Сонник вішалка до чого сниться вішалка уві сні за сонником Астроскоп

Що віщує вішалка, побачена уві сні? Сонники дають суперечливі думки на цей рахунок. Деякі тлумачення здатні просто шокувати. Наприклад, побачена уві сні вішалка символізує самотність по вашій власній провині. Інші ж тлумачі вважають, що цей образ свідчить про наявність зайвої ваги.

Бачити уві сні багато вішалок з одягом – яскрава, насичена подіями життя.

Найімовірніше таке сновидіння присниться дівчатам і жінкам, які постійно оцінюють свій гардероб. Однак в даному значенні вішалки з одягом уособлюють ваше власне життя. І чим більше вішалок з речами було присутнє в сновидінні, тим сприятливіші прогнози.

Бачити уві сні порожню вішалку серед вішалок з одягом – прагнення схуднути; схуднення якимись сумнівними і небезпечними способами.

Вішалками часто називають жінок дуже худих. Можливо, ви давно мрієте скинути вагу, схуднути. Тоді сновидіння з’явилося у вас не випадково. Вішак – образ, трансформований вашою підсвідомістю, викликаний думками про схуднення. Однак в боротьбі з кілограмами на власному тілі не пускайте в сумнівні справи. Краще виберіть збалансовану дієту, а не небезпечний для здоров’я спосіб схуднути.

Бачити уві сні вішалку (для чоловіків) – набридлива прихильниця.

Можливо, дуже скоро у вашому оточенні з’явиться "вішалка" – худа жінка. Пам’ятайте, у кожної вішалки є гачок! Бійтеся потрапити в чиїсь вправні мережі.

Бачити уві сні громадський гардероб, на всіх вішалках висять тільки ваші речі – самотність через надмірної гордині і величезної любові до себе.

Ще трохи і ви перетворитеся на нарциса – людини, який не помічає нікого навколо. Звертаємо увагу цей сон.

Бачити уві сні вішалку в своєму будинку – до приходу гостей.

Багато сни віщують реальні події. Можливо, ваш погляд зупинився на вішалці не випадково, і вам дійсно скоро доведеться розвішувати на неї чийсь гардероб.

До чого сниться Вішак в Сучасному сонник

Приснилася порожня вішалка – справи завершаться невдачею і приведуть до бідності

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ