Сонник Віртуальна реальність 😴 наснилася, до чого сниться Віртуальна реальність уві сні бачити

Сниться віртуальна реальність – сон говорить про всі ваші заворушеннях і розшуку істини в реальності.

Якщо уві сні ви потрапили в віртуальну реальність – наяву ви ретельно намагаєтеся піти від вирішення якихось питань.

Тлумачення схожих снів:

Уміння тлумачити сновидіння – це цінний дар, тому що часом саме уві сні свідомість дає нам найглибші і важливі підказки.

Наснилася Віртуальна реальність, але потрібного тлумачення сну немає в сонник?

Наші експерти допоможуть Вам дізнатися до чого сниться Віртуальна реальність уві сні, просто напишіть сновидіння в форму нижче і Вам пояснять що означає, якщо уві сні бачили даний символ. Спробуйте!

Сон був як віртуальна реальність. У ній йшла якась війна, я був спочатку учасником, потім спостерігачем (міг літати і т.п). Міняти нічого не міг. Відчуваю що сон був напівусвідомлених. В кінці сну я зустрів добре мені знайому дівчину (Вона якось могла керувати сном), вона була також озброєна. Вона сказала &# 171; Мені так подобається маніпулювати людьми&# 187 ;, посміхнулася, підняла автомат і пішла.

Нагадує комп’ютерну гру-стрілялку. Світ Пожирачів душ. Там різного ступеня мисливці за дивними істотами з іншого світу. Але вони самі харчуються душами через що звуться Пожирачами душ. Кожну гру різні ситуації, зазвичай рятуєш когось із родичів, друзів. Цього разу я йшла додому (що цікаво там немає певного місця де можна жити). була ніч. В онлайн-чаті мені раптом написали гравці про близьку небезпеку (чат завжди знаходиться з правого боку у гравця). жваво додому. Знайшла вдома дивна істота, яке може розділяться на три будь-яких об’єкта (один з них живий). Третій об’єкт був моїм котом. Але я зрозуміла що це не мій кіт &# 8212; верещав по іншому. придушити захотіла &# 8212; він став міняти кольори. Душила, потім кухонним ножем голову відрізала. Тварина померла і розчинів. Кот мій стояв осторонь. Про все написала в чаті.

Мені вперше приснився кольоровий сон, я чітко бачила кожну деталь, я перебувала на узліссі осіннього лісу, оглядала місцевість і не могла повірити, що це всього лише сон, все було так реально: кожна гілочка, кожен листочок і навіть небо, я зраділа цьому, потім я побігла всередину лісу, бігти було легко, на жаль більше нічого не пам’ятаю.

здрастуйте мені приснилося то що спочатку перебуваю в своїй реальності а потім раптово потрапляють в іншу реальність у мене немає можливості звідти вибратися і доводитися її прийняти.

я прокинулася уві сні в будинку вийшла за боковий вівтар його але тут я зрозуміла що сплю і виявилася на своєму ліжку Кабби то я тільки що прокинулася і я розумію що це все ще сон тоді я вирішила помандрувати але коли я вийшла за боковий вівтар будинку через стіну там не було не чого порожньо та темно було я зайшла назад і незнаю як себе розбудити багато спроб було але коли я намагалася розбудити себе я прокидалася в своєму ліжку і все заново рази з 5 я вже не могла ходити через стіни а коли намагалася пояснити батькам то що я сплю вони не Вереля я попросила включити світло але коли його включали ділянку темнів

Я перемістилася в парралельно реальність в своє місто.Але клімат там був тепліший.Той же двір ті ж люди, але замість берізок ріс виноград, каштани.Я прийшла до себе додому, але там жили моя свекруха, свекор, колишній чоловік і моя дочка.Але мене в цій реальності не існувало, мене мої близькі не знали.Я їм намагалася довести, що вони мої родичі, пригорнула до себе дочку, і не відпускала.Прийшла моя мама і запитала у свекрухи-хто ця дівчина?Вона їй сказала, що не знає, але що я ходжу до них як на роботу, і що все про них знаю, хоча вони мене бачать вперше.І від такої інформації, яку я їм кажу, вона почала сумніватися, може я кажу правду.І що внучка з рук не сходить.

мені наснилося що я опинилася в іншому селі і туди напали розбійники і почали всіх вбивати а я зі своєю подругою спрятолась і потім як розбійники пішли то я сней посварилася

Вітаю. Сьогодні мені снилися друзі, ну ми як би не зовсім друзі, але спілкуємося іноді по грі. Сон був класний, але зараз я його вже призабув.Але деякі деталі пам’ятаю, колір уві сні навіть змінювався, то все було ясно, то темно. Але темряви було більше. снігу нагадувало. Цей друг, який снився я бачив уві сні навіть його ім’я, я вже і забув що ми там робили. Граємо удвох в гру World of tanks.Зараз намагаюся згадати сон, але не можу. Але знаю тчоно сон був класний, пам’ятаю що місця постійно змінювалися.

добрий вечір.я уві сні бачила як на нас йшов вітер і вода засовувала до себе..вітер нас спалював і ми потрапляли в таке місце де ми були в синьо рожевому просторі у вигляді мазаек&# 8230; ще в реальній дійсності в цьому ж сні поки я не потрапила в іншу реальність, переслідували.прийшли до мене в будинок обшукувати..а потім я просто допомагала іншим людям витягти з води, але це здавалося болотом, свого друга. я не встигла піти.вийти з води і сховатися&# 8230; в іншій реальності всім все подобалося, а у мене була істерика..всі все подобалося крім мене

мені наснилося що ми з чоловіком переїхали і по сусідству жив мій колишній хлопець. ми з ним в скоре помірялись але були разом розкриту. і незабаром після цього я завагітніла від нього

мені приснився сон типу я зустрічаюся з пацаном але в реальності немає
я каталася на ролика і впала в болото а не подалеку був він .він мене витощіл з води і ми опинилися у нього вдома і я закохалася ми трималися за руки і прозвучала сирена і він сказав мені його чекати я пообіцяла йому і міцно обняла і він втік я пішла в школу а там були зомбі і ми їх всією командою вбивали.

Уві сні з грудної западини біля пахви з лівого боку начебто невидима сила забирала у мене життєву енергію і в цей момент в реалі моя рука лежала прям на цій грудей повільно дряпаючи тіло скручувалась в кулак і все зупинилося, я прокинулася і тут же побігла за рушником і накрила дзеркало над головою прикріплене на ліжку. Тепер я в замішанні, може це був не сон

Весь сон не пам’ятаю, пам’ятаю тільки як ніби я спец агент і разом з напарником розслідуємо злочин. За розмовою з однією людиною, який при нас з великої іграшки витягав наповнювач (той був сипучий, на подобу кульок що лежать у взутті) і складав в маленькі іграшки &# 8212; ведмежат. І розмова була дивним. Ми у нього випитували хто йому дзвонить на телефон щоб він здійснював злочин, так як ми не можемо встановити з’єднання з цим номером, приходить відповідь такого номера немає. І здається що я сама і кажу що той телефон з ІНШИЙ РЕАЛЬНОСТІ, на що він говорить що я права і показує якийсь предмет напівпрозорий схожий чим те на стільниковий телефон і каже що по ньому з ним і зв’язуються з паралельного світу &# 8212; іншої реальності.

мені наснилося що я гравець якийсь гри типу &# 171; Клондайк&# 187; щось в цьому роді. І в самій грі наставав вечір. Більше нічого не пам’ятаю.

Сон починався з того, то я виявилася в якийсь вежі, але при цьому я вважала її своїм будинком, потім я опинилася в своїй квартирі, потім знову в цій вежі, потім я вийшла з неї і опинилася на переході, там я побачила маленького хлопчика, який нагадав мені кого-то.
Після я якимось чином знову опинилася в башті і там був важливий для мене людина, а потім моє обривається.

У ньому був хлопець який снитися мені постійно він покликав мене заміж і раптом я побачила як він проходить крізь прозору пелену а за нею інші люди і ніби як все знайомі але вони просять залишитися і я постійно ходила крізь неї з одного світу де мені було не комфортно і погано в інший світ де мені було добре (мені часто добре у снах) більше я не пам’ятаю .

Я бачу як я засинаю&# 8230; І тут же мене буде телефонний дзвінок, (я вже прокинувся в абсолютно іншій квартирі і місті це я потім вже зрозумів)
Я беру трубку там тато каже &# 8230;. живої &# 8230;. я не зрозумів про що і кинув з переляку телефон. Почав шарохаться і розумію що знаходжуся не там де повинен. За вікном темний похмурий місто за подобою Готем. Чудовим чином мама з’явилася
Я повинен звідкись вискакувати питаю-&# 187; що сталося десь ми? І що це за місце &# 8230; &# 187;
Вона відповідає &# 171; Ми вдома &# 187;
(Далі я последовательнлсть вже забув &# 8230;. пройшло всього 20 хвилин як я прокинувся .. )
Потім починається з того що я говорю
Я не звідси і я потрапив в іншу реальність &# 8230;. і хотів щоб мене вдарили і посільнеее (я думав що сплю) мене всі називали ідіотом і йшли і не били мене і я себе не міг ущепнуть я не відчував нічого &# 8230;.
Я почав панікувати &# 8230;
Починаю кричати і бігати по кімнаті &# 8230;.(Кімната похмура і темна все в темно коричневих меблів

Обьясняю тип мамe що мені треба прокинутися&# 8230;.
Мене закинуло в іншу реальність і мені треба вибратися з неї
І мама мені каже ніби вона спілкується з моєю мамою з цієї реальності
Нібито Максим спить і вже не може прокинутися 3 дні, все нормально не хвилюйся &# 8230;. і йде делвть справи далі я ошелешений починаю бродити і кричати що я хочу додому вдарте мене дайте нашатир що небудь і всі спроби вийти закінчувалися відмовою &# 8230;
Я почав кричати що надломилася реальність і мене закинуло помилково в чуже життя і мені подат повернутися і мама начебто тупа питала як це так&# 8230;
/ Ось так бл * ть! Ти хочеш купити синю футболку твоя ланцюжок подій простраівать вперед
а потім такий &# 187; ой немає куплю червону &# 187; і в цей момент ламається ця гілка і з неї виростає развлетленіе і так кожен раз на кожному рішенні вона або залишається або надламується і ми йдемо по іншій гілці /
На мене подивилися як на дауна

Потім в кімнату заходить якийсь лівий взагалі мужик (чоловік мами я так зрозумів)
такий знаєш &# 171;&# 187;&# 187; зразковий тато&# 187;&# 187;&# 187; почав ганятися за великим комаром
У підсумку я застрибнув на ліжко
стиснув кулак і прибив комара про лоб мужика він падає замертво &# 8230;. і тут мене різко тряхануло &# 8230;.
І я прокинувся з мене біжить піт
Мені жарко сухість у роті
задишка
І серце колітся так швидко як ніби крос пробіг
В результаті лежу і просто в ах * е

Вітаю!Деталі сну такі: спочатку я опинилася в торговому центрі і купила якусь річ, на якій можна літати, нібито реактивного ранця.Потім я опинилася в кімнаті з віртуальними атракціонами, але не в ТЦ і почала грати.
Заздалегідь дякую)

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ