Сонник Вкрасти 😴 приснилося, до чого сниться Вкрасти уві сні бачити

Якщо вам довелося щось вкрасти уві сні, це може уособлювати негативні вчинки, для приховування яких є вагомі причини. Подібне сновидіння відображає відчай і безвихідь, які можуть спонукати на відчайдушні заходи.

У разі, коли змогли повернути щось викрадене у вас, сонник Феломена трактує це як можливе в майбутньому подія, що має позитивний ефект. Наприклад, вдалий шлюб для жінки.

Що (кого) вкрали уві сні?

Мене вкрали уві сні ▼

Переміщення вас в інше місце проти вашої волі уві сні може означати посягання на свободу. Якщо вас викрали, значить ваші обов’язки будуть виконані без вашого особистого втручання. А якщо самі когось вкрали, це до позбавлення від відповідальності.

Як тлумачать інші сонники?

Тлумачення схожих снів:

Уміння тлумачити сновидіння – це цінний дар, тому що часом саме уві сні свідомість дає нам найглибші і важливі підказки.

Наснилося Вкрасти, але потрібного тлумачення сну немає в сонник?

Наші експерти допоможуть Вам дізнатися до чого сниться Вкрасти уві сні, просто напишіть сновидіння в форму нижче і Вам пояснять що означає, якщо уві сні бачили даний символ. Спробуйте!

уві сні цигани вкрали собак і не потім не хотіли віддавати

Sergey, можливо вам щось пообіцяють, але не виконають цього.

уві сні снилося, що я крала морожену рибу, а деяка риба була живою

Елліна, можливо ваш сон про крадіжку риби, говорить про те, що ви можете зробити якийсь необдуманий вчинок.

Мені наснилося що я вкрала золоті кільця&# 8230; які хтось залишив без нагляду (їх начебто було більше 5) і кожне з них мені дуже подобалося.За розміром мені довелося 2 або 3 кільця, а осталольние були то великі то маленькі, але дивлячись на це, я їх теж одягла.В середині було не приємно за себе що я так вчинила, але все ж віддавати кільця нікому не збиралася!

Анна, швидше за все сон в якому ви вкрали кільця, говорить про те, що наяву ви можете стати винуватицею чийогось нещастя.

уві сні у мене викрали машину. до чого б це?

loudmouth, швидше за все цей сон пов’язаний з тим, що ви підсвідомо боїтеся того, що у вас можуть вкрасти машину.

моєму синові наснилося що його хотіли вкрасти дві жінки і один хлопчик .Це було в парку, але він зміг втекти.

Вікторія, швидше за все, ваш син підсвідомо боїться того, що його можуть вкрасти.

Мамі приснилося, що мене у неї вкрали. Їй багато разів снилося, що мене у неї вкрали.

Олексій, то, що уві сні мами вас багато разів крали, ймовірно, говорить про те, що вона боїться того, що ви від неї віддалитеся.

Мені наснилося, що я вкрала в магазині кофточку, потім мені було дуже соромно.

Христина, то, що ви зважилися вкрасти річ уві сні, ймовірно, обіцяє вам велику покупку в майбутньому.

Мені наснилося, що уві сні у мене вкрали собаку. Вона була біла і маленька, дуже гарної породи.
Хоча домашніх тварин я не люблю і собаки у мене не було ніколи.

Алеся, то, що уві сні у вас вкрали собаку, ймовірно, говорить про те, що ви можете постраждати від чиєїсь нахабства.

Мені багато разів снилося, що я приходжу в магазин, бачу там багато красивого товару, але як тільки починаю вибирати-все кудись зникає, і я йду ні з чим.Але сьогодні наснилося, що я взяла гарна сукня, щоб його прсто приміряти, в результаті забула про те, що хотіла це зробити і пішла з магазину. На виході побачила, що непомітно для себе винесла плаття, не заплативши. Не розумію до чого цей сон-вкрала я чи ні, і що це означає? спасибі.

Тетяна, то, що ви крали речі в магазині, швидше за все, обіцяє вам великі покупки.

Мені снилося що я вкрала машину дуже дорогу, і в кінці сну мені повідомляють що хозятн машини помер і я можу залишити її собі&# 8230;)))

Віка, як правило, вкрасти що-небудь у сні, означає, що ви незабаром це придбаєте.

Наснилося ніби я проходжу повз контори в якій працює мій друг, а я ніби знаю що на стовпі навпроти контори на самому верху лежить дорогущий мобільник з навігатором :)) і я залазив на стовп і краду цей мобільник (він належить конторі мого друга і через нього вони нібито працюють).
потім дуже сильно хвилювався що мене зняли камери відеоспостереження 🙂

зазвичай сни дуже дуже рідкісні, але цей був просто яскравий що я прокинувся з почуттям що хочу негайно розбудити дружину і розповісти таку небилицю 🙂

Русланчик, то, що в вашому сні ви вкрали цей предмет, швидше за все, говорить про те, що ви незабаром зможете купити цей телефон.

бачила уві сні, що вкрали пасажирське сидіння в машині сестри, на якому зазвичай їжджу я. в результаті я вийшла на тих людей які його вкрали, і повернула річ назад.
не можу зрозуміти, до чого такий сон.

Наснилося сьогодні вночі, що в ювелірному магазині мірила обручку, точь-в-точь таке ж, як ношу після заміжжя на безіменному пальці, а потім так вийшло що вийшла з ним з магазину. І на пальці виявилося два однакових кільця))) А потім злякалася що мене можуть посадити за крадіжку і повернулася в цей магазин що б віддати його і вибачитися))) але так і не віддала, тому що там не помітили пропажу))) мені було соромно за це.

Вітаю! Мені наснилося, що, гуляючи по ТК, захотілося вкрасти телефон.Просто так.Потім власник знайшов і зажадав назад: D страшно себе, однак, злодієм відчувати; D
Заздалегідь дякую!

Вітаю! Мені наснилися два акваріуми з рибками в одному каламутна вода а в іншому чиста. Я спершу милувався ними а потім побачив таранкувате маленьку баночку з рибкою, схопив її і пішов геть (тобто виходить вкрав, коли я прокинувся то дуже здивувався своїм поступком- підкажіть до чого це?)

моєму другові наснилося, ніби ми з ним кудись біжимо з кішками на руках, і тут я зупиняюся і кажу: ні, я так більше не можу! я вкрала у тебе фужер! і дістаю з кишені красивий блакитний фужер. а він мені: ти?! як ти могла?! такий чудний сон &# 8212; до чого б це?

Наснилося сьогодні, що спочатку купую щось в магазині, потім бачу ключі від нього і забираю непомітно з собою. На наступний день, приходжу і відкриваю його, беру там шампанське і шоколад, закриваю двері, але вони піддаються не відразу і хтось помічає мене, швидко намагаюся закрити і змивають. Іду по темній вулиці, попереду йде чоловік в темному, і хтось проноситься між нами чи то велика собака, то чи вовк.

Те, що в вашому сні ви це вкрали, ймовірно, говорить про те, що у вас незабаром буде привід купити все вище вами описане.

У церкві продавали одяг та подруга захотіла купити блузку, пішла приміряти, а я, хоча і не збиралася нічого купувати, одягла нову сукню, туфлі і хустку на голову і непомітно вислизнула з церкви, так, що ніхто мене не побачив&# 8230;.і втекла.

Наснилося, що, за домовленістю, довелося обікрасти власника кіоску на велику суму грошей, сховатися від поліції, а потім повернути йому гроші.

Мені наснилося що уві сні я вкрала дорогу машину у свого директора разом з братом, ми їздили на ній десь близько ночі і потім заарештували його а потім і мене, але крім машини ми ще вкрали багато грошей, дуже багато грошей.

Мені наснилося, що я забула в транспорті портфель.І у мене його там вкрали.Все, крім ключа від квартири.І чомусь крім переживань з цього приводу, я ще й чогось боюся&# 8230;

вкрала хліб (батон з начинкою) і ріжу його ножем на трьох, їм і йду до ворожки.заходжу а у мене вже не вкрадений хліб, а квітка в горщику (паросток) зелений з червоною яким і вона мені каже це кримінальний квітка, його все крадуть

Наснилося, що вкрали машину і я всюди дзвоню (по знайомих, міліцію&# 8230;) хочу її знайти, дуже розпереживалася віл час сну через викрадення авто&# 8230;

Мені наснилося, що у мене посеред ночі, вкрали коня прямо з стійла

Мені наснилося вночі як я вкрала в місті квітка і маленьку ялинку і дуб, поруч лежав ще халат я замотала в халат все це і забрала, потім по дорозі тасскрила і дивилася який гарний квітка, що б це значило скажіть пожалуста.

Мені наснилося, що ми з чоловіком пішли в магазин і я вкрала там одне досить велике яйце!

Мені наснилася циганка, яку я виганяла і вона вкрала у мене з пальця моя обручка, зі словами-&# 171; А я заберу у тебе твоє щастя&# 187;.На мої прохання повернути, вона мені підкинула друга.Потім я бігла за нею і прокинулася.Що це означає, дайте відповідь будь ласка.

Мені наснилося, що я УКАР золотого янгола з вітрини магазину, а чоловік золотий ланцюжок. До чого це?

Чоловік, з яким я не живу вже півтора року, крав щось з документів моєї сестри, я побачила і витягла у нього непомітно з сумочки, виявилося, що це колода гральних кар в білій упаковці, які раніше належали померлому багато років тому чоловікові моєї сестри.

Сниться третій день поспіль вкрадена у мене кішка. Якраз три дні як її вкрали.Стягнули з першого поверху з балкона&# 8230;.Вона лащиться до мене уві сні, муркоче, лащиться, як і раніше. Жахливо переживаю через втрату. До чого такий сон?Допоможіть, будь ласка, поясніть.

вітання. мені приснився незнайомий хлопець, який вкрав мене&# 8230; то що дивно я погодилася вийти заміж за нього.

Снилося що я йшла через магазин нашого міста, і біля нього на галявині лежало багато коробок різного розміру з гарними речами, я подумав початку їх брати, їх було багато але я взяла все, і пішла, але потім хотіла повернутися і покласти на місце, але вже не пам’ятаю прийшла я назад чи ні)

Мені наснилося що мене вкрали цигани. Що це означає?

мені наснилося, що я викрала (вкрала?) У циган віз з конем, та ще й дуже швидко викрадають, а вони за мною&# 8230; нереально круто 🙂

Я ішла. Виділа сміттю двох дівчат. потім нас викрали чувачки в ітемніх плащах. зі мною ще дівчина била. знакомих там немає.

Мені наснилося, що я вкрала маршрутку і їздила на ній. І ще приснився сон, що я вбила незнайому дівчинку, яка хотіла у мене щось вкрасти. Я її штовхнула зі сходів і вона померла. я була на похороні і раптом вона ожила, встала і пішла кудись

мені наснилося що я вкрала з лотка з усякою мішурою покерні карти

Уві сні вкрав три запальнички &# 8216; ЗІППО&# 8217; після чого міліція обшукала, знайшла. Але я збрехав що мої!

Я вкрала на ринку мед &# 8212; навіть спробувала, смачний, як я люблю ллється мед.Але він чомусь був в чайнику.Я його забрала собі.Ось такий сон.

Підкажіть, що може означати сон, в якому я вкрала букет, який складається з виноградних гілок з ягодами (їх я з’їла) і колючок?

Мені наснилося, що я вкрала дитину і їхала з ним в тролейбусі, дитина не плакав, раптом я понела, що ето не мій дитина і думала як його підкинути або де його залишити без наслідків, що ето може означати

уві сні я вкрала у подруги годинники наручні..добре пам’ятаю як вони виглядають..що це означає?

Мені наснилося, що я з незнайомою дівчиною, в Китаї вкрали слона. МИ сиділи верхи на ньому і гнали його через скелясті гори!

Мені наснилося що я вкрала ключі зайшла в під’їзд бо хотіла відкрити цим ключем татову машину а ключ не змогла повернути назад так що довелося її викинути

Я щось вкрала (щось маленьке, кільце что-ли), як би заради приколу, -смогу чи втекти від переслідуючих мене людей, і повернути річ на місце сама, не будучи спіймані.Начебто, змогла після довгих біганини

Вітаю.Снилося, що у мене в магазині вкрали портфель з грошима, документами, ключами від квартири і стільниковим телефоном.

Мені наснилося що я разом з чоловіком ходжу десь в магазині і взяла якийсь білизна, запропонувала його вкрасти . Чоловік сказав не потрібно, але вийшли чоловіки і хотіли нас заарештувати

Мамі приснилося, що вкрали нашу собаку. До чого це ? Чи не збудеться цей зі наяву?

Доброго дня!
Сьогодні вночі наснився дивний сон, ніби я з подругою була в магазині. Я приміряла одяг і в неї залишилася. Після чого ми вийшли і де то в дали охраник магазину нам крикнув, мовляв постійте і т.д. ми побігли. Виходить я уві сні вкрала одяг з цього хорошого магазину. За нами бігли, але ми відірвалися. Весь цей час у мене було відчуття совісті. З подругою ми вже зателефонували, бо в гонитві ми розминулися. Вона плакала в трубку через те, що їй неприємно було або щось і я їй дзвонила з наміром сказати, що я йду назад в магазин платити за речі.. мене мучила совість. Я прийшла назад в магазин. Як зараз пам’ятаю я заплатила дуже багато за одяг, вибачилася багато разів і пішла&# 8230; Про що був сон? Навіщо я так вчинила? Я ніколи не краду і в думках у мене такого немає.

Мені наснилося, ніби я зайшла в магазин і сиділа за столом в ньому чекала маму. Мама пріішла за мною, ми збиралися йти.і тут в столі я бачу дорогою плеєр, я беру непомітно свій телефон і разом з ним цей плеєр. А в цей момент на електронному табло в магазині показуються імена і прізвища людей, які вкрали що-небудь в їх магазині і тепер їх шукають. І ось я читаю ці імена, і про себе думаю, що скоріше за все мене шукати не будуть, так як я взяла напевно чий то плеєр, може працівника цього магазину. І ось ми вийшли з магазину, вже вдома, і я зустрічаю незадоволену маму яка говорить мені, що бачила моє ім’я на табло, це показували навіть по телевізору, але ім’я було неповним. Ще вона сказала що їй дзвонили знайомі і питали з цього приводу. Мені було неприємно, соромно і я боялася що мене знайдуть.

Зраствуйте меня зовут Александр допоможіть будь ласка зрозуміти до чого мені приснився такий сон: &# 8212; Снітса що я з друзями сиджу в машини в якійсь місцевості але я так чуствовал недалеко від будинку, і обличчя друзів я не бачив але чуствовал як то що вони мені друзі, ось і тут на нас напали серед білого дня почали ламати палити машину в якої мbl сиділи. І головне мbl бblлі недалеко від перехрестя єто бblла якась траса не далеко від нас стояли даї і ще біля нас бblл магазин, заправка, ходолі люди і не звертали увагу, потім єто група яка складалася з дівчат і пацанів куди то вblтащіла моїх друзів я їх більше не бачив а потім і справа пішла до мене я одного заламав і сказав свірну йому шию якщо хтось підійде і почав потихеньку відходити і говорив чтобbl ніхто не йшов за нами коли я защел за магазин я того що заламав відпустив і тут до мене підійшла дівчина і сказала що ето вона попросила мене вкрасти потомучто вона закохалася мbl далі ще відійшли зайнялися коханням і потім вона розповіла що єтот колектив нібито як сім’я і що вона хоче втекти зі мною і мbl вирішили бігти і я прокинувся. Ось такий дуратскій сон, але мені дуже важливо знати до чого він оскільки зараз в житті у мене починаються решітельнblе переменнbl. Вибачте якщо все детально описав але мені кажетса все деталь імеіт значення, Вибачте за турботу буду чекати відповідь. досвіданія

Мені наснилося, що ми з друзями грабували машину в кузові якої було дуже багато грошей, вони дали мені пачку грошей щоб я їх витратила на &# 171; алібі&# 187;, а самі продовжили грабувати, я чомусь сховала ці гроші..і коли я їх ховала мені подзвонив один з друзів і сказав, що їх спіймали і потрібно терміново їхати&# 8230;

А я думала зі сні про школу і взяла сигарети в магазині і пішла на вихід. А потім згадала тому йду і спрацювала сигналізація. Все закрилися, приїхала міліція. Я все пояснила, віддала і мене відпустили. До чого б це?

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ