Сонник Воблий 😴 наснилася, до чого сниться Воблий уві сні бачити

За сонником, вобла – віщує про те, що всі ваші сподівання розбагатіти марні.

Що робили з воблою уві сні?

Сниться їсти воблу ▼

Наснилося, що ви їсте воблу – хтось із близьких може вас зрадити.

Уві сні запивати воблу пінним напоєм ▼

Сон, в якому ви запиваєте воблу пінним напоєм – передвіщає, що всі ваші вороги будуть безсилі перед вами.

Купувати воблу уві сні ▼

Сниться, що ви воблу купуєте – весело проведете час в дуже приємній компанії.

Яка вобла приснилася?

Наснилася плаваюча вобла ▼

Якщо вобла приснилася плаваючою в водоймі – удача стане вашою вірною супутницею.

Сниться зіпсована вобла ▼

Зіпсована вобла уві сні – попереджає про погіршення самопочуття.

Тлумачення схожих снів:

Уміння тлумачити сновидіння – це цінний дар, тому що часом саме уві сні свідомість дає нам найглибші і важливі підказки.

Наснилася Воблий, але потрібного тлумачення сну немає в сонник?

Наші експерти допоможуть Вам дізнатися до чого сниться Воблий уві сні, просто напишіть сновидіння в форму нижче і Вам пояснять що означає, якщо уві сні бачили даний символ. Спробуйте!

Привіт, мені приснився сон до обіду. Начебто я дивлюся на воблу, вона була середніх розмірів, і у неї повне черево ікри, ікра була яскраво-оранжевого кольору.

йду як би по вулиці і подивилася на сусідній будинок, а там як би на балконі висить вобла різних розмірів і з різних видів риб, я здивувалася, такій різноманітності і їх кількість

Через двері раптово вискочила вобла зі згинаються ніжками. Вони дуже добре функцірніровалі. Вобла була очищена без голови і хвоста, випотрошена. Вона швидко скакала на мої ноги і хотіла напасти на мене. Я тікав від неї.

ловив рибу воблу на річці біля берега прям близько деревах на вудку. і ловив швидко і покладав в мішок потім встав і побачив що цих риб у воді видно їх прям можна руками взяти звідти.

Наснилося РОДИЧІ (ТЕТЯ І ДЯДЯ), В РУКАХ У КОЖНОГО ПО вобла. ПОЧИНАЛИ ЇЇ Є.

мій друг, давно померлий від якої хвороби іноді мені сниться і сьогодні він хотів як би залишитися зі мною, бачила дуже чітко і близько його, але його хтось викликав, на кшталт його начальник і він мене покинув і тут до мене і моєї який -то близькій подрузі або моєму другому &# 171; я&# 187;, підходять два мужика пещені повненькі і оточують своїм хтивим бажанням, але не доторкаються і ми з подругою йдемо, / вона була молодша за мене / і я вже сідаю в якийсь автобус зі своїм багажем, умовляючи водія довести мене за двісті гривень , він погоджується і я дістаю два квитки в похід в театр і ними розплачуюсь і він не проти, а мені з моїм багажём так затишно і хтось мені каже:&# 187; Поїхали в село до однієї знайомої, там ці мужики її мають по чотири людини а то і більше, я відмовилася і мене хтось нагородив воблою, цілою купою видно добре засолених і просушеної, після цього я прокинулася і представила, як мою знайому терзають ці мужики, у мене аж сльози з очей полилися.

Мені наснилася вобла, я дуже хотіла її з’їсти. Але по запаху і за смаком вона оказалсь дуже солоної.

Привіт во не тримала одну вобоу середня діва, трепечеться, в руках жива, блищить луска. Потім бачила великі сазани когбулно вони смажені але живі. І великі все вони були в автобусі зі мною я купувала у жінки вона везла їх і потім вся, риба на землі виявилася велика, сазан

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ