Сонник Вода з крана 😴 наснилася, до чого сниться Вода з крана уві сні бачити

Сниться вода з крана – ви бажаєте тримати ситуацію під контролем, особисто керувати поточними процесами.

Зайвий прояв влади може мати негативний вплив на події, іноді необхідно пускати справи на самоплив.

Яка вода текла з крана?

До чого сниться іржава вода з крана ▼

Бачити уві сні іржаву воду з крана – до появи труднощів на шляху до досягнення мети. Виниклі перешкоди буде не так легко подолати, однак при належної рішучості у вас все вийде.

Бачити уві сні чисту воду з крана ▼

Наснилася чиста вода з крана – необхідно проявити зібраність, перейти до рішучих дій. Довіряйте власній інтуїції, зараз найвдаліший час для прийняття серйозних рішень.

Сниться гаряча вода з крана ▼

Сон про гарячу воду з крана віщує поява сильних емоцій, які здолають вас в непростих життєвих ситуаціях. Слід бути готовим до громадського осуду і критики власних дій.

Уміння тлумачити сновидіння – це цінний дар, тому що часом саме уві сні свідомість дає нам найглибші і важливі підказки.

Наснилася Вода з крана, але потрібного тлумачення сну немає в сонник?

Наші експерти допоможуть Вам дізнатися до чого сниться Вода з крана уві сні, просто напишіть сновидіння в форму нижче і Вам пояснять що означає, якщо уві сні бачили даний символ. Спробуйте!

Нібито я розлучилася зі своїм хлопцем і не було на те ніяких серйозних причин, просто розлучилися. Потім я різко опиняюся в своїй кухні, там немає ні вікон ні дверей. Білі стіни, сірий підлогу і стелю, стілець один стіл, на столі попільничка і у мене нескінченна сигарета, яку я курю і курю, вже не хочу, але курю. У кутку кран і з нього капає вода, так монотонно і тисне на мозок, починає зводити сума (я хапаюся за голову, намагаюся закрити вуха). Я закричала, але навіть сама себе не почула. Всередині якось порожньо, але при тому багато думок, занадто багато і питань всяких, мене не напружує, що кімната без виходу, мене напружує тільки капає кран.Стан вимотав, хочеться битися головою об стіну, але я тримаюся за голову і курю нескінченну сигарету.

Уві сні відкрила кран і пішла іржава вода і Залелія всю ванну я закрила кран, на ванній утворився якийсь наріст, знову відкрила кран там вже чиста вода пішла і стала я змивати цей наріст, змивався він легко.

Спочатку я побачила в своєму сні свого колишнього хлопця, він був з іншою дівчиною. Справа дійшла до того, що ми з ним подружилися, і стали багато спілкуватися. Потім, я не пам’ятаю точно як, я опинилася в своїй ванні, і включила теплу воду.

Наснилося що я хотіла попити води з крана, там бігла чиста вода, але різко стала брудною. Я злякалася уві сні і почала відходити..потім прокинулася

Мені наснилося що вдома на кухні у мене прорвало кран і з нього бігла вода на підлогу, і нібито я топила сусідів, я вичерпувати це воду. онабила то каламутною то чистої

Мені наснилося, що я набирала воду у ванну, спочатку ванна ставала іржава, а потім подивилася на воду вона біжить руда

мій сон полягає в тому що я зайшла у ванну відкрила кран і там побігла ледве іржава вода, майже прозора&# 8230;

мені наснилося що я зайшла у ванну а там тече вода з крана в ванну а з ванни на підлогу, я злякалася початку закривати кран і черпати воду відром в ванну виливати і кликати чоловіка, а коли прийшов чоловік я вже воду вичерпала і витерла підлогу ганчіркою насухо

У мене в квартирі, відключили гарячу воду, так як роблять труби.
А уві сні мені снилося, що я підходжу до раковини, включаю воду, і йде гаряча вода

Я стояла у ванній і раділа (посміхалася) рудої (іржавої) воді з крана. Вода була тепла. Більше нічого не було.

Доброго дня! Мені наснилося що я викидаю кал з целофановий пакет в ванну і змиваю його проточною водою з-під крана. Вода чиста, кран я відкривала сама. Весь кал змився і ванна стала чистою. Поруч у ванні, в цей момент перебувала моя дочка, вона імеенно була в самій ванні. У момент коли я викинула туди кал, вона піднялася на бортики ванни і я їй ще сказала що не подумала, треба було викинути в туалет. Не можу сказати точно, але відчуття що це був кал дочки і я його звідкись принесла, а вона напевно хотіла помитися після дефекації. Але це вже відчуття, точно сказати не можу. Явна картинка що я викидаю кал з мішка, причому його було пристойно, і змиваю його весь водопровідною водою. Допоможіть будь ласка витлумачити цей сон. заздалегідь дякую.

Танечка, побачила свій кран будинку, вода бігла погано, подумала, що треба почистити фільтр. Відкрутила фільтр на крані, а там стільки солей, почистила, знову все поставила на місце і вода побігла сильно, чиста і холодна

Мені наснилося що я живу в гуртожитку і я нібито пішла до умивальника, а там сучасний кран. Я включила воду і вона як вгору початку лити я побігла на допомогу все гуртожитку в такому сум’ятті було. Назад я повернулася там багато стояло мешканців будинку кран полагодили я спустилася на якийсь поверх і там мене молодий хлопець зупинив. Я з ним познайомилася і все сон мій закінчився, я прокинулася.

мені снилося що вода гаряча ллється з крана з напором великим, я намагаюся її вимкнути але вона знову включається і ллється з нопором

Моя кішка (пароди блакитний британець) підходить до крану (кран закритий) і дивиться на мене, прямо в очі.я відвернулася, відчуваю вона чіпає мою руку лапою, повернулася на неї і якийсь голос (не можу зрозуміти чоловік або дружин) говорить &# 171; кран відкрий&# 187;. я відкриваю, роблю не дуже сильний напір і кішка підставляє голову під кран. я прокидаюся.

п.з. 1.моя кішка дуже боїться води.
2.зазвичай я не запам’ятовую сини або пам’ятаю їх уривками, а цей сон не йде з пам’яті.

старий будинок де ми раніше жили немає водопроводу, доводиться за неї ходити був вечір і я чомусь з брудним ковшиком прям з землею і з якою то тванню набираю з труби воду в нього і по шляху до води зустрів двоюрідного брата з компанією не машині вони їхали з якого то свята

квартира не моя. ванна кімната не моя. раніше в такий ні. овальна акрилова ванна. як годиться зі стіни, з краю, змішувач. з крана сильним напором в повну ванну тече прозора, чиста вода. зановеска світло-кремового кольору, заважає вільно підійти до крана. умивальник з цього ж боку теж заважає вільно підійти. я розумію, що заливаю сусідів знизу, і за моїми хвилювань і відчуттів вже не в перший раз. я знаю що кран згорнуть і прокручується, але я закручую його, і він в руках у мене розвалюється, і провалюється всередину стіни, через зламаний кахель блакитного кольору. чую телефон. прокидаюся.

вода ллється з крана і натиск стає менше, я намагаюся набрати про запас, набираю підлогу ванни і вода скінчилася

моєму чоловікові приснилося що його застовляет відрубати праву руку нашій дитині якому 3,5 місяці, і він почав рубати але крові не бачив.
а мені приснився сон що я бачу як з крана біжить чиста питна вода в тазик і якась женжіна що то полощіть в цьому тазику.

сниться що перебуваю в новій великій квартирі свого колишнього чоловіка (я там не разу не була) . разом зі мною в ній знаходяться колишній чоловік і його подруга. кухня обставлені старої і нової меблями. нова велика він купив, а стара наша меблі, чиста але пошарпали. нові меблі темна, а стара світла біла. я весь час на хожусь біля умивальника, і дуже багато води ллється. в раковині хочу змити рис залишився після промивання, луску після риби і багато чого ще. і у мене не виходить і вони сміються. я вибігаю з кухні а потім повертаюся. там вже все прибрали. потім знову багато води ллю. води дуже багато.

У нашій ванній протікає новий кран. Сни завжди якимись уривка мені сняться. Так ось. З крана і душа текла, то прозора, то чиста вода і я намагалася зловити гранований склянкою чисті струмки. іржа світла. Уві сні був сторонній чоловік, імені якого я не пам’ятаю. Ця особистість намагалася перешкодити мені напитися нормальної води. Але періодично він / вона випивав (а) брудну воду. І йому здається це навіть подобалося.

снилася ванна я відкрила кран нагнулася хотіла вже на голову направити а з крана і лійки чорна при чорна вода текла

кран з чистою водою

Привіт, мені приснилося, що в тамбурі стоїть маленька раковина і я відкриваю кран, підставляю руки під теплу воду і думаю, що це дуже зручно, приходити з вулиці і відразу мити руки. А на стінах в тамбурі поклеяни шпалери і у сусідів по тамбуру двері прочинені, розмова чула, але їх не бачила.

мені наснилося сьогодні 28.10.2014 року сон&# 8230;.що у мене вдома з під крана я включаю і тече іржава вода&# 8230;.а навіщо&# 8230; чому тече не зрозумію

Вітаю!
Уві сні була наче моє весілля, багато гостей моїх друзів, я в красивому весільній сукні, весілля в кафе невідомому мені, але люди присутні всі знайомі. Наречений на весіллі був, але я його чомусь не бачила поруч з собою. Тобто я як ніби знаю що він кудись відійшов. І мені один хлопець запропонував попити воду з-під крана. Вода в ньому била як у фонтані. І я пила воду, вона була чиста і смачна.

були у одного в гостях і їх крана бігла вода чиста і раковина засмітилася і вода полилася через край, потім бегела навколо футбольного поля по біговій доріжці

наснилося що мене затопили як буд то сусіди і відвалився натяжна стеля все було у воді навіть разетку але виесняется що це випаровування від моеей готування як бут то .потім я наливаю воду з крана а вона з рибою від тудова різних розмірів і кольорів і раннение є вони як напівживі плавають .я отбераю собі маленьких живих кольорових в акваріум вони всякі навіть екзотичні

зустрівся зі старим другом, було літо сонячно, тихо йшли і розмовляли. Дійшли до стадіону обнесеного високим парканом. Збоку стояла будівля, в проміжку між будівлею і парканом росли високі ялини, внизу було 2 чи 3 крана як фонтанчики з землі, з них лилася під напором чиста вода, я попив, вмився і подивився в бік стадіону, а там великий басейн люди плещются. Я зайшов туди занурився пару раз, звідки взялося моє рушник, я його накинув на плечі і пішов на вихід через який зайшов. На виході стояли поліцейські хто курив хто пив пиво, у мене стали запитувати квиток у мня його не було. Я мовчки пішов купувати сигарети, на сходинках розкладалася торговка йшов до неї, побачив рідного брата на машині він нас чекав біля неї. Простягнув продавщиці гроші на сигарети і хотів дати братові грошей щоб він купив квиток, торговка пішла нібито розмінювати гроші і купила 2 квитка в басейн і віддала мені з сигаретами. на цьому сон перейшов ніби я у новій дівчини вдома. Ми збираємося на роботу, і я подивився на годинник у неї на руці (хоча вона їх не носить, і у неї їх немає) там було 7-18 ранку (годинник маленькі круглі механічні) стали збиратися на роботу. на цьому сон скінчився.

Сниться мені те, що я приходжу в ванну і включаю воду, беру щітку і починаю чистити зуби, коли починаю брати воду в рот, то бачу що вона світло-коричневого кольору.Потім мені сниться моя одногрупниця, майже щоночі

Наснилася ванна кімната в моїй квартирі, чомусь розбита ванна, вода текла з крана і дві дівчини мені не знайомі

ми їхали на маршрутці я сиділа попереду водій катався по кільцю воруг ми скотилися по яру а там була річка ми скочувалися повільно і опинилися в річці машину затопило в повному обсязі всі встигли вийти коли я виходила з річки побачила ма
ких змій в річці і швидко втекла до чого це??

Чую як вода тікёт з крана, підходжу дивлюся, раковина на кухні глибока вода з крана закінчується чомусь

Сон: я підійшла до ванни і відкрила кран з водою початку з нього пити, а коли відійшла побачила, що вода стала чорною і заповнювала всю ванну.

Привіт, вода дуже сильно текла з під крана причому як холодна так і тепла і я ніяк не могла її закрити, потім все таки закрила

Наснилося що я як Бутт прокинулася і пішла на кухню а витогі почула воду відкрила двері в ваную комноту а там вода тече я говарю знову воду не вимкнули всю ніч текла як саседій ще не затопили і все сон закінчився))

Повністю сон я не пам’ятаю. Основні елементи сну &# 8212; це я була у ванній, вимкнула воду, а через пару секунд вона почала литися з крана, але не звичайним напором, а якось не рівномірно і не швидко. Потім я почула, що і в кухні теж вода почала литися з крана і таким же напором.

снитися моя кухня і я відкриваю кран, а з нього цієї ночі потихеньку полилася, минулої ночі з напором полилася чиста як сльоза водичка, я навіть відчуваю уві сні її запах і я від цього в захваті, так як у нас в місті немає вже два тижні цієї цілющої вологи

Привіт приснився сон що я з підкрався наливаю в стакан воду але вона каламутна толі іржава толі брудна незрозуміло я її намагаюся пропустити ще раз наливаю вона все одно тече каламутна і поруч був вродеби батько показую йому що вода каламутна

зайшла в баню, вона почала розвалюватися, мені треба було набрати води, відкриваю кран, а від туди червона вода тече

мені наснилося що я хотіла випити воду з під крана а вона жовта якась була я спочатку випила її але коли почала пити відчула присмак якийсь дивлюся в кружку а вона жовта потім вилила її і налила заново а вона стала ще брудніше і що то плавало там бакашкі якісь і я кому то показувала її

Що я пила воду прямо з крана у подруги

мені наснилося как-будто тече з крана вода і топить мою квартиру.мені вже 3 рази за 2 роки коли сниться вода я потрапляю в гінекологію і після цих снів я зараз важко хворію

Мені снився водопровідний кран. Він був закритий, але з нього юшила холодна прозора вода. раковина заповнювалася. Я вийшла у двір і зажадала у свого батька полагодити кран&# 8230; Але батько був зовні сам на себе не схожий&# 8230; Він роздратовано взяв інструменти і пішов лагодити кран. Він його полагодив, але чомусь у мене залишилося відчуття, що десь щось тут же зламалося&# 8230;

Доброго дня.Мені наснилося що я хотіла помити руки, а з крана полилася вода разом з шматочками землі і всякими черв’яками і комахами.А поруч у ванні сидів мій маленький онук, купався, грав з іграшками, і в воді теж були всякі комахи ((

у ванній прорвало кран великий напір води на мене на стіну вода бігла по всюди зі стелі всюди великий напір зруйнував цегляну стіну у ванній у ванній стояла вода по калено вода була чистою і як мені здалася холодної ! потім я став змивати унітаз і з нього теж пішла вода в назовні зі в семи фікаліямі і це все наповнювало ванну але все то що вийшло з унітазак все змішалося і вода стала світлою і прозорою

Привіт, мені приснився сон з четверга на п’ятницю. Купаюся в басейні, вода чиста і прозора, потім стає мутною і з’являється змія, я від неї тікаю. Потім купаюся у ванній відкриваю воду, а з крана вода тече іржава. Що все це означає?

Привіт, я мила посуд і раптом з крана пішла тепла вода і з кожною секундою вода ставала теплішою, поки не пішла гаряча, вода була чистою.

вода тече не з крана .а з утворила дірці в крані нічого не можна зробити вона тече на підлогу.Але це не у себе в будинку .а десь в іншому домено я все це віделаСнілся сої з неділі на пон-к

все відбувається в квартирі, крім мене в ній знаходиться моя подруга, хлопець не знайомий мені, мій чоловік і його друг, але чоловіка з одним я бачу, але як буд-то їх немає. я намагаюся попити води з келиха, але вона чисто-блакитна, слідом ми виходимо в кухню, я включаю кран, а з нього тече кольорова вода, в прямому сенсі цвеная, я підставила руки під струмінь, а вода як гель, всіх кольорів, а коли прокинулася в склянці з якого я пила перед тим як заснути вода стала такою-ж як і ВОСН чисто блакитний, що б це могло означати.

будинки відключили гарячу воду мені сниться що я підходжу до крана включаю воду тече з початок іржава а потім чиста стає

набирала води в відро з колонки і підійшов чоловік і кинув жменю солі в відро . на питання: навіщо? відповів словом менти &# 8212; – не зрозуміло?

Доброго дня, Тетяно!
приснився капає кран на кухні який я поміняв на минулому тижні. потім в кінці сну все крани будинку почали капати

випила склянку чистої прохолодної води з під крана, хотілося пити з крана текла вода я набрала другий кухоль&# 8230; вода прозора чиста.. і як здавалося смачна

мені приснився сон з в суботу вранці біжить вода з крана чиста як кришталева і потім випливає риба і крутить хвостом

Снилася річка з каламутною водою, я ходила по ній, по дну, вода по пояс &# 8230; Потім в цьому ж сні снилася нова квартира і відкриваючи воду з крана вона текла зазвичай, але стала переливатися з раковини, чиста &# 8230; Потім снився батько, він лежав у ванній кімнаті на вузенькій дерев’яній лаві, загорнутий якоюсь ганчіркою і тримав в руках лійку душу, з неї текла тепла вода, він мовчав, але я зрозуміла, що він так грівся &# 8230;

Ми вчилися з першої зміни, але нам потрібно було йти в школу до восьмого уроку (15.00). Мамка мене чогось підняла в сім, як зазвичай, тому я (замість того, щоб лягти спати далі) займалася своїми справами – за компом сиділа, книжку читала, малювала і т.д.
Загалом, потім ми з Анею пішли гуляти. Зустрілися на ЮП, погуляли, розійшлися там же, де і зустрілися. Щось мені раптом в голову вдарило, і я вирішила піти до дівчиську з дитячого садка, яку не бачила з тих пір, як надійшла в перший клас. Хз, з чого я взагалі взяла, куди потрібно йти, але коли прийшла – двері в квартиру були відчинені, а вдома нікого не було. Я пройшла вглиб, і тут в квартиру увалюються дівчина років сімнадцяти і шістдесят школотюнек. Я сховалася в коморі (вони мене не помітили), а вся орава пішла у вітальню. Як виявилося, я якогось хера потрапила до загону Дворіччя на зміні «Цивілізація» в «Сузір’я» – це я зрозуміла з їх розмови. І коротше, коли вожата хотіла розпускати всіх по кімнатах, я така кричу тип "Всім привіт! Я – шумерів дванадцятої епохи, колись житель легендарної цивілізації, і я хочу, щоб ви здобули перемогу "- при цьому я з комори все ще не виходжу. Народ угарает, мовляв, кому ця перемога взагалі потрібна, я кладу на них хер і дивлюся на час – 14.51. До уроків всього 9 хвилин, а мені треба від ЮП добігти до будинку (за ЕВРом), переодягнутися, зібрати сумку і добігти до школи. Вибігаю в під’їзд (це все-таки була квартира), дзвоню мамці, поки вниз спускаюся, мало не ридаю, питаю, що робити, а мамка вже навіть лається трохи. Я вибігаю з під’їзду і&# 8230; опиняюся в своєму дворі. Тут же така мамці "а, норм, все ЗБС, я у дворі – як-небудь встигну" – вона тяжко так зітхає і відключається. Дивлюся на час – 14.34. пішла додому.
Заходжу в свою квартиру, дивлюся в бік ванної, а там стоїть отч (якого під час мого відходу не було – він взагалі як би в Примор’ї працює) і одягає штани на штани. Я чет зайшла у ванну, зробила якусь херню, в цей час обмінялася з отчому образливими (як завжди) і пішла в свою кімнату. На годиннику 13.54. Я така "оооо, ЗБС" і села далі задротом.
А ще протягом усього сну я постійно пила воду – брала склянку з кухні, йшла у ванну, включала натиск води побільше і пила за раз склянок по п’ять, але спрагу вгамувати не могла.

У підвалі будинку (будинок незнайомий) капає вода з крана (кран не був повністю закручений), і вже накапало багато води, приблизно на 5 см. був повністю покритий водою підлогу підвалу Я цей кран закрутила і вода перестала капати. Я була засмучена потопом.

дуже хотіла пити, відкрила кран, на початку вода чиста. Як тільки я підставляла стакан, починала бігти брудна (жовта-оранжевая- коричнева вода), в роті відчувався пісок.

сниться що я йду по великій трубі і побачила як з маленького крана з великої труби цієї ПОЛЕЛЬ вода світла! і ще приснилася три каня одного пам’ятаю коричневий а двох не пам’ятаю які кольором просто бачила їх!

ЗДРАСТУЙТЕ ТЕТЯНА МЕНЕ ЗОВУТ ЛЮБОВ, СНЯТЬСЯ СНИ ДУЖЕ ЧАСТО РІЗНІ І КОЛЬОРОВИХ І моторошно.СЬОГОДНІ ВЖЕ ВДРУГЕ Я БАЧИЛА ЯК ВРОДЕ підходжу до раковини і відкривають кран БАЧУ ВОДА наічістейшая, ЯКІ ЩОСЬ НЕ ЗНАЙОМІ МЕНІ ЛЮДИ І МИ ВСЕ Сміємося і радіємо ЧОГОСЬ, ЩО МОЖЕ ОЗНАЧАТИ ЦЕЙ СОН?

снилося что я дуже Хотіла води і Пішли до крана і пила но дуже много з банки отже много банок віпіла

Відкрив кран з нього бігла іржава вода потім закрив кран і знову відкрив і знову іржава вода бігла

Бачила два безперервно поточних крана в посудомийні бак.Одна струмінь з холодною водою, інша (ліва) – з теплою.Мене взяло занепокоєння-А раптом тепла вода закінчиться?Я ж не знаю, чи багато її ?Я думаю, холодна вода-це саме життя, а тепла-моє життя.
В ту ж ніч бачила породіль.Тільки їх лоно.,темне від йоду і яскраву щілину, з якої з’являлася життя.Без емоцій, тільки огляд.

Мені наснилося, ніби я стою в ванні, відкриваю кран, а звідти тече червона вода.

Вітаю!
Приснився старий будинок, (в якому в дитинстві якийсь час жила з батьками а потім його знесли через те, що він рухнув), в передпокої будинку було ласточкино гніздо з ластівкою і пташеням, ластівка металася з гнізда на вулицю і назад, переживала за пташеня, видно, що боялася мене. Я пройшла в кімнату, вона була заставлена ​​якимись дошками, я підійшла до стіни і побачила, що вона хитка. як тільки я до неї доторкнулася стіна впала.
Я зайшла в інший будинок (на яви його теж вже не існує) що б сховатися, там не було світла, стояла труба в передпокої з краном, з нею текла чиста вода в відро.

Буто ми з тещею в гораж відкрили кран з водою, вода біжить не швидко, тещя сидить біля крана, а я шукаю шланг, і після мою свою машину.

Вітаю! Мені приснився дивний сон. Уві сні я бачила кухонну раковину, а в ній лежало яйце смажене (навіть полужареное), я його промила під проточною водою і з’їла. Що це означає, підкажіть, будь ласка.

Сон був такий. Я і моя дівчина, ми перебували в моїй квартирі на кухні, по центру кухні стояв стіл на ньому була звичайна біла борошно ми так як я зрозумів зі сну місили тісто. Ми місили тісто і як діти дуріли обмазували одне одного цієї борошном і нам було весело. Потім пішли в ванну що б змити борошно з одягу особи і рук. Але у ванній ми теж доручалося обливали один одного тепер водою нам було весело задерикувато. Потім прийшов батько з роботи я став нервувати відкрив двері ванної сказав татові що це моя дівчина, дівчині сказав що це мій батько. На його обличчі була дуже велика посмішка я рідко її саме таку посмішку як вона була у нього на обличчі уві сні. Він підійшов до моєї дівчини привітався простягнув руку вона простягнула йому він взяв поцілував її руку і після цього я прокинувся

Я набирала чисту воду з крана в трилітрові банки на першому поверсі в своєму під’їзді, а потім сіла в ліфт з банками і піднялася в свою квартиру

з усіх кранів в увартіре бігла вода, і я ніяк не могла її перекрити

мені снилася закривавлена ​​вода яка лилася з крана десь хвилин п’ять, а потім різко стала бігти кристально чиста.

доброго ранку! уві сні мені наснилося ніби я на роботі в офісі і поруч з моїм робочим столом чомусь стоїть раковина і тече струменем вода чиста.

Мені наснилося що я підходжу до крана почистити зуби, відкриваю кран, а з нього тече червона як кров вода, я в подиві закрив кран. Потім знову відкрив з нього полилася темно синя вода, яка не прозора, я знову закриваю кран, на третій раз вже пішла нормальна вода і я почистив зуби.

Бачив сильну і товсту струмінь води з крана. колір води &# 8212; прозорий. Лилася в квадратну невисоку ванну. вода прибувала. А з ванної вода виливалася через слив &# 8212; бачив швидко обертається воронку води. Над одним краєм ванни висіла блакитна шторка.

Вітаю! сниться, що відкрила кран і потекла брудна вода.Тільки я подумала, що вода дуже брудна, вода перестала текти!

я стояла у ванній кімнаті і дивилася як вода біжить з крана, вода була чиста, натиск був сильний, і відчуття того що вода була холодна

Мені пріснілолісь якісь вулиці і будинки і я ездию нібито на триколісному дитячому велосипеді і не можу зрозуміти куди мені їхати і на яку дорогу виїхати і тут несподівано для мене великий починає ламатися і кермо я тримаю в руках &# 8230; і тут я вже набираю воду чисту з прд крана в полторашку на якийсь вулиці і я потім прокинулася..

вже другий раз сниться що з крана пішов великий напір холодної води і я цьому радію.другий раз в житті бачу повторюється сон.

Наснилося що я дивлюся на в ванну і бачу іржу і біжить вода чиста з крана. Стан був злегка тривожним

наснилося що я сплю і за спиною раковина з краном з якого в раковину тече цівка води. Це мене будить і дратує. Я розвернулася, дотяглася до крана і закрила вентиль. Потім знову згорнулася калачиком і заснула. Мені здалося що я побувала в своїй підсвідомості

Прийшли з дитиною в дитячий сад, пішла його вмити. А кран не закривається і потужність води зростає. Похвала на допомогу зайшли вона різко перестала текти

це снився моєї доче взагалі вона говорить бачила що капає з під крана вода гаряча капала капала перетворилася в золото і впало золото і стояв такий дзвін як то так

Вітаю. Мені п Рісний сон що я лежу на землі в червоному халаті махровому, чищу зуби і з крана тече вода. Я там і заснула. Коли прокинулася халат в районі грудей був мокрий.

в приміщенні, але не в моєму будинку стекла вода з крана і труб. мені було не зупинити її. вода чиста прозора навіть блакитна

добрий ранок! Який був сон, не пам’ятаю, єдине, що мені запам’яталося, це в крані закінчилася вода, мене це потривожили

Я мила руки потім різко вода стала брудною потім з крана виконан пацючок. Травня мама намагалася його втопити але він не подався і виліз із черепашки і дивився на мене далобнимі очима.

Я включила кран, а з крана тече брудна вода з неприємними комахами. Пару хвилин вона текла брудно каламутна, потім поступово стала очищатися

Я стою у ванній набираю в тазик воду а вона пінна тече, тут підходить мама яка померла і просить набрати води а я говорю почекай зараз чиста піде а вона мене поспішає

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ