Сонник Вкрасти речі 😴 приснилося, до чого сниться Вкрасти речі уві сні бачити

Наснилося, як довелося вкрасти речі – це можна інтерпретувати в залежності від матеріального становища сновидіння. Найімовірніше, уві сні побачите те, чого найбільше потребуєте.

Якщо вам сняться речі, колись вкрадені у вас, вважайте це хорошим знаком. Такий сон означає ймовірність отримання гідної компенсації за втрачений предмет.

Уміння тлумачити сновидіння – це цінний дар, тому що часом саме уві сні свідомість дає нам найглибші і важливі підказки.

Оцініть статтю першими!

Приснився Вкрасти речі, але потрібного тлумачення сну немає в сонник?

Наші експерти допоможуть Вам дізнатися до чого сниться Вкрасти речі уві сні, просто напишіть сновидіння в форму нижче і Вам пояснять що означає, якщо уві сні бачили даний символ. Спробуйте!

Вітаю!Мені наснилося, що я уві сні вкрала у небіжчика великий торт і вона весь сон пригощали мене варенням.Вона мені весь сон нав’язувала Ворен.До чого б це?

Наснилося що я стояв біля ларька на базарі з друзями, ми що то купували і я вирішив вкрасти чим, вкрав і пішов.Потім друзі мені сказали навіщо ти вкрав, і сказали що та бабуся була дуже засмучена .кінець

Привіт, мені наснилося я вкрала чоловічі штани, він прийшов, шукав я не віддала, потім знову прийшов з дівчиною вони сказали зараз скаже що директору, я почала пояснити що я не хотіла брати так вийшло це шайтан я хотіла повернути прокинулася що буде?прокинулася добре це сон було

здрастуйте, ну я пішла в школу, чому то у мене штани не було, я була коротких шортах, я соромилася так ходить, ну ось так палучить я вкрала штани, і одягнувся.

ми з подругою проникли в квартиру мого колишнього чоловіка і спробували вкрасти газову плиту, але пильні сусідки повідомили в міліцію і господареві. Далі заходить господар квартири і стоїть біля дверей, він дізнається нас, але виду не подає. Я відвернулася до вікна і бачу у дворі високого чоловіка з фотоапаратом, який нас фотографує

Ми з подругою проникли в квартиру мого колишнього чоловіка і вирішили вкрасти газову плиту, але пильні сусідки викликали міліцію і господаря. далі заходить в квартиру господар, зупиняється біля дверей, про нас знає, але виду не подає. Я відвертаюсь від нього (соромно), дивлюся у вікно. А там ходить по двору високий чоловік з фотоапаратом і нас фотографує

Я ходжу по порожній школі. Школа робоча, але як-ніби все на канікулах або перед початком навчального року. Розглядаю вивіски на стінах. На кожному поверсі стоять великі вазони і красиві кімнатні дерева. Вирішила вкрасти гілочку такого дерева, щоб посадити будинку.
Коли підходила до дерева, воно стояло у вазоні. Листя цікаві, як у плюща, але світліше і з білими прожилками. Я знайшла невелику гілку і зрізала її. І тут почула, сто хтось заходить на поверх. Я ховаю гілку за паузу, але вона стала більше і не поміщається під курткою! Я дещо як поклала гілку, застебнула куртку. Що увійшли мої знайомі не звернули на це увагу.
Я прокинулася з гілкою за пазухою.

Вкрала в школі гілку дерева. Зривалася маленьку гілочку, а за пазуху ховала велику, вона як збільшилася. І зривалася з дерева, яке стояло в горщику на підлозі, потім раптом це дерево саме виявилося зруб і стояло на підлозі просто так, без горщика.

Я брала з куртки батька 3 сигарети, але мене зловила за цією справою бабуся і вона сказала: ах, ти ж непорочна, б ****. Це все відбувалося в коридорі мого будинку, куртка висіла на вішалці

Мені приснився сон де я приміряю гарне червоне розкішне плаття в дорогому магазині поруч зі мною жінка років 40 у чорній сукні і чоловік він мені подарував дороге червоне намисто і браслет я повинна була вкрасти прикраси для кого-то але я не змогла це зробити, я спробувала приміряти прикрасу але не змогла я просто тримала їх в руках

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ