Сонник Вода 😴 наснилася, до чого сниться Вода уві сні бачити

Наснилася вода – сновидіння відображає ваш чуттєвий світ, несвідомі душевні сили. Вода є символом пасивності, яка призводить до появи труднощів або перешкод, а може означати й ваше дитяче світосприйняття.

Чим ви займалися уві сні?

Бігти по воді уві сні ▼

Сон, де ви біжите по воді, обіцяє труднощі в реалізації планів, різного роду перешкоди на шляху.

Проблеми будуть звалюватися на вас як з рогу достатку, необхідно проявити рішучість і кмітливість, щоб розібратися з усім вчасно.

До чого сниться дихати під водою ▼

До чого сниться дихати під водою? Варто очікувати життєвих змін. Якщо навколишнє вас вода прозора – зрушення будуть позитивними.

Дихати в брудній воді – до негативних подій, напливу проблем, труднощів. Доведеться докласти чималих зусиль, щоб подолати всі перешкоди.

Сниться, що наливаєте воду ▼

Наливати воду, за сонником Fеlomеna, означає ваше бажання зустріти близьку людину, вступити в інтимний зв’язок з улюбленим. Ці мрії скоро можуть здійснитися.

Наснилося, що рятуєте людину з води ▼

Сниться, що рятуєте людину з води, – наяву зумієте надати безкорисливу допомогу, підтримайте друга, що потребує вашої участі. Старання не пройдуть дарма і будуть помічені.

Відчувати спрагу уві сні ▼

Відчували спрагу уві сні – ваші таємні бажання будуть виконані. Удача крокує з вами поруч, не пропустіть свій шанс і можливість реалізувати задумане. Зараз найкращий час.

Сниться, що несете воду ▼

Наснилося, що несете воду, – у вас з’явиться можливість залишити невдачі в минулому. Спробуйте не упустити її і скористатися в своїх цілях, фортуна не завжди буде поруч з вами.

До чого сниться управляти водою ▼

Сон про те, як керуєте водою, говорить про здатність контролювати ситуацію, приймати потрібні рішення в відповідальний момент, знаходити вихід із складних ситуацій.

Ноги в воді уві сні ▼

До чого сняться ноги в воді? Ваша друга половинка здатна вас захистити, ви можете покластися на неї в будь-якій ситуації, довірити їй рішення проблем. Разом ви зумієте подолати багато.

Лежали в воді уві сні ▼

Лежати у воді, за сонником, тлумачиться як відпочинок, розслаблений стан. У взаємовідносинах з близькими намітяться гармонія, взаєморозуміння, умиротворення.

Сниться, що кип’ятіть воду ▼

Якщо сниться, що кип’ятіть воду, – навмисно робляться вами дії підігрівають почуття партнера, сприяють наростанню злості, ревнощів, підвищенню агресії. Задумайтесь над переслідуваними цілями зі свого боку, заради чого ви це робите.

З вами сталося щось погане, пов’язане уві сні з водою?

Захлинатися водою уві сні ▼

Захлинатися водою уві сні – до здоров’я, позитивним для розслідування обставин. Можливе отримання хороших новин, грядуть щасливі події.

Сновидіння пророкує біди або нещастя, всупереч очікуванням, з вами все буде в порядку. У справах намітиться позитивна тенденція, все благополучно завершиться.

Затопили водою ▼

Якщо вашу квартиру або будинок затопили водою, по сонником, це свідчить про серйозні побоювання за власне майно, які будуть цілком виправдані.

Ваша власність насправді виявиться під загрозою, будьте обережні. Незаміжньої дівчини сновидіння пророкує народження дитини і швидке одруження.

Де ви бачили воду уві сні?

Сниться вода в пляшці ▼

Воду в пляшці сонник Феломени пояснює як удачу на любовному фронті. Ваші відносини з партнером складаються якнайкраще, ви обоє перебуваєте у владі сильних почуттів і емоцій.

Наснилася вода з труби ▼

Сниться поточна вода з труби – ви не в змозі контролювати те, що відбувається, на цей раз вам відводиться лише роль глядача, прийміть це і не намагайтеся вплинути на ситуацію.

Вода у дворі по сонником ▼

Бачити уві сні воду у дворі – сновидіння відображає ваше бажання завести дітей, продовжити свій рід. Дійте в зазначеному напрямку – і ваші бажання збудуться.

Що відбувалося уві сні з водою?

Сниться, що прибуває вода ▼

Сон про прибуває воді віщує протистояння злим силам. Якщо вода спадає, результат битви буде для вас невдалим.

Приготуйтеся до вирішення складних завдань, подолання чималих труднощів, протистояння невдач. Вам буде потрібно запас душевних сил.

Розлита вода по сонником ▼

До чого сниться розлита вода? Ви втратили контроль над деякими життєвими обставинами.

Розлита вода у ванній вказує на відчуття дискомфорту, необхідність усамітнитися, переосмислити те, що відбувається і власне ставлення до того, що трапилося.

Наснилася кров у воді ▼

Сонник визначає кров у воді як необхідність розділити кров з родичами, надати підтримку близьким.

Ваша участь виявиться вкрай важливим і не залишиться без відповідного уваги. Виявлену співчуття і посильна допомога будуть винагороджені в майбутньому.

Сниться кипляча вода ▼

Бачити уві сні киплячу воду – до погіршення стану після важкої хвороби – вашої або когось із близьких. В окремих випадках сновидіння може передвіщати летальний результат.

Якщо сниться вир ▼

Приснився вир – очікується поліпшення становища на любовному фронті. Не виключено нове знайомство з цікавою особистістю, початок роману, бурхливого любовного пригоди, що може затягнути з головою у вир пристрастей.

Вода горить уві сні ▼

Сон про те, як горить вода, вказує, що ви самостійно губите власну любов, а заодно вбиваєте бажання другої половинки проявляти до вас у відповідь ніжність. Спробуйте розібратися в собі і власних почуттях.

Скільки води ви бачили в своєму сні?

Бачити калюжу води уві сні ▼

До чого сниться калюжа води? Довіряйте власній інтуїції, вона підкаже краще рішення для складної ситуації. У невеликих справах допоможе щасливий випадок, не пропустіть свій шанс.

Наснилася струмінь води ▼

Сонник розцінює струмінь води як цілеспрямовані вчинки, необхідність прийняття чітких, виважених рішень, здійснення ретельно продуманих дій.

Якої температури була вода в вашому сні?

Наснилася замерзла вода ▼

До чого сниться замерзла вода? Вас засмучує знаходження в небезпечній ситуації, плани або близькі стосунки можуть впасти через незначну деталі, невірно сказаного слова на адресу дорогої людини.

Яка була вода за своїми властивостями в вашому сні?

Сниться іржава вода ▼

До чого сниться іржава вода? Настають погіршення взаємин з рідними, сварки, конфлікти, непорозуміння. В реалізації планів намітився застій, без активних дій нічого хорошого не передбачається.

Бачити уві сні мильну воду ▼

Сонник характеризує мильну воду як негативну ситуацію. З вас будуть намагатися зробити винного у всіх промахах на роботі. Аналогічна ситуація повториться в міжособистісних відносини, навчитеся відстоювати власну позицію.

Наснилася туалетна вода ▼

Туалетна вода сниться до флірту, загравань з боку представників протилежної статі. По відношенню до вас будуть проявлятися активні залицяння, відчуття закоханості окрилить.

До чого сниться солона вода ▼

Бачити уві сні солону воду – до сліз. Вас чекає низка втрат, неприємностей, розчарувань. Сновидіння може попереджати про початок серйозного захворювання, зверніть увагу на власне здоров’я.

Бачити талу воду уві сні ▼

Наснилася тала вода – в стосунках з близькою людиною настане період відлиги. Ви зважитеся на відчайдушний вчинок заради прояви власних почуттів, які не залишаться непоміченими.

Сниться джерельна вода ▼

Сон про джерельну воду натякає на зародження справжніх почуттів. Ви дозріли для істинної любові по відношенню до об’єкта своїх симпатій, не бійтеся висловити їх словами.

Наснилася дощова вода ▼

До чого сниться дощова вода? Наближення події істотно вплинуть на вашу емоційну сферу, ви сприйміть їх більше серцем, чим розумом, будете сильно переживати.

Якого кольору була вода в вашому сні?

Сниться зелена вода ▼

Бачити уві сні зелену воду – до поліпшення самопочуття, одужанню після важкої хвороби. Вірте в хороше, сподівайтеся на прекрасне майбутнє – ваші бажання збудуться.

Жовта вода по сонником ▼

Наснилася жовта вода – ваш партнер змінить, проте для вас це не буде несподіванкою. Ви отримаєте довгоочікуваний привід розірвати ці стосунки і почати нові.

До чого сниться червона вода ▼

Сон про червону воді обіцяє появу пристрасного роману, повного бурхливих почуттів, яскравих любовних відчуттів, які поглинуть вас з головою, захоплять у вир романтичних подій.

Бачити синю воду уві сні ▼

До чого сниться синя вода? Необхідно проявити обережність у питаннях здоров’я, а також у стосунках із своїм коханим. Ви невірно сприймаєте те, що відбувається, що стане причиною появи безлічі проблем.

Сниться бірюзова вода ▼

Бірюзова вода сниться як відображення кармічного природи відбувається, вказівка ​​на чистоту ваших помислів і душевних поривів. Ви зумієте знайти гармонію, знайти баланс сил, налаштуватися на позитивний лад.

До чого сниться кольорова вода ▼

Бачили уві сні кольорову воду – чекайте настання найдивовижніших подій, наповнених яскравими емоціями, захопливими повністю. Нудьгувати не доведеться.

Хто був у воді?

Що було в воді?

Як тлумачать інші сонники?

Тлумачення схожих снів:

Уміння тлумачити сновидіння – це цінний дар, тому що часом саме уві сні свідомість дає нам найглибші і важливі підказки.

Наснилася Вода, але потрібного тлумачення сну немає в сонник?

Наші експерти допоможуть Вам дізнатися до чого сниться Вода уві сні, просто напишіть сновидіння в форму нижче і Вам пояснять що означає, якщо уві сні бачили даний символ. Спробуйте!

Мені наснилося, що у мене в ванній кімнаті замість плитки на підлозі замерзла вода, точніше брудний лід як буває навесні на вулиці. я намагаюся його як &# 8212; то піднімати, та до як знаю, що під ним вода і може затопити сусідку знизу. мені допомагає мати. як &# 8212; то ми справляємося з цією брилою льоду, а під нею величезна калюжа брудної води. я намагаюся вичерпати воду, але вона весь час прибуває. Підкажіть будь ласка, як це все интерпритировать.

Світлана, можливо сон в якому ви бачите у себе в ванній брудні лід і воду, говорить про те, що у вашому будинку, сім’ї може з’явиться якась брудна, нечиста сила.

Мені наснилося, що мої друзі в якому занедбаному будинку або в лазні хочуть ошпарити мене окропом, намагаються вилити на мене з великого ковша проти мого бажання окріп.Як вони почали нахиляти на мене ківш з окропом, я прокинулася.Допоможіть правильно розтлумачити (

Аня, то, що в вашому сні вас лякала така вода, ймовірно, говорить про те, що ви можете серйозно ризикнути з подачі друзів.

мені наснилося повінь багато водячи бурхливі потоки все йшло під воду я в ній плавала але вона була чиста ще там були блезнеци може це не важливо але якимось незрозумілим чином я злетіла і вода різко пішла в землю і я впала на край берега ось і все

наталья, можливо сон в якому вам приснилося що ви перебуваєте у воді під час повені, говорить про те, що в реальності вам доведеться опинитися в якійсь неприємній, складної ситуації.

приснився сон про те що я і мій коханий вирішили перейти дорогу.Але ми побачили що бурхлива брудна вода все затопила..і так просто не перейти.Він кинувся в воду і переплив.А я почекала і знайшла лазівку, спокійно перейшла через дорогу навіть не намокнув при цьому.ось до чого?

Олена, можливо ваш сон про успішне подолання дороги затопленої водою, говорить про те, що ви зумієте цілком легко знайти вихід з можливих перешкод.

Вітаю. Допоможіть мені, будь ласка, розтлумачити такі сни.
перший сон. Мені сниться блакитне-блакитне море.Вода прозора, а дно викладено як в басейні візерунками з камінчиків. і я плаваю по цьому морю сміливо і спокійно. Воно розміром не велика і не глибоке.І я сміливо його перепливаю. У ньому є острівці на які я запливаю, а потім воно різко починає висихати, і я не встигнувши доплисти опиняюся в сухому море.
Наступний сон з водою такої: Ми з чоловіком в гостях у мами, вона живе на 8 поверсі, на набережній водосховища.І ось ми стоїмо і смотріміз вікна на місто і тут з-за будинку, з водосховища починає нестися вода, як повінь.Навіть будинок затремтів, захол ходуном.Вода піднялася десь до 6 поверху.Стало страшно, як же люди&# 8230; Ми побігли на іншу сторону квартири, де вікна виходять наводохраніліще і бачимо, що там рівень води у водосховищі дуже високий, але воно спокійне, навіть дівчата на березі загоряють. І тут до цих засмагає дівчатам поспішають рятувальники на човнах і скутерах, махаючи руками, щоб вони швиденько тікали. І в цей момент вода починає скажено прибувати.І доходить практично до наших вікон.Ми навіть закриваємо раму і тримаємо її руками.Але вода крізь раму не проливається хоч і тисне з шаленою силою і спадає&# 8230;

Наталія, то, що в вашому сні вода почала зникати, ймовірно, говорить про те, що ви можете відчувати брак сил і життєвої енергії.

Я побачила натовп, яка стоїть в черзі за ключовою. свяченою водою, я біжу до них по снігу піднімаюся на невелику підйом, як я опинилася в черзі не бачила, але в цій великій черзі я попереду, і син молодший зі мною стояв. Кілька чоловіків (один приємного статури, верх голий) обливають людей водою, я бачила обливали хлопчика і я захотіла, нічого не говорю. Одна жінка запитала для обливання вода ще є вони сказали вистачить на 6 осіб. Я порахувала, і шоста якраз я. А потім не пам’ятаю і раптом мня вже облили з голови мені приємно. не холодно. Потім в якийсь приміщенні чоловік я і ще чоловік. Чоловік бере квитки мовчить, а чоловік розмовляє зі мною про виховання сина, що чоловік не правильно їх виховує. Потім ми вийшли на вулицю, я чоловікові кажу а син-то де, збираюся дзвонити. Хвилююся, тривожуся.шукаю сина, діти на лавочці сміються і передражнюють, &# 171; Я тут, я тут&# 187;. Я їм роблю зауваження, що я шукаю сина а вони сміються&# 187;. Бачила дівчину в білому костюмі зимовому, я дивуюся, тому як вона змогла так оформити верх-ніби крило у ангела, біле, сніг, зима. Про що
такий сон? Допоможіть пожалуста розшифрувати

Роза Р., бачити священну воду уві сні до здоров’я, якщо вас нею облили, значить всі ваші сумніви розвіються, білий колір уві сні символізує добробут. Уві сні чітко простежуються ваші переживання за сина, не хвилюйтеся, все буде добре.

Мені наснилося що мого хлопця захопили і щоб його відпустили я повинна була задовольнити хіть загрозливого, я почала відмовлятися і побігла в іншу кімнату, щоб сховатися (це було в квартирі моєї матері), але у всіх кімнатах зі стелі сильним потоком текла вода, вона була всюди.Вона доходила мені до щіколодкі, загрозливий збагнув мене і у мене якимось чином опинився чим і я його вбила, а потім вибігла з квартири і впала на сходовому майданчику.Вода не піднімалася вище в квартирі, але все текла і текла зі стелі по стінах..Не дивлячись на те що дівер з квартири була відкрита на оранку вода не витікала, а тримала свій рівень як і раніше..Але я відчувала що тепер ми з коханою людиною в безпеці&# 8230;
Я прокинулася в холодному поту, у мене не було такого відчуття ніколи.Допоможіть розшифрувати цей сон, будь ласка.

Така ситуація в вашому сні, ймовірно, говорить про те, що вам доведеться піти на неприємний вчинок щоб допомогти цій людині.

Скажіть, а якщо я ходжу по морю з величезними хвилями, йду по вузькій кам’яній дорозі і по краях темно сині хвилі?

Юля, можливо сон говорить про те, що вам необхідно буде проявити обережність, щоб досягти поставленої мети.

А мені наснилася велика широка вода, але я не знаю що це ставок чи, річка чи..вода прозора, чиста і..яка то легка.і як ніби я весь час в ній перебуваю, не чуючи її температуру, сидячи ніби на якомусь узвишші-я тільки наполовину в воді. і постійно щось в неї роняю, ловлю це щось, а цього чого то виявляється більше чим впало&# 8230;

А до цього ще мені наснилося про воду&# 8230; я з одним десь у води (знову ж таки не знаю ставок або річка)-вода бурхлива швидка але чиста і прозора. Він каже по телефону. Раптом показує в бік.і з того боку з телефоном виходить його брат (який зараз в армії!), Весь в білому (сорочка і шорти), сміється і прям як є, в одязі і з телефоном, стрибає в воду і хлюпається борсається радіє ..

Олена, сон в якому ви перебуваєте у воді може говорити про те, що наяву ви можете опинитися в досить сприятливому оточенні.

Мені наснилося, що мені потрібно перебратися через дві річки (вони трохи каламутні, але точно не кришталево чисті, і води дуже багато). Як була в воді не пам’ятаю, але пам’ятаю що я как-будто вже через них перебралася, але сама суха, а ось речі мої були мокрі в воді (гаманець, пакет якийсь). А потім я побачила гарне узбережжі моря. Потім будильник розбудив (((
Я думаю мені це не дарма приснилося, так як в даний момент я знаходжуся у важкій дляменя ситуації, два роки тому переїхала в чуже місто до коханої людини, а на початку липня коли їздила в своє місто відпочивати, зустріла іншу людину, який мені дуже сподобався. Тепер я збираюся через місяць переїхати в своє місто, знайти перспективну роботу, а там вже зрозуміти хто мені з чоловіків дійсно найулюбленіше.
спасибі за відповідь.

Ксенія, якщо ви відчуваєте що цей сон пов’язаний з життєвими подіями яке ви описали, то швидше за все це дійсно так, швидше за все сон відображає те, що вам доведеться подолати не простий шлях, але в кінці вас чекає нагорода.

Мені наснилося що я спокійно ходжу під водою і бачила затонулий корабель з костуром якого висіло багато повешана.

Надія, швидше за все даний символізує те, що наяву ви можете проявити свої приховані здібності.

Дивний сон з швидко перетікають одна в іншу сценами. Вранці, коли прокинулася по будильнику і задрімала знову.
Наснилося, що прийшла у зубного лікаря, але це не лікар, а якийсь дядько з голим торсом, більше схожий на коваля. Він виставляє на стіл якусь кількість баночок з таблетками.Я питаю з усмішкою: ви цим збираєтеся мені зуби лікувати? Відповіді не чую, він продовжує метушитися.Я не в кріслі, або ліжко, або лежак якийсь і я гола, але прикрита чимось то типу простирадла. Він виходить з кімнати і ось уже я бачу (як ніби стіни на вулицю не стало) як він несе відро води з криниці. Я сиджу, нічого не підозрюючи, повертаю голову, він позаду мене, виглядає вже як священик і каже: нічого, зараз обіллю тебе холодною водою і все буде добре. Тихо бубонить благословення (може це моє сприйняття) одночасно зі словами виливаючи на мене воду. Потоки води ллються аж збиваючи, як ніби не з відра зовсім. Холода зовсім не відчуваю, діскомфота теж. У цей момент чоловік заглядає в двері і кличе мене по імені.
прокидаюся..чоловік і правда заглядає в кімнату зі словами: прокидайся. У перші хвилини відчуття того, що сон і ява помінялися місцями, до того реально. Допоможіть, будь ласка з трактуванням. Яке то занепокоєння через це сну всередині&# 8230; Спасибо заранее!

Олена, можливо сон в якому вас обливають водою, але при цьому ви не відчуваєте дискомфорту, говорить про те, що наяву ви можете опинитися в ситуації в якій на вас може хтось вилити свої думки, переживання, ідеї.

Наснилося що я оступилася в воді і почала тонути, захлинатися, намагалася виплисти, і думала про себе що б хто небудь це помітив.Сон приснився з четверга на п’ятницю, тепер боюся страшно.

Юлія, швидше за все такий сон говорить про те, що наяву ви можете потрапити в якусь біду і не зможете впоратися з нею самотужки.

Вітаю! Мені колись приснився сон. Він до цих пір мене турбує. Уві сні я перебуваю в якомусь місті, на кшталт курортного, ходжу я по широким білим сходах, кругом будинку з білими колонами красиво, світло, але людей на вулицях немає, я одна. Потім на одній з вулиць до мене підходить молода людина, з довгими до плечей темним волоссям, у білій сорочці. Я його не знаю, але порада його бачити, він обіймає мене за талію і ми гуляємо разом. Потім він приводить мене до двоповерхового приватного будинку. І хоче, щоб я увійшла в нього разом з ним, але мені не хочеться, чомусь страшно, потім я помічаю, що зі стін будинку сочиться вода, как-будто будинок як акваріум повний води. Я прокинулась. Найцікавіше, що через деякий час я дійсно познайомилася з молодим чоловіком, у нього були темні по плечі волосся і живу я тепер в курортному містечку в двоповерховому приватному будинку разом з ним. Мені не дає спокою вода сочівшаяся зі стін будинку і чому мені було страшно в нього входити?

Олена, можливо, вода в вашому сні символізує ваші сумніви і невпевненість.

Наснилося що лежу у ванній тече вода і поступово переповнює ванну потім тече на підлогу, а після я її збираю з ганчіркою Що б це могло бути?

Павло, тлумачення сну Завіт від того, якою була вода. Чиста вода до добра, брудна до неприємностей.

Сьогодні бачу: йду по бруківці, в ній є вузькі канави &# 8212; як би для стічної води, покриті гратами. У цих канавах з темною, каламутною водою молоді люди, які захоплено займаються пошуком якоїсь тварюки, пірнають в цій воді. Бачу, виринає мій син, весь брудний, мокрий. Я йому кажу, що ж ти чорт ті чим займаєшся, вилазь! А він задоволений, зайнятий цікавою справою, посміхається і знову пірнає туди. Я тривожуся, мені противно, як це вони в цьому бруді пірнають? Потім бачу їх компанію: все чисті, вмиті, задоволені, сидять за круглим столом, їдять.
Мені тривожно від цього сну: син весь час на велосипеді, дівчина його вчора в лікарню потрапила, видалили апендикс. І особисте життя у нього поки не влаштоване, і робота не та, що хотілося б. Потрібно багато в житті зробити, а він все на місці стоїть, нічого в кращу сторону не змінює.

Наталя, то, що уві сні вода була брудною, швидше за все, говорить про те, що людей, які в ній були, чекають неприємності.

Доброго часу. Снився недавно сон, я стою на льоду, в цей час летять кулі, жодна в мене не потрапляє. Ходить недалеко людина, як ніби то шукає і плаче. Я питаю що трапилося, він шукав своїх друзів. Я йду з місця, йду по воді, всіх 5 друзів я знайшов мертвими під водою, одного витягнув, на 4х вказав де вони. Він плакав і дякував, йому не важливо було що мертві, важливо що він їх знайшов&# 8230; Вода по якій я ходив, була дуже чистою і прозорою, хоча злегка бурхливої. Ще один сон був в ту ж ніч, де я бачив як снайпер вбиває 10 людей, чутні постріли. Можливо вони як то пов’язані. Поясніть будь ласка..

Ніки, то, що вода була чистою, каже, швидше за все, про те, що ви близькі до початку нового життя, яка буде краща за попередню.

Вітаю. Мені наснилося ніби мене затопили сусіди, я відкриваю ванну з туалетом, а там плитка разом зі стіною наче ось ось впаде, воду бачила, але зовсім не багато, я навіть почуття образи пам’ятаю і як плакала уві сні.Скажіть будь ласка, що це означатиме.

Олена, то, що у вашому будинку було багато води, ймовірно, обіцяє вам неприємності пов’язані з сім’єю.

Вітаю! Мені наснилося-я в басейні в одязі з какіім-то-чудовиськом (схожий на восьминога), але я його не боюся, відганяю, і він переходить до якоїсь дівчини, яка сидить на іншому кінці басейну. І протягом цих подій починає заповнюватися басейн водою, спершу чиста, але стає брудною (коричневої) від цього восьминога. До чого б це?

Світлана, то, що вода змінила колір, ймовірно, говорить про те, що хтось у вашому оточенні погано впливає на ваші успіхи.

Вітаю. Мені наснилося, що я купаюся в ванні, а вона вся наповнена іржавою водою. Щоб це могло означати?

Дмитро, брудна вода у вашому сні, швидше за все, обіцяє вам потрапити в несприятливі обставини.

Вітаю. Мені наснилося, що я сиджу в кріслі. У кімнаті знаходяться мій друзі і родичі. Мій чоловік стоїть поруч з кріслом і поливає на мене холодну воду. Мені дуже погано, не приємно, але я не можу вирватися, зупинити його і ніхто, що знаходиться в кімнаті не може його зупинити. Скажіть, будь ласка, що це означає. спасибі.

Ксенія, то, що в вашому сні вода не була теплою, швидше за все, говорить про те, що ви можете отримати від чоловіка щось несподіване.

Здравструйте! Мені наснилося, що я ходжу під водою. Води багато (як на дні річки), вона прозора, температури не відчуваю, мені комфортно. Багато риби плаває, середніх розмірів. Потім вже води немає, і риба лежить як би на сухому дні. Але ніяких неприємних емоцій. Що це?

Яна, то, що в цьому сні вам було комфортно у воді, швидше за все, говорить про те, що вас чекає сприятливий період.

привіт, а мені наснилося що мені необхідно спуститися в річку, а там було говно, і ще вода була така каламутна, я почав занурюватися в неї, потім передумав і почав виходити з неї, там стало ще більше гівна.ледве вибрався.

руслан, то, що в вашому сні ви спускалися в брудну воду, швидше за все, говорить про те, що ви незабаром можете вступити в несприятливу фазу життя.

Доброго вам дня! Мені наснилося, що мій коханий (який поки що не знає, що я його люблю) поливає мене водою зі звичайної пластикової пляшки з проткнути кришкою (як діти роблять &# 171; пирскавки&# 187;), причому це все дія нам обом подобається, ми сміємося і регочемо як діти&# 8230; До чого б це? Заздалегідь дякую!

Ната, то, що ця людина лив на вас водою, ймовірно, говорить про те, що вас здивує його реакція на ваші почуття.

Вітаю! Мені наснилося, що я в бані, і граюся з двома незнайомими людьми, на яких я ллю воду з бочки&# 8230; вони теж на мене бризкають&# 8230; Ми регочемо, в загальному, весело.. Що б це значило?

Незерке, то, що в вашому сні була така вода, ймовірно, говорить про те, що незабаром у вашому сні буде багато радості.

наснилося що з колишнім хлопцем залізли в воду. водойма була ніби міським, тобто з кам’яними стінами біля берегів, але вода чиста. і ось він мене залишає з таким милим і добрим обличчям і я в розгубленості від того що не знаю що далі робити можу. але знайшла сили і подолала десь метра 4 кам’яної стіни щоб вибратися на сушу
ось такий сон
підкажіть пожалуста що позначає

Mania, то, що в вашому сні була така вода, ймовірно, говорить про те, що ви відчуваєте збентеження поруч з цією людиною.

Вітаю! Мені наснилося, що я в одязі зайшла в річку, а вийшла без одягу. Ще іноді сниться, що я в річці, але без одягу.
Сон періодично повторюється, мені завжди було цікаво, що б це означало?

Дарина, то, що ви вийшли з води без одягу, ймовірно, говорить про те, що ви можете потрапити в незручну сітацію.

Здраствуйте! мені приснився сон що мене затопили сусіди, причому вода чиста і ледь не як водоспад стікала зі стелі по стінах у всіх кімнатах, разом з нею злетіли всі шпалери. підкажіть що це може означати, просто у мого чоловіка на днях буде опірація і я переживаю. Заздалегідь величезне спасибі!!

Анастасія, то, що у вашому будинку в цьому сні була вода, ймовірно, говорить про те, що в родині будуть деякі неприємності.

Мені приснився такий же сон. Тільки я перебувала не у себе в будинку, а у сестри в гостях. На наступний день подзвонила мама і сказала, що у сестри проблеми зі здоров’ям (по ряду важливих органів).

Мені років 5 снилося місце на природі з річкою … дуже часто-но в реальності я його не бачив!Сни з цим місцем завжди були різні в основному пов’язані з пригодами і дуже живі все відчувалося.
Сьогодні я його побачив.. воно ідентичне тому, що снилося.
Я був у шоці!
Що б могло це означати?
спасибі.

Андрій, то, що в вашому сні ви бачили те, що потім в реальності сталося, цілком нормально. Нічого поганого це не обіцяє.

Але ж з чимось це повинно бути пов’язано?не може одне і теж місце якого я не бачив раніше сниться дуже часто!?

мені пріснілосьп віслюку того як ми разом з улюбленим прийняли душ, що я виходжу з ванни, ана підлозі багато води, де то сантиметрів 30, вона чиста і прозора. улюблений нагінается і починає її черпати, виливати в ванну. ткбоімся що затопили сусідів. такаясітуація була і на яву&# 8230;
що б це могло значить? спасибі

Аліна, то, що в вашому сні була така вода, ймовірно, говорить про те, що незабаром у відносинах настануть непрості часи.

Вітаю! мені наснилося, що я перебуваю в Петербуоге в якомусь будинку. Вийшла з нього через дах і побачила все місто під водою, прям по краю дахів, а по воді пропливають кораблі. Що це означає? Заздалегідь дякую))

здрастє!мені приснився сон как-будто моя померла сестра облила мене 2 рази водою, тому що я сиділа з її хлопцем.До чого це?хоча на даний момент ми просто з ним спілкуємося як друзі.

Вітаю. Мені наснилося ніби я йду під водою і на руках тримаю сина подруги.І з кожним кроком все більше не вистачає повітря, і я починаю підкидати вгору дитини, щоб він ковтнув хоч трохи повітря. Потім підкидаю його, його витягують з води, і дивлюся знизу (зверху вода) через воду, він начебто живий, але нічого не бачить, кажуть що через те, що довго під водою був, а потім і я якось вибралася з води і теж, то чи осліпла, чи то просто не можу очі відкрити&# 8230;

Інна, вода у вашому сні, ймовірно, говорить про те, що ви можете бути зайняті важливими проблемами.

Привіт Аліна! Мені наснилося, що спочатку я тримаюся на плаву добре (але не відчуваю дна, місце таке, що берега не видно), нікого навколо немає, але не турбуюся.Потім починаю чи від безсилля вже, чи то від чогось під воду опускатися, але відчайдушно намагаюся на поверхню виплисти, щоб хоч трохи повітря вдихнути &# 8212; не виходить! далі, начебто, так само все не могла виплисти, але в той же час мене вниз не тягнуло, я просто була на самій поверхні під водою, але ніяк не могла виплисти.Мене ніхто не тримав, просто від безсилля, швидше за все, я не могла вже вибратися. і відчуття були реалістичними &# 8212; наче й правда повітря не вистачає. вода не пам’ятаю щоб каламутна або брудна була&# 8230; Скажіть будь ласка, до чого сон?

Тонути в воді уві сні, швидше за все, говорить про те, що вас незабаром можуть захлеснути переживання, хвилювання і сумніви.

до чого може снитися сон де я плаваю і мені по підборіддя вода і багато людей плавають і море дуже велике..чисте.)до чого?

Допоможіть розтлумачити сон.
Наснилося дуже холодна вода чорного кольору в якій купався, вона була з кров
ю.ззаду стояли друзі і боялися.Поруч плавала собака.

Вітаю! Підкажіть будь ласка, що означає мій сон? Мені наснилася вода&# 8230; Я лежу на поверхні неї. Вода чиста і спокійна. Мені добре&# 8230; Ми ніби одне ціле з нею&# 8230; А навколо мене плавають кілька людей і не можуть зрозуміти чому я на поверхні неї а вони так не можуть. Після цього я прокинувся&# 8230;

Вітаю!Мені приснився гарний водойма (озеро або річка), в якому все купалися, а я ходила по воді.Відчуття і враження дуже приємні.Після такого сну і настрій цілий день гарне.

Вітаю! Мені приснився сон ніби я підпливаю до східців величезного старовинного особняка, а вода така прозора і холодна, але в ній я не мерзну.Заходжу в цей будинок в одну з кімнат, вона дуже красива і там перебувала величезне ліжко з шовковим покривалом і столик сервірування на двох. Заздалегідь дякую.

добрий! Протягом довгого часу знятися то потоп, то дощ, то море, то квартиру затопило, то ще щось нерозривно пов’язане з водою.Притому, я не пам’ятаю каламутна вона або прозора. Підкажіть будь ласка ДО ЧОГО ЦЕ? Заздалегідь дякую.

Вітаю&# 8230; Мені часто сниться один і той же сон, де я можу літати і тонути..тонути по справжньому, з острахом..ось тільки, коли я починаю розуміти, що повітря не вистачає, я відразу починаю дихати в воді..так рідко і мало набираючи повітря, такі відчуття як ніби вшити з воздухум в ніс просочиться і вода..а потім я різко виринають і це такі відчуття щастя, що не передати словами&# 8230; дуже захоплює, цікаво, що б це могло бути..дивно, але сьогодні вночі, я не танула..я показала всім, що я можу ходити по воді..але це було вже не щастя, а щось буденне, ніби нічого не відбувається. Хочу дізнатися, що ж це значить. Заздалегідь дякую.

Ваші сни такого змісту, швидше за все, говорять про те, що ви можете легко пристосовуватися до несподіваних змін.

Здравиця!
Намагався переплисти через річечку невелику (маленька, глибока, бурхлива злегка). На іншій стороні були родичі чи то знайомі і на воді було багато палиць (так як собіраються корчі, палиці на воді). далі не пам’ятаю.
СПС.

Вітаю!Мені приснився сон, що молода людина з яким я розлучилася два місяці тому, схопив мене за комір і з силою тримав під ллється зверху прохолодною водою, при цьому відчувалася напруга в шийно-плічевой області від його впливу як би зверху вниз, а від води стало дуже приємно, особливо коли вона текла по обличчю. Цікаво що це значить?
&# 8230;.Заздалегідь дякую!

Сон, в якому була така вода, швидше за все, говорить про те, що вам краще продовжувати з ним стосунки, все може благополучно вирішитися.

Вітаю!
Мені сьогодні приснився сон: Йдемо ми з кимось із моїх знайомих, тут дивимося варто народ, священик (батюшка) і все вмиваються, бризкаються святою водою.Ми теж підійшли, і в нас теж почали бризкати святою водою, і ми почали теж вмиватися їй.
Скажіть будь ласка, що може означати такий сон!?

Вітаю. Понеділок. за місцевим часом опівдні. бачу уві сні чоловіка, який вийшов з дому, і пірнув у калюжу. калюжа біля порога. каламутна, гразная. темна. а поруч з ним наш кіт теж пірнув. я бачу, як чоловік хлюпається в цій воді. пірнає і виринає. не бачила, що б він вийшов. прокинулася. хвилююся. подаскжіте, будь ласка, що може означати сон? спасибі.

Приснився такий сон, що я в морській воді блакитної (прозорою і чистою) починаю тонути і захлинатися, піднімаю голову я бачу чисте небо (вже був занурений у воду) і як би з останніх сил я намагаюся виринути і у мене це получається
до чого б це?

Доброго дня!
Приснився сон, що я з нареченим в кораблі якомусь, який схожий на середньовічний. Наречений дає мені руку і ми виходимо з корабля прямо в воду. Ми не тонемо, а йдемо по воді. Ми починаємо танцювати. Навколо багато радості, подиву, щастя. Що може означати цей сон? Заздалегідь дякую.

Привіт, допоможіть мені будь ласка!мені приснився дивний сон, я переживаю за свою дитину.я бачила свою дочку, вона лежить на підлозі, їй на голову текла вода, а волосся довге.далі, у дворі багато багато колод і 2 мужика переносять їх з місця на місце.а я сиджу в цей час в аптеці і спостерігаю за цим.і весь час нікого немає.

Вітаю. Такий ось сон. Стою я на високому березі річки і дивлюся на воду. Річка не глибока, вода чиста, рівна. А внизу біля самої води з берега б’є ключ. Я спускаюся і набираю в якусь ємність цю ключову воду. спасибі.

Доброго дня!Чоловікові пріяснілось, що ми пливе на судні, на якому він працює (в житті &# 8212; він моряк) і починається шторм&# 8230;.Він збирає команду і мені все кажуть щоб я зайшла на місток &# 8212; там безпечно &# 8212; а я відповіла що буду там де мій чоловік.Тут корабель різко качає і мене викидає за борт.Чоловік кидається за мною рятувати і нас русалки кудись тягнуть&# 8230; Тут він прокинувся, яка була вода &# 8212; непомню..Буду дуже вдячна

Ймовірно, таке сновидіння, в якому була вода, попереджає про те, що ви можете віддалитися від один одного через його роботи.

Здравстуйте! допоможіть зрозуміти сон будь ласка!
я стою на березі. попереду сіра холодна вода і в декількох метрах знаходиться щось, що мені необхідно. я не пам’ятаю що це. і я дуже хочу дістати це. кілька раз намагалися поплисть і забрати але зупиняє велика глибина і холод&# 8230; що б це могло означати?

Вітаю! Наснилося, ніби у ванній кімнаті багато-багато води, я намагалася закрити кран, але вода потрапила в рот, і я не змогла цього зробити. Почуття страху уві сні. До чого цей сон?(((

Добрий вечір, допоможіть розібратися будь ласка. Мені приснився невеликий доглянутий яр, в ньому чиста стояча вода. Я дивлюся на воду і раптом ззаду вистрибує моя 4-ох річна дівчинка, кидається в воду, голова повернута на дно і вона починає щось говорити. В цей час я боюся, що вона захлинеться і кидаюся до неї щоб перевернути, але не дійшовши до води прокидаюся. До чого цей сон, до хорошого або поганого?

Сон з подібним сюжетом, з великою ймовірністю, може виявитися виразом деяких ваших фобій, які пішли ще з раннього дитинства.

Вітаю! Допоможіть мені пожалуйта, в тлумаченні такого сну: на днях розлучилася з хлопцем, з яким зустрічалися трохи більше 3-х років, і сниться сон, що ми з ним у воді займаємося любов’ю, і бачимо як з води виходить оголена дівчина, вона була повернута до нас спиною&# 8230; на цьому я прокинулася. Що може означати такий сон? Вже не в перший раз сниться вода, коли лаюся / розлучаюся з цим хлопцем, до цього снилося, що я, він і ще багато людей купалися в брудній воді&# 8230;
Заздалегідь величезне Вам спасибі!

Швидше за все, ваш сон, в якому ви були в воді, вказує на те, що в цьому розриві винна якась дівчина, якій ви поки не знаєте.

Вітаю! Дивовижний випадок, у мене чотири дні сниться вода уві сні. Вирішила глянути що це означає. Але толком так і не розібралася. Може ви зможемо допомогти. Тому що сниться щось дивне. Перший раз. Полж пиріг в духовку підігріти. Як тільки спрацював сигнал виклику, підходжу і бачу пиріг випарувався. Відкриваю дверцята внизу, як ніби хочу дістати посуд, а там ллється вода струменями в відро. чиста вода, не зрозуміло звідки ллється. Другий раз. Сниться несподівано океан дуже великий, і сліваеться в величезну яму у вигляді водоспаду. Окен неспокійно і бушує, завдяки чому вода падає в цю глибоку круглу яму у вигляді водоспаду. Третій раз. Підійшла до раквіне налити води, відкрила кран, вода потекла. Але таке ощющение що водопровідна труба сосорена что-ли, так як вода почала підніматися (чиста-прозора) в газовій плиті. Вона не розливалася, а піднімалася вгору на 50 см. Ллється в раковину, а випливає з батогів. Батьки як побачили почали мене лаяти. Неначе це я винна.
До чого б це? може до неприємностей. у всіх снах ллється вода. Дуже б хотілося побачити коммент.))))

Ваші сни, в яких було багато води, швидше за все, пророкують те, що у вас може розпочатися не довгий період часу, коли вас будуть раздрожает дрібні невдачі.

Привіт, мені наснилося, що мої друзі сидять біля під’їзду, а я на дорозі на якій дуже багато води і я вдихнула нечайно воду і почала їй захлинатися (задихатися), я просила їх про допомогу, але не хто не допоміг, а поруч з під’їздом був балкон на ньому сиділа моя подруга, так вона спустилася і єдина мені допомогла, а до того як вона мене врятувала, інші просто дивилися як я вмираю.Я не можу зрозуміти до чого це скажите пожалуйста.

Ваш сон, в якому ви захлиналися, швидше за все, вказує на те, що ви можете відчувати брак спілкування в майбутньому.

Привіт, мені приснився сон как-будто я грала з ангелом в воді&# 8230; навіть врятувала його від теплохода&# 8230; до чого це?

Допоможіть розгадати сон: Я перебуваю в швидкої річці без берегів, мене несе течія з великою швидкістю і в обличчя летять величезні холодні, прозорі бризки, і сама вода прозора і холодна-я отримую яскраві емоції, мене це дуже захоплює, я в захваті від цієї швидкості і цих рясних і холодних бризок.

Дивний сон. Не можу зрозумілий до чого.
Я ходила в воді невеликої річки. Вода як молоко-білого кольору! До чого.

Добридень усім. мені наснився сон.в будинку батьків біжить з усіх усюд вода дуже брудна.з даху, зі стін.з батарей.я затикаю її але чим більше затикаю, тим більше з’являється нових патьоки.там же знаходився батько, який помер рік тому.я в нього запитую&# 187; папа, що робити?чому так багато води?Зроби що небудь.&# 187; але він мовчить.і уві сні шукала маму, але знайти не змогла.що означає мій сон?дуже тривожуся.знаю, що брудна вода це погано.вода була гаряча, можна сказати окріп.

Сновидіння, в якому була така вода, найімовірніше, обіцяє вашій родині вкрай непрості часи.

Мені наснилося, що я беру участь в змаганнях з плавання (хоча плавати не вмію) і виграю його. Вода була чиста, прозора, спокійна. Але потім я різко виявляється на палубі корабля і дивлюся за борт, де море стало неспокійне, темного кольору, піднімалися величезні хвилі, почалася гроза і полив дощ. Підкажіть будь ласка до чого така різка зміна?

Вітаю! Мені приснився такий сон: я і ще кілька людей майже в повній тиші плаваємо в море. Навколо вода, берегів не видно, гладка, як дзеркало, чи не прозора, але чиста. У цьому місці в море дуже багато маленьких острівців ідеально круглої форми, викладених каменем і начебто навіть якийсь візерунок є, але вони по щиколотку у воді. І раптом стає темно і дуже красиво: яскраві зірки на небі, а на море як іскорки світяться. Я видираюся на острівець, щоб краще бачити, і тут же ніби як мій улюблений. Я починаю йому розповідати: подивися, як красиво, але він не відповідає. Я намагаюся притиснутися до нього, але він відсторонюється і стрибає в воду. Я дуже засмучена зістрибує теж, але не можу втриматися на плаву, тоді якийсь чоловік пропонує триматися за нього. Я обхоплюю його ззаду за плечі, але тут він починає кудись дуже швидко плисти. Я прошу зупиниться, але він не слухає. У темряві я не бачу, хто він. Там де ми пливемо, море вже не світиться і брудне: там ціла звалище на воді, і дуже не приємно там плисти. Нарешті він довіз мене до якогось берега і залишив одну, а в кишені я знайшла записку, де він написав, щоб я не боялася і що він скоро повернеться. Уві сні не було дуже страшно, я просто ніяк не могла зрозуміти хто це і навіщо він мене забрав, і було дуже неприємно в брудній воді.

Швидше за все, це ваше сновидіння говорить про те, що ви можете опинитися під впливом порад не перевіреної людини постраждати.

Вітаю!мені снився такий сон, ніби я у себе вдома, і в коридорі полилася вода з стіни, потім перейшла на підлогу, я почала витирати воду ганчіркою, і тут стукає в двері сусідка і каже, що у неї прорвало кран, і просила допомоги у моєї мами.а поки я витирала підлогу, вода почала підніматися вгору по іншій стіні. але води було мало, і тільки шпалери були мокрі.і сон закінчився, я прокинулася. скажіть до чого це сниться? спасибі

Швидше за все, цей сон, в якому була вода, вказує на те, що ви можете отримати несподівані неприємні звістки.

підкажіть, будь ласка тлумачення сну. в житті я недавно розлучилася з коханим. і ось мені сниться, що у нього фіктивна весілля з моєю подругою. але я теж на торжестві в весільній сукні. він встає з-за столу, ми підходимо один до одного і він несподівано обливає мене холодною водою. я відчуваю, що у мене мокре волосся. потім ми починає бігати один за одним і обливати один одного, в цей час радіти і сміятися! що це означає? якщо можна, то і на мейл теж надішліть відповідь! спасибі.

Швидше за все, таке ваше сновидіння, в якому він облив вас водою, вказує на те, що ви дізнаєтеся від нього якусь дуже несподівану новину.

Доброго дня! Розтлумачте мені мій сон, кілька днів ходжу думаю що б сон цей означав, стоїть перед очима як наяву.
Спочатку я уві сні набрала в колодязі воду в кілька ємностей від маленьких до великих, в тому числі і синє пластамассовое відро і аолюміневий бідон, потім задумалась як понесу все це, як розмістити все це на велосипеді і не упустити, що не пролити. Потім я спустилася в будинку в підпілля, там знову в колодязі набирала воду у відра і піднімала вгору. Потім опинилася під колонки з артезіанською свердловиною (в дитинстві воду там набирали), включила насос полилася чиста вода я під стать відра, віднесла на галявину з зеленою травою відра щоб надіти їх на корамисло, але окзалось що відра не повні, стала доливати тут підійшла жінка і стала мене звинувачувати в тому що я білизна полощу в колонці, але потім вибачилася. Тут же виявилася на березі ставка (теж з дитинства, дуже часто сниться), поруч хлопчик кидає камінці, ми вважаємо оскокі, я теж вирішила кинути, але камінчиків не було а тільки одні гумові кружечки, кинула гумовий кружок, він від води відскочив кілька разів як то хитромудро, незвично. Мені захотілося скупатися, але так як чомусь була осінь, я спочатку вирішила зробити пробіжку по лісі, зігрітися. До лісу не дійшла. Опинилася на вулиці з двома відрами чистої холодної води в руках, несу додому. Весь час хотілося пити, але знаючи що вода дуже холодна не робила цього. Все відбувалося в місці де я виросла, з невеликими змінами.
Завжди коли сниться мені вода, я хворіють, і неважливо в якому вигляді вона каламутна або чиста. А тут відчуття що хочу запастися водою надовго.
Якщо можна розтлумачити мій яскравий сумбурний сон, надішліть мені толкоаніе на e-mail. Заздалегідь вдячна. З повагою, Наталія.

Найімовірніше, таке ваше сновидіння вказує на те, що вам слід запасатися матеріальними засобами.

Раз Ви знаєте, що Ви завжди захворієте, коли Вам сниться вода, прийміть заходи: приймайте аскорбінку, афлубін (нам з дочкою допомагає), в громадських місцях не соромтеся носити медичну пов’язку, що не контактуйте з хворими і т. Д.і вже тим більше не пийте холодну воду, одягайтеся по погоді. Загалом про свої болячки Ви краще знаєте, може Вам дієту треба дотримуватися, користуйтеся презервативами і т. Д.

Вітаю!Допоможіть, будь ласка розгадати сон.
Наче ми з чоловіком їдемо в своєму автомобілі на дачу і вирішили скоротити шлях.Поїхали найближчій стежкою, по якій розташовані інші дачні будиночки.І тут ми начебто заїжджаємо в какой то провулок і далі перед нами озеро і їхати не куди.І до озера веде спускається стежка..чоловік мені каже:&# 187; Вийди з машини, я зараз розвернуся і поїдемо назад&# 187;.Я виходжу і чоловік почав спускатися на машині до озера і не впоравшись з гальмами влітає в це озеро.Побачивши це у мене починається істеричний плач, я сильно плачу, не можу зупинитися.А чоловік раптом опинився поруч і сидить ніяк не реагує&# 8230; і тут я прокинулася.
Якщо зможете розтлумачити мій сон надішліть відповідь мені будь ласка..
Заздалегідь вдячна!

Швидше за все, такі образи в цьому сні вказують на те, що ви можете зіткнутися зі значними перешкодами в побутових справах вашої родини.

мені наснилося; що брудна вода вилилася по всій кімнаті коли я її мила очі не відкриваються!

Здраствуйте! Що може означати мій сон: я перебуваю біля озера (брудного і мутного), а навколо мене дуже сиро, земля як після сильного дожтя, тобто всюди бруд, а й зелена травичка подекуди є, але сонця немає і погода похмура і мені не хочеться заходити в воду, але я якимось чином опиняюся в цьому маленькому озері (воно дуже маленьке і не глибоке) по коліно у воді, я йду до берега все ще по коліно у воді, вода каламутна, брудна і спокійна навіть вітру немає&# 8230; на цьому і закінчується мій сон.

Найімовірніше, таке ваше сновидіння говорить про те, вас чекають вкрай неприємні переживання.

Доброго дня! Допоможіть пожалойста вірно зрозуміти сон. сниться що &# 171; ми з чоловіком прийшли до моєї давньої подруги (НЕ віділісь років 5). А вона в тазики руками стираємо речі, і потім виливає цю воду з піною нам під ноги&# 187;. Я відчуваю, що сон не простий. Але не можу зрозуміти сенс.спасибі.

Коли тобі під ноги виливають брудну воду після прання брудної белья- це точно не добре. По-моєму, не треба ходити до подруги з чоловіком і взагалі краще поспілкуватися з нею для початку по телефону, якщо вже дуже хочеться поспілкуватися

Затопило туалет, вода чиста, черпав, але попередньо викинув все парасолі з туалету 🙂

Вітаю! мені приснився сон, ніби я на якомусь острівці, і настає вирує вода, дуже швидка течія. вода ні чиста, і начебто ні каламутна. Треба перебратися на інший берег, і його видно, але я не вмію плавати. поруч зі мною моя тітка, яка пропонує свою допомогу. Може це як то пов’язано з моїми подіями в реальному житті? У мене з чоловіком складні відносини, все йде до розлучення.

Найімовірніше, сон в якому на вас наступала така вода, найімовірніше, говорить про те, що ви можете опинитися в епіцентрі розвитку подій, на які не зможете впливати.

Вітаю. Мені постійно сниться один і той же сон, ніби я пливу по річці, оголена вода чиста кругом, берега, таквсе красиво, а під водою так бридко, всякі водорості проскользают по тілу, обвалаківают ноги, тіло. Уві сні страх встати на дно. Цей сон мені сниться вже протягом 5 років, не кожен день звичайно, але рази 3-4 на місяць повторюється. До чого б це? А ще буває, що я начебто відкриваю кран з водою, а закрити його не можу, а вода все ллється і ллється, я уві сні починаю панікувати і прокидаюся.

Ваш сон, в якому вас лякає підводний світ, швидше за все, відображення того, що за вашої зовнішньої відкритістю криються великі особисті проблеми.

Прослідкуйте, що відбувається з Вами після того, як сняться ці сни або до того. Адже вони Вам так часто сняться, що могли б помітити якусь закономірність. Якщо нічого не відбувається, пийте на ніч валеріанку або ще що-небудь заспокійливе. Але, тим не менше, як то кажуть, не знаючи броду, не лізь у воду-не купалися в незнайомому місці, якщо потрапите куди-небудь на природу

мені приснився сон, в якому я плавала в водоймі, і на мене якісь люди одягли костюм і якісь пристосування для пірнання. потім я тут же в воді знайомлюся з якимось молодим чоловіком, він мені подобається і ми повинні зануритися в воду. тільки я про це ще не знаю. ми стали занурюватися і це було дуже глибоко, я зрозуміла, що не можу зануритися до кінця, що мені не вистачає повітря і мені довелося відпустити руку цю людину і піднятися назад на поверхню води. при цьому у мене було деяке почуття жалю, що я не змогла поринути до кінця в воду з тим чоловіком.що це означає?в реальному житті у мене є молодий чоловік, відносини непрості

Ваш сон, в якому ви вели себе так, найімовірніше, говорить про те, що вам слід більше спілкуватися і проводити час в компанії.

Сни бувають порожніми. Адже не всі сни віщі. Якщо сон виявиться віщим, Ви в житті зробите як в своєму сні, відірветься і спливе. Все з Вами буде добре, не будете себе топити

Вітаю!Мені наснилося, що я стою на березі і дивлюся, як в бурхливій воді купається дівчина і вона починає тонути.Мій чоловік з яким ми не живемо її рятує.Але вона знову тоне.Я бачу, як вона з його рук вислизає і йде під воду.Він її знову рятує, але вона -спокійно попливе від нього в інший бік.

Привіт Аліна.
Сьогодні приснився мені сон, що Я перебуваю в басейні з хлопцем, в якого Я закохана, але ми не зустрічаємося.Ми обіймаємось, плаваємо і плином нас забирає на інший кінець басейну, який обривається водоспадом, внизу продовження басейну.Ми падаємо вниз, Я дуже міцно тримаю його за руку, боячись відпустити.Впавши в воду, продовжуючи тримати його за руку, намагаюся виринути..Сон був дуже реалістичним, Я відчувала, як мені не вистачає повітря уві сні, задихаюся..в результаті ми виринули і сон закінчився добре.
Скажіть, будь ласка, до чого сон?

Сновидіння, в якому були такі події в воді, найімовірніше, вказує на те, що вас чекають яскраві переживання пов’язані з цією людиною.

Добрий день, Аліна!Сьогодні вночі мені приснилося, що нібито я чую дзвінок і стукіт у двері квартири. Прокинувшись (уві сні), я відкривши двері побачила сусідів з нижнього поверху, які сказали, що ми їх заливаємо. Відкривши двері в туалет, я потрапила в величезну калюжу (видно трубу прорвало), але вода &# 171; не стояла&# 187; в квартирі, а чомусь витікала з неї в під’їзд (через відкриту мною вхідні двері) і по стояку до нижніх сусідам. Ніяких сварок і з’ясувань відносин між нами і сусідами не було. Якось все дивно&# 8230; Заздалегідь дякую.

Ваше сновидіння, в якому сталися такі події, найімовірніше, говорить про те, що ви можете опинитися в такому становищі насправді.

Наснилося, що я живу на першому поверсі. І виходжу на балкон і бачу простір все в воді. І вода поступово піднімається все вище і вище. Потім підпливають люди на човнах і вимірюють на скільки вода піднімається. І кажуть, що життю нічого не загрожує. До чого б це?

Доброго дня! Мені наснилося, що я стояла на березі ставка. Не можу сказати, що вода була кришталево чистою, але вона і не була каламутною і брудною. Я б сказала, що типова вода для такого водойми. Поверхня води була спокійною, без мерехтіння і будь-яких хвиль. І я вирішила викупатися у воді. Вода була комфортної температури, мені було приємно в ній. До того ж, чомусь перед виходом з води, я в воді змінювала купальник. Можете пояснити про що говорить мій сон?

Ймовірно, вода в цьому сновидінні символізує щось нове суспільство, в яке ви незабаром ввійдете.

Вітаю! Приблизно півроку тому приснився сон, в якому я ходжу по воді. Таке сталося вперше. Йшла я по знайомому мені озеру від старої зруйнованої за часів Великої Вітчизняної війни церкви Петра і Павла (спиною до неї) уздовж берега до пляжу. Поруч зі мною хтось йшов, якщо мені не зраджує пам’ять, тримаючи мене за руку. Але хто не пам’ятаю. Пам’ятаю тільки, що він був мене вище, але не як людина, а рази в півтора-два, і від нього виходив світло. І день теж був світлий, але чомусь навколо нас світла було більше. По воді йшла як по дзеркалу, тільки немов на ньому був тонкий шар води, який змочував ноги (йшла босоніж). І то велика відстань між одним берегом і іншим (десь 2 км) подолали дуже швидко, немов кроки наші були ширше&# 8230;
Ось такий дивний сон. Якщо нескладно, підкажіть, що він може означати?

Ваш сон, в якому ви ходили по воді, швидше за все, був попередженням про те, що вам слід бути готовою до того, що надасться шанс прийти до щастя і процвітання.

Вітаю ! Весь сон я кілька разів робила такі дії&# 8230; необхідно було пірнути і не дихаючи під водою виринути з під містка. Вода була леляная, чиста, зверху по-моєму був лід, я без праці кілька разів зробила це. Виринувши на берег я відчувала бадьорість від крижаної води. Дякую за допомогу !

Мені наснилося, дочка падає з обриву в брудну каламутну воду з водоростями і неспливаючі, але я її бачу, знайомий один кидається в воду за нею і підіймає її і ставить на ноги, там було мілко, а руки у неї все в грязі з дна муть тримає в кулаках!Що все це означає.

Вітаю! Наснилося ніби нас затопили сусіди. Але води було небагато, на стелі в одному кутку в кожній кімнаті крапельками звисає. До чого це? Заздалегідь вдячна!

Доброго дня!
Допоможіть, мені приснилося що я стою в чистою блакитною воді, там дрібно і я бачу піщане дно в ній плаває мальок і я його ловлю&# 8230; потім я поварачеваюсь і бачу що стою в каламутній воді і в ній великі карасі я теж їх починаю ловити, що б це значило підкажіть!
Велике спасибі вам!

Здрастуйте, скажіть будь ласка, до чого сниться те, що я падаю в воду. Розповім точніше, уві сні я їхала в трамваї, і раптом нас збиває інший трамвай, 2 рази, я вирішивши розповісти про все це родичу своєму, так ось ми їдемо в маршрутці, по трасі, вже темно на вулицях, раптом дорога закінчується, і перед нами, що в дусі обриву, водій захотів його як то обійти, але не зміг, і авто занурилося у воду, було погано видно, я виплила, родич, як виявилося теж, але в машині залишалися люди, і я розривалася між -вижіть самої -або-врятувати хоч кого нібудь- вибрала друге, пірнула в глибину води, але на щастя все почали випливати, оказавщісь на березі, я помітила, що одна жінка не врятувалася, особи її я не бачила, так як воно було занурене у воду. Так як берег був крутий, мені протягнули руку і витягли мене з води&# 8230; Після я прокинулася. Знову заснула, і знову вода, вірніше я стояла біля причалу, ясний день, кристально чиста вода, я стою на краю, і просто тупо падаю в воду, від втрати рівноваги, і знову мені простягають руку, і я вибираюся. Мене цікавлять дві речі, два сну поспіль, з перервою на пів години, в 2х снах падаю в воду; і друге в 2х снах мені простягають руку і витягають з води. Вибачте, що так ємко.

Те, що в цьому сновидінні ви впали в воду, ймовірно, говорить про те, що ви може виявитися в незвичній обстановці.

я була уві сні і усвідомлювала що це сон, вирішила покупатися уві сні, різко вода оточила мене повністю, навколо стало темно. Намагаюся виплисти, починаю задихатися, хочу прокинутися. Страх, все занадто реально! різко з’явилося відчуття, ніби гравітації немає, я не в воді а просто в темряві, борюся. Чийсь моторошний сміх, дзюрчання води про.про та ось я прокинулася, нереально страшно.. Чи не могли б ви мені допомогти пояснити че до чого мені наснилося? 🙁

Сновидіння, в якому вас оточувала така вода, швидше за все, говорить про те, що ви можете опинитися в безвихідному становищі.

Вітаю ! Мені наснилося . що чиста, прозора вода виливається з каструлі по квартирі, я хочу цю воду прибрати, але як такої її немає. І наснилася в кімнаті, де трохи води, кішка, яка вже скоро як рік померла. Допоможіть це пояснити. будь ласка !

Я побачила уві сні, як на моїй кухні наливається чиста, холодна вода з під крана в чайник і починає литися через край на раковину, стільницю. Я швидко вимкнула воду і пролилася стала витирати ганчіркою. І в цьому ж сні далі я бачила свої золоті сережки, які не нові, не старі, звичайну пару, але не на себе а в руках. Допоможіть будь ласка розтлумачити сон.

Привіт, мені приснилося що я виливаю воду з вікна. Останнім часом мені сняться дивні сни, спочатку приснився смерч, що я в нього потрапила. Потім наснилися змії, але від них мене врятував колишній хлопець з яким ми зараз не спілкуємося і тепер приснилася вода. Що б це значило? Допоможіть будь ласка розтлумачити сон. Заздалегідь дякую.

Вітаю! Сниться часто море або океан. Причому іноді вода чиста, блакитна, прозора, а іноді навпаки каламутна, шторм. І я завжди боюся вступити на дно. Роз’ясніть будь ласка. Буду вдячна.

Аліна, здрастуйте! Мені днями наснилося, що я стою на рейках, їх багато &# 8212; тонкі, товсті, що переплітаються. Там, де вони закінчуються, я перед дзеркалом накручую волосся плойкою. Десь за спиною мій колишній чоловік, я знаю, що він там, але його відображення в дзеркалі немає &# 8212; дивуюся. Потім йду мити підлогу, набираю воду в тазик, вода нічінает темніти і почорніла зовсім. Виходжу в передпокій, а вода витекла і туди. Повертаюся в ванну і бачу, що чорна &# 8212; чорна вода прямо на очах піднімається у ванній і в раковині. Я не можу нічого з цим зробити, я змиряються, опускаю руки, розумію, що зараз вся квартира піде під цю чорну воду і, раптом, до мене доходить &# 8212; я запускаю руку в ванну в цю воду і витягаю яку &# 8212; то ганчірочку, яка забила зливний отвір. вода йде &# 8212; я щаслива. В цей час я чую, як за моїм колишнім чоловіком зачинилися двері &# 8212; він кудись пішов. На душі стало добре, думаю &# 8212; Зараз отмою всю підлогу від цієї чорної води, і, як ніби нічого й не було.

Сновидіння такого змісту, швидше за все. говорить від ом, що ви прийшли до результату уникнути якого було неможливо, вам доведеться змиритися з неприємними обставинами.

Привіт Аліна! Сон приснився моїй мамі про мого хлопця. Вона побачила його уві сні, як він пішов до озера і вступив в нього. А мама його просто бачила, але вони не привіталися. Чи може це означати для нього нову любов і нові відносини? У нас є труднощі зараз у відносинах. Ще у нього проблеми на роботі.Допоможіть розшифрувати, будь ласка!

Вітаю!
Наснилося, що з водопровідної труби у ванній кімнаті у батьків сочиться гаряча вода маленькою цівкою, а навколо пар. Що б це могло означати?
Заздалегідь вдячна.)

Привіт Аліна.
наснилося, що я з групою людей, і ми постійно тікаємо від кого-то поганого. ми збираємося в будинку і розуміємо, що нас можуть знайти в цьому місці і потрібно бігти. Я вдягаю нові кеди, беру сумку з речами, підходжу до вікна і бачу, що навколо вода не прозора, але і не каламутна, а такого темно-синього кольору, при чому вода мене заспокоює і ми туди стрибаємо і пливемо в якусь секретну місце, де нас не знайдуть. плисти легко і приємно, і я це роблю із закритими очима&# 8230;
до чого все це сон?

Сновидіння, в якому було таке втеча, швидше за все, відображає вашу неготовність зустрітися віч-на-віч з перешкодами в житті.

Вітаю. Допоможіть будь ласка, протягом підлозі року обсалютно кожен день сниться вода, але кожен раз все по різному: то чиста, то каламутна, то темна, то брудна, річка, озеро, струмок, болото і мої дії кожного разу різні то купаюся то ходжу, то тону, то просто дивлюся, то рибу ловлю. Толкавать через сонники беспалезно бо седня одне, а завтра інше, але обов’язково уві сні присутня вода. Мені вона вже не дає жодного спокою, втомилася ні як не можу позбутися від снів з водою. прощу допоможіть! що б це все означало? як позбутися від цих снів?

Сни, в яких багато води, описані вами, мають кожен своє індивідуальне значення, відображають різні ситуації вашому житті і її мінливість.

спасибі за відповідь, найчастіше сниться саме темна вода, за сонником означає смерть, це вказує на мою смерть? або смерть моїх близьких?

Вітаю!! хотіла б розуміти значення етого сну, допоможіть будь ласка.
я в дитинстві дуже часто була в літку місці.так ось, наснилася мені річка, з камінням за якими можна перейти всю річку, а кругом росте осока, так яскраво, все зелене. я з ким то була і мені потрібно було потрапити на інший бік річки. я невпевнено перепрігівала з каменю на камінь, зупиняючись щоб подивитися на воду, але свого відображення в воді я не бачила, толька дуже маленькі хвилі&# 8230;

Сновидіння ваше, найімовірніше, говорить про те, що незабаром ви зможете подолати важливе для вас перешкоду.

Вітаю! Сонячний літній день. Незнайомий чоловік поливає крижаною водою з пожежного шланга, неможливо врятуватися і я знаю, що загину від холоду.

Вітаю! Наснилося, що я зайшла додому в квартиру, а там унітаз і раковина затоплені, вода виливається на підлогу, але вода чиста. Я беру ганчірку, щоб зібрати воду, але вода так швидко ллється, що я сама не справляюся. Подзвонила мамі або сестрі, щоб покликати на допомогу.

Привіт, сьогодні уві сні я хотіла перебратися на інший берег і попливла вода була брудна (частки землі були всюди) і було сильна течія і якби мені не допомогли б уві сні (людина тримав мене за руку і допомагав плисти), то мене знесло б.

Доброї ночі, приснилося, що у мене стоять дві великі пляшки мінеральної води найчистішої і прозорою, я наливаю воду в чашку і з насолодою випиваю, до чого це? спасибі

Моїй мамі приснилося, що стоїть вона на березі і передньою стіною виростає вода і спілкується з нею змінюючи форму / типу відкриває ізакривающій рот / мама каже:&# 187; Ось бачите, я ж говорила, що вода жива, а ви мені не вірили&# 187;.

Допоможіть будь ласка розтлумачити сон, приснилося що в будинок моєї мами зайшов каналізаціонщік, не спитавшись, при цьому мав свої ключі, коли я намагалася відкрити двері, виявилося що вона відкрита і звідти різко вийшов каналізаціонщік, я здивувалася і навіть не встигла обуритися, заходжу в будинок , а там він забув щось вимкнути, і на підлозі через мокрі килимки дуже повільно тече прозора вода, чується легкий шум поточної води, я запанікувала, в будинок зайшов свекор, швиденько вимкнув кран і ми обидва були задоволеними. Скоро весілля, поки я не замужем, щоб це все означало. велике спасибі.

Вітаю. Снилося, що я перебуваю в місці &# 8212; типу парку, все розпливчасто, день, тепло. Я відчуваю, що перебуваю в досить просторій масі народу (але нікого не бачу, так як мій погляд спрямований на долоні, смутно видно проходять чиї то ноги молодих людей) і виявляю у себе в долонях чисту воду. При чому вона не просто перебуває у мене в долонях, а не великий воронкою (вир) в долонях кружляє, злегка расплёсківается через крутіння і не виснажуючи тримається в долонях. Коли я виявив воду я спочатку скріпив долоні сильніше боячись пролити, а коли зрозумів що потік ніби виходить з моїх долонь, розслабив напруга долонь і я був трохи-радісно здивований.

Сновидіння такого плану, найімовірніше, говорить про те, що ви можете отримати потрібну вам підтримку.

Допоможіть&# 8230; приснився батьківський будинок (в якому ми недавно зробили ремонт) в ньому величезний стіл, за яким сидить велика кількість людей різних (що живуть і пішли, родичі, товариші по службі і незнайомі). потім&# 8230; зі стелі на цей стіл починає литися вода (струмінь чистої води, як фонтан). Мій чоловік починає закривати цей струмінь, потім я повинен звідкись вискакувати йому на допомогу і разом нам вдається забити цей струмінь дошками.

Сновидіння подібного змісту, найімовірніше, говорить про те, що ви будете здивовані приємним сімейним подією.

Доброго дня
З суботи на неділю приснився сон, ніби я купаюся в морі,
але дуже далеко від берега, пливу і пливу, а вода чиста, але вирує,
а потім бурхливий потік підхоплює мене і несе до берега, як у водоспаді, тільки потік мчить не вниз, як то вгору і мене несе цим потоком, а у мене відчуття таке, що мені добре, весело, потік виносить мене на берег і я легко виходжу з води.

Привіт, допоможіть зрозуміти мій сон!
Мені наснилося, що я йду по стежці з води з хлопцем (ми з ним вже давно розлучилися), навколо хвилі, але там де йдемо ми вода спокійна.

Вітаю! Приснився такий сон: ніби, я на прийомі у лікаря, він йде в сусідній кабінет, начебто, вимити руки і раптом на підлозі починає з’являтися вода: чиста, холодна&# 8230; вже сантиметрів 10. При цьому підлогу яскраво помаранчевий. Розштовхати, будь ласка, сон?

Вітаю!
Мені сьогодні приснився такий сон. Я стояла у воді, зверху покритий товстим шаром білого іскристого снігу. Було відчуття, що наближається холоду. Не було відчуття, що я стою в будь-якої ємності, але так само це не була річка, озеро чи щось в цьому дусі. Просто кругом на поверхні був сніг, а внизу вода. Раптом хтось (особи я не бачила) почав вливати з бака крижаної води. У цей момент я піднялася на поверхню (як би попливла). Крижана вода пройшла по дну, не зачепивши мене. Про що це??

Те, що ви були в такому місці в цьому сні, найімовірніше, говорить про те, що ви можете опинитися а хорошому положенні для початку нової справи.

Вітаю! приснився сон в якому було дуже багато води&# 8230; Спочатку я бачила якусь кімнату, де на ліжку вода, як ніби замість ковдри і я цією водою управляю.. типо у мене щось в руці і куди я це направляю, туди і тече вода, піднімаю руку вгору і вода злітає теж вгору.. це бвило дуже красиво і незвично, вода була дуже прозора і красива, вся переливалася.. я як заворожена на неї дивилася. потім снилася каламутна вода, на кшталт якогось озера.. і я стрибаю в неї прям в одязі, по на надувний матрац, тобто навіть на намокає&# 8230; потім це озеро знайшло обрис басейну з прозорою водою, в якому я вже плавала.. Підкажіть будь ласка до чого такий сон?)

Така кількість води у вашому сні, швидше за все, вказує на те, що ви можете пережити прихід в своє життя негативних тенденцій.

Вітаю! Сьогодні приснилося 2 сну такого змісту: 1-й значить: я була на морі, з подругами і хлопцем, ми перебували в якомусь маленькому приміщенні прям на березі моря, сиділи, спілкувалися&# 8230; І раптом починається ураган. З моря став дути сильний вітер і стали утворюватися величезні хвилі, які йшли на берег. Вода була якась не зрозуміла, темно-зеленого кольору. почалася паніка. Я стала вибігати з цієї будівлі зі своїм хлопцем. Він побачив вишку берегової охорони, там була на ній рація. Він взяв її і почав кликати допомогу, але рація не працювала, він став перевіряти провід який йшов в землю і виявилося що провід обірваний і частина його була просто закопана в пісок. Він взяв цю рацію з собою, щоб потім розібратися з начальством берегової охорони. Потім почався 2й сон: сниться мені Київ, зелень, парк, так все красиво, була Я, мій хлопець, брат двоюрідний, моя мама і бабуся. Я йшла і захоплювалася красою навколо. Дивлюся попереду серед річки стоїть пам’ятник великий, вже не пам’ятаю чи то дівчина, чи то чоловік, а біля ніг монумента стоїть великий мішок із золотом. Ми йдемо брат несе мій фотоапарат і каже: можна я його розберу? я: немає! він: я хочу подивитися що там всередині, як влаштований. Я заборонили. Потім я кажу братові: пішли сфотографуєш нас … А мама з бабусею пішли на алею на лавочку. Ми втрьох пішли до огорожі за яким була річка і цей монумент. Бачу, підходимо, праворуч знаходиться гірка залізна, на яку тут можна залізти і по ній скотитися прям в цю річку … йдемо далі і починається якась грунт не стійка, як болотиста … води по щиколотку було. Я з хлопцем стаю біля огорожі, брат починає фотографувати і подскальзивается на цій болотистій грунті і падає в цю воду з фотоапаратом. Потім я бачу що я сиджу витираю фотоапарат від води і плачу … Що він хотів його розібрати і так вийшло що все одно його зламав. Потім бачу вже приміщення якесь дивлюся лежить мій брат з перебинтованою голвоой і правою рукою, а на лівій руці була ампутована кисть!Це від цього падіння. Я була в шоці. Починаю дзвонити в швидку допомогу, але не можу додзвонитися! (Прям як з рацією, яка не працювала).
Розтлумачте, будь ласка, цей сон. Він навіває таку тривогу. ((((

Сновидіння, яке містило такі образи, найімовірніше, вказує на те, що ви можете опинитися в атмосфері недовіри і негативних висловлювань на вашу адресу або на адресу кого-то, хто вам не байдужий.

Наснилося що з подругою боролися жартома, і впали в яр з водою, обидві. Коли падали, мені було страшно потомучто вода була поганою, але коли ми занурилися в воду і почали опускатися на дно, я відкрила очі, вода була чистою, і такою спокійною. Ми почали випливати, я виплила, на цьому сон закінчився.
в житті мене кинув чоловік, зараз складно, шукаю відповіді на свої питання хоча б у снах, може це і нерозумно?

Ваш сон, швидше за все, говорить про те, що атмосфера в спілкуванні з цією людиною може загостритися, однак причин для цього ви не побачите.

мені наснилося що будинок моєї подруги заливає чистою водою.вода сильним потоком лилася з вікон..підкажіть будь ласка що це означає.

До чого такий сон? : Я і маленька дівчинка тримаємося за руки, стоячи в море, біля берега, сміємося один одному, а мої ноги як би засмоктувало в море (назад)

Вранці мені наснилося: Лечу на літаку екскурсійному і близько пролітаємо водоспад в красивому місці, Потім бачу греблю і найглибше озеро але воно дуже чисте і прозоре. і гладь спокійна що в ній пробігають по березі хлопчаки відбилися. потім я стала і пішла по воді і подумала що це лід, але раптом впала в воду вода чиста і прозора і неглибока у країв. потім йшла в натовпі, обернулася щоб побачити сина, але побачила жінку -кіргізку або казашку. Все яскраво бачила

Ваш сон, в якому була вода, найімовірніше, говорить про те, що скоро події почнуть розвиватися без вашої ініціативи і дій.

Сни про воду останнім часом сняться часто. Вчора снилося що я вчуся зупиняти хвилі. При цьому заходжу в море, і йду по поверхні води на зустріч хвилі і першу ж хвилю виходить призупинити. Всі ці здібності для мене уві сні було несподіванкою.

Мені наснилося, що я стою на острівці посеред затопленої місцевості, в низині. Ліворуч і праворуч метрах в 10-20-ти вже сухо і видно стежки наверх. Вода сталевого кольору, навколо острівця плавають дрібні сірі рибки. У 2-х метрах від мене стоїть жінка з стегна у воді і збирає з води устриці. Зліва на стежці мій чоловік, він перескочив по бугоркам через воду і простягає мені руку, а я страшенно не хочу замочити ноги і себе і плачу, кричу в істериці, що не піду.Допоможіть, будь ласка, розібратися!

Подібне сновидіння, найімовірніше, говорить про те, що ви можете опинитися в атмосфері, яка буде на вас серйозно тиснути.

Привіт, поясніть будь ласка мій сон.Мені пріснідось, що чоловікові подарували пдводную човен, а від туди з какойто шланги текла прозора і приємна на смак вода і я цією водою напувала всіх людей.спасибі заздалегідь.

Мені наснилося, що мій чоловік мені хоче зробити подарунок, і починає з якою то штуки (як груша) лити мені воду в рот&# 8230;&# 8230;.не знаю до чого я ще в цьому ж сні собі шкіру з губ відкушувала&# 8230; не знаю навіщо&# 8230; А далі його гладила інша&# 8230; мож все взаємопов’язано?&# 8230;

сон бачила вчора
мені наснилося що я наливала воду в ванну.Спочатку вода була не дуже чистою але і не брудною.Потім я вийшла з ванни і через деякий час знову заходжу.І бачу повну ванну наповнену дуже брудною водою! я хотіла сунути туди руку, але тут заходить моя мати і каже: не смій пхати, дивись вода яка!я відповіла: ой правда і вийшла з ванної.після сну було неприємне відчуття ..

я повзу по проваленому в воду мосту, повзу бо міст дуже вузький і я боюся впасти.Раптом з води вистрибує рак і чіпляється мені в руку, мені боляче, але я доповзла до кінця, відчепила раку і поклала його в таз, думаючи, що мені ніхто не повірить

Доброго дня! Мені приснився новий великий світлий будинок, в якому ми зібралися всією родиною, а в реалі ми з чоловіком поки не можемо жити разом, але бажаємо і ось в сні ми всі разом. А в будинку великий хол, з вікнами по обидві сторони дверей, з яких ллється прямо світло сонячний. Двері відчинені, а над нею на весь отвір дверей, ллється зверху, як фонтан, чиста вода. Я чоловіка питаю що це, він відповідає, що зараз так модно &# 8212; отака новинка &# 8212; водяна завіса. Вода ллється, але в будинок не потрапляє&# 8230; Я так замилувалася таой оригінальністю, красиво було&# 8230;

Мені наснилося, що я чи то ходжу, то чи літаю над водою. Це якась велика річка, а вода чиста, прозора, але є не великі хвилі. Зі мною поруч чоловік, але не пам’ятаю хто, по моєму навіть він змінюється, то знайомий, то немає, це він мене взяв з собою і відчуття уві сні приємні.

Вітаю!
Мені наснилося що я сиджу в кріслі і в воді, вода приблизно до пояса мені. Я сиджу і розглядаю фотографії. Я повернула голову направо і бачу як в моєму напрямку по воді їде велика машина Джип, я навіть приблизно розібрала марку авто, але я точно знаю що машина до мене не доїде, а різко розвернеться &# 171; на ручнику&# 187; і мене сильно обіллє водою. Також за моєю спиною я бачу велосипедиста, який їде по доріжці на рівні води. У той же час на якийсь момент я опиняюся на човні &# 171; моторці&# 187; або катері і я бачу бризки води, які вилітають з під мотора.Через якийсь час вода починає прибувати, вона намочила мені фотографії, але чи то вони не намокли, то я не засмутилася, що вони намокли. Я прокинулася з якимось почуттям занепокоєння, хоча розуміла, що нічого страшного не сталося.
Допоможіть будь ласка правильно зрозуміти мій сон. спасибі.

вітання . Мені наснилося ніби я бігла кудись під дощем . Він був невеликий . Але було похмуро . І промокла тільки одна голова

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ