Сонник до чого сниться заєць (білий, сірий) уві сні

У своїх нічних мареннях ми стикаємося з безліччю образів. Одні вражають нашу уяву до інших ми ставимося з обережності, а треті викликають у нас легку посмішку. Але щоб ви не побачили уві сні, все це має особливе значення і може повідати вам про майбутнє і про сьогодення.

Самим швидким і в той же час самим боягузливим слов’яни вважали саме зайця. Це тварина відрізнялося хитрістю, спритністю і спритністю, а також умінням уникати неприємних ситуацій. Він символізував на Русі яскраву, швидку молоду енергію.

Але яке ж значення цього образу у сні? Спробуємо дізнатися, до чого сниться заєць. Для цього подивимося в сонник, заєць зв’язується з внутрішнім страхом з одного боку і удачливістю з іншого.

На підсумкове значення сну будуть впливати різні акценти. Тому не полінуйтеся записати весь сон і пробудження, так як протягом дня образи забуваються, або підміняються іншими.

Ось, на що вам варто звернути увагу при аналізі:

  • Білий чи сірий?
  • Де зустріли?
  • Боявся або нападав?
  • Зловити зайця чи вбити?

Зовнішній вигляд

Щоб зрозуміти, до чого сниться заєць, важливо згадати колір шубки. Не завжди у видіннях вона може бути звичного для вас кольору, тому не дивуйтеся.

Якщо заєць був білий, то чекайте успіху в справах. Вам вдасться в один момент стати дуже впливовою людиною. Так само, як вважає слов’янський сонник – заєць білого кольору це символ вашого терпіння, вміння чекати і не лізти на рожен. Сірий зайчик навпаки, говорить про можливі чутках на роботі. Не піддавайтеся на провокації і ведіть себе якомога стриманіше і зібраніше, несіть себе з гідністю.

Якщо вам приснився заєць рудого окрасу, то знайте, що це символ багатства і достатку. Якщо ви на даний момент не відчуваєте себе досить забезпеченим, то у вас все попереду, ще трохи і зірку можна буде помацати своїми руками.

Бачити чорного як смола зайця, означає, що вас чекає невелика проблема. Причому ви витратите на її рішення досить багато сил і часу, але як тільки все вирішиться, перед вами відкриється нова двері.

Якщо вам сняться зайці дивною, неоднорідного забарвлення, то це означає, що вас чекає період невизначеності. У ньому приємні події будуть змінювати менш приємні і в такому круговороті пройде деякий період часу.

Далі, щоб зрозуміти, до чого сниться заєць, зверніть увагу на його розмір. Маленький кролик це символ вашої доброти і чуйності. А ось бачити величезного зайця, означає, що вас чекає великий успіх. Також, такий сон може говорити про те, що вас сприймають як людину великої душі.

Далі зверніть увагу на те, де ви його зустріли. Якщо ви побачили кролика в його природному середовищі, в лісі, то означає, що незабаром ви опинитеся в місце, де вам буде дуже комфортно. Якщо вам приснився заєць в місті, біжить тротуаром, означає, що вас чекає непроста трудова тиждень. Вам доведеться викластися «на повну котушку», щоб досягти результату.

Якщо білий кроль виявився у вас вдома, означає, що ваш будинок – це ваша фортеця, де ви проводите більшу частину свого часу. Але вам слід хоча б іноді виходити на вулицю, для того, щоб енергія всередині вас не застоювалася, а циркулювала.

Бачити зайця в клітці, означає, що ви самі загнали себе в кут і від цього страждаєте. Не варто себе мучити і катувати, краще від цього не стане. Навпаки, дайте собі поблажку, і життя заграє новими фарбами.

Хто і що робив?

Далі розбираючись з тим, до чого сниться заєць, зверніть увагу на його поведінку і стан. Якщо тварина вас боялося, означає, що вам пора послабити хватку і проявити великодушність по відношенню до оточуючих. Якщо кролик в сні вас вкусив, то це означає, що ви дуже довіряєте своїм близьким. Деякі можуть не оцінити вашої турботи і повести себе агресивно.

Якщо тварина не звертав на вас уваги і спокійно прогулювалися, означає, що ви перебуваєте в стагнації. Вам необхідно почати рух, почати щось створювати і проводити, інакше цей застій може перерости в болото, яке поглине вас з головою.

Якщо кролик уві сні гнався за вами, то вам слід бути обережним. Найближчим часом не робіть ніяких серйозних дій і уникайте прийняття відповідальних рішень. Бо ситуацією в даний період ви не керуєте.

Якщо вам сниться заєць, який застрибнув до вас на руки, значить, чекайте добрих звісток. Також таке бачення може передрікати вам подарунок від дорогої людини.

Щоб прояснити для себе сни, які відвідав косою, зверніть увагу на свою поведінку. Як ви реагували на тварину, як себе вели і що відчували.

Якщо ви йшли слідами, які залишив кролик, значить, незабаром у вашому житті з’явиться справжній покровитель, а в чомусь навіть і сталкер. Він покаже вам новий, абсолютно невідомий світ, що дозволить вам стати більш успішним і щасливим людиною.

Тікати від зайця у сні, означає, що ви не довіряєте собі. Ви намагаєтеся змінити хід подій і втекти від своєї суті. Не потрібно цього робити, чим старанніше ви тікаєте, тим швидше наближаєтеся до того, чого хочете уникнути.

Зловити косого голими руками, означає, що ви спритний і удачливий людина. Зловити зайця в капкан, означає, що незабаром ваші дії окупляться сповна, і те, що ви намагалися отримати, нарешті буде вашим. Зловити і вбити кролика в баченні, означає, що людина ви не м’якосердий. Ви практично нічого не боїтеся, тому що постійно переборювати свій страх.

Шукати тварину у лісі, означає, що ви займаєтеся справою непростим і навряд чи воно приречене на успіх. А ось якщо кролика уві сні ви все-таки знайшли, то це говорить про те, що за періодом труднощів настане період удачі.

Є заячину у сні, означає, що незабаром вас чекає вельми незвичайний період в житті. Ви зможете реалізувати всі свої давні мрії. При цьому світ від вас практично нічого не попросить взамін.

Якщо у сні ви розводили кроликів, то такий сон обіцяє вам успіх вашої справи вже на початкових етапах. Але будьте уважні і обережні, вашу справу може швидко закінчитися, як і почнеться.

Купувати зайця у сні, означає, що вам зараз не вистачає швидкості. Ви повільний і дуже педантичний чоловік. Вам необхідно або поспішати самому або знайти собі швидкого помічника.

Як бачите, нічні мрії можуть розповісти нам досить багато. Головне, вміти правильно тлумачити те, що вам нашіптує несвідоме. Пам’ятайте, чим краще ви дізнаєтеся сни, тим краще розумієте себе. Автор: Дарина Потыкан

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ