Сонник Візажист 😴 приснився, до чого сниться Візажист уві сні бачити

Побувати на прийомі у візажиста уві сні – відповідно до трактування сонника, в реальності вас чекає якась захоплююча зустріч.

Що робили уві сні у візажиста?

Записуєтеся до косметолога уві сні ▼

Якщо приснилося, як ви записуєтеся до косметолога – дуже скоро зустрінете якусь високопоставлену особу.

Наснилося ви візажист ▼

Сниться, як ви самі є візажистом – сон обіцяє вам круті життєві зміни, але вони можуть бути і не хорошими.

Відправитися уві сні до косметолога ▼

Вирушати уві сні до косметолога – вам належить сумне і монотонно існування.

Уві сні дуже сильно змінилися після прийому ▼

Наснилося, що після прийому у візажиста ви дуже сильно змінилися – в житті вас дуже будуть шанувати всі ваші приятелі і товариші.

Тлумачення схожих снів:

Уміння тлумачити сновидіння – це цінний дар, тому що часом саме уві сні свідомість дає нам найглибші і важливі підказки.

Приснився Візажист, але потрібного тлумачення сну немає в сонник?

Наші експерти допоможуть Вам дізнатися до чого сниться Візажист уві сні, просто напишіть сновидіння в форму нижче і Вам пояснять що означає, якщо уві сні бачили даний символ. Спробуйте!

Dobriy den&# 8217; Vo sne ya ishu xoroshego vizajista. V itoge nashla po blizee moego doma. v saloneneskol&# 8217; ko stilistov i vse oni rekomendovali po svoemu. no ya nastoyala na svoem

Доброго дня, Тетяно! Мені знову наснилася перукарня, досить багатий салон краси, Я попросила зробити мені довготривалу укладку, жінка-перукар розчесала мені волосся, вони були великими локонами красивого мідного кольору. І раптом я бачу себе в дзеркалі з знебарвлені волоссям, мені це не сподобалося. Потім поруч з жінкою-перукарем з’являється стильний чоловік середніх років дуже приємної зовнішності з довгим волоссям, це був візажист. Він став займатися моєю зовнішністю. Що саме робив він зі мною я не запам’ятала, але мені це подобалося. Несподівано я виявила себе голою, але ніхто не звертав на це уваги, та й я не відчувала особливого збентеження. Чоловік продовжував чаклувати над моєю зовнішністю, і я бачила, що стаю все краще. Мені не хотілося прокидатися, але сон перервався.

Здраствуйте, я бачила уві сні знаменитого візажиста.Вона xваліла мене і моіx виполненниx робіт.І вона прийняла мене на роботу.

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ