Сонник Вік 😴 приснився, до чого сниться Вік уві сні бачити

Згідно сонником, бачити себе постарілим – попередження про те, що варто вести правильний спосіб життя.

Чий вік приснився?

Сниться хтось помолодшав ▼

Наснилося, що хтось став молодше свого нинішнього віку – знову спливуть події давно минулих років.

Уві сні ви були дитиною ▼

Якщо уві сні ви побачили себе дитиною – значить, вас гризе вина за давно скоєний проступок.

Приснився ваш справжній вік ▼

Сниться ваш справжній вік – ви занадто принципові і непоступливі, ваші родичі страждають від цього.

Думати уві сні про свої роки ▼

Думати уві сні над своїми літами – постарайтеся бути більш поступливим, інакше постраждаєте від загального осуду.

Як тлумачать інші сонники?

Тлумачення схожих снів:

Уміння тлумачити сновидіння – це цінний дар, тому що часом саме уві сні свідомість дає нам найглибші і важливі підказки.

Приснився Вік, але потрібного тлумачення сну немає в сонник?

Наші експерти допоможуть Вам дізнатися до чого сниться Вік уві сні, просто напишіть сновидіння в форму нижче і Вам пояснять що означає, якщо уві сні бачили даний символ. Спробуйте!

Сьогодні мені наснилося, що я вагітна. Хоча мені всього лише 16 років і ніякої статевим життям я не займаюся і найближчим часом не збиралася. Дак от. Уві сні я сиділа біля блакитного басейну в білому светрі, було видно маленький животик, здавалося ніби я на другому місяці вагітності. Іноді я плавала прямо в светрі.
І ось думаю, до чого б це могло бути.

мій племінник, якому 2,5 року приснився в віці 15 років, він зі своєю матір’ю танцював була вечірка а я дуже била здивована де я била ці роки

Мені наснилося, що молодий чоловік запитав скільки мені років і дуже здивувався моєму відповіді-мені 42-он думав, що набагато молодше.

Здраствуйте! Мене звуть Юлія. Мені 15 років. Сьогодні вночі мені приснився сон про те, що я вагітна. Як і мойму, в цьому сні я була вже заміжня. І причому під час сну я відчувала вагітність і те, як штовхає дитина наяву. Це були дуже приємні відчуття того, що в мені росте маленький чоловічок. Я до сих пір відчуваю приємний шок.

наснилося. що я став трохи трохи молодші. Шкіра обличчя і тіла стала більш пружною і молодий

Приснився дитина (онук) катався на велосипеді, який раптово став молодше свого віку

У моєму сні була я в сімнадцятирічному віці. Була кімната рожевого кольору і вона дуже велика. Я помітила календар 2017 року. Все більше не пам’ятаю.

мені приснився сон, зміст його точно не пам’ятаю але пам’ятаю, пам’ятаю що я жила так у величезному особняку. він був не мій.його на час надали. так там була кака-ято поїздка в метро на ескалаторі, причому він то розганявся з неймовірною швидкістю, то взагалі перевертався до стелі. а ще мені там було 45 років &# 8212; я цього дуже здивувалася &# 8212; мені в реалії 29

Вітаю! Мені приснився сон, в якому я бачила себе в більш зрілому віці.Зараз мені 40. Я одягала светр, у мене були гарні довге волосся. Я сподобалася собі.А, головне, була впевненою в собі жінкою.

Другий раз бачу уві сні колишнього чоловіка неабияк молодшим, веселим, сміється. Чоловікові 50 років, уві сні був, як багато років тому за віком. Що б це могло означати? спасибі.

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ