Сонник Вірші 😴 наснилися, до чого сняться Вірші уві сні бачити

Ви читали вірші – знак того, що ви будете сумувати за молодості.

Що ви робили з віршами уві сні?

Як тлумачать інші сонники?

Тлумачення схожих снів:

Уміння тлумачити сновидіння – це цінний дар, тому що часом саме уві сні свідомість дає нам найглибші і важливі підказки.

Наснилися Вірші, але потрібного тлумачення сну немає в сонник?

Наші експерти допоможуть Вам дізнатися до чого сняться Вірші уві сні, просто напишіть сновидіння в форму нижче і Вам пояснять що означає, якщо уві сні бачили даний символ. Спробуйте!

Все було в чорно білих тонах . я поднемался по леснице яка була на вулиці -досить крута, і чув у себе в голові вірш, свої думки, прос сталіна про 1941 р), пам’ятаю 2 рядки в кінці:
і навіщо нам його Подоров?
цей (забув слово) вічний вогонь&# 8230;

Снилося, як я прийшла на роботу забрати справи, а виявилося, що справи перенесено на завтра. я дуже засмутилася, що даремно витратила час. Дзвонила начальниці, але вона не брала трубку. Розлютилася і зібралася йти. Раптом вона дзвонить мені і я бачу її в вікні. Вона махає мені рукою, а в трубку починає читати вірші, які я раніше ніколи не чула, красиві складні, але запам’ятала тільки фразу в кінці &# 8212; скоро свято Новий рік!

Добрий день Тетяна.Мені сьогодні наснилося.Як я расстлась зі своїм молодим чоловіком і він сам соковитий вірші і зі сльозами мені їх читав.Але чоловік не мій я уві сні бачу його перший раз. спасибі.

мені снилося що я читаю вірш, я перед виступом його дуже довго повторювала&# 8230;.і запам’ятовувався він мені погано..також були присутні незнайомі молоді люди..

Я сиділа на пляжі з незнайомими людьми і читала їм вірші Єсеніна, було похмуро, обстановка була спокійна.

мені приснився хлопець, якого я не знаю, але явно що у нас з ним романтичні відносини. і він написав для мене любовні вірші.

я уві сні написав вірш своїй дівчині, вірш був сумного характеру, я написав (зрозумій, ти не одна на цьому світі, зрозумій, що що хмари на синьому небі, що побіліше-це я. Що б означало все це че таке ваще?

Доброго дня, Тетяно. Наснилося що я прокидаюся під вірші. Душа співає.Перед цим отримала лайк в фейсбуці від однокласника, що була закохана 30 років тому, заснула переповнена мріями про нього.Але зустрічі ніколи не відбудеться.і крім лайка ніяких коментар.І ще недавня моя закоханість яка ніколи не зустріне відповіді.Що може принести цей сон?

Мені снилися льодовики, там були люди, або душі людей, вони були знесилені і не могли навіть рухатись, бачачи все це звідки невозм голос дівчини яку я чую на протеженіі усього життя, говаріт вірш: Запашний плід отчаінія, і вічності поневіряння, знаємо ми в цьому толк, вічності муки постійного невезіння, які зникли в темряві, згаслі в імлі. Я незнаю як расшівровать такий сон допоможіть.

наснилося ніби я і ще дівчата читали вірш і нам треба було дізнатися як він називаеться, письменник леся українка.і я сказала гребінь

Наснилося що мені потрібно було вивчити уроки з кількох предметом, було дуже пізно вже і я думала як це все встигнути до наступного ранку. тому я взялася вчити вірш і одночасно що то писала. вивчила більше 1 чотиривірші і потім прокинулася, повторюючи про себе першу пишу вірша. хоча такого вірша взагалі немає.

Уві сні приснилася порожня, повільно коливається шибениця, і при цьому чітко чув невелике вірш- чотиривірш, що не веселе про шибеницю. Вірш нагадувало стиль Єсеніна.

ми пішли пішли в похід в інше місто, де я зустрів знайомих, але я навіть не припускав що вони живуть в цьому місті.Коли прийшли в це місто, у мене почали йти спогади, как-будто я тут вже був, хоча в цьому місті я був вперше.Після ми пішли в школу, яка знаходиться в цьому місті, де я і зустрів друзів і колишню вчительку з хімії, яка почала читати мені вірш.І це не перший сон в якому вона мені читає вірш, при тому що вірш один і той же, але я не можу розібрати про що він&# 8230;

Наснилося, що здаю зі своїми колишніми однокласниками ЄДІ з літератури. Взагалі я літературу добре знала, а уві сні мені постійно робила зауваження жінка, що сиділа в комісії. І викликала до себе відповідати. Попросила розповісти вірш, і я почала читати їй вірш Марини Цвєтаєвої &# 171; Ідеш на мене схожий&# 8230;&# 187; І вона так радісно початку його зі мною читати. Читали дуже виразно.

мені наснилося що моя покійна сестра прислала вірш своєї не рідний доньці (взяли з деддома) в ньому перша строка- мені мама купила взимку (великий) чемодан&# 8230;

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ