Сонник вішати Білизна 😴 приснилося, до чого сниться вішати Білизна уві сні бачити

Наснилося, що розвішували постільна білизна? Це обіцяє вам везіння і удачу в найближчому майбутньому. Можливо, ви виграєте в лотерею, отримаєте премію, а може, отримаєте нові навички та досвід, які обов’язково знадобляться в майбутньому.

Куди ви вішали білизну в вашому сні?

Якщо уві сні ви вішали білизну на мотузку ▼

За сонником Феломени, розвішувати білизну на мотузці – до фінансового благополуччя. Можливо несподіване отримання премії або спадщини.

Уміння тлумачити сновидіння – це цінний дар, тому що часом саме уві сні свідомість дає нам найглибші і важливі підказки.

Наснилося вішати Білизна, але потрібного тлумачення сну немає в сонник?

Наші експерти допоможуть Вам дізнатися до чого сниться вішати Білизна уві сні, просто напишіть сновидіння в форму нижче і Вам пояснять що означає, якщо уві сні бачили даний символ. Спробуйте!

Доброго дня! Мені наснилося, що до мене прийшов один, умовляв іти за нього заміж (в реальному житті такий друг є і я не замужем), а я городі саджу морква і цибуля. Причому на грядках вже є паростки і цибулі і моркви. Я йому відмовляю, аргументуючи це тим, що не люблю його. Потім мені сниться, що я в домі розвішую білизна на мотузку і на батареї. Все білизна біле і світлих відтінків. Друг знову починає розмову, я його виштовхують за двері, і стою з білизною в руках. Мама мені каже:&# 187; Іди за нього, бачиш як тебе любить&# 187;. На що я їй відповідаю:&# 187; Але я його не люблю, він мені противний!&# 187; Вона намагається мене вмовити, але я залишаюся непохитна. Потім я прокинулася.

Мені наснилося що я була вдома у начальниці і я допомагала вести мовлення їй білизну на мотузку..і при цьому я думала що я роблю і чому не розуміла..

Мені наснилося, що я йду з мамою, яка померла 1,5 роки тому. Зліва від нас на ін. стороні вулиці маленького міста наша родичка широкими рухами розвішує білосніжно-світле білизну, яка від легкого вітру роздувається як білосніжні вітрила. Мама згортає до родички як би бажаючи зупинитися і поговорити з нею, а я продовжую йти далі і це білосніжне білизна розвивається навколо мене всюди як вітрила, білизна з легкого тонкого ніжного матеріалу, схоже на вітрила, злегка вологе, але дуже повітряне, легке і біле. Почуття викликає свіжості, юної чистоти, але не розумію, звідки воно взялося&# 8230; прокинулася.

Вітаю! Приснився сон що я розвішую випрані речі, на балконі до подруги. Але насправді це не її квартира.

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ