Сонник Вітчим 😴 приснився, до чого сниться Вітчим уві сні бачити

Якщо уві сні ви побачили свого вітчима, значить скоро отримаєте новини, пов’язані з вашими родичами, або вони самі дадуть про себе знати. Зверніть увагу, в якому настрої він був до нього: Рабе – вести будуть поганими, неприємними, сумними; добрий – хорошими, радісними.

Який вітчим вам наснився?

Колишній вітчим уві сні ▼

Сон, в якому з’являється ваш колишній вітчим, каже, що у вас залишилися з ним якісь невирішені справи, недомовленості у відносинах, образи. Ця гнітюча незавершеність не дає вам заспокоїтися і знайти душевний спокій.

Бачити сон про п’яного вітчима ▼

Якщо дівчині приснилося, що її вітчим п’яний і часто ображає її, б’є або ображає, значить їй доведеться вийти заміж за деспотичного владного людини, який буде старшим за неї. Щоб уникнути цієї долі, не варто поспішати з весіллям.

Якщо ж на шлюбі наполягають батьки, то молодій обличчі потрібно бути сильною, набратися сміливості і піти проти їх волі, пояснивши, що союз принесе їй нещастя і горе.

Що сталося з вітчимом уві сні?

Наснилося, що вітчим помер ▼

Якщо в сновидінні улюблений вітчим помер, за сонником Феломени, це означає, що ваш бізнес чекають важкі часи – невдачі, труднощі, фінансові втрати.

Наберіться терпіння, активізуйте свої сили і зробіть все, щоб ваша справа мінімально постраждало. До того ж чорна смуга в один прекрасний день закінчиться. Також тлумачення сну обіцяє розчарування в близьких вам людей. Може, ви просто багато чого від них чекали?

З ким ви бачили вітчима уві сні?

Бачити маму з вітчимом уві сні ▼

Якщо сниться, що вітчим і ваша мама в гарному настрої, разом щось роблять, сміються, посміхаються, то у вашому сімейному житті також будуть панувати любов, гармонія, взаєморозуміння і благополуччя. Збережіть це щастя, чиніть мудро, адже не кожному вдається створити і зберегти міцну сім’ю.

Як ви називали вітчима уві сні?

Називати вітчима татом по сонником ▼

До чого сниться вітчим, якого ви любите і називаєте татом? Можете бути спокійні: у вас є надійний покровитель, який бажає вам і вашим справах добра і успіху. Він допоможе в будь-якому починанні і радою, і грошима.

Як тлумачать інші сонники?

Уміння тлумачити сновидіння – це цінний дар, тому що часом саме уві сні свідомість дає нам найглибші і важливі підказки.

Приснився Вітчим, але потрібного тлумачення сну немає в сонник?

Наші експерти допоможуть Вам дізнатися до чого сниться Вітчим уві сні, просто напишіть сновидіння в форму нижче і Вам пояснять що означає, якщо уві сні бачили даний символ. Спробуйте!

Вітаю, моєму другові снився сон, що його вітчим ображає його мати (вони в реалі живуть в одній квартирі, цей сами знайомий недолюблівиет вітчима), один намагаючись захистити її б’є його раз по раз сильними ударами в спину, а його вітчим нічого не відчуває.Підкажіть, що ж це могло означати?

Дочки приснилося, що мій колишній чоловік (вітчим) приїхав до мене додому?А два дні тому снилося їй, що він скаржився:&# 187; С 2010року мене не годує Олена&# 187;, хоча він її називає Оленою.Що б це значило.Рік не живемо, 24марта було розлучення

&# 8230; Під снея я подзвонив вітчиму зі свого мобільного, на його мобільний, і поставив питання про те, чи працює моя карта москвича, в місті Санкт Питербург, мені потрібно було сісти на залізничний вид громадського транспорту, (чи то метро, ​​тол і просто електро поїзд до Москви.)
&# 8230; А живемо ми всі в Москві, і я, і вітчим також.

&# 8230; Ще крім цього, після, я все ніяк не міг виїхати з Пітера, додому в Москву, немов якась причина не давала мені виїхати, що то мене прикувало там. Ще в цьому ж сні, я ховався, з двома людьми, в ямі, ми всі були в маскувальною екіпіровці, (ліс), А за нами, по п’ятах, йшли військові, тільки не зрозуміло яка армія це була, по пробудженню я подумав то , що цієї армії немає взагалі, типу того, що це солдати армії якихось загарбників, ми втрьох, коли почули, і зрозумівши що нас переслідують, але не саме нас, ці солдати просто прочісували лісову територію, а ми не бажали їм потрапити на очі , ми всі хотіли втекти з Пітера, додому в Москву.(Цих двох хлопців я не знаю, і уві сні, та й в житті, швидше за випадкові попутники, я так думаю)
Спасибі вам. Роман.

приснився колодязь.Ніби ми качали з нього воду, і вона закінчилася.Коли я заглянула, побачила гравій чистий в ньому.Колодязь був не глибокий.І я знала, то там немає води від того, що там закопали померлого (насправді він помер) вітчима. Але я знала, що під шаром гравію є чиста вода, і нарікала на те, що, Для чого його там поховали.

Вітчиму потрібно пройти коммисию і він у мене запитав (по телефону), чи будуть там обстежити легені?? Я отвнтіла, що сильно Там не обстежують, на що він мені відповів, що у нього рак легенів. Потім ми з ним зустрілися і він мені показав корочку на якій було написано що він з 2008 року хворий на рак і пухлина з банку, приблизно 0,5 кг (чому то це прям запам’яталося)
p.s. Перед сном я дивилася слід. позно ввечері. Це детективний фільм з дивними убіствамі і справами заплутаними.

мене не раз снився рідній мама з ним розлучилася давно 7 льотно дуже часто він мені снитися і будинок в якому ми жили у снах у мене не зрозуміле відчуття чи то злість ненавесті чи спокойсвіе і озлобленість

не пам’ятаю суть розмови але розмова була на підвищених тонах, в ході розмови вітчим (при чому я знаю що він помер більше 15 років тому) начил мене душити, я його що було сили відштовхнула, але залишилися сліди на шиї від його рук. я сліди показала кому то і прокинулася.

В реальному житті я з вітчимом не живу і не спілкуюся, а уві сні приснилося що я з ним в одному ліжку спала та ще й гола! Скажіть до чого це мені наснилося?

Мені приснився вітчим, але він помер року 3,5 назад, що це може означати?Я так відразу його згадав, і щось трохи не по собі (

Мені приснився розлучення мами і мого вітчима. Причому він проходив в урочистій і святковій формі. Було більше схоже на весілля, чим на розлучення

мені наснилося що батько мого брата (я називала його теж тато) з’явився у нас вдома несподівано (на кшталт з в’язниці звільнився) він ніби хотів випити, шукав що то, налаштований був не зовсім дружелюбно. Потім зібрався йти, я попросила його дочекатися бабшку, але він відкрив в кімнаті вікно і став в нього вилазити&# 8230; як ніби зірвався, а потім мене покликав, я підбігла, він схопив мене за руку, і відразу відпустив&# 8230; стрибнув вниз &# 8230; я відбігла від вікна щоб не побачити що з ним.потім я прокинулася

Ми йшли з мамою до школи на батьківські збори, а нам на зустріч з-за рогу вийшла моя вчителька по фіз-ре з моїм колишнім вітчимом (мама розлучилася з цим чоловіком кілька років тому). Він був у спортивному костюмі синього кольору, спочатку подивився на мене, потім на маму і пройшов повз.

Вчора вночі мені приснився тато, від якого ми з мамою пішли місяць назад, цей місяць ми з ним не спілкувалися. Уві сні ми лаялися, сперечалися. До чого це?

Привіт мене звуть Рената а мого вітчима Ринат. Приснився він мені так ніби стоїть з моєю мамою в школі зі своїм племінником начебто ринат йому волосся голить. А сам він мені наснився повний. Ще снився так як ніби у нього боліло серце а я його обіймала. всі.

ЗДРАСТУЙТЕ ТЕТЯНА Мене дуже непокоїть МІЙ СОН мені приснився МІЙ вітчим ЯКИЙ ДУЖЕ СИЛЬНО БІЛ МОЇХ МАЛЕНЬКИХ МАЛЬЧИКОВ Я НЕ ЗНАЮ ДО ЧОГО БИ ЦЕ ПОТІМ Я ЙОГО ВЗЯВ ЗА РУКУ І СПОКІЙНО відвели НА ВУЛИЦЮ І ВІДРАЗУ ПРОКИНУВСЯ . БУДЬ ЛАСКА РОЗКАЖІТЬ ДО ЧОГО ЦЕ. ЩИРО ДЯКУЮ.

Мені приснився одчем і він у мене питає а де твій бротішка тоисть це його рідний син я скозал що він помер а він на самому діли помер а потім я пошол і скозал мамі мама сказала скожі йому що він живий і я скозал він начебто зрадів

здрастуйте мені приснився дивний сон ! в цьому сні я окозался з усіма близькими моїми друз’ямі і своєю вагітною дружиною я очютілся в заміському будинку на дачі в Казахстані про цей будинок знаю тільки я померла мати і отчому це його будинок в цьому сні був і він ми там опинилися як біженці все були в відмінному настрої будинок був чистий в ньому було тепло тільки зделан зовнішній і внутрішній косметичний ремонт і я бачив в ВОСН як з даху чють неупала дружина але все обійшлося я в сараї виявив злодіїв ! і коли під кінець сну я окозался в будинку то рідній був дуже веселий розповідається жарти і аннекдоти але ВОСН між нами неразу непроскочіла ненависть хоч матір померла изза нього а мене він здетства бив .

Мені приснився батько (вітчим), але я вважаю його рідним батьком, так як він з раннього дитинства мене ростив, зараз він з травмами в лікарні, а приснився набагато молодше і красивіше, чим зараз і взагалі, я його відразу не впізнала, але розумію , що це батько, не пам’ятаю що він удома робив, але чомусь його було два, як ніби близнюки або відображення в дзеркалі, хоча у нього сестра, вони двійнята

мачуха і рідній цілуються.справа доходить до ліжка.я як нервовий дитина ревную вітчима так як він став мені рідним.я намагаюся сказати йому про це але він не звертає на це увагу.

вітчим який став як рідний цілується з мачухою.справа доходить до ліжка.я ревную так як я ще дитина.а вітчим не слухає мене і закриває кімнату справа доходить до ліжка

я зустрілася з мамою і у неї виявляється новий ковалер, ми пішли чи то в магазин чи то куди&# 8230;&# 8230; і зустріли вітчима з його друзями і мама йому натякнула на те що кидає його що знайшла іншого&# 8230;..а я дивилася на вітчима і мені так його шкода я мало не заплакала уві сні&# 8230;&# 8230;.

БАЧИЛА що вітчим П’яний лаяти А ПОТІМ ПОЧИНАЄ БИТИ МАМУ ВОНА СИДИТЬ НА ПІДЛОЗІ ОН ЇЇ ПІДНІМАЄ НА РУКИ І ЙДЕ ЩОБ скинути ЇЇ З БАЛКОНА А я заходжу в ДВЕРІ І ВСЕ ЦЕ БАЧУ

Вітаю.Мені наснилося як будт вітчим змусив мене писати вірш, чомусь сам він не міг. сидів &# 171; над душею&# 187; і дивився, я говорю мовляв це не приємно. Пересіла від нього, ми посварилися, я попередила щоб він мене не чіпав

Мені приснився спочатку рідний батько живий (він не умераю) стояв в йдуть і дивився на мене а потім почав скакати і так високо підстрибував, потім він падав і хапався за ногу а далі сіли на лавочку і їхали машини я зупиняла що б допомогли і одна зупинилася виліз мужик а на лавочці вже сидів вітчим а на тато і він сказав що &# 171; не треба допомагати&# 187; і т.д, і раптом вітчим встав і хотів вже як би вдарити цю людину &# 8230;&# 8230;

Мені наснилися мої родичі. Вітчим і його батьки. Всі вони в житті вже померли. але уві сні вони живі. Вони ворожили на моїй колоді Таро 78 дверей.Кожен по черзі.Значний вони не розуміли. Я намагалася відібрати в них колоду, але їм було дуже весело.

приснився колишній вітчим з яким ми вже давно не бачилися, снилася ніби ми в тій хаті, де жили колись давно, ще в дитинстві. Суть сну я не пам’ятаю

Все било так моя мама розлучилася моїм самим страшним людиною вітчим я його ненавиджу і мама перейшла з якомусь іншого мені вітчима а до тата не хоче переходити

приснився померлий вітчим живим в лікарні і я, і моя мама лежимо з ним в одній палаті, причому мама лежить з ним в одному ліжку.

Не пам’ятаю як це почалося, уві сні мій вітчим помер і я шкодувала про це сильно, і не хотіла щоб він помер, а ще тоді мені було шкода маму, адже мій тато теж помер, уві сні не хотіла щоб вона залишилося ще раз одна.
Потім в той же день снився мій дядько, молодший брат тата. Він теж помер, і вмирав уві сні ще раз, але не таким чином як він помер в житті, це був суїцид.
Уві сні не було ні квітів, ні слів, були тільки мої думки, я просто дивилася як вони вмирають.

Мені наснилося, що я вітчима штовхаю в киплячу каструлю з борщем причому не один раз так роблю

наснилася сварка з вітчимом. я дуже сильно обурювалася на нього, називають не пристойними словами, він бив посуд об голову

Вітаю! Мені наснилося що я втекла з дому бо мене там кривдили. Сховалася у знайомих. Вітчим мене шукав і прийшов до них. Ця жінка вкрила мене ковдрою щоб він мене не побачив. Я дуже переживала і була впевнена що не повернуся додому поки мама з ним не розлучиться. В реальності у мене був вітчим, але після чого мама померла я з ним не спілкувалася і багато років вже його не бачила

Я прибирала в будинку і втомилася і вдень пріснула на кілька хвилин і мені сниться. Мій син-який живе далеко від нас-відкриває двері в кімнату, де я лежу і каже Заходьте. І я бачу заходить мій померлий давно вітчим з книгою в руках. Покладає книгу на стіл і каже Так тепер дивись (дивися). Він був українцем і так говорив. Потім розвертається і йде.

сварка з вітчимом, здатність говорити з тваринами (перед і після вітчимом), зустріч якийсь нечесті в під’їзді (дівчина років 16) яка сказала що я завжди правий (але, тільки коли докаснулся до перил всетлого відтінку зеленого кольору вона це сказала) а після під час усієї розмови (хв 2 тривалості) у неї на обличчі з’являлися якісь знаки у вигляді тата.

Привіт мені приснилося що мій вітчим зґвалтував дівчину. Вона написала на нього заяву. Він розлютився і забив до смерті мою маму. Потім я бачила дерев’яний звичайний труну светлоготіпи кольору. Туди поклали мою маму і закрити крибкой відразу і відвезли. Її обличчя було спотворене. Я сильно плакала. Вона виглядала гірше чим жахливо. Незнаю чому саме таке наснилося. Мій вітчим іноді піднімає на маму руку. Розкажіть, будь ласка

Вітаю.Мама з вітчимом прийшли в мій будинок лягли в залі на диван, я лягла поруч.Вітчим подивився мені в очі взяв долонями за голову притягнув, поцеловл в лоб, при цьому був дуже радісний і сміявся, поруч посміхалася мама.Потім він мене отталкнул, я відразу ж пішла від них.

до нас прийшли гості тато жив у інший але як то був удома також були його друзі у одного з них я сиділа на колінах обіймала і розмовляла з ним але отче на це дивився як то косо і був одягнений в чорний одяг

наснилося що тато переїхав до іншої жінки, а мама на роботі зустріла чоловіка нього був син йому було 16, з боку цей чоловік здався не поганою людиною і я подумала мама добре значить і мені добре, але в один з днів я прийшла додому, а моя молодша сестра плаче в захлеб, я у неї запитала що сталося вона сказала що рідній накричав на неї матом через якусь дурницю, потім рідній увійшов до кімнати і почав кричати на мене матом потім почав кричати на нас двох і в його істереке прозвучала фраза:&# 187; да ви їй нахер не потрібні&# 187;!ро тата нічого не відомо було він не дзвонив не питав як у нас справи Як ся маєш, але ми подумали що йому з нею без нас і мами добре!А на рахунок вітчима ми з сестрою вирішили що про це інцедент нікому не скажім навіть бабусі, а бабусі я завжди розповідала все те що не говорила або сказала мамі, але ми вирішили будемо терпіти!(((((Син рідній був на нашому боці, але мовчав і нічого вітчиму не говорив через те що він його батько ((((

Приснився померлий вітчим, ми з ним розмовляли в спокійній ситуації, також уві сні була присутня моя ще жива мати, вона з ним теж розмовляла. До чого це?

приснився покійний вітчим помер 2 роки тому В78 років приснився молодим і здоровим зажадав чби мама вигнала мене з до ма мама жива уві сні лежала на ліжку

Мені 33 роки. Дата народження 22.01.1983. В ніч з четверга на п’ятницю приснився сон як я б’ю вітчима. Сон в холодних сірих барвах. Кров я не бачив. Коли я прокинувся виникло відчуття, що я вбив його причому кілька разів (це тільки відчуття). Обличчя в нього (відносини з ним часто бували в реальності напруженими, він і зараз зловживає алкоголем і нерідко влаштовує п’яні бешкети будинку мамі) було з виразом чи злості, чи то безглуздого отупіння від п’янки і іскрами азарту в очах, коли противник зустрічається віч-на противнику. Убив я його уві сні чи ні, точно сказати не можу. У мене виникло тільки відчуття, що я його забив до смерті і причому не один раз якимось тупим предметом (це точно не був чим). Як розшифрувати сон я не знаю. останнім часом мучуся в реальності з тим, що не можу знайти гідну і цікаву роботу через відсутність досвіду незважаючи на отриману вищу освіту. Через це стали виникати напружені відносини з дружиною.

вітчима хотіли забрати до в’язниці, через те, що пив, а я плакала боялася що брата забірут в притулок

Наснилося що вітчим йде з моєю мамою (але насправді вітчима немає, а мама одна, т.до.мій батько помер) Я пройшов повз них.Підкажіть, до чого це?

Приснився п’яний колишній вітчим і його брат вітчим уві сні дмухнув сигаретним димом
Потім знову під ранок приснився я його вдарила

Доброго дня! Сьогодні приснився покійний вітчим, уві сні він був живий, він ніколи не бачив мого нового хлопця, уві сні попросив його показати, я показала, він з ним навіть не привітався, відійшов до моєї мами і почав їй щось говорити, далі я згадати не можу сон.

Мені наснилося, що колишній вітчим приїхав до мене додому. Почав обзивати, бити. А рідних вдома не було. Потім мені приходить СМС, що мій батько помер&# 8230; І вітчим сміявся і продовжував бити, коли я його била він не відчував болю. До чого це?!

Приїхав син вітчима щоб виїхати кудись з ним. При цьому син був схудлим і ошатним і обіймав мене міцно дружелюбно.

Доброго дня, Тетяно. Приснився мені такий сон:&# 187; Я читаю книгу-психологію і трохи заснула, приходить вітчим і мама починає з ним лаятися (часто на яву конфлікти бувають), він починає говорити в своє виправдання і зачіпає мене: сказав, що переспав зі мною (хоча цього не було). Мама влаштувала істерику, сказала, щоб він забирався з дому, він зібрався і пішов&# 8230; до мене підходить мама і б’є мені ляпаса&# 8230;&# 187; ДАЛІ ПРОВАЛ ВО СНЕ! Але потім :&# 187; мама навіщо то говорила вітчиму про гроші (у нього не було готівки, все витратив. Загалом сказала, що міг і у неї попросити&# 187; ВСЕ ІНШЕ Я НЕ ПОМНЮ.
Спасибо большое, якщо допоможете мені, дуже важливо дізнатися значення сну, тому що частт сняться віщі сни-може це підказка

Мені наснилося, що уві сні я вбила з пітстолета людей, потім я ховалася мене нащлі мама з вітчимом (вітчим помер в реальнсті його вже немає) потім з’явився слідчий і свідки того як я вбила людину

Вітаю. Наснилося сьогодні, що мій хлопець був у мене вдома. Ми були в моїй кімнаті, але раптом з’явився мій вітчим і він п’яний. Він хотів побити мого хлопця, а я відштовхувала його і всіляко закривала собою. Мій хлопець в цей момент чомусь сміявся. Потім прийшла мама і вдарила вітчима, він пішов. Що б це могло означати?

Привіт, мені приснився сон про вітчима. У мене в житті є вітчим, але уві сні зовсім інша людина. Уві сні він дуже багаті. У нього власний великий будинок був, і у мене велика кімната. Уві сні не було ні мами, ні тата. Цей будинок знаходився для мене не в зрозумілому місці. У житті у мене є хлопець, але ми начебто там розлучилися. І часто бачу свою кращу подругу. Але як же без дивацтв уві сні? ніяк! У мене в кімнаті стояв телевізор (подарунок від мами), і він став небезпечний, у нього з’явилися ніжки і що б врятуватися, треба було розбити його. І че то типо це був останній подарунок від мами (не знаю чому). І ще дивне було: Ми з вітчимом пішли по ранку вночі, щоб накупити новорічні штуки і там че то тип дерева танцювали (дуже дивно і страшно виглядало) і там де ходили було мені знайоме (біля будинку)

Іду по дороги і бачу за Горожене двох убитих і ізносілованних дівчат, це билотчім в крові, потім його ззабралі в пміхушку

Вітаю! Мене звати Віктор. Мені приснився вітчим, він помер рік тому т онкології. Наче поруч з нашим будинком стоїть стіл, і сидить вітчим, мама, сестра з чоловіком, сестра вітчима і його дочка від першого шлюбу. Вітчим був веселий, пританцьовував. а мама питала. ти що почав ходити? Потім я пішов. а його дочка пішла за мною і стала говорити мені гидоти. Я пішов в аптеку і вирішив зайти до бабусі, заходжу, а вона малює чорним кольором квіти. І я заплакав і прокинувся&# 8230;.Перед цим мамі приснився вітчим п’яний і сердитий, хоча вони дуже добре жили. Він тримав у руках сокиру і притискав маму до себе, мама навіть кричала уві сні. Раніше він мамі зовсім не снився, помер рік тому.

з вівторка на середу приснився що я їду в гості з колишнім чоловіком, підходячи до будинку зустріла п’яного вітчим, в гарному настрої веселий, погода була весняна&# 8230; уві сні він впав, намагалися підняти не вийшло&# 8230; прокинулася в хвилюванні.
в реальності вітчим серйозно і невиліковно хворий, з колишнім чоловіком не спілкуюся давно

Вітаю ! Мені наснилося, що мій вітчим плакав. Його довели до цього (дурними вчинками) моя сестра &# 8212; його дочка і наша мама.
До

сон я тікаю з дому (не свого), мене начебто бі хтось переслідує, пробігаю мимо покійної бабусі, вона мене не бачить. Сховалася я в якійсь квартирі, через час туди пробирається померлий вітчим і через деякий час вішається на кухні і зникає (т.е. на кухні нікого немає).

Спочатку мені приснилося що я на похоронах у вітчима. Потім я з’ясовую що він живий. Ми з ним розмовляємо про його коханку. Потім я шукаю машину і ключі від машини не можу знайти. Пішла в магазин побачила знайому. Ми поїхали шукати машину. Заїхали на подвір’я побачили вітчима в машині він витирав снігом обличчя. Потім я побачила 3х мужиків вони його катували. Я вирішила взяти їх обоянієм але не вийшло. Тоді я почала кричати і відчай було таки сильним що я прокинулася в поту

я в положенні мені приснився вітчим минає звинувачує себе він помер немає року ще. я попросила його повернутися до мами він відповів що прийняв рішення і не може повернутися тає як йому соромно

я в положенні мені приснився вітчим минає звинувачує себе він помер немає року ще. я попросила його повернутися до мами він відповів що прийняв рішення і не може повернутися так як йому соромно він розплакався

я в положенні мені приснився вітчим минає звинувачує себе він помер немає року ще. я попросила його повернутися до мами він відповів що прийняв рішення і не може повернутися так як йому соромно він розплакався сказав що сам винен

приснився вітчим, що не розмовляю, тільки посміхався, навпаки його був брудний бакал. мама поцілувала його,

Вітаю. Вітчим кликав мене по імені і дивився на мене добрими і скучили очима.У будинку, де всі чекали що хто то повинен був померти, родственіца його. Прокинулася від того що покликав мене по імені.

Ось зовсім недавно, місяць тому мама вигнала вітчима, ми з мамою обидві не хочемо щоб він жив з нами, і взагалі мати з ним щось спільне.
Два дні поспіль сниться колишній вітчим, і саме він повертається додому до нас.
Що це може означати?

вітчим подарував кільце мамі але я його (вітчима не бачив) . було 3 коьлца. кільця нана них були не справжні рубіни

Мені приснився померлий вітчим, він був мусульманином, аварці, у нього був свій бізнес в реальному житті. Мені наснилося що мама вітчим і мій зведений брат сидять разом в хорошому настрої і розбирають бізнесових папірці. Після чого я виходжу на вулицю і бачу що всі мої знайомі йдуть уздовж вулиці і несуть кого то покійного, я пішла за ними мені стало цікаво куди вони йдуть, по дорозі совсемі зустріла свого не улюблену однокласницю. Ми дійшли, це виявився будинок, де оплакували кого то, але це були лише російські. Я відразу ж вийшла звідти і виявилася на якихось танцях, де мене не хотіли відпускати і сказали що б я вчила вірші на аварском. Потім я як то вийшла звідти і пішла вздовж вулиці з великим підносом на руках, на якому лежав мій вітчим з білим простирадлом і закутаний в довгі намиста, я пішла вздовж вулиці і стала акуратно його розплутувати, він виявився живим, але тільки на один день. Він почав капати в своїх речах і знайшов свої улюблені дорогі парфуми. Я відкрила і трохи зробила на Себе, після чого він мені сказав що б я їх не чіпала, бо він хоче ще довго іспользаванной їх при житті, я сказала що онзавтра помре, мої знайомі і скелети почали сміятися, а я плакати.потім моя однокласниця сказала що в селі поставили йому пам’ятник як краще бізнесменові, на що він відповів що дохід буде більшим. Потім настав вечір і я знову закулата його і несла зі своєю знайомою, я намагалася нести його як сожно акуратніше, а інші просто швірялі піднос з ним. У підсумку я поклала його на ліжко і стала оплакувати

Вітаю.мої давно померлі мама і вітчим, наснилися мені грусная, які сидять на ліжку. І щось говорили&# 8230;.

Наснилася сварка з вітчимом, після якої він встромив мені ножа в живіт (чим дуже дивної форми, але більше зубчастий), відбувалося це в квартирі, в якій я і моя сім’я раніше жили, мені здається, що відбувалося це ближче до вечірнього часу доби. Такий сон сниться вперше! Сон був настільки яскравим, що я була впевнена, що це відбувається на яву. Прокинулася від того, що почала голосно плакати, в момент, коли вітчим повільно вводив ножа в живіт. Після пробудження хвилин 10 ще плакала, всю тресло і зазнала дикий шок!

Мені наснилося що я сама приїхала в село в якій раніше жила там я зустріла свого вітчима який помер кілька років тому я прийшла до нього в будинок він був доброзичливим потім я побачила дуже красивий будинок як в казці потім я побачила свій колишній будинок в якому зараз не хто не живе він світився з нутом був світлим там були білі і рожеві штори мені не хотілося не куди їхати я хотіла залишитися жити там з вітчимом на стільки душевний спокій було мені не коли не снилися такі сни а в кінці сну за мною приїхала мама і я прокинулася

Приснився вітчим, який кликав за собою але син сказав що не піде що не хоче вмирати хоче жити, син обійняв його попросив вибачення запитав як у вітчима справи, він сказав що добре тільки голова болить, що це означає

Приснився вітчим ((78лет) з молодою дружиною і 2ма дітьми. Чоловік сказав я їду жити за кордон, а він розплакався і каже я вас не відпускаю.

приснився вітчим . Лаяв мене, що прийшла пізно зі школи . Хоча я давно закінчила Її . І коли запитала у нього про час на скільки запізнилася він мені став показувати Годинники, говорив, що нові начебто, як хвалився

Бачу уві сні як у мене машину відібрав вітчим кричить що ключі у нього потім мій рідний батько підходить і зарізав вітчима ножем в живіт але крові так і не побачив

Мені приснився вітчим, він спершу мене душив потім я почала з ним битися, я все знімала бо чоловік мені не повірив, а на відео було мало що видно тільки як ніби привид в кадрі. Був третій епізод я бачу його він знімає шкуру з цуценя і в цей момент стало дуже страшно, а коли він попрямував до кімнати до сина я прокинулася. Заздалегідь дякую.

Мені наснилося що я бився зі своїм вітчимом нападаючи на нього і завдаючи ударів він був п’яний я чомусь теж напідпитку

Мені наснилося, що ми вдвох з вітчимом, ось йому зателефонувала мама і по телефону щось сказала, найімовірніше що вона кидає вітчима, тоді він бере в руки чим і встромляє мені в плече, я прямо відчуваю біль, він тисне ножем і я вмираю

Мені наснилося що я йшов зі своєю дівчиною, і сорілся з мамою потелефону потім я побачив вітчима він мене немає він просто йшов і все і я плакав уві сні і ще я був там де вже не живу

Мені наснилася чужа квартира, у мене була дитина, в живу дітей у мене немає, вітчим був в крові, у всіх снах мені сниться як я задаю йому питання «ти ж помер?»І завжди його відповіді різні, в цей раз він сказав, що його тримали в підвалі

Мені приснився вітчим який давно повісився, уві сні він є завжди живим, ось і цього разу був живий, спочатку було все добре, потім він почав всім казати, що пора спати, але я сказала, що не піду спати, а співаємо і піду на роботу, а мама сказала що почекай ще рано спати, але він став наполягати на своєму і підняв на мене руку і ми почали битися, потім я його зв’язала, а хтось викликав поліцію, вітчима відвезли, а мені слідчий пришол і сказав, що б я вибрала собі статтю, або що я його втопила або повісила, я прокинулася.

Їду з кимось в якійсь машині. На дорозі перевернута на дах машина легкових. Зупинилися, я побіг до машини побачив, що на передньому сидінні мій вітчим. Він помер в минулому році. Уві сні він живий, я допоміг вилізти, відкрив за ним задні двері і допоміг вилізти матері. Уві сні обидва живі. В реальності жива тільки мати. Кров ніби не бачив. Крикнув щоб викликали швидку.

Уві сні нібито вітчим згорів п’яний гораж до чого цей сон?
А мама приїхала до мене і уві сні була тещі але що дивно про біду сказала теща

Прийшов покійного вітчим і каже готуйся скоро до нас прийдеш а я йому відповідаю у мене дітки малин і мені рано він улібнулся іушол

Померлий вітчим заколисати мою дочку на руках потім показав що вона спить і сказав &# 171; здалася&# 187; (Вітчим був вешенніком, в житті у нас були складні відносини) в цьому сні я бачила фальшиві купюри і свою бабусю по лінії батька (вона жива, але я з нею не спілкуюся ще з маличку) уві сні бабуся принесла какойто пакет і дала мені 200 грн

бачила що я задаю питання вітчиму куди мама хоче подіти дітей. він мовчав і не чув. я бігла за ним і відчувала як важко я біжу уві сні і чітко задаю питання

Мені приснився мій колишній вітчим мама з ним жила 11 років я його дуже любила і розвалу тато але після розлучення ми перестали спілкуватися і раптом він мені сниться, сниться вже трохи постарілим, хворим, сумним, кажеться таким самотнім. Поруч з ним постійно бігала незадоволена якась жінка яка мене так і хотіла вигнати від нього а я до нього зайшла випадково. Мені так було приємно його побачити з ним розмовляти хоча уві сні ми дуже мило розмовляли він був хворий дуже потім я його запрошувала на весілля а потім сон обірвався

Мій п’яний вітчим зайшов в якийсь дивний будинок, де лежала моя мама на дивані і почав її душити.Потім я сказала подзвоню в поліцію, а він сказав, що я маленька ще.

Я гуляла зі своїм колишнім хлопцем, потім під’їхав на білій машині вітчим і ми з ним поїхали додому, настрій був у нього трохи недобре, він був незадоволений тим, що я вагітна

Вітаю. Мені наснилося, що мій вітчим полював за мною і хотів мене вбити. Він був п’яний і не розумів, що робить. Я ховалася в магазинах і боялася виходити на вулицю. Все було як на яву.

Мені наснилося що ми переспали з вітчимом, уві сні я сама цього хотіла. І під час того коли він почав лізти я смажила курку крила а він в той момент мені всунули.

Мені подзвонив мій вітчим на телефон перед цим мені снилося як я гуляла зі своїми друзями в той момент я дивилася відео по телефону і додавала звук і мій телефон скинув виклик самостійно після цього сон припинився і я прокинулася

Мені наснилося: як зі стелі падає тарантул на сплячого вітчима (ми спимо разом на одному великому ліжку це сталося нібито вночі) повзе по ньому я кричу тато павук великий повзе по тобі і раптом цей павук вибігає на мене і повзе по мені (він мене не кусав, і я його не вбивав) я сроснулся від страху.

Вітчим пристає до мене, лізе цілуватися, а мама не як на це не реагує, тільки говорить що це у нього нібито Білка, і дає йому таблетки, які діють деякий час

Мені наснилося що моя мама померла і мій вітчим знайшов собі нову дружину і це була моя вчителька по ОБЖ Ольга Степанівна

Колишній, злий
Мало не вбив мене, хотів убити себе, я залишилася жива
У нашій нинішній квартирі з мамою і зі мною
Не пам’ятаю, ніяк не називала

Привіт, мені приснився сон ніби мій вітчим змінював на моїх очах моєї мами, і ніби я побігла розповідати це мамі і він побіг за мною і хотів мене вдарити але мама мене захистила, що це означає скажіть будь ласка

Наснилося, що вітчим спочатку побив мене (не рідна дочка) він ніби все це робив під якимось гіпнозом, потім почав тикати якийсь залізної штукою, у вигляді ручки, і почала тикати по всьому толовіщу. І я ніби вже все. Стобой ззаду і дивлюся як він далі продовжує вбивати мене, що це означає?

Що вітчим пропонує заміж прийомної дочки вітчим дорослий, але в снах він був гарний, квапив дівчинку давай швидко одягайся, дівчинці 15 років.

Мені приснився вітчим, який був злий і душив мене, але ніхто поруч стоїть, мені не допоміг. До чого це?

вітчим подзвонив. І сказав що він вже вдома з мамою і хоче подарувати мені квіти. Сам він зараз не вдома. Бачила як він дзвонить мені по телефону. А в голові як ніби я знала що він приїде. І включила дурочку як ніби не знала

Я прийшла до свого колишнього вітчима, після чого намагалася трохи його спокусити, ми були на підлозі я на ньому сиділа, після чого ми розпочали збирання його квартири, я пішла прибирати комноту його Нерідний сина, намагалася вкрасти якісь значки з його документів (він військовий), після чого сон прірвался і я прокинулася

У снее мене бив вітчим з яким ми не живемо вже 20 років при тому по обличчю і в той час уві сні я так працювала що нема за що було мене бити, а він кричав на кшталт я пила горілку та його зганьбила.

Добрий день, мене звати Наталя. Хотіла б поділитися своїм сном сьогоднішнім і хотіла б дізнатися на нього відповідь. Значить так. 1 сон-це я, мама, вітчим, бабуся і дідусь, їмо ми на машині зовсім в її знайомий місто для мене, і вітчим каже ось сдесь живе мій рідний батько з яким ми не бачилися більше 11 рік. Я здивувалася. Потім він побачив його у вікні на другому поверсі і я говорю так виходите з машини і назвіть його, він вийшов але тільки не відразу, потім вийшов, тільки вітчим був в трьох міських одна на половину по ніс, колір був її жовтий темний інша полность вкривала обличчя, вона була з червоним і білим кольором цей колір були яскравими, як у клоуна, вони були пластмасовими. Він почала говорити зі своїм батьком як він стверджує що це його батько, він просто з ним говорить, сміється, а я дивлюся на цю людину на його реакцію і на свого вітчим, вітчим знімає одну маску, потім іншу, вітчим каже ну що ти не дізнаєшся той не зрозуміє в чому справа. Вітчим говорить ми з тобою не бачилися 11 рік, ти ж мій батько. А цей як би був не порад, або не розумів в чому справа, волосся були у цього білі, їх було багато на голові, очі темно карті, і маленькі. Тепер другий сон &# 8212; це як я з двома подушками допомагала одній ховатися від поганого мущина, ми не розуміли що він хоче.

Ми з мамою поїхали в інше місто а уві сні вітчим приїхав за нами і відвіз назад, він був в доброму гуморі &# 8230;

Я визвла таксі і таки не було 30 хвилин потім він все таки під’їхав це була маленька стара машина. Все так різко протзошло що я пам’ятаю як мій вітчим обливав молоком цього водія зі словами ти охерел престовать до а далі я пам’ятаю як я ховалася від вітчима і мами у тітки в парекмакерхской нокогда вони мене побачить то сказвлалт що в образу не надутий і щоб я при всякої проблеми зверталася до них слідом я пам’ятаю тільки як ми поїхали в ліс з одним і подругою і я була з камерою а потім ми застрягли на цьому сон закінчився

Я була в школі і мені зателефонувала мама, сказала що трапилася біда, швидко біжи додому. Я швидко прибігла і побачила, що мій колишній вітчим б’є маму, я швидко взяла парасольку і почала його бити, він побіг за мною і почав брати на руки і нести до вікна, і я зрозуміла, що він хоче мене викинути і я сопратівляться, я стала хрестом, щоб він не зміг це зробити, я кричала, але ніхто не йшов на допомогу, потім мама вдарила його ножем в спину і він відійшов, і він знову встав і почав нападати на нас, раптом хтось постукав і це була поліція , зауважу що була ніч, він почув, що це міліція і зі сльозами, стрибнув у вікно і розбився, нас з мамою пов’язали і не повірили що це була оборона . (Прошу зауважити, що мені раніше снився сон, як мій той же колишній вітчим ображав мене, принижував, говорив, що я ніхто. Але в житті він зовсім не такий, він завжди говорив, що я всього доб’юся, ніколи не бив маму, завжди їй допомагав по дому і в готуванні. Зараз вони розлучаються і він робить дивні, незрозумілі речі, щоб позлити маму, я не розумію для чого він це робить, але це зараз не важливо)

Мені подарували волейбольний м’яч, я сиділа грала в нього біля своєї старої школи, і якийсь хлопчик у мене його вкрав. Я побігла за ним, і ми забігли в магазин. Там я зустріла свого колишнього вітчима, він був на касі і купував продукти.

Мені приснився сон де я з вітчимом лаялася з за чого не пам’ятаю. Він потім чим то в мене кинувся чим згадати не можу і я почуствувала біль неольшую. Потім уві сні думала про рідного батька і шкодувала що він зі мною нежівет .Потім кудись пішла не пам’ятаю і зустріла бив чоловіка ми з ним на етапах розвод і пам’ятаю сльози на очах і прокинулася бістро .

Наснилося то що вітчим ломиться в двері до мене додому і я відкриваю двері а у нього починається епілепсія

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ