Сонник Вниз 😴 приснилося, до чого сниться Вниз уві сні бачити

За сонником, сон в якому ви спускаєтеся вниз – віщує переоцінку ваших життєвих цінностей.

Якщо при цьому вам сниться, що ви опинилися в печері або під землею внизу – вас чекає невелика подорож, яке вас дуже обрадує.

Як ви спускаєтеся вниз уві сні?

Сниться котиться з гори вниз на велосипеді ▼

Котиться уві сні з гори на велосипеді вниз – слід почати вести здоровий спосіб життя.

Як ви бачите спуск вниз уві сні?

Наснилося ліфт спускається вниз ▼

Сон, в якому ви дивитеся на що спускається вниз ліфт – свідчить про те, що вам погрожували серйозні проблеми, але доля відвела їх від вас.

Кого ви бачите внизу уві сні?

Сниться друзі стоять внизу ▼

Сниться, що ви стоїте на вершині, а ваші друзі чекають вас внизу – домігшись успіху, ви можете впасти в гординю.

Тлумачення схожих снів:

Уміння тлумачити сновидіння – це цінний дар, тому що часом саме уві сні свідомість дає нам найглибші і важливі підказки.

Наснилося Вниз, але потрібного тлумачення сну немає в сонник?

Наші експерти допоможуть Вам дізнатися до чого сниться Вниз уві сні, просто напишіть сновидіння в форму нижче і Вам пояснять що означає, якщо уві сні бачили даний символ. Спробуйте!

Наснилося, як я тримаю кребко правою рукою свого діда, а лівої свого сина і ми біжимо вниз по сходах такий, як в багатоповерхівках, т.до.внизу має що то статися, але мене розбудив дзвінок.

Вітаю. Спочатку снилося те, що мій хлопець пішов до моєї подруги кращої, я його люблю. і дуже боюся втратити, потім вони опинилися в якійсь квартирі, я їх шукала, поки шукала, села в ліфт, піднялися з якимось молодим чоловіком на 15 поверх, і назад як з обриву полетіли вниз. якимись уривками снилося. потім я знайшла на вулиці цуценя німецької вівчарки, зовсім крихіткою був. хлопчик як я зрозуміла. потім в якомусь торговому центрі виявилася, так само їздила на ліфті і так само страшно всередині було.

уві сні ми з чоловіком від кого-то тікали і скотилися по сходах кілька прольотів. Сходи часи була зі сходами, а деякі ділянки були гладкі як пандус.

Старовинне місто як в Італії і я стрімко бігу по мрамарная сходах в низ&# 8230;.так швидко як в реальному житті не бігала прямо качусь по сходинках.майданчики і сходи в Саторі місті..віяло сутінки&# 8230;.і я біжу сама не знаю куди&# 8230;..звідкись вискакувати до автобусу старому який чомусь стоїть як на стоянці. в ньому мій хлопець&# 8230;.я думаю ось як дивно що його знайшла там..він там стоїть&# 8230;.. я піднімаюся в цей автобус і кажу йому то щось на зразок того я тебе відпускаю ти вільний від мене&# 8230; а він мовчить&# 8212; тільки слухає

деякий час я не бачила свого знайомого, а пару днів назад мені приснився сон що я його шукала дивлюся він по леснице вниз спускаеться я пішла за ним зву його покликом, а він як Бутт не він, а потім я прокинулася . Підкажіть що це значить ?!

З колегою хотіли спуститися крутими сходами до виходу але різко ноги не втримали і ми скотилися вниз по гладкій дерев’яній лакерованной сходах

Я спускалася дуже швидко по кам’яних сходах разом з незнайомими людьми. Поруч впала жінка і вибила своїх кілька зубів з кров’ю, які оксзалісь на сходинці. Попутно мені доводилося долати вузькі проходи і лазівки. Все це я робила вправно і швидко, обганяючи інших людей.

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ