Сонник Вода тепла 😴 наснилася, до чого сниться Вода тепла уві сні бачити

Сон про теплій воді відображає наявність щирих, теплих взаємин з другою половинкою. У вашому домі панують повна гармонія, душевний спокій і взаєморозуміння.

Уміння тлумачити сновидіння – це цінний дар, тому що часом саме уві сні свідомість дає нам найглибші і важливі підказки.

Наснилася Вода тепла, але потрібного тлумачення сну немає в сонник?

Наші експерти допоможуть Вам дізнатися до чого сниться Вода тепла уві сні, просто напишіть сновидіння в форму нижче і Вам пояснять що означає, якщо уві сні бачили даний символ. Спробуйте!

Приснився гумовий басейн, я цей басейн набираю водою, відпускаючи руку відчуваю що злегка прохолодна, я всю цю воду спускаю і набираю теплою водою, далі снилися ще красиві рибки вони самі до мене стрибали в пакет з водою, я їх збиралася віднести додому, снилося багато квітів, вінків ще

Я біг по якимось льодів щось на зразок Арктики але не від кого тікав а за ким то і наступивши ногою в воду я здивувався що вона тепла

ВО СНЕ зайшли до квартири З ЧОЛОВІКОМ ЯКОГО ЛЮБЛЮ А ВІН МЕНЕ &# 8230; лягла на ліжко НЕ заправлений ..Я ВІДЧУЛА ДУЖЕ СИЛЬНА ПОРУШЕННЯ ДО НЬОГО, поцілувала його і прошепотів НА ВУХО ЙОМУ ЩО ТО &# 8230; ВІН НЕ ПОЧУВ і перепитав&# 8230; Я СКАЗАЛА ЕМУ ЗНОВУ; -Чому ВІН ТАК мене порушували?І ПІШЛА помитися&# 8230; зняла з себе кофту ПОБАЧИЛА СВОЮ ГРУДИ ОН ЗЗАДУ обійняв за ГРУДИ І ВИЙШОВ&# 8230; Я ЗНІМАТИ ЗНОВУ СТАВ З СЕБЕ ОДЯГ ДОВГО роздягнутися НЕ МОГЛА&# 8230;.ПОДОШЛА До крана останній був вбудований в тумбочці БЕЗ РАКОВИНИ ВКЛЮЧИВШИ ЙОГО Я підставив ВЕДРО І ПІШЛА ТЕПЛА ВОДА АЛЕ МЕНІ ХОТІЛОСЯ ГАРЯЧОЇ &# 8230;..ДІТИ ЗАЙШЛИ І ХОТІЛИ ГРАТИ АЛЕ Я їх проводять &# 8230; ТАК ЯК ХОТІЛА ЗАЙНЯТИСЯ сексом&# 8230; УЛЮБЛЕНИЙ ЧОЛОВІК СКАЗАВ ЩО ПОВИНЕН ВИЇХАТИ І ВЗЯВ ГРОШІ&# 8230;.Переді мною РАПТОМ ВИЯВИВСЯ ЧОЛОВІК!І з доброї ГОВОРИЛ ЩО КРАН потрібно переробити!ПРИЇХАВ УЛЮБЛЕНИЙ І НА ПОРОЗІ ПОСТАВИВ НОВИЙ ПИЛОСОС!Я ПРОКИНУЛАСЬ&# 8230;.Приснився З ЧЕТВЕРГА НА П’ЯТНИЦЮ 21.11.14

Перебувала в гостях у незнайомого чоловіка, який не готує їжу вдома, а замовляє. Приготував тільки суші. Після я пішла помити тарілку. Ледве відкрила тугий блискучий кран, побігла тепла чиста вода. Потім я неакуратно перекинула піднос з келихами. Господар квартири сказав &# 8212; ну і нехай, вони все одно мені не подобалися. А потім я побачила цінник келихів &# 8212; 42500 р.! Потім я запитала в якій квартирі він живе, він назвав номер 14. І запитав де живуть мої батьки. Я сказала, що в сусідньому будинку. Ми вийшли на балкон подивитися на будинок батьків. Я побачила, що на їх балконі сушиться кілька комплектів білої постільної білизни і згадала, що вони далеко виїхали і попросили доглянути за квартирою. Під приводом, що мені потрібно зняти суху білизну я пішла додому.

Це була вода, що виливається з жерла вулкана, який з’явився в саду (місце суспільне). Ми щось робили біля води, я впала в воду, вона виявилася теплою (не гарячою). Мене швидко витягли. вода чиста. Пізніше я побачила, що вода залила підлогу саду і злякалася за дочку (Дочка пів року назад поїхала в Москву, скоро пріетает на день народження).

Я виявилася на піщаному березі моря. Пісок жовтий, море спокійне, прозоре, чисте. Я увійшла в море і відчула теплу воду.

З четверга на п’ятницю мені приснився чоловік якого я не знаю, але чітко бачила як чоловік з відра хлюпнув мені на ноги прямо на стегна гарячої сильно водою, це була несподівано я нічого йому не говорила але застигла від несподіванки і прокинулася на годиннику було 3 годині ночі.

Виліз з прохолодного озера. Вода не пам’ятаю яка була, потім пішла по калюжі брудної і провалилася, але дуже швидко і без праці вилізла, але на мені була бруд і по мені повзали маленькі чорні павучки. Ч повернулася відразу ж в озеро, щоб це все змити. Вода в озері була дуже тепла. З озера я вилізла чиста. &# 8230; Далі не пам’ятаю. Сон снився в понеділок&# 8230; мені сни завжди сняться після 24.00&# 8230; рано вранці. Tanja23.
[email&# 160; protected]

Добрий день Тетяна, буду дуже вдячна, приснилося що я побачила дуже багато крижаних фігур з яскраво блакитними камінням і лід зі снігом якби в пили, потім снилося що лід почав рушітьса і брили переверталися, але я весь час виявлялася на поверхнях льоду, навіть якщо і провалювалися під лід то вода була на диво дуже теплою, але весь цей час я шукала вихід з цього крижаного світу, та я еще весь цей час шукала своїх рідних але при цьому зі мною був чоловік але не чоловік, просто близька людина, але коли я прокинулася то у мене виникла тривога за чоловіка.

Бачу уві сні пляж, поруч близькі люди, на початку вирата одна ямочка з водою по Кална, потім не пам’ятаю, потім відразу друга ямочка з водою, шукаю челочек а він виявляється сховався пірнувши в другу ямку з водою і отуда виринає плескаючись. і на цьому все

мені наснилася річка я з чоловіком і іщо какойто дитина на руках у мене ходили по річці в холодну пору і ета річка била теплою ми на ній полювали на дичину

Чуже весілля одружених людей.я вмивалася чистою водою з крана

Повінь вода прозоро блакитна і тепла. Багато води, причому вода прозора і блакитна . басейн повний води аж переливається .вода тепла. Братик мого однокласника купався в ньому а я столу і вирішувалася плавати ноги мої були в воді .

Зберемо для Вас по інтернет базу даних потенційних клієнтів для Вашого Бізнесу!У базі будуть усі контактні дані необхідні для масового продажу Ваших товарів і послуг.За Вашим запитом надішлемо приклад і докладну інформацію.Запитайте подробиці по Email: [email&# 160; protected] Skype: prodawez389

Кімната залита водою. І я опускаю руку з ліжка і відчуваю що вона тепла. Так само сниться хлопець в неприємних снах що я хочу до нього якось підійти але не можу так як все тіло німіє і не можу поворухнеться.

Вітаю! сон з четверга на п’ятницю приснився. люди в бюветі набирають в пластикові пляшки воду і я теж. дивлюся а набрані пляшки у мене вкрали. я знаю хто хто.прошу її повернути.вона відмовляється. і залишилася я ні з чим.

наснилося, що в бюветі в пластикові пляшки набираю воду.повні пляшки у мене вкрали. я прошу жінку мені їх повернути, а вона відмовляється.так я і пішла ні з чим.

сниться озеро і від нього йде обволікаючу тепло вода чиста і спокійна

була вода. За відчуттями не калюжа але і не озеро .Не є великою не маленька .Як би що то могло повторити, Але у мене вийшло керувати нею .Іподтопленія не відбулося

Вітаю. Мені наснилося я плавала в басейні, вода прозора. На дні я знаходила ювелірні вироби . До чого це?

Вітаю. Мені наснилося що я плаваючи в воді, вода прозора і на дні я знаходила ювелірні вироби. До чого це?

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ