Сонник Вішати 😴 приснилося, до чого сниться Вішати уві сні бачити

Наснилося, як ви щось вішаєте на просушку – незабаром ви побажаєте змінити сферу діяльності.

Що наснилося вішати?

Наснилося вішати штори ▼

Якщо ви збираєтеся повісити штори – про всі ваші таємниці незабаром дізнаються всі ваші співробітники.

Вішаєте сушитися білизну уві сні ▼

Сниться, як ви вішаєте на просушку білизна – вас будуть засуджувати і зневажати.

Сниться вішати новорічні іграшки ▼

Якщо уві сні ви збираєтеся повісити іграшки на новорічне дерево – відповідно до трактування сонника, вам слід очікувати незабаром чиєсь зради.

Як тлумачать інші сонники?

Тлумачення схожих снів:

Уміння тлумачити сновидіння – це цінний дар, тому що часом саме уві сні свідомість дає нам найглибші і важливі підказки.

Наснилося Вішати, але потрібного тлумачення сну немає в сонник?

Наші експерти допоможуть Вам дізнатися до чого сниться Вішати уві сні, просто напишіть сновидіння в форму нижче і Вам пояснять що означає, якщо уві сні бачили даний символ. Спробуйте!

Мені приснився сон, що я збираюся вішати власного сина, йому майже 4 роки. Я вже зав’язав йому шнурок на шиї він він виявився довгим і я прокинувся. Не розумію навіщо я це робив, адже я дуже люблю свого сина. Підкажіть що робити? Я дуже переживаю. Якщо можна надішліть мені не пошту відповідь.

ЩО ОЗНАЧАЄ, ЯКЩО вішати ЛЮДИНИ?

Здраствуйте!мені наснилося що мене чоловік тримає а я на стільчику а я вішаю медвеженка в шафу щоб я не впала зі стільця чоловік тримає за спину!Дякую заздалегідь

Привіт, приснився страшний сон, я заходжу в кімнату пере домною стоїть дружина і тримає нашого 9 &# 8212; ти місячного сина на руках. Так як ми розлучилися 26 грудня, уві сні вона мені каже такі речі: якщо у нас з тобою немає любові значить і не буде жити наша дитина. Просмикує голову малюка в вісілецу і вішає його на моїх очах. Допоможіть будь ласка розібратися зі сном адже я прокинувся і від побаченого мене почало нудити чорної блювотній масою. Прошу ще раз про допомогу.

Наснилося що мого знайомого засудили і повісили. Я зі знайомим давно не спілкуюся. Зайшла в сіру кімнату і намагаюся не дивитися вгору пройшла повз і усунула тільки ноги. Вийшла в коридор і плакала дуже гірко ридма і від цього прокинулася.

Сьогодні мені наснилася дружина ми сиділи в темній кімнаті пили що саме не пам’ятаю, поруч була моя мама у моєї дружини задзвонив телефон вона поговорила, після чого сказала мені що моя теща не може повісити замок на петлі гаражних воріт і просить мене прийти і допомогти їй. Скажіть що це може означати?

Приснилася дівчина, з якою я знайомий. Була розмова, а потім відбулося дуже несподіване&# 8230; Пристрасть, емоції&# 8230;

Упавшуо низько мотузку з випрати речами, натягала вгору. Був Секор, але я його не бачила. Був поруч старший син, йому я говорила що треба підтягнути мотузки.

мені снилося як вішалася зовсім незнайома жінка, було все так реально. Я знаю що він як би і віщий але сама ще не впевнена.

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ