Сонник вкрали Шубу 😴 наснилася, до чого сниться вкрали Шубу уві сні бачити

Вкрали шубу – сонник віщує збитки в реальному житті, зниження прибутковості діючих проектів, витік грошей в невідомому напрямку.

Слід бути обережними, а також знизити розмір витрат, так як надмірні витрати виявляться зовсім не до місця і тільки погіршать небезпечне становище.

Уміння тлумачити сновидіння – це цінний дар, тому що часом саме уві сні свідомість дає нам найглибші і важливі підказки.

Наснилося вкрали Шубу, але потрібного тлумачення сну немає в сонник?

Наші експерти допоможуть Вам дізнатися до чого сниться вкрали Шубу уві сні, просто напишіть сновидіння в форму нижче і Вам пояснять що означає, якщо уві сні бачили даний символ. Спробуйте!

вперше купила собі шубку мутоновую з нірки коміром і пішла в театр, після спектаклю в гардеробі мені і повідомили, що помилково віддали іншому, пішла до завідуючої і без толку&# 8230;.

добрий ранок!
Сьогодні мені приснився сон ніби чоловік прийшов з роботи додому і не закрив двері. Вранці коли я встала пішла в ванну мити голову і почула, що грюкнули вхідні двері. Я вийшла подивилася двері були у відкритих, я заглянула в шафу, а там немає шуби не моєю НЕ чоловіка. Я до нього і стала його звинувачувати що це він не закрив двері.

Я залишила шубу на лавці, так як я її купила, а н носила і вдома не було місця її зберігати. І коли я була біля лавки у мене її хитрим способом вкрали.

Я в якомусь закладі, і там роздягальня. Коли я прийшла одягатися, то виявила, що моєї шуби і чобіт немає. Там було багато моїх знайомих і там була жінка яка поширює про мене плітки, правда вона про всіх бреше. Заздалегідь вдячна!

РАПТОМ Я перебуваю в ЛАЗНІ, ПОТІМ ПІСЛЯ ВИХОДЖУ І НЕ ЗНАХОДЖУ СВОЄЇ Шуби В ЯКІЙ ПРИЙШЛА.

Відпочивали з подругою в іншому місті-брали речі з собою-була валіза з речами.були в закладах і у мене вкрали шубу уві сні але шуба не моя а сестри

Мені наснилося що у моєї подруги свадьба- хоча в реалі у неї навіть хлопця немає. І я їй на подарунок краду шубу в іншої подруги (це два людини- мої дуже близькі друзі). Шуба коротенька і модна, гарна, расцветка- руда. Я її дарую, але мене починає гризти совість і я хочу заплатити а шубу мамі дівчинки у якої вкрала цю шубу. сон обривається, кінець- ми домовилися, але гроші я не віддала, А ще мені знятися кольорові сни- дуже якісні, колірна гамма просто захоплює&# 8230;. Друзі лякають мене що я шізофренік- але насправді я дуже розумна і життєрадісна. Чому я бачу кольорові сни?

мені наснилося, що я була на роботі і у мене вкрали шубу.а потім я дізнаюся що це зделал мій молодий чоловік, мовляв у нього борги&# 8230; і їх треба віддати&# 8230;??

ЗДРАСТУЙТЕ мені приснився ЩО МОЮ ШУБУ ВКРАЛИ А В ЗАМІН мені підкинув ІНШУ ШУБУ.У МЕНЕ БУЛА норкові А МЕНІ ПОМІНЯЛИ НА каракулеві.

Наснилося що, йдучи з роботи додому, виявила пропажу шуби, яка таки не знайшлася

Села в автобус на зупинці, зняла норкову шубу і повісила на гачок, пішла за шубою перед виходом висіла, відвернулася &# 8212; немає. Дуже сильно плакала.

Вітаю. Мені наснилося, що я вкрала каракуль (шубку) у самого майстра, який шиє, шубка була нова.

Мені наснилося, що я залишила свою шубу десь в гардеробі, в школі. А коли хотіла забрати виявилося, що її немає.

прийшла на пляж теплим ввечері в довжиною чорної норковій шубі, в своїй, приміряла там жахливої ​​якості коротку шубу рудувату (сон був не надто кольоровим, або ж просто вечірній час було уві сні), а потім довго шукала тих хто її вкрав, знайшла, але шубу немає

з дому вкрала шубу моя дочка і я її знайшла у родички але віддавати вона не хотіла а тільки за гроші до чого цей сон

снилися мої знайомі, я і подруга повісили свої шуби на вішалку на вулиці, бут-то я знаю, що їх можуть вкрасти, але впевнена, що я стежу за ними. Потім повертаюся, а їх уже немає. Потім бачила зразок дві подруги вагітні, у однієї прямо випирали ніжки на животі, потім вона швидко народила дівчинку, але дитина не закричав і я запереживали і запропонувала викликати лікаря, але вона не хотіла. Я допомагала приймати пологи.

Купила шубку норкову у циган розговорилася з сестрою і забула свою шубку йшла по дорозі згадала розгорнулася почала питати а вони говорять не бачили почала шукати бігати все перевертати в результаті знайшла свою сумочку чоботи а ось шубу не знайшла покликала міліціонерів щоб завексіривалі знайдену річ

Купила шубку норкову у циган розговорилася з сестрою і забула свою шубку йшла по дорозі згадала розгорнулася почала питати а вони говорять не бачили почала шукати бігати все перевертати в результаті знайшла свою сумочку чоботи а ось шубу не знайшла покликала міліціонерів щоб завексіривалі знайдену річ

Сниться, що перебуваю на якомусь толі заході, чи то зустрічі. Присутні різні люди (але осіб не пам’ятаю). Одяг залишаємо в окремому будиночку на вулиці (це був навіть не будиночок, а будка). Дивно, що начебто всім тепло, літо, а одяг зимова. Подробиці сну не пам’ятаю, але пам’ятаю, що я залишила в цій будці шубу (світла) і хутряний шарф (темний). Повернувшись з будівлі, свій одяг не знайшла, уві сні зрозуміла, що мої речі хтось забрав. сильно переживаю.
P.S.
Якщо це якось уточнить тлумачення, в даний час перебуваю в дуже сором’язливий матеріальному становищі.
Мій E-mail: [email&# 160; protected]
З повагою,
Юлія.

Бачила уві сні що я вкрала норкову шубу у кого-то і сховала але потім прийшли господаря і забрали а я попросила у них вибачення і дуже сильно соромно стало

Мені наснилося, що у мене вкрали шубу і пальто, шубу на протязі місяця, а пальто в минулому році.І я цього не помітила в перебігу цього часу, не звертала уваги.
Швидко (уві сні) згадую які вони були (хоча, частиною себе розумію, що швидше за їх у мене немає, може бути на яву, я тільки і хотіла) увазі себе в зеленому пальто подумки уві сні, кручусь і красуюсь.Потім в шубі (хоча в житті я не преверженец їх) чорна, блкстящая&# 8230; І ще я помічаю, що в мене пропав Шафа. І все це не зараз, я не звертала уваги. Це призводить мене в сум’яття ,:&# 187; як так&# 187;?! Я починаю бігати і метушитися, звертаюся до поліції&# 8230; До людей, які мене оточували.Це не був мій будинок. Начебто навколо мене колеги. Офісно-житлове приміщення&# 8230; Що -то на кшталт цього&# 8230;.Вообщем &# 8230; Я метушуся і хочу, щоб знайшли мої речі&# 8230; За часом це листопад-грудень, може січня 17-18. Пальто пропало ще рік тому в 16.Шуба місяць тому, а шафа днями&# 8230; І я, такого бути не Помітила відразу.

У метушні тримаючи багато речей в обох руках і для чогось займаючись дитиною маленьким, на якому -то речовому оптовому ринку не звичайного типу, випустила з рук красиву хутряну шубку красивою моделі рудого кольору і забула де залишила почала рухатися далі.яПотом згадала, схаменулася і почала ходити швидко і вишукувати де могла її залишити.Не знайшла.Зрозуміла, що вкрали&# 8230;&# 8230;

Напишіть сюди Ваш сон (чим детальніше, тим краще)&# 8230; 1 березня мені приснився сон, що у мене вкрали мою норкову шубу в приміщенні кафе торгового залу .Я подивилася на вішалку а шуби немає, побігла її шукати і прокинулася.Коли прокинулася була дуже порада, що це сон

Прийшла на якийсь захід і здала шубу норкову в гардероб, після прийшла подаю номерок з номером 86 а шуби немає, хоча чітко бачила що дівчина там її важила. Сон з великим подивом яскравий.

Пішла на прохання подруги з нею разом в якесь місце куди їй потрібно було, типу манікюр або що то в цьому роді, за компанію.. була метушня, ми віддали нашу верхній одяг (я-свою дорогу шиншилову курточку) дівчаткам -Мастер. Коли повернулися, в пакеті не було моєї шубки, її вкрали. Я засмутилася і була шокована, як я так не передбачила ситуацію, довірилася. Подруга зі співчуття дала моє велику суму грошей, щоб я не переживала дуже..

Я йду у шубі до магазину у Який несу ще одну шубу якові брала на прокат, роздягаюся перед входом у магазин и тут у мене крадуть вже две шуби.Я зайшла у магазин без них и розказ что вкрали только что, потім шукаю шуби по площади.моя шуба булу чорна а та що на прокат Рудого кольору, обідві норки.

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ