і увійшовши всередину на нього нападає лев а я відчайдушно намагаюся відбити його у лева в результаті я стріляю в лева з автомата Калашникова та він явно ось ось загине &# 8230; я прокидаюся

Мені наснилося, що я була в гостях у коханого, де його мама мене просто вигнала (в реальності ми не бачилися вже 30 років, у кожного своє життя).Несподівано для себе опинилася на обриві і переді мною були величезні водоспади.Я стояла так, що бризки до мене не долітали.За водоспадів йшла якась червона смуга і звуку води не було чутно.Раптом смуга пропала і я стала чути ревіння води.Не поспішаючи, без страху (а в реальності я боюся висоти) я прощлом по карнизу і через якийсь завод вийшла прямо на вулицю свого міста

Уві сні я стояла з мамою і сестрою і милувалися водоспадом.Потім я хотіла до нього ближче підпливти на човні але я начебто не могла побачити того то хотіла (на човні я била з ким то але не пам’ятаю) Потім ми побачили за цим водоспадом агрумную стіну з води вона била схожа на водоспад але таке відчуття ніби нас зараз всіх накриє я харчуюся відвести маму і сестру але вони ніби мене не бачить потім я беру їх за руку і ми тікаємо

Ну я взагалі не вмію плавати. І я мій братик ми зайшли в воду. Спочатку я не знала що це водоспад. До речі мама теж була з нами. І ось братик вчить ось так типу треба руками і руху показує. І плуву і дивлюся що там уже йде обрив, що це водоспад. І там росли дерева такі високі високі з жовтим листям. І я мене протягом забирає і я схаватілась за дерево і полетіла ну вийшла ніби це рагадка. І я лечу і падаю в воду де немає перебіг і вода спокійна. Чистий. Ну вода була блакитна і чиста

бачила многолестнічний водоспад такий гарний на вершині гори і я стою на вершині цієї гори і восіщаюсь цим водоспадом потім йду по його течією і бачу везбрежную красиву річку йду по ній і приходжу в якийсь місто

Вітаю! Снилося що ми заплуталися в якому &# 8212; то лісі, і не могли з нього вибратися, потім ми стояли на мосту, я послизнулася, і впала вниз за течією водоспаду. Але зі мною нічого не було, я встала, подивилася наверх, він був величезний!! І краплі водоспаду ловила в руки 🙂

снився водоспад, до якого я втік крізь ліс. Т.е. займався спортивною пробіжкою і прямував до водоспаду. До нього не добіг, перебили інші сни.
Серед іншого снилася лазня, катання на мотоциклі, усамітнення з дівчиною&# 8230;

Водоспад 2 ступінчастий.Голос жінки говорив що то про любов води до мене як ніби водоспад живий. Мої або будь-які інші дії змусили водоспад що то робити він почав двігаца, але з добрими намірами.На жаль це все що я запам’ятав

водоспад, поруч фортеця схожа на дуже стару споруду. Снилося що поставили дамбу і води стало більше а водоспад ставав менше. після цього снилося перепливав по спокійній річці в човні з кимось але човен тягли якісь люди мотузкою після почали вимагати гроші листопада відмовив

Я була в лісі і мені треба було спуститися з крутого схилу. Дорога була тільки одна, великі камені за якими текла вода, як водоспад. Я трималася за каміння, було страшно, але я спустилася. Мені здається, що я зробила це двічі. Що означає цей сон?

Мені наснилося дуже багато живих квітів. Кілька букетів білих тюльпанів, а на клумбах різнобарвні хризантеми (або що щось на зразок їх).У мене був один букет в ньому були троянди червоні, білі тюльпани і якісь гілочки для прикраси. Я почала його збирати в букет з фольгою, але чому то туди початку укладати великі варені картоплини. Бачила великий водоспад, подруга з нього пірнала, а її фотографувала. Я була в воді, але не відчувала вогкості

Каталася на великому човні з якими то людьми (їх якщо особи не розібрала)
Потім почався вітер і я як то впала з човна у воду, вода була прозоро-блакитний, я пішла під воду, а потім опинилася мене понесло в водоспад і там я вийшла на берег&# 8230; (тут сон перервався)

спочатку ми з дружиною пішли в кафе все було нормально сиділи за столом потім дружина кудись відлучилася я залишився один впустив чарку вона розбилася бармен сказав що б я платив потім прийшла дружина але вже переодягнена ми пересіли за інший столик але почалося якесь дивне поведінка з боку дружини ніби це не вона до неї почали підходити інші дівчата і розмовляти про НЕ прейстойном було таке відчуття що вона мені зраджує не можу пояснити але я точно відчував це потім почалося інше я хотів кудись сходити не пам’ятаю відійшов від столика почав повернуті мені на шляху зустрілася кішка помоему чорного кольору і вона почала на мене кідатся дряпати і так сильно агресивно що вовка якийсь я відмахнувся ну її це тільки розлютила вона почали ще сильніше накідоватся я її схопив але це її не втримало і вона пацарапала мене і вирвалася. і знову стала кідатся коротше кажучи ісчарапала мене шию обличчя руки далі не пам’ятаю але дуже сильно я бачив свої рани вони були як би рваномі і не як я не міг від неї позбутися відбивався але не допомагала потім уві сні незнаю звідки взявся наш маленький син начебто він з нами весь час був я знову кудись відійшов і знову опинився за столиком але вже з сином і дружиною але я дуже боявся за сина і хотів піти звідти і коли я почав уходітьоказался один пішов на вихід а там вже багато кішок не пам’ятаю скільки але точно не одна і вони теж стали на мене кідатся і дряпати (в руках опинився син але не син а кішка чорна помоему кошеня але я знав точно що це син я почав ховати його що б вони його не почарапалі) я вийшов на вулицю якщо можна так сказати тому що весь час кафе було річного варіатнта з парканчиком таким дерев’яним але коли вийшов сина вже не було а кішки все продовжували на мене кідатсявсе не як не міг отбітся від них і прогнати їх почав йти а перед мною завазалась бійка (спочатку) мужиків потім я побачив зброю ножі помоему точно не пам’ятаю і хто то з дерующіхся почав нападати на мене я побачив в низу річку стрибнув у неї а вона перетворилася як водоспад тече в низ я спустився тому каналу і потрапив у воду почав спливати і все не як не міг спливти почав кричати і ледве ледве очі відкрив було таке чуство що я можу це зробити прокинуться сам розуміючи що це сон але все не як не виходило так що ось такий мене сон відвідав допоможіть разьесніть мені його.

було літо. Я приходжу в ліс (у нас в місті є це місце насправді, але воно завжди похмуре через дерев). Уві сні ж це місце було залито яскравим сонцем, дерева стояли зелені; словом, був ясний літній день. З правого боку я бачила чисту річку, по ліву сторону вона стікала чистим водоспадом. Я, тільки здивувалася, як річка підійшла ближче до стежки, яка розділяла її і водоспад і по якій я йшла

я чекаю автобус під’їжджає машина на подобу інкосаціі ми сідаємо я спочатку не міг закрити двері потім ми падали з водоспаду я вижив і намагався зателефонувати водієві сон повторився 3 рази потім ми не встигли впасти як спочатку водоспаду помітили риб після простих риб з’явилися несушествующіе і після попливли що щось схоже на бігімота потім побільше і третій великий а потім з води виліз синій теж схожий на бегімота підійшов на ногах і почав тикати мого друга в живіт а потім пішов до мене я злякався побіг чомусь в кущі Мохан гілками але потім гілки какбуто зламалися я почав тикати його пальцем в живіт з криком відійди він теж тицьнув мене і я прокинувся

я біжу по джунглі і за мною біжить тигр я тікаю і до ходжу до краю де лется водоспад з безвиході я стрибаю і прокидаюся. джунглі зелений зелений вода синіючи

мені снився чорний вовк що він гоніться за мною і з за моїм хлопцем ,, на какойто річці і там водопат, і я ВОСН закречала мама, Зволен її на вербу, що це може бути.

снилося що якась річка і в ній водопат там я ховаюся зі своїм хлопцем від чорного вовка, але ВОСН і Наєв я кричала мама.що це може бути &# 171;.

Я плавала в морі воно було тихим спокійним, пропливала під водоспадом, під двома
&# 8212; один як дощик інший водоспад по сильніше був, потім стрибала з літака в море трохи затримувалася в повітрі (летіла) я була не одна було багато людей &# 8230; було дуже красиво

Вітаю!!мені сьогодні вранці приснився сон, я точно не зможу описати, але опишу те, що пам’ятаю: це не як хвиля і цунамі, воно як вулкан тільки від туди вода і нахлистивает з двох сторін, потім мені снитися інший сон, т.до у нас немає дитини а ми його плініруем, мені наснилася моя доросла дочка, уві сні ми з нею сваримося несерйозно, і чоловікові кажу ось з яким характером шкідливим народилася. і можна так сказати 3-ий сон: чоловік мені дарує що-то (квіти) точно не пам’ятаю, але я так счатліва була, від того що він давно мені ні чого не дарував. ось мабуть і все. спасибі!

Водоспад 3 рівневий, я стою на вершині гори і милуюся красою, навколо ліси і вода чиста і спокійна

мені наснилося як я в задоволення плаваю зі своїм дуже хорошим другом в річці, але потім він мене схопив за талію і сказав закрити очі і довіритися йому, я так і зробив і він потягнув мене до водоспаду і для чогось зістрибнув з нього разом зі мною , я прокинулася поки падали. Спасибі заздалегідь:)

Я зустріла на мосту молодого чоловіка, він повів мене по високому великому підвісному мосту, які то гори. і ми прийшли на оглядовий майданчик, навколо великий водоспад, бурхливий, красивий, захоплюючий. Ми цілувалися з цим чоловіком, я була закохана в нього. я пам’ятаю його обличчя. але що то в глибині душі мене все таки трохи засмучувало. Ось такий от сон. спасибі

Доброго дня!Снив великий, високий воспад.я дивувалася на него знизу у на верх.Вода була така гарна, чиста, голуба-голуба&# 8230; ще Ранее, мені снилося, скеля я на горі скали, дивлюся ВНІС, на воду, Ніби такоже водоспад.І стою на самому краю.боюся что б не впала.

Я перебувала в горах, на горі стояв великий дерев’яний хрест, під ним з гори біг водоспад, невеличкий потічок, вода була чиста в ньому. кругом була зелень, мох

Іду над льодовиковим водоспадом, на самому вгорі, попереду друга частина від мене тая стікає, мені треба перейти ще три частини до того берега де там чекає мене кохана людина, він з далека наближається до берега де я переходжу, але він весь у чорному і особи не видно, він як би хоче щоб я перейшла до нього на той берег і як би не хоче і він сильно переживає за мене щоб я не впала, але я сильно хочу перейти до нього бо я його люблю, і я про себе кажу я перейду я буду з ним.

Вітаю.Сон справив сильне враження на мене)
Наснилося, що чоловік, який дуже дорогий каже, що треба припинити спілкування&# 8230; це дуже налякало мене (((І я почала тікати від цієї людини, а він мене зупиняє, намагаючись порозумітися.У підсумку, весь сон ми розмовляли ..але в кінці повернулися до причини:&# 187; нам треба прератіть спілкування&# 187; і я різко починаю втікати і опиняюся на краю прірви&# 8230; а там неймовірно красивий вид&# 8230; водоспад,&# 8230; і так вийшло.що я назад повернутися не можу, і я дивлюся на цю людину і стрибаю в басейни водоспадів&# 8230;.
Щоб це все могло означати?Спасибі))))

Я пливу за течією з 2 друзями (з ким точно не знаю). Протягом досить швидке, відчуття ніби-то ми летимо з гори.Раптом перед нами виникає водоспад, і я розумію, що діватися нікуди.(Вода дуже чиста,) Але страху немає, і я кажу друзям, що коли ми пірнемо, то відразу роз’єднує і спливаємо. Потім я лечу, відчуваю почуття польоту.Благополучно входжу в воду, виринають, шукаю очима друзів, знаходжу їх. Потім починаю підніматися нагору назад з якоїсь доріжці, схожою на підвісний міст.

Сниться, ніби в житловому районі утворилася гора, і з неї надзвичайно красиво ллється вода, все це більше схоже на водоспад, і я йду по цій воді, вона зовсім не холодна, навіть навпаки, приємною температури&# 8230; і ніби вода ця покриває землю, де стоять будинки&# 8230; Також були присутні хвилі, не зовсім сильні, але все ж один раз я впала і на мене накинулася собака, але я від неї вирвалася, в руках у мене була велика голка, потім я її втратила, але незабаром знайшла&# 8230;.
Підкажіть будь ласка, що б це могло означати, що віщує або ж може бути попереджає мене про щось..Наперед дякую!

Вітаю.Мені приснився гарний сон. Яскраві кольори. Як у житті. Хороша погода.В горах річка, яка природно бурхлива і тече вниз. До того ж широка і за відчуттями глибока. Текла вона по спіралі. З кожним поворотом був не великий водоспад. Водоспади були плавними. Я плив в цій річці було не страшно. А навпаки мені подобалося. І з кожним поворотом я намагався дуржаться далі від скелястого берега, що б не піти. Так я плив кілька витків і мене розбудив будильник.

Скажіть до чого мені приснився такий сон. Сидіти в компанії і випивати, що щось схоже на вино. Поруч кохана людина був, але не чоловік, він сидів за столом Навпроти мене і поруч з моєю дитиною. Ще праворуч від мене сиділо два незнайомих мені чоловіка. Улюблений посміхався і був у гарному настрої. Уві сні нібито відзначали отриманий диплом про освіту мого улюбленого. Хоча він вже в життя цей диплом отримав років 12 назад.

мені наснилося, що я телопортіровалась по фото і там був великий водоспад, не було дерев біля нього і був красивий захід, водоспад знаходився біля моря і я там раптом виявилася, тримаючись за скелю, яка перебувала біля водоспаду.Водоспад був дуже великий, було видно, що глибина в море дуже глибока, здавалася бездонною, але там були скелі. Але раптом я знайшла стежку, але вона була дуже маленькою і була прямо на водоспаді, там було дуже сильна течія, мені не залишалося іншого виходу, як піти по ній і я пішла і дійшла до іншого краю, де стояло самотнє зелене дерево.

Вітаю!Приснився сон, в якому я бачила річку і в ній вода темно-синього кольору, річка спокійна без течії&# 8230; і не так далеко з гори видно було як з водоспаду падала чиста вода, а потім вода з водоспаду стала підніматися знизу вгору. А за всім, що відбувається я дивилася з вікна на висоті.

я і мої друзі пішли на річку, але потім ми побачили замість спуску в воду водоспад. кілька моїх друзів наважилися стрибнути, і я з ними. Вода була речковая, що не дуже чиста і глибока. потім щоб забратися на берег потрібно було пропливти достатню відстань. Незабаром, я вибралася на сушу, а за мною і мій друг (в реальності я його не знаю). Ми почали йти разом, розмовляти і потім я помітила, що нас переслідує чоловік. Ми почали бігти, але відірвавшись сіли на лавочку. Ми розмовляли про щось, можливо навіть цілувати (я точно пам’ятаю, що це дія відбувалася, але в якій саме частині сну немає). Потім все ж той чоловік пройшов повз нас і говорив якісь не зрозуміло речі (я не пам’ятаю) і що відбувалося далі я не пам’ятаю.

Я лежала на зеленій траві і раптом я повернула голову, і побачила величезного ведмедя.Він не звертав на мене жодної уваги, але чомусь я почала від нього тікати. Я пірнула в невеличкий струмок, який вів до величезного водоспаду. Він був просто величезний і здавалося в ньому можна падати вічність. Вода у водоспаді була блакитна і манила туди стрибнути, і я стрибнула. Ну і на цьому мій сон скінчився.

Я стою на краю обриву і хочу покінчити життя самоубійсвом.Я довго не наважуюся стрибнути.Але незабаром чувсва поштовх.Мене штовхнула найкраща подруга.Я опиняюся в вируючої, брудної річки, навколо мене ще не знайомі мені люди тримаються за гілки дерев, що б їх не віднесло до водоспаду, мене забирає, але я випливаю вдаряюся про дошки і колоди які забирає за течією, навколо мене купа сміття, трави , гілок і бобрів! Мене забирає з величезною швидкістю, мені страшно.Я не пам’ятаю яким чином, але я вилізла з лузи і виявилася на тому ж самому обриві з тієї самої подругою.

Доброго дня!
на березі наша сім’я (батьки, я і 2 мої сестри) розпрощалися. Чомусь я і мої сестри мали плисти на плоту по річці. Батьки вирушили додому пішки по суші. по річці пливло багато великогабаритного сміття (дерева, старі, іржаві уламки, якісь контейнери, схожі на ж / д). ми пливли за течією і гребли, сміття не заважав. Незабаром припливли до водоспаду (причому чим ближче підпливали, тим більше ставало сміття). Підпливши до водоспаду, ми встали на краю обриву. Сестри сказали потрібно стрибати і ми стрибнули взявшись за руки. Причому одну з сестер я не втримала за руку. Опинившись вже внизу, я опинилася в досить брудному місці біля якогось входу в тунель что-ли, при цьому я була одна з чіткий усвідомленням що сестри вже пішли вперед і щоб їх наздогнати мені потрібно було щось зробити, щось розібрати в цьому смітті, причому частина завдання була вже виконана (потрібно було знайти і зібрати чисті креветки)

Пливла по річці потім вона звернула вбік і я потрапила в потік води потім скотилася по водоспаду і виплила знову на спокійну річку вода була чиста

До сьогоднішнього дня мені снився сон неначе ми з моєю сестричкою йдемо по стоку води, (там був водоспад).Він був дуже красивий, найчистіша вода блакитного прозорого кольору, піна внизу біла-біла.Місце мальовниче і дуже красиве.Сьогодні приснився той же водоспад, але я з боку робила його фотографії і відкрито захоплювалася його красою.
Що означають ці сни?

мені наснилися величезні дві сови, я на них дивилася, боялася і захоплювалася.Вони сиділи біля штучного водоспаду і дуріли

Спочатку мені снилося що я тікаю вночі від чоловіка який хотів від мене близькості.Я тікала практично гола, потім пішов дощ і я начебто йду і розмовляю з мамою і вона мені скаржиться що цей дощ заллє весь город і все змиє. Я дивлюся а там де був наш старий будинок, там утворився яма велика і ніби як вся вода бурхливим потоком ллється в цю яму.Я стою дивлюся на цей водоспад, а він звістку такий вируючий аж з піною. І мамі кажу звичайно подивися вся вода виливається до нас, на цьому я прокинулася

Мені приснився сон, що я була з мамою типу в горах.і нам потрібно було перейти це водоспад по дереву який з’єднував дві сторони.але коли пішла мама, дерево зламалося і вона впала.я навіть не замислюючись стрибнула за нею і витягла її на льодовик і коли сама вилазівала, я чомусь злякалася в воді мене хто вкусить і коли ми з мамою вже були на льодовику, раптом як то виявилося багато народу, і всі опладіровалі, і восхіщялісь.

Бачила з боку величезні каскади води. Як з величезних кам’яних брил широкими каскадами падає вода. води багато . вона навколо. Озера, водоспади. Все це поєднується із сушею. В основному це дороги. автомобільні траси. Недалеко від однієї з них стояв мій диван з білими простирадлами і я на ньому спала. потім прокинулася. Дивилася на водоспади. А ще було, що я йду по щиколотки у воді. З одного боку водоспад і вируюче вода. Як гірська річка. А з іншого гладь глибокого озера. Мажду ними кам’яна стежка і трохи трави росте. І я йду з цього. Між двох вод. А потім, вже в іншому місці, я хочу сфотографуватися на тлі невеликого гірського водоспаду. Мене фотографують, але я подскальзивается і падаю в воду. Вода холодна і прозора. І я сама саба кажу, що тепер я розумію, чому не випливають з холодної води. рухи скуті. Але я і не тону. І мені зовсім не холодно. Якийсь хлопець подає мені руку. Хоче мені допомогти.

мені наснилася як ніби я приїхала на екскурсію до Грузії з групою знайомих . Я була порада цьому до сліз.Гори, водоспад я всюди хотіла пройтися. Нас запросили в кафе пообідати, але їжу мені довго не несли і я вирішила піти до водоспаду помилуватися. По дорозі я потрапила в будинок там було три жінки я порада була їх бачити. Ми почали розмовляти я їм розповідала як у них добре і що не треба відпускати своїх дітей звідси . Вони сказали мені що приймають жити албанців і сирійців і діляться своїм хлібом.

Одна якась сім’я вирішила вбити чоловіка. І спустила його з водоспаду. Але він не помер. І повернувся переодягнувшись в жінку. Але потім хтось зрозумів, що це він переодягнувся і сказали цим людям. А вони сказали &# 171; Раз вижив нехай живе&# 187;. Водоспад був красивий. вода чиста. Там ще один чоловік з нього спускався, але теж не загинув.

Наснилося, ніби я лечу в відкритому літаку з чоловіком, він за штурвалом.Ми летимо над горами і водоспадами.При цьому небо синє-синє, а гори і водоспад в коричневих тонах (як на картинках деяких китайських художників).Але все дуже красиво і заворожує. Але раптом чоловік різко почав розвертатися і робити всякі піруети (або як там це називається) Я розумію, що це так треба, щоб літак летів, але стало жахливо страшно, що можна випасти з літака.Нарешті літак злетів вгору, а я навіть торкнулася якийсь із гір, але в результаті все добре ми полетіли.

вітання ! мене мучить кошмар в сні ! з початку я чула звук води величезні потім я знала що це водоспад ! і я знаю що це сонь але було як ностояшіе Бутт я одночасно там і тут ! не могла швили довго ! будь ласка помагите мені а це часто бачу .

Ми з друзями відправлялися в поїздку, ми летіли на літаку, потім ми вирушили на катері
І в один перед нами корабель просто потанул, ми дуже злякалися і почали плисти ще швидко, ми доплили до берега
але виявилося що це не берег, а великий водоспад, ми зупинилися
І потім впали туди

плавала в водоспаді, в джунглях, вода була холодна і чиста, потік досить потужний, але почуття небезпеки не було, було відчуття, що отримую задоволення від плавання

Сон наново не описую. Копіюю текст, відправлений подрузі.
&# 171;&# 8230; Сон дуже вражаючий. Річка, поріг.
Ми перекинулися, ще до порога. Ти всіх початку виштовхувати на берег, але сама в воді і виштовхнула всіх. Це я не бачила, але розуміла, що це сталося. Сама я на березі і бачу тебе в воді. Річка біжить і разом з нею ти спокійно, мммм, не знаю як сказати, проходиш цей поріг. Але ми розуміємо, що попереду великий водоспад. За життєвим відчуттям метрів 40-50. Я по березі, камінню і палиць бігу паралельно з тобою думаючи як тебе витягнути, але водоспад все ближче. Він неминучий і ти готуєшся, группіруешься. Причому я відчуваю, що максимально зробивши все можливе, ти віддаєшся на волю річки. Я на краю водоспаду і бачу його добре, і вгорі і те, що відбувається внизу. Бачу ти як клубок падаєш, а я дивлюся низ. Бачу що ти внизу, причому головою у воді і завмираєш. За відчуттями уві сні в цей момент у мене зупинилося серце і звуки навколо зникли. Тільки рушійна картинка. Головою я розумію, що ти застрягла в каменях. Це жахливий стан, коли бачиш і не можеш допомогти, вірніше не встигаєш, т.до. потрібно спуститися. Але тут ти сама перевертаєшся, встаєш на камінь і виходиш з води. Але далі відчуття радості і зустрічі, ну і інше. Все ОК&# 8230;.&# 187;

Привіт, мені приснилося, що мій син з подругою дочки потонули в водоспаді, вони не виплили. але їх не знайшли, тільки речі

йшов на катері впав сводопада катер потонув я виплал.вода була істой і вируючої

Вітаю. Пам’ятаю тільки, що снилася вода. Багато води. Я плавала, пірнала і т.д. Весь час була в воді. Потім пам’ятаю, що снився водоспад, шум на кшталт, протягом водоспаду несло мене і ніби як я падала, летіла
Але щоб впала, такого не пам’ятаю.

Приснився водоспад, красивий. Потім бачу голову свого чоловіка, спокійну, без крові, яка пливе по водоспаду, по порогах. Потім водоспад більш вируючий і голова падає в озеро.

З початком їхала на машині з молодою людиною, якого не знаю, він був світленький і як я розумію, він мені подобався. Потім з ним в човні їхали по водоспаду, а вода прозора, прозора, вирує всюди, багато поворотів з зеленими рослинами. Все дуже красиво! Потім каталися з гірки на тазику, а мій Тазіт так сильно закружляв, я сміюся, молода людина підбігає до мене, ми катаємося. Потім ще якісь друзі з’явилися і в принципі все. За водоспаду піднімалися, з Грок скочувалися, щоб додому поїхати

Я з компанією готувалася стрибнути у водоспад.навколо багато води як річки уздовж живуть якісь люди .всі ці річки збираються і утворюють величезний водоспад.в який ми і готувалися зробити стрибок а внизу водоспад утворював спокійне озеро

Я сиділа на березі, дивилася на водоспад, над ним було дві гілки, до верхньої була пр-прив’язана качеля, гілка під гойдалок зламалася і попливла, на гілку з гойдалок не забрали. Мене обійняв чоловік інший і мені було тепло.

Доброго дня, Тетяно!
наснилося, що вийшла з якимось чоловіком на балкон, він мене підняв і звісив з балкона, а внизу гарний водоспад, випливає з того місця, де ми стоїмо, потім я з ним цілуюся, особи не бачила, коли зрозуміла, що сон, прокинулася.

Я йшла по дорозі, з якої &# 8212; то дівчинкою, на той момент мені здавалося, що ми знайомі
Ми йшли, вона закурила, а я сказала їй, що &# 8212; то типо &# 171; тут не можна курити&# 187;
Після вона стала говорити по телефону
І раптом впала прямо вниз (висота пристойна) в воду і вниз по водоспаду
Вона за що &# 8212; то зачепилася і стала вибиратися і я намагаючись їй допомогти взяла її телефон (чому не знаю)
Вона вилізла і впала, і так рази 3
І коли вона востаннє вибралася, ми опинилися в якому &# 8212; то фургоні і я почала обробляти їй рани і вибачилася за те, що нікого не покликала (батьків, мнс), в результаті у неї виявилася глибокий поріз на п’яті, я його опрацювала і забинтувала, а далі не пам’ятаю &# 128080;&# 127995;

Мені взагалі приснився кольоровий водоспад, я плавала там, і там була моя колишня подруга, але уваги вона на мене не звертала

Стою і бачу багато води і вже ноги в воді і страх що зараз я помру від величезної великої хвилі (як водоспад на мене) яка вже зверху падає ось ось вже на мене і я бачу під собою велику круглу яму з чим то механічним металевим (що то там побудували для чого то під землею -який то об’єкт) і я наважуюсь стрибнути і швидко сховатися там (сподіваючись що є куди хоч в цю секунду але врятуватися або це можливо в останній раз).
Вода біла злегка зі світло жовтим .

Мамі приснилося що десь по серед водоспаду, дуже красивого, стояв камінь, і на ньому сиділа я. Але плавати я не вмію.
І як добралася до нього теж невідомо.

пливу на човні з ким то по неспокійній річці і маленькі водоспади припливом, потім ми бачимо великий водоспад, який падав з гори, ми мимоволі пливемо до нього і потім як голос, що стрибати у водоспад небезпечно, а відразу в річку там де падає водоспад можна і я стрибаю . коли я стрибнула, я опинилася в дуже глибокій, але дуже прозорою і чистій воді і мені захотілося ніколи з неї не виринати. Потім я бачу подругу яка вже виринула і теж виринають але з небажанням

У мене підійшло тісто для булочок, і я втекла з дому і заховалася під водоспадом, за яким я спустилася по річці

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ