Сонник вкривати Ковдрою 😴 приснилося, до чого сниться вкривати Ковдрою уві сні бачити

Наснилося, що вкриваєте ковдрою сторонніх людей – сновидіння віщує веселий період вашого життя, під час якого ви не тільки безтурботно повеселитесь, але і забудете про свої обов’язки. Постарайтеся не наламати дров.

Примарилося, що вас вкривають ковдрою або покривалом – внутрішні сумніви, душевні терзання не дають спокою. Погіршення самопочуття може стати прямим наслідком такого настрою. Не варто впадати в депресивний настрій.

Бачення, в якому дружина вкриває ковдрою, застерігає сновидіння – турбота близьких людей може знадобитися незабаром через раптове погіршення здоров’я. Не зайве буде налагодити відносини з рідними і близькими.

Уміння тлумачити сновидіння – це цінний дар, тому що часом саме уві сні свідомість дає нам найглибші і важливі підказки.

Наснилося вкривати Ковдрою, але потрібного тлумачення сну немає в сонник?

Наші експерти допоможуть Вам дізнатися до чого сниться вкривати Ковдрою уві сні, просто напишіть сновидіння в форму нижче і Вам пояснять що означає, якщо уві сні бачили даний символ. Спробуйте!

Доброго дня! У ніч на понеділок приснився дуже яскравий сон про покійну маму.. Після нього залишився дуже сильний емоційний відбиток..Допоможіть, будь ласка, розтлумачити.
Удвох з подругою пішли на якийсь пляж. З собою у нас було кілька покривал, влаштувалися, розклалися.
Погода була так собі &# 8212; небо в хмарах, як-то холодно, прохолодно.
І тут я побачила, що попереду неподалік мама лежить на рушнику і ховається пледом.
Я кажу &# 8212; о, а ось і вона! (Вона як би мала там бути) і кричу на весь пляж: &# 8212; Маааааааааааааам!!
Вона піднімається, хочуть зустрітися зі мною очима, я радісно махаю їй рукою і посміхаюся..
Вона теж заусміхалася, помахала рукою.. така молода, красива, в купальнику.. І мирно так говорить:
&# 8212; Бог почув тебе! (Ось ця фраза особливо незрозуміла для мене..)
Підійшли ми до неї, я говорю &# 8212; мам, давай може плед тобі ще один дам, сховайся, а то ти давно вже тут..
Вона говорить &# 8212; давай..
На цьому я прокинулася&# 8230;

Мені наснилося, що мене хлопець вкрив ковдрою, поцілував і сказав на добраніч. Було таке відчуття, що це відбувається наяву.

Хлопець переховував мене ковдрою, при цьому намагався прилягти поруч, ліжко була велика і біла, а ковдру було замало, а цей хлопець намагався їм укрити мене всю. хлопець знайомий.

Привіт, приснився сон, в якому я вкриваю немовляти ковдрою. Розумію, що це була дитина моєї подруги і дуже солодко спав на дивані.

Приснився тренер мого сина. Ми були в спортзалі, там було прохолодно, я накривалася пледом. Він сів поруч, ми розмовляли, а потім попросив плед і ми накривалися разом. Ми розмовляли і сміялися.

Лежу на животі і раптом відчуваю, що мене хтось намагається дбайливо укрити ковдрою (де то 3 годині ночі). Ні тілом ні руками поворухнути не можу&# 8230; Явно хтось піклується.. але хто.

Мені наснилося как-будто на нашій проданої дачі я хочу викопати яму для басі і немогу знайти місце для реалізації свого задуму, але потім мені моя мама показала мені місце і я почала копати!

У мене 2 колишніх хлопця, відносини перервані за їх ініціативою, але ми відемся як друзі, іноді почуття дають про себе знати, і кожен з них намагається їх проявити, але ні той ні інший не хоче бути разом. З матір’ю останнього я знайома хоч ми зустрічалися 1,5 міс, з першим &# 8212; 1,5 року і нікого з родичів я не знаю. Уві сні я бачу спочатку себе з останнім, потім приїжджає його мама, ми не показуємо, що розлучилися, вона дуже радісна і обходительна. потім якимось чином опиняємося в аеропорту і я бачу маму першого коханого, хоча насправді вона по іншому виглядає, але мене з нею знайомлять і та теж щаслива, я в збентеженою ситуции, але вона проходить швидко, мене бентежить поява в аеропорту подруга, з якої я живу і відносини у нас натягнуті останні пів року, вона теж з мамою, куди то відлітають&# 8230; при цьому це все відбувається пізно вночі, потім ми повертаємося додому, я перебуваю в будинку у бишего хлопця, а в його спальні укладаю маму 1 хлопця, і він начебто мене чекає. прибираю речі її і нариваю маму ковдрою, вона задоволена засинає&# 8230; весь сон обидва хлопці і обидві мами дуже преплетаются і все до мене дуже райдужно налаштовані.

Вітаю! Мені наснилося, що я перебуваю в темній кімнаті вночі поруч з ліжком, де лежать: покійна прабабуся (біля стіни), потім дідусь (у нього на данни

наснилася померла бабуся яка ходила по кімнаті не могла знайти собі місця потім просила мене її вкрити і я її вкрила, вона мене ще лаяла

Дуже часто сниться померла бабуся. За життя вона ніколи на мене не злилася, і у нас були довірчі відносини.Але у всіх снах вона сердиться на щось. За тиждень до смерті рідного дядька, вона приходила уві сні попереджала, що потрібно збиратися.Тепер вона наснилася вперше спокійна і задоволена&# 8230;.уві сні вона закінчила шити собі ковдру і сховалася їм&# 8230;..допоможіть зрозуміти і розшифрувати значення цього сну, будь ласка.

Мені наснилася покійна бабуся вона лежить в ліжку і я вкриваю її ковдрою а потім цілу її. Потім вона кличе мене спати ще в цьому не я миюся голою під душем

це більше схоже як на бачення, як ніби хтось вкриває мене ковдрою і нахиляється наді мною від цього мені тепло і затишно ще при цьому щось говорить, але я вже не пам’ятаю

Сьогодні вранці прокинулася від того, що померлий чоловік вкриває ковдрою, лягати поруч теплий .Я, не знаю точно, що це він. І він називає ім’я нашого сина, який в армії, як я розумію, щоб підтвердити, що це дійсно чоловік. сон наяву. Т.е. , я все бачу, чую. З психікою у мене все чудово. Але я реально налякана.

Вітаю . Приснився сон, як ми з чоловіком двоем вкриваємо якогось дитини (дівчинку) ковдрою. Дітей у нас немає . яке значення ? спасибі .

Уві сні я побачила як моя тітка вкриває мене ковдрою, ковдр був верхня червоним і там була візерунки, вчора мені мама повідомила що вона уві сні побачила померлого тесту (батько чоловіка), він кличе її на ім’я

З початок я була в своїй орендованій квартирі і мені прийшли гості, потім я зайшла в іншу кімнату. А там на ліжку лежала мама мого хлопця. потім пішла в іншу кімнату, і через кілька хвилин зайшла назад потім вона зникла . Вона лежала в спальні. Потім вона кудись пропала і коли повернулася лежала в ліжку і я її вкривала ковдрою. Не можу зрозуміти що це значить. Помогите узнать. Спасибі заздалегідь&# 8230;

Наснилося що щось накрило мене моїм пледом з головою.Мені не комфортно і страшно.Підсвідомість підказує що лякає мене домовик або барабашка і я починаю читати&# 187; Отче Наш&# 187; вголос, від чого і прокинулася (від власного голосу

сниться, що після свята прийшла додому і лягла спати.будинок був не той в якому я живу на яву.заснула і прокинулася від того, що мене вкриває ковдрою хлопець, який в житті мені подобається.коли я відкрила очі-он злякався і пішов.

Чоловік у мене військовий.Вкривала чоловіка червоною ковдрою.чоловік був у військовій парадній формі. Ковдра будинку є таке.в старому моєму будинку в селі відбувалася подія.

Наснилося що я лежу на ліжку поряд з покійною бабусею і вона вкриває мене ковдрою а мама мене шукала і плакала поки бабуся не сказала що я з нею

Я була в темному, непріяном місці. Вокру багато людей з минулого. Лежала на якомусь спальному місці, сховавшись великим рушником, але не в себе вдома і до мене повинні були приєднатися колишні подруги. Перелаюватися з їх бабусею (не знаю, чи жива в реальності). Приходить батько (нині покійний) і накриває мене покривалом світло-синього холодного кольору, до якого ще був причеплений толі обогреваіель, толі просто винтелятора. Під ним не холодно, я починаю дивитися аніме

molodoi malchik ukril menia odeialom i mne stalo ochen teplo&# 8230;. ia zapomnila lico i maika cherni s belim nadpisiu

кохана людина укрив мене ковдрою.було холодно .але потім зігрілася. і його погляд був зігріваючим. був ноч. НЕ оченята пам’ятаю але таке відчуття що ми були біля кластера. сиділи

Була якась галявина, я спала чи в купальнику, то чи в коротких шортах. Поруч зі мною лежав хлопець, з яким я працюю, тобто колега, але бачуся з ним рідко так як останні півроку живу в іншому місті. Він мені симпатичний, видно, що і я йому теж. Велика перешкода в тому, що у нас велика різниця у віці -12 років.
Так ось уві сні, на галявині, він лежав поруч зі мною, і постійно переховував мене. І перш за все, я не знала, хто це робить, а потім, уві сні, я повернулася іншим боком і побачила його. Він посміхнувся, запитав:&# 187; щось сталося? &# 187; і кудись пішов.

Я лежала на дивані і обіймала якусь дівчинку, потім ми почали засипати і прийшов мій друг Саша, який вкрав мене своєю курткою

Добрий вечір згадала сон і як то мене в мій період життя він зачепив, спочатку снилося що я зайшла в якийсь будинок або лікарню, потім зрозуміла що це психлікарня була, і вийти звідти не реально, але після розмови із завідуючою в білому халаті вони мене випустили через якийсь портал, вікно в світ, в люди&# 8230;.потім в цю ж ніч наснилося що нібито в квартирі, заходжу типу в сан вузол а там як в купе і на другій полиці спав хлопець бородатий, і зовсім він мені не сподобався, але я його прикрашала ковдрою, і ще й поправляла, і як то на тому закінчилося все&# 8230; зараз в житті складний період так і на особистому теж і мене зачепив цей сон, розкажіть з вашого боку що він може означати? Спасибі вам величезне за відповідь

переховував уві сні покійного батька. Уві сні батько був живий і лежав під старою ковдрою я переховував іншим червоною ковдрою

Наснилося у сні що мене накриває невідомо хто невидимий ковдрою.але при цьому я сама хотіла накритися мені уві сні було холодно.і я злякалася начитав просити про допомогу але не могла говорити.і це все снилося

Наснилося що лягла спати разом з колишнім чоловіком. лежали сміялися..жартували..Колишній чоловік просить його накрити оделялом так як він замерз. Я обурилася але накрила пледом по верх ковдри разом з собою.

Вітаю.колишній чоловік вкриває мене новим ковдрою і при цьому хоче інтиму мама покійниця дивиться незадоволеною

Вітаю! Мені наснилося ніби мама влаштували вечірку, на якій були її колеги і знайомі. Вони все випили, крім мами, вона випила зовсім трохи. Вона почала танцювати і випадково якось порвала річ своєї спочатку колеги, але пізніше вона виявилася маминої знайомої, з якою вона погано спілкується. Та не захотіла йти додому і міняти річ, тому так і залишилася, при цьому обурено вичитуючи маму. Потім я й уві сні відчула смуток і тугу. На вечірці, яка проводилася незрозуміло де (не можу визначити що за місце) стіни, здається, були кольору яєчного жовтка. Я відчула себе зайвою на цьому заході, тому наразилася на телефон. Потім побачила дівчинку, з якою хотіла познайомитися. Здається мама говорила про щось на кшталт того, що вона не набагато старший за мене і мені варто подружитися. Я лягла і дивилася кліпи, а потім встала щоб познайомитися. Ми сказали про те, що мовляв, яка п’янка і як нудно. Вона мені нагадала мені одну мою знайому уві сні. У мене були великі плани на спілкування з нею, але нічого так і не вийшло. Через це я гепнулася в ліжко і хотіла вже лягати спати. Вона підійшла до мене, думаючи, що я вже сплю, поцілувала і накрила мене ковдрою. Я все ще продовжую відчувати неймовірну тугу, внутрішній холод, і весь сон набуває холодні відтінки. Потім я відмовляюся лежить на ліжку на вершині снігових гір, вночі, дме несильний вітер, здається. І моя знайома, якій так і не вдалося подружитися йде від мене, спускаючись вниз по горах. Потім я їй кричу: &# 187; Давай дружити!&# 187;. На що та відповідає позитивно.

Доброго дня! мені снився сон з п’ятниці на суботу цього тижня. Покійна бабуся поправила на мені ковдру коли я спала, після з’явилася кішка сіра над головою, лапу мені давала.

Наснилося те, що мама змусила піти на цвинтар і закапати і вкрити ковдрою труну з померлою бабусею, яка померла кілька місяців тому, я зі сльозами провалюючись в землю закопувала і вкривала ковдрою, після цього я побігла і мене покусала руда велика собака

Сниться сон, що я лежу в ліжку, і чоловік, який доріг моєму серцю, встає, укриает мене ковдрою, цілує в щоку і пошепки говорить, що я скоро повернуся. На яву, ми не разом на жаль&# 8230;

Добрий день, вітчим помер 15 лютого. Вчора приснився мамі, пропонував сісти на стілець, на якому чомусь сипучим білим було намальовано хрест, але вона відсунула стілець і відмовилася, після чого він назвав цифру 3.
Сьогодні їй приснився сон, що на дрімає на ліжку, а він прийшов і закрив її ковдрою, що б було тепліше. Чоловіка ті пожалуста що це може означати. Ні де в інтернеті не знайшла схожих тлумачень.

Наснилося, що мама вмирала від холоду, лежачи на вулиці, дощечці, я її врятувала укривши декількома ковдрами, притискаючи до себе

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ