Сонник вкрали Дитину 😴 приснився, до чого сниться вкрали Дитину уві сні бачити

Наснилося, що крадете дитини, – скоро вступите в шлюб. Малюка вкрали у вас – належить ухвалити важливе рішення, від якого залежить багато. Раптово виникли труднощі можуть перешкодити зробити правильний вибір.

Уміння тлумачити сновидіння – це цінний дар, тому що часом саме уві сні свідомість дає нам найглибші і важливі підказки.

Приснився вкрали Дитину, але потрібного тлумачення сну немає в сонник?

Наші експерти допоможуть Вам дізнатися до чого сниться вкрали Дитину уві сні, просто напишіть сновидіння в форму нижче і Вам пояснять що означає, якщо уві сні бачили даний символ. Спробуйте!

Приснився сон, в якому я народила дівчинку, чула її плач, але не бачила ні самих пологів, ні дівчинку. Її забрали, а незабаром, коли я стала шукати її, мені повідомляють, що вона померла під час пологів, я дуже плакала, а потім дізналася, що дитину вкрали, а точніше віддали багатим людям, у яких дитинка народилася мертвою. Плакала і просила повернути дитину, а мене заспокоювали і казали, що моя дитина померла.

в оду і ту ж ніч мені приснилося, що я спочатку втратила сама свою дитину, потім вона знайшлася вся брудна, навіть обличчя було чорним. Потім приснилося що у мене її вкрали, я плакала.

мені наснилося, то що коли я виходжу з квартири на майданчику вже який день варто чоловік, і в один момент він вривається з бандитами до мене і від расстерянность вистачає молодшу дитину і тікає по сходах, там холодно було, дитина кричить на вибух в квартирі я була ще з мамою бабусею і донькою, пам’ятаю говорила їм насторожено про це го мужика, але вони не слухаючи були оч сильно зайняті розмовою між собою! я прокинулася іспугганная не можу заснути
[email&# 160; protected]

Наснилося що у мене вкрали мою дитину і зажадали викуп у сумі 10048 гривень і 96 гривень нібито через те що я образила людину було стільки багато поліції спочатку я ходила з подругою всюди шукала, виявилося що її викрав неросійський людина і тримав на п’ятому поверсі коли він кинув мені записку з викупом і при цьому кричав що нічого він з дитиною не зробить тільки аби я віддала йому гроші.Уві сні дуже часто йшов дощ.

Вітаю!вдень прилягла, заснула, приснився страшний сон.я коштувала розмовляла з одним знайомим і побачила як пара, чоловік і жінка вивозили від мене молодшу дочку, дочка плакала.я бігла за машиною і ревіла.але цього чоловіка я вже бачила десь.повернулася додому і стала все аналізувати, куди за чим чому.у мене від куди то був його номер телефону в прийнятих номерах, 8-920-507-&# 8230;.інші не пам’ятаю.запитала це що за номер у подруги, вона мені сказала що це &# 8230;&# 8230;, не пам’ятаю вже назва міста.я почала розсилати по соц.мереж оголошення по зникнення доньки, просила про допомогу.але потім прийшли якісь люди і погрожували що б припинила.поки мої друзі їх відволікали мені вдалося втекти, я бігла до сестри&# 8230;&# 8230;&# 8230;&# 8230;&# 8230;&# 8230;&# 8230;&# 8230;&# 8230;&# 8230;&# 8230;&# 8230; я тут мене розбудили.прокинулася і зрозуміти не можу правда це чи сон, такий живий, кольоровий, миє звичайно це тому що доньки зараз зі мною поруч немає і я сумую

Наснилося, що в пологовому будинку народжую. Але, якимось дивним чином. Сутичок не було, хоча живіт, як у вагітної був. Лежала на спині, живіт обв’язали якимись мотузками і сказали перевернутися на живіт. І через пару хвилин показали мені дитину, сказали, що дівчинка. Я якось відразу засумнівалася, занадто великий був дитина для новонародженого. А, потім мені сторож пологового будинку сказав, що це не моя дитина, а чотиримісячна дівчинка відмовниця. Я стала плакати., куди ж вони поділи мою дитину. У медперсоналу. який брав у мене пологи намагалася з’ясувати. куди, вони поділи мою дитину. І спокійно з ними розмовляла, і на підвищених тонах. Навіть їх судом лякала. але. вони тільки нахабно посміхалися. Так і не сказали, куди поділи мою дитину. Прокинулася я як-тов непонятках і не багато з важким почуттям. В реальності у мене вже є 2 дитини-2 сина

Привіт, кілька разів сниться сни що у мене пропав або вкрали дитину. Сьогодні приснилося що ми з ним йдемо щасливі але трохи втомлені, у нас багато пакетів як після шопінгу, Дуже хочемо прийти додому і відпочити. Заходимо в будинок, як ніби в свій, але насправді я ніколи не бачила цей будинок, це великий просторий під’їзд де є кілька ліфтів, великі і маленькі. Ми зайшли в маленький ліфт і зайшло ще багато людей, все стояли дуже щільно, довге волосся поруч стоїть дівчини торкалися до мого носа постійно, я відвернула обличчя в кут. потім з’ясувалося що ліфт поїхав назад в низ. Ми вийшли і стали чекати іншого ліфта. Я відійшла трохи вбік і завернула за ріг, щоб посидіти на лавочці, а потім коли повернулася сина вже не було, я заметушилася дуже сильно злякалася, а людям які там стояли як то особливо не реагували, я хотіла кудись зателефонувати, потім згадала що раніше втратила телефон і у мене був старий маленький телефончик і там не було ніяких контактів, я стала набирати номер чоловіка який пам’ятаю напам’ять але чомусь телефон набирав інші цифри, я попросила телефон у поруч стоїть жінки, вона з полюванням допомогти мені швидко дала мені свій телефон, але з її телефону я теж не могла набрати номер, весь цей час я думала де ж він може бути, може піднявся додому на ліфті, може його вкрали або що то з ним сталося

один рочки стоїть на вулиці у сусідів і різко наблизився до хлопчика який майже 8-9 років, а цього хлопчика я навіть не бачила ніколи.І біля його були дві дорослих хлопець і дівчина і ще один хлопчик.І цей рочки краде цього хлопчика який 8-9 років і дівчину і загрожує нам.

мені наснилося що я народила дитину, а якась дівчина у мене його вкрала, бо у неї народилася мертва. і я весь сон його шукала (навіть в міліцію пішла)

Привіт, мені приснився сон що мою дитину вкрала моя рідна мама, справа була так, моя подруга покликала мене купити для неї взуття на ринок, я сплячого свою дитину залишила вдома, ми пішли і почався дуже сильний дощ, я побігла додому, чувставов то що , що щось не так, прибігла і бачу що немає дитини, немає його ліжка&# 8230; зате я побачила що моя мама лежить п’яна на ліжку, я стала її будити, і кричачи питати де моя дитина. я говорила їй що вона продала ліжко і дитини за горілку, але вона мені нічого не відповіла&# 8230;..я не знайшла свою дитину (((((((так я і прокинулася&# 8230;.скажіть будь ласка що це означає. А вночі приснилося що моя сестра вагітна і я.теж не знаю що думати, чекаю вашої відповіді.спасибі

Я була в поліклінніке, мені робили укол, дочка залишилася в коридорі.Коли я вийшла, то дочки не було.Я її всюди шукала, сильно кричала.Знайшла її в дитячому садку.Сказала, як вона була одягнена і мене до неї привели.Дочка спала в ліжечку.Наснилася також мама (покійна), вона осудливо дивилася і сказала, що якби знала, що я така зозуля, ніколи не довірила б мені дитину.

Я усвідомлено вкрала немовля нашої спільної знайомої з чоловіком. І не збиралася його віддавати. А в кінці сну, я зустріла її. Вона була сумна і сказала, що незнайомий чоловік подарував їй дитину.

на прогулянці в місті з дітьми -2 дівчинки, одна побігла в перед на остпновку і села в автобус а водій закрив двері і з єхидною посмішкою в мою сторону закрив двері автобуса і поїхав

Пам’ятаю тільки уривок.
Моя сестра вкрала немовля.Я бачила як вона тримала його в руках.Він був сповитий в біле.Фон навколо того, що відбувається криваво-чорний.Я відчувала дуже сильне хвилювання і страх.

Я уві сні бачу як мою дитину забирають або практично тікають з ним від мене і в цей же момент бачу з вікна як під вікнами нашої квартири викопують троянди мої (красиві, великі кущі) і викопували їх четверо чоловіків років під 40 з приємні особистості.Але я вибігаю з дому і не встигаю за чоловіками і біжу за жінкою з моєю дитиною, у мене відбувається напад здається з серцем я реву і падаю на коліна з криками від болю і від безвиході. Після цього з за рогу п’ятиповерхівки вийшла молода дівчина років 20 тире 28 і віддає дитину і каже що не може так вчинити. Не знаю чому але потім у мене немає дитини але я бачу одне з чоловіків який крав троянду і він весь в листочках від троянди, тут же сюжет переміщується в якусь квартиру, де цей чоловік миє руки і я поруч з ним він ріже мене верстатом для гоління і після цього біжу додому вся порізана до будинку але не в крові, а як би вже в болячки або шрамах.

Наснилося, що я гуляю в компанії ми заходимо в під’їзд я була з дочкою син у мене втік вгору по сходах (т.до. дуже рухливий дитина) я на ліфта починаю його шукати знаходжу хлопчика іншої жінки віддаю його на верхніх поверхах і мені повідомляють, що вимірявши температуру молода людина забрав мою дитину.Я почала бігати і шукати його кричати, плакати.Я прийшла без сил до свій подрузі і подзвонила в міліцію і я прокинулася.

Гуляла з дитиною, він в колясці. Ми як би з чоловіком посварилися і я вирішила з ним помириться. Стала шукати його по сторонах, але його ні де не було. Обернулася назад до дитини, а коляски вже немає. У паніці її шукаю, але марно. У далеке бачу багато колясок і моя теж там. Поруч стоїть жінка, в суєті тримає чужу дитину. Я повинен звідкись вискакувати до неї і кричу де моя дитина. Вона не відповідає, до неї підходить чоловік і вони збираються йти. Я ридаю і питаю, ви дитину забрали на органи, вона відповіла немає. Підійшла з ними до якого то гаражу, а там повно дітей новонароджених, але моєї дитини немає. І я стала благати віддати мені його. Потім я прокинулася&# 8230;

Моя дитина з іншими дітьми грав біля будинку. До нього швидко підбіг незрозумілий чоловік, схопив його і почав тягти його в машину. Дитина в цей час пручався.

У мене вкрали дитину підлітка, я його стала шукати у мене вкрали телефон, з моєю дитиною був вкрадений ще чий-то, я пішла у напрямку серця і знайшла дітей на сіні в здоров’ї і гарному настрої, потім повернула телефон.

Доброго дня! Несподівана пропозиція 🙂
У моєму сні я з вікна своєї квартири побачив, як їде моя машина, в задньому вікні якої я бачив мою маленьку доньку. Вона дивилася на мене через заднє скло і плакала. Не знаю чому, але я був упевнений що машину і дитини вкрали. Відразу я почав дзвонити своїм друзям, щоб на машину дали орієнтування і помістили держномер в спеціальну поліцейську базу.
Сни сняться дуже рідко (не частіше одного разу на місяць) і як правило збуваються. Сняться частіше під ранок. Кілька днів тому наснилося що мене зупинив ДПС і відпустив не покарали. Так і трапилося зі 100% збігом.

я гуляв з дитиною отлёкся на телефон на секунду і потираючи дитини з уваги коли звернув уваги дитини не було.Але точно пам’ятаю замішатільсто на дорозі і стукіт дверей, я не став втрачати час побачив двері в приміщення, яке було единственое на вулиці аткрил двері і побачив жінку швидко несуча моєї дитини, а зади жінки біг мущина я понил, що це прикриття рвонув заними і був уверін що догани, коли майже наздогнав у мене у мене ноги стали ватяні і мені їх не наздогнати і сон пропав.

Здраствуйте, мене Ольга, мені наснилося сьогодні; у мене вкрали мого хворої дитини, я дуже сильно плакала. і я знаю цих людей, і вони просять за неї викуп.З’являється мій рідний брат, і дає грошей за викуп, але коли дізнається хто зробив, вирішує її вбити. але якісь люди приводять мені здорову дитину.

я йшла, їхала вантажна машина я пішла в іншу сторону а машина в протилежну сторону я зупинилася і машина зупинилася і машина зупинилася потім я пішла в під’їзд зателефонувала до мене з кутка підійшли чоловік і жінка вони були з планшетами чоловік говорив як або звідки напасти при мені у мене було в руці що щось тверде коли він напав . напав він з планшетом я чимось твердим в руці стукнула планшет і він відійшов а дівчина стояла в стороні і дивилася вдруге він не напав бо я прокинулася .КІНЕЦЬ
У мене немає електронної адреси

здраствуйте, я уві сні бачила крадіжку піврічного дитини з підміною на іншу дитину, але дуже сильно і неізлічімо хворого&# 8230;

мені наснилося що викрали мого сина. як ніби він був в гостях і за ним прийшла туди якась дівчина забрала, нібито родичка наша і після цього ми його шукаємо, у мене як ніби істерика і я плачу багато.

ВО СНЕ, незнайоме приміщення, НІБИ В ГОСТЯХ, двоюрідних братів і ПОРУЧ знімаючи ЧОЛОВІК КОРОЕЕЦ НЕ ЗНАЙОМИЙ ОН УКРАВ МОГО СИНА 10міс. У МЕНЕ ІСТЕРИКА, ПЛАЧ І ТД

НІБИ Я бігати від чорношкірих чоловіків А НА РУКАХ У МЕНЕ БУВ МІЙ СИН, І чула як ХТО ТО ІЗ НИХ ГОВОРИЛ-ВХОПИТИ ПОТРІБНО ГЕТЬ ТУ З КАРЯВИМ (Т.Е МЕНЕ). І бігати Я ВІД НИХ НЕ ОДНА НАС БАГАТО БУЛО, АЛЕ З дитиною ТІЛЬКИ Я. ПОТІМ Я прокинувся

на вулиці темно я сиджу зі своєю дитиною, повз нас проходить жінка в балахоні (балахон такий картатий рудого кольору) і дитина на лякався, почав кричати, я його заспокоюю, і крикнула цій жінці, якого біса, ти тут ходиш налякала дитину, вона підійшла так близько, я не розгледіла її обличчя, і тут сон змінюється, я перебуваю все там же на цьому місці, але сина зі мною вже немає, багато народу, і всі кажуть, що ця жінка нібито циганка і вони крадуть людей і вбивають, і я плачу дуже сильно уві сні, не хочу вірити, що мою дитину вбили, але все твердять, що саме мого сина вони і вбили там ще якісь подробиці були, але я їх не пам’ятаю.

чоловік, з яким я планую жити спільно вкрав моїх дітей і його знайшли мої родичі і вбили, а дітей мені віддали в синцях, діти не плакали і не були налякані, а скоріше навпаки дуже милий особи))

Мені снилося, що в квартирі, яку я раніше жила померла незнайома жінка. Потім я народила сина і у мене його вкрали свекруха зі свекром, Я пішла до них розбиратися.

СОН. Ми сім’єю: я, чоловік і донька 15 років поїхали у відпустку до Франції. Вийшли на прогулянку по алеї. Було багато людей. І раптом з’ясувалося, що пропав мій чоловік. Я плакала, шукала і через якийсь час він з’явився раптово, весь побитий. Як з’ясувалося, в цій дикій країні крали туристів і знущалися над ними. І ось так же раптово зникла моя дочка. Я в істериці шукала її, і мене розбудив будильник. Дочка знайти не встигла.
В реальності ми тільки що повернулися з поїздки в Стамбул.

На вулиці йшов сніг був вечір я відвернувся на секунду а дитини вже немає я побачив що його забрали якісь люди я побіг туди і там вже не кого не було.

Посадили мою дочку в червону машину. Я намагалася стукати в скла, але не було сил. Кричати, але не вистачало голосу. Еее стали відвозити. Я побігла за машиною. Сил не було бігти! Я намагалася докласти всіх зусиль, щоб прискорити темп і паралельно кричати. Машина зупинилася в 100 метрах від мене. Я все бігла! Мою 2х річну дочку витягли і куди то понесли! Я все бігла за ними і кричала! У гонитві за ними, потрапила в дуже людне місце, де сиділи по крамницях і дорослі і діти. Місце було схоже на муніципальне установа, де кожен чекав своєї черги. Там же я побачила свою доньку. Кинулася до неї, але це був інший дитина, одягнений в одяг моєї дочки. Ця дівчинка запитала моє прізвище і сказала щоб пройшла в кабінет. В кабінеті у мене теж стали питати особисті дані. Коли я запитала, де моя дочка, мені сказали, що її вилучили за несплату за рахунками за дитячий сад. Я там влаштувала грандіозний скандал! Прокинулася вся в сльозах. ((

добрий ранок. Мені наснилося, що мама і сестра батька моєї дитини, без мого відома забрали у мене дитину. Я дуже сильно плачу, ридаю. Впала на коліна на землю, б’ю себе по колінах і сильно належних на всю вулицю. Дуже дуже сильно плачу&# 8230;.. Потім прийшовши в себе знаходжу машину і їду в неї в будинок батька дитини, так як знаю що син там. Перегороджує шлях машина, з якої чоловіки нахабно мене витягують з машини і відвезли. Моїм голосінь немає меж. Навіть не розумію куди мене везуть. У підсумку вони мене привозять в будинок нашого татуся і заносять туди. Я бачу як люди метушаться там. І в одній кімнаті знаходжу синочка свого. Після чого до мене підходить Аскер (батько дитини) і каже, що ми будемо жити у нього вдома. У реальному житті ми не одружені. Живемо окремо, так як він єдиний син і живе з мамою. Синові п’ять місяців.

здрастуйте, мені приснилося що я пішла гуляти з подругою і з коляскою в якій племінник, я зайшла в магазин, а подругу залишила з коляскою і дитиною і у неї крали коляску з ним..потім ми шукали його&# 8230;.до чого це?

Наснилося, що я їхав в поїзді з мамою і молодшою ​​сестрою, під’їжджаючи до міста я помітив, що сестру вкрали і почав її пошуки . Я був дуже агресивний і і кричав, що коли знайду викрадача вб’ю його.

Уві сні у мене був чоловік, і я так розумію ми з ним розійшлися.
Він вкрав у мене сина грудничка, переховувався і не віддавав мені дитину.
Я багато плакала і благала його повернути дитину. Я шукала приводи щоб повернути собі свого сина.
Після, з’явилася подруга. Але зовнішність її я не пам’ятаю..Але уві сні мені здавалося що я знаю її дуже давно.
Вона мені допомагала, і в результаті, той самий чоловік повернув мені дитину.
Я зі сльозами щастя тримала на руках дитину, а він мені посміхався.

був якийсь свято, я гуляла з дитиною, мене відволікли що то запитали, але коли повернулася його вже не було.Почала його шукати, але через якийсь час знайшла його, але мені його не дали, вкололи йому димедрол (так називалися уколи уві сні), йому говорили про якісь таблетки, і повели, а мені сказали що у нього затрудняемость прохідність носа.І я почула що більше я його не побачу.І я прокинулася.

моєї дитини сина якийсь чужий чоловік повів в туалет як ніби, після я бігла в уві сні за ними і так не наздогнала, я кілька днів шукала його уві сні але не знайшла.потім я прокинулася в страшному страху і поті, до чого це?

наснилося що я народила спочатку двох домі е діти, потім раділа що це було не так боляче, пологи пройшли легко, слідом пізніше народила ще 2х, і у мене їх хтось забрав, нечесть яка то, я весь сон їх намагалася наити забрати, але нечесть мені заважала, в кінці сну я їх знайшла десь в лікарні під наглядом лікарів, але боялася заіті таккак незнаю як пояснити що це мої діти

уві сні приходжу у справах на роботу збираюся одягнути дитину. обнаружела що його немає на місці. на вулиці одна жінка веде я не встигаю плачу в істериці. потім йду за ними але вони далеко, по дарога питаю у перехожих вони підказують йду в слід за ними. одна жінка дає води попити і насіння в мішечку. я беру і йду по дорозі. вздовж дороги водойму озеро ніби синє синє літо виявляється. а вкрали взимку бо я хотіла одягнути комбінезон. і підходжу маленький місто як острів красиво. підходжу до кіоску брудно всередині розпитую дівчину описую вкрала жінку вона відразу впізнає і приводить мене до неї. довгий коридор, двері заходимо в останню а там 2 дівчини сплять поруч немовлята в дитячому ліжечку. я тихо забираю свою дочку в ковдрі і біжу. от і все

Здраствуйте Тетяна, мене звуть Надія в мене 2 дітей 1.5 і 2.5 року. Наснилося що я гуляла в сусіднім дворі з дітьми, одну дочку повела додому, а старшу залишила чекати на вулиці потім підходить чоловік повз проходить і забирає її, я починаю кричати і потім я прокидаюся. Такий у мене не 1 раз, а до цього снилося що вона втекла від мене ну я її знайшла.

ходили по ринку і у мене з рук вирвали дитину не росіяни люди і побігли, я намагалася його наздогнати, але тільки зірвала куртку, а там були документи і я поклала їх у кишеню і побачила двох не росіян і зрозуміла, що вони мабуть хочуть забрати документи і початку від них ховатися. і прокинулася

наснилося, що Я вкрала дочка у свого знайомого, в якого Я закохана&# 8230;.дівчинка жила зі мною близько місяця, Я її виховувала як свою&# 8230; через місяць вони з дружиною мене знайшли і вимагали віддати дочку, Я спочатку не хотіла віддавати її, говорила що вона моя і вони її не отримають&# 8230;.та й дівчинка мене дуже любила і сама йти до них не хотіла, прям вчепилася в мене і не відпускала, але все-таки Я їм її віддала&# 8230; після він у мене запитує, як Я дізналася, що це його дочка, Я кажу схожі ви дуже, він обійняв мене і пішов&# 8230;.ось і весь сон, хотілося б знати точне його тлумачення

я народила дитину, після чого його викрали разом з величезною сумою грошей. уві сні ми з подругою шукали його, там були старі будинки і собаки.

наснилося що моя дитина була з бабусею, і з її слів що вона його залишила в церкві і його звідти вкрали .І можливо вбили якийсь божевільний мужик.Я росговарівала зі своїм однокласником він мене запитував що коли, а я плакала і говорила нічого не знаю і вінілу бабусю.

Я була з дитиною десь у справах і потрібно було повертатися додому, я зловила машину і коли ми приїхали, я зрозуміла, що у мене немає потрібної суми грошей, щоб заплатити. Я стала копатися в гаманця і в цей момент підійшла дуже неприємна жінка і намагалася помацати мою дитину, який спав в машині. Поки я лаялася з цією жінкою, водій машини, не взявши грошей, поїхав. І ось я розумію, що моя дитина залишився в цій машині. Далі я бігаю по району, лазею по домівках і підвалах і якимось незрозумілим місцях, щоб знайти дитину. Потім починаю обдумувати все, що відбулося, йду додому і дитина знаходиться
[email&# 160; protected]

я з людиною яким не пам’ятаю ходжу по кладовищу ніби як дитину свого поховала .навколо похорон людини його закопують люпадают в могилу, видно його ноги, не в труні ховали. жуть. напуває виходимо з кладовища у мене вкрали дочку, я її шукаю а знайти не можу і ніби як вкрав чоловік (тато дитини). приснився вранці в середу з 8-10.
недавно читала книгу де маленькьго дитини вкрали і знайшли через двадцять шість років. жах голова ломитися до чого такий сумбур зловісний і моторошний.

Я їхав з донькою 4-років на машині яку продав рік тому, але вона ніби-то нова, виїжджав на головну дорогу, мене не пропустив трактор, і врізався в нас, при цьому відчуття було таке, що не пропустив на зло.У момент зіткнення я подивився на тракториста, він сміявся.Я пішов вирішувати з ним проблему, а дочка залишилася в машині.Пару раз йому заїхав, він впав, я повернувся, а машини з донькою немає.І я не міг зрозуміти, то-ли її викрали то-ли &# 8230;.

Привіт, сьогодні мені приснилося, що я знайшла нову роботу. Мій керівник-жінка і вони з чоловіком забрали у мене мою дочку (правда уві сні вона була хлопчиком), забрали так що за законом вони мають право. Але іноді давали нам спілкуватися, але моя дитина було видно від мене відвик&# 8230;

Привіт, сьогодні приснився сон, що колишній чоловік вкрав не нашого з ним дитини, саме другого вже від іншого шлюбу, дуже хвилювалася і весь сон проплакала, але в підсумку знайшла.

Вітаю!Уві сні я народила дочку, а її вкрав знайомий чоловік і не пускає мене до неї.Я всю ніч намагаюся до неї пробратися, а кругом охорона.

наснилося вкрав дітей колишній чоловік коли вони підросли і бачила як їх відвозять на машині а молода людина з яким я в стосунках мене заспокоював

наснилося, що вкрали мого сина і не тільки його. але потім інших дітей знайшли а мого немає. Потім у мене в руках виявилася що то типу пластмасової рейки з цифрою 18 і коли я її побачила, я почула голос свого сина і пішла сама його шукати і знайшла що то типу шафки з номером 18 і там був мій син. І все це відбувалося толі в торговому центрі або на подобі цього.

Доброго дня! приснився сон в якому я народила 2 хлопчиків близнюків, а потім у мене їх вкрали, зі слів інших вкрали цигани.

сниться, що ходили в лікарню ставити щеплення, (а ми дійсно тільки з поліклініки після щеплення спимо в обід) правда це весна, і дитина у синій шапочці своєї, і как-будто я дивлюся на стенди, повертаюся а сина немає, я біжу і зву його в паніці, начебто бачу, але виявляється це дівчинка в схожій шапці, я біжу навколо тільки діти, опиняюся на вулиці, не тієї де лікарня, в незнайомому місці, похмуро, хочу подзвонити, телефон як мій старий, там немає номерів, я знаю татів (чоловіка) номер, прошу у дітей телефон, один хлопчик дає, я знаю, що щось сталося, мені дали щось дурманне понюхати і вкрали сина, я знаю точно татів номер і мобільний і робочий і я знаю, що він нас врятує&# 8230; тримаю телефон хлопчика набираю номер, прокидаюся синок крутиться поруч, відчуваю полегшення від того що все це був сон

вкрали сина в колясці але коляска була не наша а поки ми його шукали його поткінулі в нашу машину в богажник

мені наснилося що мою дочку вкрала одержима дівчина, 2 рази намагалася але її виходило врятувати, рятував її незнайомий чоловік, уві сні він був моїм чоловіком, поклав її спати, всі пішли і вона її вкрала я не могла швидко бігти і кричати не могла, снилися гроші велика пачка паперових грошей, один раз я спробувала подолати біса облила простою водою і прочитала молитву, але це допомогло ненадовго

мені снилося що чорна пантера намагалася залезь до мене в будинок вона прогризла сітку на вікні потім я билася з 3 дівчатами на вулиці а потім я побачимо як мою дитину похіщяют

У мене син 9 років, сьогодні вночі мені приснилося, що його вкрали, але вимог ніяких не висували. Ми з чоловіком були в розпачі, намагалися звернутися за допомогою до знайомих, я плакала. Уві сні дитини не знайшли.

Вітаю. Я вирішила відпочити вдень і мені приснився такий сон: ніби я живу в райончик абсолютно не те де живу наяву, до мого синочка прийшов хлопчик і вони грають, але ось прийшов час коли я говорю цьому хлопчику, що пора йти додому.А він не хоче, але все ж я його вмовила, а сама спостерігаю як він іде, я вийшла на подвір’я (двір чистий світлий, без рослинності) І бачу як цього хлопчика садять в тентованая газель, там було багато хлопчиків їх садила якась жінка постійно вигукуючи&# 8230;&# 8230; і тут я здогадалася, що їх хочуть вкрасти .Я підбігла до машини і покликала хлопчика назад до себе&# 8230;.вобщем я його забрала, а інших відвезли в невідомому напрвлениях.Уві сні яочень переживала, чому не змогла врятувати один дітей.Розтлумачте будь ласка мій сон.

У мене вкрали маленьку дочку начебто з дому. Але ось скеля я її на площі перед церквою, там було багато молоді і все веселилися. днем. Ніби як свято в цей день був. Я доньку в натовпі знайшла і за ручку вихопила лівою рукою, а в правій тримала щось важке. Не пам’ятаю. що було. толі немовля. І кинулася тікати, але мене обступила танцююча молодь і мою дочку у мене знову вихопили.і я знову стала її шукати.

Наснилося що дитину забрали люди з якими я на початку познайомилася в тому ж сні, а потім вони забрали сина і десь ходили з ним, а я весь цей час переживала і йшла по слідах за ними. Сина мигцем бачила, він був радісний і не розумів що відбувається, з задоволенням йшов з ними. а одна з дівчат яка була з компанії викрадачів сказала мені, що б я дзвонила знайомим і просила про допомогу&# 8230; Що ватажок цієї банди так просто мені не поверне сина&# 8230; Я прокинулась.

Здравствуйтеё Мені наснилося, що я вкрала дитину.Ренок не плакав, був дуже задоволений і радів, що зі мною.За емоціям сон дуже приємний

Прийшла в сад забирати дитину, а єго там немає, сказали що пішов після ранки. Я почала єго шукати, чомусь по шкільному коридорі. Шукав мій чоловік. Питали у людей. Але так і не знайшли. Я прокинулась.

Наснилося, що хтось вкрав мого сина, при чому самого процесу я не бачив, просто його немає і я впевнений що його хтось вкрав, після чого я починаю тривожні пошуки і прокидаюся, що це може означати ?

Наснилося що моя дочка в 5 років пішла типу в кіно, але не повернулася. Потім з’ясовується що її звідти забрав якийсь дядько-маніяк. Я звинувачую маму, кажу їй що якщо що щось трапиться з дочей я їй цього не прощу . Дізнаюся адреса манька, біжу в поліцію, повідомляю їм і збираюся їхати туди. На душі поган, кішки шкребуть від того, що відбувається. Сон не додивилася, прокинулася від страху за доньку.Донечка поруч спала.

Привіт, сьогодні мені приснилося, що мою дитину (синочка) неодноразово намагалися вкрасти. Перший раз в квартирі, але мені вдалося з ним втекти. І другий раз намагалися вкрасти обманом, уві сні я знала цю людину і довіряла йому і мені все одно вдалося з ним втекти. Бігла позаду будинків, лізла через сітку, було дуже страшно. Потім прибігла в сарай, а попереду була траса і я побачила, що мене шукають. Потім від куди то взявся мій чоловік (але уві сні, образ був зовсім не мого чоловіка, а іншого чоловіка) він з ними поговорив, вони відстали від мене. Потім ми пішли назад, йшли тим же шляхом, зрозуміли що тупик, вирішили пройти через будинок, зайшли думали що нікого немає, виявилося що лежав дідусь в ліжку, потім бабуся з дідусем бажали нам дітей дівчаток, хлопчиків. У них їх було начебто багато, далі смутно пам’ятаю. Єдине, коли ми йшли я пам’ятала, що у них свині і ми вийшли а там товсті хлопчики років 12 повзають рачки, обличчя в чорній фарбі.

Привіт, Тетяна, з усього сну запам’ятала одне що у моєї рідної сестри викрали дитину, молодшого, йому 5 років, що мене дуже схвилювало, і я пробувала знайти вихід і рішення, все інше як в тумані, не пам’ятаю ,, пам’ятаю тільки, що не знала як їй повідомити

Ми з дитиною поїхали і залишилися ночувати у яких &# 8212; то людей, які до нас ставилися вороже, потім я відволікалася або мене хтось відволік і я побачила, що дитину накрило якийсь темний тіло, потім &# 8212; суєта, я кудись ще сбегала- повертаюся, а на ліжок лежить маленька дитина, але не мій .Укрвлі онука

бруд дощ ніч вітер у мене з рук вірівают моєї дитини і вірівает мій шанувальник ухажора і я біжу не можу забрати і вони зникли

мені снилося що я вкрала дівчинку і вона гуляла з моїм сином, син у мене є в реальному житті!І снилося що я зайшла в магазин а там багато багато свіжих тортів і я хотіла торт купити, уві сні один торт я навіть спробувала!

У мене двоє дітей дівчинка постарше і хлопчик трохи молодші років 3-х. В реалі в мене тільки дорослий син. Куди то ми йдемо натовпом. Потім я не пам’ятаю. Прокидаюся АІ панімаешь, що дітей немає. шукаю їх. Знаходжу і знову їх крадуть. Прокинулась і шукаю їх

наснилося, що я народила малюка.(Насправді -у нас ще немає дітей .але дуже хочемо).на другий день я не бачу такого-мені кажуть, що я сама його віддала.

Здрастуйте приснилася що вкрали дочку співаючи колишня подруга ми не спілкуємося але потім я знайшла доньку у неї і побила її і відвела в міліцію потім снився колишній хлопець на следующии ніч

я перебував на роботі (на стоянці) з молодшою ​​сестрою вона вийшла з вагончика подивитися як спить в колясці її 2 річна дочка, потім я чую її крики можливо дитина теж плакав, я вибіг і побачив як 2 фігури біжать за машинами до паркану, я побіг за ними але мені як то заважала моя куртка і я намагався її порвати щоб стало лнгче, бачу це дівчина і жінка, вони проходять через двері в паркані і біжать далі я за ними за парканом поле а в даліке помойму стояв будинок дівчина побігла далі а жінка зупинилася і обернулася до мене і стала мене проганяти, я зупинився тому що стало страшно і по силуетах вона була схожа на мою тещю (з дружиною ми розлучилися 3 однорічна дочка залишилася з нею) бачу дівчина як би віднесла дитину поверненням назад і побігла на мене я розвернувся щоб втекти назад але не зміг зрозуміти куди бігти було все темно я не чого не бачив.(Сам сон теж був весь темний або на вулиці була ніч) І прокинувся від страху.

Моя померла рідна бабуся краде мого двох річного сина. А інший сон, що його веде чоловік (він теж уже помер).

я прийшла до знайомих, а вони вирішили пожартувати і по жарті сховали моєї дитини, чи варто мені переживати?

Я гуляла з дитиною, їй 4месяца, в колясці, зайшла в ощадбанк, коляски немає, почала шукати, а коляска трохи по-далі стояла я заглянула, дитини немає, я дуже плакала, пішла до мами в школу на роботу їй розповіла, здалися ми будинки сиділи, а потім я почула дитячий плач, приходжу в кімнату, а вона лежить взяла на руки і прийшла до мами і все прокинулася.

сон приснився моїй мамі.нібито у мене вкрали мою дочку 2 молодих людини, а потім повернули.далі вона побачила мене з красивою косою заплетеними набік, я так заплітала раніше, чубчик красива.до чого це.а кілька днів тому снився мені сон, що мій померлий брат лежить в труні живий і моя дочка лягати поруч з ним, він бере її руками і віддає мені.дівчинці 1.6 міс.що все це значить?

Наснилося що пропала моя дочка, шукали, знайшла я. Зустріла її в парку, йде майже плаче, налякав і викрав підофіл .показала де живе. Викликаю поліцію не виходить, то номер не той, то зв’язку немає.всі.поясніть будь ласка.

У мене є двоє дітей дівчинка і хлопчик. Але приснився сон що вкрали дочку мою їй 3 роки якісь цигани чи, я плакала сильно уві сні, кричала, бігала її шукала, мама моя уві сні разом зі мною, серце моє розривалася на частини від горя. А потім я втратила будь-яку надію повернути її і тут вона біжить до мене на зустріч така маленька красива, я давай обіймати її цілувати, плачу від щастя. Що це означає.

Наснилося що я народила і у мене вкрали дитину (хлопчик) але я знайшла його і в цьому була замішана якась незнайома жінка.

Я БАБУСЯ 78 РОКІВ мені приснився ЩО У МЕНЕ ВНУЧКА 9 РОКІВ ЇЇ ХОТІЛИ УКРАСТИ КАКІТА нехороші люди 5 ЧОЛОВІКІВ ТА У МЕНЕ БУЛО ВІДЧУТТЯ ЇЇ СПРЯТОТЬ мою внучку. НАСЛЕДУЩІЙ ДЕНЬ ВОНИ ПРИЙШЛИ ЗНОВУ І ЗАПИТАЛИ ДЕ ВОНА ЧІТКИМ ГОЛОСОМ . СОН Конча І мене розбудив ВНУЧКА
ВСІ.

Наснилося, що підмінили дитину на ляльку, і я схаменулася через час і шукаю дитини свого

я йшла з чужою дитиною, потім залишила його посеред дороги і пішла у справах, повертаюся і розумію, що дитину вкрали. Побігла до його мамі, ми разом почали шукати його. знайшли

Сниться що я сиджу вдома граю з племінником, тут я його різко збираю і йду в магазин з ним, який поруч з додому, підходимо до магазину, я говорю йому постояти біля дверей заходжу в магазин, як виявилося там нічого не було.І чую як на вулиці племінник що то говорить, виходжу а його жінка якась за руку тягне а він вільно з неї йде, в результаті я наздогнала і забрала дитину, а він як під гіпнозом

Я гуляла зі своєю Внуча. Зайшла в магазин, ЇЇ залишила біля входу.Це був нёбольшой містечко, тому я так зробила.Коли я вийшла, внучки не було.Я одуматися, що це няня забрала дитину.пішла їх шукати, але няня сказала, що не брала. Потім я прокинулася.

Мені наснилося, що у мене на залізничному вокзалі машиніст або його помічник вкрали мою дочку разом з каляску (людина стала тікати, а я його так і не змогла наздогнати). Потім нібито через два три роки мені її повертають. Що це означає.

уві сні я ридаю від образи ридма від болю, що моя сестра і її чоловік вкрали мого новорожденоого дитини і віддали комусь. я плачу і молю повернути мені мою дитину. Вони спокійні і байдужі.

підходжу до своєї машини, а там розбите скло з правого боку переднього сидіння немає ноутбука, а з лівого боку немає дитини, який сидів на дитячому кріслі. сон приснився у неділю 7 числа. а 6 числа приснилося, що роботі великі проблеми, дійшло аж до скандалу. прокинулася від того що сильно серце стало боліти.

Вітаю. мені наснилося що вкрали дочку.я її шукаю всюди.плачу.потім вона приходить.її повертають. але їй постригли волосся під каре.а так у неї довге волосся.я її обіймаю цілую плачу.з нею все в порядку але цей страх у мене до цих пір.

Мені сьогодні приснився сон, що мої друзі завжди і у всьому були зі мною і допомагали, а мама і якась інша жінка, вкрали мою дитину, після всього цього я боялася взагалі комусь довіряти&# 8230;..а після я прокинулася

Доброго дня.Мені снилося ніби я і дві мої доньки вийшли з поліклініки і йшли додому, моя молодша дочка йшла позаду нас, як раптом звідки не візьмись з’явилися цигани і почали відводити мою дитину, я побігла і кричала, а вони ніби не чули, все далі вели, стукали по голові, а потім завели в якийсь під’їзд і закрили двері, я не встигла і від жаху прокинулася

Вкрали, дитини, але його знайшли відразу і там був якийсь чоловік який допомагав мені

Мені наснилося що ми з донькою їхали в тунель а зверху були дельфіни які лежали на спінево сні це пояснювалося що вони лягли спати. Потім ми виходимо з тунелю і один дельфін погнався за мною щоб відібрати доньку я довго від нього тікала і боялася сильно потім прокинулася

Доброго дня, Тетяно! мене звуть Ганна мені приснилося що вкрали мого синочка йому 5 років, але я не пам’ятаю його повернули мені чи ні, пам’ятаю що потім був інший сон, як бути в такій ситуації.

Вітаю. Мені наснилося що я народила 2-ох близнюків, але не бачила себе вагітної і народжували. Одну дитину я назвала по імені, а другого не назвала. Одного, якого назвала забрала в спальню, а другого вкрали. І паралл
Єльне уві сні вкрали дитину у подруги. До чого це може снитися?

НІБИ коляска з сином стояла в сквері на тропіку (була ніч чи темний вечір) я відійшла підійшла а там не було сина я стала кричати плкать навіть напевно ревіти кликати на допомогу благати знайти повернути мені сина там були кажеться цигани ну або похожии на них люди я прокинулася від страху

я народила дитину і в лікарні мені підмінили його на маленьку мавпочку.Моя сестра мала доглянути за моїм малюком але вона не додивилася.Я кричала іплакала але вона сказала що нічого страшного не сталося

я вкрала дитину дівчинку приблизно 5 років з якогось будинку і бігла з неї до машини в якій повинен був чекати нас цивільний чоловік, але його не виявилося він поїхав я дуже плакала і щоб нас не знайшли ми потрапили в якийсь будинок де було троє чоловіків але як виявилося що і за ними стежила якась дівчина я спочатку її боялася а потім з нею поджружілась мужиків спочатку замкнули в підпіллі а потім вони стали там задихатися і ми їх випустили . ВСЕ І я прокинувся

Наснилося що травень маленька дочка намагається перейти дорогу. Яка то жінка бере її за руку і садить в машину. І їде. Я біжу кричу але вони не зупиняються.потім знаходжу і кидають водія в машину яка утилізує старе авто.

Бачила уві сні що знайома народила, і у неї вкрали дитину!

Вкрали сина, але я його потім знайшла. Його вкрав чоловік, щоб поглумитися

Дитина була в колясці і в якийсь момент коляска виявилася порожня

Наснилося що вкрали мого сина. Я бігала по відділеннях поліції подавала в розшук.

Мені недавно приснився сон. Спочатку було все як в грі Sims 3, тобто будинок, сім’я, невелике містечко, поруч каруселі. У мене в родині був немовля. Було вже ближче до вечора, було темно. І до мене прийшов злодій, все відбувалося як у грі, він взяв немовля і втік, і як ніби переселилася в злодія і стала керувати ним. Я бігла до каруселі, залізла на неї, прокотилася небагато з немовлям. Потім злізла і вибігла за паркан.Потім я прокинулася.Це був дуже дивний сон. І я думаю у нього є якесь то значення.

Допоможіть розтлумачити сон.у мене 6 років тому померла дочка-маленька.вже другий раз за місяць бачу сон що гуляємо з коляскою з чоловіком біля старого будинку я в ньому жила 20 років тому до заміжжя і з коляски пропадає дитина&# 8230; в перший раз дитина знайшлася в старій квартирі в залі&# 8230; сильно плаче&# 8230; і я розумію що забула погодувати&# 8230; і з дитиною пропав кіт (наш домашній.він зараз живе у нас еіу 2 роки) -спригнул з рук і втік&# 8230; але в цьому ж сні зустріла маму подружки детсява т вона нам говорить що ми повинні їхати в селище до їх рідні у них хтось помер ми повинні поїхати на похорон
У другому сні дитини вкрали і я його не знайшла&# 8230;.
Що це може означати?спасибі

Мені наснилися три етапи
1етап я вагітна
2етам я народила дитину
3етап я гуляю з дитиною він в колясці я повертаюся а його вкрали разом з коляскою і я почала панікувати.

мені наснилося що моїх дітей хочуть вкрасти.ми вночі йшли з гостей я побачила що за мною спостерігає жінка я відправила дітей додому а сама не можу йти додому бо тоді ця жінка і її спільники дізнаються де я живу і де мої діти. я боюся йти додому але розумію що якщо на довго залишу дітей одних вони можуть відкрити двері цим людям. я прокинулася і мені було страшно за своїх дітей

МОЯ КОЛИШНЯ ДРУЖИНА вкрали ДИТИНИ Я ХОЧУ ЩО Б У НЕЇ ТЕЖ ВКРАЛИ ДИТИНИ ЩО Б ВОНА НЕ БУЛА БІЛЬШЕ МАТІР’Ю НІКОЛИ ОСЬ ЦЕ ЇЙ ПОКАРАННЯ&# 8230; ВОНА ОТКРЕКЛАСЬ ВІД ЧОЛОВІКА..ВОНА брехливі погань І ЗРАДНИК.

Моєму синові 2 місяці. Я незаміжня. Наснилося що цигани вкрали його в колясці, я бігла за ними, вони мені щось кричали на своїй мові, так я і не наздогнала. До чого це все?

Вітаю. Опишу мій сон, допоможіть будь ласка розтлумачити мій сон. Дуже вже турбує мене. Тим більше почало відбуватися погані речі, пов’язане зі сном теж. Прям як сон на яву.Я не бачила точно вкрали в мене сина або забрали, але що то точно було пов’язано з цим. Як мені здається що забрала / вкрала мені сина дівчина, потім з її сестрою ми приїхали до неї додому і я зі злості вилила їй в обличчя сік або воду з пляшки. Після чого вона направила на мене свого ручного ведмедя, я почала прибирати від нього, коли бігла то не могла бігти (таке було відчуття) хотіла втекти до однієї бабусі, але не туди повернула і виявилася перед гіркою, коли хотіла піднятися на ногах то не змогла і довелося на четвереньках підніматися вгору, руки і ноги були в грязі, після як була я на верху то побачила в дали гори зі снігом на верхівках і блакитне небо. Переді мною був струмок, в ньому плавали червоні маленькі рибки, я тільки вмила руки і коліна від бруду і побігла далі. (Колір неба, гір, неба, струмка і рибок був дуже живий і яскравий). Якщо у вас вийти описати мені весь сон, буду дуже порада. спасибі.

наснилася галявина з грибами я і моя подруга поїхали за грибами потім у подруги крадуть дитини.. ми намагаємося врятувати.. ще приснився її батько але він уже мертвий..

Наснилося що батько дитини, індикатором ні коли не цікавився дитиною, вкрав його відвіз на машині, і я його шукала, але так і не знайшла

Ми гуляли з чоловіком і дитиною в парку але син втомився захотів спати . Я почала збиратися додому, чоловік з нами не пішов. ми посварилися. Пам’ятаю йшли десь по берегу річки сутінки. синочок майже засинав, але я не могла нести його на руках була вагітна, (насправді у мене син і чекаю дочку)
Потім біля зупинки я що то купувала, синочок відійшов від мене і просто раптово біля нього з’явилися собаки і великі і маленькі вони не лава мені до нього підійти був лев і світла кінь. Собаки як шубовсь погнали його від мене і за ними але вони немов пропали і сина ніде не було. Я кому то зателефонувала мені допомагали шукати сина багато людей. Чому то шукали в лісі. Потім я трохи заспокоївшись подумала лев звідки він може бути в місті тільки цирк. Собаки тим більше були доглянуті. Я говорила поліцейським але вони чомусь вирішили згорнути пошуки і сказали що скоріше за все його вже немає. Мені стало погано була слабкість а чоловіка чомусь поруч немає були хтось з рідні але я не можу сказати хто. Я взяла ліхтарик і в рюкзачок у сина поклала дещо які його речі і пішла в

Вийшло так що моя дитина пропав і я пішла його шукати ще з двома людьми.пройшли ми місток, а там її речі висять, а потім в поліції знайшли хто вкрав її

Наснилося що у мене викрали дочку маленьку і не давали їй їсти вона дуже сильно плакала, я металася і не знала як їй допомогти і як витягнути з під земель. По телефону викрадач сказав що якщо я заважатиму їм вони її уб’ють.

Мені наснилося, що мою дитину вкрали разом з іншою дитиною колишнього хлопця, я їх шукала, по потягах, в яких закривають крадених дітей, потім вони самі втекли від злодіїв і повернулися до нас, що це означає?

Мене дитина не слухався і сталабегать від мене, раптом я її поторяла стала шукати глсзамі і раптом бачу її саду в магіня, я побігла рятувати і відразу прокинулася

Наснилося, що синок стоїть біля дверей. Тут раптово відчиняються двері і один з викрадачів вистачає його за руку і витягує на вулицю, в той час як другий швидко підпирає двері і не дає мені вийти. Я розумію, що битися в закриті двері безглуздо. Вибігаю швидко на кухню, відкриваю вікно, і спрямовуються за ними в погоню. І потім я прокинулася.

мені снилося буд-то я вагітна&# 8230; і мені вже ось-ось народжувати.І тут з’являється незнайома мені жінка, я її уві сні знаю (але в живу я її не знаю) і начебто я знаю що вона померла вже давно.І вона хоче забрати мою дитину не народженої.Ходить за мною під час вагітності.І мило так ухмиляеться.Буд-то б чекає&# 8230;.і ось я народила (вона була поруч) і ця дитина народився нормальним, але ця жінка його якимось чином взяла на руки понесла&# 8230; і начебто бачу її тільки я.Я підійшла і почала його забирати&# 8230; вона розлютилася&# 8230; і сон перервався.

Вітаю. уві сні, перший раз мою маленьку доньку вкрали цигани і я її знайшов. другий раз, вже не пам’ятаю але теж її вкрали. Вчора її вкрали на червоному жигулі в моїх очах. Я підняв усіх своїх людей на ноги і та ж машина повернула доньку, і сказали що типу вона заснула в машині і вони не помітили.

Доброго дня. Мені приснився сон з четверга на п’ятницю, що мого новонародженої дитини чоловік з жінкою, я його вееде шукала, не могла знайти. Але потім якийсь чоловік, дуже великий, знайшов дитини в якійсь квартирі, вибив шибки і забрав зі скандалом дитини, чому то сховався у ванній, потім чоловік кудись пропав, а я взяла дитинку на на руки, він був зовсім голенькі.До чого Пісний цей сон цей сон

йшов концерт. Напоследніх рядах сиділи мої родичі і їхні діти. Коли я до них підійшла, вони вирішили відійти ненадовго і залишили майже засинає дитини (хлопчика) мені. Через деякий час прийшли батьки моїх родичів (з боку її чоловіка) і забрали дитину. Я пішла за ними, і не знала, де ми знаходимося, так як в цьому місці я не буваю часто. У мене був телефон цього хлопчика (хлопчик маленький, не вміє користуватися телефоном) я його сховала у себе в руках і поки вони не бачили, я стала дзвонити за допомогою матері дитини та в поліцію. Робила це кілька разів. В результаті побачила назву торгового центру і повідомила це поліції. Через деякий час дитину звільнили і повідомили про це мені. Щасливий кінець.

Уві сні мене дражнили інші люди з ружём і підкинули мені зламану мисливську зброю. Коли я вийшов їм на зустріч вони всі розбіглися крім одного. Я прибіг до нього і вдарив його прикладом рушниці, він впав. Тога ззаду вдається інша людина схоплює мого хлопчика і стрімко тікає. Я за ним починаю гнатися, але дуже швидко бігав з хлопчиком схопивши в однією рукою. Забагато за кут і зникає.

Мені наснилося що у я дізналася про обман з боку свекрухи і її сина. Ніби я була вагітна і не знала про це і вони вкрали дітей, якими я була вагітна і віддали щоб їх ростила інша жінка. Уві сні я про все дізнаюся коли дітки вже ходять самі. Хлопчик і дівчинка. біляві двійнята. Уві сні сумую що діти росли стільки з чужою тіткою і що їх не так любили, як може тільки рідна мама. Дітки теж тягнуться до мене уві сні. Сон так і закінчується тільки тим що я дізналася що у мене вкрали дітей, про яких я не знала. Уві сні думаю, як це я не могла знати що у мене діти в животі і як їх звідти вкрали? Так і прокидаюся

Я їхала на машині білу ніч, зупинилася біля магазину, коли вийшла з магазину ні машини ні дитини не було, а він сидів в машині, потім я його шукала всю дорогу, і постійно чула його голосу

Привіт мені вже впродовж тижня приснилося два сну, перший що я знаходжу маленького хлопчика на вулиці, а сьогодні що вкрали мого сина, але коли я прийшла за ним, мене теж замкнули, але потім за допомогою людей я з бігла зі своїм хлопчиком. Мене це дуже турбує, раніше мені такі сни не снилися.

Мені майже 18 років. Мені наснилося, що я народила маленьку дівчинку, вона так посміхалася, сміялася, така гарненька була. Годувала її грудьми. Ховала від усіх щоб не дізналися. Я ходила в школу, а мама стежила за дитиною. В один прекрасний момент я пішла в магазин вибирати собі одяг залишила каляску з дитиною біля охорони щоб вони послали за нею. Прийшовши через деякий час забирати дитину його в колясці не було його вкрали. Я так металася по магазинах, питала всіх чи не бачив хто дівчинку таку то таку то, мені відповідали немає. І кожен день я бігала і шукала її.

наснилося, що вкрали мого немовляти разом з ліжечком. Я його поклала спати і сама вирішила задрімати на годинку. Прокидаюся, дитини немає, я розумію, що його вкрали. Хочу вибігти з квартири але двері зачинені, ручки зі внутрішньої сторони витягли і зовні закрили, чую його плач під Болкіах, що проносять його, а я нічого зробити не можу. Я навіть свої близьким не можу подзвонити, т.до. все іхніі телефони як то підійшли до мене.потім оглядаюся а моя квартира стала як барак якийсь, вглиб йдуть ще кімнати і там живуть люди. Що це може означати?

Це вже третій день коли я бачу багато дітей. У першому сні це був мій дитина, Тільки ось зараз у мене немає дитини, Його вкрали. А другому сні це були мені не знайомі діти, їх теж вкрали і хотіли продати. Другому сні це були діти які народила моя мама, їх було багато 12 І ще багато, Це були немовлята, Їх теж вкрали і хотіли продати, В тому ж сні Зараз на Палу були п’ятеро дітей Якої не було нашим, Їх убили і принесли в наш будинок Ці діти були всього світу один був китайцем Інший був Як дитя французи дитя росіян дитя іспанських людей але і інші. І у всіх цих трьох снах Я завжди хочу допомогти дітям і хочу їх знайти але не можу так як не знаю де вони знаходиться, і Прокидаюся я . (Вибачте я не дуже добре знаю російську мову так як живу у Франції) спасибі за розуміння.

Які то бандити мучать чоловіка, зрізають з нього шкіру тіла але при цьому крові немає, потім забирають сина якому 4 роки, до чого це?

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ