Сонник вкрали Телефон 😴 приснився, до чого сниться вкрали Телефон уві сні бачити

Вкрали уві сні телефон – попередження про прийдешнє розчаруванні. Один із знайомих вам людей незабаром вирішиться на вчинок, який викличе в вас обурення, хоча і не буде безпосередньо стосуватися особистих інтересів.

Уміння тлумачити сновидіння – це цінний дар, тому що часом саме уві сні свідомість дає нам найглибші і важливі підказки.

Наснилося вкрали Телефон, але потрібного тлумачення сну немає в сонник?

Наші експерти допоможуть Вам дізнатися до чого сниться вкрали Телефон уві сні, просто напишіть сновидіння в форму нижче і Вам пояснять що означає, якщо уві сні бачили даний символ. Спробуйте!

Я з сестрою пішла купатися на річку. Так як вода там була брудна я відмовилася, а вона пішла. Поки вона купалася до мене підійшов чоловік і почав вимагати від мене мій телефон і хотів згвалтувати. Але я злякалася віддала йому телефон, він мене хотів згвалтувати і я прокинулася.

Наснилося, ніби я залишила телефон у машині батька подруги, який відвозив нас в магазин, через деякий час мені повідомили, що мій телефон украли. Телефон дуже дорогий, останньої моделі, був дуже мені дорогий. Але, мої близькі були взагалі не засмучені, а батько сказав, що подарує такий же. Після, я мірила нове пальто, до речі.

приїхали відпочивати з хлопцем і як би його дівчиною, але в реальності дівчину цю я не знаю, а хлопець це мій, уві сні ж навпаки і чому то виявилися в парку розваг спершу з одним гуляла, він мене на руках носив, потім чомусь виявилася з подругою його і вона мене повела на водних актракціон, дивний був актракціон в одному місці скачуєшся в іншому опиняєшся, але перед тим як скочуватися я зняла босоніжки і залишила там всесто з телефоном, скотилися, ходили по якимось шахтам, тунелям і піднімалися на гору , але коли час підійшло їхати додому я побігла за телефоном і босоніжками, босоніжки мені віддали, а телефон украли я сильно сильно плакала що не зможу написати хлопцю і сон закінчився

Мені наснилося, що у мене вкрали телефон і у мого знайомого, і це зробив один і той же нам незнайома людина на ім’я Діма-це пам’ятаю чітко.

Мені наснилося, що у мене вкрали телефон.
Я його забула вночі на вулиці. Мені подзвонили на нього і я почула, як він дзвенить на вулиці. Коли я повернулася на вулицю, щоб забрати телефон, його там уже не було. Я провела невеликі пошуки, але вони були тчетни!

Привіт, сьогодні вночі приснилося що у мене з сумки вкрали гаманець з грошима телефон планшет і наші обручки з чоловіком, підкажіть, що це може означати

уві сні бачила як вкрали речі і зокрема два телефони дуже уві сні плакала і журилася а ще чомусь наснилася дружина мого колишнього

я чомусь залишив свій телефон заряджатися в під’їзді приходжу, а там якісь та пацани його взяли я говорю віддайте, а вони посміялися і сказали у нас його немає ну я його почав відбирати і не пам’ятаю чим це все закінчилося

Я розмовляю з оноклассніцей, з якою не бачилася років 10. В якийсь момент, десь поруч опинилися молоді хлопці і в їх натовпі дзвонить мій телефон. Я не вірю вухам, шукаю телефон у себе, але його немає. Тоді я підходжу до хлопців і прошу віддати мені чомусь тільки сімку. Мені дають якусь сімку, але це все не моя. А телефон все дзвонить..

Вітаю!Мені наснилося, що я стояла біля вікна і побачила 3 ​​собаки і одна з них чіткіше бачилася.Раптом я з ними біля вікна виявилася п’яна лежала поруч.Ще поруч лежали два стільникові телефони, які я витягла з футляра (якщо він так називається) і вирішила, що їх господарі залишили у них телефони.Я вкрала їх і великий білий провід загорнутий вкруговую, його я поклала на підвіконня.Потім хтось дивився на мене у вікно, а я дивилася на провід, знаючи що докозательство що собаки були тут у мене на підвіконні.Але вони дуже мучила совість, шкода собак і їхніх господарів було.Я не впевнено крала.В житті я собак боюся з детсва!

Я оставілв шкільній їдальні пенал а в якому лежав телефон.Потім я згадав прибіг туди а наді мною сміються інші хлопчики.І я зрозумів що це вони вкрали.А потім я одному ніс зламав.

я був на зупинці дуже поспішав у мене випав телефон з руки не знаю яким чином але випав його підхопив якийсь хлопець і кинув мені розкладачку дешеву і забрав мій сенсорний потім я домовився що б він мені його повернув за те що я допоможу йому вкрасти 2 телефону і йому повідомили що ватажок банди з в’язниці вийшов і все

я дівчині дав телефон подзвонити.(Старою знайомою).а вона його передала його комусь з хлопців, каже-ні його у мене.Я почав вимагати його назад, а вона сміється.Тоді я почав бити її руками по обличчю, а вона як гумова, я навіть під-втомився.

Приснився сон, що у мене в туалеті чоловік схожий на сантехніка в жовтих штанях, вкрав сумку, в якій лежав смартфон. Я сильно засмутилася і прокинулася.

Іду і раптом у мене вихоплюють телефон, злодій тікає і стрибає через паркан, я за ним. Наближаюся до дороги, праворуч дві машини зупиняюся і чекаю, потім переходжу дорогу і падаю на коліна, і потім реву. Потім йду в аеропорт і прошу зателефонувати, але ніхто не дає. Виходжу і йду по дорозі, і реву.

Таке відчуття що сон цей сон снився всю ніч. Дуже довго я била дівчину за те що у неї був мій вкрадений телефон і вона ніяк не хотілося його віддавати. Я її душила, вирвала їй жмут волосся (вони були білі, прояснені), зривала з неї одеждуа їй хоч би що. Вона так і невіддані мені телефон.далше недогледіла, розбудив будильник.якщо послуга платна, то непрісилайте відповідь.

Вітаю. Спочатку я зайшла на подвір’я і побачила що з боку двору кілька під’їздів під аркою забиті. Пізніше я побігла по двору, чітко бачила як бігла по бруду. Потім зустріла знайомого в кольоровому спорт. костюмі, але не стала з ним затримуватися і побігла крізь вузький прохід між якими то будівлями, стояла юрба молодих людей і я натрапила на одного з них. За це він мене наздогнав і забрав телефон.

Приснився сон, що у мене вкрали сумку, а там телефон, в ньому все телефони, але вкрали його тоді коли я втратила свідомість, а коли прийшла до тями, я була в машині і мене відвозив або вивозив чоловік, я на нього накинулася з докором і в машині почала шукати, але він сказав що не було у мене сумки

Я з коханою двоюрідною сестрою йду по величезному торговому центру, і там раптом потрапляємо в ресторан, шикарний, весь в червоному червоному, хочемо сісти за столик, але нас чекають рідні, і ми повинні йти. І раптом починає до нас клеїтися хлопець, у нього опинилися наші сумки з усіма речами. Дивимося, а він раптово тікає від нас з нашими речами, ми за ним, я кричу, щоб допомогли його зловити, але не виходить наздогнати. Чи не можемо його знайти. Я думаю про те, що там в сумці мій телефон, на зразок звертаюся до поліції, потім дізнаюся, як ніби він здав його в магазин і його продадуть за 500 гривень. Я переживаю, що хтось купити, і тоді я не знайду його.

Мені наснилося, що я вкрала телефон, тобто, побачила телефон, взявши його в руки, переглянула його, і там побачила фотографії які мені дуже сподобалися, і я просто взяла телефон. А далі не пам’ятаю, що було..
Що це означає?

Мені снилося, що я перебуваю в якомусь таборі або або в школі-пансіоні. Справа була до ночі, я і ще 3 дівчинки лягали спати. Ми спали в одній кімнаті (в житті я їх знаю, але між собою вони не знайомі або мало спілкуються) і говорили перед сном. Вранці я прокинулася раніше за всіх, заглянула в свій рюкзак, а телефону мого немає, а замість нього-який інший, модель гірше. Злодій як-би обміняв мій на свій. Я дуже переживала з цього приводу але телефон так і не повернувся; (

Я сиджу на стільці і ми сміємося з друзями потім коли я зібралася йти додому я подивилася в сумку а вона була відкрита і не було телефону і у моїх друзів теж! Потім я пішла додому з подругою Насті і ще мамою однокласниці і коли ми вийшли ми потрапили в натовп якихось людей невідомих і ми подумали що там є той хто поцупив наші телефони.

Це все що я пам’ятаю)

грюкнули двері в квартирі, я виглянула і побачила тікає чоловіка в червоній сорочці в клітинку, а в руці схоже стільниковий телефон, я побігла за ним і крикнула: Стій! він втік у двір. Я крикнула своєму собаці: Лайма &# 171; візьми його&# 187;! Він злякався коли до нього побіг ротвейлер і бростл в мою сторону телефон. І чоловік який сидів біля під’їзду подав його мені&# 8230;.

йшла по вулиці в руках був телефон назустріч мені йшов або біг хлопчик років 8ми, вихопив телефон, але я його наздогнала

Наснилося ніби я забула телефон біля під’їзду, коли повернулася, а його вже забрали..я почала шукати, попросила подругу щоб та набрала на мій номер і тут він дзвонить на тому місці де забула, але його підмінили на дешевий, чорно-білий.

У мене зараз болить одна груди, і ось від переживання в думки приходять різні жахливі думки. Будь ласка скажіть мені я серйозно хвора чи ні! Дякую за відповідь і увагу!

Привіт скажіть будь ласка що означає якщо уві сні бачиш своє відображення в чистій воді!? Дякую за відповідь і увагу!

уві сні в магазині вкрали стільниковий телефон і гаманець з сумки злодія знайшли але речі свої у нього я так і не побачила, була разом з співробітницею по роботі

наснилося що дівчинка в білому дождівіке говорить застебни мне пожалуйста куртку я говорю а сама вона каже у мене руки не відчувають потім вона забрала телефон і зникла потім як то телефон через поліцію знайшли

я була в метро, ​​з тіткою своєю..і тут я згадую що у мене в сумці є телефон, а я хотіла уві сні його віддати в ломбард..і дивлюся в сумку а його немає.тітка виходить дзвонить на той номер який був на тому телефоні, беруть трубку, ми йому загрожуємо, що якщо не поверне телефон, буде йому погано.і на цьому я прокидаюся

Я заснула, прокинувшись, виявила, що мій телефон зник, під кинуть старий не робітник. Зрештою я його знайшла.

мені наснилося що я купив машину і їхав з одним додому і нас зупинила міліція і з документами пішли до них а коли вийшли то машини немає а коли я хотів подзвонити то у мене не виявилося ні телефонів і прокинувся

Я стояла і через час відчула, як з кишені витягують мій телефон. Я здогадувалася хто це, але коли повернулася до цієї людини у нього теж був в руках телефон, але не мій. Ця була дівчина, вона посміхаючись відповіла, що вона не брала, але уві сні мені чітко здавалося, що це зробила вона і люди, які були поруч на той момент.

Я дала потримати телефон свого друга, він його не повернув, він його продав і не повертає гроші за нього, розбещує на секс, а потім мені назад гроші. Уві сні ще й стежив за мною.

Мені наснилося, що У МЕНЕ ВКРАЛИ МАШИНУ І ТЕЛЕФОН З 21 НА 22 БЕРЕЗНЯ

Мені наснилося що в іншому місті у мене вкрали з сумки телефон, гаманець в якому були карти ощадбанку, паспорт і всі документи, і я за це дуже переживала, потім я подзвонила на цей телефон і там відповіла дівчина я попросила її віддати телефон і запитала чи не чи бачила вона мій паспорт але потім зв’язок зник ніби все,

я витягнув телефон у дівчини з кишені і пішов але в голові крутилося думка що я його вкрав і намагався від нього позбавиться

у мене вкрали два телефони з машини одного ця була дівчина і на лецо я її пам’ятаю почала бігти за нею і не наздогнав її вона втекла дізнався де живе хотів пройти до її дому і не зміг бо звідки то на дорозі з’явилися на довгій прив’язі собаки і все наа цьому я прокинувся

Я вкрала телефон у своєї знайомої і залишила його собі.Телефон був дуже дорогий. Дочка знайомої дізналася про це, але нічого не сказала їй на рахунок крадіжки. Моя крадіжка залишилася в таємниці від всіх.

Уві сні зі своїми кішками приїхала на дачу або в село, не зрозуміла. потім я йшла на вокзал, щоб виїхати, чому то без кішок, до мене по дорозі приставали чоловіки і поки я з ними спілкувалася у мене вкрали телефон. Потім погано пам’ятаю. але я з ними розбиралася. але телефон мій не віддали, але поклали ео мені в сумку іншої дешевий телефон і все сон перервався.

я поклала телефон на лавку і відійшла, повертаюся підходить чоловік і забирає. Він починає тікати і я не змогла його наздогнати&# 8230; тут же сниться що я або втрачаю або у мене крадуть немовляти хлопчика і я його шукаю&# 8230;

я набирала дрова в дровеніке, побачила не скількох грабіжників які проходили повз, я лягла на землю, що б мене не заменть, він з них мене побачив і вони підійшли комне, і що то говоролі, потім стали забирати телефон і забрали, зптем вони втекли

перебувала на городі серед грядок (з високою соковитою батва, різних овочів), між грядок йшла стежка до будинку людини, який мені подобатися. я пішла до паркану (старий штахетник, дуже кволий), ця людина вийшов і попросив принести відро. я залишила телефон на дощечці уздовж однієї з грядок і пішла за відром. на зворотному шляху (вже з відром) я зустріла жінку, яка поливала одну з грядок (не пам’ятаю щоб я зустрічала її в життя). вона стояла на межі і у мене не було можливості її обійти. на моє прохання пропустити, вона мені відмовила, пояснюючи це тим що музика яка грає на моєму телефоні її улюблена і поки вона не дослухає не пропустить і полила інший мобільник (який теж виявився моїм). ми почали лаятися і ця жінка пішла, в цей же момент мій телефон зник (який грав). прокинулася від будильника в момент, коли бігала між грядок шукала телефон, який вкрала ця жінка

Вітаю! Наснилося що вкрали телефон і велосепед одночасно,
а потім я подзвоніл своєї знайомої звуть Карина, і вона мені сказала що я дуже добре виглядаю на свої 25, але мені 18.

Пріcнілось, що бачила знайомих, з которими давно не спілкувалася. Привіталися, обнялися. Потім я відійшла, і телефону вже не було. Також уві сні була подруга, з якою зараз в сварці

У чужому місті на зупинці стою, хотів дізнатися як проїхати на ту чи іншу вулицю, народу багато і жінки і молодь, я витягнув смартфон, люди здивовано розглядали його як ніби в перший раз бачили, потім до мене підійшли 5 підлітків нібито хотіли допомогти, заговорили мене і поїхали, а в кишенях стало порожньо, пропали гроші і мобільний.

на початку виявився на підземній парковці, там не зрозумілі люди намагалися мене затримати. після між ними почалася перестрілка.
потім опинився в якомусь місці звідти я сів в машину щоб доїхати додому. водій був знайомим людиною. але він довіз до пів дороги і залишив, довелося далі йти пішки по полю в бруд і сльота. після цього опинився в якомусь кафе там ходили хлопчаки жебраки і один з них вкрав у мене два однакових телефону.

у мене вкрали телефон, а потім я підійшла до цієї людини і пристрахавши його він повернув його назад сон снився з середи на четвер

Коли йшла по вулиці з родичем, назустріч бігли троє молодих людей. Вихопили телефон, втекли, підкинувши інший телефон

добрий ранок!Мені наснилося що я живу біля лісу, і там граються багато діточок, але я незнаю чиї вони.І ось вночі я йду додому вони мене просять провести до дому їх потім як пізнається вони живуть у нас.Я погоджуюся і ми йдемо.і раптом не звідки з’являється зграя собаки починає кусати мене руки мої в крові.Ми все таки встигаємо забігти додому.ми ніби билися з собакою

Мені наснилося, що я їду в трамваї, телефон тримаю в руках, попереду мене сидять 2 хлопця, один з них під сидінням просовує руку і намагається забрати у мене тел, я міцно тримаю і не віддаю, він прибирає руку і відвертається, потім через час він робить те ж саме, але вже з більшою силою намагається його відібрати, потім я дзвоню своєму хлопцеві, щоб він мене зустрів, я йому кажу, що в мене хочуть вкрасти телефон, потім цей хлопець вискакує з місця підходить до мене і вже починає відбирати силою у мене телефон, я міцно його тримаю, не віддаю, але він всерівно вихоплює його у мене і тікає, я не встигаю за ним, я хапаю за куртку його друга, тут під’їхав мій хлопець, ми тримаємо його друга, він навіть не пручається, він начебто п’яний, ми виходимо з трамвая йдемо додому і тягнемо його з собою, ми у нього питаємо, що він буде робити з телефон, потім я пам’ятаю ми вдома, вже темно, я дивлюся у вікно і раптом з’являється цей злодій, який вкрав мій телефон і він віддає його мені, я починаю його бити, обзивати, він говорить: &# 171; можеш забирати телефон, всерівно він вже не твій, він крадений, я його продав, від твого телефону залишилася тільки зовнішня оболонка&# 187;.

Наснилося то що вкрали телефон цигани а через час зрозумівши що це дуже дорогий телефон вони його повернули щоб не було великих проблем

Привіт, приснилося, що вкрали телефон у Папи. Попроси телефон ніби зателефонувати, а я набоюдала з вікна. Але очима попереджала не давати цій людині свій телефон. Потім тато відмовив. Потім знову цей хлопець попросив, але вже написати повідомлення. І тато дав. Той хлопець вкрав. Я намагався теж сфоткати цього злодія. Папі підказати куди він втік і тд. Відчуття було, що я теж одночасно бігала за злодієм і дивилася ніби з вікна. Ось так. І не пам’ятаю знайшли чи ні.

Доброго дня! Мені наснилося сьогодні два сну . Перший, що за мною ходить зграя вовків. Папа, мама і маленькі вовченята. Вовченята були гарненькі і хотіли зі мною грати. А тато і мама просто з боку мирно спостерігали. другий сон &# 8212; у мене на роботі вкрали мій мобільний телефон. Телефон дуже дорогий. І я уві сні дуже плакала. спасибі

Наснилося що залишила телефон у червоній маршрутці
Потім нібито гналася за нею але не змогла наздогнати

Вітаю. Наснилося, що їхала в машині і залишила телеион, а коли виявила пропажу, його вкрали. Я знайшла людину, яка це зробила, але він бреше і говорив, що не брав його, але в кінцевому підсумку він був у його. Я зайшла до нього додому і в нахабну забрала свій телефон

Уві сні якась невідома мені жінка вкрала мій телефон, поки я відволіклася. Виявивши пропажу буквально відразу, я побігла за нею, але якимось чином вона встигла сховатися.
Місце де це сталося була квартира в якій я жила (уві сні).

Приснився незрозумілий марення в ніч на вівторок.

Прісніолось, що я був удома у своєї дівчини, ввечері. Вона спала, її син немає. У квартирі потоп. Води по коліно. Її син грає з парних котом. Я дивлюся на кота, а він під водою. Вода до речі чиста. Я поклав свій телефон в сторону. І витягнув цього кота з води (тобто врятував). Потім пролетіла мисть, а не затопимо ми сусідів знизу. Коли повернувся щоб забрати телефон (до речі не мій, а робочий), на місці його не було. Звернув увагу на балкон. Там стояв малюк, років 5 з телефоном в руках. Він був русявий, худенький, бідно одягнений. І тут син моєї дівчини каже що цей малюк злодій і ми погналися за ним. Коли вибігли на балкон. Те виявилося що він як би напівзруйнований, і як би якась секція впала і вийшло так що з’єднала наш балкон і балкон знизу. Ми спустилися вниз. син дівчата розбив вікно на нижньому балконі. Але я чомусь не поліз через розбите скло балконних дверей, а відкрив її. Кварніра було просторій, але дуже бідної. Вицвілі облізлі шпалери. Все від грибка і цвілі брало зеленуватий отттенок. Господарі квартири були вдома. Я попросить повернути телефон.у відповідь тиша. Я увійшов в цю квартиру. До мене підійшов той п’ятирічний малюк. Протянел мені руку. Рука була такою худенькою, і таке відчуття що ще і вивихнутою. Мені стало його шкода. І все ж я повернувся до господаря квартири, більш наполегливо попросив повернути телефон (відповідати за втрату телефону не хотілося перед начальством). І господар встав з крісла. І у мене склалося враження що він вдое вище мене. Про моє прохання залишилося без відповіді. Я решій пройтися по цій квартирі. Занедбаність, беспррядок кидалися в очі. Відчинилися двері в далеку кімнату &# 8212; там я побачив мужика в трусах з двома дівчатами, який дивився на мене. Чомусь його зачіска запам’яталася&# 8230; Як би підстрижений, але волосся нагадували як би шерсть барана. І на цьому місці я прокинувся.

Все почалося з того що я знайшла трамвай під номером 18. І мені чомусь дуже хотілося повернути його на кінцеву станцію. Я два рази мало не потрапила в дтп і пару раз сходила з рейок, але все обійшлося і я все ж доставила трамвай до місця призначення. Але як тільки я вийшла з нього і повернула направо біжить назустріч хлопчина в червоній толстовці витягнув телефон у мене з широкої кишені білої куртки. Я побігла за ним, але він був швидше і завернув за ріг. Коли я добігла до того кута то побачила що його вже зловили двоє здорових хлопців і повернули мені телефон. І як то відразу стало спокійно тепло і добре.

я відвідав магазин техніки на хвилину, вийшов, через 5 хвилин виявив що немає телефону, повернувся в магазин і мені його віддали

в чужому і незнайомому місці поставив смартфон на зарядку а коли повернувся його вкрали.я в шоці в паніці розчарування злість образа намагаюся все з’ясувати і знайти злодія

Приснився сон, в сонячний день я пішла гуляти .поруч чому то була бабуся .яка мене ненавидіти.Поки я гуляла я чомусь ховала від неї свій старенький телефон.але потім шукала і не могла знайти.вона його вкрала.я дуже засмутилася і була в гніві я прийшла до бабусі додому і почала ритися і шукати його.У цей момент у мене в голові були одні думки мені потрібно знайти тклефон і зателефонувати хлопцеві щоб він приїхав.але телефон був вкрадений .Дивний сон був в ньому старий телефон який мені віддали і я ним не користувалася, адже у мене є новий, а уві сні старий телефон

Я була вдома і раптом увірвався чоловік, який хотів вкрасти у мене мій телефон, але в результаті у нього це не вийшло . Тому що я захищалася і покликала на допомогу тата.

Мені наснилося, що я з компанією людей йшла чекати паром, щоб перебратися через річку, і поки ми стояли і чекали черги у мене вкрали телефон, я почала шукати його і не знайшла, плакала, потім з’явилася охорона і вони не захотіли мені допомагати, потім я прокинулась

Я з чоловіком сидимо в салоні краси а телефон він там поставив на зарядку, я хотіла телефон взяти і подзвонити і побачила що його там немає, почала шукати, і зрозуміли що вкрав хлопець який сидів там, ми вийшли шукати за програмою який показує де знаходиться мій телефон, і ми бігали по навігації який показує де телефон

Вітаю. Мені сьогодні наснилося, що я стаю біля озера з’являється звідки то мій брат з дівчиною. Ми привіталися, і вони пішли
На землі я побачив телефон це був телефон дівчини брата .він 2 кольорів зверху чорний а взад сріблястий.(Тому що поміняли розбите скло) . Я вирішив його продати, але спочатку я вирішив зробити його одного кольору . Я був не далеко від будинку . Я побачив час 19:46 а ремонт був відкритий до 20:00 .на вулиці було вже темно. я зайшов в ремонт і запитав чи є у них деталь один почав шукати а 2 схопив мене за руку і сказав&# 187; йшов би ти краще звідси&# 187; їх було всього четверо вони ридісь по кишенях але взяли тільки цей телефон дівчини брата. Хоча був і мій телефон який нн дешевше . Далі все було обривками . Але телефон я так і не повернув. Але утелефон мене був такий самий про Chevrolet телефон одного з цих людей

Маленький хлопчик, підбіг і витягнув у мене з кишені мій телефон, я побігла за ним, ми спустилися в какой то підвал, там сиділа якась стара баба, яка сказала що якщо я, дам їм 1500 тисячі, то телефон мені повернуть, крім неї там ще було кілька молодих чоловіків, які мені співчувати але при цьому нічим не допомагали. Я дала їм гроші, забрала телефон і вибігла на вулицю, але забула там свою куртку, один з цих мужиків мені її тут же виніс, але я страшенно злякалася (уві сні) прикмети &# 171; забув щось, значить ще повернешся &# 171;..

Справа була в якомусь приміщенні, я з куртки колишнього взяла телефон і пішла додому, по приходу додому я почала дивитися що в телефоні по закінченню перегляду телефону я написала справжньою дівчині колишнього хлопця, я сказала що знайшла його телефон але вона мені толком нічого не сказала і я прокинулася

Вчора вночі, мені приснилося що мої сусіди зібрали речі і поїхали потім приїхали, ми поїхали з ними що то шукати, вони попросили мій телефон я дала і, пішла в магазин вийшла а вони поїхали

Я сиділа на лавці уві сні і сумка була зі мною. Потім я пішла кудись і забула сумку на лавці. Трохи відійшла і згадала, що залишила сумку і знову повернулася. Потім дивлюся в сумці немає телефону. І до мене підходять охорона або якісь люди і кажуть, ось ми знайшли телефон він не ваш випадково? Я дивлюся чохол мій, але в чохлі стоїть інша модель сотки не моя. Я кажу їм що це не моя модель сотки, вони сказали пошукають, але довелося взяти все одно цю сотку чужу так як мою вкрали.

Була зустріч однаклассніков, ми пішли в якийсь салон, схожий на звичайний будинок з бруківки, з великими кімнатами і кушетками, де роблять фізіотерапію і прогрівання, я захотіла зробити прогрівання, скинула речі і ми почали базікати з дівчатами на ліжку, там ще з’явилися дівчата з університету. Потім прийшов фахівець, як виявилося, вона була мамою однокласниці. І сказала мені пройти в іншу кімнату і звідки з’явився хлопець у червоно чорної куртці, покрутив я біля ліжка, потім надів мені свою куртку і пішов, його ще запитали мовляв одягни тапочки то, він такий немає. Я відразу щось не ладне помітила і побігла до речей, телефону немає, хоча лежав просто на ліжку, всі інші були, а мого не було. У мене почалася істерика, мовляв чому мій, тут айфони лежать, а взяли мій. А головне потім я виявила на інший своєму ліжку маленький червоний старий телефон і там було повідомлення від моєї подруги, а цей телефон начебто спочатку лежав в куртці, яку мені дав той хлопець. В результаті прийшла подруга, я їй все розповіла, вона зателефонувала нашій подрузі, щоб та допомогла знайти злодія. У мене істерика була, тому що я знала, що новий мені не куплять. Хлопцеві своє уя нічого не сказала, поки всі однокласники ходили до якоїсь Гадалов, я на вулиці з одним однокласником купила і зустріла викладача, який мене записав в блокнот, мовляв я курю. Закінчилося тим, що мене до будинку довезе однокласник.

Два останніх дня сниться, що намагаються в відкриту вкрасти телефон з рук, а я його забираю. Сьогодні уві сні у нас з чоловіком це було. Телефон я відбираю т ми йдемо. Або боремося з злодієм. Сьогодні чоловік назайлівому кору встромив в плечі нібито мій підлозі іграшковий чим.

Ми з подругою сіли на атракціон, було темно, потім я опинилася на валізі і мене катав мій двоюрідний брат, він забрав мою сумку і витягнув звідти телефон. Потім почав вимагати гроші за телефон. Я почала плакати і прокинулася після цього

Наснилося що у мене вкрали телефон, я знайшла свій телефон у грабіжника і втекла він гнався за мною . Кінець вже не пам’ятаю

Уві сні приснилося що у мене вкрали рюкзак з речами, але найцінніше в ньому крім телефону нічого не було.

Як я продавала незнайомці телефон чоловіка.І натомість отримала пачку сигарет і сімкарти.Кольори були холодні&# 8230;.Що це означає.

Я залишила сумочку чорну на землі, відволіклася і у мене вкрали телефон дізналася хто вкрав його наздогнала і він повернув його мені.Біо мій коханий чоловік і дізналася що він змінив мені, сказавши що просто захотілося, а в цей час йшла вагітна дівчина і вона сказала-а чого ти хотіла мужик бив сам з цього і змінив тобі, що тут такого

Наснилося що їхав в армію і іукралі у мене телефон на вокзали а за місце його підкинули кілька інших

Привіт, я бачив уві сні то що, два моїх друга (одного з них, я вважаю кращим) і деякі знайомі планують вкрасти мій телефон і продати його ! Але я намагаюся викликати на допомогу свого знайомого який старший за них усіх ! Далі толком нічого не пам’ятаю

взяв зателефонувати телефон, вийшов з приміщення і з кишені в натовпі вкрали телефон спочатку це був хлопець, потім коли почав знімати одяг шукаючи телефон, виявилася жінка інвалід.

Телефон вкрали на базарі їх було двоє вони тікали від мене я за ними побежел потім вони сіли в машину я відкрив двері машини потім вони хотіли мене побити потім я прокинувся

Блін сон такий снився, що Настя жила далеко десь, і повинна була їхати до мене ночувати, як раз після роботи вона раніше поїхала додому, а я в 6 після роботи поїхала за нею, і такий район у неї був жахливий, багато типу кримінальний , і народу навіть в такий час було багато там, ну я приїхала на таксі до неї, вийшла з машини, а телефон свій засунула в задню кишеню джинсів, і що то повернулася передом до таксі, прикурити сигарету, і тут відчуваю що з кишені витягують у мене телефон, я повертаюся а там баба якась витягла, і хотіла бігти, я встигаю схопити за край телефону і намагаюся ведернуть, і тут вона другою рукою допомагає відібрати його і бігти від мене з ним, я в паніку відразу що робити, і фіг хто допоможе адже, там все один за одного, і ніхто мені не допоможе, і потім я підскочила від цього сну відразу

Я слухала музику на гойдалці і до мене підійшов якийсь дядько і сказав дай мені цей телефон або буде гірше.Я кричала а мене як ніби ніхто не чув.Юї мені довелося віддати йому телефон а потім я прийшла додому і плакала

Хотіла подзвонити, до мене підійшов хлопчик попросив зателефонувати, а сам побіг я стала кричати, за ним побіг чоловік в будинок, куди побіг хлопчик і я слідом за ними.

Приснився сон, що я лечу в літаку разом з мамою (померла) попереду сиділи молоді люди. Я попросила одного допомогти розібратися мені (зробити тихіше гучність) в якомусь пристрої Він взяв, і пішов з ним. Потім літак начебто в аеропорту. Я шукаю і бачу цей хлопець виходить з приміщення. я його прошу повернути річ. АОН кидає мені порожній пакет. Я кажу.що покличу міліцію. Заходжу в приміщення, Атамась порожньо. прибиральниці перевертають стільці і кладуть їх на стіл для миття підлог.

Доброго времени суток Тетяна! Мене звуть Ірина.
Мені наснилося, що я впустила в свій будинок два незнайомих чоловіки, вони були друзями. В одного з них я навіть закохалася і стала йому довіряти, а він всіляко мене обманював: 1) Він з одним загнав до мене у двір дві корови і відпустили собак, які їх почали кусати, а я відганяла собак.2) Він кличе мене на побачення і виявляється, що я стою біля будинку розпусти там багато дівчат легкої поведінки і мене приймають за одну з них, тут він заплутує мою увагу, обіймає цілує і я йду. Потім я лізу в кишеню щоб зателефонувати зі свого телефону і виявляю, що у мене в кишені якісь уламки старого телефону, а мого телефону немає я розумію, що він його вкрав. Я повертаюся назад Це в літню пору в літньому одязі і я розумію що я не можу зорієнтуватися Де я перебуваю. Я блукаю по місту У пошуках цієї людини щоб забрати у нього свій телефон і вже на вулиці зима Я в зимовому одязі ожеледь Я йду плачу що не можу знайти свій телефон він мені дуже дорогий там дуже багато фотографій і відео зйомок я розумію що я вже його ніколи не знайду але Чи не припиняю спроби пошуку я йду підходжу якийсь Сторожовий вежі там якийсь старий я в нього запитую Мені потрібно такоето місце а старий каже залазь по сходах тут краще видно я тобі вкажу це місце я залажу по сходах так як на вулиці зима сходи дуже холодна і слизька я зісковзують з неї але все-таки залажу і старий вказав мені те місце в яке я хотіла дістатися я його Дякую і вже в мить опиняюся в тому місці куди хотіла дістатися. І раптом я сиджу в якійсь машині зі своїми двома бабусями одна мені рідна а друга двоюрідна і ми дивимося в заднє вікно а бабусі мені кажуть про дивись дядько їде Хоча він ще не має приїжджати в цей час і на нас мчить машина а потім ми всі разом розуміємо що це не мій дядько а якісь люди зі зброєю і стріляють по всім машинам а я в машині їм запарену мівіну і бабуся мені каже їж швидше я починаю дуже швидко є і тут я намагаюся вийти з машини під обстрілами пістолетів автоматів. Я виповзла з машини і стою на колінах тому що на мене направили пістолет я благаю Пустіть ласка мене в будинок там моя маленька донька і Я повзу на колінах в будинок дивлюся а моя дочка говорить Мама мама Я хочу до мами але вона спить з якоюсь інший білявою жінкою я підходжу до цієї жінки Забираю свою дочку кажу це моя дочка Вона каже чому це моя дочка я говорю Ні ти їй Чужа і сама дуже сильно плачу і все на цьому сон закінчується. Я прокинулася о 3:00 ночі від нерозуміння і переживання що мені наснилося і відразу залізла в інтернет почала шукати в сонниках але так нічого і не знайшла і натрапила на вас. Мені дуже часто сняться віщі сни і я приділяю дуже велику увагу важливим моментом уві сні. Тетяна я вас дуже прошу поясніть мій сон будь ласка Я дуже сподіваюся на вас Вибачте що без розділових знаків я записувала свій сон через мікрофон Заранее спасибо велике З повагою до вас Ірина.

спочатку йшла. Темний час доби. Загорнула в провулок і почула в зади хто то йде. Я як то виявилася на мопеді і почала швидко їхати. Він застрибнув з верху сказав куди едишь віддай телефон. Прокинулася від відчуття що на мені хто то лежить, і від страху.

Ми сиділи на квартирі. На кухні. Було багато хлопців. Не дуже хороших, нахабних. Я була дуже налякана цими хлопцями. Там на кухні сидів мій хлопець . Ми якраз збиралися йти. І раптом він бере чужий чорний телефон. відключає його. Витягає батарейку і дає мені в руки . І ми біжимо він в одну сторону я в іншу. Сон приснився вночі.

Здравствуйте, меня зовут Елена, мені сьогодні цілу ніч снилося що у мене пропав телефон і я уві сні шукаю, але бачу інші, не свій телефон, сильно засмучена і обурена, але не пам’ятаю точно втратила або вкрали. Але прокинулася так і не знайшла.

У мене вкрали телефон, в кафе, незнайома тітка. Але коли я помітила вона убежела, я кинулася наздоганяти наздогнала і забрала телефон. Почала знімати на камеру її, подзвонила в поліцію, і коли ета тітка зайшла в під’їзд, я за нею, вона знову у мене з рук віхватіла мій же телефон
Ну ось і все, потім я без нього пішла і в школу тд ти

Я була в школі і я захотіла в туалет і пішла разом з телефоном. Коли я пішла в туалет я поклала його на вікно. І коли я вийшла у мене лежав тільки чохол і навушники. Потім я пішла сказати про це вчителеві і в цей час в школі робився ремонт і викидали старі столи. І щоб забрати старий стіл прийшли 2 хлопчика років 15 і я побачила свій телефон. Я сказав про це вчителю і він зупинив їх. Один з них сказав, що нічого не крав і віддав якийсь маленький телефон. Потім я на нього на кричала і він поліз битися, але я його поклала на підлогу.

Наснилося що ми їдемо далеко на поїзді з хлопцем з двома двоюрідними сестрами поїздка була дуже далеко в якусь місто ми зупинилися біля будиночка потрібно початку це була якась наче поляна ми там пробули 2 дні напевно то поїхали вже назад на автобусі Але хлопець відстав Таїс трапляється запізнився або що крутіше ми поїхали він залишився там і не знав як дістатися назад потім він знову також приїхав на автобусі і ми дізналися що у нас вкрали телефон і поїхали назад ми приїхали туди Ну там вже на цьому місці стояв нібито мій будинок ми зайшли в нього там стояла сумка ми подивилися в цій сумці і там лежали наш телефон і потім повертається Ну ось Хто після на зняв цей будинок а я не почав а я вибігла вийде через вікно потім моїх сестер забрала але там була бабуся якась то з трьома хлопчиками років 13 в результаті в результаті ми забрали телефоном і поїхали назад

Все відбувалося в денний час доби. Йшла з кимось із знайомих, точно не пам’ятаю. І відчула що хтось намагається залізти в кишеню, я різко хапаю руку злодія у якого був телефон в руках, і кладу телефон назад в свою кишеню. І в кінці кажу фразу &# 171; Ти охренел?&# 187; І різко прокидаюся

Вітаю! Уві сні я вкрав мобільний телефон кума, але промовчав думаючи здати його в ломбард, так як в реальному житті є матеріальні проблеми!

Мені приснився колишній в’язень хороший знайомий який знову пограбував банк після того як його забрала поліція я поставив телефон на зарядку а коли повернувся був тільки чохол

багато людей, телефони лежали в сумці. вийшла з кімнати, а коли повернулася залишилися картонки замість телефонів. На душі печаль і співчуття

Привіт хочу розповісти свій сон. Я йду по вулиці з чоловіком (в даний момент я з ним зараз не живу, розійшлися). Тут я хочу сходити до вбиральні але по близькості можна було куди небудь сховатися. Була зима я пішла за замет. Там я зустріла 3 хлопців один з них почав мене міцно тримати ну як би боротися зі мною я не помітила як в цей момент у мене витягли телефон з Кормана. Коли я вирвалася від них, я стала шукати чоловіка але його ні де не було. Я хотіла йому подзвонити. Я стала діставати свій телефон але замість його я дістаю 3 старих марок телефону. У цей момент я зустрічаю свою стару знайому ми зараз з нею теж не спілкуємося. І вона ніби хоче мені допомогти знайти чоловіка. Я прокинулася але уві сні я так і не знайшла його.

Ми з сім’єю поїхали в іншу країну і у мене там вкрали телефон.Я була дуже засмученим і расстроеннна

Доброго вам дня. Приснився сон що мені потрібно позвонітт, а у мене немає телефону і я точно знаю що його вкрали. Він був на беззвучному режимі і тому я вирішила зателефонувати на додаток viber, там завжди дзвонить зі звуком. На дзвінок відповіла мамина співробітниця і сказала, що діти з класу його вкрали і вона його забрала і передасть мамі.

У мене вкрав телефон якийсь молодий хлопець, коли я спілкувалася з людьми.
Батьки це побачили і засмутилися, я з мамою почали бігти за злодієм (&# 128514;&# 129318; ♀️), мама відстала і повернулася додому, а я далі наздоганяла його. Прийшла в якийсь будинок де він жив, я поговорила з ним, він дивився на мене і мовчав, на очах у нього виступили сльози. У нього на колінах була коробка з краденими телефонами, я сказала що якщо він не поверне мені мій телефон то я звернуся до поліції і йому буде погано і спокійно забрала його сама. Все відбувалося ввечері.

Уві сні я як би випадково взяв чужий мобільник типу вилучили або відняв або вкрав го я його почен. А ще я підел молоденьку дівчинку уві сні ми ходили з нею подручку

У церкві, поклавши гроші в телефон за обряд. Телефон поклала в місце, де і всі клали (тільки не телефони, а планшети). Планшет теж поклала, але він потім лежав, а телефон немає

Натовп в обмінний пункт валюти, я намагаюся зняти гроші з рахунку. Лаюся з натовпом, люди не дружать відстань під час карантину. Намагаюся з сумці знайти 2 телефони, їх немає. вкрали. натовп тисне. Гроші так і не отримала, прокинулася. Рідкісний випадок, сон пам’ятаю з усіма подробицями.

Мені наснилося, сто ми зібралися на зустріч випускником моя однокласниця зібрала всі Наші телефони потім був солодкий стіл все туди зібралися а я пішла але мені не повернули телефон, я дуже була побудована я дуже плакала, але так і не знайшла свій телефон &# 8230;.

Кілька людей намагалися вкрасти телефон з кишені я відібрав і втік після подивився на телефон скло отащло захисне екран на половину не вказує

Наснилося що у сестри вкрали телефон коли вона вдень поверталася додому, навіть швидше за все грабіж, вона дуже засмутилася, а коли мені розказала я подзвонила в поліцію і ми очікували

Уві сні вкрали мій телефон і залишили іншу стару модель телефону. Я була в ярмарку. Там занадто багато одяг але все одягу дешеві і поганої якості.

Я сиділа в теплу погоду десь в кафе одна, з хорошим телефоном, просто з ким то спілкувалася, різко підходить жінка років 45 (мені невідома вона) але обличчя бачила чітко її і різко виробить телефон, але я його міцно тримала і у неї не вийшло висмикнути, вона кричала на мене матами і намагалася це зробити вдруге, але не встигла я підскочила від цього сну, в мені я була спокійна, але коли прокинулася відчувала страх

У Магазині посварилася з подругою, вискочила з телелефоном в руках на вулицю, на вулиці різко стемніло і я виявилося в іншому місті, зайшла в під’їзд і з рук вихопив телефон незнайомий чоловік я плакала просила віддати але так і не віддав, поки я бігла за ним побачила відчинені двері в квартиру забігла туди і попросила викликати поліцію адреса був сімейна будинок 9 після чого грабіжника впіймали але телелефон я більше не побачила

На вокзалі, перший взяв один пакет, поки один відволікав, мовляв&# 187; у вас вкрали пакет&# 187; я кидаюся за ним, другий забирає все інше і віддає дитині старий талефон

мені наснилося, що я йшла зі школи і у мене вкрали телефон, я навіть не зрозуміла хто, а до цього мені моя бабуся сказала &# 171; не клади телефон в кишеню втратити ж можеш&# 187 ;, разом з татом ми шукали всюди по вулиці мій теле, потім не пам’ятаю знайшли ми його чи ні

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ