Сонник власні Похорон 😴 наснилися, до чого сняться власні Похорон уві сні бачити

Сонник Felomena розглядає власні похорони сновидіння як наявність внутрішнього конфлікту. Вам щось заважає, від чого ви не проти позбутися.

Сновидіння може означати ваше духовне переродження, що стало наслідком тривалих роздумів про власне життя.

Уміння тлумачити сновидіння – це цінний дар, тому що часом саме уві сні свідомість дає нам найглибші і важливі підказки.

Наснилися власні Похорон, але потрібного тлумачення сну немає в сонник?

Наші експерти допоможуть Вам дізнатися до чого сняться власні Похорон уві сні, просто напишіть сновидіння в форму нижче і Вам пояснять що означає, якщо уві сні бачили даний символ. Спробуйте!

здрастуйте, мені з четверга на п’ятницю наснилося, що я померла, стою біля своєї могили і думаю про те, що ну ось через рік можна пам’ятник поставити і що я ж говорила, що довго не проживу і помру молодий.найдивніше було, що не було смутку, скоріше навпаки, як ніби я чекала своєї смерті. не розумію, до чого такий сон, звичайно я як і багато думаю часом, як все набридло, і може краще померти.але не до такої ж міри.
ще не раз снилося, що помер чоловік.і один раз, що і його мама теж і вони разом поховані.до чого ще таке сниться?спасибі заздалегідь

наснилися мої ж похорон, і така радосно була в платті такому красивому! і сміялася і посміхалася і фотографії радосно

Вчора і сьогодні наснилися власні похорони. Душа вилітає з тіла. Літаю, спостерігаю за рідними, слухаю з думку про себе.

Тетяна здрастуйте мені приснився сон як мене готували до похорону.Це було літо тепле погода як я пам’ятаю.На мене одягли костюм в якому з одним кудись пішли не пам’ятаю.коли пішли назад хотіли зрізати шлях через висохлу річку.я пішов першим і провалився.до плечей сам виліз був весь мокрий.виявився якось вже вдома.мене швидко зняли одяг дали інший костюм.Опинився там же не зрозумів з ким і така ж картина провалююся знову до плечей .Знову опиняюся будинку. народ вже стоїть і дивляться на мене хтось хреститься мені.хтось погладить мене.Я сам зняв мокрий костюм і що здивувався костюм відразу став сухим тільки на сорочці трохи забруднилася.Я сам став мокрою долонею протирати бруд на сорочці.Але чому то сорочка була чорна.А в цей час стали мене мазати .мазала мене тітка.Таке відчуття як буд то воском.Я запитав що це навіщо.вона відповіла спалення так треба.Коли я вийшов стояв народ все дивилися на мене були і знайомі і незнайомі.Хто то сказав пора і народ пішов і я бачив катафалку.потім сильно заболіла голова я впав і злякався за костюм що будуть ховати в курному бо вже часу не було.Якийсь мужик мене перевернув і за йшов в будинок.я став просити господа Бога .Говорив ГОСПОДИ ДАЙ МЕНІ ЩЕ пожити Я ПРОШУ ТЕБЕ і прокинувся.Тетяна прошу ВАС опишіть мій сон.тільки правду.якщо судилося померти нехай буде так.заранее спасибо Юрій

Мене ховали живого, друзі і рідні.Несли труну, за труною багато людей, я не можу поворухнутися, кричу їм, що я живий, але мене не чують.Перед могилою прокинувся.Один з друзів мене заспокоював.Йшов без нічого у голови і примовляв-&# 171; Та не хвилюйся, все нормально буде&# 187; як буд-то чув мене.Прокинувся до будильника в 5-26

Вітаю! Наснилося, що я готуюся до власних похоронів в свій день народження, мені дуже не хочеться вмирати, а мене все вмовляють, що так повинно бути, що давай вмирай. Всі хто був присутній уві сні живі, що за сон?

Я їхала на кладовищі разом зі своїми близькими, були тільки жінки. Там ми сіли за стіл і я стала говорити, що не хочу вмирати, а лікар помилився, що у мене серце ось ось зупинитися, ну, хоча б нехай мене рас копають через кілька годин і якщо я буду жива, то щоб мене витягли. Всі говорили, що я дурниці несу і тільки мама не хотіла мене ховати. Я випила, чому то самогон (я таке не п’ю!), Встала і пішла з кладовища.

Вітаю. Наснилося що, в лікарні мені поставили діагноз анкологію і сказали що о 7 годині вечора я повинна померти, мої родичі все почали готуватися до похоронами при мені живий, я це все побачила, як вони готують їжу на, розставлені в потрібному порядку, столи&# 8230; всі бігали, метушилися&# 8230; Але ось дивлюся на годинник а там вже 19.10&# 8230; потім 19.20&# 8230; і т.д&# 8230;. а я так і не померла&# 8230; потім прокинулася.. і так моторошно стало.. я на даний момент чекаю дитину. Наперед дякую!

Соң майже не пам’ятаю пам’ятаю точто запитали де тебе ховати в місті де ти живеш йди де твої предки лежать Я сказав там де предки лежать

Мені снилися мої похорони, я лягав в труну в чорному костюмі і білій сорочці було багато людей потім я спостерігав ето з боку.

Я прийшла на річку, стояла на мосту і чіпкою прив’язала до ноги величезна поліно і стрибнула в річку, потім спробувала відчепити це поліно, але не вийшло і я потонула. А потім був похорон і все ті що були на похоронах підходили до мене лежить в труні і говорили &# 171; прости мене&# 187;

Сняться вовки і птиці і свій похорон птиці сидять на пам’ятнику біля імені
Все темне Птахи чорні вовки виють

У мене день народження, прийшло дуже багато людей .Були дорослі і діти.Я танцюю, а все дивляться. Потім всі починають збиратися і виходять з дому, а я йду за ними і прошу залишитися, бачу у вікно,. як з сусіднього будинку виносять вінки, але небіжчика я не винесли і я його не бачила.

Добрий вечір вже вдруге мені сниться що я в труні але себе там я не бачу бачу з боку як ніби труну і за відчуттями це я поруч бабуся не рідна плаче сильно і хтось говорить ось бабуся не рідна плаче більше рідної матері.

На кладовищі сам з покійною мамою несу відкритий труну з освоїмо тілом одягненим в дорогий чорний костюм білою сорочку виглядав симпатично

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ