Сонник Вішак 😴 наснилася, до чого сниться Вішак уві сні бачити

Якщо уві сні вішалка вся обвішана різними шатами – сон обіцяє вам хороші покупки в майбутньому.

Яка вішалка вам приснилася?

Сниться порожня вішалка ▼

Якщо вішалка скоєно порожня – все задумане все-таки відбулося, вас чекає збиток і горе.

Наснилася поламана вішалка ▼

Якщо вішалка взагалі зламана – ви будете сильно втомлюватися як через своїх клопотів, так і з-за клопоту ваших рідних.

Що робили з вішалкою уві сні?

Сниться вішати на вішалку одяг ▼

Вішати на вішалку свій одяг уві сні – сонник говорить, що вас чекають якісь грошові витрати. Не слід забувати закривати за собою двері.

Наснилося шукати місце на вішалці ▼

Уві сні шукайте місце на вішалці, щоб повісити туди свій одяг – вам належить переживати за здоров’я близької вам людини.

Як тлумачать інші сонники?

Тлумачення схожих снів:

Уміння тлумачити сновидіння – це цінний дар, тому що часом саме уві сні свідомість дає нам найглибші і важливі підказки.

Наснилася Вішак, але потрібного тлумачення сну немає в сонник?

Наші експерти допоможуть Вам дізнатися до чого сниться Вішак уві сні, просто напишіть сновидіння в форму нижче і Вам пояснять що означає, якщо уві сні бачили даний символ. Спробуйте!

Наснилося ніби я ходжу по магазинах з одягом.Поруч з торговим центром на вулиці свого роду речовий ринок.Я взяла подивитися якусь кофточку, вона мені не особливо сподобалася і я поклала її назад.До того ж знала, що грошей у мене не багато і потрібно економити, так особливо і не збиралася нічого купувати, просто йшла повз і вирішила заглянути. Відійшовши від речових ларьків, підходячи до торгового центру я побачила у своїй руці порожню вішалку, на якій висіла та кофта, яку я брала дивитися.я зрозуміла, що я забула її віддати, але повертатися не стала і сховала її в пакет (нібито вкрала). і пішла по магазинах в ТЦ.їх було дуже багато, також багато було товарів і всі були такі барвисті.Переживала, щоб мене не помітили з цієї вішалкою і не подумали, що я краду.

Наснилося ніби моя мама взяла з мого шафи речі і пішла показувати, а я стою і вішаю назад всі свої сукні

приснився пенюар жовтого кольору, який колись мені дарували, я його повісила на вішалку, що не плечики а вішалку таку як раніше були в передпокоях і дивилася на це яскраво жовта пляма

бачити багато вішалок з кофтинами, блузками маячками, футболочки різних розмірів в магазині і збиратися що вибрати

Приснився ліс, дуже красива природа, серед цієї природи будинок и кілька поверхів&# 8230; багато молоді гуляють, побачили фекалії біля будинку, шукали, хто це зробив, прибирали ці фекалії палицею&# 8230; потім показувала багато гарних суконь на вішалці&# 8230;

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ