Сонник власна Смерть 😴 наснилася, до чого сниться власна Смерть уві сні бачити

Сон про свою власну смерть говорить про те, що в житті скоро щось зміниться – або до хорошого, або до поганого. У будь-якому випадку зміни в житті будуть глобальними і незворотними, і вплинуть на все подальше життя сновидіння.

Таким снам часто передують серйозні потрясіння в житті, сплески емоцій і негативних почуттів.

Уміння тлумачити сновидіння – це цінний дар, тому що часом саме уві сні свідомість дає нам найглибші і важливі підказки.

Наснилася власна Смерть, але потрібного тлумачення сну немає в сонник?

Наші експерти допоможуть Вам дізнатися до чого сниться власна Смерть уві сні, просто напишіть сновидіння в форму нижче і Вам пояснять що означає, якщо уві сні бачили даний символ. Спробуйте!

Здраствуйте Тетяна. Мені наснилося, що я фантом, який знаходиться біля своєї матері. Спілкувався з нею за допомогою дотиків до її спині на якій писав букви, які в підсумку складали слова. Вона їх відчувала і розуміла. Потім я втратив контакт з нею і просто спостерігав за нею. Весь сон у мене була жахлива паніка. Мабуть це все, що я запам’ятав.

Доброго дня!
Наснилося ніби я стояв в кімнаті, моя дівчина сиділа в кріслі і я прямуючи до неї впав обличчям в підлогу, після чого мої ноги і руки відмовили, почав кричати з усієї сили але мене не було чутно, почав бити по підлозі рука не піднімалася, незабаром в очах почало темніти і я відчув свій кінець, після як в очах все утворилася обсалютно тьма я прокинувся.

ніхто мене не бачив і не чув, навіть не звертали увагу.Для мене це здалося дивним, я побачила свого брата і взяла його за руку, тільки він звернув на мене увагу йому всього лише 1 рік.Ми кудись пішли і раптом опинилися в якомусь кафе, які не переді входом а вже всередині.Там було дуже багато людей вірмени, якщо вже по точніше.Ми ходили біля них і що-небудь руйнували, вони не звернули увагу на нас і лаялися НЕ нашій мові.Мені захотілося додому, і в одну мить я там опинилася без брата.Я намагалася поговорити з мамою, в цей час вона готувала і говорила з моєю тіткою, Тітка попросила віддати мою старшою сестру до себе на деякий час.Мама погодилася і Тітка зникла, потім я закричала і плакала, крізь ридання я просила маму щоб я пішла теж з сестрою до Тете.Вона раптом сказала навіть не дивлячись на мене тобі не можна туди йти.Я стала говорити, але мій голос тихіше і все тихіше, а коли я підвищила він став навпаки тихіше.І я перестала говорити, після цього я прокинулася

С12на13пятніцу в 3.30утра мені прісної як ніби я помер в 32года і мені зараз 32.і відчував це але похорон не бачив що це могло бути ? І віщий сон?

готувався до похорону самого себе скоріше спостерігав як люди приходили поховати мене у мене було відчуття що я вже мертвий і я просто сидів і чекав поруч зі мною сидів хтось і було світло

Вітаю.Сниться, що сиджу за компом і раптом все стало чорним і екран і навколо. злякалася. Але потім як би з боку бачу себе і розумію, що я померла.

Я познайомився з прекрасною дівчиною яка була у відносинах, потім вона розпалася з хлопцем і у нас почався роман.слідом ми пішли гуляти, і раптом її намагаються вивезти силою 3-е чоловіків&# 8230; І я намагаючись зупинити це і повернути дівчину встаю під машину, і вони на мене збивають і все це я вже бачу з боку, дівчина в істериці в цей час&# 8230; в цей момент приїжджає поліція і все, я прокинувся

здрастуйте, мені наснилася власна смерть&# 8230; я потонула в річці&# 8230; а потім плакала що більше нікого не побачу і ні з ким не зможу поговорити&# 8230; але як не дивно з мамою і сестрою я могла говорити&# 8230; вони особливо не плакали уві сні.потім я прокинулася вночі.і приснився потім другий сон і я там переходжу річку.

Вчив урок на даху у мене не вийшло і я впав на смерть потім прокинувся уві сні і пішов розповідати пізніше її вбили і мій дух літав серед усіх але мене ніхто не бачив

я грав у школі в футбол я був скелетом міняв голови коли нас отакавалі магією до цього мене кидали мохом з дерева я був одягнений в білу я кинув їм у відповідь після соревнаваній вони мене начолі пріслодовать я ліг під сніг а там порожньо надомної був сніг я ковзнув як пінгвін по сходах ОНДР мене побачили в тому місці де надомної не було снігу вони рвонули за мною я отніх бігав потім я здався попросив їх попращаться з татом і мамою тато мій був мертвий я глянув най небо помолився і попросив їх передати мамі лист вони взяли ножі як у мене вдома і каждий встромив мені в груди і все

Я їхала в автобусі і мені приснився сон. Я років 6-8 їжу в цьому ж автобусі з тими ж людьми. Ми розмовляємо про аварію і раптом самі стаємо учасниками жахливої ​​аварії. Я бачила як пролітав ангел і вибірково забирав душі людей. Він забрав і мене. На цьому мій сон завершився..

Сьогодні, в ніч з четверга на п’ятницю мені наснилося як я розбився при падінні ліфта, в ньому я був не один, ліфт як ніби був розділений на 2 відсіку і незнайома людина який був зі мною &# 8212; вижив, я намагався перебратися на його частину під час падіння, але не зміг (

Уві сні приснився кохана людина з іншою дівчиною .вони не спілкувалися в реалі.Це було після нашого розставання.Я вважала його надійним другом.Уві сні мене намагалися згвалтувати зовсім незнайомі люди .Я бігала від них і кликала його на допомогу.І я пам’ятаю як він прийшов на допомогу і лікар говорив що мене вже немає.Але я й уві сні це чула.

Вітаю! Наснилося, що у мене зупинилося серце, і я як би бачила себе з боку, ще як дуже сильно воно билося. Вранці я прокинулася у мене дуже боліла шия і хребет. спасибі

Сон почався з того що я був зі своєю дівчиною і другом. У мене був спортивний мотоцикл яскравого кольору (червоний якщо не помиляюся), друга треба було підвезти, 5ти хвилинна справа, і я повернувся до дівчини, в цей момент до мене підійшов молодий хлопець мого віку, знайомий мені так як вчимося в одному місці, почав агресивну дискусію з приводу того що я йому подряпав мотоцикл, далі я йому сильно урізав. На цьому моменті відбувається перехід в якому я сиджу в одній кімнаті і бачу по телевізору , &# 171; мотоцикл на великій швидкості влетез в стовп, водій загинув на місці а дівчина залишилася жива, і бачу свій мотоцикл, яке то відчуття ніби я вже не живий і що то підказує &# 171; ти помер&# 187;. Ось це і є весь сон. Детальніше пояснити не вийшло так як не пам’ятаю всі деталі, сни з моєю смертю мені снилися рази 3 так точно. спасибі.

Лопнуло що то в серці, і я відчув як в грудині накопичується як велику кулю крові, у я почав відчувати як втрачаю свідомість і вмираю, після цього я прокинувся

добрий ранок! Сон нас троє: я, мама, батько (батько помер в2016), мама каже мені, приготуй одяг для похорону (знаю, що моїх, уві сні думаю про одяг, яка у мене є). Батько мовчить, просто сидить поруч

Ходила по приватному двору і зустріла плаваючого батька. Я просила у нього прощення і він розповів що я померла. І показав моє тіло і потім я воскресла

Я була в школі і вирішувала завдання по математики.(Закінчила школу в минулому році). Через деякий час мене і мою подругу з університету забрав якийсь хлопець. (В житті я його не знаю) ми їхали в машині і через деякий час зупинилися. Він дав мені обручку і я його розділила на дві частини і викинула окремо. Потім я стала тікати поки він розмовляв з одним. Я сховалася в підземний перехід а за мною кричала подруга що скільки можна так робити. І я у відповідь сказала що це в останній раз. Але подруга була вже не та і я не пам’ятаю саме хто. Потім я дізналася що мене шукають поліцейські. А я повз них проходила і говорила що не знаю таку. Потім я сказала своїм подругам що я померла. Після цього я побачила що всі плачуть і проходила повз них але мене ніхто не помічав. Потім я сиділа в якомусь будівель і спостерігала за похоранамі. Поруч зі мною сиділа моя знайома і сказала даремно ти це все робиш. Потім я побачила за вікном що хтось в чорному в капюшоні (смерть, обличчя не було видно) заселився в мене. Я тоді почула слова знайомої що це тому що тебе вже поховали. Як тільки він заселився в мене було все чорне під коло. Мій сон тоді закінчився. І я відкрила очі після цього різко і не змогла зрушити з місця. А зараз у мене болить все тіло.

Вітаю. Наснилося що їхала в машині. А в іншій машині їхав чоловік, якого я ВОСН дуже любила. Наші машини підірвали. І ми померли разом. Далі я вже була духом разом з ним. Я так бвла порада що ми загинули разом. Первои я побачила свою маму. Але вона мене бачила і чула. Я її втішала. Потім відвідала багато подруг яких я давно не бачила.. Та людина який загинув зі мною разом хотів зі мною одружитися або ми їхали на весілля. Точно не пам’ятаю. І начебто у мене свій ресторан. Моїй мамі дзвонять люди які хочуть все забрати а я даю їй поради і вона мене чує.

Ми з подругою були в якійсь лікарні, допомогли людині включити апарат для крапельниці і судячи з усього він помирав. Після цього нам дали по одній таблетці.
Ми з випили мені стало погано в грудях і я сказав подрузі про це, вона не помітила. Далі сон набуває чорно біле забарвлення, я встаю знаходжу подругу, буджу Її щоб вона одяглася.
Вона встає, але Її тіло залишається на місці. Я Її обіймаю, го вона бачить наші тіла і у неї починається істерика. Я Її заспокоюю. І веду далі. Зустрічаємо дівчинку (д-дівчинка; я -я)
Я-що сталося
Д-а ви як думаєте
Я-ми померли
Д-ага
Я-Через що
Д-а ти як думаєш?
Я-зупинка серця (під час сну мене не покидала думка, що через ці таблеток сталася зупинка серця)
Д-да
При чому дівчина говорила завжди з якоюсь усмішкою
далі. прокинувся

У мене уві сні зупинилося серце все рідні сумують плачуть, а дівчині байдуже, вона улибаеца і навіть не приходить на похорони

Була перестрілка в якій я отримав 2 вогнепальні поранення в голову (з пістолета). І знаючи, що помру і часу залишилося тільки на 1 дзвінок, вирішив зробити останній дзвінок одній людині. (Уві сні я не встиг померти, швидше за прокинувся раніше)

Я какбуто лежу на дивані вдома і я померла вночі а вранці я прокинулася спасибі

Вітаю.
Наснилося що я на якомусь острові з невеликою кількістю людей і всі ці люди намагаються один одного знищити не показуючи при цьому різними методами.
В результаті одна людина всіх, хто лишився в живих обколювати чим те, я побачимо це намагаюся допомогти, але в підсумку все розуміють що він з ними робить і не сопратівляться, а я намагаюся втекти на іншу частину острова. Прибігши знаходжу останнього (нібито) нормальної людини, але він виявляється зомбі і хоче мене з є. Я кидати в воду (ми ж все на острові) намагаюся впасти. Через деякий невеликий час обертаюся а за мною пливуть вже всі мої переслідувати чи і наздоганяє, і починають мене є. Прокинувся в результаті в поті.

Мені снився один і той же сон, де я покінчила життя самогубством, у ванні розкрила руки.І вночі я прокидалася вся в сльозах. Снився мені цей сон 2 тижні.

Мені наснилася власна смерть, як я хотіла прокинутися але не могла і думала це ж треба запросити всіх на похорони

Мені наснилося друзі, і вони сказали що моя подруга померла, через кілька хвилин я побачила її приведення, я з нею розмовляла але і так не зрозуміла чому вона померла, далі виявилося що я теж померла але як не знаю, я бачила свою подругу привидиться і вона могла зделает так що нас було видно іншим людям, вона клацнув пальцями і друзі мене побачили друзі та почали обіймати, потім ми з подругою опинилися в лікарні як мені здалося тому що було багато людей вони сивіли і чекали чергу в свій кабінет, але на самому Реально це був морг, я все таки запитала чому я померла вона мало не плачучи сказала що я отруїлися алкоголем, я заплакала і сказала тільки не расказівайте мамі і я знову заплакала коли побачила маму, потім моя подруга і якасьто дівчинка жива вона нас бачила і вона хотіла пройти через мене але не вийшло вона спробувала пройти через подругу мою і вона змогла пройти ми спробували знову через мене пройти але всерівно не вийшло я потім сказала подрузі Тань походу я жива і я почала згадувати як я померла але начебто у мене не виходе а далі ніби закінчився сон мене розбудили

Вітаю. Мені наснилося, що я стою в своєму дворі і бачу, як падає бомба на електростанцію, далі світло пропадає у всьому дворі, залишаються працювати тільки мобільні телефони, так як я дивилася на свій мобільний. Потім я відчуваю щось погане, поруч опинився мій хлопець, я зрозуміла, що бомба впала на станцію неспроста. Потрібно було бігти. Так як до мого будинку було далеко, ми побігли до найближчого під’їзду з карнизом. Через кілька секунд я бачу, як падає бомба в моєму дворі, я обіймаю хлопця, цілу його, а потім порожнеча. Що може це означати?

Мені снився сон як ховають мене ія це все сама бачу, стою в бік і спостерігаю і всі плачуть і в тому числі я теж ..до чого б це

Півтора тижні тому я побився і на оці верхньої повіки правого ока мені зробили шов в лікарні. Після чого я знявши шви око почало швидко гоїтися. А сьогодні вночі наснилася як мені знову знімають шви і в один лікар мене кудись повіз, після чого мені почали робити розряд в серці і я чув як лікар каже що у нього немає пульсу і якимось чином я почув їх і сам змусив своє серце бідца і відео мертвих людей

я вмирав бачив світло, просився назад, відчував як чорти тягнули мене в темряву, але мене відпустили назад.

Я, хлопець і мама потрапляємо в аварію і вмираємо, але не відразу розуміє що померли, тому що оточуючі нас люди не бачать нас, а тільки чують і відчувають дотики

Вітаю.Мені недавно, з 21 на 22 березня 2018 року приснився сон в якому я померла.У мені було дуже явне відчуття, що моє тіло мертве а душа жива.Я, тобто моя душа, була про Чень здивована, що відбувається.Я явно розуміла, що це необхідно на даний період мого життя.В реальному житті я перебуваю за кордоном і уві сні у мене, моєї душі виникали питання як мене будуть перевозити на Україну, кремують, так я завжди хотіла, або проста поховають.Хто мене тут виявить.
Мене цікавило, що буде далі, яке тіло у мене тепер буде, для чого такі кардинальні зміни?
За моїми відчуттями сон дуже важливий, але самій мені впоратися не просто.
Допоможіть будь ласка.

апокаліпсис, зупинка землі, ядерний вибух, можливо від метеорита, був з другом і попрощався бачивши насувається хвилю

Я побачила уві сні як я ослепнула і як би Ширак не откріваю очі то нічого не можу побачить. Те чут чут побачу і відразу ж темніють очі. Як не дивно я зрозуміла в той момент що я умераю значить мої очі вже не в цьому світі і не хочуть побачить цей світ як би я не намагався. І раптом бачу що я померла, сваего померлого тіла не бачу але бачу як поставлена ​​мій портрет и мая мама плаче і просить панове щоб я була в тому місці і побачила б вона мене. І я як фантом в чужому тілі появлюс в тому торжестві і бачу як все танцюють і радіють а моя мама сидить і сльози протерает і сней поруч моя фотографія. Але ще країна то що на половина торжества сидять померлі люди а на половина все живі. І хтось із померлих скляняет голо щоб побачить травні обличчя з під хустки але я відразу ж ховаю обличчя. У мене на голові болшой хустку білий точніше у таво людини в чому тілі я по божей волею увійшла щоб прісутствоват в тому торжестві.

Я тільки чуть чуть пам’ятаю ліс, ніч, могили, мої батьки вмирали в Аравії крові багато тьма І бачив рогатої людини мені допомагав сіль, звичайна сіль з водою я на нього бризкав він втік потім бачив власну смерть горів потім знову крові

Мені сьогодні приснився сон, що моя померла мама говорить про те що я помру, коли в якомусь приміщенні не залишиться людей. Все вийдуть звідти

Спочатку все було добре був день народження у моєї подруги, все пройшло добре, але потім ми пішли в занедбану будівлю яке знаходилося в 4 км від будинку подруги.Прийшли на заброшку і нізвідки не візьмись вийшли четверо чоловіків з ножами, в результаті мене штрикнули в серці і я померла не дочекавшись швидкої.

лежу і розумію, що прийшов мій кінець.вимикається мозок і настає суцільна темрява, яка оповідає, що немає ні чого після смерті-лише порожнеча і морок!

Мені сказали що я помру через 15 днів о 4 годині. І небіжчик попросив зав’язі
ть йому на руку стрічку я зав’язала

Уві сні у мене почало сильно сильно і дуже-дуже швидко стукати серце, і такий страх накотив що це кінець. Я намагалася зрозуміти сон це чи дійсність, і як би я не намагалася прокинутися, ніяк не виходило. Тоді я вирішила, що треба вирвати себе з цього стану і різким зусиллям я злетіла ненадовго і знову повернулася в своє тіло, серце закалатало ще сильніше, і я спробувала знову я злетіла і виявилася в передпокої. Чомусь я вирішила що цього недостатньо, знову повернулася в тіло. Серце калатало немов скажена. Мені було жахливо страшно, мені так не хотілося вмирати, і знову вирвалася і вже вилетіла на вулицю. І хоч я розуміла що зараз ніч, мені дуже хотілося щоб було світло і на вулиці виявилося світло. Зусиллям волі я намагалася не повертатися в ліжко, щоб не померти і мабуть від цього зусилля я прокинулася. Коли я прокинулася серце було спокійно, як це зазвичай буває після кошмарів.

Я лежав на підлозі у себе вдома задихаючись біля мене грав син а дружина дуже сильно ридаючи дзвонила кудись і в підсумку я помер і я прокинувся

мені наснилося що я один з учасників військового походу, нам потрібно було перебратися через невелику річку, на протилежному боці якої нас очікували нібито друзі, які нам хотіли допомогти. з багатотисячного натовпу я перша зголосилася спробувати перейти річку, лід якій прогинався під ногами. коли я потрапила на ту сторону, людина з натовпу, які нас чекали і хотіли нам допомогти, відвів мене трохи в сторону, потім дістав великий меч і відрубав мені голову. я нічого не відчула. тільки побачила його меч і потім темрява. але я не прокинулася, а існувала вже в іншому сні&# 8230;

якщо бути точніше, то мені приснився сон де я лежу на мед столі і бачу себе, бачу як хтось мене оплакує, хто радіє, хтось що то пише, але осіб ніяких не пам’ятаю, тільки відчув що хтось із них &# 8212; мої батьки .Я ширяв і спостерігав за цим недовгий час, я не відчував нічого-ні радості … ні смутку … ні відчаю … тільки почуття умиротворення. І мене як ніби осяяло, і календар з’явився перед очима, а там я побачив число місяць і рік Побачив я числа і щось зрозумів&# 8230;., через мить ця дата змінилася на три дні вперед, не пам’ятаю що далі але скоро я прокинувся

ми їхали з друзями на машині. було весело. раптом ми побачили на дорозі тіло. ми вийшли подивитися. я перевернула тіло, а там було моє тіло. друзі просто захотіли піти, а я будучи не знаю в якому тілі побачила мертву себе

снилося що працював потім продовать в відрі молоко потім їхав додому в дорозі заблукав впав прокинувся, але як душа кажуть що помер я пішов шукати по моргу своє тіло

Мені приснився серцевий напад я перебувала з дитиною на парковці. В результаті цього я померла. Дитина намагався мене врятувати

я бачила процедуру підготовки до моїх похорону, але в усьому сюжеті я була активним учасником &# 8212; живим, закінчення всього не було &# 8212; я прокинулася від надміру почуттів або емоцій

Мені робили операцію, по пересадці
Половини мого обличчя, я попросив повернути мене до життя після операції, щоб попращаться з близькими, але мені казали, що це неможливо. Після я навіть не відразу зрозумів, що я під наркозом, зрозумів це тільки як побачив, що ніхто з присутніх не спілкується зі мною ласкаво, все грубі, як ніби нічого й не було, а після темрява

мені наснилося що я померла. Лежала в труні, а потім мене почали закривати і Я прокинулася в холодному поту

Мені доктор повідомив про те, що я хвора і дуже скоро помру. Відмовлявся говорити скільки мені залишилося, але натякав, що можливо близько 6 років, а може й ні&# 8230; але здавалося, що дуже скоро

Хтось покозался мені і сказав ти сьогодні ночю помреш про до ранку ти прокинешся і нічіво не будеш пам’ятати

Наснилася власна смерть, що мене правила якась дівчинка до на кладовищі і я стояла там бачила всіх своїх близьких які стояли біля мого пам’ятника потім я підійшла до бабусі вона втекла підійшла до дідуся але він мене відчула почала цілувати і потім я побачила, як вони сиділи за столом і я там була біля свого портрета

Снилося, що я померла від хвороби, відокремлювалася чи моя душа від тіла, не пам’ятаю, скоріше за все немає. Пам’ятаю, що я в образі душі доробляли все справи на роботі, прощалася з усіма, після цього моя душа відлетіла на небеса.

Наснилося що вампіри поставили мене перед фактор життя чоловіка або моя я сказала заберіть мене але здолати так щоб всі хто мене знає забули про мою существований, і після того як я стала вампіром стала шукати якусь нибуть вещ з каторой соғу знищити всіх вампіром на землі. Ось до чого таке сниться.

Я відчув, що у мене почало зупинятися серце. Моя дівчина прибігла з таблетками і робила мені масаж серця, але в підсумку я помер.

Бачу небо, місяць, зорі темно я піднімаюся над землею и падаю, що не можу Говорити и рухатіся.Пізніше світло сонце, хмари и це світло Тягном мене до себе.

Мені приснився сон, ніби я померла, але уві сні не було того, як це відбувалося. Останні моменти життя уві сні, були то, що мене виключили зі школи. Далі я потрапила в загробний світ, разом зі мною були два мені знайомих людини. У цьому потойбічному світі, я жила в якомусь місці де було багато дітей, всі начебто як в звичайному житті, але я дуже плакала, я не хотіла вмирати і жити в потойбічному світі, мені хотілося повернутися

Уві сні прийшла додому з ліцею. А до мене підбігає моя молодша сестра з ножем, починає сміятися і починає вирізати мені нутрощі, а я не можу поворухнутися.

Мені наснилося що моя мати вбила мене пострілом в горло з боку лівого вуха
Я не боялася
а також раніше в цьому сні вона говорила зі повинна це зробити
Причин Я не пам’ятаю

синові наснилася його смерть і він згадав уві сні минулої свою смерть і склепи наснилися в один з них він лягає без хвилювання уві сні з думками&# 187; В якій сім’ї я знову з’явлюся, в цій чи іншій?&# 187;

У мене цілилися стрілою і людина яка цілився промазав але потім взяв мене і швидко пересунув що стріла потрапила потім я відчув теплоту природу двору він знаходиться не по далеку від мене потім Школу потім згадав свою колишню дівчину наче ми з нею зустрічаємося як ніби я повернувся в минуле ми з нею дурачимся у подруги моєї з якою я не спілкуюся зараз (посварився) і бачу таку на серці своєму таке відчуття що дівчина набила мені його потім я відчує цю всю хворобу якого це буде дівчині якщо я помру і я вдома, я встав у себе в кімнаті наче без сил і без крові пішов попити воду щоб жити, потім я прокинувся.

снилося що я потрапила в якусь воронку а вона м’яка як паралон оранжево жовтий колір яскраво виражений я хочу вибратися і не можу розумію що бачу своє тіло а серце чуствую не працює чітко розумію що померла небо темно синє думаю я ж не встигла багато що зробити початку плакати на взрид раптом зверху з’явилися мужщина в посля і жінка і я стаю на коліна як до божества і прошу пробачити мене за всі мої гріхи життя душею розумію що ето бог а він посміхається і раптом я почуствивала що я знову в ліжку чую моє серце стукає

Наснилося що це відбувалося не в наш час, а в той час коли не було машин все їздили на конях, і вбивали мене 6 разів, я ховався, то в траві великий, то в сіні, то в лісі, то просто втік а вони стріляли з луків в мене в перший раз, потім з списи, а в третій раз повісили мене, в четвертий раз спалили, і два рази кидали на відомості тваринам . І не кого знайомі не наснилося в цьому сні, як крім мене

Загалом була розетка, всередині неї був шнур від зарядки, туди потрапив вогонь, вона почала загорятися, все намагалися її швидко викинути через вікно, але останній руці вона виявилася чи то у мене чи то у мого 3 го брата, цю деталь я так і не зрозуміла, але все було більше так неначе померла я, а потім померла скаржилася і плакала я то що я навіть дітей і чоловіка не встигла завести, не встигла прожити своє життя, дивний сон, але я з плачем прокинулася

я померла і потрапила в школу на небесах, іноді ми з друзями які теж померли спускалися на землю і веселилися в старій звичайній школі

Я спав і уві сні теж спав, але раптом я відчув біль серця, схопивши серце я відчув що він не б’ється. На допомогу я почав кликати батька але нікого не було. За відчуттями був або вечір або світанок. Я став сам себе &# 171; оживляти&# 187; бити по серцю і потім я помер. Після смерті я побачив &# 171; Смішарики Пін-Код&# 187; в якому лосяж розповідав про зупинку серця. Але про Смішарики це незабаром все через те що я дивився перед сном Смішарики.

я в розваленому будинок і ано развалюетса і я залишаюся в будівлю і на мене падає дах і уламки і я помераю.

Сталося расстованіе з дівчиною в життя і з мамою в сварці мені приснилося що я йшов по вулиці удар по голові ззаду, прокинувся десь в підвалі, перев’язані руки, кляп у роті, стою на колінах мене, взяли в заручники, трансляція по всіх каналах, соц мережах і т д і просять викуп за мене бачу як сидить моя дівчина і плаче як мама плаче дали годину часу щоб привезти гроші в вказане місце через годину максимум в результаті не привезли на ставили гармату до чола і говорять останні слова я говорю можна мені грусная пісню поставити під яку я познайомився з моєю дівчиною і зробити два звернення перше звернення було до дівчини &# 171; якщо ти зараз це дивишся то знай що я до сих пір тебе люблю і буду знаходиться поруч зла не тримай&# 187; друге звернення до мами було і батькам &# 171; якщо ви теж це дивіться то мам Прости я тебе люблю за мою поведінку я каюсь сильно але вже пізно впринципі все&# 187; він зарядив пістолет навів на міняв і я йому сказав &# 171; годі й в голову а в серці бо у мене зараз саме це і болить від горя&# 187; він сказав &# 187; добре &# 171; навів і вистрілив і я прокинувся

уві сні жінка сказала мені що я однією ногою в смерте, але все буде добре і шарфик буде пов’язаний. що означають її слова?

Мені снилося як я сплю, потім я прокинулася і ходила по будинку, вулиці, але мене ніхто не помічав.
Далі у мене в голові промайнули якісь спогади (в них було показано, що померла я в 4 з чимось ранку уві сні)
Потім я зрозуміла, що я привид і зайшла в свою школу, а там на першому поверсі стояла моя фотографія з чорною стрічкою і туди бажаючі допомогти складали гроші на мої похорони
Одна людина могла мене бачити і спілкуватися зі мною, але я не пам’ятаю цю людину
Потім я ще походила, подивилася з боку на власну смерть і прокинулася

Наснилося Ніби я вдома Щось роблю, як я дивлюся хтосьстоїть невеликого росту. Коли я прідівімося, то це смерть. Я злякаліся Почаїв відходіть, а вона за мною,. Я кричу, что не хочу вмирати, а вона летить на мене І каже, что за мною

Мені наснилося, що я скоро помру. Всі мої домочадці знають про це. Вони продовжують жити звичайним життям (ходити на роботу, в магазин, дивляться телевізор), але в дуже жалюгідному стані. А я сиджу вдома і чекаю коли я помру, і весь час думаю як без мене буде рости моя донечка (уві сні їй не більше 2 х років, а насправді їй вже 14), і я дуже не хочу вмирати, щоб не кидати її. І весь час намагаюся прокинутися, тому що все ще сподіваюся, що це сон.

Мені наснилося ніби я вмираю але замість квітів в труну мені кладуть гілки ялинки і новорічні іграшки але при цьому день річний і сонячний осіб людей я не пам’ятаю та й в принципі свого обличчя я не дуже могла розглядеть але був момент коли я чітко зрозуміла що це я.

Я заліз на високу гору, посередині її була овальна майданчик, вся заросла соковитою, високою травою і квітами. Я підійшов до краю, з-під підстави гори випливала брудна річка, коричневого кольору. Я застрибнув на шматок бетонної плити, яка стирчала з-під землі і виступала частково над урвищем і став стрибати. Плита перекинулася і мене накрила, я зрозумів, що вмираю, але мене мучив одне питання&# 187;&# 187; як швидко мене знайдуть?&# 187;, адже мене під плитою не видно

Вітаю! Наснилося що я померла і моя душа ходить по дому, де лежить моє тіло і відчайдушно усвідомлює що застрягла в ньому назавжди. Куди б не пішла, вийти не може, як ніби знаходиться в панцирі, йде і впирається в невидиму стіну.

Мені наснилося як смерть поклала свою руку на мою голову і пішла, після чого я почав умераю (все відбувалося від 3 особи, я бачив самого себе) але умераю я дивно нібито почав висихати і це було довго, навколо різко з’явилося багато людей і батьки, мені різко стало дуже прикро що я вмираю, я почав плакати говорити що зовсім молодий але ніхто і ніяк не міг мені допомогти, через деякий час смерть повернулася назад і знову поклала свою руку мені на голову і після цього зникла, а мій стан початок поліпшуватися і я як ніби одужав від чого то. На цьому я прокинувся. Прошу Вас поясніть що б це могло означати. Якщо що мені 22 роки.

Мій сон-спочатку я була в якомусь кулі і я летіла з іншими людьми кудись.
Потім я опиняюся в будинку де багато людей і в нас стріляють, мені стріляли в спину, але я не померла і зробила вигляд що померла. Але не змогла втриматися і мене помітили і стріляли але я все одно була жива. Дуже боляче було спині. У підсумку вона взяла скальп і почала різати лоб. З четверга на п’ятницю.

Мені наснилося, що я вже дівчина з чорним волоссям іншою зовнішністю, дуже молода, згадала своє життя і побігла відразу до своїх тітці і дядькові, вони поблизу на той момент були, я прийшла все їм розповідаю, вони їли як повірили, і сказали, що вже 8 років пройшло як я померла, вони запитали як я померла, а я не пам’ятала, і відповіла, що нібито машина збила або щось ще, не пам’ятаю

Я вболіваю аневризмою головного мозку, постійно сниться сон що вона лопнула і я вмираю.Що це означає, чого чекати

Вседствие невдалої риболовлі з моїм батьком, у мене пошкодилися внутрішні органи і щоб не мучитися, була запланована власна смерть, сон з суботи на неділю

Привіт, якщо коротко снитися як я виходжу із закусочної назустріч мені їде мій друг на велосипеді, проїжджає повз мене, зупиняється і починає стріляти з лука. Гумова стріла потрапляє в сідницю, після чого я беру її в руку і починаю гнатися за ним. Але нізвідки не візьмись з’являються мої знайомі і починають так само стріляти. Пару стріл я відбиваю, пару стріл пролітають повз а одна потрапляє в горло і пронизує мене. Я захлинаюся кров’ю, задихаюся, витягаю стрілу, затискаю дірку в шиї дзвоню в швидку і прокидаюся. Болю не було

Уві сні мене збіль маршрутка, а в маршрутці була мама і я з нею через вікно шукала своє тіло. Я була духом і чекала поки мене поховають або я прокинусь.

Приснився сон, була зошит і ручка, і там стояла дата моєї смерті. 21 лютого 2022 року і було відчуття, холодну

Починається все добре, поруч любляча сім’я, друзі і тут раптом починає серце шалено калатає і дихання перекриватися. А після все затихає, дихання немає і серцебиття теж, тільки біле світло перед очима.

Ми з сестрою були в метро, ​​і раптом там загорілася машина, сестра сказала бігти, вона вижила і вибігла назовні, а я не встигла і померла.

Раптова смерть. неминуча. Щось прибили, я це бачу, але розумію що зараз буде жорстко, і бум, я прокинувся

Бачив як я помер
Точно не пам’ятаю як це сталося але це було страшно
Все було ніби на Яву, все в фарбах

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ